DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Penny vs Leroy I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Penny vs Leroy I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Penny vs Leroy I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Penny vs Leroy I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Penny vs Leroy I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Penny vs Leroy I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Penny vs Leroy I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Penny vs Leroy I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Penny vs Leroy I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Penny vs Leroy I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Penny vs Leroy

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny vs Leroy Empty
TémanyitásTárgy: Penny vs Leroy   Penny vs Leroy I_icon_minitimePént. Júl. 25, 2014 8:47 am

Penny adatai

Kor: 20
Szuperhős "jelmez"

Penny vs Leroy LightingTestzclose

Ugyanaz a ninja ruha más színben, így jobban átláthatóbb:

Fegyverei
- Évekkel ezelőtt szerzett íja a Star labor alatti múzeumból
- Egy katana, aminek a pengéje képes átvágni az acéldrótot, valamint a penge képes behúzódni a markolatba a keresztvasnál levő gomb megnyomására és annak megnyomására jön ki. A kardot a Batbarlangban készítette el sajátkezűleg, de Bruce rendelte neki az alapanyagokat.

Egyéb: A ruha kesztyűit a zselészerű idegen lény alkotja, ami a labor alatti múzeumban került Pennyre. Bal fülén van egy kommunikátor is. Sisakjában, ami elsőre egy kapucni látszatát kelti, egy fekete sí szemüveg lencse van, ami érzékeli Penny gondolatait a sisakon levő érzékelőn át és Batman "detektív mód"-jával van felszerelve. A lencse közepén, felül egy kis objektív van, mint a videókamerás szemüvegeknél. Ezzel lehet felvenni videót (hanggal természetesen) vagy fényképezni. A ruha úgymond illeszkedik az időjáráshoz, ezért nem lehet fázni és izzadni sem benne. A szájt és orrot takaró kendő megvédi Pennyt a füsttől, altatógáztól, kloroformtól és enyhébb mérgektől. Emellett a ruha hőálló (3000 fokig) és saválló, de ugyanakkor van rajta egy plusz réteg is, ami vízállóvá teszi (ez belül van és érinti Penny bőrét). A ruha alatt pedig van egy golyóálló mellény, ami megvédi a géppuskától, de azon is olyan réteg van, mint a jelmezen (nem lehet izzadni, se fázni).

Detektív mód
Fegyverek/fegyveres személyes: Vörös
Fegyvertelen személyek: Zöld
Egyéb tárgyak/járművek: Kék

Penny ereje (maximális szinten)
15.szint

Maximális súly: 5 tonna
"repülés":  1000 km/ó

Energia gömb
- Sebessége: 110 km/ó
- Ereje elég ahhoz, hogy fellökjön egy 5 tonnás tárgyat
Telepátia hatótáv: 100 km
Egyéb: Penny nem igazán fordított sokat a telepátia edzésére, helyette inkább a többi képességeire koncentrált, valamint ő az egyik legjobb íjász a földön, de kardforgatóként is megállja a helyét.
*****************************************
Hajnali egy van. Penny megérkezik a temetőbe és letesz egy csokor tulipánt egy bizonyos sírra. Jelenleg a szuperhős ruhájában van és nála van a felszerelése is.
- Néha eszembe jut, hogy milyen véletlen egybeesés, hogy Bruce 8 évesen vesztette el a szüleit és ugyanolyan idősen én téged...
Penny letöröl egy könnycseppet az arcáról, majd leül a fűbe és nézi a sírt.
Vissza az elejére Go down
Leroy Reeves
Huligán
Huligán
Leroy Reeves


Hozzászólások száma : 43
Join date : 2014. Apr. 16.

Penny vs Leroy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Leroy   Penny vs Leroy I_icon_minitimeSzomb. Júl. 26, 2014 2:24 pm

Adatok erre az összecsapásra:

Leroy már démon, ez majd a későbbiekben is ki lesz játszva.
Kinézet: Penny vs Leroy Ichigo_full_hollow_3_inked_by_nevakee7-d3739oe

Kb. 4-5 tonna súly megmozgatására képes, bőre ellenáll a földi fegyvereknek egészen a páncélökölig, valamint van egyetlen képessége: Képes a szarvai közül egy energia gömböt/sugarat ellőni a képen látható módon:
Penny vs Leroy Vlcsnap-2010-05-20-10h36m05s217

Ezen kívül mágiában magasan képzett, leginkább démonológia és okkult mágia, ami azt eredményezi, hogy legtöbbször ártások, rontások, átkok és különböző lények - ún. "minionok" megidézésre képes. Leroy a Pokol ura, legyőzte lucifert, így az alvilág démonainak is képes parancsolni, de ritkán hozza fel őket a felszínre, emellett pedig a birtokában van egy ereklye, amit úgy neveznek, hogy az "Első Kard". Megtévesztő, ez ugyanis az a szamár állkapocs, amivel Káin megölte Ábelt. A kard képes végezni bármivel, de ugyanúgy működik, mint egy hétköznapi, bármilyen más kard, vagy közelharci fegyver. Viszont ahhoz, hogy működjön, kell Káin jele, anélkül csak egy darab csont.

A fegyver:
Penny vs Leroy Firstbladeguybee

Káin jele:
Penny vs Leroy Mark_of_Cain

Utoljára pedig: Maximális szintű sebességmező kaszt, ezt nem kell magyarázni, gyors mint a villám (vagy a fény)
_________________________________________________________________


Csendes éjszaka volt, és nem is lehetne ennél jobb, hogy néhány igen különleges tárgyat beszerezzek. Véghez akartam vinni egy rituálét, mely levédi a váramat odalent, hogy illetéktelenek ne támadhassák meg, ám nem olyan könnyű véghez vinni egy varázslatot, mint itt. Más a levegő, más a "földrajz", és állandóan ott nyüzsögnek a nyakamon. nem is tudom, hogy Lucifer hogy bírta. Komoly változtatásokra lesz szükség, ha rendet akarok tartani közöttük. A bolt, ahova jöttem látszólag csak nem mindennapi természet gyógyászattal foglalkozott, de egyébként egy sokkal másabb profiljuk is volt. Itt megvolt minden, ami a varázsvilágnak kell, csak jól titkolták. A bolt előtt megálvva elmormoltam egy idézést, majd két kezemet a talajhoz érintettem, ami hamarosan izzani kezdett, majd lassan, két kutya-szerű lény mászott ki az olvadt aszfaltból.
- Őrködjetek itt, míg elvégzem a dolgom. - adtam ki a parancsokat, a két lény pedig rögtön hátat fordított a boltnak, és az utcát figyelték, minden gyanúgy mozgást jelezve.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny vs Leroy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Leroy   Penny vs Leroy I_icon_minitimeSzomb. Júl. 26, 2014 2:29 pm

Később, Penny az utcán sétál, nem sokkal később megpillantja a két kutya szerű lényt és megáll.
- Miféle lények ezek?
Miközben figyeli őket, észrevette az olvadt betont is. Elgondolkozik, hogy mi történhetett.
Vissza az elejére Go down
Leroy Reeves
Huligán
Huligán
Leroy Reeves


Hozzászólások száma : 43
Join date : 2014. Apr. 16.

Penny vs Leroy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Leroy   Penny vs Leroy I_icon_minitimeSzomb. Júl. 26, 2014 3:05 pm

Alig léptem az üzletbe, mikor a két megidézett pokolkutya morogni kezdett valamire. Hátranéztem, de bentről nem láttam semmit. Ha valaki figyel, akkor láthatja, hogy a szemeim vörösen villannak a sötétből, majd újra az anyagok begyűjtésén dolgozom. A szentelt olaj megvan, egy egész köcsöggel találtam, pedig a cucc nagyon ritka, megvan a wendigo karom is, mostmár csak pár növényi hozzávaló kell, és le is léphetek innen, szerencsére az nagyon gyorsan megy majd.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny vs Leroy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Leroy   Penny vs Leroy I_icon_minitimeSzomb. Júl. 26, 2014 3:16 pm

Penny csöndben figyel tovább, majd némileg közelebb megy, de tartj a távolságot.
- Ez a két valami miért őrzi annyira azt a boltot? - kérdezte önmagában.
Megidézett egy üveggolyó méretű energia gömböt, utána pedig eldobja azt messzire, közben reménykedik, hogy ez elcsalja a két kutyát.
Vissza az elejére Go down
Leroy Reeves
Huligán
Huligán
Leroy Reeves


Hozzászólások száma : 43
Join date : 2014. Apr. 16.

Penny vs Leroy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Leroy   Penny vs Leroy I_icon_minitimeSzomb. Júl. 26, 2014 10:31 pm

A két kutya morgásból valamiféle földöntúli ugatásba váltott, és erre már én is felkaptam a fejem. Egy villanás alatt kint voltam a bolt előtt, és egy kislányt láttam valahol az út túloldalán. Ahogy kifújtam a levegőt, a pára meglátszódott a levegőben, noha nem volt hideg, majd reszelős, visszhangzó, túlvilági hanggal szólaltam meg:
- Menj haza játszani szépen, anyukádék biztos aggódnak már. - alap esetben nem szoktam ilyet csinálni, de sokkal fontosabb dolgom volt, minthogy most leálljak egy kislánnyal játszadozni. Ki tudja mi történik, míg odavagyok.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny vs Leroy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Leroy   Penny vs Leroy I_icon_minitimeVas. Júl. 27, 2014 10:28 am

(Penny itt 20 éves)

Penny nem törődött azzal, hogy a férfi gyereknek nézte őt vagy hogy haza akarta zavarni őt. De a viselkedése eléggé gyanús is volt, nembeszélve a két furcsa kutyáról és az olvadt betonról. Elindulva a férfi felé, végigmérte őt. A magassága nem igazán lepte meg Pennyt, hallott már más 2 méteres emberről is, miközben egyszer a netet böngészte, de a külseje még Penny számára is ijesztő volt, de a kendő eltakarta az arcát, így pedig a röpke döbbenetet is az arcán, de a szemében levőt nem tudta. Miközben felé haladt, a jobb alkarján előkészített egy szinte láthatatlan kerek pajzsot, amit csak közelről lehet látni, a helyén pedig vibrál a levegő.
- Maga ki? És honnan jöttek azok a kutyák?
Penny még korainak tartotta felfedni a pajzs kilétét, így csak lassan sétált a férfi felé.
- Ha valami rosszra készül, tegyen le róla.
Vissza az elejére Go down
Leroy Reeves
Huligán
Huligán
Leroy Reeves


Hozzászólások száma : 43
Join date : 2014. Apr. 16.

Penny vs Leroy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Leroy   Penny vs Leroy I_icon_minitimeVas. Júl. 27, 2014 4:24 pm

A lány túlontúl bátornak tűnt. Vagy épp botornak. A ruhájából nem volt nehéz kitalálni, hogy valamiféle hőspalánta lesz, vagy valami olyasmi.
- Az, hogy ki vagyok, számodra teljesen lényegtelen, mert most úgyis meg fogsz halni. A te neved pedig egyszerűen nem érdekel. - mondtam hidegen, a korábbi, földöntúli hangon, és a leheletem minden egyes mozdulatnál látszott, ahogy a "fogaim" között kiszűrődött.
- De, csak, hogy ne mondd, hogy hideg vagyok, a két lény, az én pokolkutyáim. - épp ekkor szólt közbe, hogyha valami rösszare készülök, tegyek le róla. Erre felkacagtam, mert hirtelen nem jutott jobb reakció eszembe.
- Komolyan? Miért, ha nem teszek le róla, mi lesz? - tettem fel szenvtelenül a költői kérdést, közben az arcom olyan közel volt az övéhez, hogy egy papírlapot is bajosan lehetett volna betolni kettőnk közé. Mély levegőt vettem, majd annak minden kifelé áramló gázát a lányra leheltem, és bár ettől semmi baja nem lesz, érezheti rajta a pokolból származó kénes, szagot, mely szúrós szaggal jár, ha csak egy kicsit is belélegez belőle. Azon kívül, hogy kellemetlen lesz az orrának, semmi egyéb baj nem lesz belőle.
- Hidd el, hogy semmi esélyed ellenem. - ahhoz, hogy nyomatékot adjak a szavaimnak, cikázni kezdtem körülötte, és csak egy-egy pillanatra álltam meg, amíg elkapja a tekintetetm, majd tovább álltam.

//A kép csak szemléltetés, hogy el tudd képzelni, mit tesz Leroy
Penny vs Leroy 3731661-2375119085-tumbl //
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny vs Leroy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Leroy   Penny vs Leroy I_icon_minitimeVas. Júl. 27, 2014 4:38 pm

Penny komoran nézett rá.
- Nem ijeszt meg. És nem fog tudni megölni!
A kutyák jelenleg nem érdekelték Pennyt, aki inkább a férfira figyelt. A kendő miatt nem lélegezte be a gázt, de a pajzsot maga elér tartotta, ami oldalra áramoltatta a gázt, így az nem ment a szemébe.
- Ne legyen olyan biztos benne...
Penny egy darabig nézi, ahogy a férfi cikázik körülötte, majd megszünteti a pajzsot. Ezután összeteszi, úgymint imaszerűen a kezeit és gyorsan mindkettővel a betonra csapva, egy lökéshullámot enged el, minden irányba, ami a földre fogja taszítani a férfit, hacsak fel nem ugrik a levegőbe.
Vissza az elejére Go down
Leroy Reeves
Huligán
Huligán
Leroy Reeves


Hozzászólások száma : 43
Join date : 2014. Apr. 16.

Penny vs Leroy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Leroy   Penny vs Leroy I_icon_minitimeVas. Júl. 27, 2014 5:00 pm

Készül valamire, ez tisztán látszik, viszont számomra egyszerű lassított felvétel az egész. Nem esik nehezemre tenni valamit. A háta mögött megállok, és ha ilyen szenvtelen volt, akkor viselje a következményeit: el fogok játszadozni vele, mint macska az egérrel. A lány háta mögött lépek ki a sebességmezőből, és egy mozdulattal hátba rúgom őt, egyenesen a bolt irányába, ahol kutakodtam.
- Az én időmben a te korodbeliek legalább tudták, hogy hol a helyük. És ne félj, a kutyák addig nem támadnak, míg én arra nem utasítom őket. - sétálok befelé a boltba, méltóságteljesen, közben megropogtatom a kezeimet. Az Első Kard a nadrágom szárába van tűzve, de még nem veszem elő. Azt csak végszükség esetén használom mindig, mint például Lucifernél. Az meredek helyzet volt; de ez a kislány, még csak a nyomába se ér annak a patásnak.
- Ez minden, amit tudsz? - kérdeztem megvetően.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny vs Leroy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Leroy   Penny vs Leroy I_icon_minitimeVas. Júl. 27, 2014 5:11 pm

A zselé lény azonnal megvédi Pennyt a rúgástól, azáltal, hogy egy téglalap falat emel gyorsan Leroy lába és Penny háta közé.
- Hmph...
Penny megragadja Leroyt az erejével, majd elkezdi a beton fel nyomni őt. miközben ezt teszi, ügyel a kutyákra is.
- Tudok többet is. Hiába becsül le. Inkább hagyja a kertelést és mondja el, hogy miért jött ide a rémkutyáival?
Penny a kendő alatt komoly arcát vág és nem fog innen válaszol nélkül elmenni.
Vissza az elejére Go down
Leroy Reeves
Huligán
Huligán
Leroy Reeves


Hozzászólások száma : 43
Join date : 2014. Apr. 16.

Penny vs Leroy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Leroy   Penny vs Leroy I_icon_minitimeHétf. Júl. 28, 2014 10:21 am

Nem gondoltam, hogy ennyire harapós, de ha már így alakult tegyük érdekesebbé. Mikor felkap, és a levegőbe emelkedem, nem pánikolok, jártam már azelőtt is így, csak az sokkal félelmetesebb volt. Túl gyorsan futottam, és elértem a szökési sebességet, így a gravitáció már nem tartott a földön, és emelkedni kezdtem, ha nem találtam volna ki valamit, elégtem volna a légkörben. Elmosolyodom, és a lány szemébe nézek, ugyanis egyáltalán nem félek tőle.
- Támadás! - mondtam halkan, akár hallotta, akár nem, viszont a két pokolkutya abban a pillanatban nekilendült, és az egyik a lány karja felé, a másik pedig a vádlija irányába vetette magát, hogy éles fogaikkal átharapják a puha emberi húst.

/Ha megharap valamelyik, nem csak a harapást érzed, hanem égni is fog a seb, mint a képről látszik, mindkettőben van egy kis tűz, ez pont arra elég, hogy növelik a harapással járó fájdalmat./
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny vs Leroy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Leroy   Penny vs Leroy I_icon_minitimePént. Aug. 01, 2014 12:45 pm

Pennynek sikerül félreütni az egyik kutyát magával Leroyyal, a másik támadását pedig kivédi a zselé lény, de nem engedi el Leroyt. Úgy döntött, hogy odaszegezi őt a falnak, másik kezét használva pedig megragadta a két kutyát, az erejével. Komoran nézett Leroyra.
- Sarokba szorult. Beszéljen!
Vissza az elejére Go down
Leroy Reeves
Huligán
Huligán
Leroy Reeves


Hozzászólások száma : 43
Join date : 2014. Apr. 16.

Penny vs Leroy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Leroy   Penny vs Leroy I_icon_minitimePént. Aug. 01, 2014 6:04 pm

//Megint kevés!//

A lány gyorsabb volt, mint gondoltam, de az én sebességem meg sem közelítette, és ez egy aprócska lehetőséget mindig adott a kezembe. A kutya, amelyik megharapta, valami mást kapott el, egy számomra is ismeretlen dolgot a lány kezén, a másik állatkám pedig velem együtt a levegőbe emelkedett, de míg én a falnak lettem szegezve, addig a kutyát szem elől vesztettem. Ha elkapnak azt hiszik, vége a játszmának. A lány is ezt hitte, és isten tudja csak hányan még előtte.
- Semmi közöd hozzá. - mondtam, hangomból pedig jeges nyugalom áradt. Tudtam pár dolgot, ami a lány nem, és még csak álmában sem képzelt volna. Álltam a pillantását, és egy pillanattal később, egy számára ismeretlen nyelven kántálni kezdtem. Szerettem, ritmikus volt, és pörgős, mégis magasztos és fennséges. Démoni nyelven szóltam, és rég rájöttem, hogy a varázslataim sokkal erősebbek és sokkal intenzívebbek ezen a nyelven, mint sima emberi beszéddel. Ha figyel, ha nem, a talajon maradt pokol kutya úgy csinál, mintha feladta volna, és nyugodtan lefekszik Penny mellé, mint egy hétköznapi kutya. Még ásít is egyet. Ezt követően Penny egyetlen morgó hangot hallot, de az nem a kutya volt. Én beszéltem, egy újabb igét mondtam el, ám ezúttal egy "kicsit" segítségül hívtam a sebességmezőt, és amit Penny egy hangnak vélt, az gyakorlatilag egy kisebb vers volt. Nem érezte, de ha lépni, vagy mozdulni próbálna, képtelen lenne. Lekötöttem a testét, és amint mozdulna, bíbor-lila rúnák jelennek meg a teste körül, spirális alakban tekergőzve, mint egy kígyó.
- Te is csak egy vagy a sok közül. Többet tudok, mint amiről te valaha is álmodtál volna. - mondtam fennhéjázón és egy újabb ige hangzott el, minek hatására, a Penny lába mellett ülő kutya nemes egyszerűséggel felrobbant.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny vs Leroy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Leroy   Penny vs Leroy I_icon_minitimeHétf. Aug. 04, 2014 3:37 pm

(vagy én nem vagyok elég jó)

Penny meglepetten nézett Leroyra, aki démoni nyelven kántált épp. Észrevette a mellette fekvő kutyát és odébb rúgta, pár centiméterrel.
- Nem érdekel a halandzsája. Beszéljen végre!
Penny végül látta a kígyózó rúnákat és nem tudott megmozdulni. Ezellen a zselé lény nem tudta megvédeni. Épp ezért, maga a zselé lény is megbénult.
- Jobban jár, ha elenged!
Penny ellenkezett az ige ellen és úgy tűnt, hogy sikertelenül. Ekkor robbant fel a kutya, amit Penny még időben észlelt és ki tudta védeni a robbanást, de az azáltal keltett lökéshullámot már nem, majd egy méterrel odébb esett a betonra, alaposan megütve magát és beütve a fejét is. Erős szédüléssel és fájdalommal feküdt a betonon.

(Nemrég találtam ezt a képet ma és egy kicsit Pennyre emlékeztetett Very Happy )

Penny vs Leroy 804206_zoom
Vissza az elejére Go down
Leroy Reeves
Huligán
Huligán
Leroy Reeves


Hozzászólások száma : 43
Join date : 2014. Apr. 16.

Penny vs Leroy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Leroy   Penny vs Leroy I_icon_minitimeKedd Aug. 05, 2014 8:49 am

- Kössünk egy üzletet; ha le tudsz győzni, elmondok mindent, úgy, hogy te is megértsd. Ha viszont én nyerek, akkor a magam képére formállak, és az urad leszek. Szerintem fair ajánlat. - mondtam földön heverő lánynak, miközben közelebb sétáltam hozzá. Lehajoltam és a nyakát elkapva megemelgem, hogy a szemeink egy vonalban legyenek.
- Még nem használtam ezt senki ilyen alantas lény ellen. - nem mondtam végig, csak övemből előhúztam az Első Kardot, és a lány arcához nyomtam, de csak annyira, hogy kiserkenjen a vére. Ha félre pillant, akkor meg fogja látni az alkaromon lévő mintát, ami az Első Kard elnagyolt mása.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny vs Leroy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Leroy   Penny vs Leroy I_icon_minitimeCsüt. Aug. 07, 2014 1:44 pm

Penny igen sokáig nem csinál semmit, csak koncentrál. Mikor érezte, hogy Leroy megvágta az arcát, érezte ugyan a pillanatnyi fájdalmat, de nem törődött vele, ahogy magával Leroyyal sem. Hogy nyerjen még némi időt, szóval tartja őt.
- Ha jól értettem, valamilyen alkut akar kötni. Részemről rendben van, hallgatom.
Eközben, Penny megpróbálja elérni a kardját. Az erő, amit eddig összegyűjtött, enyhén vibrálni kezd, de alig érezhetően. Ha megszakadna a koncentráció, az önmagában nem baj, kivéve, ha az eddig összegyűjtött erő elhasználódna és nem úgy, ahogy Penny akarja felhasználni.
Vissza az elejére Go down
Leroy Reeves
Huligán
Huligán
Leroy Reeves


Hozzászólások száma : 43
Join date : 2014. Apr. 16.

Penny vs Leroy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Leroy   Penny vs Leroy I_icon_minitimeKedd Aug. 12, 2014 10:04 pm

Megrázom a fejem, mert nem hiszem el, hogy nem figyelt rám, ugyanakkor ez baromira idegesít. Egy újabb igét mormoltam el, ezt már hagytam, had élvezze a végéig, így rendes, érthető sebességgel kántáltam, aminekt hatására a kezeim könyékig lángba borultak, majd a narancs szín lángnyelvek egy idő után befeketedtek és bíbor-fekete színben játszottak. Ez jelezte, hogy nem evilági tűzről van szó, valamint azt is, hogy ez a tűz már alapból átkozott. Elhajítom a lányt, majd villámgyorsan ott termek előtte, és éles karmaimmal felé kapok. A tűz éget, sokkal jobban, mint bármelyik másik láng, vagy hőforrás.
- Kössünk egy üzletet; ha le tudsz győzni, elmondok mindent, úgy, hogy te is megértsd. Ha viszont én nyerek, akkor a magam képére formállak, és az urad leszek. - mondtam el még egyszer egy nagy sóhaj kíséretében. Felesleges szóbeszéddel húzza a drága időmet, odalent a Pokol pedig csak arra vár, hogy az Úr hazatérjen, lenne teendőm odalent, mert a Luciferrel vívott háború komolyan megtépázta a királyságot.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny vs Leroy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Leroy   Penny vs Leroy I_icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 8:12 pm

Miután elhajított, egy ügyes lendületből tett hátraszaltóval értem földet és nagy szerencsém volt, hogy el tudtam kerülni, hogy megragadjon.
- Tudja mit? Nem érdekel a halandzsája!
Penny alulról vágja állon Leroyt úgy, hogy az összegyűjtött erő alaposan széttöri az állkapcsát és felrepíti őt 2 kilóméter magasságába. Ezután, Penny a kutyák felé fordította figyelmét és egy lámpaoszlopot kitépve, könnyedén egymáshoz kötözte vele mindkettőt. Ezzel végezte, Leroy felé fordult, várva, hogy mi lesz. Bár, Penny arra számított, hogy már az ütéstől meghalt, nem volt biztos benne mégsem.
- Ki fog derülni mindjárt, hogy mi lesz.
Vissza az elejére Go down
Leroy Reeves
Huligán
Huligán
Leroy Reeves


Hozzászólások száma : 43
Join date : 2014. Apr. 16.

Penny vs Leroy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Leroy   Penny vs Leroy I_icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2014 10:36 am

Az ütés váratlanul ért, de a csodálatos sebességmezőnek köszönhetően sikerült elkerülnöm.
- Elegem van a játszadozásból! - nem nagyon érsekelt, hogy egy fiatal lány áll velem szemben, sikerült kihúznia a gyufát a Pokol uránál. Kezeimmel egy bonyolult, és összetett mozdulatot végeztem el.
- Két Pokolőr ellen senki nem élte még túl. - jobb és bal oldamon az árnyékok elkezdtek összesűrűsödni, és kiemelkedni. Nem sokkal kèsőbb alakot öltöttek, ès csak az utasításra vártak. Egy lépést tettem előre, nehogy gyávának bélyegezzen, de az már csak heb lenne a tortán.
- Sok sikert picinyem. - címeztem a szavaimat a lánynak.
Penny vs Leroy Dahaka0
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny vs Leroy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Leroy   Penny vs Leroy I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 8:35 am

(Iskolaidőben való reagírásom oka az, hogy beteg vagyok (egy undok hőemelkedéssel sikerült kezdenem a napot) és itthonmaradtam. Szabadjátékokra való kérésedre pedig azzal válaszolok, hogy megértettem, de van pár, ami félbeszakadt, illetve el sem kezdődött (pl a Penny vs Batman, amit még Harleyval kezdtem).

- Hiába akar megijeszteni, nem félek!
Penny úgy döntött, hogy előbb megtudja, hogy mire is képesek a Pokolőrök, így a bal oldali felé indított meg egy erős löketet, telekinézissel. Rögtön azután, a másikra is megindított egy ilyen löketet.
- Akkor én leszek az első. Mert nem hagyom magam megölni.
Vissza az elejére Go down
Leroy Reeves
Huligán
Huligán
Leroy Reeves


Hozzászólások száma : 43
Join date : 2014. Apr. 16.

Penny vs Leroy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Leroy   Penny vs Leroy I_icon_minitimeVas. Okt. 12, 2014 7:35 pm

Felnevettem, sosem találkoztam még ilyen bátor emberi egyeddel.
- Nagy bátorság van benned, kicsi lány. Sokra vihetnéd, ha mellém állnál. - hűlt el a nevetésem. A löket, ami végigszáguldott a szolgáim felé, nem tett bennük különösebb kárt, sziklaként álltak továbbra is a helyükön. Ő még nem tudja, de püfölheti ahogy csak akarja.
- Nem fog menni, csak akkor mozdulnak, ha én utasítom őket, különben, mint azt már láthattad, csak állnak ott, mint két szobor. - jegyeztem meg neki, és egy kicsit talán fellengzősre sikerült. Jobb kezemmel intettem a lány felé, mire a jobb oldali megindult, és kemény öklével lesújtani készült a lányra. Amíg a lányka a pokol őrökkel van elfoglalva, én kicsit hátrébb húzódom, és néhány rúnát égetek az aszfaltba, kör alakban, közben pedig halkan kántálni kezdek a kör közepén. Ha ez megvan, akkor azt hiszem itt a vége ennek az értelmetlen találkozónak.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny vs Leroy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Leroy   Penny vs Leroy I_icon_minitimeVas. Okt. 26, 2014 11:59 am

A zselé lény megint megvédte Pennyt, de az ütés miatt Penny elvesztette az egyensúlyát. Oldalra gurult, majd az erejével megragadta a támadót, majd szorítani kezdte a levegőt, ezzel azt eredményezve, hogy a lefogott őr igen erős szorítást érezzen. A másik kezével ugyanezt tette a másik őrrel, miközben Leroyra pillantott.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Penny vs Leroy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Leroy   Penny vs Leroy I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Penny vs Leroy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Alternatív kalandok és szabad kalandok :: Szabad játék-
Ugrás: