DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Lucifer palotája I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Lucifer palotája I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Lucifer palotája I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Lucifer palotája I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Lucifer palotája I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Lucifer palotája I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Lucifer palotája I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Lucifer palotája I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Lucifer palotája I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Lucifer palotája I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Lucifer palotája

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Lucifer palotája Empty
TémanyitásTárgy: Lucifer palotája   Lucifer palotája I_icon_minitimeVas. Okt. 30, 2011 9:20 pm

A pokol urának erődje. A kastélyt lávával teli árok veszi körül. A kapuban és a falakon démonok őrködnek. Odabent különféle kínzókamrák találhatóak, és mindenhol tüzek égnek. Lucifer trónterme valahol középen helyezkedik el, a Sátán koponyákból kirakott trónjáról uralkodik.

Lucifer palotája 07ma-c
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lucifer palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucifer palotája   Lucifer palotája I_icon_minitimeVas. Okt. 30, 2011 9:49 pm

Előzmény: Városháza

A lángok lassan elhalványulnak körülötted. Amint kialszik a tűz, végre körülnézhetsz. Egy teremben találod magad, a falat freskók borítják, tudod, hogy különböző jóslatokat ábrázolnak, általában tűzről és halálról. Középen koponyás trónján maga Lucifer mosolyog rád. A trón egyik oldalán ott látod a levágott fejű kisfiú szellemét, a másik oldalon a megnyúzott kislányt. A Sátán épp a parkban meglőtt kisfiú lelkét nyeli el, miközben te a trón felé lépdelsz.

Lucifer palotája Unfinished_Lucifer_design_by_jdillon82

-Üdvözöllek Amethysta! Bőséges áldozatot mutattál be nekem, így beléphettél birodalmamba. Mondd, mi célból jöttél?-kellemes, selymes, lágy hangon beszél, amelyben azonban hallani az erőt is. Kedvesen megcirógatja a kislány bőrnélküli arcát.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Lucifer palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucifer palotája   Lucifer palotája I_icon_minitimeKedd Nov. 01, 2011 12:03 pm

[....tűz....jajj...csak kárt ne tegyen bennem....húú...elmúlt.Hol vagyok hol lehetek???Milyen szép képek....óó..valóban it lennék??....végre...de rég jártam itt...milyen kellemes hely....most már értem miért szeretett itt Eris is.....oh milyen élő az a kép az csak...........]

-Ááááá....jeszuss..illetve...Lucifer....megijesztettél....nem tudtam hogy egyből a szemed elé kerülök....nos akkor....Üdvözlöm felség[meghajol]...nagyon régen láttam..már és nagyon nagyon boldog vagyok hogy találkozhatunk újra...
[nagy vigyor űl az arcára....régen nem vigyorgott már]
-Nos akkor a tárgya térve uram....csak azért jöttem mert ön hátha tud segíteni nekem...a kő ami régen az enyém volt....most elveszett...és meg kell találnom....csak azt szeretném kérdezni nem-e tud valamit a kő kilétéről....

[közben a kislány lemálott arcára néz....és mosolyog...mert tudja hogy ő miatta van it...hahahah]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lucifer palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucifer palotája   Lucifer palotája I_icon_minitimePént. Nov. 04, 2011 1:00 pm

Lucifer arca töprengő kifejezést ölt. Elgondolkodva simít végig a kislány arcán.
-Szóval egy mágikus kő? Hamar megtalálom.-mondja, majd szemei vörösen izzani kezdenek. Ujjaival mágikus rúnákat kezd róni a levegőbe. Kis idő múlva döbbenten végez a varázslattal.
-Ez lehetetlen! Olyan erős leplező mágia védi, amin nem tudok áttörni!-látod, hogy még jobban elmerül a gondolataiban. Elég sokáig húzódik a csend, már kezded kényelmetlenül érezni magad. Végül a Sátán megtöri a csendet.

-Van egy démon a földön. Gotham Cityben lakik, a Gyémánt kerületben. Az álneve Howard Wortington. Szenvedélye az ereklye kutatás. Talán tud segíteni. Megparancsolom neki, hogy álljon rendelkezésedre. És most távozz, ne zargass tovább.

Intése nyomán ismét körülvesznek a lángok.Megkezded utad hazafelé.


Folytatás: Városháza
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lucifer palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucifer palotája   Lucifer palotája I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lucifer palotája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Egyéb területek :: Pokol-
Ugrás: