DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Főutak, utcák, sikátorok, hidak.

Go down 
+13
Madárijesztő
Keisha
Gid Lucione
Kétarc
Halálcsapás
Demolition Captain
Antidote
Manipulator
Ruby Bailey
Alfred Pennyworth
Védelmező
Hatred
Vadmacska
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Márc. 28, 2012 6:40 pm

A rendőrök a körülöttetek tartózkodó bámészkodók, és fújjoló tömeg akaratának vagy talán a megtévesztésed hitelességének hála, odaengedik hozzád az eközben kiérő mentősöket.
- Mi a probléma asszonyom, hol fáj, üljön le kérem. - Hangzanak a fontoskodó kérések, két mentős rakja le melléd táskájukat, és már kezelésbe is vesznek. Ekkor odatoppan hozzád egy tiszt, valószínűleg megbízták, hogy figyeljen téged, nehogy meglógj, miután elláttak.
- Hozzatok hordágyat, törései vannak! - Kiáltottak ismét, mire két mentős indult el az említett eszközzel.
Eközben az általad elkapott fickót bilincsbe verték, és a rabszállítóba vezették, a veszély elmúlt, ami az itt levő embereket illeti, téged valószínűleg beakarnak vinni.
A rendőrök oszlatják a népet, s megbeszélik a teendőket, hiszen mégis forgalmas hídról van szó, amit most már lassan ismét üzembe kellene helyezni.
- Vigyük a kórházba. - Szólt az egyik ápoló, s engedélyeddel felhelyeznek a hordágyra.
- Elkísérjük önöket, nehogy a mi önjelölt hősünk meglépjen. Most nem menekül Dr. Löket. Régóta keressük magát, a kis fecnijeivel fogom kirakni az IRODÁM VITRINJÉT! - Kiáltott bele az arcodba a GYRE vezetőparancsoka, s odadobott egyet az öledbe saját jelképeid közül.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 I_icon_minitimePént. Márc. 30, 2012 10:34 am

Csak próbálok mosolyt erőltetni arcomra, és nem törődni a szidalmazó hangnemmel, na meg a fájdalmakkal. Ha jól sejtem előbb az egyik kórházba visznek, mivel az ellátás a fő, és csak utána akarnak előzetesbe, majd rács mögé dugni. Addig meg még oly sok minden történhet. Vigyorodok el.
- Ha jól sejtem eltört pár bordám, és talán a karom is súlyosan zúzódott. De még mielőtt rátérnénk az én bajaimra, megmondanák, hogy történt-e valami komoly baja a férfinek, akit elkaptam? - Kérdezem ténylegesen érdeklődve. Én a jók közé tartozom, nekem nem szabad súlyos maradandó sérüléseket okozni, vagy ami még fontosabb ölni. Szóval csak várom a választ, addig a saját sérüléseimmel nem is törődök.
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 2nio7d0
Ha minden a helyére került, indulhatunk is. Nem akarom holmi belső vérzéssel, vagy bármilyen más dologgal veszélyeztetném saját életemet. Most nem ez az idő jött el. Most nincs egyetlen életveszélyes helyzet, vagy bajban lévő ártatlan. Csak én, úgyhogy összehúzom magam, hogy ne foglaljak sok helyet, és már fekszek is a pihe-puha hordágyra, hogy vihessenek. A tiszt kiabálására, pedig csak annyit tudok mondani.
- Köszönöm biztos úr. Nem is hittem volna, hogy a testület soraiban is vannak rajongóim. Csak szólnia kellett volna, és bármikor adtam volna autógrammot is. De ami késik nem múlik. Még találkozunk. - Fejezem be a mondandómat egy kacsintással, és megpróbálom úgy időzíteni, hogy éppen akkor csukják rám a mentő ajtaját is. Kicsit színpadias megoldás, de a lányok szeretik a nagy jeleneteket, amivel a férfiakat az őrületbe kergethetik.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 I_icon_minitimePént. Márc. 30, 2012 12:06 pm

- A másik férfit nem én láttam el, de valószínűleg betörhetett a koponyája, de amint látta saját lábán ment, még ha szédelgett is. De maga miatt aggódjon inkább. - Mondta, mikor feltettek a hordágyra.
- Kérem uram távolodjon el a sérülttől. - Szólnak rá többen is a Parancsnokra, miközben már betesznek téged az autóba, s monológod hallatán, még az oldalajtó ablakán láthatod annak eredményét, a parancsok dúl-dúl a dühtől.
- Szép volt. - Állt melléd egy leányzó, kezében egy injekciós tűvel.
- Nem sok női hőse van a városnak. Biztosítani fogom, nem engedem hogy felfedjék önt. - Mosolygott rád. Fiatal éveiben lévő leányzó, talán gyakornok lehet, akárhogy is, most is gyakorolja, hogy kell neked beadni az injekciót.
- Nyugodjon meg, csak érzéstelenítő, míg be nem érünk a kórházba. Komoly fájdalmai lehetnek. - Tette hozzá.


Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 105873-40779-night-nurse_large_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 I_icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 5:33 pm

Csak mosolygok a férfiak feszültségén, ahogy nem tudják kezelni a munkahelyi stresszt. Az biztos, hogy szegény rendőrtiszt pulzusa az egekben van, és az a lüktető ér a homlokán se nézett ki túlságosan jól. Hát ez van, ha olyan van a vezetői pozícióban, aki nem veszi észre még a segítő kezet sem.
- Köszönöm szépen, de nem hinném, hogy én oda szívesen mennék. Ha lehetne akkor egy kis fájdalomcsillapítót elfogadnék, a gyengébb fajtából. Észnél kell lennem... - És ahogy nézem, talán tényleg segíteni akar. Megvárom míg beadja a gyógyszer fejadagomat, és csak utána kérdezem meg. - Nem tud esetleg egy kicsit kevésbé rendőrbarátibb megoldást, amivel helyre lehetne pofozni ezt a testet? - Teszem fel a kérdést, és reménykedek, hogy lesz egy másik megoldás is. Talán mégse kell felhagynom a hősködéssel jó pár hétre, egy ilyen jelentéktelen incidens miatt.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 05, 2012 4:41 pm

A nő nem válaszol kérésedre, beadja neked az injekciót, se óvatosan megtapogatja a sínbe tett karodat.
- Ez bizony eltört, még szerencséje van, hogy nem nyílt. - Mondta, majd elrakta az injekciós tűt.
- Parancsol? - Kérdezte a nővér, amikor egy kis csalafintaságra kéred őt, úgy tűnik félreértetted szándékait, erre a kijelentésedre a veletek utazó rendőr is közelebb hajol.
- Be kell jönnie az őrségre, amíg...természetesen mehetünk kerülő úton. - Változott meg a rendőrtiszt véleménye a dologról, szinte varázsütésre, mire az autó hirtelen lekanyarodott a főútról, és nagyobb sebességre kapcsolt.
- Erre gondoltál kedveském? - Kérdezte a nővér, s ekkor szinte levedlette magáról orvosi ruháját.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 Tumblr_lo2zn5DKGo1qdep0so1_500

- Menjünk beszélgessünk kicsit. - Mosolygott, s mire mozdulnál rájössz, nem fájdalomcsillapítót kaptál, mint egy darab fa fekszel a hordágyon.
- Ne félj, nem esik bántódásod...csak megbénítottalak, nehogy hősködni támadjon kedved. - Kacsintott rád, majd előrehajolt a sofőrhöz.
- Rázzuk le a rendőröket. - Mondta.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 I_icon_minitimePént. Ápr. 06, 2012 1:55 pm

Nem sokszor történik velem ilyen. Egyszer csak nem értem mi folyik körülöttem. A rendőr mellettem valami olyat tesz, amire nem tudok mit lépni. Sőt hirtelen mozogni sem. Az eddig túlságosan is kedves ápolónő, aki egy kicsit sem keltette fel a gyanúmat, csodálatos változáson megy keresztül.
A vörös haja, most még élénkebbé válik, a fehér egyenruhát, pedig átható zöldé vált.
- Méregcsók! - Mondom ki, az igazi nevére már nem emlékszem. Egy régi újságban olvastama tetteit, de már nem is számít. Egy gaz gonosz céda karmai közé kerültem. De az első dolog, amit megtanultam. Csak hidegvér az, ami életet menthet.
- Na és... miről akarsz velem csevegni? Nem hinném, hogy csak egy kis lányos csevejre akarsz engem meginvitálni. - Mondom és próbálok belőle kihúznmi valamit. Az ilyen botor bolondoknál könnyű elérni, hogy monologizáljanak, míg kiötlöm, hogyan is szabadulhatnék meg innen.
Lassan próbálok kezdeni magammal valamit. Először csak a lábamat, próbálom mozgatni, majd az kezeimen lévő ujjaimat. Csak szép lassan, hogy megtudjam a mérge, mennyire is gyorsan hat, és milyen hatékony. Nem sokat tudok a módszeréről, de mindennek meg van a gyengepontja. Nem csak a testemet erőltetem. Próbálok a szemeimmel is kisabadulásom útját megtalálni. Valami, amivel ellen tudnék állni, de közben azért fél szemmel a mentő ablakán kifele kémlelek. Hátha megtudom merre is haladunk.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 12, 2012 3:36 pm

- Bizony én! - Mosolygott a lány egy pukedlit is mellékelve számodra, majd mikor látja, hogy tekinteted hova vezet, ő is kinéz az ablakon. Bizony a rendőrörök követnek titeket, és ez látszólag nem tetszik a lánynak, odafordul a rendőrtiszthez kinek már a nyál csorog a szájából, valószínűleg agyhalott zombit csináltak belőle.
- Halló! Bzzz... Vétel, Smith, hallasz engem!? Bzzz...Mi folyik ott, miért változtattak útirányt? - Hallatszik a rádióba a GYRE vezetőparancsokának kétségbeesett hangja, mire Méregcsók a tiszt fülébe súgott valamit, mire az kezébe vette a rádiót.
- Minden rendben uram. Gyanús elemeket láttunk a megbeszélt útvonalon, ezért irányt változtattunk. - Mondta szinte agyhalott módon, mire válaszul azt kapja, hogy majd ők utánanéznek a gyanús elemnek. Kérdeztek még dolgokat, mire a tiszt már nem válaszolt, mint egy darab fa esett le a kis padról.
- Férfiak...sosem bírják kielégíteni egy nő vágyait, kívánságait. - Legyintett a bűnöző, majd kérdésedre feléd fordult, és ujjával végigsimított arcodon.
- Kedvesem, egyenlőre semmit. Azt akartam, hogy tudd, figyellek, és terveim vannak veled. Szóval drágám próbálj meg életben maradni rendben? - Kacsintott, majd megállította a mentőautót. Kinyitotta az ajtót, jó szélesre, ezzel jelezve neked, hogyha visszanyerted mozgást elősegítő készséged, te is leléphess.
Miután eltűnt láthatod, hogy egy kis sikátorban álltatok meg, hogy hol azt fekvő pozíciódból nem tudtad kideríteni. Viszont szép lassan visszanyered erődet, újra tudod mozgatni végtagjaidat. Előtted a tiszt rádiója hever, amibe már szinte üvöltöznek, de ugye a vegetáló rendőr nem tudja felvenni azt. Szabad az utad, bumerángjaid ott hevernek a tiszt mellett, abból egy ugye megrongálódva, kettő normális állapotban.

//Kalandod véget ért, jutalmad egy szintlépés a hírességek csarnokában, miután megismert téged Gotham városa, benne voltál az esti hírekben. Remélem élvezted a játékot, további sok sikert. //
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 I_icon_minitimeKedd Május 08, 2012 12:25 pm

//Michael White kaland kezdő reagálása//
Kütyü második felvonás

Végre van egy kevéske szabadidőd. A városban történő dolgok minden erődet is figyelmedet követelték, és még így is vétettél, nem is kicsit. Egy pillanatnyi figyelmetlenség máris károdra vált, de ami még fontosabb az egész város kárára.
Burnley-be értél egy régi ügyet kell elintézned. Egy régi ügy, ami úgy került felszínre, mintha csak egy nagy adag szennyes közül bukkant volna fel. A kezedbe akadt, és az arcod elkomorult. A haldokló szemei meredtek vissza rád, a kis csomagból melyet már el kellett volna vinned régóta.
Eddig meg sem nézted rendesen a tárgyat, csak a rongyba becsavartan dobtad a szobád egyik sarkába, és dőltél az ágyra, hogy feledd a veled történteket. Egy embert nem tudtál megmenteni, ez elég nagy sokk egy hős életében. Visszaemlékezel arra az őrjáratra, és most már tudod, amit akkor még csak nem is sejtettél. Ehhez pedig egy bőrbetegségben szenvedő goromba ember kellett, hogy rájöjj ki is az a Cletus.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 I_icon_minitimeKedd Május 08, 2012 12:44 pm

A mostani vereség után muszáj kiszellőztetnem egy kicsit a fejemet. Nem állhatok így a többiek elé - én szúrtam el, rajtam bukott minden. Nem tudom, talán nem vagyok elég jó szuperhősnek. Akárhogy is nézem, nem vagyok egy Batman. Talán majd egyszer.
A találkáig még van egy kis időm, szóval valami olyat akarok csinálni, amivel elvonhatom a figyelmemet és megfeledkezhetem talán arról a letolásról, amit kapni fogok a pofámba. Eszembe is jut valami. Egy sikátorban volt egy verekedés, ami során nem tudtam megmenteni azt, akit kellett volna, de adott valamit, amiről nem igazán tudtam, sőt még ma sem tudom, hogy micsoda. Viszont szegény fickó azt mondta, hogy vigyem el Cletusnak. S csak most esett le, hogy mégis ki is az a Cletus - Védelmező dokija! Öregem, hogy ez eddig nem tűnt fel...
Talán most van egy kis időm arra, hogy megnézessem szegény fickó hagyatékát. Legalább ennek a szerencsétlennek tegyek valamit még, ha már az életben lévő lakókat sikerült cserbenhagynom. Szóval gyorsan elmegyek, s rohanok vissza a többiekhez - már alig várom, mit kapok a fejemre.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 I_icon_minitimeKedd Május 08, 2012 1:00 pm

Háztetőről háztetőre ugrálva haladsz a roncstelep felé. A hűs párában dús szellő megcsapja az arcodat, már nincs messze a folyó, és mellette a célod. A távoli fények, vagyis inkább azoknak hiánya jó érzéssel tölt el. Már voltál itt, és most újra jössz. Igaz nem vagy szorosabb barátságban a dokival, és kompániájával, de ezért nem ellenségként tekintenek rád.
Még egy méretes ugrás, amibe minden izmod erejét beleadod, úgy érzed mintha repülnél. Az utca felett, a kerítés felett, a roncsok felett, és mintha egy aprócska meteor lennél úgy csapódsz bele az egyik roncsba. Megremeg alattad a sok fém, és látod, hogy eléggé ki van takarítva a környezet. Úgy látszik mint egyes európai országokban, itt is jövedelmező üzletág a fémkereskedés. Szóval este van, itt vagy a roncsok között, gyér világítás, az is csak egy bódénál a kapu közelében, úgyhogy most mi tévő leszel.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 I_icon_minitimeKedd Május 08, 2012 1:15 pm

Eléggé sietős vagyok most, így hamar odaérek a már ismerős roncstelephez. Bár nem vagyunk puszipajtások az ottaniakkal, nem hiszem, hogy komolyabb bajuk lenne azzal, hogy beugrok egy kis segítségért, elvégre Védelmezővel - hát, ha nem is haverok, de társak vagyunk, szóval remélem, segítenek.
Míg ez átcikázik agyamon, már bent is vagyok a telepen, s egy csomó roncsra placcsantam - sokkal szerencsésebben, mint nem sokkal ezelőtt egy bizonyos asztalra. Kissé meglepődöm, mennyire ki lett fosztva a sok fém. Mondjuk nekem mindegy, de a doki biztos örül neki, elég sok pénzt kaphat ezekért a hulladékokért.
Nem sokat látok, alig van valami kis fény ezen a telepen, mozgást meg nem is látok. Viszont gondolom abban a bódéban van valaki, ahol ég az a kis lámpa vagy micsoda, talán pont Cletus. Így hát odamegyek, bekopogok, majd benyitok, hátha találok ott valakit. Ha nincs senki, akkor egy "Cletus, itt vagy?" felkiáltással körbenézek, hátha jön valaki a hangomra.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 I_icon_minitimeKedd Május 08, 2012 1:29 pm

A megérzés vagy talán a logika, amit mostanában nem nagyon használsz, így maradjunk a megérzésnél. vezet téged a kunyhó felé. És bentről hangok szűrődnek ki. Ahogy közelebb lép, kutyaugatás üti meg a füledet, és a hang forrása egyre csak közeledik. Két megtermett rottweiler robog mögötted, és mielőtt még a nyakadnak tudnának ugrani egy füttyszó harsan.
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 Marty
Mögöttük egy mellényes férfi lép elő a sötétségből, és közeledik hozzád. Nemsokára ki is tudod venni, talán már találkoztál Marty-val, a doki egyik segítőjével.
- Estét... - Kezdi kicsit gyanakodva, de utána megpillantja ki is vagy valójában. - Sárkány. A társaid, még Védelmező sincs itt. Miben segíthetünk? - Teszi fel a kérdést, miközben nyugodtan veregeti a kutyák nyakát. Éppen csak annyira nyugodtak meg, hogy már csak vicsorognak rád, és nem próbálják letépni egyik végtagodat sem.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 I_icon_minitimeKedd Május 08, 2012 1:41 pm

Ahogy közeledem, hallom, hogy bent történik valami, de azt nem tudom kivenni, hogy mi. Majd hamarosan kutyaugatás jön a hátam mögül. Bakker, teljesen elfeledkeztem a kutyákról. Ez marhára nem az én napom... Bár szeretem őket, az ilyen dögökért nem vagyok annyira oda. Készülnék félreugrani, de valaki egy füttyentéssel megálljt parancsol a négylábúaknak. Először nem tudom kivenni, de hamar rájövök, hogy Marty az, a doki egyik segítője.
- Helló - üdvözlöm én is. - Tudom, a többiek most máshol vannak - bár Löketről nincs infóm. Cletusszal szeretnék beszélni. Pár hónapja kaptam valamit, ami teljesen kiment a fejemből, s neki címezték, azt hoztam el.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 I_icon_minitimeKedd Május 08, 2012 1:50 pm

Csak egy pillanatra néz végig téged utána vállat von, és odalép az épülethez. A kutyák minden mozdulatodat figyelik, de nem támadnak meg. Marty mert hogy így hívják, a bádogépület oldalán, megnyom egy eddig fel nem fedezett gombot, és a talaj nem túl messze tőled kinyílik. Újabb titkos lejáró az eddig fel nem fedezett alagútrendszerükhöz, melyet aligha tudna egyetlen átlagos ember egy élet alatt felfedezni.
Elindulsz a járatban, kísérőd nem tart veled, csak visszacsukja az ajtót, miután eltűntél. Mész, mész, míg az egyik ajtóból villódzó fény szűrődik ki a sötét folyosóra. A hegesztés hangjait hallod, míg meg nem látod, hogy igazad van. A doki éppen valami ketyere felé hajol, és forraszt rajta valamit, eléggé bele van merülve a munkájába, és észre sem veszi hogy ott vagy.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 I_icon_minitimeKedd Május 08, 2012 2:19 pm

Marty elég hallgatagnak tűnik, de legalább segítőkész. A kutyák eléggé idegesítenek, de hát most tulajdonképpen minden idegesít. Főleg ha a hegyesfülüre gondolok és Kitrianára. Már érzem is, hogy egyre több sötét gondolatom támad, ezért gyorsan megpróbálom elterelni a figyelmem egy kis ujjropogtatással.
Mikor a bal gyűrűs ujjamnál tartok, megnyílik a föld, s egy kisebb alagút tárul fel előttem. Odaszólok Martynak, hogy "Kösz a segítséget", s elindulok. Mikor azonban visszanézek, látom, hogy ő nem jön tovább, hanem marad becsukni a járatot. Hát, oké. Legalább egyedül maradok újra a gondolataimmal, amik per pillanat akörül cikáznak, hogy mit csináljak Kitrianával, ha legközelebb a szemem elé kerül. Talán bármikor meglátogathatnám, ha akarnám, és megköszönhetném neki a kedvességét. Jó, mondjuk az igaz, hogy meg is ölhetett volna, de akkor is, ez marha nagy szemétség volt tőle. De legalább tudhatom, hogy egy Falcone-ban sem lehet megbízni.
Végül találok egy ajtót, ahol látok egy kis fényt. Belépek, s meglátom a dokit, aki éppen valamit bütyköl, úgy tűnik, észre sem vette, hogy beléptem. Megköszörülöm a torkomat, majd megszólalok úgy, hogy hallja a munka mellett is:
- Elnézést! Hoztam önnek valamit!
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 I_icon_minitimeKedd Május 08, 2012 2:36 pm

A doki csak lassan fogja föl, hogy ott áll előtte valaki, és még akkor is meresztgeti a szemét nagyon sokáig, míg rá nem jön, hogy a szemvédőjét le kellene vennie. Miután ezt megteszi, már sokkal világosabban látja maga előtt a világot, ezzel együtt téged is. Ez mondjuk még nem jelent sokat, mert hát nem ismer fel elsőnek, sőt másodjára sem, de miután készségesen bemutatkozol, már minden kristálytiszta számára.
- Na had nézzem! - Már kapna is a tárgy után. A kütyüt odanyújtod neki, aki elveszi készségesen, és egy elég vicces nagyítós szemüveget tesz a fejére. Tüzetesen átvizsgálja, erre több mit tíz percet szán, majd felemeli jobb kezében, a fény felé fordítja, ami a százas izzónál is kisebb égőből jön.
- Hát erre már legalább egy éve nincs szükségem - jelenti ki, és egyetlen csukló mozdulattal löki a tárgyat a nagy halom ócskavasnak tűnő kupac közé, ami a sarokban rontja a kilátást. Kettőt pördül a saját tengelye körül, míg meg nem állapodik egy biztos ponton. Te pedig csak meredt szemekkel nézheted, ahogy a sok viszontagságot megélt tárgy visszakerült tulajdonosához.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 I_icon_minitimeKedd Május 08, 2012 2:59 pm

Nagy nehezen sikerül észrevennie, s beazonosítania is, bár ehhez kell egy-két pillanat, s egy bemutatkozás is, s megemlítem Védelmezőt is, amire szerencsére már kapcsol. Át is adom neki a tárgyakat, hogy megvizsgálhassa. Ahogy magához veszi, egy olyan dolgot vesz elő, amit azt hittem, sosem fogok látni: egy bazi nagy szemüveget. Jó, hogy az embernek vannak ilyen ismerősei, legalább egy kicsit feldobják az ember napját.
Míg vizsgálgatja, vakarózom picit, meg nézelődök, s látok is egy-két érdekes dolgot, de inkább csak egyhelyben állok, nem akarok semmibe sem belenyúlni. Utálom az ilyen várakozós pillanatokat, mert ilyenkor nekiállok gondolkozni a világ dolgain és a saját bajaimon, most meg már egyiket sem akarom.
Egyszercsak megszólal, amire odakapom a fejemet, s nézek egy kisebbet. Úgy félrelöki, hogy egy szemétdombon kötnek ki a mütyürök. Sajnálom, hogy elkéstem vele, de nem hittem volna, hogy ez lesz a sorsuk. Odasétálok, hogy jobban megnézzem, pontosan mi is ez, hátha látok rajta valami olyat, amit eddig nem vettem észre.
- Ezek tulajdonképpen micsodák, hogy ennyire nincs rájuk szüksége?
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 I_icon_minitimeKedd Május 08, 2012 3:11 pm

A műszerek átvizsgálása után megtalálod azt amelyiket ide hoztad, és egyedül ebből tudsz kisilabizálni valamit is. Olyan mint egy karpánt, amit leginkább a divatguruk szoktak mostanában hordani. Értelme nincs akadályoz a mozgásban, és még nehéznek is tűnik, de nekik tetszik, így marad.
Meggondolatlanságból felpróbálod, és rájössz hogy tökéletesen passzol a karodra. A mérete állítható, és mielőtt még választ kapnál, vagy mielőtt még egyáltalán választ remélnél a dokitól ki újra munkájába temetkezett, egy véletlen mozdulat folytán, megnyomsz egy addig nem látott gombot.
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 Fp8bnt
Csak süvítést hallasz, ahogy a sűrített levegős szelepek kiengednek, és egy igen csak aprócska csáklya lövődik a szemközti falba. Az acélborításról lepattan, és pengve esik a földre. Ekkor hallod meg mögötted azt a bizonyos hangot, amit olyanok szoktak hallani, akik egy nem éppen megengedett dolgot tesznek. Marty az és éppen nézi mit csinálsz, majd lassan kivezet a szobából, mert hát a doki nem éppen figyel rád, és elkezd a felszín felé terelni.
- Pár hónapja a doki foglalkozott sűrített levegős fegyverekkel. Nem halálosak, de ártalmatlanítják a célpontot, ebből született ez is. Az alvilág azt hitte valami nagy dolgot vitt véghez a doki, mikor kiadtuk kipróbálásra őket. Ám a tag, sose tért vissza vele, meg hát jobb ötlete is lett már azóta a dokinak, így nem nagyon van rá szükségünk. Ha akarod tiéd lehet, nekünk csak kacat. - És mire ezt elmondja már a roncstelep felirat alatt álltok, és éppen csak hogy nem rúg fenéken, csak hogy tűnj már el a telepről.


//Kalandod véget ért. Nem volt hosszú, de legalább történeti úton szerezted meg, csáklyavetődet. Gratulálok hozzá, használd egészséggel.//
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 I_icon_minitimeKedd Szept. 18, 2012 9:12 pm

Gotham. Egy olyan város, ahol egy tisztességes embernek felfordul a gyomra a sok mocsoktól ami itt történik. Gotham. A város ahol hamarább halsz meg, minthogy tisztességes polgárként élj. Gotham. Ahol hamarább mossa el a bűnözés az embereket, mint a jóság. Sokan tudják, itt csak akkor élik túl, ha megtanulnak alkalmazkodni ebben az őrült világban. Ezt te is jól tudod, elvégre minden napjaidat itt töltöd, ebben az őrületben.
Esős éjszaka köszöntött a nyakadba, érzed ahogy a nedves levegő kellemetlenül fojtogat, elvégre eléggé meleg a mai éjszaka. Nehéz és párás, nyomasztó. Még nincs teljesen éjszaka, csak most terelik be az anyukák a gyerekeiket vacsorázni, hogy ne sötétben játszanak kint. Elvégre kitudja mi történhet velük...
Haladsz az utcán csendben, úgy tűnik eseménytelen estének nézel elébe. Mintha az idő is lelassult volna szándékosan, minden kocsi mintha vontatottan haladna, szint úgy mint az emberek. Elhaladsz néhány sikátor mellet, ha be is nézel, nem találsz ott senki érdekeset. Elhaladsz egy másik sikátor mellett, onnan viszont izgatott hangokat hallasz.
- Mr. J. nem fog örülni annak, ha nem kapja meg azt a mit akar! - egy kislányosnak tűnő női hang, mely eléggé nyafogósan hangzik. Mr. J... Valahonnan ismerős, de nem vagy benne biztos, a hangot is halottad már vagy tv-ből vagy máshonnan.
- Úgy van. Miss. Quinn-ek igaza van. Szóval, hová rakta el?! - egy másik fenyegető hang, mely egy férfihez tartozik. Ha benézel a sikátorba, láthatod ahogy két fegyveres alak közrefognak egy harmadik férfit, aki szemüveges és eléggé remeg, még beszélni se tud a félelemtől. Mellettük egy bohócjelmezes nő, most jut eszedbe hogy a bohócjelmezes nő Harley Quinn, Joker bandájának egyik tagja. Még nem vettek észre téged, nyilván túl elfoglaltak a szerencsétlen szemüveges fenyegetésével.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 I_icon_minitimeKedd Szept. 18, 2012 9:51 pm

Újabb nap, amikor lezártunk egy ügyet. Hiába van mostanában több túszejtés, vagy olyan eset, amihez a speciális egység kell. Őszintén szólva folyamatosan azon a bolti lopás esetén járt az eszem. Redbird simán meg is halhatott volna, Fang mégis megkímélte, de vajon miért? Korrupt lenne ő is? Nem, róla nem tudom elképzelni. Bár láttam már sok érdekes dolgot. Haza fele eleredt az eső, de ez csak egy könnyed zápor, ami eláztat, aztán felnyomja a pára tartalmat az egekbe, és olyan, mintha Afrikában lennénk. Egy sikátor mellett elhaladva hangokat hallottam. Egy nő hangját, aki így hallva még gyermek lehetett, valamint egy másikat, amit nem tudtam beazonosítani. Ahogy közelebb értem, megláttam mindegyiküket. Két férfi fogott közre egy hamradik személyt, és ekkor felismertem őt: Harley Quinn, Joker önjelölt fangirl-e.
- Hé, hagyjátok! - kiáltottam oda a fickóknak. Harley nem egy tündér, de most ő az áldozat, ahogy látom, bár az ilyen kattantaknál sosem lehet tudni.
- Dobjátok el a fegyvert! - szólítottam fel őket, és közben a saját fegyveremet is elővettem. Az ilyen piti bűnözőknél tuti, hogy jobban és gyorsabban lövök.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 I_icon_minitimeKedd Szept. 18, 2012 10:04 pm

Ahogy megszólalsz a sikátor bejáratánál, láthatod ahogy mindenki felfigyel rád és a két férfi fegyvere azonnal rád szegeződik. A sötétségből nem tudod kivenni milyen fegyver van náluk, de hogy nem egyszerű kis pisztoly az biztos. Nem szólnak semmit, nyilván utasítást várnak a bohóckirálynőtől. Nem lehetnek valami eszesek azt már most látod. A szemüveges férfi akit eddig közrefogtak, nyilván nagyon megörült neked, már kezdett reménykedni hogy talán sikerül őt megmentened. Harley téged figyel egy kis ideig, majd kezét szája elé emeli és ásít.
- Á-ááá! Mr. J. nem szereti ha késünk. Ne is foglalkozzatok vele... - int kezével feléd mintha csak egy kóbor kutya lennél aki el akar hessegetni.
- Szóval ott tartottunk hogy... - befejezi, mivel teljes mértékben megzavartad őt beszédéjében azzal hogy utasítottad őket, dobják el a fegyvereiket. Harley két kezét oldalára helyezi majd hangosan felnevet. Nevetése olyan mint egy elkényeztetett, nyafogós kislányé, eléggé irritáló a fülnek.
- Ajh, várd már ki a sorod! - kér meg téged kissé kedves hangon, de mikor rájuk szegezed fegyvered, a két testőre azonnal tüzet nyit rád. Sajnos rosszabb célzók mint gondolkodók így ha elég ügyes vagy és behúzódsz fedezékbe, egy golyó sem talál el téged.
- Pancserok! Hogy mindent nekem kell elintézni! Vigyétek őt Mr. J.-hez, majd én elintézem a kis betolakodót! - hallani hisztis hangját, ha kinézel a fedezékből látod hogy a két alak már el is tűnt a szemüveges fickóval és Harley kezében egy... páncéltörő van. Egyenesen rád szegezi.
- Búj elő te kis patkány. Ha nem jössz elő vattacukrot csinálok belőled! - adja ki az utasítást elég radikálisan.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 I_icon_minitimeKedd Szept. 18, 2012 10:19 pm

Nos, nem vártam más reakcióra. A két fegyveres tag inkább Harley fogdmegjei, és egy szemüveges fickó az áldozat, akit eddig nem láttam, mert eltakarták az alakok, és beleveszett az árnyékokba. Második felszólításra már nem szólnak, hanem tüzet nyitnak, de egyenes arány van az önállóságuk és az agyuk mérete között, így egy jól irányzott mozdulattal a ház falánál a sarkon találok fedezéket. Amikor elhalnak a lövések, nyilván tárat kell cserélniük, akkor jött el az én időm. Kihajolok a sarokról és megcélzom az egyik pasas vállát, nem halálos seb, majd a lábát is, hogy ne nagyon ugrándozzon itt nekem, majd megismétlem a másiknál is. Négy pontos lövést indítok el, a célbe érés már kérdéses. Harley nagyobb meló lesz. A két fickó valamilyen csoda folytán fedezékbe vonul, nyilván életbe lépett az életben maradás reflexe. A nő utasítja, hogy a szemüveges fickót vigyék el, ő majd elintéz.
- Abból ugyan nem eszel! - kivetődöm, és megindítok Harley felé is egy lövést. Újabb három golyó hagyja el a pisztolyom csövét, és indul végzetes útra. Nem akarom megölni, csak harcképtelenné teszem, illetve tenném. De az a fránya páncélököl nem tetszik.
- Dobd el a rakéta vetőt, és nem öllek meg. - ez már túllépett a harcképtelenné tétel fokán.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 I_icon_minitimeKedd Szept. 18, 2012 10:42 pm

Kihajolsz és tüzelsz, hallod ahogy az egyik férfi felkiált fájdalmában, célt talált az egyik golyód, majd ismét egy kiáltás, ez pedig a másik volt, de hogy milyen sebet ejtettél rajtuk már nem fogod megtudni, legalább is most nem. Kérdéses hogy később megtudod e...
Harley felhívásodra hogy dobja el a páncéltörőt csak ismét hangosan felnevetett, mint aki roppant jól szórakozik a dolgokon. Számára nyilván tényleg csak móka az egész és semmi több, egy őrült elmét nehéz arra bírni hogy az élete forog kockán. Az esze csak akkor jön amikor őt is célba veszed, de ahogy eldördül a fegyvered, az övé is akcióba lép...
S bizony egyáltalán nem muszáj hogy tetsszen az ami kijön belőle. Hangos dörrenés, te már azt hinnéd hogy a fellegekbe repít téged. És talán valójában. Rózsaszín felhők bújnak elő a páncéltörő csövéből, sebesen repülnek, ha nem vigyázol el is találnak. Nehezen toccsannak a földre, az egyik épp félig eltalálta a lábad és te érzékeled hogy egy roppant ragacsos és maszlagos rózsaszín vattacukrot lövöldöz a bohóckirálynő.
- Áll már meg egy kicsit! Nem tudlak eltalálni! - kiáltja neked nyafogós hangon, olyan mintha egyszerű játékkacsákra lövöldözne egy céllövöldében...
Lehet hogy első látásra úgy gondolja az ember hogy csak egy kis vattacukor, de ha megpróbálod felemelni a lábad sajnos érzékeled hogy legalább olyan ragacsos mint egy pillanatragasztó és rohamosan kezd szilárdulni, ami csak jobban mozgásképtelenné tesz, ha nem húzod ki onnan nagyon gyorsan a lábad. Fejvesztve lövöldöz, elsődleges célja a nőnek hogy téged eltaláljon.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 12:11 am

És Harley megúhzta a ravaszt. Ám a szokásos töltetek helyett valami rózsaszín fura anyag repült ki a páncélökölből. Soha nem is láttam még hasonlót. Vagyis igen, de azt megettem: vattacukor. Az undok anyag, egy-egy darabkája hozzám ér és a lábamat a földhöz is tapasztja. Próbálok lépni, de minnél jobban próbálkozom, annál jobban ragad. Mint egy anakonda, vagy boa, ami az áldozatára tekeredett. Minden egyes légzés alkalmával egy kicsit jobban szorítja. Ebbe viszont nem fogok belehalni. Legalábbis remélem. A pisztolyom még szerencsére megvan, így azzal folyamatosan követni tudom a bohóc-királylány mozgását, és egy-egy vaklövést még le is adok, amolyan figyelmeztetlőeg, hogy nem igazán viccelek vele.
- Most éppen miben mesterkedtek a pajtiddal? - tettem fel a kérdést a nőnek.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 12:29 am

- Ó jaj! - kiált fel minduntalan amikor vakon kezdesz el utána lőni, gyorsan be is húzódik az egyik nagyobb konténer mögé, hogy még így se tudd eltalálni mint eddig. A hatalmas fegyvere viszont tökéletesen kikandikál, így te mégis látod hogy hol lehet. A konténer mögül lövöldöz utánad. Már eltalálta a karodat amiben a fegyveredet fogod, így kérdéses tudsz e vele lőni. Karodon érzed ahogy a ragacsos maszlag egyre jobban szorítja a bőröd, eléggé kellemetlen fájdalmat idéz elő. A nő hangosan vihog rejtekhelyéről, nyilván nagyon szórakoztatónak tarja a szituációt.
Elered jobban a csöpögő eső és te ennek köszönhetően érzed ahogy a ragacsos maszlag szép lassan kezd feloldódni, a fegyvert nem esős időbe találták ki, így Harley nyilván túlszámolta magát.
- Mr. J. nem köti más orrára az ügyeit! És az ő kedves Harley-ja sem! - hallod a választ kérdésedre, de a nő nem hajlandó előjönni. Egyre jobban lövöldöz utánad, de az esőnek köszönhetően a vattacukor szinte azonnal megolvad, még földet se képes érni rendesen.
- Mr. J. nem mondta hogy esőben ez nem hatásos... - nyafog magának csalódottan, hallod ahogy kattog valami a rejtekhelyén, nem tudod eldönteni, talán újra tölt, de az is lehet hogy teljesen más dolgot csinál.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Főutak, utcák, sikátorok, hidak.
Vissza az elejére 
5 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Főutak, utcák, sikátorok, hidak.
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Burnley-
Ugrás: