DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Kalandok és előtörténetek  - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Kalandok és előtörténetek  - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Kalandok és előtörténetek  - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Kalandok és előtörténetek  - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Kalandok és előtörténetek  - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Kalandok és előtörténetek  - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Kalandok és előtörténetek  - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Kalandok és előtörténetek  - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Kalandok és előtörténetek  - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Kalandok és előtörténetek  - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Kalandok és előtörténetek

Go down 
+10
Penny Danvolt
Abakura Ryuu
Tigra
Andrew Ramirez
Cybergyík
Alix O'Flanagan
Blaise
Kurt Bozek / Griff
Bisur
Madárijesztő
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Daniel Allen
Civil
Civil
Daniel Allen


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2013. Jul. 15.

Kalandok és előtörténetek  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok és előtörténetek    Kalandok és előtörténetek  - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 10:01 pm

Jövök én is a saját karimmal.


Születési név: Daniel Allen
Egyéb név: Dani
Faj: Ember
Kaszt: Homo Magi
Nem: Férfi  
Születési hely, idő: 1978/04/21
Kor: 35
Magasság: 186 cm
Súly: 79 kg
Hajszín: Barna
Bőrszín: Fehér
Vércsoport: AB-
Egészségi állapot: Hegek hátán, mellkasán és karjain.
Család: -
Foglalkozás: Munka nélküli
Oldal: Semleges
Ellenségei:-
Szövetségesei:-

Törzshely: -

Jellem:
Szerethető és barátságos férfi aki próbál minél többször emberek közt lenni, hogy ne érezze egyedül magát. Nyugodt típus, de ha valaki egy rossz szót is szól Thea-ról azt azon nyomban a földhöz küldi. Mindennél előrébb helyezi a családot, sőt legfontosabbnak tartja. Az erőszakot és a bűnözőket nem helyesli, minden konfliktust amibe belekeveredik próbál legjobb módon elfojtani. Kivéve ha ő maga okozza ezt a konfliktust vagy saját magától keveredik bele.


Szakképzettség: Még középiskolás korában járt ketrecharc edzésekre ami erősen megedzette.


Képesség:

Név: Lángoló öklök (1. szint)
Leírás: A mágus egy ősi nyelvet kántálva, az egész kezét láng borítja be.
Hatás: A lángok a könnyebben éghető dolgokat (papír,fa,műanyag) gyorsan elégeti. Az emberi bőrön csak enyhébb égési sérüléseket okoz.
Korlát: A mágus 2 percig tudja ezt fenntartani, másodszor egy kisebb pihenés után tudja újra használni.

Név: Tűzpáncél (1. szint)
Leírás: A bűvölt bőre lángba borul, amivel védheti magát.
Hatás: A tűz a könnyebben éghető dolgokat rögtön elemészti, illetve az emberi bőrön már komolyabb égési sérüléseket okoz.
Korlát: Mivel az oxigén is éghető ezért a varázsló a varázslat közben nem tud lélegezni, vagyis csak egy levegővételnyi ideig tudja fenntartani. Ha túl nagy sebességgel jön a támadás, akkor nem tudja elég hamar elpusztítani ezért az olvadt fémtől/égő fa sérülést okozhat.

Név: Gyorsléptek II (2. szint)
Leírás: A megbűvölt lábait lángok nyaldossák körül, és mozgási sebessége felgyorsul.
Hatás: A bűvölt sebessége megháromszorozódik, csak a futásra értendő. Az égő lábbal súlyos égési sérüléseket lehet okozni, bármit megolvasztanak, és bárhol tud menni akár a falakon.
Korlát: Csak tíz perig képes ezt az állapotot fenntartani.

Név: Tűzsugár
Leírás: A varázsló egy vékony, de folyamatos tűzsugarat lő.
Hatás: Tíz méteres távolságra folyamatos tűzsugarat lő ki, ami komoly égési sérüléseket okoz, és lángba borít minden éghető anyagot pillanatok alatt.
Korlát: Csak öt percig képes ezt fenntartani.




Kredit:
4 kr. - Gyorsléptek II (2. szint)
2 kr. - Tűzsugár (1. szint)
3 kr. - 20 db robbanó kapszula


A hozzászólást Daniel Allen összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 20, 2013 3:28 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Kalandok és előtörténetek  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok és előtörténetek    Kalandok és előtörténetek  - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 11:06 pm

Elfogadva a két karakter, holnap estig bárki változtathat, ha akar.

Holnap estig még lehet jelentkezni, minél többen jöttök, annál jobb.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Kalandok és előtörténetek  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok és előtörténetek    Kalandok és előtörténetek  - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 1:10 am

Születési név: Airie Nandori
Egyéb név: Airie, Ai
Faj: Ember
Nem:
Születési hely, idő: Gotham, 1994 február 29
Kor: 17
Magasság: 152
Súly: 42
Hajszín: vörös
Bőrszín: fehér/sápadt
Vércsoport: 0+
Egészségi állapot: Többszörös skizoférn/tudat hasadásos, valamint ezen kívül több más betegség is sújtja:
- paranoia
- hebefrén / dezorganizált
- kataton
- klausztrofóbia
- kannibalizmus
- több fajta komplexus: nő és gyermek gyűlölet
- minden nála idősebb férfiben az apját látja
- nem képes megkülönböztetni a jó és a rossz dolgokat, számára minden csak nézőpont kérdése

Felszerlés:
Fehér plüss nyuszi - 40 cm nagyságú, puha, bár már inkább össze van lapítva a teste. 5 percig tartó védőaurát tud a karakter köré vonni, ami a legtöbb átlagos lövedéket, és a gyengébb mágikusakat fel tudja tartani. Ám az 5 perc leteltével ugyanennyit kell pihentetni, hogy használható legyen.
Venom - venom szérum használó, ami megnöveli fizikai teljesítményét
Robbanó cukorka - nem nagy erejű robbanást idéz elő, de elég ahhoz, hogy zavarba hozza az ellenfeleket
Idő Óra - Fehér plüss nyuszival járó óra, amit ha felhúz, akár 5 percig is meg tudja állítani az időt, amiben ő maga szabadon mozoghat. Töltési ideje a duplája a megállított időnek.

Összesen:
10
- 1kr Venom kaszt
- 4kr Nyuszi
- 1kr Robbanó cukorka, 1 csomag, 20 darab
- 4kr Idő Óra
Fennmaradó: 0

Kivételesen HQ-val fogok írni erre a kalandra.


A hozzászólást Harley Quinn összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 20, 2013 3:38 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Evans

Evans


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2013. Jul. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Metropolis

Kalandok és előtörténetek  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok és előtörténetek    Kalandok és előtörténetek  - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 3:07 am

Jelentkezés előre látható inaktivitás miatt visszavonva!

Születési név: Wade Richardson
Egyéb név: Wade
Faj: Ember
Kaszt: Kiválasztott
Nem: Férfi
Születési hely, idő: Ismeretlen, 2021. július 11
Kor: 21 év
Magasság: 176 cm
Súly: 65 kg
Hajszín: Barna
Bőrszín: Fehér
Vércsoport: A+
Egészségi állapot: Egészséges
Család:
Slade Richardson - apa, él
Wonder Woman - anya, él
Foglalkozás: Meglepően sokféle
Oldal: Semleges
Ellenségei: Bárki
Szövetségesei: Bárki
Törzshely: Város utcái

Előtörténet
Evans egy alternatív világ jövőjében, egyik halálközeli élménye során találkozott a Sátánnal. Fogadást kötött vele, csalással nyert. Jutalmul Wonder Woman egy időre minden kívánságát teljesítette. Ebben a rövid időszakban fogant meg kettejük gyereke, akit nagyapja után Wade-nek kereszteltek el. A fiút valamikor anyja, valamikor apja nevelte. Ennek hála igencsak képzett harcossá vált. Megtanult mesteri szinten bánni a kardokkal és pisztolyokkal, elsajátított egy misztikus harcművészetet, kapcsolatok révén a Nite is kiképezte, kémnek, orvgyilkosnak. Ezen kívül a szervezet még biztosított neki teleportálást szolgáló biológiai beültetéseket. Sokáig egy speciális csapatban tevékenykedett, de apjától örökölt irreális világszemlélete hamarosan alkalmatlanná tette a csapatmunkára, ezért egyedül kezdett el dolgozni. Az idők folyamán rengeteg ellenségre, szövetségesre szert tett. Végül egy időutazó karperecnek által visszakerült a múltba, bár nem önszántából.

Jellem:
Semleges, néha kegyetlen, kíméletlen, máskor segítőkész, kedves. Általában nem kiszámítható még maga számára sem. Nem tudja reálisan felmérni a környezetét, ennek megfelelően reakciói néha lehetetlenek.

Szakképzettség:
Képzett kém, orvgyilkos, utcai harcos, harcművész. Apjához hasonlóan kardokra és pisztolyokra specializálódott, ezeket gyakorlottan forgatja, más közel vagy távol-harci fegyverekkel is jól bánik. Elsajátított egy speciális ősi, misztikus harcművészetet. Ért a modern, jövőbeli technológiához.

Képességek:

Teleportálás: Száz méteres körzetben tud teleportálni, csak olyan helyre, amit szabad szemmel is lát. Mást nem képes magával vinni.

Tárgyak teleportálása: Maximum tíz kilós tárgyakat képes akaratával teleportálni, akár messziről is. Mindenképpen látnia kell mit teleportál, és hova teleportálja.

Felszerelés:
- Két darab szamuráj kard

- High-Tech páncélzat, 4x gyorsítás, golyóálló

Kredit:
Összes: 10
Elköltött: 10
- 3 Kiválasztott kaszt
- 2 Szamuráj kard 2x
- 5 High-Tech páncélzat

Fennmaradó: 0
Vissza az elejére Go down
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Kalandok és előtörténetek  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok és előtörténetek    Kalandok és előtörténetek  - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 9:15 pm

A jelentkezést lezárom, a karaktereken már nem lehet változtatni.

A kaland megkezdődött, írási határidő nincs, elvégre is ez egy szabad kaland.
A játék itt indul.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Kalandok és előtörténetek  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok és előtörténetek    Kalandok és előtörténetek  - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 10:46 pm

Valódi név: Beatriche (beátrícse) Klán nevét elfeledte
Kor: 8-9 körül (21-nek felel meg)
Foglalkozás: sorozatgyilkos
Személyazonossága: titkos
Állampolgársága: Nincs
Faj: Cyborg
Egyéb álnevek: Prischilla, Beato
Születési hely: Drox
Testmagaság: 175 cm
Súly: 52 kg
Szem szín: Borostyán
Bőrszín: természetellenesen sápadt
Haj szín: erdetileg hosszú fonott fekete, zöldes ányalattal, de mindig változtatja
Ismert hozzátartozói: Senki akit említésre méltónak tartana

Története:

Megbütyklöltem a fejembe ágyazott mechanikus beültetéseket...
Nem ez nemigaz, agyam már nincs,legalábbis a szokásos értelembe nézve...
Teljes mértékben egy gép. S ezel együtt elértem a hallhatatlanságot...
Máig csodának tartom, hogy személyiségemet át tudtam ültetni egy gépbe...
Nanobotok segítségével kifúrtam a csontjaimat s azokat is mechanikus eszközökkel béleltem ki, ám a létem többi része eredeti... még...
A természetes génmanipuláció amit Droxi születésem következménye a testem többi részét is tunugolta ám már alaposan átvizsgáltam azt a génszerkezetet és sokhelyen javítottam rajta, igaz általában ez csak HPI-ban bevett szokás, ám a majmolósok rajtam próbálták ki először...
Családom befolyásos volt és én voltam az elsőszülött, a "trónörökös", de meguntam... Kjáhihihi...
Kezdetben mennyit, de mennyit kínlódott a családom hogy eltussolják tetteimet...
Ekkor kezdtem el elmém átalakítását, csontajaimba is gépeket ültettem... Cyborg lettem...
fél éves lehettem mikor először kibontakoztattam tehetségem, s a halál művészetét a szomszéd csecsemőn alkalmaztam... Vigyáztam rá, majd kizsigereltem, majd bizonyítékot hagytam ami a szülökre vetítette a gyanút, és mentek is a dutyiba. ÁááÁÁááá Milyen BOLDOG voltam akkor!! KJÁHIHIHI
Évente megöltem valakit... Nem, kor nem számított... Szüleim 5 éves koromban felfedezték, ám jó hírük megmaradása érdekében titokban tartották.. Néha segítettek is...
DE aztán megöltem őket, majd édesapám hasát felmetszettem kidobáltam onnan a fölösleget, s befeküdtem oda... Olyan kényelmes és meleg volt ahogy lassan összegyűlt benne a vér s én mezítelenre vetkőztem s megmárrtóztam apámban...
Kellemes meleg volt, néha nagyokat lefetyeltem belőle, édes volt... Majd elnyomott az álom...
Mire felébredtem fegyverek meredtek rám, s még ezek az érzelmi aberrált katonák is borzalomtól elhülten figyelték, amint egy hozzám hasonló gyönyörű lány pucéran kimászik apjából, mit se törődve a fegyverekkel, törölközővel lassan letörli magáról a vért, felöltözik, majd szemüvegét föltéve annyit mond: - Mehetünk? - És így végül én is hűvösre kerültem, a legtöbb embernek szenvedés lett volna, ám nekem maga volt a paradicsom de meguntam... Itt már csak lélekben hódoltam szenvedélyemnek... Jó kislány voltam, az őrök lassan megszerettek, majd hirtelen meghaltam... a profi skenneknek ide vagy oda, az elmém  változásást úgy alakítottam ahogy akartam s így halottnak tudtam tettetni magam...
Hibás genetikaiként könyveltek el, s mivel nemtudták mit kezdjenek egy halottal... Kihajítottak a szemétbe. S én felkeltem,
Szabad voltam s kezdődhetet új életem...
Prischilla nevet vettem fel, s ezt a nevet nagyon hamar megismerte a világ... Lábfejem is átalakítottam s egyfajta lézer légkorit csináltam belőle, amivel sebesen száguldoztam fel s alá a városon, a falakon a plafonokon, sok emberen áthajtva s ezzel kettévágva őket fürödtem a spriccelő vérükben. Imádtam szlalomozni, imádtam ölni, imádok ölni!
A szép emberek voltak a kedvenceim... Felvágtam őket, kibeleztem őket, majd bennük tértem nyugovóra, a meleg belsőségük illata kéjes, szerelmetes érzéssel látta el lelkem...
Éveken át menekültem, folyamatosan titkos identitásokat váltva, hajkurászva, más és más hajjal, csontozatomat lábamat és agyamat egyre csak fejlesztve, míg végül megszületett az igazi énem. S megalkotva különleges fegyverét, Prischilla mai formája a világok legkeresettebb sorozatgyilkosa, ki sose válogat, csak öl...

Különleges képességei: A génmódosítás minden jellemzője feltuningolva, finomítva, átszűrve, némi mechanikus beültetéssel.

Fegyverzete: Különleges "buzogány" Speciális tervezés, alapból egy speciális másfél méter hosszú bot alakú tárgy, beépített lövő fegyverrel, ám a kimenetek végén van egy energiaszabályzó, amit ha bekapcsolnak a bot végén egy energia buzogány keletkezik, de több alakba is átkonfigurálható. . Továbbá Cíborg teste és egy maszk ami képzelete szerint változtatja alaját.

Szakképzettség: Reális gondolkodó, matematikus és fizikus, imádja a sci-fit és a fantasyt.

Képzettség: Saját maga által kifejlesztett technocrata mozgáskultúra és gyilkolási rendszer.

Jellem: Agresszív, hirtelenharagú, imád harapni és káromkodni, betegesen imádja a vér látványát.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Kalandok és előtörténetek  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok és előtörténetek    Kalandok és előtörténetek  - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 11:16 pm

Elfogadva. Következő körben bemeséllek. Remek karakter Very Happy
Vissza az elejére Go down
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Kalandok és előtörténetek  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok és előtörténetek    Kalandok és előtörténetek  - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 10:44 pm

Valódi név: ismeretlen
Egyéb nevek: U12, Eastlord
Foglalkozás: UP2-es katona, Eastwall uralkodója
Személyazonossága: ismeretlen
Állampolgársága: HPI, Eastwall
Faj: ember
Születési hely: ismeretlen
Testmagaság: 200 cm
Súly: 100 kg
Szem szín: zöld
Haj szín: barna
Családi állapot: ismeretlen
Ismert hozzátartozói: ismeretlen


Története:

   Valamikor a Zuhanás előtt született, pontos hely és dátum nem ismert. Több elit katonai alakulatnak is volt a tagja. Először a Spetnaz berkein belül tevékenykedett, törzssörmesteri rangot szerzett. Az akkor Orosz Konföderációnak nevezett állam azonban terrorcselekménnyel vádolta meg, nem alaptalanul, ezért el kellett hagynia a katonai szervezetet. Dezertált, majd elmenekült az országból. Egy évvel később a francia idegenlégió egyik tisztjeként tűnt fel, mivel bárki aki csatlakozott ehhez az egységhez érinthetetlenné vált bármilyen kormány számára, nyugodtan tevékenykedett. Kiváló képességeinek, kreativitásának, feletteseinek való hűségének és könyörtelenségének köszönhetően válogatták be az UP2-es alakulatba, több kitűnő katona mellé. A testén komoly átalakításokat vittek véghez, így hozva létre azt a bio-mechanikus gépezetet, amivé vált.  
  A Zuhanásként ismeretes világméretű jelenségben az ő feladata volt az Európai hadműveletek figyelés, koordinálása, emellett több hadsereget is egymaga pusztított el az említett területeken. A Zuhanás után bolygón kívüli feladatokkal bízták meg. Nem egy bolygól lakosságának teljes pusztulásáért felelős. Akkor tért vissza a Földre, amikor az indiai lázadást leverte az egyik társa. Kérvényezte Zsarnoknál, hogy megkaphassa a volt India területét, hogy saját országot hozhasson létre, ezzel biztosítva, hogy az ott élő embereknek nehogy még egyszer eszébe jusson a lázadás, nem mintha ez lehetséges lenne, de jobb félni, mint megijedni. Az engedélyt megkapta, pár hajóval, négyszáz katonával, kétszáz technikussal és mérnökkel együtt. Ezután elkezdte felépíteni az országát. A területein élő, kulturálatlan embereket hamar az igája alá kényszerítette, elvégre a halálfélelem nagy úr. A kisebb bandák is behódoltak neki, így még több emberre tett szert. A birodalmi sereget, amit kapott, azt csakis a fővárosa védelmére használta, a többi területet nagyobb bandák vezetőinek a felügyeletére bízta, mint helytartók.
   Eastwall, az országa, sikerült némileg feljöjjön a többi állam szintjére, köszönhetően a Zsarnok által biztosított embereknek és technológiának hála. U12 ezután nekiállt, hogy terveket szőjön birodalmának terjesztéséhez.




Felszerelés:
A szabványos UP2 felszerelés (lásd leírást). Emellett páncélzatából kisebb drone-okat szokott alkotni, akik alkalmasak felderítésre, szabotázs akciókra, őrjáratozásra, de akár komoly vérfürdőket rendezésére is. Előszeretettel folyamodik emellett a pusztakezes harchoz, amihez segítségül a kezeit karmokká, szöges bunkókká vagy pengékké változtatja.


Képzettség:
Minden létező harci technikát, fegyvert, járművet és technológiát ismer.


Jellem:
Hűvös, kimért, taktikus jellem. Nem ugrik fejjel neki a dolgoknak, előbb tervez. A feletteseinek, aki jelen esetben csak a Zsarnok, feltétlenül engedelmeskedik, kívánjon az tőle bármit is. Nem érdekli mások élete, csakis a céljai. Ha valamit a fejébe vesz, akkor azt megcsinálja, hacsak nem kap parancsot, ami a szándékai ellen szól. Könyörtelen gyilkos, és ha elkapja a harci hév, akkor az Úr kegyelmezzen annak, aki az útjába kerül és nem tartozik a Zsarnokhoz.

Birodalma: Eastwall

A volt India területe. Legtöbb részt még mindig romos, kihalt területek jellemzik. Ez alól kivétel a főváros, Middlestar, ami a terület közepén található. Hatalmas fém épületek jellemzik a várost, emellett egy fal, ami körbeveszi azt. A falon a Zsarnok által ide küldött katonák járőröznek, és emellett a város biztonságát is ők figyelik. A városban ugyan úgy megtalálhatóak a gazdag, mint a szegény emberek. Előbbiek a magas épületek felső részein laknak és szinte soha nem ereszkednek le onnan, köszönhetően a fejlett közlekedési hálózatnak. A szegények az alsó szinteken, esetleg az utcákon élnek. Az utcák csöppet sem tiszták, sok helyen állnak szemétkupacok, néhol még holttesteket is lehet találni. Middlestar városi őrsége sokat járőrözik az utcákon, nem ritkán kedvtelésből még le is lőnek pár embert, jobb esetben lőnek. Ezeket a gyilkosságokat U12, akiket a polgárok csak Eastlordnak hívnak, jóváhagyta, ezzel biztosítva, hogy nem lesz túl sok az utcai kóborló. A városiak egyik kedvenc szórakozása az arénaharcok megtekintése. A város egész területén fellelhetőek kisebb-nagyobb arénák, ahol az ókori Rómában játszódó gladiátorharcokhoz hasonló küzdelmeket tekinthetnek meg. Minden harc végkimenetele halálos, nincs esély rá, hogy egynél több harcos hagyja el a csatateret. A bűnözök nagy része is, aki megéli, hogy elfogják, és nem lövik le azonnal, hogy megtalálják, azok is az arénákban végzik.
A fővároson kívüli területek tartományokra vannak osztva. Minden tartományt egy helytartó felügyel. Ezek a helytartók nagyobb bandák vezetői igazából. Kapzsi, hataloméhes, rettegő mocsadékok. Saját tartományaikon belül teljesen szabad kezet élveznek, azt tesznek, amit akarnak. Ez egészen addig él, amíg nem lépnek át egy másik tartományba, vagy egyszerűen meg nem unja Eastlord, amit csinálnak.
Az éhezés gondját a Birodalmi szerves anyag előállítóval oldották meg, de csak Middlestaron érhetőek el korlátlan források. A tartományok népességhez mért adagokat kapnak, se többet se kevesebbet.

Az állam különlegessége, hogy előszeretettel használnak a Zuhanás előtti motorokra hasonlító járműveket, amik persze a kor technológiájával készülnek. Légi egységeik nincsenek, de a légvédelmük nagyon fejlett, köszönhetően a sok rejtett légvédelmi ágyúnak és toronynak az egész ország területén. Nehéz járművekből is csak pár osztagnyi állomásozik a főváros körül. Ellenben annál több a Lovasságnak nevezett, gyorsan mozgósítható, bármilyen szárazföldi terepen való bevetéshez alkalmas, motoros hadtest. A motoros alakulatok emberei kifejezetten ellenálló testpáncélt viselnek, ami védi őket a környezeti behatásoktól is, igaz meg sem közelítik a Fagyhadsereg felszerelését, de nem is extrém körülmények közötti feladatok elvégzése a dolguk. A páncél leginkább a Flotta katonáinak felszerelésére hasonlít, mintája terepszínű, a gerincvédő kifejezetten megvan erősítve, ahogy a sisak és nyakvédő is, hogy ha a katona leesne a járművéről, akkor ne bénuljon le. A páncél ellenáll a hatalmas légnyomásnak, ami az eszeveszett sebesség mellett hat a katonákra, emellett teljesen aerodinamikus, hogy ne akadályozza a gyorsulást. Sisakjuk lencséi folyamatosan tisztítják magukat, hogy a rárakódó por, homok és egyéb dolgok ne akadályozzák a látási viszonyokat. Emellett beépített kommunikátor is van. A sisakokba beépített levegő tisztító folyamatos tiszta levegőt biztosít az embernek, ezt a külső levegő megszűrésével éri el. Amennyiben pedig nincs levegő, öt órára elegendő tartalék van a sisakban. A lencsék fel vannak szerelve hőérzékelő és éjjeli látásmóddal is.
Fegyvereik Avatar technológiát használnak, gyors tüzelésre vannak kitalálva, nem a pontosság a lényeg, hanem, hogy minél hamarabb, minél nagyobb pusztítást vigyenek véghez. Emellett közelharci fegyverekkel is fel vannak szerelve, amiket képesek a járművükön ülve használni, ezen fegyverek is kornak megfelelő technológiával készültek. Ezek a fegyverek folyamatos elektromos töltéssel vannak ellátva, ami azonnal kisül, hogy ahogy hozzáér az áldozathoz. (A páncéljuk őket védi ezek ellen az elektromos kisülések ellen.)

Kalandok és előtörténetek  - Page 2 72uc
(A sisak a világ leírásban megfelelően néz ki, és a sörétek sincsenek a mellkasán, de amúgy ehhez hasonló a páncélzata.)
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Kalandok és előtörténetek  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok és előtörténetek    Kalandok és előtörténetek  - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 11:18 pm

Az első UP2-s, remek, elfogadva, következő körben bemeséllek. Majd megpróbálom helyén kezelni a dolgokat a karakter erőssége ellenére is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kalandok és előtörténetek  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok és előtörténetek    Kalandok és előtörténetek  - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kalandok és előtörténetek
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Star Wars: Galaktikus kalandok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Alternatív kalandok és szabad kalandok :: Szabad játék-
Ugrás: