DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
The One True Bean - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
The One True Bean - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
The One True Bean - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
The One True Bean - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
The One True Bean - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
The One True Bean - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
The One True Bean - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
The One True Bean - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
The One True Bean - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
The One True Bean - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 The One True Bean

Go down 
+3
Michael White
Hatred
Vadmacska
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

The One True Bean - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 2 I_icon_minitimeVas. Ápr. 03, 2011 11:21 am

A férfi fájdalom ittasan és tehetetlenül vergődik Sárkány kezei alatt, és a hideg fegyvercső érintésére még fel is nyög. Érzi, hogy nincs menekvés ebből a szorításból. Elszáll minden bátorsága, és olyan gyorsan kezd el beszélni ahogy csak emberileg lehetséges.
- Kivégeztékőket,hidegvérrel! - Jön a furcsa válasz az első kérdésetekre. - Nem,mégszép,hogynemmiöltükmegőket.Kilenneolyanhülye,hogyaFalconecsaládbólöljönmegvalakit. - A harmadik kérdésre nem kaptok választ, először azt hiszitek, hogy túl makacs, és más valakitől/valamitől retteg, és azért nem mondja el. Végül kiderül, hogy csak nem látta merre is intett Sárkány a fejével. Miután megoldjátok ezt a kis problémát is, megkapjátok azt, amit akartok. - Ott a bokszcsarnok van, mi más lenne? - Az utolsó válasz kicsit nyugtalanná tette, és miután a figyelmetek másra terelődik újra el kezd mocorogni.
Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

The One True Bean - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 2 I_icon_minitimeVas. Ápr. 03, 2011 6:54 pm

A helyzet egyértelmű: irány a boxcsarnok, ott talán megkapjuk a választ a kérdéseinkre. Amíg a többiek a még eszméleténél lévő fickóval szórakoznak, addig én elindulok, hogy összeszedjem a fegyvereket, hogy ne tudjanak minket hátba támadni, ha esetleg magukhoz térnének. Kiszedem a tárakat, és a tartalékokat is elveszem, a puskákat pedig betámasztom a bárpult mögé. Aztán megvizsgálom a civil áldozatainkat, és ha van szükségük mentőre, keresek egy telefont, és hívom őket. Mire ezzel végzek, addigra már biztosan kisajtoltak minden információt az emberünkből, úgyhogy táraim felé fordulok:
- Na akkor megnézzük ezt az arénát?
Az ajtóhoz lépek, és megpróbálom kinyitni. Ha nem sikerül, újból átkutatom a fegyvereseket, ezúttal egy kulcsot keresve.
Vissza az elejére Go down
Hatred

Hatred


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2011. Feb. 24.

The One True Bean - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 2 I_icon_minitimeVas. Ápr. 03, 2011 10:05 pm

Az idősebbnek tippelt csóka önállósodik kicsit és bár ennek titkon örülök, nem igazán fejtem ki. Hiszen én nem tanácsoltam ezt neki. Így valahol talán ellenem is irányulhatna a dolog. De nem törődök a tekintélyem felé irányuló cselekedetekkel, ha nem muszáj. Így csak vissza nézek a mocorgó pasasra. Ilyenkor a legjobb az lenne ha térden lőném, fegyelem szempontjából. De hamar elkábulna és a feje se lenne elég tiszta. Frissülés kell neki. Rátaposok a kezére, de azért gondolom a maszkos se hagyja csak úgy. Szóval kérdezek, most kicsit én is, még mindig rá tartva a puskát.
- Megkérdem hát még egyszer: Mi van az ajtó mögött? Vagy inkább kit kéne kérdeznem? - Torzított hangon kérdezem a tagot, hátha megérti, hogy nem a helyiség funkciója érdekel. Valószínű a gyilkosokat nem ismeri, a fogalmazás alapján. Hiszen kérdéssel felelt. Bár lehet hantázik. Először inkább felteszem, hogy nem hazudik, majd meglátjuk később milyen kedvem lesz. Viszont ha nincs közük ehhez, pontosan mi váltotta ki az ellenséges reakció ezen mértékét. Nem szokás csakúgy esti mese helyett bárokban pazarolni a drága lőszert.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

The One True Bean - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 2 I_icon_minitimeVas. Ápr. 03, 2011 10:39 pm

Hatred jön segíteni kivallatni a pasast. Az meg eléggé be van tojva tőlünk, így segítőkésznek bizonyul. Azt állítja, hogy nem ők ölték meg Loebet, de még Falcone rokonát sem. Akkor viszont miért ugrott fel mindenki és ragadott fegyvert? Az ajtóra azt mondja, hogy valami boxcsarnok van mögötte. Illegális box? Felőlem... az olyan sok vizet nem zavar, legalábbis azt hiszem. Az az egyik legkisebb baj ebben a városban. Viszont láthatóan felidegesítette valami a fickót ezzel kapcsolatban. Jobb lesz majd benézni.
A muki elkezd mocorogni, de kissé megszorítom a nyakát, hogy tudja hol a helye, valamint társam jól rá is tapos a kezére. Hatred figyelmét is felkeltette az ajtó, s elég erőszakosan kérdezősködik felőle.
- Ha nem ti öltétek meg őket, miért nem tudtatok a valagatokon ülni, mikor meghallottátok Maróni nevét? - kérdem erőszakosan. Kissé megnyugszom. Úgy veszem észre, tényleg csak az előző lövöldözés miatt vagyok ilyen, valamint meg akarom félemlíteni a palit. De az is lehet, hogy csak átvettem kissé Hatred elbűvölő stílusát. ... Hatred elbűvölő stílusa? Megint hülye vagyok. Jó, akkor nincs gáz. Csak maradjon is így.


A hozzászólást Michael White összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 04, 2011 8:33 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

The One True Bean - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 04, 2011 6:51 pm

Maverick ajtó felé tapogatózása várt akadályba ütközik. Az eddig csak álldogáló kétajtós szekrények, semmi fenyegető mozdulatot nem tesznek csak elé és az ajtó közé állnak. Így akadályozva meg, hogy közelebb kerüljön a céljához. Így most ott áll az ifjú bűnüldöző a két megtermett férfi előtt, keményen farkasszemet nézve egymással.
Eközben két társa folytatja a kérdezősködést. A férfi a lelki és testi terrortól mindent elmond, amit csak tud. Megakar innen mindenképpen szabadulni.
- Illegális boksz aréna, itt bármire lehet fogadni, amire csak akarsz, és bármilyen fogadásra hajlandóak. Ha van elég pénzed akár, még csecsemőket is összeengednek a kedvedért. - Jön az első meglepő válasz. - Talán kérdezzétek Goldmill-t, ő ott a főnök, az edző, a mindenes. Talán tud nektek válaszolni. - Egy új név. Egy új alvilági személy, vagy talán vezér? Eddig egyikőtök sem hallott erről a Goldmill-ről, ez talán jó jel.
//Maróni-t mondott Hatred, nem Falcone-t.//
- Haver itt nem látjuk szívesen az ilyen maszkos paprikajancsikat, főleg Maróni egyik bárjában ne! - Adja meg az indokot, miért is támadtak rátok egyből, mikor kérdezősködni kezdtetek.
Vissza az elejére Go down
Hatred

Hatred


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2011. Feb. 24.

The One True Bean - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 04, 2011 9:05 pm

Sínen vagyunk, regél a forma minden féléről. Csak nyugodtan hallgatom. Mikor az boxos részről mesél az ajtó felé nézek, ahol a másik társam farkas szemezést az őrökkel. Egyes szokások szerint ezzel kiderül ki az erősebb, de nem hiszem, hogy a két kiművelt fő ott az ajtónál erre játszik. Majd csak lecsapják a tagot ha akarják. ~ Goldmill...~ Jegyzem meg magamnak a nevet az ajtó felé révedve. Azt mondja őt kéne keresnünk. Talán nem kamuzik.
- Hé Stan és Pan! Mit kóstál a belépő? - Kérdem teljes komolysággal és torzított, mindig mély hangon. ~ Kéne nekem erre valami kütyü... talán.~ A kérdés közben is a lenti formára néz a puska csöve.
- "Ki lenne olyan hülye", ezt mondtad. Nem akarod átgondolni mit tudsz a dologról még, mielőtt itt hagyunk? - Kérdem a biztonságiakat figyelve a tehetetlen tökitől. Hátra leveszi a hangulatunkból, hogy most nem biztos, hogy túl fitten kerülne ki a maszkos alól. A lenéző piszkálódását észre sem veszem. Nem azért viselem, hogy belopjam magamat a szívükbe.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

The One True Bean - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 04, 2011 9:42 pm

Jól van, tovább dalol a madárka. Szóval valami Goldmillt kéne odabent keresnünk. Sose hallottam a krapekról. Az indok pedig elég elfogadható. Nem csodálom, hogy nem bírják az álarcosokat, hiszen bűnözők. Még azt a keveset is el tennék láb alól, ha tehetnék...
A szemem sarkából látom, hogy Maverick próbál bejutni, de ellenállásba ütközik. Legszívesebben mennék oda segíteni, de Hatred a szövege alapján számít a jelenlétemre a kikérdezésnél. Aztán lehet, hogy félreértettem a mondandóját. Mindenesetre maradok és figyelek, hátha kiderül még valami.
Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

The One True Bean - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 2 I_icon_minitimeKedd Ápr. 05, 2011 4:09 pm

Gyanúsak nekem ezek a srácok. Az egész tömegbunyó alatt meg sem moccantak, és láthatóan még mindig nincs kedvük kinyírni minket. Bár minden bizonnyal akcióba lépnének, ha megpróbálnánk erőszakkal bemenni, de ez azért még így is furcsa. Eléjük lépek, és épp nyitnám a szám, hátha lehet velük beszélni. Minden jel arra utal, hogy nem Maroni emberei ölték meg az emberünket, de valaki azt akarja, hogy a család úgy gondolja, hogy ők tették. Tehát bizonyos szempontból az sem kizárt, hogy egy oldalon állunk, ez pedig elősegítené a tárgyalást. Beszédhez kezdenék, amikor Hatred átveszi tőlem a szót. A szokásos, gúnyos stílusában szólal meg, ami nem biztos, hogy a legelőnyösebb választás volt. Mindenesetre várok, felkészülve arra, hogy ha harcra kerülne a sor, én vagyok a frontvonalban.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

The One True Bean - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 2 I_icon_minitimeKedd Ápr. 05, 2011 4:35 pm

Nem kerül újabb harcra sor. A két ajtónálló a kérdés hallatán elégedetten mormog, és a Stan-nak nevezett válaszol.
- Két rugó fejenként készpénzben ide a kezünkbe, de csak akkor ha törött végtagok nélkül akartok bejutni. - Az árjegyzék mellett, életveszélyes fenyegetést is kaptok. Úgy látszik egyáltalán nem érdekli őket, hogy mit is tettetek nemrég az emberekkel, csak a munkájukkal törődnek. Kinyújtja Stan a kezét Maverick felé, hogy ne kelljen keresnetek hova is kell a pénzt tenni.
Az következő vallató kérdésre, egy kicsit rettegő hangon kaptok választ.
- Semmit sem tudok, de az biztos hogy nincs azaz épelméjű ember, aki az alvilág vezéreivel packázna. - A szemeiben látjátok a rettegés szikráját, mikor csak rágondol a vezető maffiózókra.
Vissza az elejére Go down
Hatred

Hatred


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2011. Feb. 24.

The One True Bean - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 2 I_icon_minitimeKedd Ápr. 05, 2011 5:59 pm

Mikor meghallom a választ mosolygás helyett csak elgondolkodok. A helyzetbe illő legjobb megoldással kapcsolatban. A gond, csupán, hogy nem tudom milyen a felszerelésük, illetve a felkészültségük. A csöndes akadály nélküli bejutás meg jobb lenne mindenkinek. Ha bucira veretjük a fejünk, tompábbak és fáradtabbak is leszünk. De azért érdekes ez a két hegyomlás. Vagy lenézik magukat és azt mondják eltudnák törni egy-két csontunk mielőtt bejutunk rajtuk keresztül. Vagy valami féle kéj társul nekik az emberek veréséhez és egy kis püffölés ellenében átengednének. Persze valószínűbb az előbbi. De mindent szépen nyitva tartok. Hallom is közben az újabb választ. Érdekes felvetés, de helytelen.
- Pedig úgy tűnik mégis van... - Jegyzem meg a jó öreg rekedtes hangon, elrévedve a falra, egy pár másodpercre. Mikor visszatérek, rögtön jelzem is, megpördítem a puskát és tarkón csapom a tussal a fekvő srácot. Vigyázva, hogy a cső senki felé ne nézzen fenyegetően.
- Nézd meg a kasszát és a csapost, mi is a jövedelme egy ilyen koszos lebújnak! - Ez után vissza fordítom a puskát és két kezembe veszem, de még lefelé tartva indulok el az ajtó felé.
- Téged meg nem tanítottak meg alkudni? - Kérdem a másik társam, majd a nagy fickókat kezdem nézni. Megpróbálom kiszűrni van-e fegyver náluk. A szokásos helyeken. Azaz, hogy a hónuk alatt lapul-e ólom adagoló vagy a bokájukra nem-e csatoltak egy revolvert. Valószínű már kiszúrtam volna, ha az övükbe tűzve van náluk fegyver de azért azt is megnézem. Persze amennyire ezt a távolság engedi. Jó három méterre viszont meg álluk tőlük, mint optimális tárgyaló pozíciónak kinevezve azt.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

The One True Bean - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 2 I_icon_minitimeKedd Ápr. 05, 2011 8:54 pm

A két ajtónálló kétezerért enged csak be minket. Na peersze... vagy inkább nem kapnak 2 nagy pofont! És még nagyon olcó voltam... Röhej, ők akarnak elverni... Na mindegy.
Hatred lecsapja a mukinkat, mint a taxiórát, majd felhív, hogy nézzem át a kasszát. ... hát azt meg minek? Mi vagyok én, csicska? Áh, egye fene... hátha találok valami telefonszámot a pasasnál, vagy valamit, amit használhatnánk... Addig hátha megoldják a bemenetelt.
Odaballagok a pultoshoz, majd átkutatom. Miután ez megtörtént, akár találtam valamit, akár nem, odamegyek a többiekhez. Hátha kell erősítés.
Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

The One True Bean - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 2 I_icon_minitimeKedd Ápr. 05, 2011 10:31 pm

Őszintén csodálkozom, hogy még mindig nem verekszünk. A fickók vagy annyira buták, hogy nem fogták fel, hogy Hatred beszólt nekik, vagy tényleg nincsenek harcias kedvükben. Az igazat megvallva, inkább az előbbire gyanakszom. Aggódva követem sárkányt a tekintetemmel. Tartok tőle, hogy az embereink nem fognak örülni, hogy kifosztjuk a helyet, majd abból fizetjük a belépőnket. Viszont nincs időm ezen töprengeni, mert vezetőnk mellém lép. Én is kapok egy csípős megjegyzést üzleti képességeimmel kapcsolatban, de nem veszem fel, inkább visszaszúrok neki:
-Bár még szóhoz sem hagytál jutni, de ha már itt vagy, átengedem a terepet egy olyannak, akit "megtanítottak alkudni!"- vágok vissza, ezzel át is passzolva az alkudozást a minden bizonnyal valóban hozzáértőbb társamnak. Jelen pillanatban ugyanis az erőszak árfolyamának változásán kívül más indokot nem tudok, miért kéne olcsóbban beengedniük minket.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

The One True Bean - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 06, 2011 5:02 pm

Sárkány kezeiben a férfi eszméletlenül állapotba kerül, Hatred hathatós beavatkozásának köszönhetően, majd nagyot koppan a feje a padlón. A két ajtónálló egyetlen szóval, vagy tettel sem reagál egyikőtök megnyilvánulására sem. Szúrós szemmel nézik, ahogy a kapucnis férfi is csatlakozik ősz társához, de a baloldali még mindig nem engedi lejjebb egy milliméterrel sem a kezét.
Sárkány hatékonyan átkutatja a nagydarab csapost. Először egy mocskos mosogató rongyra teszed rá a kezed, után ahogy egyre beljebb haladsz a zsíros ruhanemük erdejében, találsz még egy kopott sörbontót, egy tárcát benne két darab ötdollárossal, és az igazolványival, tizenkilenc dollárnyi aprót a kötényébe csúsztatva, és egy csapat képet feslett erkölcsű, lenge öltözetű nőkről.


//Na akkor mivel nem értettem meg ténylegesen mit is akar Sárkány ezért javítunk. //


A hozzászólást Vadmacska összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 07, 2011 9:00 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Hatred

Hatred


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2011. Feb. 24.

The One True Bean - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 2 I_icon_minitimePént. Ápr. 08, 2011 5:49 pm

Fegyvert nem látok a két majomnál, de ez nem jelenti azt, hogy nincs. A pénzért küldött maszkosnál viszont nem látok hat rugót és attól félek ezt azt jelenti, hogy nincs is. Mikor visszaállít közénk a markában pár szeméttel, meg pár dolcsival a maszk alatt egy nagyon lenéző arckijelzést öltök magamra. De a srác csak a minta változását láthatja. Még rá nézek, nem a biztonságira, mikor lassan a kabátom alá nyúlok. Azt sejtetve, hogy a tárcám akarom elérni. Helyette megfogom a sokkolóm végét.
- Hát mindent... - Kezdem, miközben elsütöm a puskát, így csupán egy kézzel tartva a távolabb lévő ajtó őr térdei felé. Meg se próbálom visszatartani a rúgását a puskának, csak egy kicsit próbálom irányítani, hogy felfelé pördüljön, ha kell kicsit meg is dobom, hogy az előre lépésem közben ráfoghassak a csövére és felmérve a helyzetet, illetve közelebbi gorilla védelmét lesújtsak a térdére, a fejére vagy a bordáira. De én csak az ütés beérkezéséig viselem a puska gondját, utána oka fogyottnak látnám hurcibálni. Így megpróbálok az ütés után tovább pördülni és a legközelebbi pontjához nyomni a sokkolóm a közelebbinek, míg ha minden jól megy térdre zuhan az eddig távolabb lévő és ráeszmélve , hogy "tényleg ez is itt van" a kesztyűk erejével próbálok lesózni egyet az alak halántékára jobb, avagy szabad kezemmel. Ha elég gyorsak, hogy fegyverért nyúljanak vagy támadjanak akkor gyorsaságom használva a hátuk felé térnék ki és használnám szurkálva a sokkolót vagy a kezem, hogy elvegyem tőle a kedvük.
Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

The One True Bean - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 2 I_icon_minitimePént. Ápr. 08, 2011 6:34 pm

Sárkány visszajön a pulttól, de nem sokat javított a helyzetünkön a kutatása. Hatredre nézek, hátha kitalált valamit, de úgy tűnik, neki sincs jobb ötlete a harcnál. Aprót sóhajtok. Valahogy éreztem, hogy ezt nem ússzuk meg bunyó nélkül. De legalább minden valószínűség szerint nem lesz nehéz küzdelem. Ellenfelünk csupán két, fegyvertelennek tűnő verőlegény. Mindenesetre nem hagyom a társamra az egész mókát. Nem pazarlom arra az időmet, hogy elővegyek egy fegyvert. Egy jól irányzott rúgással gyomron küldöm azt, amelyiket még nem vette kezelésbe Hatred. Ha sikerül a támadás, és a fickó összegörnyed, ugyan azzal a lábbal még egy fejest is megpróbálok kiosztani neki. Mire ezzel végzek, valószínűleg már a másik is kidőlt, mivel a társamnál egy puska is van.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

The One True Bean - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 2 I_icon_minitimePént. Ápr. 08, 2011 9:18 pm

A pultosnál semmit nem találtam. Vagyis semmit, amit használhatnánk. Csupa szemét. Na, ezért kár volt.
Odaballagok társaimhoz, s Hatred elég sokáig néz rám. Nem tudom, hogy milyen arcot vághat a maszkja alatt, de kissé kényelmetlenül érzem magam miatta. Lehet, hogy komolyan gondolta azt a kassza-átnézést? Mondjuk lehet, simább lenne a bejutás, de akkor sem fogok lopni, még egy ilyen helyről sem.
A két srác akcióba lendül. Kettő kettő ellen, én, mint kolonc, mi a francot csináljak? Úgy tűnik, hogy megoldják ők ketten. Ha nem sikerülne valamelyikük támadása, esetleg a két ajtónálló keményebb diónak bizonyul, mint amilyennek látszik, akkor segítek azon társamnak, amelyik bajban van, mégpedig úgy, hogy ellenfelét gyomorszájon rúgom. Ha mindkettő durva lenne, akkor Hatrednek segítek, mert eddig semmi olyan megmozdulást nem láttam tőle, ami szupererőt feltételezne róla.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

The One True Bean - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 2 I_icon_minitimePént. Ápr. 08, 2011 9:52 pm

Hatred meglepetés szerű támadása nem csak ellenfeleit lepi meg, de még magát is. Meghúzza a ravaszt, és a fegyver üresen kattan egyet. A két biztonsági őr még mozdulni sem tud, de az egyik már kapja is a gyomrába Maverick lábát. A férfi nyögve összeesik, miközben a másik már emeli a kezét, de Hatred megsuhintja a puskát és térdkalácson találja. A két férfi két mozdulattal később már nyöszörögve omlik a földre, és sajnálatra méltóan próbálnak valamit is kinyögni a következő csapás előtt.
- Kérem ne, mi csak a munkánkat végezzük! Ne bántsanak könyörgöm. - A térden ütött szemében még könnycseppeket is megpillantatok.
Vissza az elejére Go down
Hatred

Hatred


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2011. Feb. 24.

The One True Bean - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 09, 2011 5:04 pm

Mikor a földre zuhan a két őr egy nagy levegővel állok meg felettük. Azt hittem nehezebb lesz, vagy ha már a munkájukat végzik meg is védik a nagy vas ajtót. Ki gondolta volna, hogy ehelyett sírva fakadnak egy kis csetepatétól. Megnézném a szakszervezetisüket. Lehet nincsenek is olyn nagy tititkok az ajtó mögött, de mivel ez a legközelebbi nyom. Van más tenni valóm?
Fenyegetően megropogtatom a nyakam, majd rájuk rájuk emelem a tekintetem. Pár másodpercet várok, csak lélegezve, hogy elveszhessenek kicsit a tinta teszt váltakozásába.
- Utolsó szó jogán mondanál még valamit, Rózsabimbó? - Kérdem a mély, recsegő hangon. Hátha szükségét érzik, hogy még pontosabb információt adjanak szegény laikusoknak a boksz részleg felé tartva. Közben az ujjammal körkörösen jelezek a kardosnak, hogy figyelje a szobát, nehogy valaki meglepjen minket. Én meg addig azért várom a lányok válaszát.
Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

The One True Bean - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 09, 2011 8:33 pm

Ez meglepően könnyű volt. Úgy tűnik a verőlegényeknek csak a fellépésük jó, de a képességeik már kevésbé. Szánakozva nézek le arra, akit én rúgtam gyomron. Kellemetlen érzés fog el, mintha egy kisgyereket bántottam volna. De legalább végre valahára bejutunk abba a boxcsarnokba. Kicsit hátrébb lépek, hogy Hatred jobban tudjon érvényesülni. Közben vetek egy pillantást a fegyvereseinkre és a pórul járt vendégekre is. Miután a vezetőnk minden információt megtud ami érdekli, nincs más dolgunk mint bemenni a csarnokba és kideríteni mi folyik itt. Már alig bírok várni, de nem tudhatom, hogy Hatred meddig akar játszani szegény fiúkkal.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

The One True Bean - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 09, 2011 9:20 pm

A két srác támadása célt ér, a következményekre meg egyáltalán nem számítottam. Gondoltam, hogy valószínűleg nem kellek most ide, de az eszembe se jutott, hogy ennyire durván összeesnek. És az egyik még sír is... még bűntudatom is támad kissé, pedig hozzájuk sem értem. De legalább végre bemehetünk az ajtón! Már nagyon cseszi a csőröm ez a boxbarlang.
Kissé le is török, hogy Hatred még kérdezősködik, s int, hogy figyeljem a környezetet, ne támadjon hátba valaki. Nekem már eszembe se jutott volna kérdezősködni, csak simán berúgtam volna az ajtót és uzsgyi be. De engedelmeskedem, lehet neki van igaza. Szóval pásztázom tekintetemmel a tömeget, hátha valamelyik muki felkelne, vagy új tűnne fel és támadna.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

The One True Bean - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 09, 2011 9:49 pm

A kezeid között tartott férfi, rettegéssel a szemében néz rád. Úgy tűnik nem kis hatást gyakorolt rá a triótok. A szemeit jobbra balra kapkodja, hol egyikőtökre esik a tekintete, hol másikotokra. Már az eszelősség határán tart a viselkedése.
- Mi mi mi mit akartok még? Mit mondjak még? Atya úr isten mondják már meg mit akarnak tőlem? - Úgy látszik már nem ebben a világban él, a teste még itt van, de az elméje már messzi távozott.
Sárkány körbenéz, és ellenségre utaló jelnek még a legkisebb jelét sem látja, csak az tűnik fel neki, hogy az általuk összevert vendégek, már eltűntek. Míg ti nem figyeltetek, józan észre vallóan, eltűntek a kocsmából.
Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

The One True Bean - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 2 I_icon_minitimeVas. Ápr. 10, 2011 2:39 pm

Most már tényleg kezdem sajnálni a fickót. Tényleg csak a feladatát teljesítette, bár egy fokkal erősebb idegzet nem jönne rosszul ehhez a munkakörhöz. Hatredhez fordulok:
- Hagyd már békén szegény srácot! A végén még sokkot vagy szívrohamot kap itt nekünk!- mondom a vezetőnknek, és a nyöszörgő őrhöz intézem a mondandómat:
- Nyugodjon meg! Ha nem tanúsítanak több ellenállást nem esik más bántódásuk!- ezzel minden bizonnyal keresztülhúzom a társam terveit, de a csarnokban úgyis minden információt megtudunk amit belőle kiszedhettünk volna. Azért még hozzáteszem a biztonság kedvéért:
- Esetleg van még valami, amit el szeretne mondani nekünk?
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

The One True Bean - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 2 I_icon_minitimeVas. Ápr. 10, 2011 10:02 pm

Semmit sem látok, mikor megfordulok. Legalábbis vendégeket nem. Valószínűleg leléptek, miközben vallattuk a csávókat. Basszus, ennek asszem nagy visszhangja lesz s amit eddig építettünk Sarah-val, tönkre is mehet. Franc... Ezt majd rendbe kell hozni. Nem akarom, hogy újra üldözött legyek...
Na, ezzel ráérek később is foglalkozni. Gondolatban visszaugrom ide, s megfordulok. Szerencsétlen őr majdhogynem összepisálja magát a félelemtől. Ezek meg még tovább cseszegetik.
- Hagyjuk már ezt a gyökeret és húzzunk már végre be - szólok oda nekik.
Szerintem egyértelmű, hogy itt már nem találunk semmit és a kutakodást bent kell folytatni. Remélem hallgatnak rám és elindulunk.
Vissza az elejére Go down
Hatred

Hatred


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2011. Feb. 24.

The One True Bean - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 11, 2011 5:28 pm

Kifakad a földön fekvő és még a társaim is kiakadnak, hogy mit erőszakoskodnak. Nem igazán tudom, hogy ők miként szoktak információt szerezni. De az ilyen téren elért sikereikről se halottam sokat. Csak ez a kardos lett egy média majom az elmúlt időkben. Szánalmas. De meghagyom hát nekik a dolgot. Kényelmesen elteszem a sokkolót a helyére. Igazítok egyet a kabátomon.
- Oké! Akkor te intézed, hogy ne járjon el a szája amíg végzünk... - Engedem át neki a gyeplőt a szavaimmal, csináljon velük amit akar, engem nem érdekel. Csak ne lihegjenek a nyakunkon öt perc múlva fegyveresek. Az felettébb kellemetlenné tud tenni egy szép napot. Átlépek a testeken amíg azok intézkednek és megnézem, nyitva van-e az ajtó. Ha igen először csak benézek, megpróbálom felmérni ezt a rejtélyes hátsó szobát. De csak óvatosan, figyelek, tanulok...
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

The One True Bean - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 11, 2011 6:14 pm

Hatred Sárkány felé löki az eszét vesztett biztonsági őrt, és átlép az éppen hogy csak nyöszörgőn. Az ajtón átlagos kilincs van, semmilyen furmányos lakat, vagy zár nem akadályoz a kinyitásban. A vastag fémajtó hangos nyikorgások közepette nyílik ki, és mögötte egy egészen új világ tárul a szemetek elé. Eddig nem jöttetek rá, miért is építették ennyire közel egy raktárhoz, de most már tudjátok.
The One True Bean - Page 2 2iusvt4
Hatalmas tér fogad titeket, benne pedig egy minden kívánalmat kielégítő bokszcsarnok. A ringben két afroamerikai éppen az észt püföli ki egymásból, és ezt nem kicsi tömeg előtt. Eddig az ajtó elnyomta a hangzavart, de most üstdob erejével szakad a fületekre. A sportrajongók legalább százan vannak, és szinte extázisba hajszolják magukat.
Az újonnan érkezőkre senki sem figyel fel, talán azért mert nem ti vagytok az első fura figurák itt. Az ex-ajtónállókon kívül senki sem szed be pénz, kivéve a pódiumokon álló egyének, akiknél ránézésre a fogadásokat kötnek a győztesre.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





The One True Bean - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
The One True Bean
Vissza az elejére 
2 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Newtown-
Ugrás: