DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
2014 húsvéti quíz I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
2014 húsvéti quíz I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
2014 húsvéti quíz I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
2014 húsvéti quíz I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
2014 húsvéti quíz I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
2014 húsvéti quíz I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
2014 húsvéti quíz I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
2014 húsvéti quíz I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
2014 húsvéti quíz I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
2014 húsvéti quíz I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 2014 húsvéti quíz

Go down 
SzerzőÜzenet
Ra's Al Ghul
Admin
Admin
Ra's Al Ghul


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2013. Sep. 07.
Tartózkodási hely : Mind1 csak legyen Lázár verem közelében

2014 húsvéti quíz Empty
TémanyitásTárgy: 2014 húsvéti quíz   2014 húsvéti quíz I_icon_minitimeVas. Ápr. 20, 2014 10:13 pm

Eljött 2014 húsvétja, és az a megtisztelő feladat ért engem, hogy én készíthettem el az ünnepi feladványt.
A mostani quíz néhány találós kérdés, amire egy, vagy kettő karakter neve a válasz, a DC COMICS világából.
A játék vége egy hét múlva vasárnap véget is ér, vagyis Április 27.-én.
A megfejetéseket privát üzenetben kérem.

A játékon multikkal is részt lehet venni, s a hét végén az első 3 helyezett jutalomban részesül.
(Amennyiben többen is ugyanannyi jó megfejtést adnak le, akár több első második v harmadik helyezett lehet.)

Akkor jó szórakozást kívánok:

1. Korokon átívelő szerelemben élünk, idegen létünkből csak reményt merítünk. Halunk s élünk, reainkarnálódunk örökké, szárnyas angyalokként reményt hozunk s védünk.

2. Fekete kezemet halálba mártom, életet elveszek s zombikká váltok. Sötét ékszert küld szét hatalmam közel s tova. S reménynek szikrája pusztul, mint egy szupernova.

3. Lángra lobbantom a férfi szíveket, örök optimizmust puszta jelenlétemmel keltek. Hosszú láng hajam tova száll a szélben, lenge öltözetemmel csábítok ahol érek.

4. Múltamban rettegtek tőlem a népek, várost gépként gyűjtöttem ám éltemben változást reméltem. Újjászülettem élőként, ötödikként a sorban, s hősök elméjeként hiszek a jóban!

5. Vörös bajszú felügyelő mindig felettem állt, sötét barátjával vállvetve helytállt. Én csak mogorván zabálok, s ha tehetem védek. Rendnek őre vagyok, s bárki bármit mondjon, hős és gonosz, vigyázz jön egy tulok!

6. Enyém, enyém, minden az enyém, egy kicsi abból, egy kicsi ebből, s a maradék is minden másból. Magányos trónomon csücsülök s vágyok, mindenre, mit csak szememmel látok!

7. Hol szerettek, hol nem, ám mindig tiszteltek. Halott vagyok rég, s csak egy sisakban élek, ki felvesz alakítja a sorsot, őrzi a rendet, akár egy jó doktor.

8. Maga az ördög, mondják rám sokan, hős lányom gyűlöl, fiaim, bűneim meg holtak. Elhozom a véget a világra, démonok uraként tündöklök, s halált hozok minden Titánra!

9. Nemezisem a leggyorsabb "főemlős", röhejes szavak. Elmémmel elgáncsolom akár a gondolat! Az emberek birodalmának mostmár vége! Banánfaló testvéreim, vegyük el jussunkat végre!

10. Jönnek a hónapok, s vele sok neves dátum, ezeket kihasználva művészeket pipálok. Naptárakat forgatok hogy derüljön a kedvem, s ezzel sok sok életet ünnepkor kivéreztessek.

11. Bizarr klónja vagyok a holnap emberének, szívem tiszta ám elmém zavaros, fordítva beszélek s fordított tetteteket alkotok. Bőröm sápadt, testem repedt célom elérni a vörös-kék istenemet.

12. Szívszerelmem lelke jégveremmé változott. Én testemnek melege fagyott jéggé formázódott. Jéggé válva szemlélem férjem tetteit, s egymásra vágyunk az örök lehetetlenben is.

13. Az árnyak urának négy tanítványából én voltam a második,  ám bohóc végzett velem majd visszahoztak, hogy vörös tekintettel büntessem a világot.  

13+1 Éhes voltam, szegény voltam és öltem. Halált okoztam, s egy legendát szültem. Én okoztam a traumát mely előre vitte a sorsot, én voltam ki miatt gyöngysor emléke, mint ezernyi pisztolydördülés hatolt a gyermek szívébe. Én voltam ki megölte őt aznap s ki elindította az úton. Én lettem a legnagyobb félelme s örök életű árnya, egy denevérnek.
Vissza az elejére Go down
Ra's Al Ghul
Admin
Admin
Ra's Al Ghul


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2013. Sep. 07.
Tartózkodási hely : Mind1 csak legyen Lázár verem közelében

2014 húsvéti quíz Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2014 húsvéti quíz   2014 húsvéti quíz I_icon_minitimeVas. Ápr. 27, 2014 10:42 am

Figyelem!
A Quiz ma 18.00-ig tart. Aki még nem adta le a válaszait, az addig még megteheti.
Vissza az elejére Go down
Ra's Al Ghul
Admin
Admin
Ra's Al Ghul


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2013. Sep. 07.
Tartózkodási hely : Mind1 csak legyen Lázár verem közelében

2014 húsvéti quíz Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2014 húsvéti quíz   2014 húsvéti quíz I_icon_minitimeVas. Ápr. 27, 2014 7:41 pm

Na akkor eljött az eredményhirdetés ideje. Sok jó, és sok érdekes válasz született.
Akkor a helyes válaszok:

1. Korokon átívelő szerelemben élünk, idegen létünkből csak reményt merítünk. Halunk s élünk, reainkarnálódunk örökké, szárnyas angyalokként reményt hozunk s védünk.
Hawkgirl (Shiera Sanders) és Hawkman (Carter Hall) Amennyiben csak az egyiket írtátok oda, fél pont a jutalom érte.

2. Fekete kezemet halálba mártom, életet elveszek s zombikká váltok. Sötét ékszert küld szét hatalmam közel s tova. S reménynek szikrája pusztul, mint egy szupernova.
Eredetileg Black Handot szántam megfejtésnek, ám rövid mérlegelés után, Nekront is elfogadom teljes ponttal.

3. Lángra lobbantom a férfi szíveket, örök optimizmust puszta jelenlétemmel keltek. Hosszú láng hajam tova száll a szélben, lenge öltözetemmel csábítok ahol érek.
Starfire ide a helyes megfejtés, (Poison Ivy-t akkor sem fogadom el)

4. Múltamban rettegtek tőlem a népek, várost gépként gyűjtöttem ám éltemben változást reméltem. Újjászülettem élőként, ötödikként a sorban, s hősök elméjeként hiszek a jóban!
Brainiac 5 a helyes megfejtés, aki nem írta hogy hanyadik, annak fél pont jár.

5. Vörös bajszú felügyelő mindig felettem állt, sötét barátjával vállvetve helytállt. Én csak mogorván zabálok, s ha tehetem védek. Rendnek őre vagyok, s bárki bármit mondjon, hős és gonosz, vigyázz jön egy tulok!
Harvey Bullock

6. Enyém, enyém, minden az enyém, egy kicsi abból, egy kicsi ebből, s a maradék is minden másból. Magányos trónomon csücsülök s vágyok, mindenre, mit csak szememmel látok!
Larlfreeze

7. Hol szerettek, hol nem, ám mindig tiszteltek. Halott vagyok rég, s csak egy sisakban élek, ki felvesz alakítja a sorsot, őrzi a rendet, akár egy jó doktor.

Nabu, de Dr. Fatet is elfogadom.

8. Maga az ördög, mondják rám sokan, hős lányom gyűlöl, fiaim, bűneim meg holtak. Elhozom a véget a világra, démonok uraként tündöklök, s halált hozok minden Titánra!
Trigon

9. Nemezisem a leggyorsabb "főemlős", röhejes szavak. Elmémmel elgáncsolom akár a gondolat! Az emberek birodalmának mostmár vége! Banánfaló testvéreim, vegyük el jussunkat végre!
Gorilla Grodd

10. Jönnek a hónapok, s vele sok neves dátum, ezeket kihasználva művészeket pipálok. Naptárakat forgatok hogy derüljön a kedvem, s ezzel sok sok életet ünnepkor kivéreztessek.
Julian Gregory Day Naptárember

11. Bizarr klónja vagyok a holnap emberének, szívem tiszta ám elmém zavaros, fordítva beszélek s fordított tetteteket alkotok. Bőröm sápadt, testem repedt célom elérni a vörös-kék istenemet.
Bizarro (Match + pontot ér)

12. Szívszerelmem lelke jégveremmé változott. Én testemnek melege fagyott jéggé formázódott. Jéggé válva szemlélem férjem tetteit, s egymásra vágyunk az örök lehetetlenben is.
Nora Fries

13. Az árnyak urának négy tanítványából én voltam a második,  ám bohóc végzett velem majd visszahoztak, hogy vörös tekintettel büntessem a világot.
Jason Todd

13+1 Éhes voltam, szegény voltam és öltem. Halált okoztam, s egy legendát szültem. Én okoztam a traumát mely előre vitte a sorsot, én voltam ki miatt gyöngysor emléke, mint ezernyi pisztolydördülés hatolt a gyermek szívébe. Én voltam ki megölte őt aznap s ki elindította az úton. Én lettem a legnagyobb félelme s örök életű árnya, egy denevérnek.
Joe Chill

Most rövid türelmet kérek, pontszámlálás következik, majd kiteszem a helyezetteket, nemsoká Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ra's Al Ghul
Admin
Admin
Ra's Al Ghul


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2013. Sep. 07.
Tartózkodási hely : Mind1 csak legyen Lázár verem közelében

2014 húsvéti quíz Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2014 húsvéti quíz   2014 húsvéti quíz I_icon_minitimeVas. Ápr. 27, 2014 8:19 pm

Na, és ímhol a  pontozottak:

100 pont Lupin és Prischilla a jó kérdésekért, 10-10 kredit Very Happy(sajnos csak vicc)

15 pont  Keisha -  Bónusz helyezett, mivel válaszai és kérdésfelvetései tetszettek, így ő a maximális kreditnél egyel többet kap, így 5 kredit a jutalma.

13 pont  Airie - 1. helyezett - 4 kredit

12 pont  Kevin Chase és Tigra - 2. helyezett(ek) - 3 kredit

11 pont  Leroy Reeves -  3. helyezett - 2 kredit

Mindenki másnak 1 darab vígasz kredit jár a részvételért Very Happy

10 pont  Ramirez, Bisur, Evans és Brian Margue

8,5 pont  Árnyvadász (7.5 lett igazából, de bónusz jár, mert Ra's volt az egyik megfejtésed Very Happy)

08 pont  Justin Williams

Köszönöm hogy játszottatok, remélem tetszett Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





2014 húsvéti quíz Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2014 húsvéti quíz   2014 húsvéti quíz I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
2014 húsvéti quíz
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 2014. Január
» 2014. Február
» 2014. Március
» 2014. Július
» 2014. Augusztus - Szeptember I.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Off Részleg :: Versenyek, pályázatok-
Ugrás: