DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
The One True Bean - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
The One True Bean - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
The One True Bean - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
The One True Bean - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
The One True Bean - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
The One True Bean - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
The One True Bean - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
The One True Bean - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
The One True Bean - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
The One True Bean - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 The One True Bean

Go down 
+3
Michael White
Hatred
Vadmacska
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

The One True Bean - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 6:10 pm

A javaslatod hallatán csak néz rád, mintha egy Arkham-i beutalt lennél. Végül beleun a különféle szemmel elkövetett halálmódok próbálgatásába rajtad, és előhúz egy másik cigarettát. Gyakorlott mozdulattal megkocogtatja a korlátot vele, majd szájához illeszti. A gyújtó még mindig ott van a kezében, és előzőhöz hasonlatos rágyújtást adja elő megint.
- Nem tudsz te semmi. Mit is kezdhet egy ilyen? - Néz magára, mint aki ezzel mindent el is mondott volna. Úgy látszik nagy önbecsülési problémái vannak a srácnak, és ezt nem egy tragédia okozta. Ez már az élettapasztalat velejárója.
- Semmibe sem keveredtem bele. Dolgoztam, mint minden nap, erre jött az új főnökség felborult minden, mi mag a régiek csak kapkodhattuk a fejünket. Nem tehettünk ellene semmit. Egy nap jött egy csapat maszkos ürge, az új vendégkörünket laposra verték, ami még nem is zavart volna engem, de utána tovább folytatták a dolgot. Velem is majdnem végeztek, társamnak köszönhetem, hogy nem esett komolyabb bajom. - Úgy néz ki fájdalmas emléket idéztethettél fel vele, mert erősen dörzsölgeti testrészeit, ahonnan időnkét ki-ki villannak a kék-zöld foltok igaz már gyógyuló félben van, de akkor sem a legjobb kinézet egy kidobnak.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

The One True Bean - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 9:46 pm

Látszik, hogy a válasz, és az ötletek sorozata, kicsit feldühítette Haroldot, biztosan mély nyomot hagyhatott benne valami. Brian látszólag nyugodt figyelemmel hallgatta végig barátja történetét, míg önértékelési problémájára csak legyintett egyet.
- Figyelj, majd szólok a melóhelyemen az érdekedben. - Válaszolt a férfi, kicsit félve a kidobó reakciójától, de végül elmondta, igazából mi bántja őt. A nyugodtság a hősből tovaszállt, vörös karja önkéntelenül ökölbe szorult, míg nyakán egy hatalmas ér látta meg a napvilágot.
- Mond csak Harold, mit tudsz ezekről a maszkosokról? Hol a törzshelyük? Csak, tudod...nem árt, ha vigyázok velük, merre ne tévedjek. - Csikorgatta fogait a Védelmező, szívében olyan harag tombolt, hogy most nem érdekelné, halnának a Maszkosok, vagy rács mögé kerülnének. Kevés ismerőse maradt a Védelmezőnek, pláne barátja, és nem tudja elviselni, ha bántják őket, ráadásul többen egy ellen.
Ha a kidobó mond némi információt a dologról, megpróbál dühén enyhíteni, hiszen most Haroldnak is le kell nyugodnia, és ha ketten őrjöngnek, azzal nem lesznek előrébb.

- Gondold át cimbora az ajánlatomat. Régóta ismerlek téged, és tudom, hogy te jobb vagy ennél. Soha nem adod fel. Ki volt az aki a gyakorló pályán a leggyorsabb időt teljesítette? Meg van benned bátorság, és a kitartás. - Tette a kezét a vállára, ügyelve hogy ne azt a felét érintse amit fájdalmas arccal megsimogatott.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

The One True Bean - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Jún. 08, 2011 12:22 am

Harold néz, csak néz, majd felhős égre veti szemét, és mintha a múltba nézne. Felidézi emlékeit az ominózus esetről, és lassan megrágja a szavakat, csak hogy értelmes mondatokként érjék el füleidet.
- Hát hárman voltak. Akkor éjszaka a főnök, valami nagy bulit tervezett, de ezek beleköptek. Talán nem is tudtak róla. Három maszkos közül az egyik Sárkány volt, vagy csak annak a fazonnak volt öltözve. Manapság ezt nem lehet tudni. Elgyepáltak mindenkit, majd mi kettes is sorra kerültünk. Végül ébredésünk után, már vége is volt az egésznek. Se betörés, se semmi, csak végigverték a bagázst és eltűntek. Azóta se értjük a dolgot. - Ekkor szakítja meg a mondandóját a hangos zene. A kollégája kijött, és javasolta neki egy hördüléssel, hogy ideje lenne dolgozni. A főnök nem azért fizeti, hogy itt barátokkal cseverésszen.
- Na mennem kell. Ha ráérsz hívj fel. Tudod a számom. - Még vár egy kicsit hátha akarsz mondani valamit, vagy kérdezni még egyet, majd lesétál a lépcsősoron, és újra eltűnik az ajtó mögött. Egyedül maradtál, legalábbis értelmes társaság nélkül, mert még a legjobb indulattal sem nevezhetjük annak a két alélt részeget.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

The One True Bean - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Jún. 08, 2011 10:30 am

Még mindig harcol a dühkitöréssel, úgy hallgatja végig a történteket, amiből Brian kiszűri, hogy ezek a Maszkosok nem lehetnek kispályások. Elvertek egy egész kocsmát, plusz még a kidobókat, és aztán lazán kisétáltak, mintha mi sem történt volna, ráadásul azután, hogy új főnöke lett a bárnak. Felettébb érdekesen alakultak az események itt az utóbbi időben, és ez Briant gondolkodóba ejti. Minden esetre szívén viseli Harold sorsát, főleg, hogy már sokszor segített neki, hasznos információkkal.
A maszkosok között volt egy Sárkány is, erre a mondatra felkapja a fejét, és karja is furán remegni kezd.

- Egy Sárkány? Miért lógna egy Sárkány két egyszerű maszkos férfival? Ez az ügy kezd egyre érdekesebb lenni. - Mondta alig hallhatóan, miközben fejében már tervei körvonalazódtak. Mielőtt utánajárna a dolgoknak, előtte úgy gondolja elmegy a Dokihoz, hátha ő tud valamit erről az új főnökről, és a maszkosokról. Meg rákérdezhetne az időgépes történetre is. Kijön Harold munkatársa, és szól neki, hogy ideje lemenni a füstös, és büdös pöcegödörbe, így nem is próbálja meg visszatartani. Több kérdése, nincs, így hagyja, hogy a sebzett óriás lemenjen vissza a kocsmába, de azért még utána kiállt.
- Vigyázz magadra Harold. - Mondta, majd ő is autójához sétált, megvárta, hogy senki ne legyen a környéken, majd úgy szállt be a Deloraen-be. Az autóban magára húzta a maszkot, és felvette a kalapját, úgy indult el, meg sem állva a Doki által üzemeltetett roncstelepig.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

The One True Bean - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Jún. 08, 2011 11:04 pm

Megrökönyödve hallgatja az okfejtéseidet, és újra csak bambán néz rád, de most nem az ő értetlensége, vagy a gondolatainak lassú járása az oka, hanem a te megnyilvánulásod. Széttárja a kezét Harold a meglepetésétől, majd nagy nehezen belekezd.
- Mi van veled haver? Nem voltál ilyen régen. Nem egy sárkány, hanem a Sárkány. Tudod, aki megoldotta tavaly azt a buszos túszdrámát! Nem emlékszel, akkor minden újság róla cikkezett, még Genzo-nál is híresebb volt. - Ekkor kezd derengeni neked is a dolog, hogy tudod ki is az a Sárkány. A maszkos igazságosztó, aki egy böszme nagy kardal rohangál, még ha nem is használja túlságosan sokszor.


Folytatás: Cletus Roncstelep
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

The One True Bean - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 6 I_icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 5:47 am

//Cybergyík magánkaland kezdő reagálása,//

A veled történtek miatt, kissé ki kell szellőztetned a fejedet. Ennek pedig nem nagyon van más módja, mint a jó öreg járőrözés az utcákon.
Éjszaka van, még nem túl késő, de már eléggé hogy a patkányok felbukkanjanak az utcán. Eddig sem telt túl unalmasan az éjszakád. Már három utcai verekedést megakadályoztál, és mindegyik kissé furcsa volt. Mind körül volt egy kis bámészkodó tömeg, és azonnal abba is hagyták, mikor közbe akartál avatkozni. Pedig nem is vagy rendőr, vagy bármilyen szerv. Úgyhogy most rovod az utakat, és újabb bajba keveredsz, csak hogy ki tudd verni a fejedből, a GenTech corp.-ot legalább egy kis időre.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

The One True Bean - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 9:41 pm

Jó sok idő telt el azóta, mióta megtörtént az eset de még mindig nem tudtam kiverni a fejemből a GenTech eseményeit. A borzalmas dolgok amikben segédkezhettem csak tovább nyomasztották a lelki ismeretemet, főleg hogy azért történt mind ez mert nem voltam elég figyelmes, nem használtam ki a lehetőségeim, és botor módon figyelmen kívül hagytam a csapdát amibe belesétáltam. Ez az őri járat is inkább figyelem elterelés, legalább tudom hogy valami jót teszek, hogy segítek másoknak.
A mai nap érdekesen indult. Ahogy haladtam egymás után három bunyót is megláttam, de amint közbe akartam lépni el is futottak. Furcsa volt, és csak hozzá adott a frusztrációhoz, nem tudtam kiüríteni az elmém, és csak a harcra koncentrálni. Persze edzhetnék a többiekkel, de egyszerűen nem tudom elterelni a figyelmem ha tudom hogy nem sérülhetek. Persze miket beszélek, azért csináltam ezt a páncélt hogy ne sérüljek. Ahogy végig néztem a felszerelésen eszembe jutott miért is raktam össze. Azért hogy erősebbnek érezzem magam. Igazi sérülésem még sosem volt, de mégis...
Sóhajtottam egyet, majd megálltam, és körbe néztem. Ma éjjel tényleg csak a bajt keresem. Ahogy belém ütött a felismerés, kicsit furcsán éreztem magam, ez a közömbösség ami végig futott rajtam. Most nem érdekelt, hogy mi történik, csak akciót akartam. Bizonyítani akartam. Bizonyítani, hogy nem vagyok gyenge.
Össze szorítottam a kezem, majd tovább mentem, és folytattam az őri járatot, remélve, hogy találni fogok valami érdekeset.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

The One True Bean - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 3:55 pm

Harmadik sarkon vagy túl már az utolsó összetűzés óta, és újra csak egy tömörülést pillantasz meg az utcákon. Egy nagy csapat ember nézi, ahogy két nő üti emást, mintha fizetnék érte őket. A nők kissé ismerősek számodra, az emberek meg szurkolnak nekik, nem is kicsit.
Egyik közeli háztetőn vagy, nem vettek észre, hogy is vettek volna? Éjszaka van, és amúgy is a két lengén öltözött nőt figyelik, ahogy a szuszt is kiverik egymásból. Elég komoly képzésben vehettek rész, mármint hozzád képest. Nem túl kecsesek a mozgásuk, de ez utcai harc, itt nincs cselezés, vagy szabályok, csak mocskos trükkök, na meg olyan ütések, amit egy normális küzdősportban már rég leültették volna a szabálytalankodót.
A közönség több mint húsz emberből áll, leginkább idősebbek vannak ott, sima civilek, kik meg akarnak szabadulni a való világ fáradalmaitól. Ezzel terelve el a figyelmüket, na meg azért szórakoznak is rajta a férfiak.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

The One True Bean - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 11:26 pm

Ahogy folytattam a felderítést nem sokára rá kellett jönnöm, hogy ma egy nagy esemény folyik, mert a negyedik bunyót is megtaláltam. Oda mentem, és megnéztem a környezetet. Nők harcoltak már megint, pont úgy mint amikor az első igazi bunyóm volt. A nők durvák voltak, és elég keményen küzdöttek egymással, szabályok nélkül. Még jó hogy nem férfiak voltak, biztos rengeteg övön aluli ütés lenne. De most nem is ez járt a fejemben, inkább csak az hogy meg kell akadályoznom a további verekedést. Végig gondoltam a dolgot, majd lehúztam az egyik kesztyűt, és meg kapaszkodtam a falban, majd átlendítettem magam, és szépen lecsúsztam majd amikor már kellő magasságot mentem le egyszerűen leugrottam pár méterre a harcoló csajoktól, és felegyenesedtem.
-Na jól van, a bulinak vége!-Kiáltottam fel, miközben ismét felhúztam a kesztyűt, és megropogtattam a nyakam, és végig néztem az ellenfeleimen, majd sóhajtottam. Valami azt súgja, hogy a buli még csak most kezdődik. Felveszem az alap állást, és figyeltem hogy mi lesz a következő lépés.
-Azt ajánlom, adjátok fel most. Ne nehezítsük meg egymás dolgát.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

The One True Bean - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 6 I_icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 7:04 am

A megjelenésed nem kis riadalmat okoz. Az emberek nem figyeltek fel a jöttödre, és mikor megszólaltál a vér is megfagyott ereikben. A nézők először csak valami új szórakozást látnak benned, de mikor meglátják hogy a harcoló felek egyből abbahagyják a bunyót, rájönnek ez nem így lesz.
Nők gyors iramban küzdik át magukat a bámészkodókon, és ketten kétfele kezdenek el rohanni. Az egyik szinte négykézláb szedi a métereket maga előtt, és megcélozza a legközelebbi sikátort, a másik az úton akar egér utat nyerni. Eltelik egy szívdobbanásnyi idő, majd még egy, és a nézők végre rájönnek, ennek az esti mulatságnak már vége is.
Ki-ki vérmérséklete szerint hagy fel a nézéssel, és szalad el, vagy lépeget mintha itt sem lett volna. Látszólag nyugodtak, de mindenki olyan gyorsan kotor messzire amennyire csak tud.
Van még időd eldönteni, mit is tegyél. A te gyorsaságoddal, felméred a helyzetet. Tudod nem akarnak a harcosok klubjának tagjai senkivel sem konfrontálódni, és nem is akarják hogy elkapják őket. Legalábbis eddig ez volt a látszat.

Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

The One True Bean - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 6 I_icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 5:38 pm

Ahogy leérkeztem, máris megrezzentek, és elkezdtek futni. A szemöldökeim összehúzódtak az emberek reakciójára, és ahogy láttam a nőket, ahogy menekülni kezdenek elindulok én is utánuk.
-Na azt már nem, még egyszer nem.-Kiáltottam miközben oda futottam és az egyik harcoló lány karja után nyúltam, amelyik épp közelebb volt hozzám, hogy megragadjam, majd egy gyors rántással magamhoz húzzam. Ezzel egyidejűleg elektromosságot is vezettem a karjába, és a lábammal elgáncsoltam, és a földre vittem. Reméltem, hogy a hirtelen született pánik legyengíti a figyelmét, így legalább egy bűnözőt elkapok, és kikérdezhetem, ha sikerült leszorítanom, akkor elkezdek beszélni.
-Na jól van. Kezdj el beszélni! Ma nem vagyok jó hangulatban! Ki rendezi ezeket a bunyókat?-Kérdeztem miközben a szemüvegem ráállt a testére, és megropogtattam az ökleimet. Ha nem sikerült egyből elkapnom, akkor futok utána, és megpróbálok elég közel kerülni, hogy egy ugrással a földre terítsem és a kesztyűkkel megsokkoljam, ezzel megbénítva az izmait, és felteszem ugyanazokat a kérdéseket amiket előzőleg kívántam.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

The One True Bean - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 29, 2013 7:08 am

Nem várt dolog történik, mikor a csaj rájön éppen őt szúrtad ki, valami szitokfélét szűr ki a fogai között, majd rákapcsol. Eddig nem nagyon tűnt fel, de most már látod. Macska ügyessége, és legalább olyan mozgása is van. Két lábról, négyre vált, és a köztetek lévő csökkenő távolságot, hirtelen növelni kezdi.
A közeli sikátor felé tart, mint a villám szalad. Egálban vagytok, minden erődet összeszeded, de nem tudod megközelíteni, olyan gyorsan fut mint te. Már éppen elvesztenéd szem elől, ahogy befordul a sarkon. Mikor valami tompa puffanást hallasz. Egy vaskos kékbe bugyolált kar lóg ki a sarokból, és az ökölbe szorított kézbe sikeresen belerohant a hölgyemét.
Teljes sebességnek köszönhetően, olyan lendülettel csapódott a karba, hogy ez az egyetlen találat ki is ütötte. Legalábbis a látszat ez, a nő a földre kerül, miközben te odaérsz. Ha a kar nem is lenne ismerős, a férfi aki a tulajdonosa már inkább. Emberi számítással számítva, már igen csak a korban van, ám teste edzett, és megannyi csatát megélt már.
Vadmacska áll előtted, ugyanazzal a szűkre szabott mosollyal, amit ritkán szokott osztogatni. Mikor meglát téged kicsit elcsodálkozik.
- Látom újra összehozott a sors a szöszkével. – Mutat a nőre, aki szintén ismerős lehet neked. Mikor először találkoztatok ő volt az egyik nő, akit igen csak nehézségekbe ütközött leverni. Kissé megszőrösödött, ám minden kétséget kizáróan ő az. - Na és mi hozott újra a mocskos utcákra? – A kérdésnek van alapja, ám talán még magad sem tudod a választ. Közben egyet rúg az eszméletlen nőbe, nem túl erőset, csak annyira, hogy az ébresztő szándékot érezze belőle.

Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

The One True Bean - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 29, 2013 11:16 am

Ahogy rohantam a csaj után, az hirtelen leereszkedett négykézlábra, és felgyorsította a rohanást.
-Mi a...?-Bukott ki belőlem, mielőtt összeszorítottam a fogaim, és elkezdtem gyorsítani, megpróbáltam beérni, de ember feletti gyorsaságát alig tudtam meghaladni, még a futásra teremtett lábaimmal se. Aztán hirtelen az egésznek vége szakadt, ahogy a nő neki vágódott egy olyan akadálynak amire nem számított, mondjuk én se számítottam ilyen váratlan fejleményekre. Mivel teljes erőből rohantam, ezért majdnem felbuktam, úgy próbáltam elkerülni azt, hogy Vadmacskát egy letaglózó öleléssel köszöntsem. Megtorpantam, majd egy pár másodpercnyi figyelés után leeresztettem a karom és kifújtam a levegőt.
-Kösz a segítséget.-Mondtam miközben rátekintettem a lányra. És tényleg most hogy Vadmacska is itt van már vissza is emlékeztem a múltra.
-Huh, már megint ezek...-Kezdtem bele mielőtt felnéztem volna a férfire.
-Hogy őszinte legyek, csak járőrözni indultam. De aztán találtam egy bunyót, és még egyet, és még kettőt. Szóval gondolom ma utcai bunyó nap van.-Dörzsöltem meg a fejem hátulját, miközben végig néztem a harcoson.
-Na és te, hogy kerülsz ide?-Kérdeztem ahogy a kezeimet a csípőmre helyeztem, és körbe néztem az utcákon, mielőtt lekapcsoltam volna a szemüveget, ne fogyassza az áramot.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

The One True Bean - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 8:19 am

Az eszméletlen nőt grabancánál ragadja meg, és a falnak taszítja. Körülnéz, de csak egy vékonyabb vascsövet talál. Körül akarja tekerni a csajon, de nem sok sikerrel.
Gondol egyet, rád sandít, és átnyújtja neked.
- Kösd meg míg elmondom. Talán még emlékszel, mikor utoljára találkoztunk, akkor is hasonló volt a helyzet. És ez csak egyre komolyabb lesz. Két sarokra van innen egy kocsma, az öreg tulajt valami megszállhatta, eddig semmi komoly bűntettet nem intézett, de most benne van nyakig. Ez pedig nem más mint illegális harcok. Komoly szerencsejáték barlanggá alakította az üzletét, a bandaháború óta. Vérszemet kapott, és elég komoly technológiával rendelkezik emellett. - Int a fejével a sarokba, ahol egy fémdarab nyugszik. Elsőre fel sem tűnne senkinek, de miután jobban megnézed, látod hogy egy apró kamera, tetején egy számodra nem túl hatékony reptető szerkezettel. Egy rotor van rajta, ami a levegőben tartaná ha nem lenne egy hatalmas ököl nyoma.
Már te is meg tudod állapítani, hogy az általad megismert dolgok komoly szervezésre adnak okot. A tömegben tényleg többen is pénzt lóbáltak, amit eddig nem tulajdonítottál neki sokat, de most már látod, hogy egy-egy ilyen bunyó már a helyszínen is több ezer dollárnyi pénzmozgást eredményez.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

The One True Bean - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 11:17 am

A beszélgetés rögtön a tárgyra tért, és én figyelmesen hallgattam amit Vadmacska akart mondani, enyhén bólogattam, miközben a vascsövet figyeltem. Végig néztem a szerkezetén, és igyekeztem megállípatni, hogy milyen erős, majd annak megfelelően a térdemet a támadás pontjához helyeztem és két kezemmel megpróbáltam meghajlítani, és ha ez akkor a nő köré helyezem majd szépen ráerősítettem a lábaira, hogy ne tudjon felkelni és elsétálni. Ha nem sikerült, akkor nem fogok erőlködni és egyszerűen oldalra helyezem a csövet.
-Megjegyzés: Bilincseket kell szerezni.-Mondtam kissé viccelődve, miközben azon gondolkodtam hogyan lehetne mozgásképtelenné tenni, de persze figyelek én az ő mondandójára is, miközben ezt csinálom. Aztán válaszolok is, ha sikerült a megbéklyózás ha nem.
-Értem. Szóval le akarod kapcsolni.-Mondtam miközben körbe tekintettem. Egy ismerős érzés fogott el ami azon az éjszakán is. Az érzés hogy nem vagyok felkészült, de utána eszembe jutott hogy ez badarság, már majdnem két éve vagyok itt. Igaz 6 hónapot agyatlan zöldségként töltöttem, de ez nem ok arra hogy visszakozzak. Erőt vettem magamon majd így folytattam.
-Kell segítség?-Tettem fel a kérdést miközben újra a nőre tekintettem. A gondolat, hogy hozzá hasonló ellenfelekkel kell majd szembe szállnom egyszerre volt félelmetes és izgató. Meg különben is feszültséggel vagyok töltve, kéne valami amin levezethetem.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

The One True Bean - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 3:05 pm

[color=tan]A vascső elhajlik erőlködésedre, majd lábad segítségével eléggé meg is hajlítod hogy oda tudd erősíteni a nőt. Kissé nehéz lesz majd a rendőröknek kiengedni, de hát az már nem a ti bajotok. Ti a munka nehezét magatokra vállaltátok.
- Rendben van, akkor vágjunk bele. Mit szólnál, ha mennék és innánk egy sört? – tette fel a költőinek szánt kérdést, és még a választ sem várta meg máris elindult az egy sarokra lévő kocsmának kikiáltott kricsmi felé.
Soha nem volt túlságosan közkedvelt hely, az egyik emeletes ház pincéjébe száműzött füstös kis csapszék, de ez mostanára megváltozott. Feltehetően a kirívóan sok szerencsejáték, az utcai harcok, na meg az hogy már a szuperhőscsaták folynak minden csatornán.
- Akkor ez tényleg nem jelmez? – Tekint fél szemmel hátra, miközben (talán) követed, és a régi beszélgetésetekre tereli vissza a szót. Úgy látszik már nem veszi be, hogy egy páncélt húzol egy egyszerű jelmezre. Na meg hát második látásra, élőbbnek tűnik a felhámod, mint elsőre.
[/justify]
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

The One True Bean - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 9:43 pm

Miután a nőt megbéklyóztam, felegyenesedtem és végig néztem a macska emberen, aki felajánlotta, hogy igyunk egy sört. Már épp válaszoltam volna amikor elfordult és elindult. Így hát befogtam a szám mielőtt kicsúszott volna az elutasítás. Annak az italnak szörnyű íze volt nem értettem az emberek miért imádják annyira. Ah... Talán azért mert minden evők, és nem hús evők mint én. Mindenesetre elindultam a fickó után, és halottam a kérdését amire megcsuklottam majd elnevettem magam.
-Mi árult el? Talán az emberfeletti gyorsaságom? Vagy a páncélzat? Vagy a farkam hossza?-Kérdeztem viccelődve, miközben felzárkóztam.
-Miért tart az embereknek olyan sokáig felismerni egy idegen fajt? Persze láttam hogy mire képesek az emberek ha elszántak, de eddig senkinek nem tűnt fel első ránézésre.
Konstatáltam a férfinek miközben oda értünk a bár közelébe.
-Mondjuk múlt évben jó nagy hírnevet kavartam magamnak azzal a Falcone üggyel. Azóta azért már kevesebben kérdezik a kilétem, inkább a szándékaim.-Mormogtam el, miközben megvakartam a tarkómat.
-Aj... De régen volt az már.-Sóhajtottam miközben körbe néztem.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

The One True Bean - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 05, 2013 6:55 am

Csak egy pillanatra tekint hátra, mikor az „idegen fajt” említed, de nem nagyon zavartatja magát. Úgy látszik elég sok minden történt már ebben a világban, hogy egy ilyen megjegyzés csak egy pillanatig foglalkoztassa az embereket.
A bejárat előtt, két igen csak megtermett ember álldogál. Nagy valószínűséggel kidobók, nem is a legolcsóbbak. Az egyik a füléhez nyúl, és mond pár szót, mire odaértek. A bejárati ajtó elé állnak, mire odaértek, úgy látszik nem akarnak átengedni titeket.
- Zártkörű rendezvény. Nem engedhetjük be önöket… „uraim” – Vadmacska rád néz, majd közvetlen közelről az egyik őr szemeibe. Annak nagy kék folt éktelenkedik az egyik szeme alatt, és erre a pillantásra a falig hátrál. Már éppen el akarna rohanni, mikor társad megszólal.
- Goldsmith-hez jöttünk… Régi jó barátai vagyunk – Újra jön a fülbe nyúlkálás, és a halk beszéd, de úgy látszik Vadmacska ezt már nem akarja megvárni. Keze ökölbe szorul, és csak pár pillanat kell, ahhoz hogy lesújtson.

Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

The One True Bean - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 6 I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 6:44 pm

Ahogy követtem Vadmacskát a bárhoz, két verő legénnyel találtuk szembe magunkat. És úgy tűnt, hogy nem fognak egykönnyen beengedni. Azonban Vadmacska rögtön megváltoztatta első megfigyelésem adatait, egy szimpla nézéssel. Egy pár pillanatig csak figyeltem, majd láttam hogy Vadmacska felemeli a kezét. Persze az én naiv jóságomban rögtön a gyengébb védelmére keltem, és megfogtam a férfi csuklóját, ha tudtam.
-Előbb provokáld arra hogy megtámadjon. Akkor megfogom engedni hogy beverd a fejét, de addig nem.-Mondtam nemes egyszerűséggel, mintha csak arról próbálnám lebeszélni hogy elköltsön öt dollárt egy haszontalan bizsura. Oh az én begyöpösödött jó fiússágom biztos bajba fog minket keverni. Persze a szemem végig a két nagy fiún voltak, és arra készültem, hogy miután látják, hogy Vadmacska ütni készül ellentámadni próbálnak, így már a másik kezembe bele is lett vezetve egy töltés, hogy a figyelmetlenségüket kihasználva tudjak támadni ha erre kerülne sor.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

The One True Bean - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 6 I_icon_minitimeVas. Szept. 08, 2013 10:12 am

Vadmacska még le sem sújt, de máris megállítod. Csak egy szúrós pillantással mér végig téged. De után kiengedi a kezét, és mégsem küldi a kórházba a biztonsági őrt.
- Rendben van akkor a te módszereddel csináljuk. El akarunk jutni a főnökhöz, Goldsmith-hez megtudni, hogyan is sikerült egy egyszerű kiskocsmából szerencsejáték birodalmat összehozni. - Ezzel egy meghajlással előre enged téged. Hogy ha az ő módszere szerinted nem a legjobb, akkor a tiéd talán hatásosabb lesz, hogy megtudjátok hogyan is sikerült ezt összehozni.
Közben a biztonsági őrök nem tudják mire vélni a kicsiny kis játékotokat, de nem is törődnek vele. A feladatuk állni, és nem beengedni senkit. Ezen kívül nem sok minden történik, csak annyi ,hogy még egy marcona morcos muki lép ki, és szintén megáll az ajtó előtt. A főnök már tudja, hogy jöttök, csak eddig még nem tűnt úgy, hogy beszélni akarna veletek.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

The One True Bean - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 6 I_icon_minitimeVas. Szept. 08, 2013 1:35 pm

Huh, nem gondoltam volna hogy ez ilyen könnyű lett volna. Vadmacska adott nekem egy esélyt, de volt egy olyan érzésem, hogy csak be akarja bizonyítani, hogy csak az ő kulcsával lehet bemenni. Mindenesetre meg mozgattam a vállam, a szúrós szeme kicsit meghűtötte a vérem. Ezt követően végig néztem a két gorillát, majd hozzá kezdtem.
-Bocs, a társam eléggé forrófejű.-Mondtam miközben elmosolyodtam.
-Bemutatkoznék. A nevem Cybergyík. Gondolom már hallottak rólam. Voltam pár újságban, és pár hírben. Az egyik dolog amit csinálok azaz emberek szétverése.-Mondtam vigyorogva, miközben felnéztem rájuk.
-És zavarom a főnökötök üzelmeit, azzal hogy szétzavarom a bunyókat amihez köze van. De biztos vagyok benne hogy meg tudjuk beszélni a dolgokat. Ezért jöttünk. Biztos vagyok benne hogy érdekli őt az ajánlatunk, és talán megnövelhetjük a bevételeit. Ami egyenlő lenne a ti fizetésetek növelésével is.-Mondtam teljesen normális hangnemben, de határozottan. Abban is reménykedtem hogy a pénzügyi plusz majd az én oldalam felé hajlítja a mércét, és bár örültem volna hogyha a főnökük hallotta volna a mikrofonon keresztül amit mondtam, erre nem adtam túl sok hitelt.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

The One True Bean - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 6 I_icon_minitimeKedd Szept. 17, 2013 7:47 am

Vadmacska kissé szúrós szemmel néz rád, mit is akarsz elérni vele. De nem lép közbe, és hagyja terveidet haladni előre. Csak ökölbe szorított kezén ujjainak ropogása adja tudtodra, nem sok türelme maradt már. És ahogy látod az alakok is össze akarják mérni veletek erőtöket, csak a főnöki parancs van hátra.
Újabb mandzsetta telefonálás, és miközben ez a kis társalgás folytatódik, te észreveheted, hogy egy meglepően kicsi, ám kidolgozott repülő szerkezet hagyja el az épület tetejét, és egy kameráját felétek fordítja. Hasonló ez a verekedést felvevő készülékhez, csak ezen kevesebb horpadás van, és még működik is.
De bárhogyan is keltettétek fel a bent lévők figyelmét, be nem akarnak beengedni. Még csak válaszra sem méltatnak, csak még egy kétajtós szekrény lép ki az épületből, és állja el teljes hosszában az ajtót. Így már megvan a számbeli fölényük, még ha az erőbeli nincs is.

Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

The One True Bean - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 6 I_icon_minitimeKedd Szept. 17, 2013 2:09 pm

A szavaim úgy tűnik süket fülekre találtak, mert a testőrök meg se moccantak, csak belebeszéltek a mikrofonukba, amire csak sóhajtottam. Közben hallottam Vadmacska ujjropogtatását, amitől csak még kellemetlenebbül éreztem magam. Végig tekintettem még egyszer az őrökön, és már ismételt szóömlengésbe kezdtem volna, amikor is egy furcsa hangra lettem figyelmes és a szemeim gyorsan meglátták a kamerát. Egyet kettőt pislogtam, majd hallottam ahogy az ajtó kinyílik és egy újabb nagy darab jött ki. Egy pár pillanatig csak figyeltem, majd megdörzsöltem a tarkómat.
-Hehe. Nos legalább egy próbát megért. Ahogy hajdani moralitás professzorom mondaná: "Nem a következmény számít, hanem a szándék."-Mondtam vigyorogva, majd megropogtattam a nyakam.
-Miért nem lehet sosem a diplomatikus utat használni? Figyeljetek csak engedjetek be. Mindannyiunk dolgát megkönnyítenétek.-Mondtam ironikus viccelődéssel, miközben hátrébb tettem az egyik lábam, és vártam hogy mit lépnek a kemény legények. Bár a kezeim most még lent voltak, de a farkam már izgatottan illeget jobbra balra. Szinte pezsgett bennem a vér, miközben a taktikáimon agyaltam. Ha támadnak, elkerülésre összpontosítok. Előbb meg akarom ismerni az ő támadási formájuk mielőtt még a saját trükkjeim bevetném.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

The One True Bean - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 19, 2013 6:59 am

Mintha valami varázsszót ejtették volna ki szádon. Mely elsuhan villás nyelved mellett, és egészen a szívükig, vagy inkább agyukig jutott. A férfiak egy pillanat alatt megdermednek, majd mindannyian kissé kényszeregve de oldalra állnak. Aki utoljára jött ki még ki is nyitja előttetek az ajtót, hogy még ezzel se kelljen nektek fáradni.
Az ajtón belül, a várt látvány fogad titeket. Koszos mocskos hall, oldalt ruhamegörző, csinos kis hölgy vezeti, bentebb nagy csinnadratta, és hangzavar, mit manapság zenének hívnak. És jó pár ember, legalábbis a kitóduló alkohol szagból, és emberi zsivajból ítélve.
A biztonságiak mint megannyi eleven szobor meg sem mozdulnak, nem fenyegetőek, inkább mint a legelőkelőbb vendégeket fedeztek volna fel bennetek, és e szerint is bánnak veletek. Az ajtó nyitva, a lehetőség, hogy a főnökkel beszéljetek, szintén előttetek áll.

Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

The One True Bean - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 19, 2013 1:03 pm

A hangulat hirtelen változása kicsit meglepett. Nem számítottam rá, hogy harc nélkül bejutunk, de aztán egy nagy vigyorral konstatáltam a sikerem.
-Hehe. Köszönöm uraim. Látják nem volt olyan nehéz.-Mondtam majd visszatekintettem Vadmacskára, kíváncsian, csak hogy várjam, hogy milyen kifejezés ül ki az arcára, mielőtt közelebb léptem volna, és ahogy egyre közelebb haladtam egyre jobban figyeltem az őröket. Hívd paranoiának, de nem bíztam meg bennük azután ahogy rám néztek. Ha incidens nélkül bejutottam, akkor körbe tekintettem a helyen. Nos sok minden nem volt ott, csak egy egyszerű bejárat. A ruhamegőrző lányra rámosolyogtam, de mást nem adtam neki, inkább Vadmacska felé fordultam, majd a kezemet a csípőmre tettem.
-Nah ezzel meg is volnánk. Gondolom az emeletre megyünk.-Mondtam, miközben újra szétnéztem, és megdörzsöltem a tarkóm, azon gondolkodva, hogy vajon miért engedtek be ilyen könnyedén.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





The One True Bean - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
The One True Bean
Vissza az elejére 
6 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Newtown-
Ugrás: