DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
A kerek asztal lovagjai I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
A kerek asztal lovagjai I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
A kerek asztal lovagjai I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
A kerek asztal lovagjai I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
A kerek asztal lovagjai I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
A kerek asztal lovagjai I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
A kerek asztal lovagjai I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
A kerek asztal lovagjai I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
A kerek asztal lovagjai I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
A kerek asztal lovagjai I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 A kerek asztal lovagjai

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




A kerek asztal lovagjai Empty
TémanyitásTárgy: A kerek asztal lovagjai   A kerek asztal lovagjai I_icon_minitimeCsüt. Márc. 06, 2014 7:17 pm

A kerek asztal lovagjai JLA_knights_of_the_Round_table_by_TheComicFan

Az örök fiatalság mindenkit foglalkoztat. Fellebbent a hír, hogy megtalálták a Fiatalság Forrását, mely képes életet adni annak, aki akár egy kortyot is iszik belőle, ám ez ezer évente egyszer esik meg. Ahogy valaki ivott a vízből, az elapad, és senki nem tudja mikor fakad ismét.

Ahogy látszik, egy alter kalandról van szó, így az jön aki akar.

Hogyan jelentkezhettek?
Kiválasztotok egy DC univerzumból ismert karaktert - bárkit - és megalkotjátok azt a középkor világába ültetve. Sem technológiai vívmány, sem gépesített eszközök nem léteznek még, ezt tartsátok be légyszives. A jól ismert előtörténet mintát vegyétek alapul, az előtörténet hossza minimum egy fél oldal legyen Word-ben. A karakterekre kaptok 7kr-et, amiből fel tudjátok őt pakolni képességekkel és felszerelésekkel.

Kaland indulása egyelőre határozatlan, meglátjuk hányan lesztek.

Alter kalandról van szó, így a jutalom csak és kizárólag kreditben mérendő, már csak a játéktól függ, hogy ki mennyit zsebel be belőle.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

A kerek asztal lovagjai Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kerek asztal lovagjai   A kerek asztal lovagjai I_icon_minitimePént. Márc. 07, 2014 8:54 pm

A kerek asztal lovagjai Swamp_thing_lead
Születési név: Alec Holland
Egyéb név: Mocsárlény
Faj: Természetfeletti
Nem:Férfi  
Születési hely, idő: xxxx. 10.29
Kor: Többszáz éves
Magasság: Változó
Súly: Változó
Hajszín: Zöld
Bőrszín: Zöld
Vércsoport: -
Egészségi állapot: -
Család:
A legtöbb hozzátartozójának a neve fölösleges. Réges régen halottak már. Egyetlen kinek nevét érdemes megemlíteni az Abigail Arcane Cable Holland. Ő a Pusztítás szülötte, s Alec igaz szerelme.
Foglalkozás: Hős lovag
Oldal:

Előtörténet:
Mi történik, mikor az átlagember lelke fölött nagyobb erők munkálkodnak, mi van, amikor esély sincs a megváltásra, vagy a rendes, hétköznapi életre? Mi van akkor, mikor a Halál és a Természet összefog, hogy bajnokot hozzon létre, a rothadás és a vég elleni harchoz. A válasz mindkét kérdésre: Én, Alec Holland.
Sose gondoltam túl sokat magamról, sose gondoltam, hogy többre vagyok hivatott, és számításaim teljesen be is igazolódtak. Átlagos élet, átlagos halál.
Igen, meghaltam mikor épp legfontosabbnak tartottam az életet. Elhunytam mikor alkímiáim végre hatással lehetettek volna a jövőre. Lehet aljas, gonosz dolog, hogy úgy tekintek a múlt emlékeire, mintha én magam lennék Alec Holland, pedig nem. Sokáig azt hittem, ám mégse. A férfi halála napján születtem az emlékeiből, ám én csupán egy élő ingovány vagyok, a természet egy furcsa, torz, hamis, s hihetetlenül erős létformája. Nem szeretek az "életemre" emlékezni, nem szeretek Alec Holland emlékei között időzni. Emlékeinkben látom a családját, kiket én is seretek, a városát, ahol én is éltem, s tetteit, hibáit, amiket én is elkövettem. Érdekesen élt, ám átlagosan. Istenfélő, jámbor ember volt, környezete szerette, s ő viszont szeretett. A király gyakran kérte segítségét mikor orvosságra volt szükség. Okos ember volt, alkimista, képes volt életet kinyerni a növényekből, melyek között egész létét, létünket töltöttük.
A halál váratlan volt, gyors, s értelmetlen. Hirtelen ért a vég, szeretett növényeink között, most már tudom, a rothadás műve lehet semmi más. Hirtelen fájt a belsőm, hirtelen vér folyt ki ahonnan csak folyhatott, majd összecsuklottunk, s elnyelt a mocsár. Alec Holland teste már rég semmivé lett, évszázadok teltek el azóta, s még mindig ezen rágódom. A családunknak csak leszármazottjai élnek, s már új birodalmak uralkodnak. Alecet elfelejtette a társadalom és a világ.
Elfelejtette mindenki, egyetlen birodalmat kivéve. A zöld tanácsa, az élet bírósága érezte a bajt, a romlottság a rothadás közeledtét. Pusztulás teremtményei egyre gyakrabban tűntek fel, s tudták egyre többen lesznek, ezért választották ki azt, akiben megbíztak, ezért választottak ki engem, minket.
Különös, mocsárból kikelt dolog lettem én, egy szörnyeteg, ki az életet védi. A természet lett az én világom. Eggyé váltam a növényekkel, a fákkal, az álatokkal. Éreztem a nedvek áramlását s a rovarok szorgoskodását. Az élet áramlatai megbabonáztak. Az évszázadokat végig ott töltöttem ahol meghaltam. Elég sok érdekes dolog akadt, rengeteg megismernivaló törvény, s lét mely szükséges a tudásomhoz.
Váratlanul jött az elhatározás, váratlanul ébredtem fel álmomból. Hatalmas zöld testem életre kelt, s megindultam. Tudtam, hogy félni fognak tőlem, a babonák s a mágia iránti félelem rányomja majd bélyegét a létemre, ezért lovaggá lettem.
Páncélt húztam, vagy inkább növesztettem, erős fakérgekből, kor, korok szellemiségéhez méltó páncélzatot hoztam létre, mely elfedte teljes létem, majd egy hatalmas kőtömböt vettem magamhoz, 2 méter átmérőjűt, ami majd akkora volt, mint én, s addig repesztettem mohákkal s repedésekbe irányított indákkal, míg szét nem tört egy kardot formálva így. A hatalmas kardot a hátamra erősítettem, s így indultam meg a világ felé. Utamba rengeteg gaztevő került, s én sorra legyőztem őket. Vér sosem tapadt a kezemhez, túlságosan tiszteltem, s szerettem az életet ahhoz, hogy ártsak neki.
Hírnevem hamar megelőzött, s a kezdet bizalmatlansága után, a városok szeretettel üdvözölték a hatalmas titokzatos bajnokot. Sokan kérték szolgálataimat, sokan béreltek fel, ám én mindig csak a nemes ügyeken segítettem s soha nem fogadtam el pénzt. Néhányan, kik ismerték a mágiát azonnal felismertek, tudták mi vagyok, tudták létezésem célját, s az ő barátságuk sokat jelentett nekem. Az idők folyamán sok emberrel ismerkedtem meg, s sokan tudták mi vagyok, ám akiknek látásuk volt az igazhoz, azoknak eszük is, így nem féltek. Megismerkedtem az árnyak s a fény követőivel is. Végül visszatértem halálom s életem helyszínére, a mocsárba megpihenni. Ismét teltek az évek, s elfeledtek, új veszély jött, s megjelentem. Az öregek nagyapáiktól még hallották a Mocsár lovagjának meséjét, s azok mikor megpillantottak fellélegeztek. Az ember számára öröm az, mikor egy legenda, egy legenda melyet nem hisznek, de titkon bíznak benne, megelevenedik. Én nekiindultam, s halál nélkül győzedelmeskedtem. Azok, kiket barátaimnak hívtam szintén hosszú életet éltek, s most is barátaimnak hívhattam őket. Kellettek s segítettek. Volt, hogy az én lelkem is megkísértette a baj, új szerelem képében jött a rothadás szolgája. Viszonzott őszinte érzelem volt mindkettőnk részéről, ám a pusztítás nem hagyhatta a boldogságomat, így megsemmisítette szolgáját. Ám én tudom, egy nap még visszatér hozzám, s addig is hosszú tejfehér fürtjeit öröké keresem tekintetemmel, s tudom egy napon megtalálom. Ez idáig nyolc alkalommal tértem vissza, s nyolcszáz éve ismerik legendámat s tudják, mikor nagy a baj visszatérek. A barátaim közül sokak eltűntek, elbújtak, vagy épp megfertőzte szívüket a gonosz, ám mindezek ellenére én megmaradtam tiszta, a természet lovagja, s bármi jő, én kitartok, s védelmezem eme bolygót. Egykor Alec Holland voltam, most a Természet bajnoka vagyok, egy Lovag, egy Mocsárlény.

Jellem:
Jó, imádja s védi az életet, s mindent ami hozzá köthető.


Szakképzettség:
Képzett kardforgató, alkimista, a biológiáról mindent tud.

Képesség:
Természetfeletti:
- Uralma alá tud hajtani mindent, ami kapcsolatban van a földel, a növényeket, állatokat, s akár magát a földet is.

Kredit:
- 6 kredit Természetfeletti képesség 3. szintre hozása. Most már képes repülni a leveleivel, gyorsítva a semmiből képes növényeket idézni, s a növényei akár csak a saját fizikai ereje is emberfeletti
- 1 kredit egy hatalmas kőkard. Különleges képessége nincs, de nagyon erős s hatalmasakat lehet vele csapni.

Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

A kerek asztal lovagjai Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kerek asztal lovagjai   A kerek asztal lovagjai I_icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 10:57 pm

A kerek asztal lovagjai Giganta_0001
Születési név: Doris Zuel
Egyéb név: Giganta
Faj: Genetikailag módosult
Nem:
Születési hely, idő: 1... .01. 01.
Kor: 29
Magasság: Változó
Súly: Változó
Hajszín: Vörös
Bőrszín: Barna
Vércsoport: A
Egészségi állapot: Teljesen egészséges
Család: -
Foglalkozás: Zsoldos amazon
Oldal: Semleges

Előtörténet:
Egyszer volt hol nem volt, volt egyszer egy őrült alkimista. Aki természetesen férfi volt. És volt egy álma, nem olyan mint később az afroamerikainak, hanem egy átlagos férfi álma. Egy olyan nőt akart létrehozni, aki megfelel minden kívánalomnak. Hát fogott egy majmot amit a közeli majompiacról vásárolt, beoltotta megannyi vegyülettel mit ő talált fel, na és ki is.
A vegyületek egy része hatott, egy része nem, de végül csak sikerült egy olyan majmot létrehoznia, ami tudta testrészeit változtatnia. Mi más is kellene egy férfinek, hogy az imádott szerelmének olyan idomai, és domborulatai legyenek amilyet szeretne. Hát a majomnak lettek ilyenjei. Még ha nem is úgy használta ahogy az alkimista akarta.
Így hát megtalálta a legegyszerűbb parasztlányt, kit el tudott csábítani, és mikor sikerült becsábítania a laboratóriumába, hogy megmutassa a pipettakészletét. Leteperte a lányt, és eszméletlenné b... csókolta, ahogy az szokott lenni.
Amire a lány felébredt, már majom kivonattal kezelgette a doktor, és biztosította hogy az ő érdekében, és az ő szerelmükért, amit a lány nem nagyon hitt el, de hát ő még csak egy parasztlány, nem egy szupererős harcos nő. Hát nem volt mit tenni hitt az alkimistának.
A kezelés pozitív eredménnyel járt. A nő méretei nőttek, még ha nem is teljesen úgy ahogy a feltaláló gondolta. A nő emberi méretből több méter magasra is tudott nőni, ezzel együtt ereje haja, és mindene nőtt, bőre vastagodott, na meg fogai is jobban csillogtak. Ám ez nem az volt, amit a kéjenc tudós akart, hát elhagyta a nőt.
Erre éktelen haragra gerjedt a vörös nő, megannyi állatot, nagyrészt foltosakat, pusztított el hogy meglegyen a ruhája, még megnövekedett méretek között is. Széepn összevarta, majd ahogy csak tudta kamatoztatta erejét. Előbb péknek állt, de nem angyon működött a hatalmas kéz, gyorsabb munka dolog, majd állatszelídítőnek állt, ám csak nő volt, és ahhoz hogy elég erős legyen egy bika lebírkózásához már akkorára kellett nőnie hogy véletlenül agyontaposta a szarvas jószágokat.
Hát bármennyire nem akarta zsoldosnak állt. Ehhez értett, és kellett is hozzá az erő meg a testméret. A seregek, és harcosok menekültek előle, és rájött ebben jó. Igaz nem nagyon tud harcolni, csak amit sikerült felszívnia a csaták során. Hát nem volt gond, még így is szép summákat kereset egy-egy harc során. A csapat többi tagja Gigatának kezdte hívni. Hát maradt ennél a névnél, míg rá nem talál arra az alkimistára aki ilyenné változtatta, mármint megtört szívű harmincassá, és még mindig nem tudta kitörölni az emlékezetéből, hát ha már azt nem tudja megtenni akkor majd a talpáról fogja letörölni, egy jó taposás után.

Jellem:
Kissé haragos, kissé férfigyűlölő, és pénzért elég sok mindenkit kilapít. Ám nem gond szereti így az életét, talán még leszbikusnak áll a végén.


Szakképzettség:
Kicsit tud harcolni, semmilyen művészi stílus csak üt és vág, na meg harap, ami egy ekkora nőnél elég fájdalmas tud lenni..

Képesség:
Meg tudja növeszteni méretét, nagyon, nagyon nagyra. 10 méter magasság a testsúlyról nem beszélünk csinos nőknél. Teljes méretnél csak fogpisztálóknak érzi a nyilakat, és horzsolásokat okoz a kard, ám átlagos emberi méretnél úgy sérül mint egy átlagos ember, a köztes állapot mérettől függően változtatja a sérülés hányadát.

Kredit:
- 3x2 kredit gyengébb képesség, testnövelés harmadik szintre való emelése.
- 1 kredit egy méretes pajzs amit csak azért hord hogy legyen valami a kezében is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A kerek asztal lovagjai Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kerek asztal lovagjai   A kerek asztal lovagjai I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A kerek asztal lovagjai
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Szabályok, Információk :: Kalandok :: Alternatív Kalandok-
Ugrás: