DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Képregényes kritikák I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Képregényes kritikák I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Képregényes kritikák I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Képregényes kritikák I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Képregényes kritikák I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Képregényes kritikák I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Képregényes kritikák I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Képregényes kritikák I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Képregényes kritikák I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Képregényes kritikák I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Képregényes kritikák

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Képregényes kritikák Empty
TémanyitásTárgy: Képregényes kritikák   Képregényes kritikák I_icon_minitimeSzer. Okt. 26, 2011 1:08 pm

Bárminemű kritika olvasott képregényről. Akár az oldalra felrakott fordítások, vagy bárhol máshol olvasott képregényről. Tessék írni, had tudják meg a többiek milyen elfajzott ízlésetek van.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Képregényes kritikák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Képregényes kritikák   Képregényes kritikák I_icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 1:22 pm

Nos akkor én fel is szentelném eme topic-ot az első képregény kritikával.

Képregényes kritikák 9781401223175_p0_v1_s260x420

Kezembe került a Batman: Hush képregény és meg kell mondjam, hogy még bár nem sikerült végig olvasnom, de a történet ami benne zajlik számomra igencsak érdekes. Mivel nem szeretnék spoilerezni, ezért csak néhány szót mondanák róla:

Mint a történet, úgy a rajzstílus ahogy meg van csinálva teljes mértékben magával ragadott engem. Feltűnik benne nagyon sok ismert karakter, mint a hősök, úgy a gonoszok közül is. Batman Superman és Robin oldalán állva megpróbálja kinyomozni, ki áll valójában azok dolgok mögött, amik a városban történnek. Krokk miért rabolt el egy fiút és kért érte váltságdíjat, miért lopta el tőle a pénzt Macskanő, aki Poison Ivy-vel szövetkezett. Ki áll valójában a dolgok mögött, és miért teszi azt amit.

De elég a szavakból, inkább kaptok egy kis ízelítőt a képregényből:


Képregényes kritikák Batman+Hush+Croc
Képregényes kritikák Tumblr_ltvwtdn0q21qjcq1co1_500
Képregényes kritikák 1511288-hush12sr9_super
Képregényes kritikák Batman_Hush_Page_by_Galon
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Képregényes kritikák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Képregényes kritikák   Képregényes kritikák I_icon_minitimeSzomb. Feb. 09, 2013 2:17 am

Batman: Arkham Asylum

Képregényes kritikák 6a00d8341dc73753ef00e54f56e8068834-800wi

Amikor azt hittem, hogy már láttam nagyon sok féle elvont és beteg filmet, mikor már meg megbékültem a gondolattal, hogy olvastam igazán torz történeteket, sejtelmem sem volt arról, hogy nagyot tévedtem.
Batman: Arkham Asylum ezt az elgondolást tökéletesen megcáfolta. Bár a történet egyszerűnek és már félig-meddig lerágontt csontnak mutatkozik, hamar kiderül, ez egy nagy tévedés!
Szokás hiven Joker és a többi Arkhami beteg kiszabadult s az elmegyógyintézetben garázdálkodik, a személyzetet és olykor egymást is terrorizálva. Túszul ejtik a személyzetet, s váltság dijként csak egyet akarnak: Batmant.
Az eléggé nem hétköznapi képregény nagyon sok rejtelmet foglal magába. Tökéletessen visszaadja az Arkham tor és komor mindennapi életét, a betegek lelkivilágát és gondolkodását. Egyáltalán nem beszélhetünk képregényes rajzokról. Sokkalta inkább mintha egy kifordult elmélyű művész rajzolta volna. A rajzokat olykor fényképekkel egészitették ki, ezzel jobban belehúzva maga az olvasót is.
Az egész képregény tudatalattian befurakszik az olvasó agyába, s én személy szerint minden egyes oldal után egyre jobban éreztem, szintén olyan elvont, torz és kifordult vagyok, mint az Arkham legsúlyosabb betegei. A rajzok gyakran visszarettentik valamilyen módon az olvasót, de másrészt teljes mértékben megfogják és nem engedik el.
Egyszerűen fantasztikusan hátborzongató, s komolyan mondom, nem ajánlom a gyengébbek számára, mert még én is több napra letettem néhány oldal után, hogy feldolgozzam azt a 4-5 oldalt, amit elolvastam belőle. Dehát elég lenne a szavakból, nézzétek meg magatok, és alkossatok saját véleményt...


Képregényes kritikák Batman-arkham-asylum-pg018
Képregényes kritikák Arkhamasylum-020
Képregényes kritikák Joker_5
Képregényes kritikák Mckean_dave1
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Képregényes kritikák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Képregényes kritikák   Képregényes kritikák I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Képregényes kritikák
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Képregényes miértek
» Kérdések, ötletek, kritikák.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Off Részleg :: Képregények minden mennyiségben-
Ugrás: