DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Főutak, utcák, sikátorok, hidak.

Go down 
+13
Madárijesztő
Keisha
Gid Lucione
Kétarc
Halálcsapás
Demolition Captain
Antidote
Manipulator
Ruby Bailey
Alfred Pennyworth
Védelmező
Hatred
Vadmacska
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 21, 2011 10:39 am

Kiszállva a járgányból, körül nézek a környéken. Nem épp a legszívderítőbb környék, de éppen ezért lesz tökéletes. Legalább senki nem talál majd ránk. Ott maradok Manipulator mellett, meghallgatva az eligazítást. Csak egy bólintással jelzem, hogy semmi aggályom nincs a lemenetellel kapcsolatban. Mi megyünk legutoljára, így egyelőre csak állok és figyelem, ahogyan a többiek szépen sorjában lemennek a csatornába. Mikor mindenki leért, én is elindulok és lemászok Manipulatorral.

Hát véget ért a fuvar és a bájcsevej is. Hála az égnek. Nincs bajom Tommal, de ennyit akadékoskodni. Mikor odaérünk, kiszállok, majd meghallgatva a lemeneteli sorrendet, lassan útnak is indulok. Először a csöveseket látszólag előszeretettel riogató Antidote mászik, majd később utána a szótlan bivaly Richard és végül jöhet az ász... én. A soromat kivárva, mikor eljön az idő, lemászok, majd odalent követem a többieket. Közben körbenézek milyenek is a körülmények. Habár egy csatornában vagyunk. Gondolom a bűzön, koszon és szennyvizen kívül nem sok minden lesz idelent. Csak a víz okozhat problémát. Nem igen villámozhatok majd, mert azt a többiek is megszívhatják.
- Nem épp ötcsillagos, mi?


Végre megérkeztünk. Alighogy kiszálltam és szemre vételeztem a környéket, Antidote már kezelésbe is vette a hajléktalanokat. Miután a csapat jó része le is ment a csatornába. Én a soromat kivárva, megvártam, míg a bűzölgő zombi is lemászik, majd én is lementem. Odalent legalább nem lesz ennyire érezhető a bűze. Legalábbis nagyon remélem. Lemászva a külvilág alá, meghallom Elektro hülye megjegyzését.
- Mégis mit vártál? Ez egy csatorna, nem pedig egy maffiózó szállás.
Szólok oda neki, majd oda is sétálok a többiekhez és megvárom az utolsónak érkező Vájárt és Manipulatort.
Vissza az elejére Go down
Halálcsapás
Huligán
Huligán



Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Aug. 17.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 21, 2011 5:07 pm

A 7 gonosz megérkezett arra a pontra, ami a térkép szerint alkalmas a bunkerbe való bejutáshoz. A csatornából meleg, büdös gőz jön ki, ami már-már az egész sikátort betelíti. Talán ezért van sok csöves ebben a sikátorban.

Manipulator még a kocsiban egyeztette a tervet, amit mindenki elfogadott. Kiszállva a limuzinból- ami nem megszokott errefelé- Antidote kezelésbe veszi az éppen előtte tanyázó csöveseket. A baljóslatú füst többekben riadalmat kelt, és a dohos kartontakaróikat összeszedve indulnak, hogy máshol verhessenek sátrat. Csupán egy csöves az, aki nem tágít a helyéről.

-Miért mennénk el innen, apa? Ez itt Amerika, mindenki ott tanyázik, ahol akar.- mondja, és fogatlan száját széles vigyorra húzza. Hatalmas, tagbaszakadt, jó húsban lévő csöves, aki nem olyan rég kerülhetett az utcára.- Egy húszasért persze bármit lehet. Még extra szolgáltatást is bevállalok.- Erre hangos kacajban tör ki, ami felbátorítja a többi hontalant is, hogy védjék meg az igazukat. Az egyik felbátorodva megérinti Antidote vállát.

Függetlenül attól, hogy Antidote mit csinál, Richard tartja magát a megbeszéltekhez, és Manipulator parancsára lemászik. Arcizmai megfeszülnek, mert erősen próbálja felidézni a könyvtárban látottakat. Mikor lemászik a csatornába- aminek fedelét hatalmas puffanás közepette eltávolított(ak)- orrát megcsapja a szennyvíz bélsárral vegyített szaga. A nagy koncentrálás közepette figyelme lanyhul, és nem veszi észre a tőle pár méterre levő sötét zúgból kiszűrődő, cuppogó, surranó, gusztustalan hangokat.
Richard után Elektrominátor, Adler, és Thomas is lemászik a kanálisba, és bevárják a többieket. Adler, miután leér, egyből elkezd keresni valami használható élőlényt, de a sötétség, és a mindent beborító nyálka miatt nem igazán tud haladni. Miután Thomas is leér, Elektrominátorral félhangos csevegésbe kezdenek. Ekkor nem várt fordulat következik…

Miután mindenki leért, Manipulator, és Vájár közösen indulnak útnak. Szedelőzködniük kell, ugyanis a limuzin felhívta a csövesek figyelmét, és köré gyűlve elkezdték bontani az egész autót. Mikor az utolsó ember feje is lebukik a sötétségbe, még hallhatják a csőcselék soraiból az egyik csöves hangját:
-Én láttam őket! Akinek ilyen kocsira telik, az mindig tart magánál egy kis aprót! Menjünk utánnuk, én azt mondom! Túlerőben vagyunk, senki sem fogja…..- a mondat végét elnyomja a limuzin dudaszója. Valaki a fosztogatás közben biztosan rátenyerelt véletlenül.

Odalent a mágus eddig hallhatta az undorító lakoma hangjait. Most viszont elhallgatott az. Hirtelen apró léptek szapora hangja üti meg a fülét, és a hozzá tartozó vérszomjas hörgés. Egyszercsak a sötétből előugrik egy hatalmas patkány, ami nem egy megszokott mérettel rendelkezik. Az állat természetellenes termetével az éppen cseverésző kettős közé ugrik. Egyenesen nyakra. Pofájáról fröcsög a vér, miközben vadul csattogtatja elülső fogait.

Manipulator, és Vájár épp akkor mászik le, amikor a dög megtámadja a többieket. A veszett állat megpróbálja megharapni a korrupt rendőrt, amit a többiek tátott szájjal bámulnak. Vagy tehetnek ellene, ha nem akarják, hogy a halálos hetesből halálos hatos legyen…
Vissza az elejére Go down
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 22, 2011 10:35 am

A mocskos férgek szétszedték az autót, nem baj megkapják még ezért a magukét. A két utolsó ember is leér, ekkor ugrik elő egy hatalmas patkány és rögtön Thomast szemeli ki célpontjául. Manipulator nem hagyhatja, hogy egy embere odavesszen, de ő alig ha tudna tenni valamit, Richard annál inkább.
- Richard intézd el azt a dögöt! - parancsol rá testőrére.

Richard amit megkapja a parancsot már ugrik is. Nekifut és oldalról neki ugrik a patkánynak, úgy, hogy amikor esnek Thomas kikerüljön alóla, ő pedig a patkány felett legyen. A dögnek nincs sok esélye elvégre Richard szinte sebezhetetlen és az ereje is emberfeletti. Ha a patkány alá kerül akkor egy elég erős ütéssel megpróbálja összezúzni a koponyáját, vagy eltörni a nyakát. Ha viszont a patkány kerülne felülre, akkor elkapja a száját, alul és felül is, és addig feszíti amíg az állkapcsa ki nem törik és le nem tudja azt tépni. Azok után biztos elmegy a kedve a rágcsálástól. Ha netán a patkány kiszabadulna és valamelyik társát venné célba, akkor megpróbálja elkapni a farkát és teljes erőből a falhoz vágni, úgy, hogy ne találjon el senkit. Hacsak nem néhány csövest aki lejött a csatornába. Ha sikerül megölje a patkányt akkor gazdája közelébe megy és várja mi történik.

Adler csak figyeli az eseményeket, de most már sokkal éberebben figyeli a környezetét. Minden apró zajt megvizsgál, persze úgy, hogy ne szakadjon le a csapattól. Ha Richard megöli a patkány, akkor megpróbálja az erejével feltámasztani azt, hasznos lenne a továbbiakban. Amennyiben a patkány fel tudja támasztani, azt előre küldi, hogy lássa mi vár rájuk.

Ha Richard nem tudná elintézni a patkány, akkor szól Elektrominátornak, hogy süsse meg a patkányt, de lehetőleg úgy, hogy a vizet ne találja el, mert akkor nem csak sült patkány lesz. Ha a testőr egyedül is megoldja és csatlakozik hozzájuk, akkor megvárja amíg Adler elvégzi feltámasztás majd, azt mondja:
-Rendben van. Induljunk. Antidote maga tudja az utat, maga meg Richard mennek elől, Adler utánuk, a patkányt meg küldje előre, nem szeretnék még egy ilyet. Én, meg Vájár megyünk középen, Thomas mögöttünk, Elektro maga megy leghátul és ha bárki követne minket, akkor azt süsse meg, de azért figyeljen, mert vízben állunk és nem szeretnék most megdögleni, ahogy gondolom a többiek sem. Végig tartsák az alakzatot, így nem érhetnek meglepetések. -ha mindenkinek oké a dolog akkor elfoglalja a helyét, ahogy Adler és Richard is, majd megvárja merre mutatja az utat a mágus és követi őt.
Miután elindultak közel hajol Vájárhoz, úgy, hogy más ne hallhassa amit mond.
- Mire gondolnak a többiek? Richard nem fontos. - súgja a fülébe.
Nem akar kémkedni az emberei után, de tudnia kell melyik, hogy áll hozzá a dolgokhoz.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 22, 2011 11:31 am

Ahogy leértünk, máris akcióban van részünk. Egy feldühödött patkány próbálja megzabálni Tomot. A fene vigye el ezt a dögöt. Sajna a képességeimnek semmi haszna nem lenne Tom védelmében, így nem tudok mit tenni. Jobbára csak figyelem, hogy alakulnak az események. Richard nekiugrik a dögnek. Én próbálok távolabb lenni ettől az izétől és várom, hogy a többiek elintézzék. Amint a patkánnyal végeztek és elindultak, én csak egy bólintással jelzem, hogy megfelel az alakzat. Mikor Manipulator hozzám fordul, rögtön értem, mi a feladatom. Csak bólintok, majd erősen elkezdek koncentrálni, először Antidotera. Megpróbálok képességeimmel bejutni az elméjébe és kiolvasni belőle, hogy mire is gondolé éppen. Ugyanezt a műveletet ismétlem meg az egész csapatnál, kivéve Richardot.

Remek, egy csatorna patkány. Szó szerint. Tehát lehet valami abban a Tini Nindzsa Teknőcök elméletben. Ezek az izék itt tényleg nagyra nőnek. Szerencsére a néma gyilkos társunk, Richard kezelésbe is veszi a nyomozónkra támadó fenevadat, és Adler tanácsára én is elkezdek elektromosságot tölteni a kezeimbe lövésre készen, arra az esetre, hogy ha Richard nem bírna vele egyedül. Ha lövésre kényszerülök, egyenesen lövöm ki a patkányra célozva, hogy villámaim még véletlenül se érhessenek a vízhez. Próbálok úgy lőni, hogy közben Richardot se érhesse baj. Nem akarok csapattársakat megsebesíteni vagy, ami még rosszabb megölni, mikor végre egy jó kis társaságba keveredtem. Most már eljutunk a bázisra és én mindent megteszek ezért. Amint elintéztük a patkányt, elfoglalom a helyem leghátul és amint meglátok mögöttünk egy csövest, azt megsütöm egy jól irányzott villámcsapással, vigyázva a vízzel.

Na remek, alig értünk le és egy rohadt szörnyeteg, máris az én torkomat próbálja átharapni.
- A rohadt életbe!
Amint Richard a dögnek ugrik, én megpróbálok gyorsan kimenekülni alóla, majd előrántom a stukkeremet és a patkányra célzok vele. Richard úgyis sebezhetetlen, de a patkány nagy valószínűséggel nem az. Mikor úgy látom, hogy a dolgok kezdenek elfajulni, azonnal bele lövök kettőt a lénybe, remélve, hogy ezzel már el tudjuk végre intézni. Amint ez sikerült, elfoglalom pozíciómat Vájár és Manipulator mögött és némán folytatom utamat a csapattal. Reméljük jó kis bázist találunk, ha már megszenvedünk érte.

Vissza az elejére Go down
Antidote

Antidote


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 27, 2011 10:22 pm

A csöves hatalmas hibát követ el, mikor megérint engem. Kezét villámgyorsan elkapva megpróbálom a háta mögé bevinni azt, így gyakorlatilag mozgás képtelenné tenni őt.

- Ha még egyszer hozzám érsz, megdöglesz, féreg! - mondom, majd neki lököm a falnak.

Ahogy a csatornákhoz érek még egyszer végig nézek az undorító csöveseken és elárasztom a sikátort a füstömmel, majd módosítom azt, hogy vezesse az áramot, ezután előkapom a sokkolómat és ahogy én lemegyek belenyomom a sokkolót a füstbe, hogy megrázza a benne lévőket. Persze figyelek, hogy nehogy a saját kínzásom áldozatává váljak.

Amint leérek már látom, hogy a társamat elkapta valamilyen egér. A társamat... egy egyszerű rendőrt, aki szinte semmit se ér a szememben. Nyugodtan hátra húzódok és megvárom, hogy mi sül ki ebből.

Ami most aggaszt az a démon csöndje, vajon készül valamire, vagy érez valamit? Mért nem kritizál?
Vissza az elejére Go down
Halálcsapás
Huligán
Huligán



Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Aug. 17.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 29, 2011 11:53 pm

Az események odalent felgyorsulnak. Tomhoz végzetesen közel kerül a már levegőben lévő patkány, amikor Manipulator hirtelen parancsára Richard intézkedik, és felökleli az állatot. Tom most megmenekült, miközben nézi, hogy a néma hústorony próbálja szétfeszíteni az állat álkapcsát. Az viszont nem enged magán, és minduntalan próbál kiszabadulni az izomkolosszus vaskos szorításából. Sikerül is neki, és ismét Tom felé veszi az irányt, de ekkor Richard megfogja a farkánál fogva, és megpróbálja falhoz csapni. A mozdulat sikeres, de nem számol azzal, hogy Manipulator keresztezi a lény útját.
Hatalmas csattanás közepette Manipulator lekerül a csatornavíztől lucskos talajra, miközben a patkány újabb célpontot választott magának. A hústól bűzös álkapcsa centikre van Manipulator arcától, vérben forgó szemei felismerték a potenciális tápanyagot, és most vadul csattogtatja méretesre nőtt fogait.
Ekkor egy lövés dördül el. Majd még egy. És még kettő. A patkány arca megmerevedik, majd méretes rángások közepette kihuny a fény a szeméből. Tom, a rendőrségi fegyverét használva megmentette szövetségese életét. Manipulator feltápászkodik, hogy rendre utasítsa társait. Tekintélye viszont lejjebb csúszhatott állapota miatt: egész teste bűzlik a szenny és fekália szennyezte víztől. Itt-ott megtapadt ruháján a bűz még épp maradványa. Ez már nem fog kiszellőzni egy hamar, az egész úton szagolniuk kell a csatorna bűzét.
Eközben Antidote elintézi a sikátorban lévőket egy elektromos köddel. Odafent egy szempillantás alatt a földre hull mindenki, az ilyenkor szokásos „ZZZZT!” hang után egy árva nyikkanás nem hallatszik, csupán tömeges puffanás. Úgy tűnhet, hogy a sokkoló mindenkit kivégzett egy másodperc alatt.
Adler feltámasztja az imént kivégzett patkányt. Az- mintha mi se történt volna- feltápászkodik a földről. Kezesbárányként viselkedik, de valami megváltozott rajta: szemében semmiféle fény nem található meg. Mostmár Ő is a démon befolyása alá került, a test már csak a parancsolója kívánságaira vár. Adler ki is adja az ukázt, mire a patkány eltűnik a sötétben.
Újra csend. Mostmár csak a felülről beáradó égett hús szagát, és Manipulator fekáliától bűzölgő ruházatát érezni. Nem hallanak mást, csak egymás zihálását, és az idegesítően csöpögő vízcseppek csatornahangját. Így indulnak tovább azon az úton, ahol kézzel tapintható a feszültség.
Vájár Manipulator parancsára megpróbál behatolni a többiek elméjébe. Szerencsével járhat, a behatolás nem erőlteti meg, minden elmébe egyszerűen beférkőzhet. Ez lehet, hogy a patkány akciójának köszönhető?

Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 01, 2011 1:11 pm

Ez az! Végre sikerült már elintézni ezt a rohadt szörnyet. Richard hosszú percekig birkózott vele, ám a szörny végül úgy tűnt felé kerekedik és Manipulatorra támad. Na nem! Nem hagyom, hogy kinyírja a főnökömet, így hát sikerült fegyveremet használva kiiktatnom a gnóm élőlényt. Mikor az holtan összerogy, odasétálok Manipulatorhoz, közben elrakom fegyveremet, majd kezemet a főnök felé nyújtom, hogy segítsek neki felkelni. Végre elintéztük a csapattal a szörnyet, így folytathatjuk utunkat a bázis felé.
- Na, amondó vagyok, akkor menjünk tovább.
Azzal elfoglalom a pozíciómat a menetelésben és így haladok tovább.


Hát itt aztán rám nem volt szükség. Richard kezelésbe vette a támadó fenevadat és rögtön püfölni kezdte, hogy végezhessen vele, amit végül az utolsó pillanatban közbelépő Tom nyomozónk tett meg néhány lövéssel. Antidote barátunk pedig sikeresen elintézte a csöveseket, így végül ő velük sem kellett foglalkoznom. Elfoglaltam hát helyemet és meneteltem a többiekkel közös célunk felé. Nem értem ezt a Richardot. Amekkora ereje van, olyan kevés IQ-ja. Láthatta volna, hogy pont Manipulatort fogja lecsapni a patkánnyal. Nem
tetszik ez nekem. Lehet, hogy tervez valamit ez az izomagyú agyonszteroidozott testőr. Jó lesz szemmel tartani. Elég egy rossz mozdulat és máris kap majd tőlem, hogy attól koldul.
- Remélem semmi nem zavarja már meg az utunkat.


Sajnos képességeim nem elegek ahhoz, hogy megöljek velük egy hatalmas, látszólag génmódosult állatot. Így hát jobbára csak hátul állva várok, hogy a többiek elintézhessék a vérszomjas szörnyeteget és végre biztonságosan mehessünk tovább a bázis felé. Remélem nem egy beomlott, rothadó helyet találunk majd, ha már ennyit szenvedünk érte. Törpengésemből a patkány kivégzése és az azt elköető pisztolylövések ráznak fel. Tom a fegyverét használva többször is belelőtt az állatba, így az végre kilehelte a lelkét, immáron minket
szolgálva. Még jó, hogy itt van Adler, mellénk állítani a halott patkányt nem volt rossz ötlet. További sétánk során képességemet használva sikerül bejutnom mindenki elméjébe és killvasni a gondolatait, amik a fejükben jártak. Mikor már mindent megtudtam, amit akartam, megszakítottam a kapcsolatot, majd telepatikus úton próbálok kapcsolatba lépni Manipulatorral, hogy a többiek ne halhassák a mondanivalómat. Erősen koncentrálva közlöm vele a kért információkat az elmémmel és várom a válaszát. Így senki nem hallgathatja
ki a kommunikációnkat.
- Adler feszülten figyeli a további támadásokat. Antidote nem bízik meg Adlerban és szemmel próbálja tartani, attól félve, hogy tervez ellenünk valamit. Elektrominátor Richardban nem bízik meg, hasonló okokból. Szerinte a behemótnak tudnia kellett volna, hogy eltalálhatja magát a patkánnyal. Tomot kissé kellemetlenül érintette, hogy mindjárt őrá vetette magát az állat, de hűen szolgálja a csapatot és elszántan kitart mellettünk, hogy megtaláljuka bázist. Richard meg a szokásos. Nem is gondolkodik. Az a csoda, ha egyáltalán valami eszébe jut. Csak vakon követi a parancsait, Manipulator.
Közlöm a tudnivalókat és várom a választ, nyitva hagyva egy kis koncentrációval a mentális kapcsolatot, így ő is beszélhet hozzám.
Vissza az elejére Go down
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Szept. 12, 2011 5:22 pm

Richard jól végzi a feladatát, csak a célzással voltak gondok, ezért Manipulator a földön landolt. Szerencsére a patkány nem tudta felfalni, mert Tom lelőtte a dögöt. Ekkor sikerült feltápászkodni és Adler már hasznosította is az állat tetemét. Manipulator intett a többieknek, hogy semmi baj és indulhatnak.
Richard főnöke parancsára elfoglalta a helyét a sorban és megindult. Szeme folyamatosan figyelt mindenre ami csak gyanús, a zajokat is ilyen figyelemmel hallgatta. Nem akart még egy ilyen patkányos esetet.
Adler örült, hogy végre meghalt a dög, így legalább az mehet előre és nem őket fogja meglepetés érni. Mikor már mennek egy ideje odaszól a többieknek a démon:
- Uraim, ez remek kis kaland lesz. Bár a helyszín választás nem lett a legjobb.
Csendben mondja, de úgy, hogy mégis mindenki aki a csapat tagja hallja.

Manipulator ekkor megkapta Vájártól a jelentést arról amit kért. A férfi az elméjén keresztül lépett vele kapcsolatba, ami nagyon jó döntés volt, így a többieknek semmi esélyük megtudni azt amit ők beszélnek. ~Remek. Ha kicsit gyanakszanak egymásra az nem baj, így legalább nem lankad a figyelmük. Köszönöm, hogy segített barátom. Ha megkérném még majd az út folyamán párszor nézzen bele a többiek fejében, nem kell túl sűrűn, de valami komolyabb esemény után nem ártana majd.~ Gondolja végig az egészet és közben tisztába van vele, hogy ezt mind hallja a mellette álló férfi is.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Halálcsapás
Huligán
Huligán



Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Aug. 17.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Szept. 14, 2011 9:03 am

A halálos társaság látszólag könnyen baktat előre a csatornában, kiegészítve az előbb még ádázan harcoló élőhalott patkánnyal. Nincs itt semmi, eltekintve a szokatlan csendtől, és Manipulator szennyszagától.
Vájár az elméjén keresztül üzen Manipulatornak, így senki sem tudhat kettejük titkos paktumjáról. Talán bedühödnének a tagok, ami semmi esetre sem lenne jó.
Adler előre küldi a termetes patkányt, és megpróbál látni a szemével. A művelet csak félsiker, mivel olyan sötét van odabent, hogy még a patkány is alig lát valamit. Miközben így próbál tájékozódni a hasznavehetetlen állat segítségével, hirtelen megszűnik a kapcsolat. A távolból ( jól előre mehetett a dög) halatszik a patkány utolsó, hátborzongató vonyítása, majd semmi más, csak a haláli csend. A többiek értetlenül állhatnak az eset előtt: mi lehetett az, ami ilyen gyorsan leterítette az állatot? Azt az állatot, amit a bivalyerős Richard is alig tudott hatástalanítani.
Manipulatornak olyan érzése támadhat, mintha valaki követné őket. Talán a csövesek? Áhh, ők túl nagy zajt csapnának. Akkor viszont mi? Mi lehet az, ami ott figyel a hátuk mögött, de mégsincs ott?


//Kaland véget ért sajnos.//
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 13, 2011 8:05 pm

[Vájár magánkalandja Elektrominátor NJK-val]

Itt vertél tanyát egy kis egyszerű motelszobában mióta szépen bemutattál a maffiafőnöknek.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 Mexipho1

Az ugyan mosolyogva hagyta, hogy kisétálj, de te sem vagy olyan hülye, hogy bevedd, ennek nem lesz folytatása. Mindenesetre azóta 2 nap telt el gondtalanul, nem történt semmi szokatlan, habár szinte paranoiásan ellenőrizgeted a helyiségeket, és nézel ki alkalomadtán az ablakon.
Vagy tényleg ennyire egyszerű volt a távozás, vagy időbe telik megtalálni a pontos helyed.
Hogy miért léptél ki, azt már csak te tudhatod, egyszerű, hétköznapi életet szeretnél élni, a félelem nélkül, hogy lecsuknak, avagy szuperhős jelmezbe bújva védeni akarod az ártatlanokat, ami ellenkezne eddigi életviteleddel, és "barátod" Vájár jellemével.
Reggel 8 óra fele járhat az idő, mikor ki kelsz az ágyból, és kezdetét veszi a mindennapos tevékenység, ami már nálad bevált szokások halmaza.
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 I_icon_minitimePént. Okt. 14, 2011 4:12 pm

Ma sem aludtam ki magam teljesen. Vagy ez csak a rossz álmok miatt lehet? Azóta, hogy elfordultam a maffiától, rossz előérzetem van. Vagy hülye vagyok, vagy paranoiás, vagy csak szimplán igazam van és valami oltári nagy galiba van készülőben. Mindenesetre már épp itt az ideje, hogy lelépjek. Azt ugyan még nem tudom, merre, de el innen. Éppen, hogy túl sok ideje rostokolok már itt ebben a motelban. Két nap alatt már bőven rám találhattak és talán csak a megfelelő alkalomra várnak, hogy lecsaphassanak. Így hát gyorsan megmosakszom, átöltözöm. Ruhám alatt, mostanra már megszokásból, mindig ott van a jelmez, amit még a maffiás balhézásokból meg tudtam menteni. Ennyit ért az egész. Bár még magamnak sem tudom teljesen bevallani, de én nem ilyen vagyok. Nem vagyok ez a maffiával üzletelő fickó, sem olyan megalomániás, hataloméhes megszállott, mint Vájár meg a cimborái. Nem akarok közéjük tartozni. Csak a Vájár miatti barátságom miatt csatlakoztam abba a bandába, de szerintem kilépek, amint felszámoltam ezt az ügyet. Én nem akarok embereket ölni. Én nem ilyen voltam és nem is akarok ilyen lenni. Elindulok hát, kijelentkezem a szobából, leadom a kulcsot és elhagyom a motelt, hogy útnak indulva, az utcán gondoljam végig a továbbiakat. Találnom kell egy új helyet, ahol el lehetek egy darabig, míg letisztázom a jövőt magamban. Hasznosan akarom használni a képességeimet és ezt a város segítésével akarom tenni, nem annak pusztításával. Ehhez azonban a múltammal kell előbb megküzdenem.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 15, 2011 1:31 pm

Gondolataid tettek követik, elpakolod a számodra szükséges holmikat, és elindulsz kijelentkezni a motelből, de épp mikor nyitnád az ajtót, kopogást hallasz.
Mivel hang még nem érkezik, így gondolhatod nem vettek még észre, viszont úgy néz ki az érkező egyre türelmetlenebb, hiszen ismét bedörömböl a szobád ajtaján.
Ha kinézel az ablakon, megláthatod váratlan vendégedet, ki eléggé elázottnak tűnik, bár ki tudja, lehet csak megjátssza a beivott, másnapos tinédzserlány szerepét.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 Ultimate_Gwen_Stacy_redux_by_NinjaMonkeyBoyX

Egyből elindul agyadban a gondolatmenet, természetesen nem ismerős számodra a Maffia tagjai közül, de nem zárja ki annak a lehetőségét sem, hogy nem béreltek fel valakit a megölésedre. Viszont akkor miért kopog, miért van álruhában, és miért nem töri rád az ajtót.

A lakosztályod két szobából áll, maga a hálószoba, és egy fürdőszoba. Hátsó kijárat nincs, két ablak van a hálószoba felöl, az ajtó mindkét oldalán egy-egy kétszárnyú, és a fürdőszoba felöl is egy jóval kisebb.
Az ágy fölött viszont nyílik egy tolható ablak a motel másik oldala felé. Rajtad áll mit csinálsz, de a lány már harmadjára kopog az ajtódon, sőt most még hangot is ad türelmetlenségének.
- Ne szórakozz már ember, kellene egy kis apró kávéra! Tudom, hogy benn vagy, mozgást láttam kinntről! - Kiáltott negyedjére is dörömbölve.
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 I_icon_minitimeVas. Okt. 16, 2011 1:10 pm

Ez hiányzott még! Megzavarják itt az ember nyugalmát. Ráérősen kinézek, mire egy fiatal lányt látok. Jól néz ki, nem mondom, de nem bízhatok senkiben sem. Biztosra kell mennem. Azt mondja, csak kávéra kéne neki apró. Naná, még, hogy apró. Ezt nem veszem be. Tuti, hogy a maffia küldte. Nem bízhatok benne. Foglyul kell ejtenem, hogy sakkban tarthassam vele ellenfeleimet. Igen, pontosan ezt fogom tenni. De lehet, hogy bedrótozták, hogy biztosra menjenek, hogy én vagyok-e. Hát akkor én is biztosra megyek. Az ajtónál maradok. Még egy kicsit várok, aztán ahogy megszületik az elhatározás bennem, kinyitom az ajtót, erősen megragadom a lány karját, berántom az ajtón, majd az ágyra lököm, hogy kikérdezhessem. Becsukom az ajtót, majd, miután egy konnektorhoz sétáltam és kiszívtam belőle az áramot, kezemben néhány jól látható kis villámot jelenítek meg, csak, hogy tudja, kivel van dolga. Azzal eltüntetem a kezemből az elektromosságot és így szólok a lányhoz.

- Rossz szobába kopogtattál. Ki küldött téged? Be vagy drótozva? Ha hazudni vagy sikoltani mersz, kioltom az életedet, mielőtt még annyi is elhangozhatna a drága segélykiáltásodból, hogy "Seg"!

Azzal odalépek a lányhoz, majd megmotozom, hogy van-e nála valami lehallgatókészülék. Ha van, elveszem és az elektromos képességeimmel megpróbálom tönkretenni. Aztán az ablakhoz sétálok, hogy kinézzek rajta, megjöttek-e már a többiek. Ha egyáltalán vannak.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 I_icon_minitimeVas. Okt. 16, 2011 2:00 pm

A mozdulatok, és maga a cselekménysorozat olyan gyorsan perdül le az ajtóban, főleg egy látszólag elázott lánynak, hogy köpni nyelni nem tud. Ellenkezni nem ellenkezik, csetlik, botlik magassarkújában, szinte csak akkor tud megszólalni, mikor zárod az ajtókat.
- Naaaa...egy kis apróért így kiakadni. Még jó, hogy be vagyok szívva, így nem éreztem. P*csfej. - Méltatlankodik a lány, majd a kérdéseidre felhúzza szemöldökét, és elkezdett kacagni.
- Az Orosz maffia küldött, hogy k*rvára add vissza a kávéautomatához szükséges aprót, különben b*szottul kicsinálunk. - Mondta agresszív fejet vágva, de gondolhattad, hogy nem bírja sokáig nevetés nélkül, ismét elkacagta magát.
Mikor el kezded motozni, próbál ellenkezni, persze most sem állhatja meg szó nélkül tetteidet.
- Nana, előbb vigyél el vacsorázni szép fiú. - Mondta a lány, mikor ismét az ablakhoz siettél.
- Most adsz aprót kávéra vagy nem? Ezek után már kettőt is fizethetnél k*csög, ha már letaperoltál. Az nálam nincs ingyen. - Mutogatott ujjával feléd, mintha csak fenyegetne, és látszólag kicsit sem érdekli a kezeidben átáramló villamos energia.
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 I_icon_minitimeVas. Okt. 16, 2011 2:07 pm

Erre nekem nincs időm. Egy darabig csak az ablaknál állok, és várok. Várok, de, hogy mire azt még én sem tudom megmondani. Igazából már abban sem vagyok biztos, hogy ez a lány egyáltalán veszélyes lehet. Talán tényleg én vagyok csak ilyen paranoiás. Mikor egyszer csak kiejti a kis csaj a száján a maffia szót, egy kissé berezelek, hisz nem volt olyan rég a balhém velük. Hogy ki lehet ez a lány, nem tudom, de őszintén szólva nem is nagyon érdekel. Minél előbb el kell hagynom ezt a helyet. Nem tudom, valóban apróért jött-e, de, hogy pont engem pécézett ki az már nekem egy kissé gyanús. Nem hiszek a véletlen egybeesésekben és ez túl sok lenne mára, pedig még csak nem rég keltem fel. Mindeddig bírtam a liba dumáit, de most tényleg lépnem kell már valamit. Odalépek a kis csajhoz.

- Mond meg a neved, aztán talán kapsz egy kis aprót.

Megvárom, míg válaszol, ám leleményes leszek. Amint elmondja, ki ő, egy kis áramot vezetek a testébe, azáltal, hogy hozzáérek. Nem sokat, csak annyira sokkolom meg, hogy kiüsse és elájuljon. Mielőtt pedig magához térne, útnak indulok. Elhagyom a motelt, kijelentkezek, ahogy amúgy is terveztem, majd elmegyek és utánanézek ennek a csajnak a nevét tudván.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 I_icon_minitimeVas. Okt. 16, 2011 2:22 pm

A lány kérdőn néz rád, úgy tűnik vár a válaszodra, már biztos az ő agyában is fogalmazódnak meg az éppeszű gondolatok. Mielőtt azonban hozzálépnél, kisiet a mosdóba, szinte futó lépésben és becsukja az ajtót, ezzel keresztül húzva a számításaidat.
- Gina a nevem. Boaaahhh. Gina Turner, és a tiéd? Booaaahhh. - Kérdezett vissza két hányás között, talán most tisztul a szervezete, ami egy lánytól nem igen kellemes szokás. Ha közelebb lépsz, és a paranoiás éned ismét akcióba lendül, hallhatod, hogy a hányást pisilés váltja fel, jobban mondva annak hangját hallhatod benntről.
- Te afféle bűnöző vagy? Izgalmas. Nincs egy kis füved véletlenül? - Folytatta tovább a lány, nem is gondolva, hogy mit szándékozol vele tenni. Talán tényleg csak egy ártatlan drogos tinédzser, akinek az élete vakvágányra került, és a megváltásra vár, de ha mégis hallgatsz a paranoiádra, talán egy jó színészi készséggel ellátott gyilkológép készíti elő éppen a fegyvert a WC-ben. Ki tudja... Minden esetre segítségre van szüksége a lánynak, hiszen te is tudod, ilyen állapotok mellett nem sokáig marad meg az utcákon.
Viszont akármit is tervezel jelenleg, tényleges autók fékezését, és gumik csikorgását hallod a ház körül. Amint kinézel az ablakon, ismerős arcokat vélsz felfedezni, és fegyverrel a kezükben indulnak meg a hotel összes lakása felé. Összesen 6-an vannak, és öt hotel szoba van az udvarban. Egy közeledik a szobád felé, egy magnum fegyverrel, mire éppen tekeri fel a hangtompítót.
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 I_icon_minitimeVas. Okt. 16, 2011 8:56 pm

Bekopogok a lányhoz. Nem tudom, hogy a maffia embere-e avagy sem, de ha beavatták, majd felbéreljék, hogy ideküldjön, akkor a lányt is kiiktatják, hisz ezek soha nem akarnak tanúkat maguk után hagyni, maximum hullaként. Nem hagyhatom itt a lányt. Irritál az ittléte és nemigen kedveltem meg az elmúlt percekben, de meghalni nem fogom hagyni.

- Gyere ki, gyorsan!

Odasietek az ajtó hoz és mielőtt a pasi bármit reagálhatna, kinyitom és egy hatalmas villámcsapást próbálok a képébe ereszteni. Nem fogom vissza magam ezúttal, úgy ahogyan azt a lánynál akartam, gyilkos indulattal támadok rá. Majd ha visszamegyek a konnektorhoz töltődni és remélvén, hogy a többi maffiózóra is elég lesz, kimegyek és igyekszem mindent kilőni, egy-egy sütő elektromos villámmal. Ha valamelyikük tüzet nyitna, gyorsan igyekszem fedezékbe bújni és onnan támadni tovább a látogatókat. Ha pedig időközben a lány is kijönne, őt is figyelmeztetem.

- Azonnal menj fedezékbe!
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Okt. 17, 2011 4:19 pm

- Nyugi már, wc-zni sem hagyják az embert?! - Kérdezte a lány, mikor hallhatod, hogy most már a csurgatás híres mezejére lépett, viszonylag távolról sem érdekli milyen agresszívan lépsz fel vele szemben.
Az ajtó nyitása meglepi a veled szemben lévő fickót, hát még a kezeidből kieresztett kakaó, ami úgy hátradobja őt, hogy a kocsiról pattan le, elég szépen behorpasztva azt.
Egy kilőve, de nem vetted figyelembe, hogy másik öt férfi egyszerre indult el a többi hotel szoba felé, így végignézték a jelenetet, ami nem kis hangzavarral járt, így még mielőtt visszaindulhattál volna "munícióért", elkezdtek rád tüzelni. Óvatlan, és meggondolatlan voltál, de a feléd tartó golyó csak súrolta bal karod. Nem nagy a sérülés, de azért fájdalmas, főleg ha mozgatod. Talán újra át kellene gondolod a taktikád, hiszen ha újra kimész az udvarra, talán már nem csak súrolni fog a golyó, hiszen már tudják melyik szoba az, amelyiket célba kell venniük.
- Mi a franc van odakinn? - Ordított ki ismét a csaj a WC-ből, viszonylag még mindig nem értve meg a helyzet súlyosságát. Te pedig ott állsz a konnektornál, sebesült karral, és hallod amint az öt maffiózó a szoba felé igyekszik.
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Okt. 17, 2011 8:20 pm

Sérült kezemet teszem a konnektor felé és igyekszem minél több áramot elszívni belőle. Az elszívott elektromosságot aztán átvezetem a másik karomba, amit az ajtó felé nyújtok. Amint a maffiózók befutnak a motelszobához, hatalmas csóvájú villámcsapást indítok feléjük és folyamatosan sokkolom velük őket. Próbálok úgy célozni, hogy mindannyiukat eltalálja a villám és addig sütöm őket az árammal, amíg mind bele nem halnak. Nem állok meg a sokkolással. Folyamatosan szívom az energiát és a kinyert áramot ugyanilyen folytonossággal azonnal lövöm is másik kezemből a nem várt vendégeimre. Ha esetleg időközben valamelyikük fedezékbe jutna és lőni, kezdene, az ágy mögé ugrom, reménykedve abban, hogy az majd megvéd a rám zúduló golyózáportól.

- Maradj fedezékben!

Kiáltom a lány felé, majd fedezékemből előbújva próbálom a még megmaradt gengsztereket megsütni, ha vannak még.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Okt. 17, 2011 9:20 pm

Folyamatosan gyűjtöd magadba az áramot, de persze figyelned kell a korlátaidra, a világ összes elektromosságát te sem bírod magadba szívni. Viszont a bűnözők sem ettek meszet, a melletted lévő ablakból meglátva téged kezdenek el tüzelni feléd. Az első golyó az ablaküveget volt hivatott átlőni, ekkor meg is láthatod, hogy összesen hárman kezdenek el tüzelni rád.
A másik három maffiózót nem tudod hova tenni, talán erősítést hívnak, vagy kerülnek egy nagyot, hogy az ajtón át csaphassanak le rád.
A villámod az első embert telibe trafálja, és valamilyen szinten a mellette lévőt is magával rántja, viszont beláthatod már, hogy nincs értelme tovább maradnod, így a tervezettek szerint az ágy mögé ugrasz, ezzel esélyt adva a többieknek a berontásra.
Ekkor lép ki az ajtón a lány, és meglepetten tapasztalja a látottakat.
- Mi a fene? - Kérdezte, és látható mostmár az arcán, hogy leestek számára az itt történtek, hiszen ezt egy hosszú, és fájdalmas sikítással díjazza.
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Okt. 17, 2011 9:29 pm

Na jó nincs mese. Kell valami taktika vagy itt döglök meg a csajjal együtt. Nem szép halál. A berontókra lövök egy-egy villámot, majd a többiek felé is megeresztek egyet. Közben a lány felé kiáltok.

- Menj vissza!

Nem kéne, hogy megsérüljön, de ha elég sokat szívott, kétlem, hogy máris kitisztult volna az agya. Már pedig egy betépett drogos most aztán nem hiányzik még a golyózáporba, hisz magára sem tud vigyázni. Közben körbenézek hátha látok valami jó kis stratégiát. Egy helyre kéne csalogatnom a maffiózókat. Elkezdek körbenézni, hátha találok valahol egy tűzjelzőt. Támadt egy ötletem. A rendőrségen ezzel győztem le a maszkosokat, mikor a maffiának dolgoztam. Ha egy helyre tudom őket csalni, majd rájuk zúdítani a vizet, hogy lesokkoljam őket, nyert ügyem van. Ha van ilyen berendezés, akkor próbálok a mosdó bejáratához jutni úgy, hogy közben ne lőjenek szét. Néha megeresztek feléjük egy-egy villámot, hátha addig is eltalálok valakit, de legalább ők nem tudnak majd lőni, mert arra figyelnek, hogy ne süssem meg őket. Kinyitom a wc ajtót, majd ha berontanak az ajtón, remélhetőleg a többiek azt hiszik majd, menekülni próbálok és üldözőbe vesznek. Akkor viszont egy villámmal próbálom az ágyat lángra lobbantani, hogy elindítsam a riasztót. Mikor minden csurom vizes lesz, egy utolsó villámot lövök be és magunkra csukom az ajtót. Ha a lány a félelemtől leblokkolna, még mindezek előtt igyekszem behúzni őt magam után, hogy az áram őt lehetőleg ne üsse agyon.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Okt. 17, 2011 10:03 pm

A tervedet nagyon nagy előkészület előzi meg, hiszen már egyszer sikerült megoldanod, most várhatod a megváltást. Mindenesetre szépen próbálod kivitelezni azt amit eltökéltél, villámaid távol tartják a bűnözőket a bemeneteltől, míg az ablak felé lőtt muníciód találatot is ért.
Viszont akármilyen szépen kilőtted az ágyat, lángra is lobbant, de a füstjelző, nem hogy megeresztené a vízáradatot, még csak meg sem szólal. Az ajtót már magatokra csuktad, és ha te is jól számoltad még két nehézfiú próbálja rátok törni az ajtót.
A lány még mindig síkit, ahogy berántottad magaddal a fürdőbe, ahol megcsap alkohollal telített hányásszag áradata, de most ez az utolsó dolog ami leköti a figyelmed. A fürdőszobában van maga a piszoár, felette egy kis szekrény, tükörrel, maga az ablak, és egy csap. Szerencsédre konnektor itt is látható, ráadásul egyből az ajtó mellett.
Ekkor egyből eldörren az első lövés a kilincsre, és nem is kell több neki, pillanatok fogják eldönteni a sorsodat.
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 I_icon_minitimeKedd Okt. 18, 2011 4:42 pm

Hát már csak egy elkeseredett lépésem van, amit eddig nem próbáltam, de ez is csakugyan öngyilkossági kísérlet, mint az előző húzásom akart lenni, hisz könnyen lehet, hogy szitává lőnek, mire végrehajtom, de hát bátraké a szerencse, nem igaz? Nem. Rohadtul nem. De azért egy próbát mindenképp megér. A kilincsről jutott eszembe az ötlet. Valószínűleg az egyik eszetlen be akar majd rontani, ám erre nem lesz szüksége. Gyorsan kinyitom az ajtót belülről, majd elektromosságot vezetek a két jómadárba, azáltal, hogy kezeimet az arcukra helyezem. Remélhetőleg beválik a tervem, miszerint elég gyorsan tudom mindezt végrehajtani, hogy megrázó élményben részesítsem mindkettejüket. Viszont miután áramot vezettem beléjük, nem állok le és addig csinálom, míg mind a kettő ki nem leheli a lelkét. Ezek után összeszedem a holmijaimat és ha sikerült végre mindannyijukat megölni, elhagyom a motelt és kocsiba pattanva igyekszem elhagyni a helyszínt. A kocsit persze a cimboráktól próbálom ellopni.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 I_icon_minitimeKedd Okt. 18, 2011 6:02 pm

Ellenfeleid már éppen berúgták volna az ajtót, de nem számítottak rá, hogy te is ezt tervezed, és úgy néz ki, kicsit nagyobb erővel rendelkeztél, mint az ajtó másik oldalán állók.
Hátra is vágódik a lendülettől, a másiknak viszont reflexszerűen dörren el fegyvere, aminek köszönhetően a lábad elé tüzel. Szerencséd volt, így már gond nélkül csaphattad agyon mindkettőt, esélyük sem volt ellened.
Mialatt a holmid pakolod össze, a lány megragadja fájós, sebesült karod (Amit nem ártana ellátni), és rángatni kezdi azt, mi nem kis fájdalommal jár.
- Nem hagyhatsz itt! Engem is megölnek! Cinkos társak lettünk, Bonny és Clyde. - Mosolygott a lány, bár arcán még mindig leolvasható volt a kétségbeesés mivolta.
A másik, hogy szép dolog a távozás, és a kocsi is jó állapotban van, a horpadással az oldalán, amit a neki vetődő fickó okozott, de talán az úti célt nem ártana ismerni.
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 I_icon_minitimePént. Okt. 21, 2011 8:44 pm

Mielőtt elmennék, keresek még valamit a motelban, amivel elláthatnám a sebesüléstől vérző karomat. Próbálom ellátni a sebet, aztán kocsiba pattanok. Bár elég sokat vívódom, hogy magammal vigyem-e a lányt. Kikészít. Ám tény. Ha itt hagyom, az ideérkező többiek valószínűleg kinyírnák, meghalni meg mégsem hagyhatom.

- Csak szállj be és higgadj le!

Förmedek rá, azzal beindítom az autót és elindulok a Vidámpark felé. Az Gotham legforgalmasabb környéke, ott könnyen elvegyülhetek észrevétlenül az emberek között. Szépen beolvadunk a környezetbe és ha már leráztuk őket, majd kitalálom, hogyan is tovább. Most viszont irány útra kelni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Főutak, utcák, sikátorok, hidak.
Vissza az elejére 
3 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Főutak, utcák, sikátorok, hidak.
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Burnley-
Ugrás: