DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Falcone kúria - Page 12 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Falcone kúria - Page 12 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Falcone kúria - Page 12 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Falcone kúria - Page 12 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Falcone kúria - Page 12 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Falcone kúria - Page 12 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Falcone kúria - Page 12 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Falcone kúria - Page 12 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Falcone kúria - Page 12 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Falcone kúria - Page 12 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Falcone kúria

Go down 
+5
Cybergyík
Amethysta
Michelle Sinistresang
Bisur
Vadmacska
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next
SzerzőÜzenet
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Falcone kúria - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 12 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 22, 2012 9:11 pm

A mosdóban, miután meggyőződtünk róla, hogy egyedül vagyunk, elkezdjük "leölteni" magunkról az estélyit. Először csak simán le akartam vetni, de aztán rájöttem, hogy ez nem így működik, látva, hogy vezetőm milyen módszert alkalmaz. Kissé összeszorult a szívem, mialatt tépni kezdtem lefelé magamról a gyönyörű ruhát. Előbukkant az alatta helyet foglaló öltözet. Tipikus macskakosztüm - jegyzem meg. Meglepő, hogy tökéletesen az én méretem, és még a spéci fizikai adottságaimhoz is igazítva lett. Végezve, pár mozdulattal kipróbáltam a jelmezt, milyen benne mozogni, szinte tökéletes. Ahhoz képest, hogy ezt próbáltam jó távolról elkerülni, most szó szerint belecsöppentem.
Ekkor vezetőm, úgy tűnik hívást kapott, de hogy mit? Nem jó, az biztos.

- Sietnünk kell – mondja, és már kint is van a mosdóból. Egy pillanatra megtorpanok, belegondolva, hogy mások így látnak majd, mikor elhagyom a mosdót, de hát kisebb bajom is nagyobb annál. Odakint már hallom, hogy elkezdődött a csetepaté, és az előttem haladó macskanőt követve úgy érzem, én is részese leszek annak nemsokára.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Falcone kúria - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 12 I_icon_minitimePént. Márc. 23, 2012 4:16 pm

Batman legalább válaszra méltatja a bűnbakot, így Brian csak fintorogva, lenyelve a keserű pirulát bólint, s hozzá hasonlóan, bár zárva a sort, maga is kilövi a csáklyát és követi társait a sötétségbe.
Valószínű, hogy a buli után, az Alfa csapat már csak három tagból fog állni, de ez Védelmezőt nem hatja meg, legalább nem kell Batman-nek csicskáznia. Mindig is nyers figura volt, s bár szíve tiszta, a saját módján oldotta meg a problémákat...türelmetlen és hamar elönti a düh.
Ezért is jár pszihológushoz, hogy kezelhesse azt, de ebben a pillanatban, ekkora adrenalin bomba hatására, ez szinte lehetetlen.
Sárkány még nem válaszol, ami nem túl biztató, de hárman már csak elboldogulnak a személyzettel, s a férfi csak reméli, hogy nem a Tolvajok Fejedelmével találkozott a liftnél, hiszen akkor velük is össze kell csapniuk...mennyi nyűg egy estén...jobban járt volna a férfi, ha inkább a Sárkányok fejedelmével törődik, mint ahogy eredetileg tervezte. Hiába a hős magatartás, a jó fiú maszlag...a bosszú mindenek előtt.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone kúria - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 12 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 24, 2012 8:18 pm

Kitriana az arckifejezéséből ítélve nem díjazza az ötletem, vagy csak nem tudja, mire gondolok. Annyi baj legyen, akkor valami másnak kell az eszembe jutnia. Körbenézek, de nem igazán jut semmi az eszembe. Nagyszerű, egy ilyen helyzetben nem tudok semmit kitalálni. Rengeteg minden függ tőlünk, s semmi.
Cybergyík válaszán csak összeszűkített szemmel nézek, nem értem a többesszámot. Bár valószínűleg Védelmezőre gondolt, de aztán meghallom a denevér hangját is, amitől már a normálisnál nagyobbak is szemeim. Képzelem, Kitriana miket gondolhat rólam, mondjuk hogy gombázok és elkezdett hatni. De most az a legkisebb gond, hogy miket gondol. Nagyon ciki a helyzet. Úgy tűnik, Batman hallotta a leszereplésünket. "Ilyen feladatra ilyen csapat" vagy mit is mondott szó szerint. Lehet, hogy valahonnan tétlenül nézte eddig a bénázásunkat, s mielőtt sírva fakadt volna, bejött rendet csapni. Akárhogy is, ez most adott egy ötletet. Igaz, nagyon szemét és talán marhaság is, de szerintem esélyt adhat arra, hogy az irodába juthassak. Talán.
Feszülten nézem a liftet, hogy mikor nyílik ki. Egy kissé megnyalom a számat is idegességemben. Biztos, jó ötlet ez? Nem. De lehetséges, hogy a Sötét Lovag is valami ilyesmit akart, elvégre sokkal láthatatlanabbul is fel tudott volna jönni, ebben biztos vagyok.
Ha meglátom "főnökünket", akkor felé mutatva felkiáltok:
- Odanézzenek! A Batman!
Remélem ezzel egy kisebb felfordulást okozok, amitől az iroda őrei otthagyják posztjukat. Ha így lesz, elkapom Kitriana karját és megpróbálom finoman húzni az ajtó felé:
- Gyere.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Falcone kúria - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 12 I_icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 2:20 pm

Az események felgyorsulnak és nem a legkellemesebb formában. A Batman és két társa először csak megdöbbenésre adnak okot, de senki sem ijed meg. Talán először csak a házigazda meglepetésének gondolják, vagy talán a kifacsart humorának tudják be. Carla Viti pókerarcot erőltet magára, és szembe akar szállni a betolakodókkal. A szedett-vedett bandának nincs ideje ellenlépéseket tenni, mint ahogy Carla is hamar rájön, hogy ez a dolog már túl van az ő hatáskörén. Ez a pillanat pedig akkor jön el, mikor két macskatestű nő kilép a toalettről. A két fél lassan közelít egymáshoz, és mintha csak egy indokot keresnének a támadásra, ami meg is adatik. Egy hatalmas robbanás formájában.
Az épület megremeg, a középső emeletek könyékéről jövő lángok miatt. Úgy látszik nem csak ti tevékenykedtetek az épületben, és a Tolvajok Fejedelme //???"Sárkányok fejedelme"???// kicsit radikálisabb módszereket vetnek be. A fényjáték már elég riadalmat kelt, hogy a civileknek azonnal inába száll a bátorsága. Mindenki kifelé veszi az irányt, és ezt teszi az ideiglenes házigazda is, két őr társaságában. Nem tesznek egyetlen támadó mozdulatot sem, csak a nőt védik. Eközben szemetek sarkából megláthattok egy árnyat. Egy hihetetlen gyorsasággal közlekedő árnyat, ami a ház falán jutott fel, és egyetlen egy több méteres ugrással a két macskanő mellet terem, így már hárman néznek veletek farkasszemet. Középen a vezetőjük tűnő nő, bal oldalt az új jövevény, ki egyáltalán nem tűnik emberinek, és jobbra a maradék. Ti hárman álltok szemben velük, miközben a Denevérember gyors eligazítást tart.
- Fel fogjuk tartani őket, amíg Sárkány megszerzi az iratokat. Gyorsnak és precíznek kell lenni... Sárkány értetted? - Teszi fel a kérdést a mikrofonban miközben már figyeli, hogy ugyanezt teszi a Tolvajok Fejedelme csoport vezetője is. Úgy látszik a csata elkerülhetetlen, még ha talán értelmetlen is.
- Nem engedjük, hogy elvigyétek az iratokat! - Mondja már fennhangon Batman a veletek szemben állóknak.
- Nem rémlik, hogy az engedélyed kellene hozzá szépfiú. - Jön a válasz, a középső macskanőtől.
- Sok emberi élet múlik azon, hogy lecsukathassuk őket.
- Úgy van, és a mi meggazdagodásunk. - Lassan övéhez csúszik keze Batmannak és már egy batarangot szorongat, miközben annyit mond.
- Gyerünk!

Az ajtó előtt álló két őr, csak ledöbbenten figyel. Nem tudják mit kellene tenniük, az ilyen esetekre nincs az a kiképzés ami elég lenne. Ők pedig csak biztonsági őrök. Így hát még csak néznek, és kimeredt szemekkel figyelik, ahogy munkaadójuk lányát feléjük rángatják.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Falcone kúria - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 12 I_icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 4:13 pm

Hát eljött az idő. Ahogy Batman felfeszítette a liftajtót, ki léptünk a szabadba. Elég sokan megláttak minket, de nem elsőre nem az a megdöbbenés jött amire vártam. Pár másodperc múlva pedig már két nő ugrott elő, akik macska öltözékben voltak. A helyzet tovább éleződik amikor hirtelen robbanás rázza meg az épületet. Megdöbbentem, de nem volt túl sok időm reagálni, a tömeg máris megindult. Én Batman mellett maradtam, és vártam a fejleményeket. Szemem sarkából észre vettem a tettest, aki most jutott fel. A látvány félelmetes volt. Mintha egy embert és egy fehér tigrist kereszteztek volna. Nem igen voltam benne biztos, hogy mit mondhatnék, inkább hátrébb léptem, és védekező állásban vártam a továbbiakat. Batman és a macskanő szóváltását csak csendben hallgattam, miközben azon gondolkodtam, hogy melyikükkel kell majd megküzdenem.~Talán a bal oldalival... Nagyon gyors volt, az emberekhez képest mindenképpen, szóval lehet, hogy csak nekem van esélyem ellene. Remélem a reflexeim nem hagynak cserben.~Gondoltam végig magamban, miközben beszélni kezdtem.
-A bal szélsőt azt hiszem le tudom kötni, ha ti letudjátok fogni a másik kettőt.-Próbáltam úgy beszélni, hogy a másik csoport ne hallja, hogy miről is van szó.~Remélem Sárkány gyorsan cselekszik, lehet, hogy három a három ellen harcolunk, de nem vagyok benne biztos, hogy túl sokáig, fel tudjuk tartani őket, nem hiszem, hogy ők a: Gyorsan leverjük őket, és megyünk tovább taktikát fogják alkalmazni.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Falcone kúria - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 12 I_icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 8:29 pm

Jelmezem:
Falcone kúria - Page 12 Catwomancardas

Kilépek a toalettből vezetőm társaságával, bár nem tudom, hogy mire számítsak, viszont, amit látok, azt elképzelni sem tudtam volna. Maga Batman tartózkodik ugyanazon a helyen, ahol én! Ez a fickó Gotham leghíresebbje, és én itt látom életnagyságban. Egy pillanatra meg is nyugodok, hiszen ha ő itt van, akkor a rosszfiúk bizonyára elinalnak. De csak most veszem észre vezetőmön, hogy nem igazán repes az örömtől, hogy itt látja Batmant. Hát, igen. A Tolvajok Fejedelme nem éppen az önzetlen és népszerű szervezetek közé sorolható, és ahogy elnézem, Batman nem kedvelhetni nagyon az efféléket.
Ekkor remegés rázza meg az épületet, bár nem akkora, hogy elveszítené bárki is egyensúlyát a két félből. Az emberek erre természetesen bepánikolnak, és a legtöbben menekülni kezdenek. Ha én is ott lennék köztük, pont hogy ezt tenném, csakhogy most sajnos nem ez a szerep került rám. Egyszerre valami felbukkan és föntről a földre érkezik egy ugrással. Nocsak, a robot cica is megérkezett! Vezetőm kapcsolatba lép valakivel a mikrofonján keresztül, és látom, hogy Batman is hasonlóan cselekszik. A Denevérember és a Macskanő közötti szóváltást elnézve itt már nincs lehetőség "béketárgyalásra". Csak most tekintek rá Batman társaira, akikről azt olvasom le, hogy sokkal jártasabbak az ilyen - értsd: közelharc - helyzetekben, bár én is vettem még régen leckéket önvédelemből, azonban már jó rég volt, és nem kellett igénybe venni az ott tanultakat. Talán most jól jön ez. Nem lesz könnyű dolgunk, de bízok társaimban.
Testemben még tovább nő az adrenalin, amint a Denevérember fegyveréhez nyúl. Érzem, ahogy elhagy a félelem, helyét valami harci vággyal vegyített bátorság tölti ki. Nem emberi énem úgy tűnik, tudja, mikor kell a felszínre törnie. Macskaszerű karmaimat érzem előbukkanni ujjaimon. Figyelem a velem szemben állókat, melyikük fordul felém, ki ront rám a verekedés kitörésekkor, közben én is olyan sebességgel fogok feléjük indulni, amilyen gyorsan társaim haladnak. Ha lehetőség nyílik rám, nekik próbálok majd segítséget nyújtani. Bár egyáltalán nincs kedvem Batman csapata ellen küzdeni, itt most nincs választásom, és megpróbálok mindent beleadni, hogy mi kerüljünk ki győztesként innen.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Falcone kúria - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 12 I_icon_minitimeHétf. Márc. 26, 2012 12:01 am

Batman felnyitja a liftet, s már tudja a csapat, hogy az akció itt kezdetét is veszi. Védelmező is egy könnyed mozdulattal átlendül az ajtón, s ahogy felnéz, kicsit megdöbben. Azt várta, hogy testőrök ezrei fogja várni őket, és egyből kezdődik is a csihi-puhi, de gyanúja beigazolódott, a Tolvajok Fejedelme jött fel a lifttel.
Ekkor Sárkány elordítja magát, felfedve azt a minimális meglepetést is, mit jöttükkel okoztak, ám ekkor rájön, miért árulta el pozíciójukat társa, hogy ő kihasználva a Batmanékre szegeződött figyelmet, bejusson az irodába.
~ Okos. ~ Gondolta magába a férfi, majd Batman mellé lépett, a jobb oldalára. Viszont, az is meglepi, hogy valóban mindenki Batmanre figyel, eddig talán nem is hitte el, mekkora hírnevet szerzett Gotham-ben, valóban ilyen nagy hős lenne? Brian sosem néz TV-t, nem olvas újságot, a Denevéremberrel is csak most találkozott személyesen.
Viszont nincs sok ideje ezen gondolkozni, a kellemetlen csendet egy robbanás zaja szakítja meg, ami bár nem olyan nagy, hogy ki zökkentse az embert egyensúlyából, a tűz mégis útjára indul, ezzel veszélyeztetve az épületben tartózkodók életét.
Ki is derül, hogy ki volt az elkövető, egy robot, mit a macskanők mintájukra formáltak, bár ruhájukkal ellentétben fehér színű fémpáncélzatot viselt. Mivel hármójuk közül neki van a legerősebb ütése, leesett neki, hogy az ő feladata lesz lekötni a fémszörnyeteget, ám Cybergyík ezt nem így gondolja.
Elindul a társalgás a két fél között, úgy tűnik Batman próbálja rábeszélni az ellenfél vezetőjét a békés megoldásra, de Brian már tudta, hogy ez időpazarlás. Nem is végződik jól a történet, az összecsapás elkerülhetetlen, ahogy mindenki felveszi harci pozícióját, így Védelmező ereiben nőni kezd az adrenalin, fegyverét elteszi annak tokjába, mivel egy robot ellen az angyali töltény vajmi keveset ér.
- Reméltem, hogy nem találkozom veletek ismét. De megígértem magamnak, hogy ha mégis, akkor szétrúgom a bájos feneketeket. - Tette még hozzá a férfi, hiszen emlékezhetnek rá, hogy a Tolvajok Fejedelme igen csak lekezelően bánt a bűnüldözővel, de mivel Batman elindította a harcot, nem volt idő újabb frappáns beszólás elsütésére.
- A baloldalit jobb lenne, ha rám hagynád Gyík. Taktikai szempontból alkalmasabb vagyok az eliminálására. - Mondta Brian a robot felé véve az irányt, össze ütve ökleit, ezzel is spanolva magát a küzdelemre. Remélte, hogy a hüllő nem veszi magára a dolgot, de Védelmező ereje talán meghaladja társáét, s testének regeneráló ereje is jól jöhet a karmolások ellen, míg Gyík hasznosíthatja gyorsaságát több ellenféllel szemben is.
Nem tudja, mekkora erő van a bádogdobozban, de bízik saját képességeiben, így Kung-Fu tudásával vegyítve talán képes lesz őt ártalmatlanítani. Mivel lábbal nem tanácsos bele rúgni, ököllel kívánja elintézni a robotnőt, így felvéve harci pozícióját, egy kemény bal horoggal indít. Ha hárítja az ütést, nem kombózik rá jobb, erősebb karjával, egyből visszahúzza védelmét, ha pedig karmolászni lenne kedve, megpróbál kitérni. Bár a karjai és felsőteste regeneráló erővel bírnak, nem olyan gyors folyamat, hogy egy mély sebet harc közben figyelmen kívül hagyjon, így vigyázni kell. Az első mozdulatok inkább tesztelések, a robotok nem a gyorsaságukról híresek, legalább is Brian ebben reménykedik.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone kúria - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 12 I_icon_minitimeHétf. Márc. 26, 2012 5:27 pm

Kissé meglepődöm azon, hogy nem igazán vesznek tudomást Batmanről és csapatáról. Valószínűleg úgy gondolják, hogy ez egyfajta show része, csak valami jelmezes ürgék. Kissé elképedem, hogy nem jött be a dolog, de egy robbanás mindent megváltoztat. Kitriana elé lépek, hogy ha úgy adódik, meg tudjam védeni a robbanástól - bár ez kockázatos, hiszen jelenleg teljesen erő nélkül vagyok.
Úgy tűnik, nem történt semmi komolyabb baj, nagyobb robbanásra számítottam. Szerencsére sikerül megmaradnom a lábamon. Elég ijesztő ilyet átélni minden segítség nélkül, de muszáj ezzel megbírkóznom. Muszáj bebizonyítanom, hogy az erőm nélkül is képes vagyok hőshöz méltóan cselekedni. Nem gond, ha félünk, csak ne hatalmasodjon el rajtunk. Pont, mikor ez fut át az agyamon, akkor hallom meg Batman hangját.
- Igen, értettem - szólok bele én is a fülhallgatóba.
Na jó, azt hiszem, muszáj lesz erővel bejutnom. Most már nincs idő a szép beszédre és a trükkökre, most jön a bunyó. Muszáj gyorsan végeznünk.
Szegény Kitriana kénytelen velem jönni. Nem tudom, mi játszódhat le benne, bár azt hiszem, legszívesebben lelépne a tömeggel együtt. Sajnálom szegényt.
- Ne félj, megvédelek - felelem neki. Bár gondolatban még hozzáteszem: "remélem".
Út közben eszembe jut, hogy talán mégis megpróbálkozhatnék valamivel, mégpedig azzal, hogy arra utasítom az őrséget, vigyék biztonságba Kitrianát. Viszont fennáll a veszélye annak, hogy, hogy vagy engem is vinnének, vagy maradnának a helyükön, hiszen ez az ő feladatuk első sorban. Nem, muszáj lesz azt használnom, amit Philtől tanultam. Bár biztosra veszem, hogy van náluk pisztoly, így nagyon veszélyes a dolog, nálam ugyanis nincs semmilyen fegyver. Remélem sikerül kihasználnom a meglepetés erejét, látszatra eléggé a történtek hatása alatt állnak. Ennek ellenére feléjük menet szabad kezemmel megpróbálok felkapni valamit - egy tálcát vagy cserepet -, amit fegyverként használhatok.
Odaérve, megkérdezem őket:
- Magukat meg miért fizetik? Ott kellene bármit is csinálniuk - mutatok a többiekre, elengedve Kitrianát. Reményeim szerint az őrök a kezemet követik szemükkel, s megindítom támadásomat. A hozzám közelebb állót férfiasságánál rúgom térdemmel, majd teljes erőmből nekilököm a társának. Ha ez nem lenne elég kettőjük ellen, akkor állon verem őket (ha van a kezemben valami, akkor azzal). Ha valamelyikőjük visszatámadna, megpróbálom elkapni a kezét, majd egy Philtől tanult mozdulattal a csuklóját lefeszítem, hátratekerem, majd az ennek hatására lejjebb kerülő fejét térdemmel megtámogatom.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Falcone kúria - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 12 I_icon_minitimeHétf. Márc. 26, 2012 8:03 pm

[miközben várakozok és arra felkészülnék hogy támdok kinyílik az atjó és két őr lép ki fegyverüket rám szegezve......megijedtem és már ereszteném is kezemből a villámcsóvákat ha egy hang e fegyvereket leteteti és ezt mondja]
- Medusa Amethysta ha nem tévedek.

[hát igen végre...ez valóban ő....személyesen a házigazda végre vajon mit művelehet itt.....és minek két testőr?...hát végülis ez hüle kérdés elvégre....na hmindegy haggyuk is..]
-Ugyvan én vagyok....
[ám belevág szavmaba..]


– Talán csak nem unalmas a mulatság nélkülem?

-Korántsem......az aljanép márha szabad így kifejeznem magam jól mulat.....de én nem véletlenül szórakozni jötem ide....sőt ön hívott meg úgy tudom.....a kérdésem tehát csak annyi hogy mi történik itt....miért nem jelent meg az estélyen??...és miért hívott??......
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Falcone kúria - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 12 I_icon_minitimeKedd Márc. 27, 2012 1:50 pm

A két csapat egymással szemben áll, nem úgy tűnik mintha támadni akarnának. A hezitálás látszik mindkettő félen, ám csak egy pillanatig. Akár csak egy startzászló, úgy reagáltok az utolsó civil eltűnésére is az emeletről. Mikor rálép a legfelső lépcsőfokra, hogy megkezdje végtelennek tűnő menekülését a csorda szellemben, Védelmező megindul.
Pusztító jobb karja támadásba lendül, a csapás falrengető lenne, mikor találat előtt hátrahőköl. Egy ostor csap le orrod előtt, pont ott ahol előbb kezed volt. A macskanők vezetője //mostantól Selina még ha az Alfa Szövetség nagy része nem is tudja ki, csak hogy nekem könnyebb legyen mesélni// úgy néz ki védi a tulajdonát...
Falcone kúria - Page 12 Batman-4-Catwoman-whip
vagy éppen csak időt akart nyerni. Mert már suhan is el melletted a batarang, mire egy ügyes hátra szaltóval válaszol Selina. Védelmező pedig a futók célszalagot átszakítók pózába ragadva egy másodpercig látja, hogy a CyCa //Ugyanazért.// ökölbe szorított jobb karját ráfogja Védelmezőre. Úgy látszik nem akar karmolni, az sokkal többet tesz ennél. A alkarja kinyílik, és veszélyt sejtető apró kúpok jelennek meg benne, amik hangos zúgással kezdenek el közeledni, mindhármótok felé.
Falcone kúria - Page 12 806562-cybercat4
Mindegyik egy-egy célra van ráállva, de úgy látszik Batman nem is törődik a rakétával, ő már kiszemelte áldozatát, és nekiront Selinának. Miközben Cybergyík, és Cardas is csak állnak, és próbálják eldönteni, mit is kellene lépniük, miközben száguldoznak mindenfelé a támadások. Cardas láthatja, hogy ő sincs teljesen biztonságban, mert egy kis sunyi batarang felé is tart, éppen csak olyan sebességgel, hogy ha eltalálja, biztos nem csak kék zöld foltokkal ússza meg a dolgot.

Carmine "A Római" Falcone elmosolyodik szavaidon. Úgy látszik, kicsit meglepte a kinyilatkoztatásod, főleg, mivel nem sok mindenki mer vele így beszélni. Főleg nem kérdőre vonni.
- Így beszélni azokról, akik oda juttatták magát, ahol most van. Ő mind potenciális választól, és nem hinném hogy örülnének, ha ezt hallanák magától... - Ekkor az egyik pribék valamit odasúg idegesen a maffiavezérnek. Ő pedig bólint. - Kedvesem talán megbeszélhetnénk ezt lefelé menet is. Ha nem bánja, hogy út közben kell megvitatnunk a dolgokat. - Mondja miközben érdeklődve tekint végig rajtad, és a ruhádon. Úgy látszik elnyerte tetszését, amit lát, de még sem annyira, hogy ne induljon el a folyosó egyik sötét része felé.
// Hogy senkinek nem tűnt fel MW kimaradt része? Very Happy //

Kitriana meglepetésedre nem lepődik meg a dolgokon, vagy csak olyan kemény, hogy a házban történt robbanás nem is zavarja egyáltalán. Ahogy a két őr felé rohantok, te egy méretes tálcát, ő pedig egy palacsintasütőt ragad fel. Az őrök a szavaidra már éppen indulnának, fegyvereiket elővéve, és látod hogy Kitriana is csatlakozna az elhangzottakhoz, mikor te már lábadat élesíted be. A rúgás mogyorórepesztő, de a másik őr résen van, végül is szuperemberek csatáját nézik éppen. Félre lép a férfiasságát szorongató társa eldűlő teste elől, és már emelné a fegyverét, mikor a palacsintasütő lecsap.
Az előbb vérgőzös szemekkel figyelő arc helyett most egy rozsdamentes acélból készült konyhai alkalmatosság található. Majd a mögötte lévő test hangtalanul összecsuklik. Te pedig bevégezvén a dolgot, hősies tettel elgörbíted a díszes tálcát a fején. Három mozdulat kettő K.O., tökéletesnek mondható csapatjáték. Az ajtó ott áll előttetek, miközben az események eldurvulni látszanak.


A hozzászólást Vadmacska összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 28, 2012 9:20 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Falcone kúria - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 12 I_icon_minitimeKedd Márc. 27, 2012 6:03 pm

Még nem történik semmi. ÉN arra várok, hogy ők lépjenek először, ezzel előnybe részesülhetnék, ugyanis nekem csupán reagálnom kéne a támadásukra. De nem támadnak. Mikor azonban az utolsó menekülő is eltűnik a színtérről, egyszerre beindulnak a dolgok. A nagydarab fickó nekünk lódul, de egy ostorcsapás, amit Selina intéz felé, figyelmezteti, hogy onnantól már az a mi térfelünk. Ekkor egy batarangot is ki kell kerülni a macskanőnek, de gond nélkül megoldja. A következő lépést CyCa teszi meg, mikor kezét az imént ránk támadó fickóra irányítja, és kilő három minirakétát vagy bármi is legyen az. Fogalmam sincs még milyen meglepetéseket tartogathat a páncélja alatt, de le merem fogadni, még van pár cucca, amivel meglepheti ellenfeleinket.
Batman vezetőm felé ront. Mit is és hogy kéne tenni? A segítségére sietek. Itt már nem sok hasznát veszem emberi tapasztalataimnak, teljes mértékben macskaszerű ösztöneimre kell hagyatkoznom, és megpróbálom őket felszabadítani. Mindez alig egy másodpercig tart, de máris hallom a fejembe kongó vészjelzést, és bár nem tudom, mi okozhatja, hagyom, hogy ösztöneim mozgassák testemet, úgy esélyem lehet elkerülni az ismeretlen eredetű veszélyt. Már csak abban reménykedhetem, hogy végtagjaim vannak olyan gyorsak, mint emberfeletti érzékem.
Ha netalántán elmúlna ez a közvetlen fenyegetés, először védekező állást veszek fel, lábaimat jól megvetve, nehogy egy esetleges támadás megtántorítson, és közben felmérem, valaki rám ront-e. Ha igen, akkor egy ugrással megpróbálok kitérni előle, és lendületet venni egy ellentámadásra, melyeket karmommal hajtok végre, viszont ha ez nem sikerül, karmaimmal próbálom távol tartani magamtól a támadót, míg új stratégiát ötlök ki. Ha nem támadnak, a legtétlenebb (vagy ha ilyen nincs, a legközelebbi) ellenfél felé veszem az irány, de nem teljes lendületből, nehogy saját lendületemet ellenem fordítsa. Megpróbálom kibuktatni egy alacsonyan ívelt, körös rúgással, de nem olyan magasan, hogy elkapja a lában.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Falcone kúria - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 12 I_icon_minitimeKedd Márc. 27, 2012 6:43 pm

A csata elkezdődött, mert Védelmező megint kapkodott. Ha a helyzet nem lett volna komoly, most valószínűleg arcon csaptam volna magam. Amint megindult azonban nekünk is cselekedni kellett. Viszont egyenlőre nem tudtam mit tegyek, mert igaz, hogy mind ketten támadásba lendültek, de máris meg lettek állíva, én pedig ott álltam, hátul, mielőtt én is elindultam volna, egészen addig, amíg meg nem indultak azok a rakéták a robotikus macskanőből. A reflexeimmel elég könnyű volt észlelni őket, és mielőtt túl közel jöhetett volna, úgy döntöttem, hogy egy gyors oldalra vetődéssel el tudom kerülni a rakétákat. Így gyakorlatilag én kerültem a legközelebb a másik csapat tagjához, így úgy tűnt hogy vele kell majd megküzdenem, vagy legalábbis föltartanom. Ha megindul felém, akkor védekező állásban várom a fejleményeket, és reflexeimet használva igyekszem elkerülni az első támadását, úgy hogy a farkammal megragadom a lábát, mielőtt az elérhetné az én lábszáramat, majd ezután egy gyors ütéssel próbálom kibillenteni az egyensúlyából, majd ismét védekezem, hogy elkerülhessem az ellentámadást, ha sikerülne elkerülnie a támadásom.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Falcone kúria - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 12 I_icon_minitimeKedd Márc. 27, 2012 10:02 pm

Úgy tűnik Védelmező ismét elkapkodta a dolgokat, pedig nála a "Gyerünk" szó, azt jelenti, kezdődhet a harc. Valószínűleg ha nem ront neki a robotnak, akkor is elkerülhetetlen lett volna az ütközet.
Viszont ütését egy ostorcsapás szakítja félbe, melyet a Tolvajok vezetője intézett felé. Váratlan volt, és ha nem figyel jobban, most eléggé mérges lenne. Szerencsére felsőtestén nem érez semmilyen fizikai fájdalmat, maximum csak a sújtás esett volna rosszul neki, de miután kiderül mire volt jó az ostorcsapkodás, elkerekedik a szeme.
A robotnő öklét lehajtva készül felrobbantani az egész tetőteret, ami sok emberi életet veszélybe sodorna, nem beszélve Batman és Cybergyík épségéről sem.
//Off: Mivel gondolom a cselekmény egyszerre történik, ugyanabban a pillanatban mozdulnék.//
Megannyi problémát okozott a ma este, ha nem ügyetlenkedett volna, lehet már rég biztonságban lehetnének.
Profinak tartja magát, mégis ugyanabba a hibába esik bele folyamatosan. Türelmetlenség...mindhárom esetben ennek köszönhetik a lebukást.
- Feküdj! - Kiáltott a férfi, globális szinten, hiszen ez leginkább társaira vonatkozott, jobb karjával megpróbált a lövés pillanatára időzíteni, és befogni a robot rakétasilóját. A biztonság kedvéért nyomást is helyez rá, ha sikerül időben kapcsolnia, hogy mást ne érjen a robbanást.
Igazából ez már több, mint rizikó, feláldozza magát társaiért. Lehet, nem tökéletes hős, nyers a modora, és illetlen. Viszont remek férfi, tiszta szívvel, remek szülő, és szerető férj.
- Nem hagyom, hogy ennyi ártatlan emberrel végezz! - Kiáltott, remélve, hogy ha minimum a jobb karja lerepül a robbanástól, a robot sem jár másképp, bár az lenne a csoda, ha csak a végtagja sérülne meg. Bárhogy is, nincs mit veszítenie.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone kúria - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 12 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 29, 2012 2:58 pm

//Nekem feltűnt, csak mikor láttam, nem tudtam bejelentkezni és azt hittem, PM-eztél róla. Tegnap láttam, hogy nem. Razz //

Ez a lány állandóan meg tud döbbenteni. Először ugye ott volt a segítése, most meg mondhatni rezzenéstelen arccal tűrte a robbanást. Sokkal keményebb, mint amilyennek hittem. Talán ezt az apjától örökölte, nem tudom. Mindenesetre érdekes egy leányzó, az egyszer biztos. Most pedig ezzel a palacsintasütős számmal újra belopta magát a szívembe. Már kissé megijedtem, hogy a másik fickó gyorsabban kapcsolt a kelleténél, de Kitriana gyorsabb volt. Remélem, nem lesz később baja ebből, hiszen az őrök felismerhették.
- Szép volt - mondom elismerően.
Oké, szóval itt vagyunk az ajtóban, elméletben semmi nem akadályozhat már meg minket a bejutásban. Remélem gyakorlatban is ezt támasztja alá.
Mielőtt bármit is tennék, előkapom a kesztyűimet és gyorsan felveszem őket. Semmi kedvem nyomokat hagyni magam után, márpedig az ujjlenyomat Falcone irodájában elég nagynak számít. ... igaz, a képem is a felvételeken, de az talán nem feltétlenül. ... hacsak nem bukik le Kitriana. Vagy ha van odabent egy olyan kamera, amit Gyík nem kapcsolt le. Na, az is betenne, de nagyon.
Miután felvettem a kesztyűt, megpróbálom kinyitni az ajtót. Először a kilinccsel próbálkozom, de ha zárva lenne és nem nyílna, megpróbálom berúgni az ajtót. Ha sikerült bejutni, meghajolva magam elé engedem Kitrianát, majd utána belépve körbenézek, hogy hol van az asztal. Miután megvan, odasietek, hogy átkutathassam.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Falcone kúria - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 12 I_icon_minitimeVas. Ápr. 01, 2012 5:12 pm

A harc pereg tovább, köszönhetően Védelmezőnek. CyCa rakétái elhagyják a kilövőt, de a hősalapanyag egyből elé is áll. A karija kivágódik, gyorsabban mint eddig valaha is tette, és a neki szánt rakétán keresztül elkapja a kilövőt. A rakéta érintésre azonnal felrobban, maga után töménytelen mennyiségű elektromos kisülést, és több tízezer voltot. A másik két rakéta útját is sikeresen elállja, ezzel újabb löketet adva izmainak. A férfi egész teste remeg, miközben keze összetöri a kilövőt ezzel feltételezhetően tetemes kárt okozva. CyCa a térdre rogyott, még remegő hős felé áll.
- Mi nem vagyunk gyilkosok b*rom. - Szavai élettelenül szállnak a levegőbe, és jutnak el a magatehetetlen Védelmezőig. Csak nézni tudja, ahogy a fémes kar suhan, és mellkason csapja. Az erősített fizikumnak köszönhető, hogy az állítást nem cáfolta meg tettei azonnal. A férfi hátra repül, az ütés következtében, és csak egy csapat asztalnak sikerül megfogni az öt méterrel távolabbi landolását. Fájdalmat érez, a teste majdnem minden porcikája fáj, ami jó, mert újra tud mozogni, és fel tudja venni a harcot a felé közeledő ellenfelével. Karmait kiengedi, amik egyenként is elmennének kardoknak, és egy ugrással átpróbálja hidalni a távolságot, az érkezést pedig a férfi mellkasába fúrt karmokkal akarja tompítani.
Falcone kúria - Page 12 1272500-cybercat9
A két pacifista, csak nézi, ahogy elhárítják előlük a támadásokat, és még Cardasnak is sikerül elhajolni a batarang elől. Amit Cybergyík felhívásnak vesz keringőre. Az emberfeletti gyorsasággal mozgó lények csatája ez.
Cardas egy gáncsolással kezd, mire Cybergyík farkát veti be. A farok lecsap, a láb köré tudja fonni, de már nem tudja megállítani, így a lába elhagyja a biztonságos padlót, és földre kerül. De Cardas lába még mindig fogságban, és szinte mozgásképtelen a macskanő.
Falcone kúria - Page 12 Dmfol5
A hátteret ne nézzétek, nem ott vagytok ahol terveztem a perpatvart.
A két vezető, mint megvadult bikák csapnak össze. Kezüket és lábukat elviselhetetlen szögben csavarják egymásnak, miközben Selina úgy reppen fel a levegőben, megannyi támadásakor, mintha szárnyai lennének. Végül pedig az ostor lecsap. Batman derekára tekeredik, akadályozza a mozgásban, ezt pedig a macskanővezért kihasználja. Mindent átvágó karmai átszakítják a vastag páncélzatot, és mély árkokat vágnak a férfi mellkasába. A két egyéniség hátrább lép, és egy szusszanásnyi idei, gondolkodnak a következő lépésükön.

Eközben a kezdő pár kipróbálja szerencséjét. Az ajtó ott magasodik előttük, és már csak a kilincs lenyomása szükséges ahhoz, hogy bejussanak. Sárkány keze alatt megnyílik a titkok szobája. A látvány siralmasan átlagos. Sima dolgozó szoba, egyetlen egym éretes asztallal, kényelmes bőrutánzat fotelekkel, egy bárszekránnyel, és körös-körül könyvespolcokkal, amik értékes kötetekkel vannak teli. De széfnek semmi nyoma, nem látod, hol is lehet az a kasszafúrók álma.
Ember, vagy más élőlényre utaló jel, rajtatok kívül természetesen nincs. Riasztó, és kamera könnyen kiszúrható, de egyik sem mutatja az elektromos áram vezetésének bármi jelét is. Így feltehetőleg biztonságban vagytok.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Falcone kúria - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 12 I_icon_minitimeVas. Ápr. 01, 2012 6:07 pm

A férfi ma már másodjára kísérli meg a mártírszerep betöltését, szerencsére most is sikertelenül. A rakéta nem halálos robbanóanyaggal volt ellátva, hanem jó adag elektromos finomsággal, amitől Védelmező felvillanyozódott. Mozdulni nem bírt a benne áramló áram hatásának köszönhetően, s bár összeroppantotta a robot karját, a másik még működő képes, s hogy ezt bizonyítsa, jó nagyot ütött a férfi mellkasába.
Néhány asztal, s néhány szék az mi áldozatául esett repülésének, és landolásának, de szerencsére már érezte testének részeit, még a rángás is elmúlt. A fájdalom belülről jövő, bár a felső teste nem érezhetne fizikai fájdalmat, kezével együtt, de az elektromosság azért megcsiklandozta minden porcikáját.
Viszont nem sok ideje van regenerálódásra, vagy önsajnálatra, hiszen CyCa már támadásba lendül, most pengeszerű karmaival akar kellemetlen sebeket ejteni Brian testén.
Mivel a gépezet gyors, és ilyen áramütés utáni testreakciókkal lehetetlen lenne az elkerülés, egy Japán akciófilmben látott csellel próbálkozik. Önfeláldozás a győzelem érdekében.
Mivel tudja, hogy keze a kisebb sebeket könnyedén, bár időigényesen regenerálja, a robot ütésének pillanatában bal tenyerét kitartja pajzsként, hogy az átvihesse kézfejét.
Ezzel azt hivatott megakadályozni, hogy az egyből kirántsa, vagy elmozduljon, így szabad jobb karjával megpróbálja elkapni a robot fejét.
Terve, hogy minden erejét latba vetve összeroppantsa CyCa fejét, ezzel végleg ártalmatlanítva őt, de ha ez nem sikerül, új célpontot próbál eltalálni, annak nyakát.A terv ugyanaz, olyannyira szétroppantsa, hogyha nem is tönkreteszi, rendesen hazavágja a rendszerét.
Ha mégis ki sikerül húznia a férfi kezéből a karmokat, akkor megpróbál oldalra forogni, s minél hamarabb talpra állni, felvéve egyúttal a védekező állását.

//Off: igen a Samurai Shamploo ihletett. Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Falcone kúria - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 12 I_icon_minitimeVas. Ápr. 01, 2012 8:05 pm

A mi összecsapásunk is eljött, és én harcra kész voltam, de nem támadtam, inkább voltam védekező, mintsem támadó, és ez talán most jónak is bizonyult, hisz kitudja mit csinált volna, ha én nyitok. A gyorsasága meglepő volt, így elég gyorsan kellett reagálnom, de hiába kaptam el a lábát, a farkam nem volt elég, hogy megállítsa a lábát, így elvesztettem a talajt, de a farkammal erősen szorítottam bokáját, így nem tudott kitörni a szorításból. Ezt kihasználva a földet érés pillanatában, máris vettettem magam hátra, egy jó kis bukfencbe, és miközben a testem mozgott, jó erősen megrántottam a lábát is, remélve, hogy hozzám hasonló sorsa jut.
Ha ez sikerül, akkor megpróbálom, két kézzel megragadni a másik lábát, felemelni derékszögbe, és betérdelni, az egyik lábammal pedig rálépek az ő lábára, így sakkba tartom, mert ezzel a testhelyzettel aligha tudja magát kézből kinyomni, és a lábait se tudja annyira mozgatni.
-Bocs, a kellemetlenségekért, de nem hagyhatom, hogy tovább menj, ugye megérted? Mellesleg a nevem Cybergyík és sajnos nem örülök, hogy találkoztunk.

Ha nem sikerül valószínűleg a fogásom is ki fog csúszni, így fel kell készülnöm, egy újabb támadásra, egyből védekező állást veszek fel. Úgy találtam addig nem kell támadnom, ameddig nem döntenek úgy, hogy ignorálnak minket, és megpróbálnak átjutni rajtunk. Most nem az a lényeg, hogy legyőzzük őket, csak fel kell tartani ameddig Sárkányék megszerzik amiért jöttünk.
-Mielőtt elfelejtem. Cybergyík. Mondhatnám, hogy örülök a találkozásnak, de a hazugság nem jellemző rám, bocsi. Oh, igen, és előre is elnézést a sérülésekért, ha okozok.-Hadartam el, egy kedves mosollyal, de közben nem engedtem le a védelmem.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Falcone kúria - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 12 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 02, 2012 4:47 pm

Úgy tűnik az én támadásom és az ő védekezése csak félig-félig vált be. Ő elkapott, én ledöntöttem. Gyorsan kell reagálni, a végén még teljesen mozgásképtelenné tesz, és akkor nekem lőttek. Nem sok esélyt látok rá, hogy sikerül talpon maradnom ezzel az erős kapaszkodófarokkal a lábam körül, de azért első próbálkozásként ellentétes irányba rántok egyet, mint amerre ő mozdul, ezzel talán sikerül ellensúlyoznom a húzóerejét. Ha nem válik be, még mindig van három... vagyis négy szabad végtagom. Ha a földre kényszerítene, akkor bevetem a karmaimat a farka ellen, talán a fájdalomtól enged a szorításból. Esetleg ha a kezeit vagy a lábait felém lendítené vagy azokkal próbálkozna meg valamivel, akkor nem a farkába próbálom belemélyeszteni karmaimat, hanem azokba. Ha netalántán mégis sikerülne lefognia, akkor a farkammal megpróbálom képen csapni, az beválhat. Így talán sikerül lazítani a szorításból, és akkor azonnal megpróbálok kicsúszni a fogságából, és elég távolra kerülni tőle, hogy védekezhessek.
- Hát nem épp így akartam találkozni Batmannel és a társaival - mondom a dulakodás közben, ha van rá elég időm. - Én meg Felicia - mutatkozom be ha már ő is.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Falcone kúria - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 12 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 02, 2012 5:51 pm

hmm....[vágom válaszként Carimine szavaira....igazából sohsem érdekelt mit mondok...ők juttatak oda??...tulajdonképpen nem nagyon érdekel...na jó azért mégis.....nos most úgy látszik követem....hátha kinyögi végre mit akar....vagy szép hoszzú köntörfalazások közepette kell leszürnüm a választ....persze vegyítve egy kis plátoisággal....hahah....na de irány...]

-Természetesen megyek.....

[elkezdem követni Carminét......remélem valami értelme is lesz annak hogy itt vagyok...]
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone kúria - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 12 I_icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 4:35 pm

Szerencsére nincs szükség az ajtó berúgására, simán kinyílik az ajtó. Már onnan feltűnik, hogy teljesen másra számítottam, mint ami elénk tárul. Sokkal szegényesebb a környezet. Persze nem a külső a lényeg, hanem amit belül rejt. S végül is kiszúrom a célt, ami az asztal. Arról fogalmam sincs, ez mitől lenne bükkfa, de mivel másik nincs ezen kívül, csak ez lehet az, amiről Batman beszélt. Viszont mintha mondott volna valami széfet is. Ezt nem tudom, hol kellene látni. Talán a könyvespolc mögött... Hüm... Előbb foglalkozzunk az asztallal. Lehet, csak félreértettem valamit, de erre biztosan emlékszem.
Magam elé engedem Kitrianát, majd én is belépek. Észreveszem a kamerákat, de látszik rajtuk, hogy kiiktatták őket a társaim. Remélem nincs valami elemes, vagy egy rejtett, mint amilyet a Kick-Ass-ben is lehetett látni. Bár azért egy maci feltűnne itt - Kitrianánál már nem feltétlenül -, de előfordulhat valami más formában is akár. Na, erre jobb nem is gondolni, csak a feladatra.
Célirányosan az asztalhoz közelítek, s visszagondolok a bőregér szavaira. Szóval a bükkfaasztal aljában kell lennie egy rejtett rekesznek. Oké, nézzük akkor. Odasétálok az asztal azon részéhez, amelynél ülni szokott, majd lehajolok, hátha meglátok valami furát. Ha nem és van irattartó része az asztalnak, megpróbálom kinyitni őket, és azokat is átnézem, áttapogatom egy esetleges álalapzat reményében, ami alatt lapulhat az irat. Ha nincs ilyen vagy nem találtam semmit, körbejárom így az asztal alját, s megkérdezem Kitrianától:
- Van sejtésed, hol lehet apád titkos irattartója?
Közben azon filózom, hogy mennyire sürget az idő. Odakint elég nagy a hajcihő, muszáj gyorsan megtalálnom azt a rejtélyes aktát vagy mit, és gyorsan le kell lépnünk. Remélem hamar megtalálom.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Falcone kúria - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 12 I_icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 8:45 pm

CyCa lecsap karmai mélyen beledöfődnek Védelmező tenyerébe, és középső karma teljesen át is döfi azt. A kar megremeg, úgy látszik a fájdalom nem jut el az agyadig, de különböző testrészeid még érezhetik. Vörös csöppek jelennek meg a seb körül, és lassan olajosan elindulnak a gravitációnak engedelmeskedve.
Kinyúlsz a fejéért, de még mielőtt elérhetne, újabb karmok csapódnak beléd, de most a másik karodba. A felkarod úgy látszik vastagabb, vagy csak nem volt ideje olyan erővel beléd vájni, de csak éppen, hogy sikerül megkarcolnia bőrödet. Ám ekkor mintha csak megelégelné a dolgot, átlyuggatott tenyered összezárul, és hangos pendülések mellett egyenként letördeli a karmokat, és ujjakat a fém karról. CyCa hangszóróin keresztül különös hangok jutnak el hozzád. A magas fülsértő hang, legjobban a sikolyra emlékeztet. Meg is tudod mért pillanatokkal később. Szemed a letört karmokon pihen egy pillanatig, és meglátsz vértől iszamós ujjbegyeket.
Cardas és Cybergyík párharca kiegyenlítettebb már nem is lehetne. A két fél megpróbálja egymást a földre kényszeríteni, de az nem megy egyikőjüknek sem. A farok megfeszül a lábon, a láb minden izma kidagad, de egyik sem bír a másikkal. A csevegés pedig csak ráadás //Hála istennek ilyet is látok végre.//, hogy az elnyomott harci indulatok, nehogy feltörjenek. Ott áll a két fél, miközben a nagyok egymást próbálják kékre-zöldre pofozni.
Ebben pedig elől jár Batman és Selina. A hihetetlen ütéskombinációkat tovább osztogatják, és a macskanő felől még pár meredek rúgás is bejátszik, csak hogy tökéletes idomai a legváratlanabb pillanatban feltűnjenek. Batman a város hőse, a Denevér, nem bír a nővel. Vagy csak nem akar bírni, látszólag visszafogja magát, és nem akarja, hogy komolyabb bántódása eshessen bárkinek is.

Eközben a Don egyetlen megmaradt vendégét, testőreivel karöltve, egy titkos helyiségbe viszi. A helyiség pedig egy falba épített lépcsőlejáró, ami kicsit meredek, kicsit szűk, de a célnak tökéletesen megfelel. Szinte láthatatlanul rejtezik a szintek között.
- Azért lett ön meghívva, hogy bemutassam barátaimnak. Egy ilyen partin nagyon jó kapcsolatokra tehetett volna szert. Ez pedig bimbódzó karrierjére nézve, jó hatással lett volna. - Újabb kínos szünet következik, ahogy az egyik biztonsági őr csendre inti a kis csapat, az egyel lentebb lévő szint ajtaja előtt. Úgy látszik, nagyon vigyáznak a biztonságra. Ahogy két szint közé értek, azonnal folytatja. - Mondjuk úgy, hogy a város vezetés nem éppen áll a helyzet magaslatán. Az üzlettársaimmal úgy döntöttünk, hogy megfelelő pillanat lenne, úgymond helyettest keresni Rupert Thorne polgármester helyére. - Újabb szünet, de ezt most nem egy ajtó, vagy egy túlbuzgó biztonsági őr miatt lett beiktatva. A hatásszünet az újonnan elhangzottak megemésztésére szolgálnak, hogy tudj olvasni a sorok között.

A szoba ajtaja becsapódik mögöttetek, ahogy Kitriana a kezében tartott serpenyővel becsukja, hogy ne tudjanak utánatok jönni. Az egyedüllét jó, mert kettesben, gyorsabban végezhettek, ahelyett, hogy egy csapatnyi szuperképességekkel megáldott lény szétverné közben az irodát, és akár egy rajzfilmben lóbálva a papírt menekülnétek, miközben egymás elől kapkodnátok el az értékes nyereményt.
Mikor leülsz a kényelmes bőrfotelre, szinte érzed az erőt magadban, ahogy áramlik beléd. Egy ilyen bútor csak egy hatalmas emberé lehet, ki élet és halál ura saját birodalmában. Most pedig éppen a lánya az, ki ráhasal az asztalra, és a matató kezedre teszi az övét, egy szépen faragott ívhez viszi, és megnyomja az állati fejet, mely leginkább egy kígyóra emlékeztethet téged.
Egy aprócska polc ugrik ki az asztalból, és egy keménykötéses vastag, meglepően viseltes könyvecske ugrik ki belőle. Látszik rajta, hogy tele van írva, és az is, hogy minden nap forgatva van.
- Láttam egyszer, hogy apám ide dugta... - Mondja miközben az ajtó felé néz, ahonnan a nem túl bizalomkeltő hangok érkeznek. - és most hogyan tovább. Hogy akarunk túljutni a tesztoszteron őrültek között, anélkül hogy belepusztulnánk? - Teszi fel a kérdést, ami nem kis problémát vet fel. Ha kiléptek a könyvel, azonnal nektek ugranak.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone kúria - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 12 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 05, 2012 11:09 am

Amíg én az asztalhoz sietek, Kitriana becsukja mögöttünk az ajtót. Ez jó ötlet, eszembe sem jutott. Oké, szóval már csak meg kellene találni azt a valamit.
Leülök és meglepően jó érzés tölt el. Valahogy áthatja ennek a maffiózónak az aurája, vagy nem tudom, de tényleg, fantasztikus érzés fog el, míg ülve kutatok. Kitriana megfogja kezemet és helyre igazítja. Úgy tűnik, ismeri a rekesz nyitját. S elég nevetséges, hogy pont ilyesmire nem gondoltam. Azt hittem, valahogy ki kell csúsztatni az asztal egy részét, esetleg egy gomb van rajta elhelyezve, de pont ez az állatfej nem jutott az eszembe.
A gömb lenyomása után kiugrik végül egy polc, amiben egy kinézete alapján elég gyakran használt könyv van. Egy pillanatra belelapozok, végigpörgetem, s feltűnik, hogy igazam volt, tényleg rengetegszer használták. Vajon mennyi mocskos üzletet írhattak le ezzel a néhány papírra? S mennyit írhattak vérrel… undorító.
- Batman, megvan a könyv – szólok a főnöknek és társaimnak a kommunikátorba.
Kitriana közben felhívja a figyelmem, hogy megvan a könyv, mehetnénk – de hogyan? Ez egy marha jó kérdés. Ablaka nincs az irodának, amin kimászhatnánk, csak az a kijárat van, ahol bejöttünk. Márpedig ha ott megyünk ki, biztos ránk ugranak a macskanők. Kellene tennünk jó pár métert, beiktatni egy kanyart is, tűzkerülést és még a TF. Francba.
Azon gondolkozom, fel tudnánk-e mászni a falon és úgy megközelíteni a lépcsőt, de ezt hamar elvetem, túl rizikós és időigényes lenne, nem sikerülne. Hüm…
- Van egy ötletem…
Odalépek a könyvespolchoz és keresek egy olyan könyvet, ami hasonlít a kezemben lévőre, azaz úgy tűnik, mint amit sokat használtak és legalább egy picit hasonlít rá, legalább távolról el lehet hinni, hogy ez lenne az igazi. Ha nem találok, akkor maradok még filózni.
Ha találok ilyet, akkor az igazi fogást hátra a gatyámba teszem, hogy ne lássa senki, míg a kamut a kezemben tartom, s beleszólok a kommunikátorba.
- Gyík, te vagy a leggyorsabb a csapatból, segítened kell. El kell jutnod az irodáig a jelemre, felkapnod, amit odaadok és elhúznod. Így biztonságba helyezhetnénk a dokumentumot. Menni fog?
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Falcone kúria - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 12 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 05, 2012 5:10 pm

A macska belesétál a csapdába, ám nem engedi, hogy másik karjával a feje közelébe kerüljön, sőt amelyik kezéről Brian azt hitte, hogy kellőképp összeroncsolta, még tudott karmolni is.
Ám ekkor Védelmező testében lévő szimbióta megelégelte, hogy a férfi őt használja pajzsként, és olyan gyorsan forrt be a kézfején lévő seb, hogy ujjastól letörte a robot karmait.
Bal karján lévő seb elenyésző, felkészül a következő támadásra, de más történik, mint amire számított.
Elkezd úgy sikítani, majd belebolondul, majdnem füléhez kap, mikor eszébe jut, hogy jól fejbe is szúrná magát a kézfejében lévő karmokkal. Így mivel ülőpozícióban van, nincs más választása, mindkét lábával nagy lendületet vesz, és akkorát rúg a robotba, amekkorát bír. Tudja, hogy végtagjaiban nincs akkora erő, mint karjaiban, de talán elég ahhoz, hogy elveszítse a lendületét, és abbahagyja a szörnyű hang kibocsátását. Amint megvan a rúgás, lendületet vesz belőle, és egy hátrabukfencel megpróbál feltápászkodni.
Ekkor azonban megszólal a rádió Sárkány hangját hallva benne, bár nehéz kiszűrni mondandóját a robot észveszejtő sikítása miatt.
- Segítek. - Mondta bele a rádióba a férfi, majd Cardas és Cyber felé veszi útját, már, ha CyCa nem avatkozik közbe. Nem akar, csak lőtávolba érni, ha addig a robot még nem akadályozza a mozgását, előkapja Megtorlóját, és tüzet nyit a gyík ellen küzdő hölgyre. Próbál pontosan célozni, habár a távolság és az adrenalin hatására talán nem megy könnyedén, azért rendőriségi rutinjára támaszkodhat, de elég az is, ha a lány fedezékbe bújik, már azzal megkönnyíti a gyík dolgát. Attól, hogy gyíkot találja el, nem aggódik, elég gyors ő, na meg tiszta a szíve, sebet meg a fegyver nem ejt rajta, max a pillanatnyi fájdalom ami zavarhatná őt.
Ha eközben a robot új erőre kap, megpróbál félreugrani előle, de folyamatos tűz alatt akarja tartani Cardast. Az lenne a legjobb, ha csak kicsit is eltalálná, talán akkor összeesne lelkiismeretes módon, és megbánna mindent, mit életében elkövetett.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Falcone kúria - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 12 I_icon_minitimePént. Ápr. 06, 2012 11:37 am

Na, hát szerintem én mindenre felkészültem, ami történhetett volna a bunyó alatt, de hogy egyikünk se bírjon a másikkal, az nem volt benne az ötlettáramba. Elég nevetségesen festhetünk egy külső szemlélő számára. De nem fogom magam megadni, és próbálok továbbra is ugyanekkora erővel ellenállni Cybergyíknak, viszont hogy mivel szabadítsam ki magam a szorításából, fogalmam sincs.
- Tudod, úgy tűnik, egyenlőek vagyunk... - mondom neki kicsit szórakozott hangnemben.
Egyáltalán miért bunyózunk? Hisz mind kettőnk ugyanazt akarja, csak a Tolvajok Fejedelme még jövedelmet is pluszba. ÉN meg hogy ki oldalán állok jelenleg teljesen mindegy, mert úgyis küzdeni kellene.
Csak azt nem értem, hogy most pontosan mit is csinálunk? Fel kell tartóztatni az ellenfelet, vagy át kéne gázolni rajta? Nem tiszta a dolog, de szerintem ha Selina át akart volna jutni köztük, akkor már átjutott volna. Szóval marad a feltartóztatás. Még egy kétségbeesett próbálkozást megengedek magamnak, és megpróbálom ellenfelem egy erős rántással felemelni a földről, hogy aztán hagyjam ismét földre esni. Ez talán lazít a szorításán. De ügyelek Cybergyík mozdulataira, és ha netán ő akarna a földre teríteni, akkor minden megfeszítve próbálok talpon maradni, kezeimmel távol tartva őt célja elérésétől.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Falcone kúria - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 12 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 1:35 pm

//Bocsánat a késésért, nyaralni voltam és értesítőt sem kaptam.//

A harc nem akart eldőlni egyikünk számára sem. A számokkal kéne leírnom a képességeimben szerintem csak a reflexekben lenne magasabb a pontszámom, ami viszont most nem ér túl sokat, mert hiába gyorsabb a felfogásom ha a testünk ugyanolyan gyorsan mozog.
-Hehe, igen úgy tűnik. Kár hogy a döntetlen nem kerülhet szóba.-Jegyeztem meg egy mosollyal, miközben elhatároztam, hogy nincs értelme tovább próbálkozni a rángatással, inkább elengedem a lábát, és újra védekező pózt veszek föl.-De balszerencsédre, nekem nem kell győznöm, hogy elérjem a céljaim.-Mondtam, miközben árgus szemekkel figyeltem minden lépését, amíg meg nem hallottam Sárkány hangját, a fülemben(Ha meghallottam).~Huh, meg van a dokumentum?~Gondoltam magamban, miközben továbbra is Felicián tartottam a szemem. Ha Védelmező közbe tud avatkozni akkor azt várom meg, ha viszont nem, akkor teszek pár lépést hátra.
-Ne haragudj, de ebből mégis döntetlen lesz.-Mondtam, majd a következő pillanatban elkezdtem hátra szaltókat vetni, amíg kellő távolságba nem kerültem, majd megfordultam, és elkezdtem az iroda felé futni, hogy találkozzak Sárkánnyal, és átvegyem a küldeményt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Falcone kúria - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 12 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Falcone kúria
Vissza az elejére 
12 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» Falcone birtoka

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Gyémánt kerület-
Ugrás: