DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Falcone kúria - Page 11 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Falcone kúria - Page 11 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Falcone kúria - Page 11 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Falcone kúria - Page 11 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Falcone kúria - Page 11 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Falcone kúria - Page 11 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Falcone kúria - Page 11 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Falcone kúria - Page 11 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Falcone kúria - Page 11 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Falcone kúria - Page 11 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Falcone kúria

Go down 
+5
Cybergyík
Amethysta
Michelle Sinistresang
Bisur
Vadmacska
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next
SzerzőÜzenet
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Falcone kúria - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 11 I_icon_minitimeVas. Márc. 04, 2012 8:07 pm

-Oh...Bruce maga igazán kedves...
[jeleztem vissza neki kedvességét....miközben átkarolt és a lift felé tessékelt....örülök hogy segít....miközben megyünk meglátok egy férfit aki rögtön szemetszurt....egyátalán nem tűnik idevalónak...vajon ki lehet....az én "szakmámban" már megszoktam hogy nincsenek véletlenek....de most nem foglalkozok vele...ideje végre kideríteni mi folyik itt valójában...ehhez egy ragyogó társat kaptam...hahah]
-Nos hogy mit??.....hát elmagyaráznám csak egy papyr és egy ceruza kell hozzá...majd fent megmutatom egyébként nem érdekes.....tudja ez egy apróság....és ha meglátja biztos vigyorogni fog.....ez a közös jelünk ugymond...
[na...ezt szépen elmondtam.....hazudni tudok....remélem igazinak hangzott....és hogy ne törödjön a részeltekkel elterelem a szót...]

-Nos Bruce mégegyszer köszönöm...jó ha valakire számíthat az ember...
[karoltam belé....és néztem a szemeibe.....miközbe ezt mondtam...remélem hatásos lesz...]
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Falcone kúria - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 11 I_icon_minitimeKedd Márc. 06, 2012 11:13 am

// Szép erény a türelmetlenség, de aki nem veszi észre a többszöri segítési szándékot se az magára vessen.//

Védelmező, vagyis most már ajtónálló, megvárja míg újra eléri a szintet, mikor kinyílik senki sincs benne, így már szinte úgy tűnik, mintha semmi probléma nem adódhatna újdonsült tervvel. Ám mikor megteszi a fémdoboz az első emeletet, és a megnyugtató zene közben nézelődsz és hallgatod a társaid beszélgetését fülönfüggődben, szemed megakad egy kis fémtárgyon. Egy piros jelzőfény mutatja teljesen működőképes, és a lencséjén keresztül, már majdnem egy perce vesz téged, mint fekete ajtónálló, aki A Római Birodalom szolgálatában állva éppen felfele igyekszik a felvonóval.
Mielőtt még bármilyen reményed is lehetne, hogy a ruha elég megtévesztő, azonnal el is száll, mikor megáll a lift. A fények lekapcsolódnak benne, egyet kivéve, a kamera továbbra is vesz téged, ahogy magadban átkozódsz, hogy az akciót újra veszélyeztetted a meggondolatlanságoddal. A biztonsági szoba, ahonnan az őrök figyelik az épületben lévő mozgást, még aktív, és feltehetően nagy bajt hoznak a fejedre.
Cybergyík kardja mozgatásával, újra csak a frászt hozza a túszaira, miközben tanulmányozza a drótokat. Az egyetlen probléma, hogy elektromos kábelek, és egy fém tárggyal való elvágásuk, igen csak megrázó élményben részesítené a próbálkozót. Ettől függetlenül kardja megfelelő a feladatra, ha csak nem fém markolattal rendelkezik.
Kitriana csak egy meglepődött szájtátással nyugtázza a többi társad jelenlétét. Arra nem is gondolt még, eddig hogy egy köztudottan magányosan dolgozó hősnek társai vannak, egy olyan ön- és közveszélyes küldetésben, mint ez. Látványos az arckifejezés, ahogy az értetlenségbe átcsap a teljesen logikus gondolatokba. Hát a hősök már csak ilyenek, hát milyen más esemény kötné össze őket, ha nem a város maffiavezérének lebuktatása.
- Á…- Mielőtt még tudna bármit is mondani, Sárkány elviharzik mellőle, és a liftnél csak annyit vesz (még) észre, hogy egyáltalán nem működik, másrészt pedig maga Bruce Wayne áll mellett egy igen csak kellemes látványt mutató hölgy társaságában. Az inkognitód még ismeretlen marad társaid előtt, így hát most az újabb lépésen kell gondolkodnod.
Bruce csak kedvesen mosolyog, és amellett hogy megfelelőnek találja Medusa társaságát, azért oldalra kacsint néha, hogy tudja kik is vannak pontosan a bulin.
- Epekedve várom házigazdánk arcát, mikor megmutatja neki kis meglepetését. – Megnyomja a lift gombját, majd még egyszer, ekkor ér oda hozzátok, egy tinédzser fiatal fiú. Ki nemrég még a Falcone lányt részesített minden figyelmében. Most pedig feldúlt arccal, figyeli a liftet.
- Talán elromolhatott valami a felvonóban. Ezekben az öreg épületekben sose lehet tudni. Mit szólna ha együtt megtennénk azt a kevéske emeletet. Látom nagyon jó kondícióban van, pár emelet lépcsőzése meg sem kottyanhat magának. – Mondja, miközben végigmér téged tetőtől talpig. Mintha csak egy hús lennél valamelyik hentes üzletben, és a legjobb részeket akarná megpillantani rajtad minden áron.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Falcone kúria - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 11 I_icon_minitimeKedd Márc. 06, 2012 5:59 pm

Minden simán megy, a lift pedig mint az álom úgy halad felfelé az...első emeletig?
~ Hajjajj, lebuktam. Túl feltűnő egy fekete biztonsági őr? Rasszista tetvek. - Gondolta magában a férfi, majd elfordult a kamerától, belsőzsebébe nyúlt és felhúzta éjjellátó szemüvegét, ami egyrészt takarja valamennyire az arcát, másrészt a következő lépés megtételének érdekében jól jöhet a sötétben látás.
- Haver, az áramot. - Súgott bele a minirádióba Brian, reméli Gyík veszi az adást, majd ha érzékeli az áramkimaradást, folytatja a mondatot.
- Lebuktam, igyekezzünk, Felmászok a liftaknából a tetőre, addig Sárkány intézd el az őröket. El is kiálthatod magad, hogy mindenki meneküljön, hátha pánik tör ki. Gyík, te pedig menekülj onnan, várj meg minket kinn az utcán. Ha valami mozgolódás van, jelezz nekünk.
- Mondta Védelmező, remélve, hogy menti a menthetőt, majd pipiszkedve megpróbálta leakasztani a lift tetején lévő rácsos részt, hogy kimászhasson.
Ha nem megy könnyedén, akkor kiüti, és úgy indul el, bárhogy is, ki kell jutnia innen, és el kell indulnia a létrán felfelé, hogy Sárkány segítségére lehessen.
Ha minden klappol, megpróbálja szétfeszíteni a lift ajtaját, de nem ám a tetőn, egy emelettel a szint alatt, hiszen lehet, mindenki azt várja, hogy a tető liftjénél fog kiszállni. Megkeresi a lépcsőt és ott indul el felfelé a tetőre. Ha valaki útját állná, és persze fegyver van nála, nemes egyszerűséggel megkínálja a Megváltó féle bűnösségkelező módszerrel, ha nincs fegyver az illetőnél, úgy fut el mellette, mintha ő is csak egy biztonsági lenne.
Amint felér a tetőre elkiáltja magát.:
- A gyanúsított lefelé menekül! Mindenki utána, még meglóg! - Ordította, remélve, hogy a tetőn is kelló sötétség uralkodik, és nem ismerik fel az arcát, bár nem hinné, hogy a biztonsági szobából ilyen gyorsan eljutott mindenki fülébe a pontos személyleírás.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Falcone kúria - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 11 I_icon_minitimeKedd Márc. 06, 2012 7:28 pm


-Jajj...Burce....én is pont ezt akartam javasolni....maga a fejembe lát..mint egy varázsló...hihihi[fujj...de utálom ezt játszani...de tény és való szerintem is gyorsabb lenne ha gyalog mennénk..]
-Akkor hát irány felfelé....kapjon el...hahah[majd hogy felgyorsítsam az eseményeket a lépcső felé vettem az irányt és elkezdtem kocogni...]ú
[közben azért rédekelne mi lehet mégis a liftel...és az e tinédzser....egyre különösebb a party....valami nem stimmel...de majd meglátjuk mit is tervez számunkra ez az est...vajon miért hivatk ide??..]
-Jöjjön...[biztattam Burce-t..]
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Falcone kúria - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 11 I_icon_minitimeSzer. Márc. 07, 2012 7:28 am

Felkészültem a csapásra, és vártam a jelet. Tisztában voltam az áram ütés veszélyeivel, de annyira nem aggódtam, hisz a markolat jó erős fából készült, ami köztudottan nagyon jó szigetelő... Kivéve ha nedves, mert akkor átváltozik vezetővé, de emiatt most nem kell aggódni. Főleg, hogy a markolatot még egy jó minőségű bőr réteg is védi. Eggyel több ellenállás hisz míg az élettel teli bőrök simán vezetőnek hívhatók addig a kiszárított megmunkált bőr már annál kevésbé. Így hát amint meghallottam Védelmező hangját lesújtottam a drót vezetékekre, és remélhetőleg egyetlen csapással átvágom legalább a felső réteget.
-Egyik kézzel húz, másikkal tol.-Ismételtem magamban a videókból tanultakat. Ezután gyorsan hátra ugrottam, hogy az elszabadult vezetékek nehogy véletlenül megcsaphassanak hisz azért nem úgy meg az, hogy elvágom és az összes áram eltűnik, még egy kicsit ugrándozni fog az a kábel... Vagyis inkább sokáig... Egészen addig amíg valaki nem kapcsolja le az áram ellátást a körzetben, szóval ez szép kis akadály lesz bármilyen embernek aki itt rendet próbál teremteni. Amint végeztem elindultam kifelé a titkos úton, miközben Védelmező hangját hallottam, és a mondottakra jó erősen elhúztam a számat.~Ez nem jó... Ez nagyon nem jó.~Gondoltam magamban, miközben próbáltam össze szedni a gondolataimat, hogy ne valami kiborult választ vágjak a fejéhez.
-Hé...-Kezdtem bele, de minden amit mondani szerettem volna kirepült a fejemből, és csak ennyi jött ki.-Csak maradjatok életben, oké?-Ezután el is vettem a kezem és elindultam kifelé, még egy pillantást lopva a túszokra, majd gyorsan kirohantam a csatornából vissza felszínre ahonnan jöttem, és a sikátor sarkából enyhén kihajolva kezdtem szemlélni a terepet remélve, hogy legalább külső erősítés nem érkezik.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

Falcone kúria - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 11 I_icon_minitimeSzer. Márc. 07, 2012 11:10 pm

Bent vagyunk a hatalmas helyiségben, ahol a partit tartják. Először nem is tudom hova kapjam a fejem, túl sok a látnivaló. A zenekar, a ruhák, a díszlet, mindez olyan "felsőbbrendűen" hat, amitől kissé kényelmetlenül érzem magam. Ennél fényűzőbb helyen még nem voltam soha, de az biztos, hogy meg tudnám szokni. Fantáziámat nem engedhetem szabadjára, mert ekkor megszólal vezetőnk:
- Ott van - mondja, mire én keresni kezdem Kitriana Falcone-t.
Ahogy pár ember arrébb lép, már meg is pillantom a hölgyet, amint éppen cseveg valakivel. Nem is tűnik olyan maffia-típusnak, de miután megtudom, milyen kockázatokkal jár udvarolni egy Falcone-nak, felmerült bennem a kérdés, hogy akkor mégis hány csontváz heverhet már a víz alatt.

– Meg is van az első feladatotok. Koptassátok le róla - mondja vezérünk a Kitrianával beszélgető fickóra utalva, és hozzáteszi, hogy sietős.
Rövid ideig csak állok, hogy mégis ezt nekem mondja? Miután ezt az ostoba kérdést megválaszolom magamnak, felmerül egy másik: Mit mondjak neki? Általában sikerül ilyesmi helyzetekben valami szöveget kiötölnöm, de csak ha már pillanataim vannak rá. Láthatóan Lukát aggasztja a tétlenkedésem, így hát összeszedem magam, és elindulok, hogy mire odaérek, már meg is formálódnak a szavak a fejembe. Azonban elkéstem, az illető már - igen sietősen ha jól látom - lelép, szóval ennyit erről. Gratulálok! - hordom le magam. Tovább megyek, Lukával az oldalamon. Ha már első feladatom csúfos csődöt mondott, akkor a "kapcsolatfelvétel" már sikeres legyen. Amikor odaérek a Falcon lányhoz, finoman meghajolok.
- Jó estét, Ms. Falcone - üdvözlöm, és megvárom, hogy ő is egy köszönéssel tudomásul vegye jelenlétemet, meg hogy Luka is köszöntse. - Mrs. Lufen vagyok. Nagy megtiszteltetés önnel találkozni. Van pár ismerősöm, és ők még nagyobb megtiszteltetésként vennék, ha szánna rájuk néhány röpke pillanatot.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone kúria - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 11 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 08, 2012 12:02 pm

Odaérvén a liftajtóhoz, észreveszem magam mellett Bruce Wayne-t, s természetesen egy csinos nő is van mellette – nem hazudtolja meg a hírnevét. Váó, sosem gondoltam volna, hogy egyszer ilyen közel állok hozzá. Emlékeim szerint csak egyszer voltam vele egy helyiségben, még mikor a Tolvajok Fejedelme betört az aukciójára. Nem semmi kis este volt. Úgy tűnik, csak akkor futhatok össze vele, ha Sárkányként próbálom tenni a dolgomat.
Gondolataim közben felpillantok a lift jelzőjére, s ezeket a marhaságokat felváltják aggodalmasabb formái. Jól látom, hogy megállt a lift, vagy csak nekem tűnik úgy, hogy egy örökkévalóság óta van ugyanott? De nem, millimosék is észrevették. Mi a fene történt?
Ekkor hallom meg Védelmezőt. Egy rövid pillanatig érzem, ahogy az elképedés jelei rajzolódnak ki arcomon. Mesés. Egyszerűen csodálatos. Nem is tudtam, mi hiányzik. Sajnos túl lassú vagyok ahhoz, hogy reagálhassak arra, amit Védelmező mond, így mielőtt megakadályozhatnám Cybergyíkot, már el is vágta a vezetéket.
- Csessze meg – szitkozódom. – Véd, túl feltűnő lennék vendégként egy ilyen akcióban. Nincs senki, akivel összekeverhetnének engem. Tereld el a figyelmüket, míg megszerzem a cuccot. Csak nem olyan nehéz kinyitni egy rejtett rekeszt. Az irodába meg Kitriana segít bejutni.
Ezután sietve visszaindulok Kitrianához, remélem felismerem és ugyanott van, ahol hagytam. Azt hiszem, ezt az akciót nagyon elbaltáztuk. Először én az átvedléssel, most meg ez… bár ne legyen igazam. Ettől függetlenül egyetlen dolog jár az eszemben. Az, amit Batman mondott nekünk. „Ilyen melóra ilyen csapat kell.” Talán még egy ilyen feladatot sem tudunk elvégezni…?
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Falcone kúria - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 11 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 08, 2012 2:31 pm

Sötétségbe borul a világ. Legalábbis a legtöbbetek számára, szinte minden fény kialszik. Az általános őrfény, ami egy kissé vörös, és éppen annyira világít meg mindent, hogy falnak ne lehessen menni. Ez természetesen az emeleten lévőkre nem igaz. Csak annyit vesz észre a vendégsereg, hogy egy pillanat alatt a hangulatvilágítás eltűnik, majd a hold fénye, és a közvilágítás veszi át a szerepét.
Védelmező könnyedén felnyomja a vészkijárat ajtaját, ami se nem rácsos, se nincs lezárva, csak egy állmennyezet, műanyag darabja, pont az olyan esetekre, ha hamar kellene kijutni onnan. Szerencséjére az éjjellátó jobb látási viszonyokat biztosít neki, így láthatja, hogy nem éppen kevés emelet áll közte és a célja között. Igaz van létra, de az a liftaknákhoz van igazítva, kicsi, vékony, na és éppen hogy csak elfér rajta egy végtag. Kondid megvan hozzá, így gyorsan szeded a fokokat, már a harmadik emeletet is elhagyod, mikor az ötödik tájékán kinyílik az egyik lift ajtaja. Fény szűrődik be az aknába, a fejeden lévő gépezet többszörösen adja vissza, de még így is jobb lehetőségeid vannak. A fény nem elég, hogy láthassanak téged, de mondjuk te is kevésbé látod őket a beszűrődő lámpafény között. Két emberi árnyékot látsz mozogni, és nem meglepő hogy fegyvereket is látsz kezükben. Még nem vettek észre, de ez nem tarthat sokáig. A probléma pedig, hogy egy ilyen kiszolgáltatott helyzetben, igen csak nehézkes a harc. Legalábbis neked.
A tetőn a fények eltűnését, csak egy egyöntetű sikkantást eredményez, és elfojtott kacagásokat. A meghívottak alkoholos befolyásoltság alatt, nem veszik éppen komolyan a helyzetet. Ezen még az a tény sem csökkent, hogy Carla Viti arca elfelhősödik, de pillanatok alatt úrrá lesz az indulatain, és kezét összecsapva intézkedik. Felszolgálók sora ugrik egyszerre, és máris hangulatos fáklyákkal sereglenek elő, amiket a megfelelő helyekre raknak ki, hogy senki se szenvedjen semmiben hiányt.
Bruce átkarolja Amethysta derekát, és így indultok el a lépcsőn kettesben. Az a pár tekintet, mely felétek vetül az adott pillanatban, sokat sejtetően mosolygós. Úgy látszik, a milliomos playboy hírneve mindenkit elért már, és talán nem csak az.
Amethysta kiugrik a férfi karjai közül, és a sötétben, mely éppen csak annyira van megvilágítva, hogy mindenki láthassa merre nem kellene menni. A tetőről mivel más irány nincs, ezért !lefele! kocogtok. Biztatásodra kellemesen pajkos nevetés jön válaszul, és elkezdődik fogócskátok, ami talán több is, mint aminek látszik. Bruce mindig mikor közelebb ér, éppen csak hogy nem ér el, és így a játék nyújtotta izgalom érzetével haladtok célotok felé.
Az alaksorban, a titkos kijárat felől, mely tudomásotok szerint az egyetlen titkos menekülő út, a veszélyes esetekre, amin keresztül a család el tud menekülni, úgy hogy senki ne tudjon róla, vagy tűnjön fel, hogy már nincsenek ott, ahol kellene lenniük.
A túszokat hátrahagyva csatornán keresztül Cybergyík kijut minden akadály nélkül még az épület közeléből is. Semmilyen riasztásra, vagy jelzésre nem figyel fel. Úgy látszik jó munkát végzett az elektromos kábelekkel. Abban biztos lehetsz a rendőrségtől nem kell félnetek.
Végül pedig A Római Birodalom egyik örököse körül kezdenek zsongani nem is egyen. Felícia és partnere végül vette a bátorságot, és igaz kicsit körmönfont módon, de leszólította a tinédzsert. Selyna és Giambattista lassan követi társaikat. Mikor az „udvarló” lelép, együtt álltok elé Kitriana-ának. Az pedig még végig sem hallgatta a mondandót máris válaszol a négyesnek.
- Hol voltatok eddig? És kik ezek? – Kérdezi nem TF tagokról. – Mindegy is. Egy csapat hős akarja ugyanazt, mint mi. Élükön Sárkánnyal. Nem tudom tovább hátráltatni, hogy áll CyCa? – Mondja és kérdezi kicsit összefüggéstelenül, de mire megkaphatná a választ az említett hős máris visszatér, és belebonyolódik a beszélgetésbe. Minek elejét nem hallhatta, de most talán ki tud hüvelyezni pár dolgot, azt felhasználva, amit Védelmező súgott neki a fülébe.
- Ó nagyon jól áll. Tudod, amit egyszer a fejébe vesz meg is teszi… - Mondja a gyönyörű rövid hajú nő, kinek alakja akár egy macskáé. Áramvonalas, és kacér, de egy rossz pillanatban beléd mélyesztené karmait. A be nem fejezett mondatára a népesedő társaságból hárman, Selyna, Gina, és Kitriana, nevetni kezdenek. – Na, de hagyjuk is az ilyen csacskaságokat. Mi történt itt? Tudja valaki, olyan hamar elment a világítás… - Mondja és tettetett meglepődéssel veszi tudomásul, hogy Michael is ott van.
- Szevasz a nevem Gianbattista… - Kezdi az ismerkedést a legmagasabb jól öltözöttebb férfi, és nyújtja oda a kezét a hősnek. – és benned kit tisztelhetek? Csak talán nem a mi kis Kitriana barátunk kérőjét? Sokan megütötték már a bokájukat, még csak a… - Erre tényleg megtörtént a orákulumi jóslat. A férfi fájdalmas grimaszok között néz az említett lányra, kinek lila magas sarkú, és nem kevésbé hegyes orrú cipője nagy erővel érintette nemrég a férfi sípcsontját. És míg a férfiak beszélgetnek, a lányos csevej tovább folytatódik.
- Ó ne hagyd magad eltéríteni a szándékaidtól. Csak a megfelelő eszközökhöz kell nyúlni, és máris megkapod szíved vágyát. – Simogatja meg az idősebb nő Kitriana vállát, és már a lány válaszol neki.
- Rendben. Rendben igazad van, de hát olyan aranyos. De nincs mit tenni, ha már itt vagytok… - Mondja kicsit forgatva szemét, és közben Michael felé pislog. A parti továbbra is folyik tovább, csak annyi különbséggel, hogy Viti a jelenlegi házigazdátok többet utasítgatja a beosztottjait, akik mintha megváltoztak volna. A kedves pincérek helyét átveszik lassan az öltönyös mogorva alakok, de egyik sem Carmine Falcone dolgozószobája felé viszi dolguk.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Falcone kúria - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 11 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 08, 2012 7:34 pm

-Jajj maga olyan kis szertelen...hihih...[nevetek rá...bár őszintén megvalva nem tudom még meddig kell ezt az álcát játszanom....kezdem unni...dehát...had higyee...]
[miközben rohangálunk észelelem társamon hogy ez már több mint fogocska....kicsit másssá fajult....]
[lekapcsolódtak a fények...]
[ez meg mi....biztos vagyok benne itt határozottan nincs rendben valami...megérzem az ilyet.....na de vajn merre....]
[miközben szaladok ezt mondom..]

-Most merre menjünk ön szerint??.....ezen a lépcsőn le??...
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

Falcone kúria - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 11 I_icon_minitimePént. Márc. 09, 2012 3:16 pm

A többiek utánunk jöttek, és még alig köszöntötték egymást, Kitriana a lényegre tért.
- Hol voltatok eddig? És kik ezek? - utóbbit ha minden igaz, nekem szánták, és már válaszoltam volna, de a lány már folytatta is mondandóját. Meglepődtem, mikor közölte, hogy egy másik csoport is azon igyekszik, melyen mi is. De hogy ki az a Sárkány? Talán egy jelmezes fazon. A mondatai nem éppen épülnek egymásra, ezért nehezemre esik bármi konkrétat kihámozni belőlük.
Ekkor tűnik fel valaki, lehet ő is benne van a buliban, és talán ő diskurált nemrég még a Falcone lánnyal, nem tudom. A hangulat nem annyira feszült, legalábbis számomra. A férfiak és a nők külön folytatják a csevejt. Látom, hogy feltűnt pár mogorva alak a helyiségben -- biztonsági- vagy testőrök, gondolom. Türelmetlenül nézelődök, és várom, hogy a lényegre térjenek, mert valamiért nem akarok sokáig itt időzni.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone kúria - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 11 I_icon_minitimePént. Márc. 09, 2012 3:58 pm

Sokkal világosabb van ahhoz képest, mint amire gondoltam. A Hold, akár egy lámpa, úgy világít idefent, így könnyen megtalálom Kitrianát. Vagyis inkább Kitrianáékat. Mialatt elhúztam a belem, két pár már mellé is csapódott. Vajon kik… Álljunk csak meg. Mikor Védelmező szólt, őket láttam kijönni a liftből. Akkor… ez itt most a Tolvajok Fejedelme lenne? Mit akarhatnak Kitrianától? Elég fura.... Valószínűleg ők is próbálnak elvegyülni a tömegben.
Odaérvén viszont ezen gondolatomban elkezdek kételkedni. Önfeledten beszélgetnek, mintha rég ismernék egymást. Ez marha fura, de megpróbálom nem mutatni az arcomon a sötét gondolatokat. Próbálom beazonosítani az arcuk alapján őket, de nem emlékszem, hogy bármikor is láttam volna őket valamilyen műsorban vagy újság címlapján. De a rövid hajú nő… simán elmenne macskanőnek az alakja alapján. Sőt, így ránézve, teljesen el tudok rajta képzelni egy macskanős bőrszerkót. … mármint nem a szadó-mazó fajtából, hanem besurranó tolvaj-fajtát. Viszont ezek szerint a TF a felsőbb körökben is jelen van. De akkor a lopásból jutottak fel a ranglétrán, vagy csak szórakozásból csinálják? S innen vajon mi kell nekik?
- Jó estét, remélem nem zavarok... - üdvözlöm őket a lehető legbarátságosabban.
Az egyik férfi kezet nyújt üdvözlésképpen, Giambattistának hívják, vagy legalábbis ezt mondja. Faja, akkor kitalálhatok valami nevet, legalább az igazi nevem maradjon már meg. Giambattista… nem hiszem, hogy annak a költőnek a névrokona.
- Helló – fogadom el a nyújtott kezet -, a nevem Kevin.
Míg kezet rázunk, mondja tovább a mondókáját, de nem tudja befejezni. Ez… mégis mi a fene akart lenni? Tényleg ennyire durva lenne Kitrianának udvarolni? Akkor talán ezért kerülte ki arra irányuló kérdésemet, hogy hogyhogy nincs itt a pasija. Ezek szerint nincs senkije… Na, koncentrálj, hülye!
- Ó, a kérőtől azért még távol állok. S nem is keveredtem bajba Kitriana miatt. Még. – próbálok viccelni szerencsétlen helyzetemen. Tényleg a „még”-en van a hangsúly. – S honnan ismeritek Kitrianát?
Érzem, hogy ez így nem lesz jó. Nagyon nem trécselni kellene, de túl feltűnő lenne, ha most elrángatnám segítőmet. Lopva körülnézek, s feltűnik, hogy egyre több öltönyös alak jelenik meg. Egyre jobb ötletnek tűnik, hogy nem követtem Védelmező utasítását, tuti lekapcsoltak volna aikido-tudás ide vagy oda.
Körbenézés közben rápillantok egy pillanatra Kitrianára, s azon kapom, hogy elég furán néz. Nem igazán tudom hova tenni, talán ő is cselekedne. Védelmező, nagyon kérlek, bírd még ki.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Falcone kúria - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 11 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 10, 2012 11:07 am

Brian csak mászik, folyamatosan, hiszen a cél még nagyon messze van és ezt ő is tudja, de jó kondíciója, folyamatos edzései talán most segítségére lesznek, így az amit eddig megtett út meg sem kottyant neki.
Viszont hangokat hall, és ehhez mérten ki nyílik a liftajtaja, Védelmező sem tétlenkedik már a hangok hallatán előhúzza fegyverét.
~ Na ti megéritek a pénzetek. Ilyen gyorsan ideérni...profi... - Bólintott elismerően a férfi, majd próbálta megszámolni hány fegyveressel is van dolga. Eddig még nem látták meg, hiszen ők nem éjjellátóval nyomoznak, csupán fegyverre erősített lámpával, így az előny őt illeti.
Viszont, ha most elkezd lődözni, benne lehet a pakliban, hogy eltalálják, bár kevlár mellény feszíti szét az öltönyét, és a felső teste is bírja a golyókat, jobban mondva az általa keletkezett fájdalmat nem érezni, és lehet pár napon belül magától meggyógyulna, de ha fejlövést kap...akkor annyi az idő.
Viszont, ha folytatja útját, akkor is észre veszik, sőt pillanatok kérdése, hogy ne nézzen valamelyikük a felvezető létrára, és nem hiszi, hogy ezek letartóztatnák őt, úgy néznek ki, mint akik lődözni szeretnének.
Van egy olyan választási lehetőség is, miszerint közéjük ugrik, de mivan, ha letarolja a társaságot, de van egy hátvéd aki nemes egyszerűséggel lelövi őt. Ezt is elveti.
Minden felszerelése a csatornában maradt, jobban mondva szolgálati fegyvere, és gázmaszkja, bár az most nem segítene sokat. A füstbombát Cybergyík elvitte, így sakk-matt, mindent egy lapra kell feltennie.
- Srácok, örültem, hogy veletek szolgálhattam. - Mondja be a rádióba a búcsúját, hiszen ha ezt túléli, az maga lesz a csoda. Valószínűleg a rossz fiúk erre pont odakapják fegyvereiket, és pont ebben a pillanatban Védelmező fegyverével a kezében közéjük ugrik.
- Geronimooooo! - Kiáltotta, majd próbált úgy ugrani, hogy az elöl lévők fegyvereit a plafon felé mozgassa egy felütés segítségével, s ha valóban vannak a hátuk mögött még fegyveresek Brian élő pajzsként használja fel őket.
Ha sikerül a terve, és nem jegyez találatot, mindegyiket lábon lövi, a fegyvereket pedig ledobja a liftaknába, majd a távolabb álló fegyvereseket veszi célba, egy tigris ugrás kíséretében, ezzel nehezebbé téve az esélyt, hogy eltalálják.
Ha nem jön be a terve, és meglövik akkor csak viszonozza a tüzelést, addig míg bírja szusszal...
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Falcone kúria - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 11 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 10, 2012 6:28 pm

Figyeltem a külső területet, de úgy tűnt itt megszűnt az én feladatom. Nem történt semmi, senki sem jött. Úgy tűnik tényleg csak egy áram szünetnek tudták be, mert felülről sem hallottam semmi jajveszékelést. Nem igazán tudtam mit csináljak. Valahogy segítenem kellett nekik, de nem tudtam mit tehetnék. A kezeimet a fejemhez tettem, hogy gondolkodjak, viszont ekkor hallottam valamit Védelmezőtől.
-Védelmező?-Kérdeztem, de választ már nem kaptam, egy pillanat alatt kitágultak a pupilláim. Vajon mi történhetett vele.~Most mit csináljak? Menjek vissza? Vagy maradjak itt? Most...~A tagjaim kicsit megremegtek, mielőtt megindultam volna. Óvatosan körbe tekintettem, hogy biztosan nincs-e senki a környéken, majd megpróbáltam belopakodni a főbejáraton át, hisz tudtam, hogy azt most úgyse őrzi senki. Beosontam a földszintre, majd megkerestem a lépcső házat, és elindultam fölfelé.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Falcone kúria - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 11 I_icon_minitimeHétf. Márc. 12, 2012 3:41 pm

Bruce követ téged amerre csak elhaladsz, de úgy látszik még mindig tartja azt a távolságot, ami éppen hogy csak nem megy az ízléstelenség, és a tolakodás hátárán túlra. Így juttok el a sötét folyosóra, mely szerint Carmine Falcone-nak is itt kell lennie. Abból ítélve, hogy a egyetlen folyosó található az egész emeleten, két mellékággal, és az egyiken egy hatalmas nagy ajtó található. Bőszen díszítve faragásokkal, és mindenféle giccsesnek nem nevezhető alkotásokkal.
- Szerintem erre lesz Medusa. – Mutat a folyosón végig, amerre te már látod a szoba ajtaját. Bruce árnyékként követ, ami talán már egy kicsit zavaró is, de még élvezi a játékot, aminek a díját benned látja.
Felícia és Kevin született Michael, folytatják legjobb képességeik szerint a társalgás fonalának felgöngyölítést, //amit mondjuk most nem tudok, hogy Véd mondta-e hogy itt van a TF, mivel egyetlen egy tagot sem látott közülük, csak Luka aki egy ápoló és macskanőnek egyáltalán nem menne el.// mikor Kitriana egy hirtelen ugrásnak is beillő kirohanással megragadja Sárkány kezét, és elindultok célotok felé. A kifőzdére emlékeztető asztalok sokasága, mik között tömegével lébecolnak részegnek mondható emberek, és pincérek kik próbálják menteni az ételt a szórakozni vágyó vendégek elől.
- Nem szeretem a távoli rokonságot… - Ezzel megadva a választ Kevin/Michael kérdésére talán. – most pedig hogy leráztuk őket, jöhet a nagy ötlet. Hogyan is akarod feltörni apám irodáját? – Teszi fel a kérdést, és úgy néz ki nem is sejti, hogy az áramkimaradás a ti munkásságotok volt. A kérdés még ettől áll. Az ajtó ott terpeszkedik egy csapatnyi civil mögött, mellette két igen csak felfegyverzettnek tűnő alakkal, akik nem úgy néznek ki, mintha el akarnának menni valaha is.

Eközben Selina kínosan lassan lesimítja a ruháját, és közben valamit sziszeg, ami nem hangzik túlságosan barátságosnak. Úgy látszik, a fiú nem volt betervezve, sem a Sárkánynak hívott szuperhős, akiről olvashatott mindenki az újságban tavalyi év alatt.
- Na jól van Felícia. Úgy néz ki nem lesz elég egy kis figyelemelterelés. Akkor áttérünk a „B” tervre, ami egy kicsit nagyobb beavatkozást tesz szükségessé. – A nézéséből láthatod, hogy ez rád is igaz, nem csak a csapat Tolvajok Fejedelembéli tagjaira. Eközben Gina a füléhez tartja egyik ujját, és elkezd beszélni.
- CyCa hogy állsz?... – Szünet, mintha valakinek időt hagyna válaszolni. – Szóval lekésted, nem gond, még így is megoldhatjuk a dolgot… Mennyien? Három? Négy? Rendben van. Akkor jöhet az akció. – Jelenti ki a férfi, és néz rád, na meg Luka-ra is.
- Akkor mi most bepúderozzuk az orrunkat… Ha nem bánják uraim? – Ezzel Selina mímelt eleganciával elindul a női toalett felé, jelezve Cardas-nak, hogy tegye ő is ezt. Közben pedig folytatja. – A ruhád nem éppen a szokványos estélyi ruha. Na jó az igazat megvallva az, csak van alatta egy egyenruhánk. Talán, azért is tudtad olyan nehezen felvenni. Na most mivel más lehetőségünk nincs, ezért harcolnunk kell. Nem kell megijedni, ránk csak három őr marad. Tudod el kell őket intézni, mielőtt felérhetnének. – Ha hátranézel, láthatod, hogy Luka lehajtott fejjel, teljesen megsemmisülten követi Gina-t. Úgy látszik, nem nagyon örül az új felállásnak, még soha nem láttam erőszakot alkalmazni. Még a „kivételes” betegeken sem.
//Na akkor most jött el az a helyzet, hogy az időkontíniumok nem egyszerre haladnak, így Védelmező, és Cybergyík pár perccel a többiek előtt járnak. Vagyis ők már „tudják” mi fog történ(ni)t//
Az alakok felette tovább pásztázzák az aknát, az ötödik emeletről beszűrődő kevéske fényében, és még nem látsz náluk egyetlen elem, vagy zseblámpát sem, főleg nem fegyverre szereltet. Így kondidnak köszönhetően, lassan de biztosan megmászod még azt a bő egy emeletet, és csak a szerencsédnek köszönheted, hogy ezen a távolságon sikerül elég hangtalanul közlekedned.
Az első őr már elkésett a mozdulattal, mikor észrevett téged. Feltolod a fegyverét, és ravaszrángatásának köszönhetően több lövés is eldördül, mindegyik a liftaknába talál, vagy a plafonba. Egyik sem téged, ám de a cső túl közel volt a fejedhez. A dobhártyád majdnem beszakad, a világ elhomályosul, és te csak mozgó foltokat látsz. A világ lelassul, akár csak ha vízbe lennél, de csak számodra. Még két embert látsz, azokon kívül, amiket már lentebbről észrevettél. Egyet lefegyvereztél mikor felragadtad fegyverét, egyet pedig elkapsz, de se lefegyverezni, sem teljesen testpáncélként használni nem tudod. Egyedül a két tag, kiket eddig nem láttál, nem tud tőle lőni, a kezedben lévők még ugyanúgy támadnak, legalábbis fognak majd.
Cybergyík-nak nincs kilométerhiánya, az egyszer biztos, na és ezután sem lesz. Az utcán úgy, ahogy láthatatlanul átrohan, igaz a mai világban egy bőrkabátos punknak is elmenne a gyíkbőr. Így hát érdeklődő tekintetek mellett, de bejut az épületbe. A civilekkel nem kell foglalkozni, annyira sem érdekli őket, mint viszont.
Az épület olyan kihalt, mint volt. Azt leszámítva, hogy a liftakna felől lövések jönnek, és igen csak csinnadratta van a fentebb lévő emeleteknél is. Így hát a lépcső felé veszi az irányt, és elkezdesz felfele rohanni. A fokok gyorsan maradnak el mögötted, már csak azt kell eldönteni, hogy az eszeveszett rohanásnak, melyik emeleten kell végződnie. Mert hát hova is tart az ember, még ha gyík is
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Falcone kúria - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 11 I_icon_minitimeHétf. Márc. 12, 2012 5:47 pm

Bejutottam az épületbe, és elindultam felfelé, egyre másra szedtem a fokokat, miközben hallottam a lövéseket. A szívem egy pillanatra megállt, velem együtt, de utána még hevesebb verdesésre indult, és az én lábaim is felgyorsultak egyszerre tö9bb fokot küldve lejjebb. Az érzés, hogy tudom kire is lőhetnek félelemmel töltött el. Sietnem kell, csak reménykedhetek, hogy még nem túl késő. Arra az emeletre siettem ahol reményeim szerint a lövés hangjait hallottam, és megiramodtam a liftakna felé, mert hirtelen úgy gondoltam, hogy ha rátaláltak akkor valószínűleg az a lift akna közelében történt. Csak reménykedni tudtam, hogy sem az emeletet sem az irányt nem tévesztettem el... Régen azt hittem ha van remény, ha van hit akkor minden sikerülhet... De mióta itt vagyok ezen a Földön... Rá kellett jönnöm, hogyha csak a remény maradt, akkor a helyzet a lehető legrosszabb. Ennek ellenére nem adtam fel, és folytattam a néma imát, hogy időben megérkezzek és jó helyre.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Falcone kúria - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 11 I_icon_minitimeHétf. Márc. 12, 2012 7:51 pm

[haladunk haladunk....érzem minden lépcsőfoknál hogy az aurája egyre jobban fúródik bele az enyémbe....elképesztő milyen rámenős....hát ki tudja...lehet bedölök neki...elvégre ugy sincs mit tennem ma este.....]

-Bruce...hihihi...[nevetek rá pajkosan..mint amikor egy kiséány azért nevet hogy még csinálják...]

[közben a folyosóra érkezünk......itt van egy nagy ajtó diszitésekkel meg mindenn hülyeséggel.....]

-Erre Medusa...[mondja Bruce....]

-Szerintem is.....de remélem tudja hogy egyes szobákban bármi megtörténet....[célozgatok.....hátha megérti.....had fojjon a nyála....s az ujjamal magammal terelem.....az irányt az ajtó felé veszem......]
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Falcone kúria - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 11 I_icon_minitimeKedd Márc. 13, 2012 6:28 pm

Védelmező tisztában volt tettének rizikójával, sőt igazából nem is számít másra, minthogy minimum megsérül. Benne van a pakliban, főleg annak tudatában hogy ő rontotta el az akciót, ami már magában megér egy mártír rohamot. Innentől a terve a frontális támadás, ha csodával határos módon el bír az őrökkel, meg sem áll a széfig...
Fülei ekkor hatalmas nyomásnak lesznek kitéve, szinte beszakad a dobhártyája, s ekkor, mint már sok háborús filmben a mai tudomány fejlődésnek köszönhetően szokták bemutatni milyen érzés lehet, ha mellettünk robban egy bomba, Brian is megtapasztalhatja ezt. Mindig is kíváncsi volt erre, de nem a legjobbkor jött a bemutató, hiszen hárman állnak vele szemben, és még ki tudja mennyien vannak mögöttük.
- Na nézzük mit tanított az öreg. - Mondta alig hallhatóan a férfi, ezzel a Kung-fu mesterére célozva, ki inkább a lábbal való küzdelmet oktatta neki, és mint a helyzet is adja kezei foglaltak a fegyverek fogása miatt, de lábai annál virgoncabbak lehetnek. Mivel még mindig hangyás a kép, biztos lassú lesz a mozgása, de belharcban nem is kell ennél nagyobb gyorsaság, főleg azzal amire készül.
Lábával a vele szemben lévő támadó lábai közé lép, ezzel egyidejűleg megakadályozva a két szélső fickónak, hogy rátüzeljen. Megpróbálja ellenfele lábát beakasztani sajátjával úgy, hogy térdhajlatába rúg, s utána megszorítja azt, mivel fogja annak fegyverét, a tussal jobbra és balra próbál ütni, hogy másik két őrt, ha nem is hatástalanítani, de lassítani tudja.
Ha ez nem jön össze, a másik lábával oldalról térden rúgja a tőle jobb oldalon lévő játékost, lehetőleg oldalról, hogy kiugorjon a végtag a helyéről, ezzel térdre kényszerítve őt, s mivel a bal lába is foglalt a beakasztás miatt a fegyver segítségével és persze az ellenfél katona erejének köszönhetően próbál felkapaszkodni.
Ha ez sikerül, vált, most jobb lábával akassza meg a szemben lévő katonát, és bal lábával a bal oldali fickót rúgja meg, ha az védi térdét, akkor egyértelműen a férfi gyenge pontjára céloz, ami elég törékeny, pláne ha egy acélbetétes bakanccsal rúgják meg. A vele szemben lévő férfi talán azért lehet Védelmező számára ártalmatlan, mert a fegyvert szorítja, ha ugye elengedi az első opció lép életbe, s mivel be van akasztva a lába, és ha elmozdítja a földön találhatja magát törött végtaggal, ennek tudatában nem sok mindent tud csinálni, max pár ütésre lenne ideje.
Viszont, ha semelyik opció nem jön össze fegyverével próbálja mindet lábon lőni, és reménykedik, hogy nem kap ez idő alatt találatot.


//Off: Jelzem, hogy ha a felsőtestemet bármilyen támadás éri, nem érzem a fájdalmát, gondoltam szólok, mert néha feledékeny vagy. Smile Remélem érthető a Bruce Lee-t megszégyenítő mozdulatsor. //
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone kúria - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 11 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 17, 2012 11:55 am

//Elnézést, hogy csak most. Egyébként én sem tudtam eldönteni, hallotam-e vagy sem, de az előző reagodban volt egy mondat, amiből arra következtettem, hogy igen, azért írtam azt. :$//

Mielőtt válaszolhatnának, honnan ismerik Kitrianát, az előbb említett hölgyemény félrehúz. Ennek nagyon örültem, mert én is valami ilyet szerettem volna, viszont fogalmam sincs, kik ezek és nem akartam feltűnést kelteni. Így viszont bár úgy tűnik, megint mamlasz módjára szem elől tévesztettem a célt, mégis megvan, amit akartam.
Míg félreránt, hallom Védelmező búcsúzását, amitől kiül a döbbenet az arcomra. Kissé még a lábam is megremeg, nem tudom, mi történik de nem hangzik valami jól. Remélem tud vigyázni magára, végülis elég képzett harcosnak tűnik. Közben megkapom az infót is, hogy honnan ismerik egymást az előző beszélgetőpartnerekkel. Szóval rokonok... érdekes, de most kissé nem igazán figyelek, hiszen társamért aggódom.
Ezután jön a kulcsfontosságú kérdés, amitől egy csapásra visszatérek a helyemre és egy rövid időre megfeledkezem bajtársamról: hogyan tovább? Végignézek a terepen s két hústornyot látok a cél előtt. Valószínűleg nem szívesen hagyják ott a helyüket csak úgy, szóval valamit ki kell találni. A legegyszerűbb az lenne, ha nálam lenne a kardom, akkor secperc alatt elintézhetném ezeket a muksókat. Így viszont valami mást kell kitalálni azt hiszem, legalábbis akkor, ha nem akarok visszamenni a cuccomért, ami szerintem jelen pillanatban felérne egy öngyilkossággal. Na de mégis mi a fenét csináljak?
- Gyík, fel tudsz mászni a falon az emeletre? Ha igen, gyere most- szólok bele a kommunikátorba. Nem tudom, mit művel a hidegvérű, valószínűleg Védelmező segítségére siet, viszont itt kellene egy kis pánik, amit egy emberméretű kardos hüllő tökéletesen kiválthatna és rögtön mással lennének elfoglalva a verőlegények. Ha nemleges a válasz, akkor kell egy újabb terv. Hüm... - Csak ez az egy bejárata van az irodának? Vagy valami vészkijárat, mint a csatornánál?- Ha nincs több, akkor megkérdezem, el tudná-e játszani, hogy rosszul van. Ha van, elkezdem pásztázni, milyen módon lehetne azt megközelíteni és hol helyezkednek el a biztonságiak.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Falcone kúria - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 11 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 17, 2012 2:02 pm

Cybergyík fürge névrokonának gyorsaságával rohan felfelé a lépcsőn, és maga mögött hagyott emeletek végül, az negyedik környékén tudják. A interdimenzionális férfi megtalálja az emelet liftaknáját, ellenséggel, és baráttal együtt. A félhomály nem túl jó látási viszonyokat biztosít, de annyiba biztos lehet, hogy a liftakna közvetlen közelében folyik a csetepaté.
Amethysta félhomályos beszélgetésekbe bonyolódik, ami nem éppen a legjobb megoldás. Mivel a társalkodó partnere szőrén-szálán eltűnt. Se a folyosón nincs, se az emeleten. Még ha lehetséges lenne, akkor is kész művészet egy ilyen egyszerű felépítésű épületben eltévedni. De hát Bruce-ról minden kitelhet. A lift felől fura hangokat hall. Tompa durranások, és mintha egy kis fény is beszűrődne onnan. Ami tovább is kurtíthatja elszántságának fonalát, a jelzett ajtó mögött mozgásra lehet figyelmes, és beszélgetésre. Úgy látszik tényleg vannak ott, és többen mint egy ember.
Védelmező elkezdi bravúrjait, ami tökéletesen is sikerülne, ha nem lépne közbe egy nem várt jelenés. A kezdeti pillanatokban csak egy sebesen elrepülő árnyat láthat az igazságosztó, majd a saját találata után, az egyik gaz elszáguld mellette. Sikolt egyet, és lezuhan az aknába. Szárnysuhogás hallatszik, és éjfeketeség lepi el a teret. Védelemző következő támadása harcképtelenné teszi vele szemben lévő ellenfelet, és egy ütés pedig a kezei között lévőt találja el. Három eszméletlen ember, két mozdulat, és a Denevér, ki most ott áll az Alfa Szövetség fele mellett.
Szemei izzanak a sötétben, és mintha már el is felejtette volna, az előtte elterülő, és a levegőben felapasztott férfiakat.
- Most pedig felfele. A liftaknán keresztül. - Csáklyavetők kerülnek elő köpenye rejtett zugaiból, és két férfi kezébe nyomja őket. - Még fontos harc vár ránk. - Ezt pedig olyan hangom mondja, hogy a hátatok is libabőrös lesz tőle.
Kitriana kérdőn néz a Sárkányra, és nem érti, hogy most mi is van éppen. Hogy kerülne ide egy embernagyságú gyík, és miért kellene neki eljátszani az ájulást? Az irodának egyetlen bejárata van, az pedig egy szépen megmunkált fa ajtó. Látszatra legalábbis. Az ajtó mellett két őr, a konyha dugig emberekkel, szolgálókkal, és a parkett is zsong a vendégektől. Ti pedig éppen a parkett szélén álltok ,a konyha felől, hogy jobban láthassátok mi, hol is van éppen .
Falcone kúria - Page 11 J0cs5g
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

Falcone kúria - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 11 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 17, 2012 3:08 pm

Úgy tűnik, vezetőnknek nem tetszik ez a fiú, és közli velem, hogy "nagyobb beavatkozásra lesz szükség". Ettől tartottam. A végén valami csetepatéba is belecsöppenek. Gina Cycával beszél, talán egy fülbe dugható rádióval. Sokat nem értek a szövegből, csak az "Akkor jöhet az akció." rész, majd ránk néz.
- Akkor mi most bepúderozzuk az orrunkat… Ha nem bánják uraim? – követem őt, mialatt ő közli velem a ruhám sajátos tulajdonságait, amin nem igazán lepődök meg, hiszen ők mégis csak a Tolvajok Fejedelme. Ránk csak három őr marad. Igazából fogalmam sincs, hogy mégis hogyan lesz ez az egész, de be kell vallanom, nagyon kíváncsi vagyok, mégis mit tudok. Felszökik bennem az adrenalin, és egy kicsit a kezem is remegni kezd. Körülnézek. A vendégeknek fogalmuk sincs, hogy mi készülődik...
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Falcone kúria - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 11 I_icon_minitimeVas. Márc. 18, 2012 7:52 pm

Alighogy felértem, észrevettem, hogy Védelmező, harcol a kisebb csoporttal. Megpróbáltam segíteni, de mire oda jutottam volna, már megelőzött valaki. Méghozzá Batman. Hirtelen megálltam. És csak figyeltem, ahogy a maradék összeseik. Nem éreztem hirtelen túl jól magam. Oda léptem a hozzájuk, de mielőtt megszólalhattam volna, Batman meg is szakított, két horog kötelet nyomott a kezünkbe. Én nem is tudtam mit mondjak, eléggé rosszul éreztem magam. Jobbnak láttam, ha most nem is beszélek semmit.
Csak némán bólintottam, és megvártam a következő lépést, amíg az igazi hős megmutatta merre is kell mennünk, én pedig követtem, nem igen tudtam, mit mondhatnék, bár lehet talán Sárkányt értesíteni kéne.
-Mindjárt ott leszünk.-Mondtam halkan.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Falcone kúria - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 11 I_icon_minitimeVas. Márc. 18, 2012 10:44 pm

A férfi minden másodperce számít, hiszen fegyverekkel néz farkasszemet, s bár biztos a dolgában, mégis felmerül benne a gondolat, hogy most nem csak ő bukhat le, hanem társai is.
Már éppen rúgna ellenfele térdhajlata felé, mikor egy árny suhan el a fegyveresek mögött, és úgy tűnik Brian jobban érti a dolgát, mint először gondolta.
Viszont amikor már kirepülnek kezei közül az ellenfelek, egyből leesik neki a dolog, valamelyik társa jött segíteni neki, s mikor kiderül ki a hős megmentő, hatalmas fintort ültet ki az arcára.
~ Remek...már csak ez hiányzott... - Gondolta magában, megrázva a fejét, majd tekintetével az eddig számára láthatatlannak tűnő gyíkra emelte tekintetét. Ő látszólag szégyellte magát, pedig nem volt miért, Védelmező ötlete volt az egész, és rajta is bukott el a küldetés.
- Meg kell szereznem a lift kamerájának a felvételét. Látták az arcom, szóval, ha megszereztük amit kell, én visszamegyek. - Vetette oda Batman-nek, miután elvette tőle a csáklyavetőt. Nem várja el a denevérembertől, hogy ő menjen érte, csupán kijelentést tett, hogy igaz még nagy küzdelem vár rájuk, de neki fontos az inkognitója.
Ezután a csáklyavetőt a felső liftakna fedeléhez irányította, majd követve "vezetőjüket" kilőtte azt, s várta a használatának megfigyelését.
~ Nekem is be kell szerezzek ilyet. - Gondolta magában.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Falcone kúria - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 11 I_icon_minitimeHétf. Márc. 19, 2012 7:57 pm

[hmmm....hova tünt Bruce??.....előbb még itt volt.....azta...elvtévedtÍ??.....vagy mi??...nem ezt nem hiszem el...]

-Bruce!!...[kiléltok egyet hátha a közelben van.]

[nincs válasz.....hát most mit tegyek??....ahogy hallom valami mozgolódás van liftben...igen mostmér világossá válik számomra hogy valami zajlik itt.....nos mivel nem igazán félek és nincs is mitől.....benézek a liftbe.....hátha van ott valaki....]
[elkezdek a lift felé közeledni....és megpróbálom kinyitni az ajtaját.....ha nem megy....megpróbálom egy kis villám segítségével tönkre tenni a rendszert.....]
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Falcone kúria - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 11 I_icon_minitimeSzer. Márc. 21, 2012 1:39 pm

Az üres folyosón történő kiáltás, mint ágyúdörrenés úgy hangzik. A folyosó nem visszhangos, de még így is hallod füleidben a saját hangodat, újra és újra. Úgy tűnik Bruce-al történt valami. De mielőtt még utánajárhatnál a dolognak, a válasz megérkezik, még ha nem is attól, akit vártál.
Az ajtó, mely célotok volt még egy ideje, kinyílik, és sötét alakok jelennek meg benne. Összesen három, széles vállú férfi, kezükben összetéveszthetetlenül látszanak a fémes borítású lőfegyverek. A legtöbbje pisztoly, de van az egyiknél egy elég komoly kaliberű puska is. Az első pillanatokban rád fogják a fegyvert, majd maga Carmine Falcone lép ki közülük.
- Medusa Amethysta ha nem tévedek. – Hangja kissé vontatott, de mégis erőteljes. A parancsoláshoz szokott modor, most meglátszik rajta, és a testőrök idegessége is. – Mit keres maga itt lenn. Talán csak nem unalmas a mulatság nélkülem? – A kérdés bármennyire is annak tűnik, nem arra utalt, hogyan is érzed magad ezen az estén. A különös eseményekkel lehet kapcsolatban, hogy még maga A Római is kissé idegesnek tűnik.
Batman szemei Védelmezőjébe fúródnak. Akár egy ősi szörny mely a sötétségből született, úgy áll most előttetek. Félig anyagtalanul, a körvonalait csak sejtitek testének. Ő maga a sötétség, és ő most siet. Nincs ideje se nektek, se neki, a társatoknak szüksége van rátok, és ezt ti is tudjátok.
- A felvételt megszerezzük utána. Oda kell érnünk mielőtt megsemmisítenék az iratokat. Ehhez hárman kellünk, és Sárkány lesz a futár. Mindenkire szükség van, és nem hibázhatunk. – Mondja a Denevér, és már lövi is fel a csáklyát a liftakna tetejébe. A sötétségbe vesző plafon halk kattanással adja tudtotokra a művelet sikerrel járt. Batman már húzza is fel magát, köpenye csap úgy lobog, mintha igazi szárnyak lennének, és a tetőig meg sem áll. Ha követitek láthatjátok, hogyan nyitja ki a liftajtót, és köpenyét magára terítve lép ki a közönség elé.
//Na és akkor most érnek be időben Cardas és MW.//

A Tolvajok Fejedelem feloszlik a nők a saját szakaszukba vonulnak, és már meg is kezdik öltözködési fázisukat. Ami legjobban, inkább vad őrületre emlékeztet, ahogy az estélyi ruhát tépitek körömmel le magatokról, hogy az alatta lévő, már inkább latex kezeslábasra emlékeztető szerzeményetek feltűnjön.
Nem tudod, honnan szerzik az információjukat, de az teljességgel bizonyos, hogy nagyon jól csinálják. A ruha tökéletesen illeszkedik alakodhoz, még ha itt-ott szorít is. De a mozgásodban nem gátol, sőt a kesztyű helyreillesztése után, meglátod hogy a körmeidnek is megvan a hely. Ami pedig a legmeglepőbb fenék tájékon farkad is kikandikál, mert hát kihagyták neki a helyet. Csak pár perc az egész, és máris teljes harci díszben vagytok.
Ekkor Selina újra füléhez kapja kezét, és szemei összeszűkülnek a maszk alatt. Úgy látszik rossz hírt kapott, és ezzel nektek is elég sok bajotok lesz.
- Sietnünk kell. – Mondja és már lép is ki az ajtón, miközben már hallhatod, a fiúk elkezdték a mókát pár szinttel lentebb.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Falcone kúria - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 11 I_icon_minitimeSzer. Márc. 21, 2012 6:29 pm

Hát eljött az idő az igazi megmérettetésre. Most mindent egy lapra kell feltennünk. Most még Védelmező nyavalygása sem tudott megrendíteni, csak követtem Batmant mint valami engedelmes segéd, mert tudtam, hogy most már minden veszélyben van. Így hát ugyanoda céloztam ahova Batman, és próbáltam jól eltalálni, a megfelelő pontot, bár vaksötétségben ez nehézkes volt, azért reméltem, hogy egy vagy két próba elég lesz. Ezután oda léptem, és vártam, hogy felfeszítse az ajtót, közben készültem a berohanásra. Remélhetőleg nem ütközünk, túl nagy ellenállásba, túl sok életet tennénk kockára, hisz azért mégsem leszünk láthatatlanok amíg átvágunk, a tömegen. Viszont most nem igen volt idő gondolkodásra, ez most egy verseny futás volt, ahol a második helyzetnek nincs ezüst érem, szóval most már csak a gyorsaság számított.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Falcone kúria - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 11 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Falcone kúria
Vissza az elejére 
11 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» Falcone birtoka

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Gyémánt kerület-
Ugrás: