DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Franky "Műszaki üzlete" I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Franky "Műszaki üzlete" I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Franky "Műszaki üzlete" I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Franky "Műszaki üzlete" I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Franky "Műszaki üzlete" I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Franky "Műszaki üzlete" I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Franky "Műszaki üzlete" I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Franky "Műszaki üzlete" I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Franky "Műszaki üzlete" I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Franky "Műszaki üzlete" I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Franky "Műszaki üzlete"

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Franky "Műszaki üzlete" Empty
TémanyitásTárgy: Franky "Műszaki üzlete"   Franky "Műszaki üzlete" I_icon_minitimeHétf. Jún. 18, 2012 11:08 am

A városrész egyik legrosszabb környékén Kilencujjú Franky vezeti a legjobban futó műszaki kisboltját, amit csak kevesen tudnak, hogy nem csak mosógépeket, és televíziókat lehet itt venni használtan, jó áron...
A VIP vendégek illegális fegyverekért látogatnak ide, bármit be tud szerezni, mi szem, szájnak ingere, csak fizesd is meg az árát.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kassidy
Civil
Civil
Kassidy


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Feb. 04.

Franky "Műszaki üzlete" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Franky "Műszaki üzlete"   Franky "Műszaki üzlete" I_icon_minitimeHétf. Jún. 18, 2012 11:29 am

...3 héttel a küldetés után...

- Hát, akkor, legyünk túl rajta. - gondoltam magamban, majd kopogtam. Bal kezem még mindig fájt, erősen mellkasomhoz volt kötve, a gipsz szerencsére megtartotta, és az otthon beadott gyógyszereknek köszönhetően nem bénult le teljesen. Nem tudom, hogy a szernek, vagy inkább a szerencsén múlott, hogy még megvan mind a két kezem. A fehér gipsz és az azt fogó kötés a kabátom alá volt rejtve, bár kívülről is látható volt, baleset ért. A jobb kezemen levő bőrkesztyű koppant az ajtón, én pedig vártam, hogy benyithassak. Frank-nek nem lesz egyszerű elmagyarázni, hogy miért bukott el a küldetésem, de legalább a mellettem levő táskában visszaadhatom neki a Chakram-jait. Ezeket vissza tudtam hozni neki. De fel voltam készülve lelkileg arra, hogy nem lesz egy egyszerű beszélgetés Frankkel. Jobb kezembe vettem a táskát, mely a chakramokat tartalmazta. Még nem tudtam, pontosan mivel kell szembesülnöm, bár azzal tisztában voltam, Frank tudja már, mi történt azon az estén. Nyakam oldalra ropogtattam és csak vártam, hogy az ajtó kinyíljon, és én belépjek rajta, hogy kezdetét vegye a beszélgetés.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Franky "Műszaki üzlete" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Franky "Műszaki üzlete"   Franky "Műszaki üzlete" I_icon_minitimeKedd Jún. 19, 2012 10:24 pm

A kezed még mindig érzi a legutóbbi leszámolás eredményeit, de szerencsére már szépen gyógyul. Az újságok írtak az afférról, a televízió is tőled zengett, de még nem tisztázták a bűnös kilétét, több vizsgálatot kell elvégezni, ha minden igaz ráleltek egy ujjlenyomatra, de mivel az elmaszatolódott, több időt igényel a kérdés.
Az út szokványosan telt, sehol egy lélek, csendes kis környék ez mostanság, már megszoktad, de még mindig gyanúsnak véled.
Kopogásodra a már számodra is ismert férfi nyitott ajtót, miután a kamera jól szemügyre vett téged, szó nélkül enged utat Franky irodája felé.
- Megjött az én Terminátorom. Mi a helyzet Kass? Hallottam rólad a TV-ben, nem kis mészárlást rendeztél. - Köszöntött már az iroda bejáratánál téged, hangja örömről árulkodott, talán úgy gondolja, nem lesz több félnivalója a bandától.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kassidy
Civil
Civil
Kassidy


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Feb. 04.

Franky "Műszaki üzlete" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Franky "Műszaki üzlete"   Franky "Műszaki üzlete" I_icon_minitimeSzer. Jún. 20, 2012 9:08 pm

Az ajtó nyílt kopogásomra én pedig beléptem. próbáltam arcommal takarni zaklatottságomat, de tudtam, nem lesz egy egyszerű menet. A gorilla el is vitt egyenesen az irodába, semmi fegyvervizsgálat...Ajjaj, mi lesz itt, gondoltam. Csak nyugodtan. Franky feltűnően barátságos hangon köszönt, a terminátornak nevezett. Úgy tűnt, mintha nem tudná, hogy elbuktam, vagy nem zavarja az, hogy a vezetőt nem sikerült elé hoznom.
- Üdv főnök. - köszöntem, majd az asztalára tetem a táskát és kinyitottam. A chakramok benne álltak, rendezetten, ahogy megszokható tőlem, mindent sorban tartok, talán túl zavaró is ez a tulajdonságom, de ez van.
- Sajnos történt egy kis baleset a küldetés során. A dokumentumok...hát, hogy is mondjam...elvitte a tűz. - nem szoktam akadozva beszélni, de most féltem, talán jobban, mint a bandánál. Azonban volt egy tervem, melyet remélhetőleg ügyesen elő tudok adni, és ezzel meggyőzni ártatlanságomról. Vártam és folyamatosan néztem a reakcióját Franknek, és felkészültem, ha hátulról is betoppanna a közelembe a gorilla. Minden apró rezzenését figyeltem, reméltem, bejön a kis mesém, mellyel akár azt is elérhetem, hogy jobban bízzon bennem, mint hogy bármiért használnom kellene a kezem. Tudom, hogy kemény fickó, de attól még megtettem minden tőlem telhetőt, szerencsére ő nem ismeri az egész történetet. A reakció és első mondata, mely reméltem a "Hallgatlak" szó lesz, bele is kezdek egyből a rövid, tömör, ám megérhető történetbe.
- Beszélnünk kellene - mondtam zárólag, miközben az asztalra támaszkodtam, majd szememmel sunyi tekinteteket szegeztem a biztonsági felé, hogy nem hármasban szeretném levezetni az egészet. Ezzel legalább be is férkőzhetek komolyságommal a bizalmába, valamint a biztonságit is letudom.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Franky "Műszaki üzlete" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Franky "Műszaki üzlete"   Franky "Műszaki üzlete" I_icon_minitimeCsüt. Jún. 21, 2012 10:41 am

Franky tekintetével már a táskát nézte, úgy várta, hogy kinyisd, mint egy gyerek, aki valami ajándékot várt benne. A Gorilla az ajtóban állt, úgy szegezte rád tekintetét, mintha bármelyik percben rád fogná stukkerét, de a veled szemben álló Franky arcáról nem ez sugárzott ki, bár lehet tényleg a félelmed valóra válhat egy jól megjátszott kis színészet leplezettségével.
- Baleset? - Kérdezte rád meresztve tekintetét, kicsit csalódott arckifejezéssel.
- El vitte a tűz? - Ismételt téged, majd a táskába nézett, melyet kinyitottál.
- Látom, mindet vissza hoztad...szép. Nem maradt senki? - Kérdezte, mire mondatod ismét elbizonytalanította Kilencujjút. Egy intéssel zavarta ki testőrét a szobából, de hallod, hogy nem ment messzire, az ajtónál foglalt helyet, ha bármi gond lenne, akkor a közelből sújthasson le rád.
- Miről kellene beszélnünk? - Kérdezte felvéve a te tekintetedhez hasonló arckifejezést.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kassidy
Civil
Civil
Kassidy


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Feb. 04.

Franky "Műszaki üzlete" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Franky "Műszaki üzlete"   Franky "Műszaki üzlete" I_icon_minitimeCsüt. Jún. 21, 2012 10:56 am

A férfi előtt a kinyitott táska megnyugtatta az arcát, láttam, örül, hogy épségben itt van az összes fegyvere. Ekkor az intézett kérésem Frank egyből vette is, majd testőrét kiküldte, aki az ajtóig, de legalább nem a nyakamban lihegett most már. Akkor kezdődhet a legnehezebb része. A meggyőzés. Szerencsémre tudtam mindenhez komoly arcot vágni, reméltem ezzel is még meggyőzőbb lehetek. Asztalán támaszkodtam, de most úgy éreztem, hitelesebb ha még közelebb hajolok, és szinte suttogva mondom neki a következőket.
- Nem akarlak elkeseríteni, de nagy valószínűleg spicli van valahol az embereid között. - mondtam a lehető legkomolyabb arccal, és a lehető leghalkabban, hogy csak és kizárólag Frank hallja. Megelőzve minden kérdését elmeséltem a kissé átalakított verzióját az estének.
- Mikor odaértem, és bementem, már vártak a fegyveres őrök. Számítottak rám. Még az volt a szerencsém, hogy nem voltak kiképezve. Azonban, mikor elértem volna a papírokat, már ott égtek egy kis szobában. Számítottak rám, Frank, valaki súgott, hogy elmegyek este. Valaki elmondta, hogy mit fogok keresni és inkább megsemmisítették. Senki sem maradt az épületben, élve. - mondtam egyre komolyabban, próbáltam magam végig ártatlannak mutatni, és ami a legfontosabb volt, a szamurájt ki akartam hagyni. - Amikor bementem, már csapdában voltam, benn vártak az őrök, elbújva, fegyverrel. A fél kezem majdnem oda lett azért, mert valaki súgott. Nem tudom, kicsoda, de biztos információjuk volt arról, hogy én aznap este oda fogok menni, hogy elhozzam a papírokat. - eközben az asztalt néztem, de most a szemébe néztem. Szinte ölni lehetett volna a tekintettemmel. - Vigyáznod kell, mert én is majdnem ott maradtam. Figyeld az embereid, és bármi gyanús jelre lépj a lehető legkeményebben. Ilyen nem fordulhat elő még egyszer. - majd kicsit megnyugtatva eltávolodtam tőle, de kezeim még mindig az asztalon voltak.
- Vigyázz, Frank, mert valakinek nem tetszik a rendszer, amit felállítottál.
Reméltem ezekkel a szavakkal meg tudom magamnak nyerni a férfit, és be tudtam remélhetőleg adni a teljes ártatlanságom, a szenvedő alany szerepét.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Franky "Műszaki üzlete" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Franky "Műszaki üzlete"   Franky "Műszaki üzlete" I_icon_minitimeCsüt. Jún. 21, 2012 11:36 am

Tekintete a tiédhez hasonlóan komorrá vált, szinte érezhető volt a feszültség a kis irodában. Közel hajoltok egymáshoz, Franky feszült arccal várja mit fog történni, s mikor megszületik a mondat, mellyel letaglózod, leül székébe.
Megrázza fejét, majd el kezd gondolkodni.
- Mire alapozod eme gyanúdat? - Kérdezte, de te már folytattad a miértek tisztázását, szinte semmi belekötni valót nem lehet felfedezni a feltevéseidben, komor arcot vágva bólogat. Néhány percnyi csend áll be a kis teremben, majd kinyílik a már számodra jól ismert fiók, és előkerül belőle a már egyszer általad is látott fegyver.
- Biztos vagy ebben? - Kérdezte még egyszer, de úgy látszott arcodon, hogy nem viccelődsz, bár már megszokta, hogy ritkán sütsz el viccet, vagy humoros fricskát, s a maszknak is köszönhetően, még csak mosolyogni sem látott téged sosem. Őszinte embernek ismert meg téged, így nincs más választása.
- Andrew gyere be kérlek! - Kiáltott ki a testőrnek, majd eldugta az asztal alá a fegyvert.
- Nézd már meg, az egyik kamera homályos...lehet valaki megbabrálta. - Tette hozzá, amint benyitott a férfi, le sem véve rólad tekintetét, de a parancs az parancs, megfordult, és szemrevételezte a felvételeket.
Ekkor szólt ismét a különleges fegyver, minek köszönhetően a férfi eszméletlenül rogyott a földre. Franky nem viccelt, nem is adott esélyt a testőrnek a magyarázatra, helyben kivégezte.
- Csak ő tudhatott a küldetésről. Szép munka, két legyet egy csapásra. Hogy én mennyire utálom a spicliket. - Rázta meg a fejét.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kassidy
Civil
Civil
Kassidy


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Feb. 04.

Franky "Műszaki üzlete" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Franky "Műszaki üzlete"   Franky "Műszaki üzlete" I_icon_minitimeCsüt. Jún. 21, 2012 11:55 am

Mesém ecsetelése, a komolyság, mely a szobában keringett, szinte már érezni lehetett, Frank arcát elnézve úgy vontam le a következtetést, elhitte azt, amit mondtam neki, és mindvégig figyelte, szinte ette minden egyes szavam. Mikor befejeztem, az asztalról is levettem már a kezem, és ekkor volt az a pillanat, mely eldöntheti sorsom. Frank intett testőrének, aki egyből be is tért. Nem látszott rajtam, de megfagyott bennem a szar is, amikor az őr léptei egyre közeledtek. Frank arca igen csak komoly volt, ám ekkor megtörtént az, amire leginkább reméltem. Ez az ostoba elhitt minden szavam, és kegyeletlenül megölte a biztonsági őrét. Maszkom alatt sunyi mosoly jelent meg. Frank az enyém. Éreztem, alig kell valami és szinte helyet is cserélhetek Frankkel. Bár nem pályáztam abba a székbe.
- Mit fogsz most tenni? ha a saját testőröd elárult, nem vagy itt biztonságban. Emlékezz, a múltkor is könnyen betörtek, itt nem maradhatsz. Ha itt maradsz, meghalhatsz. ha egy ilyen kígyó beférkőzött, ki tudja mikor jön egy másik. - mondtam szinte sürgető hangon, célozva, hogy el kell mennie innen, ha nem is örökre, egy kis időre. Célom annyi volt, hogy Frank úgy érezze, az élete függhet tőlem, és a védelmemtől. Ezt még később megalapozhatom. - Gyere velem, Frank. Ez a hely nem biztonságos most. Tudják, hogy te itt vagy, tudják, hogy téged itt megtalálnak. Gyere velem, egy kis időre eltudlak bújtatni. - majd aggódó tekinteteket vetettem hátam mögé, mintha már jönne is a képzeletbeli banda, hogy leszámoljon Frankkel. Apró léptekben távoztam az asztaltól, ezzel is mutatva, mennünk kell. Ha feláll az asztaltól és utánam jön, akkor ezt a férfit teljes mértékben a markomban tudom tartani...és ennek később mennyi előnye is lehet.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Franky "Műszaki üzlete" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Franky "Műszaki üzlete"   Franky "Műszaki üzlete" I_icon_minitimePént. Jún. 22, 2012 10:39 am

Arcod nem rezdült a cselekménysorra, apró mosolyod pedig láthatatlan az átvert Franky számára. Terveid kezdenek szilárd alapon nyugodni, melyre mostmár szépen, óvatosan építkezhetsz, na de nem eszik olyan forrón a kását, és ezt munkaadód arckifejezéséből is levonhatod.
- Nem úgy megy az Kassidy. Nem hagyhatom itt az életem. Többször próbáltak engem megölni, mint amennyiszer te csecset szoptál. - Legyintett feléd, majd asztalánál megnyomott egy gombot, s valami kellemetlen, recsegő hangra figyeltél fel a bolt előterében.
- Mit szólnál viszont ahhoz, ha te lennél az új testőröm? - Mutatott rád kinyitva asztalán fiókját, majd odacsúsztatott eléd egy borítékot.
- Jól megfizetlek, és te legalább megbízható emberem lennél, nem beszélve precízségedről, és az erődről. Na mit szólsz? - Kérdezte orrod előtt lengetve a súlyosnak tűnő borítékot, mely tartalmának illata, már ilyen távolságban is kellemes hatást eredményezed orrodban lévő idegeidre.
A terved nem jött be teljesen, viszont kaptál egy visszautasíthatatlan ajánlatot, ami jó pénzt eredményezne, a borítékból ítélve, másfelől még talán kapóra is jöhet ez a munka, hogy szemmel tarthasd a férfit, és az üzletét.
Nincs veszve semmi, csupán új külsőt kapott ördögi láncolatod.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kassidy
Civil
Civil
Kassidy


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Feb. 04.

Franky "Műszaki üzlete" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Franky "Műszaki üzlete"   Franky "Műszaki üzlete" I_icon_minitimeSzomb. Jún. 23, 2012 4:53 pm

Frank arca kissé megváltozott, mikor a menekülést ajánlottam fel. Azért mégse olyan ostoba és elveszett ő, mint amennyire látszik rajta. Ekkor egy olyan ajánlattal jött elő, melyen igen csak el lehetne gondolkodni. Egy vaskos borítékkal a kezében ajánlotta fel a személyes testőri állást. Fejemben a gondolatok ezrei pörögtek. Ha elfogadom, mindvégig a boltban fogok lenni, megismerve Frank klienseit, megfigyelve Frank-et. Mindezek mellett a pénz se jön rosszul, főleg az elkövetkezendő időszakban.
- Elfogadom az ajánlatot, öreg barátom - mondtam, majd kezem nyújtottam felé. Mikor Frank beleszorít kezembe, kezdetét veheti mindaz, melynek részletei kezdenek fejemben körvonalazódni. Még pontosan nem tudtam, mik a terveim pontosan Frankkel, de éreztem, nagy szükségem lesz még rá a későbbiekben. Kezem kinyújtva álltam, komor arccal, bár belül már szinte mosolyogtam.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Franky "Műszaki üzlete" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Franky "Műszaki üzlete"   Franky "Műszaki üzlete" I_icon_minitimeVas. Jún. 24, 2012 11:29 am

A férfi elégedetten fogadta el a jobbodat, nem is sejtve, hogy egy összeesküvés ötletére bólintott rá. Ő úgy érzi, hogy egy erős, és jóravaló ebet szerzett magának, s mint kifejezve örömét le is tette eléd a borítékot, melyben nem kevesebb, mint ezer dolcsi pihent.
- 500 a banda kifüstölése, a fegyverek, plusz jutalék, úgymond előleg. Isten hozott itt nálam. Itt fogsz dolgozni velem, de még mielőtt munkába állsz, jó lesz ha megbeszélünk egy-két dolgot. - Mondta, majd telefonált egyet, hogy ismét el kellene szállítani egy hullát, amin már meg sem lepődik a hívott fél. Ez egy új barátság, és szövetség kezdete lehet, avagy új nap virradt a Kassidy projektre.


//A kalandod ténylegesen véget ért, játékodért ezer dollár a jutalmad, amit felírhatsz az adatlapodra, plusz szövetségesül Frankyt, ha még nem tetted meg. Írj egy szaftos kis bővítést, és utána írj rám, ha folytathatjuk. //
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Franky "Műszaki üzlete" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Franky "Műszaki üzlete"   Franky "Műszaki üzlete" I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Franky "Műszaki üzlete"
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Nyugati oldal-
Ugrás: