DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Ling Chao - Fehér Holló I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Ling Chao - Fehér Holló I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Ling Chao - Fehér Holló I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Ling Chao - Fehér Holló I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Ling Chao - Fehér Holló I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Ling Chao - Fehér Holló I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Ling Chao - Fehér Holló I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Ling Chao - Fehér Holló I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Ling Chao - Fehér Holló I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Ling Chao - Fehér Holló I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Ling Chao - Fehér Holló

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Ling Chao - Fehér Holló Empty
TémanyitásTárgy: Ling Chao - Fehér Holló   Ling Chao - Fehér Holló I_icon_minitimeSzer. Feb. 22, 2012 11:06 pm

Születési név: Ling Chao
Egyéb név: Fehér Holló
Faj: ember
Nem: Férfi
Születési hely, idő: Gotham City, 1989. Április 20.
Kor: 22
Magasság: 170cm
Súly: 70kg
Hajszín: fekete
Bőrszín: ázsiai
Vércsoport: a+
Egészségi állapot: egészséges
Család:

Nagybátyja – Yao Long Fei - (Él)
Anyja - Ying Mei - (Elhunyt)
Apja - Wong Chao - (Elhunyt)

Foglalkozás: Fejvadász, Sárkányok Szövetségének zsoldosa
Oldal: Rossz
Kaszt: Sárkányok Szövetsége

Történet:

Helyszín: Gotham, Kínai negyed 2012.02.22., 22:00

Hideg van, de már megszoktam az éjszakai időjárást, még sem olyan csípős, mint pár héttel ezelőtt. Végül is kiképeztek az időjárás, és az éghajlatok váltakozásának elviselésére, mégis mindig időt szánok arra, hogy megfigyeljem a jeleket. A szél fúvásának iránya, s annak erőssége, a havazás mértéke, és iránya, ugyanígy az esővel, főleg, hogy most az áztatja felszerelésem minden részét. Megfigyelésen vagyok, de mégis az esőcseppek ütemes csapódását hallgatom, ahogy az szétesik ázott ruházatomon, és utat keres magnak a nedves talajig.
Egy bizonyos Brian Thompson nevű alakot tartok megfigyelés alatt, akinek nemsoká végeznie kell a munkával. Biztonsági őr a S.T.A.R. laborban.
Több éve tartom megfigyelés alatt, de még nem támadtam rá annak ellenére, hogy felhatalmazást kaptam rá. Úgy kezdődött, hogy megfigyelés alatt kellett tartanom, s ha bármi olyan dolgot forral, aminek köze van a bosszúhoz és a Sárkányok szövetségéhez...öljem meg.
Talán szó nélkül megtettem volna...de egy szerencsésen elkapott diskurzus megváltoztatta a nézeteimet a Dojo iránt.
Furcsa...egy kihallgatott beszélgetés ekkora változást hozzon. Már rég darabokban kellene feküdnie ennek a Briannek...de egy elkapott beszélgetés megváltoztatott mindent. Életben kell hagynom...szükségem lesz még rá.

Minden a születésemmel kezdődött. Ennek a férfinak pedig köze van a születésemnek...talán a bolygók találkozása, avagy a sors fintora, de ennek a férfinak, kinek köze sincs hozzám, sem rokoni szál, sem barátság...mégis köze van a születésemhez egy baljós nap következményeként.
A születésem már előre meg volt tervezve. Nem úgy ahogy egy boldog család tervezi gyermekük születését...nem úgy, ahogyan már előre berendeznek a baba számára egy kis szobát. Engem egy vérvonal kötött még születésem előtt a klánhoz.
Az akkori vezető minden a klánon belüli harcos erős fiát és lányát megtartotta, hiszen a jó harcos vérvonala öröklődő, így azonnal még gyermekkorban elkezdik a kiképzésüket.
Így kerültem a képbe én is. Mióta az eszemet tudom, kemény edzéseknek, borzasztó körülményeknek voltam kitéve. Megjártam a havas Északot, túléltem az esőerdőt, és megannyi fájdalmas, akaraterőt, és állóképességet igénylő edzésen vettem részt. Megtanultam elviselni a fájdalmat, megtanultan halkan járni, és a némaság művészetét.
A fegyverek mibenlétét, forgatását, és a gyilkolást...A gyilkolással nincs probléma, nem azt tanítják, hogy kell ölni. Azt tanítják, hogy kell hidegvérrel ölni. Ha megkapod a parancsot, rezzenéstelen arccal végezhess azzal akit a legjobban szeretsz, ha megkapod a küldetést, bűntudat, vagy bármi érzelemtől mentesen válaszd el fejétől egy gyermek testét. Ez vagyok én. Egy érzelmektől mentes gyilkos.
Úgy tudtam, szüleim egy küldetés során meghaltak. Ezen tudatban nőttem fel, de nem is tartottam ezt tragédiának. Igazából nyugodt voltam efelől.
Nem kellett attól rettegjek, hogy küldetést kapok a meggyilkolásukra, vagy hogy ha bármi történik velük elöntenek az érzelmek. Így nőttel fel...egyedüli rokonom csupán a Nagybátyám volt Yao. Sosem tartottam őt rokonnak...annál inkább szövetségesemnek, a megmaradt érzelemvilágom utolsó őrzőjének.

Ling Chao - Fehér Holló 0929_NinjaAssassin5

Több, mint ötven embert gyilkoltam meg az évek során, a Fehér holló becenevet elnyerve ezzel. Azóta Lui Sui a vezetőnk, tőle kaptam ezt a fedőnevet, hiszen szerinte kivételes harcos vagyok. Precíz és könyörtelen. Nálam jobban csupán Kobra Trinityt kedvelte, örökös vetélytársamat. Idősebb nálam, és jóval tapasztaltabb is. Azt rebesgetik, egyszer egy egész családot lemészárolt, köztük két 6 év körüli gyereket, és egy csecsemőt...szerencsére nekem még nem kellett gyereket ölnöm.

Egy nap megbízatást kaptam én, és néhány társam. A küldetés címe bosszú néven futott, majd miután megkaptam a dokumentumokat csalódnom kellett. Egy család kiirtására kaptunk parancsot. Kobrának az arca sem rezdült, némán bólintott, és rám nézett. Én hezitáltam, végül észrevettem sértésnek felérő cselekedetemet és én is meghajoltam az erős akarat előtt. Hidegvérű gyilkosnak neveltek, mégis megrökönyödök egy nő, és egy gyermek megölésekor...Később kiderült nem hiába.

A célpont egy Brian Thompson nevezetű rendőrtiszt volt, neki szánták az üzenetet, amiért lekapcsolta egy a klánnal folyó drog üzletét, sok pénztől elszakítva minket. A vezetőnk nem hagyhatta ezt megtorlatlanul, és ahelyett hogy a kórházban kómában lévő férfi megölésével bízott volna meg minket, könyörtelenebb eszközhöz folyamodott. Szörnyű egy gondolkodása volt a császárnőnknek, szerinte nagyobb szenvedést okoz a férfinak azzal, hogy megölik a családját, minthogy vele végeznének...és milyen igaza volt.
Jómagam, Kobra, és még néhányan az éjszaka leple alatt érkeztünk meg a külvárosi kis házhoz. Mint, ahogy sejtettük a család rendőri felügyeletet kapott, ráadásul két járőrt is, de amatőrök lennénk, ha nem tudtunk volna velük szempillantás alatt végezni.
Mikor viszont eljutottunk a hálószobáig, megtorpantam. Láttam az asszonyt, ahogyan karjai között szorítja a kislányt, és könyörög, hogy a gyermeket ne öljük meg.
Lehajtottam a fejem, és becsuktam szemeimet. Soha nem sírtam még, így visszatartottam könnyeimet, főleg társaim előtt nem akartam gyengének tűnni, Kobrának mégis feltűnt a viselkedésem, és felém nyújtotta a klán hivatalos áldozati pengéjét. Tekintete mindent elárult, mint ahogy az enyém is ahogy reátekintettem. Szinte éreztem, ahogy vigyorog a maszk alatt, majd a kést magához szorítja, és könyörtelenül nekiront a kéttagú családnak. Elfordultam...nem bírtam nézni. A sikolyok még a mai napig is benne élnek a szívemben, pedig jó pár férfi kiáltását sikerült elnyelnem már.

Kobra valamiért nem mondta el a vezetőnek, hogy hezitáltam. Nem értettem miért, pedig már készen álltam a Klán ellen elkövetett árulásomért szenvedni. Viszont kérlelte Lui Suit, hogy engem bízzon meg a rendőr felügyelésével, aki beleegyezett ebbe. Nem tudom mit akart ezzel az álnok kígyó, de ráérek még kideríteni szándékait. Érzem, hogy nekünk még meg lesz a magunk csatája...de nem most. Még nem érkezett el az ideje.

Több évig tartottam szemmel a férfit. Ott voltam, mikor őrjöngve, önmagán kívüli állapotban vette tudomásul családja halálát. Ott voltam a sírnál, mikor meglátogatta őket. A meghatalmazásom szerint, míg nem kezd el utánunk nyomozni, addig hagyjam...ha mégis megteszi, haladéktalanul öljem meg. A vezetőnk beteges játéka volt ez. Ez a férfi egy eszköz volt csupán úrnőnk egyik élvezetének színházában. Újfent bebizonyította Lui Shui, hogy aki újat húz vele...az a kínok kínját éli meg.

Semmi gyanúsat nem véltem a férfival kapcsolatban felfedezni, azon kívül hogy magába roskadt, ami ebben az esetben természetes volt. Idegi problémái alakultak ki, túlkapást túlkapásra halmozott, s végül elvették a jelvényét. Őrként vállalt munkát először egy bevásárló központnál, majd egyre feljebb jutva felvették őt a S.T.A.R. labor egyik testőreként. Sokszor fordult elő a túlkapások száma, viszont referenciái közé tartozott az is, hogy soha nem rabolták ki azt az üzletet, vagy céget, ahol ő volt az őr.

Emellett természetesen más ügyeket is megoldottam, ugyanúgy vadásztam a klán ellen vétkezőkre, de mégis valahogy szívügyemmé vált ez az ügy. Néha úgy éreztem jobb lenne, ha egyszerűen csak megölném a férfit, így mindkettőnknek jobb lett volna. Ő ismét szeretteivel lehetett volna, én pedig elfelejthettem volna végre a még mindig gyötrő hangokat, az éles sikítást, mi még mindig kísért éjszakánként.

Egy éjszaka viszont elérkezett a pillanat...a férfi álruhába öltözött, és egy Jimmy nevű piti tolvajt zaklatott információkért, rólunk. Elérkezett az idő, felsóhajthattam végre, de mielőtt bármit is tettem volna, leadtam a jelentésem Lui Shui-nak. Itt változott meg minden. Ekkor kötődött szorosabban össze az én és ez az úgynevezett Brian Thompson sorsa.
Amint visszatértem a támaszpontra kihallgattam egy beszélgetést. Nem tettem volna, hiszen tiszteletlenség, de mikor meghallottam a nevem, és hogy apámról beszélnek, falhoz vetettem magam, és végig hallgattam a diskurzust.
Arról beszéltek, hogy intézték el apámat árulás vádjával, és hogy végeztek édesanyámmal is. Kár lenne, ha én emiatt vesznék oda.
Ledöbbentem, valami ekkor eltört bennem. Az első utam nem az úrnőhöz vezetett, hanem a nagybátyámhoz. nem érdekelt semmit, elfelejtettem a szemmel tartott férfit, a családot...hiszen most a sajátomról volt szó.

Kopogás nélkül, szinte tiszteletlenül rontottam rá az éjszaka közepén. Magam mögött bezártam az ajtót, szétnéztem, hogy követtek-e, vagy hogy hallhat-e minket valaki. Ezután neki szegeztem a kérdést, s bár először a jól bemagolt küldetéses történetet próbálta bemesélni nekem, de miután látta, hogy nem hiszem el neki, elmondott mindent.
Elmondta, hogy a császár végezni akart anyámmal, miután az megtagadott egy parancsot. Anyaként nem bírt végezni egy édesanya gyermekével, akit tanúként akartak kihallgatni egy a Sárkányok által történt gyilkosság ügyében. S mivel apám is sokszor megtagadta a gyermekölést...mindkettőt meg akarták büntetni.
Arra kényszerítették apámat, hogy végezzen az ekkor már megkínzott anyámmal, ezzel bizonyítva hűségét a Klán iránt. Apám kezébe vette kardját, és lesújtott. Megölte az asszonyt fogva tartókat, és végezni akart magával a császárral is, de Kobra megakadályozta az árulást. Mindkettejükkel végzett.

Ling Chao - Fehér Holló A-sequence-for-Ninja-Assassin

Így már minden világossá vált. Hogy miért nem tudtam megölni Brian családját, hogy miért övezte titok a családom halálát. Újraértékeltem a Klánhoz vetett hitemet, és ha Nagybátyám szavai nem jutnak el füleimhez, abban a minutumban elindultam volna revansot venni a Kobrán.
Nem azt mondta...ne tegyem. Nem akart visszatartani. Csupán annyit mondott.

" Ne légy meggondolatlan, az idő neked dolgozik. "

Milyen igaza volt. Csupán várnom kell a pillanatra mikor lesz értelme a klán ellen fordulni. Ehhez pedig Brian Thompson bosszúvágya pont kapóra jön. Sok ellensége van a Klánnak...csupán várnom kell az alkalmas időpontra.

Ezek után nem jelentettem Thompson információszerzését, így nem küldtek rá senkit sem a megölés szándékával. Ugyanúgy megfigyelés alatt tartottam, ha kell segítsek neki, ha kell megmentsem az életét. Neki még dolga van...szükségem lesz még rá.

Jellem: Ling komor, és hidegvérű. Jobban mondva ezt akarja elhitetni mindenkivel, főleg Klánján belül. Rossznak minősül, amiért már vagy száz embert megölt, de míg a Sárkányok vérebe, játszania kell szerepét, nehogy lebukjon.

Képesség: Emberi korláton felül.

Szakértelem:
- Fekete öves Kung-fu és Ninja tudás
- Magas fokú fegyverforgatási szakértelem
- Magas fokú Atlétika
- Magas fájdalomtűrés, és kiváló állóképesség
- Fejvadászathoz tartozó kellékeinek magas fokú ismerete (Robbanószerek, mérgek, Zongorahúr stb...)

Felszerelés:
- Fehér ninja öltözet, alkar és lábszár védő
- Egy samurai kard, egy samurai tőr, egy készlet dobócsillag
- Füstbomba

Ling Chao - Fehér Holló GIJoe_StormShadow_Poster
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Ling Chao - Fehér Holló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ling Chao - Fehér Holló   Ling Chao - Fehér Holló I_icon_minitimeHétf. Feb. 27, 2012 7:58 am

Elfogadva, kreditet vond le, jó "nem is tudom mit akarsz vele pontosan csinálni"t.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
 
Ling Chao - Fehér Holló
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kevin Grando, a Fehér Villám
» Kevin Grando, a Fehér Villám
» Kevin Grando - Fehér Villám

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Adattár :: Karakterek NJK-i és Mesélői karakterek :: Karakterek NJKi :: Inaktív játékosok NJK-i-
Ugrás: