DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Otonashi dojo - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Otonashi dojo - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Otonashi dojo - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Otonashi dojo - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Otonashi dojo - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Otonashi dojo - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Otonashi dojo - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Otonashi dojo - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Otonashi dojo - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Otonashi dojo - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Otonashi dojo

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Otonashi dojo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otonashi dojo   Otonashi dojo - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 31, 2011 1:04 pm

Pengém alatt mögött lévő ember csak köp egyet mintha nem is lenne veszélyben. Elég optimista emberek az biztos. A másik ember megszólal és elmondja a mondandóját. Majd felém rohan mondata végeztével.
- A te döntésed.
Mondom lekezelően és pengémmel elvágom a torkát a fogva tartott fickónak. Majd a rohamozó ember felé lököm az élet-halál közti embert hagy tartsa fel még őt egy kevés ideig. Ha kikerüli akkor hátrálok és várom mit fog csinálni. Ha pedig feltartja egy ütés sorozattal megtámadom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Otonashi dojo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otonashi dojo   Otonashi dojo - Page 2 I_icon_minitimePént. Nov. 04, 2011 12:11 pm

Végighúzod a pengét ellenfeled torkán. A még meleg vére elborítja a kezed. A fickó hörgése bugyugásba vált át, és rángatózva elterül. Vagy is elterülne, ha hagynád, ám te a rohamozó felé lököd. A tanítvány egy szaltóval átugrik egykori társa maradványai felet, majd egy repülő rúgással az arcodban landol. Hátraesel a támadástól, ám villámgyorsan felpattansz. A tanítvány tovább folytatja dühödt rohamát, közben a gíje belsejéből egy nuchakut kap elő.
-Most megdöglesz rohadék!-mondja, miközben pörgetni kezdi fegyverét, majd támadásba lendül. Villámgyorsan sújt le fegyverével, kiszámíthatatlan irányokból és szögekből támad. Csak emberfeletti reflexeidnek köszönhetően sikerül elkerülnöd a támadásokat.

Hirtelen valaki átkarol hátulról. A legutóbb kifektetett tanítvány! Ő csak elkábult egy kicsit, nem ájult, vagy halott, mint a többi, és most visszatért a harcba. Egy dupla Nelson fogásba szorít, majd felemel a földről, miközben a füledbe sziszegi:
-Most elkaptunk törpe!
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Otonashi dojo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otonashi dojo   Otonashi dojo - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 1:41 pm

A félholttestet a tanítvány egy szaltóval kerüli ki. majd az arcomba rúg amitől hátra esek. Köpök egy a padlóra a számba összegyűlt vér miatt. A tanítvány ruhája mögül egy nunchakut vesz elő. Majd kijelenti, hogy megdöglök. Csak mosolyogtam rá mintha nem venném komolyan. Villámgyorsan méri rám fegyverével az ütéseket, de én kikerülöm. Mindig csak egy hajszál híján bírom elkerülni a csapást. Majd valaki megfog hátulról ami miatt nem bírtam mozdulni. Ez a nemrég elájult tanítvány volt. Egy dupla Nelson fogásba kerültem és elkezd felemelni a földről. Szavai csak még jobban növelték haragomat. Össze ráncolom a homlokom és mély haragos hangon megszólalok.
- Még, hogy elkaptál? - röhögni kezdek. - Dögölj meg te kis görcs!!!
Mondom a hátam mögött lévő embernek és lehet nem akartam, de előhívom villámaimat amit belevezetek a tanítványba és, hogy biztosan elengedjen farkamon lévő fegyvert hasába állítom. majd ha ki bírtam kerülni a szorításból gyorsan elmozgok a támadás alól amit a másik ellenfél kezdett el.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Otonashi dojo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otonashi dojo   Otonashi dojo - Page 2 I_icon_minitimeKedd Nov. 08, 2011 12:16 pm

A tanítvány felemel a földről, majd fojtogatni kezd. A düh átveszi feletted az irányítást és szabadjára engeded hatalmadat. A villámok a fickóba vágódnak, majd, hogy biztosra menj, kieregeted a tanítvány beleit a tatamira. A fickó nyögve a padlóra roskad, majd kiszenved. Társa halálát látva, az utolsó ellenfeled őrjöngeni kezd. Fegyverét pörgetve ismét támadásba lendül. Kicsit legyengített az előző támadásod, de még sikerül kitérned a csapás elől. Ám a második ütés a homlokodon csattan, felrepedt bőr alól csorogni kezd a vér, egyenesen a szemedbe. Félig vakon próbálod elkerülni a támadásokat, miközben próbálsz visszavágni, nem sok sikerrel. Valamit gyorsan ki kell találnod, Otonashi már így is tetemes előnyre tett szert.
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Otonashi dojo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otonashi dojo   Otonashi dojo - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 09, 2011 5:29 pm

Mikor bevetem villámaimat az ellenségbe vezetem aki szörnyű halált hal. A másik ember dühöngve forgatja nunchakuját barátja halála után és homlokon talál. Felreped a bőr és elkezd folyni a vér. Megvakítja egyik szemem ami még hátrányosabbá teszi helyzetem. Gyorsan ki kellett volna találnom valamit. De nem is kellett sokáig gondolkodnom meg is volt. Ahogy közelít a tanítvány, ha volt annyi vér még a fejemen akkor letörültem egy keveset és a letörült vért a tanítvány szemébe fröcsköltem. Ha megvakult egy kicsit akkor oda futok hozzá és egy ugrást követően torkon vágom őt. De ha még se válik be akkor csak egy oldal bukfenccel kerülöm ki az ellenfelet. Majd onnan sorozom meg az ütéseimmel. De az események változhatnak és még mindig ott lesz Otonashi akit már nem biztos, hogy lesz erőm legyőzni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Otonashi dojo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otonashi dojo   Otonashi dojo - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Nov. 14, 2011 10:56 pm

Keményen állod a nunchaku-s rohamát, várva a megfelelő pillanatra. Ahogy kitörlöd szemedből a vért, tovább viszed a mozdulatot, és ellenfeled arcába fröcskölsz. A fickó megtántorodik egy pillanatra, és ez a kis idő elég arra, hogy sikeresen torkon vágd a tanítványt. Hallod a gége roppanását, mikor a fickó hörögve térdre rogy. Aztán arccal előre dőlve kiszenved. Vége. Legyőzted Otonashi tanítványait. Ám még hátra van maga a mester. Körülbelül öt percbe telt elintézni ellenfeleid, ez idő alatt a démon elég nagy egérutat nyerhetett. Gyorsan a titkos ajtóhoz lépsz, amin keresztül célpontod lelépett. Egy kis kamrát találsz, a berendezés alapján valami labor lehet. Mindenfelé kémcsöveket találsz. Egy üvegben sűrű, fekete folyadékra lelsz. Felismered a démonvért. Ezzel turbózta fel a tanítványait, mind ittak a véréből!
A szoba végén egy ajtót látsz. Egy másik szobába vezet, vélhetően Otonashi hálószobájába. Találsz egy futont, meg egy szekrényt, amit látszólag sietve pakoltak ki. Az ablak nyitva. Valszeg itt távozott a démon. Talán még utol lehet érni...
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Otonashi dojo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otonashi dojo   Otonashi dojo - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 16, 2011 7:42 pm

A terve sikerrel zárult. Ütésemtől ropogni kezdett a gége és a tanítvány hörögve össze esik. Majd lihegve megyek a rejtett ajtó felé ahol benyitva egy kisebb labort pillantok meg. Kis üvegcsék vannak egyes helyekben és valamelyikbe sűrű fekete folyadék volt töltve. Rögtön felismertem. Démonvér. Ügyes. Szóval ezért voltak annyira erősek. Bemegyek a hálóba, hogy talán ott lehet a Otonashi. De csak egy futont, egy szekrényt és a nyitva álló ablakot láttam meg. Mosolygok egyet. Úgy látszott elhúzott az öreg. Nem idegeskedtem még talán utolérhetem. Visszamegyek a laborba elveszek egy üvegcsét és vissza megyek a hálóba a nyitott ablakhoz. ~ Talán ettől valamivel jobban leszek, Campai! ~ Mondom magamban és megiszom az üvegcsébe lévő folyadékot. Nem volt a legízletesebb, de nem volt annyira rossz. Kimegyek az udvarra és megnézzem merre felé mehetett az az álnok. Majd nagy gyorsaságomat bevetve elindulok abba az irányba ahol egérutat nyerhetett. Reméltem, hogy utol érem. ~ Az a ropogós pénz kell nekem. Ez a vén bolond nem fog az utamba állni. Vagy mégis? ~
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Otonashi dojo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otonashi dojo   Otonashi dojo - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 20, 2011 9:39 pm

Megnézed közelebbről a démonvért tartalmazó kémcsövet. Csak pár csepp van az alján, így nem sokra mennél vele. Eldobod az üvegcsét, majd kiveted magad az ablakon. Egy sikátorban lyukadsz ki. Csak egy irányba tudsz menni, így elindulsz az utcák felé. Az épület túloldalára kerültél. Az utcán csak pár ember lézeng. Lázasan kutatod, merre mehetett a célpontod? Kis idő múlva megpillantod Otonashit az egyik épület tetején. Emberfeletti sebességedet kihasználva, villámgyorsan a démon után veted magad. Könnyedén felmászol a tűzlétrán. Időközben Otonashi átugrott a szomszédos ház tetejére, majd futásnak ered. Valószínűleg észrevett.

//Kérlek a reagodat ebbe a topicba írd.//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Otonashi dojo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otonashi dojo   Otonashi dojo - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Otonashi dojo
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Burnley-
Ugrás: