DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Soul Motel                            I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Soul Motel                            I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Soul Motel                            I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Soul Motel                            I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Soul Motel                            I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Soul Motel                            I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Soul Motel                            I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Soul Motel                            I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Soul Motel                            I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Soul Motel                            I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Soul Motel

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Zöld Íjász
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Zöld Íjász


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2012. Mar. 29.

Soul Motel                            Empty
TémanyitásTárgy: Soul Motel    Soul Motel                            I_icon_minitimeVas. Ápr. 29, 2012 5:13 am

Fehér Villám magán kaland - Hogyan legyünk tisztességes polgárok

Pár hete annak, hogy visszatértél a purgatóriumból, ahol a tisztítótűz átmosta a lelked, aminek a hatását kezded érezni. Valami megváltozott benned, de még te sem tudod pontosan, hogy micsoda. A gyerekek, akiket magaddal hoztál, vígan játszanak, ők is örülnek látszólag, hogy kiszabadultak a "fogságukból". A reggeli elfogyasztása mellett az újságot bújod, hogy tisztességes munkát találj magadnak, és hasznos tagja legyél a társadalomnak. Néhány állás megragadja a figyelmed, ám a legtöbb olyan, ami igencsak távol áll tőled. A számodra hasznosakat kijegyzeteled, hogy később felkereshesd őket, ám nem árt, ha van a kezedben valamilyen referencia, vagy önéletrajz. Ezek nélkül manapság meg sem hallgatnak, főleg, hogy te halottnak számítasz. Végül úgy döntesz, hogy nyakadba veszed a várost, és végig járod a címeket, amiket kiírtál magadnak.
Vissza az elejére Go down
Fehér Villám
Huligán
Huligán
Fehér Villám


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2012. Mar. 25.
Tartózkodási hely : Gotham CIty

Soul Motel                            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Soul Motel    Soul Motel                            I_icon_minitimeVas. Ápr. 29, 2012 11:12 am

Ez a nap is elérkezett, ideje munkát keresnem. Szerencsére a kölykök nem másztak már korán reggel az idegeimre, volt idő kiírni az újságból néhány érdekesnek tűnő állást. Előző nap írtam egy önéletrajot, persze másik névvel, hiszen Kevin Grando halott. Miközben készülődöm, a gyerekeket figyelem, ahogyan játszanak. Boldogoknak tűnnek, pedig a szüleik halálát én okoztam. Csak túl arrogáns voltam belátni, milyen súlyos következményei vannak a döntéseimnek. De azt nem fogom hagyni, hogy bármi további bántódás érje őket. Új papírokra is szükségem lesz, hogy véletlenül se köthessenek a régi Elektrominátorhoz. Ezen gondolatok járnak a fejemben, mikor összeszedem a cuccaimat, és végül elkészülve a két gyermek felé fordulok.
- Most indulnom kell, de amint hazaértem, csinálunk valami közös programot, ígérem! De addig is ne szedjetek szét semmit!
Ezt leginkább Teo felé címezem, de ős tudja, hogy rá célzok. Az ő mániája szórakozásból rombolni a berendezést. Most pedig Susan-hez guggolok.
- Tudod a szabályt. Nem hagyjátok el a szobát, nem nyitsz ajtót senkinek, és könnyedén el is tudsz érni. Ha bármi gond van, azonnal szólsz, rendben?
Nézek a szemébe, de tudom, hogy okos lány, nem kell magyarázkodnom neki, ahhoz, hogy megértse. Végül rámosolygok mindkettejükre, aztán elindulok. Kissé nehéz szívvel csukom be magam mögött az ajtót, hisz jól tudom, még em dolgozták fel a történteket. Talán soha nem is fogják. Ez pedig csak nekem köszönhető. A városban sétálva az első úticél felé veszem az irányt, ahol aztán elmondom, hogy az állásinterjúra jöttem. Igyekszem majd jó benyomást kelteni, bár nem tudom még mire számítsak. Ami azt illeti, ilyesmiben nemigen vagyok tapasztalt. A maffiánál nem volt meghallgatás. Bár ott az elbocsátás is másképp zajlik, így fura lesz megszoknom ezt az új helyzetet.
Vissza az elejére Go down
Zöld Íjász
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Zöld Íjász


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2012. Mar. 29.

Soul Motel                            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Soul Motel    Soul Motel                            I_icon_minitimeKedd Május 01, 2012 8:46 pm

A gyerekek bólintanak, jelzik neked, hogy tudjákj a szabályokat, és szót fogadnak, amíg vissza nem érsz. Nehéz a távozás, és mivel változtatni akarsz magadon, kissé nehezedre esik otthagyni a kölyköket egyedül, akármennyire is talpra esettek. Az első megállód nincs messze a moteltől, és ez a munkahely jól is jöhetne számodra, mert gyalog mindössze öt percre található. Aki az interjúdat intézi, egy nő. Karcsú, vörös haja kiengedve omlik a a vállaira.
Soul Motel                            Ugo-blackwidow_480x640
Néha néha felnéz a szemüvegéből, vet rád egy pillantást, majd újra az irataidat vizslatja.
- Dolgozott valahol ezelőtt? - kérdezi tőled. Az állás karbantartói pozícióra hirdették meg, mert az utóbbi időben az épületben több-kevesebb áramkimaradás volt, és a lift is elakadt néha-néha.
Vissza az elejére Go down
Fehér Villám
Huligán
Huligán
Fehér Villám


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2012. Mar. 25.
Tartózkodási hely : Gotham CIty

Soul Motel                            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Soul Motel    Soul Motel                            I_icon_minitimeKedd Május 01, 2012 9:28 pm

A séta nem tart sokáig. Újabb pont, ami emellett a munkahely mellett szólna, hogy egész közel van, gyakorlatilag aligöt perc alatt ideértem, de hát nem én döntök arról, hogy felvesznek-e vagy sem. Egy kedves, vékony, vörös hajú hölgy fogad. A beszélgetés része nem mondható túl izzasztónak, az irataimat böngészi, néha felnéz, majd kérdez egyet. Ez nem ér váratlanul.
- Igen, korábban dolgoztam már karbantartóként egy cégnél Kapcsolók megszerelése, elektromos berendezések kezelése volt a feladatom, liftekkel foglalkoztam.
Igazából itt meg is állok, mert ennyi volt az egész. Ennél nem volt különlegesebb feladatom, bár soha nem is vágytam ilyesmire különösebben. Ezzel meg voltam elégedve, mivel a képességem egy ilyen munkahely pont kapóa jött és pénzt tudtam keresni minden ülönösebb erőfeszítés nélkül. Ezrt is reménykedem többekközött, hog megkaphatom az állást. Akkor talán össze tudom magam szedni annyira, hogy átköltözzünk egy kisebb lakásba a srácokkal. Nem túl ngy dologra gondoltam, de megérdemelnek legalább egy olyan otthont, ami az övék lehet. Amit tényleg az otthonuknak nevezhetnek. Így hát, miután feleltem a hölgy kérésére, csak ülök, figyelem a mozgását, és várom, hogyan tovább.
Vissza az elejére Go down
Zöld Íjász
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Zöld Íjász


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2012. Mar. 29.

Soul Motel                            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Soul Motel    Soul Motel                            I_icon_minitimeKedd Május 01, 2012 9:50 pm

A nő bólint egyet a válaszodra, majd elgondolkozik.
- Mit gondol, miért lenne pont maga a megfelelő erre a munkára? - teszi fel a kérdését, majd miután válaszoltál neki, folytatja az interjút.
- Ha elmenne az épületben az áram, hol kezdené a munkát? - eddig könnyű volt, de úgy néz ki, hogy a nő most kezdi az izzasztós részét a dolognak. Látszólag te is szimpatikus vagy neki, de nem kímél csupán a két szép szemedért.
Vissza az elejére Go down
Fehér Villám
Huligán
Huligán
Fehér Villám


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2012. Mar. 25.
Tartózkodási hely : Gotham CIty

Soul Motel                            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Soul Motel    Soul Motel                            I_icon_minitimeKedd Május 01, 2012 10:13 pm

A következő kérdése sem ér különösebben váratlanul, de eypillnatra elmosolyodom, mivel az első gondolatom, ami erre eszembe jut, azok a képességeim, de hát egy állásinterjún vagyok... ezzel mégsem érvelhetek.
- Könnyedén megjavítok dolgokat, különösen foglalkoztat az elektronika. Mindig is szerettem ilyesmit csinálni, és eddig nem volt panasz a munkámra.
A válasz magában talán kicsit nagyképűnek tűnhet, de igazából úgy gondolom jobb az ilyen kérdsekre nyíltan válaszolni, semmint kertelni meg halandzsázni mindenféléről össze-vissza. Inkább maradjunk az egyenes beszédnél. Hangom végig tisztelettudó, halk, egyáltalán nem akarok beképzeltnek, vagy bunkónak tánni a hölgynek. Ugyanígy felelek a következő kérdésére is.
- Ez lehet akár vezetékhibától is, de mielőtt a kábelek épségét ellenőrizné, elmnnék szemügyre venni a biztosítékokat, hogy ellenőrizzem, és megnézném, a kapcsolókkal is minden rendben van-e, hisz könnyen elképzelhető, hogy csak ott történt valami kisebb hiba.
Válaszomat itt befejezem, és várom a következ kérdést, de közben feszülten figyelem a nő reakcióit, hogy mégis mire gndolhat,eddig milyen a szereplésem, s vajon van-e esélyem, vagy máris eláshatom magam nála.
Vissza az elejére Go down
Zöld Íjász
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Zöld Íjász


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2012. Mar. 29.

Soul Motel                            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Soul Motel    Soul Motel                            I_icon_minitimeKedd Május 01, 2012 10:25 pm

A nő serényen jegyzetel, és helyeslően hümmög a válaszodra. Mikor befejezi a a jegyzetelést, a kezében megáll a toll, és rád néz.
- Nézze, eddig az állás nem örvend nagy népszerűségnek, és őszinte leszek magához. Az elődei mind meghaltak, és mind itt, munka végzés közben. Az egyik lezuhant a liftaknába, ketten pedig áramütés áldozatai lettek. Szóval megértheti, hogy nincs túl jó híre az állásnak. - fejezi be a nő, közben pedig folyamatosan fürkészi az arcod, hátha le tud olvasni valamit róla.
- Ha ezek mellett a tények mellett is kell magának az állás, akkor már csak pár kérdés maradt hátra. Először is, milyen bérezést szeretne? A második pedig, hogy van-e családja? - kérdezi közömbös hangon.
Vissza az elejére Go down
Fehér Villám
Huligán
Huligán
Fehér Villám


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2012. Mar. 25.
Tartózkodási hely : Gotham CIty

Soul Motel                            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Soul Motel    Soul Motel                            I_icon_minitimePént. Május 04, 2012 6:40 pm

//Bocs a késlekedésért!//

Figyelmesen végighallgatom a hölgy mondanivalóját, de igazából nem ráz meg a dolog különösebben. Meg amúgy sem tudna megrázni, de a szóviccnek ezúttal értelme is van. Bár kérdezőmnk ezt nem kötöttem, s nem is tervezem az orrára kötni, de azért is szerettem a munkámat, mert amíg mindenki más tisztában volt az ebben rejlő veszélyekkel, a helyzetekkel, amikben jobb óvatosnak lenniük, addig nekem emiatt a képességeimből adódóan nem kellett aggódnom, és ez most sincs másképp. Sőt... az, hogy meghaltam már egyszer, s nemrég vissatértem, csak még több önbizalmat adott. Kaptam egy új esélyt. Az árammal pedig amúgyis jó viszonyban vagyok. Arcom tanakodásom közben igyekszem végig érzelemmentesnek mutatni, szemeimben is inkább csak a toábbra is kitartó, érdeklődésből eredő csillogást veheti észre a beszélgetőpartnerem. Végül kifejezéstelen arccal válaszolok neki.
- Nézze, én tisztában vagyok azzal, s szerintem ön is, hogy minden egyes szakmának megvannak a maga előnyei, hátrányai, és a munkaidő alatt fennálló veszélyforrások. Egy rossz helyzetben tényleg elég lehet egy rossz lépés, vagy hirtelen, nem elég átgondolt mozdulat, de nem látom értelmét, ez miért tántorítana el a munkától. Kétlem, hogy azok a szerencsétlen polgárok, kik azon nem megérdemelt sorsra jutottak, hogy egy véletlen baleset során kilehelték a lelküket, miközben azért dolgoztak, hogy megéljenek, ezzel ne lettek volna tisztában. De pénzt sajnos nem lehet termeszteni sunyiban a hátsó kertben.
Tartok egy kis szünetet, ezúttal rajtam van a fürkészés sora, hgy lássam, feleletem milyen benyomást tett partneremben. Igyekeztem, hogy hangomban még véletlenül se legyen kötekedés, sokkal inkább ezzel csak azt akartam benne tudatosítani, hogy most is érdeklődöm az állás iránt, bár az azért tény, hogy belecsempésztem mondandómba némi szarkazmust a végén, ezért, hogy gyorsan oljdam is a felmerülhető feszültséget, még hozzáteszem:
- Nem mintha bármit növesztenék a kertemben.
Mondom egy mosoly kíséretében, remélve, hogy ez kicsit old majd azért a társalgás további menetén. Viszont következő kérdéseitől mégis egy kicsit feszültté válok.
- Hát azt én sem hiszem, hogy még milliomossá válok, főleg itt Gotham-ben, de azért mivel azt mindketten beismerhetjük, hogy nehéz az itteni élet, így legyünk reaálisak.
Mondom, s már épp megeresztenék egy újabb mosolyt, amikor a családra terelődik a szó. Kissé megmerevednek az arcizmaim, a gyerekekről nem merek mondani semmit, mert a nem megfelelő nevelési körülmények miatt nagy ondba kerülhetek, ha kiderül, hogy a gondozásuk nálam nem törvényes, és jogi téren sebezhető vagyok. Így végül, az illedelmesnél talán feszültebben csak annyit vágok rá:
- Nincs.
Aztán csak figyelek, és várom a högy következő kérdését.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Soul Motel                            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Soul Motel    Soul Motel                            I_icon_minitimeHétf. Május 14, 2012 5:32 pm

//Akkor átveszem a kalandodat.//

Hölgy megigazítja szoknyáját, és a válaszaid után újra csak körmöl nem is keveset. Végül leteszi a papírt és a toll is nagyot koppanva landol az asztalon. Felkönyököl nem túl nőiesen az asztalra, és mint aki nincs tisztában vele, hogy a bájai éppen csak nem buggyannak ki, ágyukból, előre hajol.
- Úgy látom mindennek megfelel... Biztosítást, fogorvosi kezelés nem kap, de kéthetente kap rendszeresen fizetést. - A szerződést eléd tolja, és mikor átolvasod semmilyen megtévesztő záradékot, vagy más hasonló átverésre utaló záradékot nem látsz benne. Szóval ugyanaz, amit szóban is elmondott, a munkaleírásoddal egyetemben. Ha aláírod, még annyit hozzátesz, mielőtt kirúg az irodából:
- Holnap reggel nyolckor kezd. Addig vegye át a személyzetin a munkaruháját, és megismerkedhet munkatársaival. A második emeleten van a műhely. Sok szerencsét... szüksége lesz rá - Ezzel pedig lezárja a veled folytatott eszmecserét, és úgy néz rád, hogy a leginkább az ajtó másik oldalán szeretnéd találni magad a lehető leghamarabb.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Fehér Villám
Huligán
Huligán
Fehér Villám


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2012. Mar. 25.
Tartózkodási hely : Gotham CIty

Soul Motel                            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Soul Motel    Soul Motel                            I_icon_minitimeHétf. Május 14, 2012 8:18 pm

További mocorgásától jómagam kissé zavarba jövök, de ahogy elnézem, ő nem zavartatja magát, így én is igyekszem továbbra is lazának tűnni. Mikor abbahagyja a jegyzetelést, kissé megkönnyebbülök, mert ez a sok írása már kezdett komolyan aggasztani. Mondandója is megnyugtat, megkaptam az állást. Végre van egy kis esélyem feljutni a mélyből, ahová juttattam magam. Persze a lejtő még meredek, de legalább elindultam rajta. Még figyelmesen átolvasom a szerződést, majd aláírom, közben figyelem partnerem további mondandóját, mire azonnal pörögni kezd az agyam. Valamivel el kell ütnöm utolsó szabad, és munkanélküli délutánomat, azt pedig nem az új munkatársak megismerésével fogom tölteni. A Purgatóriumban tett "kirándulásom", ha azt annak lehetett nevezni, felnyitotta szemem. Úgy érzem megújított képességeimmel ideje végre az emberek javát szolgálnom, ahelyett, hogy ártok nekik saját, önző céljaimért. Mikor a kis beszélgetésünk részemről végre véget ér, és szerintem a hölgy részéről is, én felállok, kurtán köszönetet mondok, amiért szakított rám időt, elköszönök, és elhagyom az épületet. Lehetőleg jó gyorsan, mivel kissé kényelmetlenül érezném magamat a nő társaságában, ha még egy másodperccel tovább kellene odabent maradnom. Elindulok Gotham utcáin, s közben lázasan törengek. Új gondolat született meg bennem... a város mostanában hemzseg az álarcos nbíráskodóktól, hiszjómagam is összefutottam eggyel a Városi Rendőrségen. Nem felejtem el azt a ura kardos pasast. Talán hasonló módon kellene védenem az embereket? Ahogyan ők teszik? Álarc mögé bújva? De miért kéne nekem álarc? Ha egyszer a rendőrség oldalán harcolnék, nem kéne gyáván maszk mögé bújnom, talán az egész város javát szolgálná, ha mindezt nyilvánosan tenném. De persze ez kemény döntés... mi lenne a kölykökkel? Meg azúj munkámmal? Ha felfedném magam, nem maradna meg a korábbi életem. Végig a városnak kell szentelnem magam. Akkor egyelőre maradjaon a névtelenség... de mégis meddig? Az sem működne a végtelenségig. Hiszen egy napon úgyis le akarnának leplezni, és a rendőrség is csak elítélne, amiért nem lépek ki a nyilvánosság elé. Mi van, ha mégis működne? Gondolkodásom közben nem nagyon figyelem merre megyek, csak kerülgetem az embereket a járdán, miközben önmagamon próbálok dűlőre jutni. Nem tudom, hogyan döntsek.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Soul Motel                            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Soul Motel    Soul Motel                            I_icon_minitimeKedd Május 15, 2012 3:28 pm

Kilépsz a GenTech corp gyárából. Ez még csak nem is a főépület, vagy a legnagyobb gyáruk. De ez neked tökéletesen megfelel. Több száz ember gürcöl itt, éjt-nappal, csak hogy megkapja a betevő falatra valót. Ugyanúgy, mint ahogy te is fogsz holnaptól kezdve.
Az épület mögötted magasodik, vastag falak elég félelmetes, mintha csak egy erőd lenne, és a folyamatos zúgás, mely biztosít felőle, hogy a nap huszonnégy órájában, dolgoznak benne. Ez pedig neked csak jó, a megélhetést biztosítja.
Még egy tétova pillantást vetsz az épületre, talán csak tudat alatt, ahogy gondolataidba merülsz. Ám ekkor megcsillan valami benne. A fény, mely csakis éltető elemed jelzése lehet. Elektromos kisülések, és ami még rosszabb, ami már új életeddel nem szabadna együtt járni. Sikolyok, fájdalmas szörnyű sikolyok.
Bent lévő dolgozók, nagyon rosszat tehettek, hogy így feltételezhetően megelevenedtek az gépek, és szörnyű haragjukat zúdították a munkásokra. Már csak rajtad áll a dolog, civilben sietsz vissza, hogy újdonsült munkatársaidat megmenthesd, vagy felöltöd titkos személyazonosságodat, és így lépsz a vállalat falai közzé.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Fehér Villám
Huligán
Huligán
Fehér Villám


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2012. Mar. 25.
Tartózkodási hely : Gotham CIty

Soul Motel                            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Soul Motel    Soul Motel                            I_icon_minitimeKedd Május 15, 2012 3:43 pm

Kicsit elmerülök gondolataimban, majd visszanézek az épületre, és pár másoderccel később már meg is történik a baj, az egyik emeleten elektromos kisülések. Ezt nem keverem össze semmivel... nagy baj lehet odafent. Azonban egy pillanatig habozok. Ha most berohanok csak úgy, akkor lelepleződöm a képességeimmel a leendő munkatársak előtt már az első munkanap előtt. A baj csak az, hogy jelenleh semmilyen álca nincs is a birtokomban, amivel orvosolni tudnám a problémát, hogy elrejtsem valós személyemet. De nincs több idő tnakodni... ha lelepleződöm, hát lelepleződöm. Rohanva indulok vissza, hogy a bejáratot magam mögött hagyva futva induljak meg felfelé a lépcsőn. Valami ugyanis azt súgja, hogy a probléma forrását tekintve mot nem lenne tanácsos a liftet használnom. Igyeksem a tőlem telhető leggyorsabb tempóban leérni a helyett, ahol a zűr épp fenn áll, és felmérni a terepet, hogyan is tudnék intézkedni, és segíteni a bent rekedteknek a baj közepén. Valószínűleg az lenne a legegyszerűbb, ha egyszerűen magamba szívnám a környezetemben lévő áramot, így ha a terepfelmérésem során úgy adódik, hogy ez lehetséges, így teszek, amennyiben nem, igyekszem valamilyen más megoldást találni... például megkeresni a baj forrását, mert hát kezdetne roppant jó kiinduló pont lehetne a további gondok megfékezéséhez. Közben igyekszem meggyőződni arról is, hogy nem sérült-e meg senki, illetve van-e olyan személy a bent lévők között, akinek valamely orvosi ellátásra lehet szüksége. Nem mintha azzal én tudnék szolgálni, de akkor legalább tudom, hogy az illető mielőbb a kórházba kell juttatni.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Soul Motel                            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Soul Motel    Soul Motel                            I_icon_minitimeSzer. Május 16, 2012 2:49 pm

A biztonsági őr meg sem állít az ajtóban, még öt perce sincs hogy kirohantál, és így is van elég baja éppen. A kapcsolószekrényen kapcsolgat dolgokat, csak hogy elejét vehesse a további bajoknak, közben idegesen kiabál bele a vállán lévő adóvevőbe, és társalog valamit munkatársaival.
Ám te igaz még nem derítetted fel az épületet, ám talán a fizika nagy szelleme vezet téged, vagyis az elektromosság, úgy rohansz a folyosókon keresztül. Érzed merre van a baj, és azonnal minden teketóriázás nélkül oda is találsz.
Egy hatalmas fém kétszárnyú ajtó állja utadat. Elég hangosan hallod az elektromos kisüléseket, na meg az emberi izgatottság zajait. Az ajtó elektronikus, és talán ki is tudnád nyitni, ha nem lenne az irányító panelje összetörve. Belső érzeted, ahogy az elektromosság sugárzik belül, egy egész nagy teret érzel, sok hatalmas géppel, és egy még hatalmasabb gépezettel, ami éppen mozog.
Egy folyosón állsz az ajtó előtt, visszább több kisebb ajtó is található, fogalmad sincs merre is vezethetnek, és a szokásos szellőző, meg szervizalagút, na meg a neonvilágítás, ami most éppen pislákolásra adta a fejét. Amúgy folyosón semmilyen kényelmi bútorzat, vagy asztal nincs, amire a megfáradt dolgozók le tudnának ülni.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Soul Motel                            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Soul Motel    Soul Motel                            I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Soul Motel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Külváros-
Ugrás: