DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
The One True Bean - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
The One True Bean - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
The One True Bean - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
The One True Bean - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
The One True Bean - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
The One True Bean - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
The One True Bean - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
The One True Bean - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
The One True Bean - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
The One True Bean - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 The One True Bean

Go down 
+3
Michael White
Hatred
Vadmacska
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

The One True Bean - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 4 I_icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 10:21 am

Úgy tűnik feltevésem beigazolódni látszik, új ellenfeleink valóban sokkal talpraesettebbek, mint az eddigiek. Két társamat egyből el is kapják és a földre küldik őket. Én jobb oldalra lépek ki, és jobb kezemmel támadást indítok az őr felé. Ezt ugyan elvétem, de a másikat sikerül vállba rúgnom, aki ettől a falnak tántorodik. Viszont éppen hogy csak visszanyerem az egyensúlyomat máris jön a következő támadás a jobb oldalitól egy hatalmas parasztlengős formájában. Csak a szemem sarkából látom, hogy a társaim is kezdik összeszedni magukat. Én a jobb karomon lévő tonfával egy csavaros mozdulattal, a lehető legtöbb erőt belefektetve megpróbálom elütni, vagy legalábbis megállítani a támadó kart, majd a bal fegyveremmel egy koponyaszaggató ütést mérni a koponyájára. Ha ez sikerült, akkor az elernyedt testet nekitaszítom a másik ellenfelünknek, akit így újból megzavarva talán viszonylag könnyen le tudunk győzni.
Vissza az elejére Go down
Hatred

Hatred


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2011. Feb. 24.

The One True Bean - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 4 I_icon_minitimeKedd Ápr. 26, 2011 7:24 pm

Meggondolatlan voltam, hagytam, hogy kihozzanak a sodromból és a földre kerültem emiatt. Most a földön fekszem, bal kezem az ütés nyomán tapogatózok. Innen nem lesz könnyű újra vissza térni a hidegfejű gondolatokhoz. Annyira képben vagyok, hogy ezt is tudjam, de annál többet nem tudok tenni, hogy lassítom a légzésem, hogy hamarabb megnyugodjak. Közben a kezeim helyzetét változtatom. Jobb kéz a hasamra, bal a kabát alá csúsztatva a sokkolóra, persze ha hagyják. Nem erőlködöm, most fekszem, meg kell nyugodnom mielőtt újabb hülyeséget csinálok, de figyelem a többieket. Ha közel kerül valamelyik ellenfelünk a lábam próbálom használni, hogy kigáncsoljam vagy csak oda sózzak valamelyik érzékenyebb részére, még így fekvő helyzetből.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

The One True Bean - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 27, 2011 12:14 pm

Maverick tonfás keze összecsattan az ellenfelével. Sikerült kivédeni a támadást, de a hang mégis csak meglepő. Mintha fa csattant volna fémnek. Nem törődsz vele sokat, a másik kezed is megindul a feje felé. Ezt az ütést pedig ő védi ki a karjával. Ugyolyan csattanás hallatszik, majd egy másodpercig erőlködés közepette vicsorgó fogakkal farkasszemet néztek egymással. Ez a pillanat is elmúlik, szemed sarkából már látod a másik ellenfeled támad. Újra bordák felé akar támadni egy erőteljes rúgással, de a te kezeid le vannak foglalva. Már éppen le akarnád rázni magadról a szemben lévőt, mikor eltűnik a szemeid elől. Sárkány ezt a pillanatot választotta arra, hogy erőteljesen sípcsonton rúgja. A férfi mint egy sózsák zuhan a földre, de annyi lélekjelenléte van, hogy jobb karjával védje a fejét célzó ütést. A földön fekvő ellenfeletek gyorsan felméri a helyzetét, és megpróbál beletalpalni Maverick térdeibe, ezzel adva előnyt a társának. Hatred eközben még mindig a földön ül, és csak szemlélője az eseményeknek.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

The One True Bean - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 28, 2011 1:06 pm

Maverick kivédi az ütést és az ő csapása is hasonló sorsra jut. De a védéseknek elég fura hangja van. Talán fémprotézis van a muksó kezében? Egy pillanatra még a terminátor is eszembe jut, de persze cselekszem, sikerül is bevinnem a sípcsontrúgást. Ezt a területet nem szokták annyira védeni, be is jött a dolog és kifeküdt. Pont jókor jöttem, mert a másik is nekiindult már Mave-nek, így tud védekezni. Sajnos a másik, fejre mért támadásomat már sikerült kivédenie ellenfelünknek. Pedig mennyivel könnyebb lett volna...
A földön fekvő megcélozza Mave lábait. Ő, gondolom, most a másikkal van elfoglalva, úgyhogy asszem nekem kellene csinálni valamit. Hiába na, még nem sűrűn bunyóztam párban és nem is ismerjük egymás harcmodorát. Jobb lábammal belerúgok a hozzám közelebb levő lábába, hogy a másikat is el tudjam lökni azzal. Ezután a másikkal megcélzom a bordáit. Ha elég gyors vagyok, talán még sikerül is mindkettőt bevinni. Jó is lenne.
Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

The One True Bean - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 28, 2011 4:25 pm

Bár sikerül hárítanom a támadást, az ellenfél is sikeresen megvédte magát, így patthelyzetbe kerültünk. Bár ezek a fura fémes csattanások nagyon nem tetszenek nekem. Elképzelhető lenne, hogy az ellenfeleink robotok? Minden egybe vág, a fura beszédstílusuk és viselkedésük is magyarázható ezzel. Bár még nem vagyok teljesen biztos az igazamban, de ha jól gondolom, akkor a többieknek is tudniuk kell.
-Vigyázzatok, a fickók lehet, hogy robotok!- kiáltom oda a társaimnak. Ha nincs igazam, legfeljebb kiröhögnek az őrök, de őket úgyis szétverjük. Ekkor veszem észre, hogy a földön fekvő C-3PO éppen a térdembe próbál rúgni. Szerencsére Sárkány időben a segítségemre siet. Ha sikerül elrúgnia a támadóm lábát, akkor a saját ellenfelemre koncentrálok. Felhúzom a térdem, és egy erőteljes toló rúgást küldök a gyomra felé.
Ha viszont nem sikerül a társam kísérlete, akkor ellépek azzal a lábammal, amelyiket becélozta, majd[ megpróbálom kigáncsolni a velem birkózó muksót, és a földön fekvő társára borítani. Ha ez sikerült, még a gyomrába taposok egyszer.
Vissza az elejére Go down
Hatred

Hatred


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2011. Feb. 24.

The One True Bean - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 28, 2011 10:39 pm

Egy mély lélegzet közben a fémes koppanás töri át a koncentrációm vékony burkát. Egyből az irányba kapom a fejem. Kusza gondolatok szántják agyam barázdáit, miközben egy kis forgolódással két lábra próbálok keveredni. Az összképet veszem szemügyre, majd azt látva indulok meg egy nagy levegővétel közben. Futáshoz alkalmas sebességen szedem a lábaim. Megpróbálok azzal a földön szenvedő őrre lépni és róla elrugaszkodni a barátja mellkasa felé. Ha az sikerül a felhúzott térdeim a cél felület felé nyújtom, majd ki rúgás céljából. De mert az előbbiek óta nem vagyok biztos annyira se a sikereimbe, mint eddig ezt rögtön egy maflás követi az arc csontra, mielőtt elrugaszkodnék az őri mellekről, úgy, hogy talpon landolhassak.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

The One True Bean - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 4 I_icon_minitimePént. Ápr. 29, 2011 11:11 am

Sárkány próbálkozása, majdnem sikerül félig, az egyik lábat sikerül eltéríteni. A másik csak Maverick képességeinek köszönhetően nem találja el a bal térdét. Sárkány sikeresen elrúgja ellenségét társai közeléből, aminek következtében nem veszélyes rátok, de mielőtt még elérné a falat, és szétcsattannának, mint egy szúnyog talpal érkezik a falra, és már rugaszkodik is el. Hatred így nem tud rátaposni, de mielőtt a másik ellenfelet támadná, már érkezik is az "elrúgott". Egész testtel csapódik Hatrednek, és leviszi a földre. Összefonódva gurulnak, és az ellenség próbál ütéseket bevinni a mellkasának, és beletérdelni az érzékeny férfias részeibe. Maverick-en deja vu érzése lehet, mert a gáncs nem sikerül, de mégis sikerül megzavarni annyira, hogy elveszítse az egyensúlyát. Neki esik, és ők ketten is a földre kerülnek. Az ellensége jobb kezével akarja mellkason ütni, nem is gyengén. Úgy néz ki a test-test elleni harcban mindkettő nagyon jó. Sárkány feltápászkodik, és látja az eseményeket.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

The One True Bean - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 4 I_icon_minitimePént. Ápr. 29, 2011 5:12 pm

Az egyik lábát sikerült félrerúgni, a másikat nem, de szerencsére az sem találta el Maverick-et. A másik rúgásom is talált, el is repült a muki. Már örülnék is, hogy eggyel kevesebb, de ez visszapattan nekem a falról. Lehet tényleg robotok, már nekem is eszembe jutott. De hát ilyen fejlett lenne a technika...? Ok, mondom én, aki egy lézerpisztolyos krapekot is leszerelt, vagy sugárvető, vagy mi volt az, nem értek hozzája. De akkor is fura.
A pali a falról Hatrednek csapódik és leviszi a földre. A másik is ugyanezt teszi, csak Mave-vel. Mindkettő elég szorult helyzetben van azt hiszem, de talán Hatrednek nagyobb szüksége van rám, hiszen neki nincs szuperereje. Odasietek hozzájuk és a pasit szabad kezemmel megpróbálom elkapni az egyik lábánál fogva, felemelni, majd hozzávágni a falhoz. Mivel nem bízom benne, hogy ennyi elég lesz - hiszen az előbb sem volt elég -, utánafutok és megpróbálom mellkason rúgni a jobb lábammal.
Vissza az elejére Go down
Hatred

Hatred


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2011. Feb. 24.

The One True Bean - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 30, 2011 12:15 am

Mielőtt célpontot válthatnék elsodor az eredeti és ennek a műveletnek semmi köze a tekeréshez. Csak mint egy gátját vesztett folyó. Maga alá temet, majd tovább forgunk a földön. Sodró lendület taszított le lábamról, de mielőtt centrifugában keddném magam érezni megpróbálok véget vetni neki. Térdemet vetném a földön, ha a lendület engedi azt és rögtön lesújtani készülök ellenfelem orcájára. Az orrát célzom meg ököllel és bal kezem szolgálna paraszt lengővel fülre, csengőssel. Ha ezek sikerülnek várok egy pár vak viszonzást, ehhez számítva térek ki, hajolgatva, hogy ezzel a kombóval folytathassam a műveletet, az-az a pofonok osztását.
Ha nincs módom abba hagyni a forgást, akkor mielőtt a heréim manuálisan visszaszállnának az őr által én próbálom előbb felhúzni a térdem, hogy azokat védjem, a pofonokat, meg könyökből próbálom hárítani és a szüneteikben saját öklöm használom támadásra, azokat arcra mérve, ha azok is fémes zajt hagynak akkor minden esetben a hüvely ujjaimmal megpróbálok következő lépésben nyomást kifejteni a szemgolyóira, befelé terelve őket.
Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

The One True Bean - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 30, 2011 3:27 pm

Úgy néz ki elég jól össze tudunk dolgozni Sárkánnyal harc közben. Ennek ellenére a mostani manőver nem sikerült tökéletesen, így hát a földre kerülök ellenfelemmel birkózva. Szemem sarkából látom, hogy Hatred is ugyan erre a sorsra jutott. Kardforgató társunk ezúttal az ő segítségére siet, tehát ezt a helyzetet nekem kell most megoldani. Igyekszem úgy birkózni, hogy ne kerüljek alulra, mert nagydarab ellenfelem alól nem lenne könnyű kiszabadulni. Közben megpróbálom a térdemmel tökön vagy gyomorszájon rúgni, hogy lankadjon az összpontosítása. Ha ezzel megvagyok, és egy picit lazul a szorítás, akkor azonnal támadok. Újból megpróbálok egy homlokra mért ütést kiosztani a tonfával. Ha elájult, és a többiek netán még nem végeztek, akkor nekik segítek.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

The One True Bean - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 30, 2011 4:08 pm

Úgy néz ki elérkeztetek a végjátékhoz. A csapat kétharmada ölelkezik a biztonsági őrökkel, és a harmadik éppen csak döntésképtelen. Sárkány végül dönt, és maszkos társa segítségére siet. Miközben ő az unokáiért harcol, megállnak a forgásban. Sajnos ő alulra kerül, már éppen jönne a hereroppantó térd, mikor Sárkány elkapja a lábát, és lerántja Hatredről. Eddig nem is ismert erejével, meglendíti a levegőben, és a falat célozza meg vele.
A férfi sikoltva repül, majd nagyot koppan, és véres orral, eltört állkapoccsal nagyot koppan, azután elhallgat. Eszméletlenül érkezik le a padlóra, így már nincs is szükség a rúgásra.
Maverick akciója sikeresebbnek bizonyul. Leszorítja a földre, és egy jól irányzott rúgással sikerül szopránná varázsolni ellenfelét. A kezeit azonnal teli lesznek a megmaradt férfiasságával, így semmi sincs mi megakadályozza a tonfa lecsapását. A férfi eszméletlenül hanyatlik vissza a földre, és már az idegesítő "Íííííííí"-je is abbamarad, ami a fogai közül szűrődött ki.
A harc végét mégsem a hősök felől jövő megkönnyebbült sóhaj zárja le, hanem fülszaggató örömujjongás, sípolás, és taps. Eddig észre sem vették, hogy az ők harcuknak nagyobb közönsége lett, mint a ringben küzdőknek. Félkörben állnak a szurkolóitok, és még azt is látjátok, hogy a bukmékerek sem tétlenkedtek. A fogadások hamar végbementek, és úgy néz ki alig tett valaki rátok. Ott álltok hárman, az emberek vizslató szemei kereszttüzében, és szabaddá tettétek az utat a lehetséges informátor felé.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

The One True Bean - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 30, 2011 11:51 pm

Sikerül elkapni a pali lábát, és oda is vágom a falhoz. Meglepetésemre és megkönnyebbülésemre most nem ugrik le a falról, hanem lecsúszik róla egy hatalmas durranás után. Az orra sem néz ki valami egészségesen. Na, ez nekünk csak jó jel! Egy kipipálva.
Mire megfordulok, Mave is kicsinálta az ellenfelét. Íj, nem lennék a fickó helyében, jól eltalálta az öve alján... Na, mehetünk is utunkra. Mikor ez eszembe jut, akkor harsan fel a tömeg. Azta, eddig észre sem vettem, hogy néznek minket. Ez sokkal jobb, minthogy nekünk támadnak, az tény, de fura. Meg kissé vicces is.
Nosza, tengerre egér! Indulni kéne Goldmillhez. Ha még nem állt volna fel a földről, odanyújtom kezemet Hatrednek, míg a másikkal elrakom a kardot. Mondjuk nem hiszem, hogy elfogadja, biztos nyálas hülyeségnek fogja tartani, de nem izgat. Ha már áll, odaszólok neki:
- Na, játszunk "Szezám tárulj!"-t?
Ezután fejemmel intek az ajtó felé. Ha egy kis szerencsém van, odabent nem lesz nagy meglepetés és nem kell majd szupererő. Bár amilyen az én formám...
Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

The One True Bean - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Május 02, 2011 10:41 am

Küzdelem közben sikerül úgy intéznem, hogy felül maradjak, és sikerül megzavarnom egy kiadós tökön rúgással. Innentől már gyerekjáték, fél perc múlva már az ájult ellenfelemről tápászkodom fel. Látom, hogy a társaim is sikerrel jártak, tehát indulhatunk tovább. Amikor már éppen szólnék a többieknek, hirtelen üdvrivalgást hallatszik. Egy rakás néző figyelte a bunyót, sőt még fogadásokat is lehetett kötni ránk. Úgy tűnik nem csak kárt generáltunk a háznak azzal, hogy idejöttünk. Még néhány ilyen, és behívnak minket a Raw-ba pankrátornak.
Egy apró meghajlással köszönöm meg a szurkolást a közönségnek, majd a többiekhez fordulok. Már Sárkány is az indulást javasolta, tehát én is így szólok:
-Akkor nincs más hátra, keressük meg Goldmill-t!- mondom nekik, majd elindulok az ajtó felé. Megnézem, hogy nyitva van-e. Ha nincs, akkor átkutatom az őrök zsebeit, hátha van benne kulcs. Teljesen kifosztani őket nem lenne előnyös, mert rengeteg ember még midig érdeklődve figyeli tevékenységünket.
Vissza az elejére Go down
Hatred

Hatred


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2011. Feb. 24.

The One True Bean - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Május 02, 2011 12:41 pm

Épp felkelnék a földről, hogy erősen szuggeráljam megmentőmet, aki mellesleg most rombolta le a maradék tekintélyemet amivel jogos vezetőnek vélhettem magam. De akkor hatalmas zaj zökkent ki a szerepemből. Férfiasan beismerem megszeppentem. Egy pillanatig nem jutott csak eszembe, hogy én a földön töltöttem a küzdelmet és amúgy se túl előnyös, hogy leálltunk verekedni egy csapat bűnöző előtt.
- Hurrá! - Eresztem meg a pillanat végén mélyített, halk hangon, mikor megjön a felismerés. Kicsit leporolom magam, majd társaim mondandói után a tömeg felé fordulok felemelt kezekkel.
- A műsornak vége, és a vendég előadok most szépen felsétálnak a gázsiért... - Még magamat is meglepem a hülye szövegemmel, de még előtte lehúztam az arcom maradék részére is a maszkom, szóval ennek elvileg nyomát sem láthatják a nézők. Esetleg egy kicsit furcsa leejtést érezhetnek a megjátszott hangomon. De ezek után elkezdek az ajtó felé hátrálni, majd ha nem látok semmi különöset ráfordulok az ajtóra, mielőtt beleütköznék.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

The One True Bean - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Május 02, 2011 1:51 pm

Az ajtó könnyedén kinyílik előttetek, nem volt egyáltalán bezárva. Úgy néz ki nem is kellett volna, ilyen őrökkel. Nem biztos, hogy rajtatok kívül bárki is bejutott volna. Az ajtó mögött egy átlagos lépcső fogad titeket, a VIP terembe vezet.
Fent már sokkal élvezhetőbb kilátás fogad titeket. Egy hatalmas terem, tele díványokkal, és középen egy hatalmas asztallal, ami mögül be lehet látni az egész ringet. A díványokon férfiak élvezik a lent végbement harcot, és csinos lengén öltözött nők szolgálják fel, nekik bármit is akarnak. Az asztal mögött egy öregedő férfi áll fel, a kezét rátok emeli....
The One True Bean - Page 4 Mickey_goldmill-6561
és kinyitja szörnyű száját, amiből elképzelhetetlen ocsmányságok törnek elé, és késztetnek titeket pironkodásra. //A kiskorúak védelmének érdekében csak a cenzúrázott mondatokat írom le.//
- Mit kerestek ti itt? Válaszoljatok most, vagy nagyon mérges leszek!
Vissza az elejére Go down
Hatred

Hatred


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2011. Feb. 24.

The One True Bean - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Május 02, 2011 2:21 pm

Megpróbálok a csapat élén benyitni a fenti szobába. Ezzel is biztosítani őket és a közönségünk, hogy továbbra is én vagyok a vezető akármennyire is gyengén szerepeltem lent. Rögtön jelentkezik a főnök. Megpróbálok a leggyorsabban reagálni és magabiztosan válaszolni neki.
- Önhöz jöttünk Mr. Goldmill. Ha lehet négy vagy éppen nyolc szem között kéne beszélnünk... - Jegyzem meg, lehetőleg némi alázattal, a hangom torzítása nélkül, kicsit aggódó hangot csempészve a mondandómba és mutogatok is kicsit hozzá. Majd várok, hogy miként utasít el, hogy arra is válaszolhassak és remélem, hogy társaim most okosak lesznek.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

The One True Bean - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Május 02, 2011 7:41 pm

Na, végre bent! Már érdekel nagyon ez a Mr. Goldmill. Miközben a lépcsőket vesszük, az jár a fejemben, hogy milyen maffiózó-kinézete lesz.
A VIP terembe érve csomó pasi ül és nézi a meccset. Úgy tűnik, nem vesznek rólunk tudomást, de szerintem nem kerülte el a figyelmüket a lenti csetepaté. Vajon ők is fogadtak ránk...? A bunyók közben pár nő szolgálja ki őket. Hú, nem is rosszak, sőt... Na jó, melyikük is lehet Goldmill?
Ekkor áll fel egy öregúr, majd elkezd úgy óbégatni, mint egy kocsis. Még senkit sem hallottam ennyit káromkodni, pedig hallottam már pár rap-számot. Hehe, vicces a kis trottyos. Már épp beszólnék neki valami olyat, hogy megmosom a száját egy kis szappannal, úgyhogy vegye ki a műfogát, mikor Hatred előrelép:
- Önhöz jöttünk Mr. Goldmill. Ha lehet négy vagy éppen nyolc szem között kéne beszélnünk... - mutat ránk is.
Na ne... Tényleg ő Goldmill? Tehát csak egy kiöregedett boxos? Vagy legalábbis annak tűnik. Mit tudhat ő a gyilkosságokról? Eléggé érdekes. Inkább meg sem szólalok, csak Közelebb lépek Hatredhez, hogy ne vonjanak ki a beszélgetésből és figyelek.
Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

The One True Bean - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Május 02, 2011 10:09 pm

A megnyert bunyó után már egyszerű a dolgunk, könnyedén bejutunk az emeleti terembe. Puccos kis luxus nézőtér, azt biztos. Még gyönyörű hostess lányok is vannak. Reméljük más feladatkörük nincsen. A Goldmill nevű fickó rögtön szép, választékos szitokáradattal üdvözöl bennünket. Érdekes öreg csóka, az biztos. Engem leginkább Hugh Hefner-re emlékeztet, csak egy kicsit viccesebb.
Hatred átveszi az irányítást, és én nem ellenkezem. Ezek szerint az én feladatom ugyan az lesz, mint az akció során már oly sokszor: fenyegetően állni csuklyás társunk mögött. Ebben már nagy gyakorlatom van, tehát nem lesz gond. A vezetőnk már megint egy kicsit megalázkodó stílust vesz fel, tehát a cél érdekében képes sutba dobni a az egóját. Ezt jó tudni. Figyelmesen várok, hogy mi lesz a párbeszéd kimenetele.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

The One True Bean - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 4 I_icon_minitimeKedd Május 03, 2011 11:50 am

Goldmill szavai egy pillanatra sem vesztenek élükből vagy stílusukból. A hangerejük meg még talán egy kicsit növekszik is, ahogy a megfáradt tüdőből kezd elfogyni a levegő. A hang először öblösödik, majd kap egy kis sípoló felhangot, ami azt jelzi, hogy az oxigén azért mégis próbál bejutni a kitörő hangorkán ellenére.
- Én tudtam, hogy ti hozzám jöttök. A helyiségben nincs is más érdeklődésre érdemes személy. - Ekkor kapcsolódik be a tüdejéből jövő sípolás. Minden bizonnyal a erőltetett életmódnak köszönhetően. - Van még öt másodpercetek elmondani nekem, mit is akartok, vagy az itt lévő fegyveres fiatalemberek, nagyon sok golyót fognak küldeni a nemesebbik feletekbe. - A fenyegetésnek megvolt az alapja, ahogy meg is állapítjátok. Az eddig díványon ülő/fekvő férfiak, egyenként felállnak, és robusztus alakjuk vészjóslóan vetíti elétek a jövőt, és még csak ezután veszik elő a fegyvereiket rejtett zsebeikből. Ennyi automata fegyvert még nem is láttatok egy rakáson, igaz egyik sem nagy kaliber, de ha csak fejenként egy sorozat eltalál titeket, biztos több ólom lenne bennetek, mint vér.
Összesen kilenc férfi áll előttetek, Goldmill-t nem számolva bele. Mindannyian megtermettek, és elég sok izom van rajtuk, hogy a mázsát átlépjék. Igaz látszik rajtuk, hogy sportolói múlttal rendelkeznek, de az is tisztán látszik, hogy már rég abbahagyták a rendszeres edzéseket. Erről a meglepően megszaporodott zsírpárnák tanúskodnak. A felszolgáló lányok, riadalomról semmilyen tanúbizonyságot nem adva, hátrálnak a falakig, és onnan titeket figyelve megállnak szótlanul.
Vissza az elejére Go down
Hatred

Hatred


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2011. Feb. 24.

The One True Bean - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 4 I_icon_minitimeKedd Május 03, 2011 8:57 pm

A testem próbálom kordában tartani, noha arcomról nem tud olvasni az alak a rezdüléseim még mindig árulkodóak lehetnek. Tudom, hogy meggyőzőnek kell lennem és magabiztosnak. Fedhetetlennek és elsöprőnek.
- A családok háborúja közeleg és aki útban van nem maradhat sokáig ott. Ön értékes információk tudója Mr. Goldmill. Talán azokkal együtt, mi megakadályozhatunk egy felesleges mészárlást, ami az ön zsebéből is csak pénzt venne ki, temérdeket. - Kufárnak érzem, magamnak, a retorikát fegyveremnek, alig bírom tartani magam, hogy ne adjak fennkölt beszédet hirtelen. Csak elharapom a végét, majd megtoldom egy szóval és várok. A szemeim már a fedezékeket keresik, de tudom, hogy ha nem vagyunk elég meggyőzőek azzal maximum időt húzhatnánk, így minden bizalmam szavaimban van és azok erejéében.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

The One True Bean - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Május 05, 2011 10:23 am

Na, ez is fenyegetőzik, szép. Milyen egyszerű is lenne a dolgunk, ha néha normális emberekhez méltóan dumálnának. De ez, valamint a kisebb hadsereg arra enged következtetni, hogy mélyebben is benne van a bűnözésben, mint az illegális boxmeccsek és nem csak egy kiöregedett boxos, mint aminek hittem először. Elég riasztó ennyi fegyverrel szemben állni, főleg úgy, hogy nincs erőm.
- A családok háborúja közeleg és aki útban van nem maradhat sokáig ott. Ön értékes információk tudója Mr. Goldmill. Talán azokkal együtt, mi megakadályozhatunk egy felesleges mészárlást, ami az ön zsebéből is csak pénzt venne ki, temérdeket. - válaszol Hatred Goldmillnek.
- Higgye el - mondom alázatosan, de próbálok egy egészen pici magabiztosságot is vinni hangszínembe -, nem akarunk bajt. Nagyobb gondok is vannak a városban, mint ami ott lent zajlik. Csak egy-két információra van szükségünk, utána megyünk is. És, mint már társam említette, ezzel csak jól járna Ön is.
Ezután a szemem az őrökre irányul. Jobb kezemet ökölbe szorítom, s így kiroppantom az ujjaimat, hogy lazábbak legyenek. Egyrészt azért, mert nagyon ideges vagyok, másrészt talán így gyorsabban tudom előkapni a kardomat. Tekintetemmel végig a fegyvereseket nézem, Goldmillre csak néha vetem tekintetem, hogy lássam az arcán, mit reagál. Amint valaki ránk emelné a fegyverét, megróbálom hátravetni magamat, hogy a lépcső alján kössek ki és így biztonságban legyek, s ugrás közben előveszem a fegyverem. Ha épségben leérek, a karddal a kezemben futok vissza s közben igyekszem kivédeni a golyókat.
Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

The One True Bean - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 4 I_icon_minitimePént. Május 06, 2011 6:57 pm

Remek, már megint egy rakat fegyveressel kerültünk szembe. Már az lenne a meglepő, ha ezúttal nem keverednénk harcba. Ezúttal viszont tényleg jobb lenne elkerülni a csatát, mivel kilenc, puskával felszerelt ember ellen igen kevés esélyünk lenne. Hatred minden esetre jól forgatja a szavakat, úgyhogy talán sikerülhet. Sárkány is megtoldja a beszédet néhány mondattal. Én már nem tudnék semmi újat mondani Goldmill-nek, ezért inkább csöndben maradok. Közben azért nem túl feltűnően igyekszem fedezéket keresni magamnak az esetleges tűzharc esetére.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

The One True Bean - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 4 I_icon_minitimePént. Május 06, 2011 10:47 pm

Úgy néz ki az öreg most tart a korlátainál. A szája szinte habzik a sok szitokszó alatt. A szemei összeszűkülnek, és a korát meghazudtoló módon, egy zengetegest csap öklével az asztalára. A terem csak úgy vízhangozza, de nem csak ez zavar titeket. A fegyveres őrök a hang hallatán, mint egy túlfeszített húr, fogják rátok a fegyvereiket. Mikor felfogják, hogy a főnökük volt, újra leengedik.
- Na akkor még egyszer érthetően megkérdem tőletek, drága szentjeim. Mit akartok itt? Tudjátok az idő pénz, és mivel már több, mint egy fél percet pazaroltam rátok, súlyos árat fogtok fizetni, ha nem tértek rögtön a tárgyra. - A szavaiban csak "alig" lehetett felfedezni a fenyegetést. Sajnos ez is elég ahhoz, hogy felfogjátok kemény tárgyaló partnerrel kerültetek szembe. Ha pedig nem cselekedtek elég gyorsan, már soha nem is lesz rá alkalmatok.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

The One True Bean - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 4 I_icon_minitimePént. Május 06, 2011 11:37 pm

Felszökik a vérnyomásom, mikor odacsap az öreg az asztalra és felemelik a fegyvereiket a többiek. Már vetném magam hátra, mikor újra elteszik őket. Kissé fellélegzem, de Goldmill szavaira újra megremegek, remélem alig láthatóan. Talán az ijedtségtől bukkan ki belőlem az, amit mondok:
- Loeb és Falcone rokonának halálában nyomozunk. Tud erről valamit? - hadarom.
Feszülten figyelem az arcát, hátha a gesztusaiból rájövök, hogyan reagál az elhangzottakra. Talán okosabb lett volna hagynom Hatredet érvényesülni, de valami belső késztetés miatt képtelen voltam magamban tartani a szavakat. Talán nem volt a legbölcsebb dolog, sőt biztos, de nem tehetek róla, frászt kaptam. Így belegondolva, igen, az ijedtség mondatta ezt velem. Talán nem a legjobb megfogalmazás volt, de ennyit tudtam csak kibökni hirtelen. Félek, nem fog Goldmillnek tetszeni a téma, Hatred meg biztosan forgatja majd a szemeit, de ez van, sajnálom. Bár a sajnálat kevés, ha emiatt lelőnek valakit...
Vissza az elejére Go down
Hatred

Hatred


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2011. Feb. 24.

The One True Bean - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 4 I_icon_minitimeVas. Május 08, 2011 9:21 pm

Amikor a fegyverek kattannak olyan félelmet érzek amit már nem tudom mikor éreztem utoljára. Féltettem az életem, nem mozdultam, csak nyeltem egy nagyot és becsuktam a szemem. Szinte sóbálvánnyá merevedtem amíg le nem eresztették a fegyvert és nem halottam a férfi hangját. Ráadásul akkor is lassan kapcsoltam, a maszkos megelőzött. Nem tudtam előtte szólni. Nem akartam még részletezni, mielőtt a fegyverek kattantak, de most már akkor is lelőnek ha nem mondok semmit és akkor is ha valaki meg akarja akadályozni, hogy információkat szerezzünk.
- Inkább a szokatlan mozgolódások érdekelnek. A gyilkosságokat a rendőrségre és a családok által felbérelt nyomozókra bíznám. Az én dolgom, hogy megakadályozzam a mészárlást. Nem tesz jót senkinek, ha vér áztatja az utcákat... ha jól sejtem magának sem. - Eresztem kicsit hosszabbra a megkönnyebbült hangból a nyugodtba átívelve. Próbálom tartani a tisztelet tudó hangnemet. Tudom, hogy az életünk most a kezében van. A golyóimmal együtt szorongatja őket. Kényelmetlen szituáció, próbálok józanul gondolkodni, de már most leizzadtam az izgalomba. Egy esélyünk van csak, ha nem tetszik az alaknak a szövegünk. Meredek, rögös terep és ott is kicsi az esély a sikerre.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





The One True Bean - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
The One True Bean
Vissza az elejére 
4 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Newtown-
Ugrás: