DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
The One True Bean - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
The One True Bean - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
The One True Bean - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
The One True Bean - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
The One True Bean - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
The One True Bean - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
The One True Bean - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
The One True Bean - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
The One True Bean - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
The One True Bean - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 The One True Bean

Go down 
+3
Michael White
Hatred
Vadmacska
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

The One True Bean - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 3 I_icon_minitimeKedd Ápr. 12, 2011 9:27 pm

Amikor a boxcsarnokról mesélt nekünk a kedves áldozat nem teljesen erre számítottam. Az ajtó nagyon erősen hangszigetelő lehet ha teljesen sikerült kiszűrnie ezt a hangorkánt. Körülnézek a teremben, és olyan egyének után kutatok, akik minden bizonnyal a maffiához kötődnek. Az nyilvánvaló, hogy a bukmékerek benne vannak a buliban, tehát őket kéne megcélozni. A többiekhez fordulok:
- Szerintem váljunk szét. Nem akkora ez a terem, hogy elveszítsük egymást, de külön több infót megtudhatunk. Én elkapok egy bukit, ti is keressetek gyanús alakokat! És figyeljünk a bejáratra!
Kicsit tartok attól, hogy a többiek azt hiszik hogy vezető szerepre török, de Sárkány talán megérti hogy nincs időnk tárgyalni, Hatred észjárásán pedig már rég feladtam hogy kiigazodjak. Az esetleges ellenvetéseket azért megvárom mielőtt végrehajtanám a tervet.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

The One True Bean - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 13, 2011 8:40 am

Hatred átengedi nekem a terepet. Szóval csináljak velük, amit akarok? Ok.
- Csicsijja - mondom, majd adok neki egy olyan taslit, hogy elájuljon. Ha még a másik is ébren van, akkor őt is kiütöm. Ezután elrakom a kardot és társaim után veszem az irányt.
Az ajtón belépve egy filmekből ismert látvány fogad: illegális boxmeccs. Kissé meglepődök, de nem annyira, filmeken többször láttam ilyeneket, csak élőben nem. Még jó, hogy nem kakas- vagy kutyaviadal... Az, ha emberek verik hülyére egymást, annyira nem érdekel, de az állatokat hagyják ki.
A tömeg ujjong, szurkol, míg a két boxoló csépeli egymást és a bukmékereknél zajlanak a fogadások. Minket eddig nem vettek észre, de ez nem biztos, hogy sokáig tart. Elég feltűnőek vagyunk a maszkjainkkal s a kintiekből kiindulva nem hiszem, hogy itt szívesebben látnának. Pedig ez a legkisebb gondunk, de nem hiszem, hogy hinnének nekünk.
- Szerintem váljunk szét. Nem akkora ez a terem, hogy elveszítsük egymást, de külön több infót megtudhatunk. Én elkapok egy bukit, ti is keressetek gyanús alakokat! És figyeljünk a bejáratra! - mondja Maverick. Igaza van, de ha gebasz lesz, együtt több esélyünk van. Úgy döntök, rábízom Hatredre.
- Te mit mondasz?
Ha szerinte együtt kellene maradnunk, függetlenül Maverick döntésétől, megyek utána. Ha azonban azt mondja, váljunk szét, akkor keresek valami olyan pofájú bukit, akiből ki lehet nézni, hogy infója is van. Ha találok egy ilyet, akkor megkérdezem, mennyibe kerül az információ.
Vissza az elejére Go down
Hatred

Hatred


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2011. Feb. 24.

The One True Bean - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 13, 2011 6:35 pm

Ahogy belépek és átengedem az ajtót a mögöttem jövőnek a fejembe húzom a csuklyát és amíg beérnek feltűröm a maszkom az orromig. Hogy ha nem néznem be a csuklya alá ne lássa senki, hogy maszkos vagyok. Pár napos borosta látszik az arcomon, a szájszagom sem épp friss. Nem volt időm piperészkedni a denevér barlangban. De ez itt most keveseket fog zavarni.
Épp csak körbe nézek mikor az egyik srác előáll a nagyszerű tervével... ~Most mondjam nekik, hogy már csak azért is a nyakamba kell lihegniük? Talán így dolgozhatok nyugodtan...~
- Hogyne, kapd el azt a zsugást... - Hagyom rá a szokásos megjátszott hangon. Majd elkezdem a helyeket keresni ahonnan a legjobban rá lehet látni a meccsre, az öltöző bejáratot és megnézem kik állnak a ring közvetlen közelében is, az edzők részénél. Valamelyik ilyesmi helyen kéne Goldmillnek lennie és én egyenlőre követném a nyomot.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

The One True Bean - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 13, 2011 7:08 pm

Beleegyeztek mindannyian, és elindultok céljaitok felé. A látott négy buki közül kiválasztotok egyet-egyet, és szétosztjátok magatok között. Maverick a ringhez közelebb állót veszi célba, míg Sárkány a sarki komához közeledik. Tülekedés, és tolakodás árán sikerül közel kerülnötök hozzájuk, és már egy karnyújtásra vagytok tőlük, de nem tűntök fel nekik egyáltalán. A folyamatosan kiáltozó és pénzzel mutogató emberek között nem túl jelentékeny a jelenlétük.
Hatred a jó nézőhelyek közelébe nehezen jut el. A szurkoló és meglepően ittas nézőközönség, nem törődik az átjutási szándékával. Nyomakodások árán csak sikerül megfelelő helyhez eljutni, igaz ezt a szándékot mások nem díjjazzák. Meglepően ellenséges emberek, durva lökésekkel fejezik ki ellenszenvüket az ellen az ember ellen, aki csökkenti a látottakélvezeti értékét. Lenézvén a szorító két sarkában meglátsz két-két edzőnek és menedzsernek látszó személyt.
Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

The One True Bean - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 14, 2011 5:03 pm

Nincs más hátra, irány információt. Különválási kísérletem most lényegesen sikeresebb lett, mint a múltkor, bár most a kockázat is kisebb. Örülök, hogy egy kicsit elszakadhattam Hatredtől, habár mióta a kocsmában vagyunk, annyira nem is elviselhetetlen. Viszont nem szeretnék táptalajt adni vezetőnk sztereotípiáinak, így hát megteszek minden tőlem telhetőt. Ha kicsit ráijesztek az emberemre, talán könnyebb lesz egy kis infót szerezni. Tehát hátulról közelítem meg. Amikor elég közel érek hozzá előveszem a legfenyegetőbb hangfekvésemet, majd nyugodtan megszólalok:
- Milyenek ma a szorzók, buki?
Vissza az elejére Go down
Hatred

Hatred


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2011. Feb. 24.

The One True Bean - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 3 I_icon_minitimePént. Ápr. 15, 2011 3:43 pm

A nagy tömegben átverekedem magam a ringig, de egy neven kívül nem tudok semmit és a sorok között se szeretem több információt. A ringnél se látok kiemelkedő egyént aki Goldmill lehetne. ~ Lehet megkellet volna kérdezni, hogy néz ki? ~ Az adat hiányában oda vergődök az egyik pároshoz a ringszéléhez. Célirányosan, magabiztosan. Mintha tudnám nagyjából, hogy kik és nekem is valami féle helyem lenne. A maszkom még mindig próbálom rejteni.
- Fuhhöhh... Uraim, tiszteletem! -Vágódok eléjük lihegve, kalap nélkül, csak előrébb húzom két ujjal a csuklyám, miközben lehajtom a fejem. Kicsit nehezebb a bizalmat kelteni, ha nem tudom a szemem mutatni, így az alázatosság marad nekem csupán.
- Nem tudják hol találom Goldmill-t? Lenne neki egy személyes üzenetem. - Folytatom kicsit zihálva, az egyik kezemmel a fejemet fogva várom a választ.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

The One True Bean - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 3 I_icon_minitimePént. Ápr. 15, 2011 6:12 pm

Tehát külön válunk... Oké. Ők tudják, ami nekik jó, nekem is. Nézzük csak... Maverick elindul a ring felé, Hatred pedig elvegyül a tömegben. Én megyek mondjuk... áh, ott a sarkon látok egy bukmékert. Na, ő lesz az igazi. Mármint nem szerelem, hanem akit megkérdezek. Remélem tud infóval szolgálni.
Út közben meggondolom magam. Nincs nálam egy garas sem, nem fogok semmilyen árat mondani. Max mennyt nem ütök. Mikor odaérek, hideg hangon odaszólok neki:
- Goldmillt keresem. Tudod, hol van?
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

The One True Bean - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 3 I_icon_minitimePént. Ápr. 15, 2011 10:22 pm

Mindannyian eléritek, hogy rátok figyeljetek, és nem kevésbé meglepő, amit válaszolnak. Maverick éri el először célját, és ő is kapja meg a válaszát.
- Na kölyök mi van? Maskara kell, hogy fogadhass? Csak tán nem tiltja a mamád? Amúgy kettő az egyhez, Tönk javára Buci ellen. Na van egy kis dellád, még bárki nyerhet.
A társai nagyon hasonló választ kapják. Hatred odanyomakodik az edzőnek kinézőhöz, és felteszi a kérdését. A fickó minden pillanatát átélheti a tanítványa harcának, mert többet mozog és bokszol, mint a fickók bent a ringben együttvéve, még ha ez csak árnyékboksz is. Csak lassan fordul hozzád, és a válasza is igen kurta.
- Ne - Mutat egy lelátóra a raktár egyik felében. Úgy néz ki, mint egy VIP páholy, vagy egy főnöki kinéző, ahonnan szemmel tudná tartani a birodalmát. Már csak a feljárót kell megtalálni.
Sárkány is hasonlóan eredményes választ kap.
- Ott van fenn az öreg, onnan szereti nézni a fiait. - A mondat utolsó felét, egy vigyorral mondja. Úgy látszik több is van itt, mint amit megtudtál.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

The One True Bean - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 3 I_icon_minitimePént. Ápr. 15, 2011 11:08 pm

- Ott van fenn az öreg, onnan szereti nézni a fiait. - jön a válasz a kérdésre. Na, ez elég simán ment. Talán túl simán... nem igazán tetszik az a vigyor, de nem akarom tovább feszegetni a húrt. Megköszönöm az együttműködést és elindulok afelé, amerre mutatott. Menet közben odaordítok társamnak, hátha meghallja:
- Mave, gyere, megvan! - majd, ha látom Hatredet, neki is. Bár nem tudom, ők milyen információkat szereztek, lehet ők is ugyanerre jutottak. Csak szeretnék biztosra menni.
Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

The One True Bean - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 16, 2011 10:32 am

Úgy tűnik ma állandóan ilyen kellemes modorú emberekkel hoz össze a sors. A fickó úgy látszik nem most jött le a falvédőről, nem igazán ijed meg tőlem. A bájcsevej után már éppen a lényegre térnék, amikor Sárkány szól, hogy megvan Goldmill. Ez meglepően gyors volt. Egy kicsit elfog az aggodalom, de most a munkára kell koncentrálnom. Még visszaszólok a bukmékernek:
-Öröm volt veled csevegni, de most mennem kell!- mondom, majd a társam után indulok. Amikor odaérek már én is látom a páholyban a főnököt. Vajon mi mindent tudhat a gyilkosságokról? Ahhoz, hogy ezt kiderítsük, meg kell találnunk a lépcsőt, ami felvezet hozzá.
Vissza az elejére Go down
Hatred

Hatred


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2011. Feb. 24.

The One True Bean - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 3 I_icon_minitimeVas. Ápr. 17, 2011 12:05 pm

Úgy tűnik felesleges volt itt ravaszkodni, az edző akkor se tartott volna információt, ha azt mondom" Anyád prosti és Goldmillnek hoztam, de nem találom a vén hülyét". Bár így lehet nem lettem volna elég konkrét. De a lényeg a lényeg van egy válaszom. Ami mindent elmondott ami a kezdetekhez kellhet. Egyből ugrok is vissza a tömegbe, hogy a VIP felé indulhassak. Oldalazgatva, próbálok átjutni a tömegen. Már így is nagy feltűnést keltettem. Ha Goldmill figyel valószínű már ki is szúrhatott. A tömeg eddigi heves reakciója alapján. Amire kifele menet is számítok. A szemem viszont megpróbálom a páholyon tartani. A környezetét pásztázom valami lezárt lépcső vagy ilyesmi témában. Valószínű nehéz lehet bejutni, bár a külső kaput csak két puhány őrizte, itt csak valami nagyobb ellenállásba ütközünk. Viszont a tömeg miatt itt kénytelenek leszünk okosabban intézni...
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

The One True Bean - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 3 I_icon_minitimeVas. Ápr. 17, 2011 1:36 pm

újra együtt a trió, a mozgásotok még mindig ugyanannyira akadályozott, de legalább már hárman próbáltok ugyanarra törni. Így a tömegen való átjutás nem is olyan nehéz, mint volt. Mikor kijuttok innen, nagy meglepetésben lesz részetek. Sőt inkább deja vu érzésetek lesz. Egy nagy fémajtó előtt álltok, a két oldalán egy-egy jól megtermett biztonsági őr kinézetű fazon. Nem csinálnak semmit mikor megjelentek előttük, csak állnak meredten, és néznek titeket szótlanul.
Vissza az elejére Go down
Hatred

Hatred


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2011. Feb. 24.

The One True Bean - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 3 I_icon_minitimeVas. Ápr. 17, 2011 2:13 pm

Egész könnyen jutok át másodszorra a tömegen. De az ajtóhoz érve kicsit körül nézek, hogy nem-e tévedtem véletlen a bejárathoz. Közben a többiek is megérkeznek mellém, de meg se próbálok olyan képet festeni mintha ismerném őket. Bár lehet a főnök látta, hogy együtt jöttünk be és ha elég óvatos a kinti csetepatét is láthatta. De az bizonyítékok hiányában inkább megpróbálkozok a legegyszerűbben bejutni. Egy kevés vissza tartott információ és sietősnek látszódunk. Ahogy az edzőnek is mondtam, nekem beszélnem kell Goldmillel. Így egyből oda sietek a nagydarab formákhoz.
- Uraim, uraim! Beszélnem kell a főnökkel, sürgős! - Kezdem kicsit lihegve, nem akarok fenyegetőzéssel kezdeni, de nem vagyok benne biztos, hogy ezzel könnyen megtudom őket győzni, de vannak mentő ötleteim.
Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

The One True Bean - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 3 I_icon_minitimeVas. Ápr. 17, 2011 2:45 pm

Amikor közelebb érünk az ajtóhoz Hatred előre siet. Amikor mi is odaérünk nem vesz tudomást a jelenlétünkről. Biztos van valami terve, úgyhogy nem is erőltetem a dolgot. Őszintén meglepődöm amikor azt látom, hogy szép szóval próbálja rávenni az őröket, hogy beengedjék. Ez nem igazán vág az ő stílusába, de majd meglátjuk mi sül ki belőle. Úgy tűnik Sárkánynak és nekem egyenlőre nincs dolgunk, tehát várok, hogy mi lesz az őrök válasza. Ha valaki figyeli kamerával az ivót, akkor azt hiszem nem kell majd verekednünk, hacsak nem szorult sokkal több bátorság az itteni őrökbe, mint a fentiekbe.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

The One True Bean - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 18, 2011 11:47 am

Mave jön is a hívásomra, majd átverekedjük magunkat a tömegen. Mikor célhoz érünk, már Hatred is ott van, s egy ismerős helyen találjuk magunkat, legalábbis nagyon emlékeztet a bejáratra: ugyanúgy fémajtó, ugyanúgy két melák.
Miközben azon filózok, hogy ezeket is olyan könnyű lenne-e leverni, mint a kintieket, Hatred bevágódik és előadja a nagyjelenetét, hogy beszélnie kell Goldmillal. Hüm... ügyes kis trükk, de nem tudom, bejön-e. S akár igen, akár nem, velünk mi legyen Mave-vel. Elvégre ha nem sikerül, akkor hárman maradunk kint és kell valahogy bejutnunk. Ha viszont bejön, mi hogy jutunk be? Vagy várjuk meg kint, ameddig Goldmill-lel szöszmötöl? De odabent gebasz is lehet, akkor meg lehet, egyedül kovászban lenne. Önerőből spec itt nem tudok bejutni, mivel nem vehetem elő a kardomat ekkora tömegben, márpedig csak akkor van szupererőm, ha a kezemben van, valamint akkor tudok verekedni is. Franc... Philnek muszáj lesz betanítania jó pár mozdulatot.
- Meghoztuk, amit Goldmill kért - mondom. Bár kissé nagyon furcsán néz ki, hogy rögtön három ember is keresi a főnöküket - legalábbis szerintem furán néz ki -, talán bejön mindkettő s bejutunk mind a hárman. Ha nem... szívás és bunyó vagy passz. De itt csak Mave tud tenni valamit, ha ketten nem jutunk be és erőszakhoz kell folyamodnunk.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

The One True Bean - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 18, 2011 2:31 pm

A megjelenésükön látszik, hogy összeszokott csapat, hát még a beszédükön. Nem, hogy a mondatát fejezi be az egyik a másiknak, de még felváltva beszélnek is. Mintha egy idegesítő kabaré lenne, aminek semmi értelme. Csak egy pillanatra néznek rátok, majd utána ugyanúgy kifejezéstelenül a előre.
- Mit... - Kezdi a bal oldali - keres... - folytatja a jobb, és utána egyből átveszi a szót megint a bal. - három maszkos ficsúr Goldmill termében? - Úgy néz ki már eléggé egybe kovácsolódtatok csapatként, hogy feltűnjön együtt vagytok. - Nincs azaz isten, hogy ti itt bejussatok. Most pedig ne zavarjatok dolgunk van! - A furcsa mondóka után újra megmerevednek, és még pislogni sem pislognak.
Vissza az elejére Go down
Hatred

Hatred


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2011. Feb. 24.

The One True Bean - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 3 I_icon_minitimeKedd Ápr. 19, 2011 7:39 pm

Gonosz mosoly íveli át hirtelen az arcom.
- Héj Bonney és Clyde! A két bohóc a hátam mögött két egykori hős, azt ,ég a tévében is láthattátok. Azért vagyunk itt mert valaki beleköpött Goldmill levesébe és lehet, ha nem tudom elmondani neki időben, akkor azt fogom elmondani, hogy ti nem hagytátok. - Mondom nyugodtan, úgy, hogy ők hallják és ne az egész terem, mutogatok is mindig az aktuálisra, majd lélegzet vételnyi szünet, közben lehajtom a csuklyám.
- És ti barmok úgy megszívjátok a kékerest, hogy többet nem lesz kedvetek szinkronban nyögni a másik feletekkel, mert nem győzitek jegelni a hülye pofátokat! - Ordítom le szépen emelkedve a két beépített, két ajtóst és bár a legvalószínűbbnek azt tartom, hogy beválik és legalább sínre kerülünk az se lepne meg ha megtámadnának. Illetve ez túlzás, lekevernének egy olyat, hogy mégse szólalnék egy hétig. Így felkészülök egy egyszerű offenzívára, ami elől csak kihajolok. Úgy se tűnik fel nekik ha nem a szemükbe nézek.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

The One True Bean - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 3 I_icon_minitimeKedd Ápr. 19, 2011 9:10 pm

Azta. Ilyen az életben is van, nem csak a filmekben? Még sosem találkoztam ilyen muksókkal, akik így beszélnek. Na, egy újabb tapasztalat. Viszont hülye kommunikáció ide vagy oda, nem tudom, hogy jutunk be.
Ekkor szólal meg Hatred. Nem csalódom benne, tetszik a szövege. Elég meggyőzően beszél. Remélem, be is jön. A dumája nem is idegesít, csak az, hogy beveszik-e a trükköt, vagy sem. Bár asszem az én mondatom kissé üti Hatred állítását, ki tudja.
Mindenesetre felkészülök arra az esetre, ha gáz lenne. Már amennyire fel lehet készülni ilyen körülmények közt. Remélem vagyok olyan gyors, hogy ki tudjak térni az ütésük elől, ha támadnának. Hjaj... Phil, most nagyon bánom, hogy nem képeztél ki.
Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

The One True Bean - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 20, 2011 12:47 pm

Úgy néz ki Hatred nagyon lendületbe jött. Már nem először csinálja azt, hogy minket csak ijesztő elemként szerepeltet a tervében, de amíg beválik nem tudok haragudni rá. A jelen helyzetben nincs más dolgom, mint fenyegetőnek mutatkozni. Elő is veszem a tonfáimat, de egyelőre még nem készülök támadásra. Hátha engednek a szép szónak. Sárkány meg sem mozdul, ez kicsit idegesít. bár az nyilvánvaló, hogy a szükségesnél nagyobb feltűnést keltene azzal, ha előrántaná a kardját, de azért egy kicsit aggaszt a dolog. De mindegy, szerintem ketten is simán lenyomjuk őket.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

The One True Bean - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 20, 2011 4:40 pm

A két ajtónálló csak néz rátok, nem reagálnak semmit Hatred mondandójára. Végül hirtelen egymásra néznek, utána vissza rátok, és olyat tesznek, amit ti még elképzelni sem tudtatok. Elkezdenek röhögni, de nem csak úgy átlagosan, hanem oly egyedi stílusban, amitől csak az állatokat keresgélitek a padlón. A nevetés ütemes és férfiasan mély, de mintha egy kétfejű ogre adná elő. Egyszer az egyik fejtől halljátok a "HA"-t, másszor a másiktól jön ugyanaz a "HA". Ezt pedig folyamatosan, míg csak a jó ízlés azt nem kívánná, hogy befejezzék.
- HAHAHAHAHAHAHAHAHA! - Ahogy felhangzott, úgy el is hal, és folytatják az elkezdett beszédstílusukat. - Na fiúk ne nevettessetek, Goldmill nem várt hozzátok hasonló látogatót ma. Úgyhogy húzzatok el, amíg még lábon tudtok. - Az egyik keze meglendül, hasonlóan a bejárati ajtónál lévő társához, de most ne a pénz várja, hanem az útmutatást ad nektek.
Vissza az elejére Go down
Hatred

Hatred


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2011. Feb. 24.

The One True Bean - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 20, 2011 9:47 pm

A röhögés pillanatában éreztem, hogy ebből a helyzetből érveléssel csak hosszas próbálkozás után jöhetnénk csak ki jól. Akkor is kicsi eséllyel. Így mikor kinyújtotta a kezét vérszemet kapva nyúltam reflex szerűen a mutató ujjért. Azt rögtön csavarni próbálom, miközben a másik kezem a csuklójára fonódik és így fejtek ki nyomást rá, fixálva a csuklót, tördelve a mutató ujjait és szépen lefele húzom. Ha minden igaz elegendő gyorsaságnál nem tud erre válaszolni csak megindul lefelé, hogy azután arcon térdelhessem. Így a lehető legkisebb zajjal elintézve az alakot. Bár így kicsit figyelmen kívül hagytam a társát. Aki valószínűleg egyből választ csapást mérne. Ha ezt észre venném megpróbálok elhajolni előle, de amúgy nem készülök rá bár logikus lépés mégis kihozott a sodromból a reakciójuk.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

The One True Bean - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 21, 2011 7:49 am

//Bakker, nem mentettel el a tegnapi hsz-em? :O//

Franc, nem jött be. Ráadásul kiröhögnek, azon az idegesítő módon, ahogy beszéltek az előbb, majd tovább folytatják ezt a hülyeséget. Egyre idegesebb vagyok, bár még mindig elég alap a dolog. Legszívesebben összeütném a két csávó fejét, hogy elhallgassanak mindketten. Közben látom a szemem sarkából, hogy Maverick előkészíti a fegyvereit, bár alig lehet észrevenni. Ezek szerint neki sem tetszik a helyzet.
Hatred elkapja a mutogatós fazonnak az ujját, majd kicsavarja. Tehát ő is a kétkezi megoldást preferálja. Rendben, már úgyis viszket a tenyerem.
A másik ajtónállót szemelem ki: jobb kezemmel megcélzom a gyomorszáját, a ballal pedig az állkapcsát, mindkét ütésbe beleadok mindent. Remélem ennyi elég lesz, hogy kifeküdjön. Ha nem és visszatámad, igyekszem oldalazva kitérni a támadása elől, valamint bízom benne, hogy Maverick segít nekem leszedni a fickót. Most nincs szupererőm, így ha nem jönne össze és nem segít, asszem elég nagy kovászban vagyok.
Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

The One True Bean - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 21, 2011 1:55 pm

Hát, érdekes fickók az biztos. Ez a viselkedés nagyon nem tetszik nekem, mintha nem is két ember lenne. Lehet hogy tényleg jobb lenne vigyázni ezekkel a fickókkal. Ám mielőtt hangot adhatnék aggodalmamnak, két társam már támadásba is lendül. Én is harci pozíciót veszek fel, és figyelem a csata kimenetelét. Ha tényleg van valami titok a furcsa páros mögött, akkor valószínűleg szükség lesz rám. Ott támadok ahol nagyobb bajba került az egyik társam. Kiugrom a megfelelő oldalra, majd egy fejre mért ütéssel próbálom kivonni a forgalomból az ellenséget, aztán a másikra támadok egy fejrúgással. Közben igyekszem minden meglepetésre felkészülni, elképzelhető, hogy kettejük között valami összeköttetés van, azért beszélnek így. Mindenesetre szinte biztos vagyok benne, hogy nem egyszerű emberek.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

The One True Bean - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 21, 2011 2:29 pm

Hatred kinyújtja a kezét, és már majdnem megszorongathatná a kinyújtott újat, mikor a másik fazon egy irdatlan erejűt öklözik a gyomrodba. Észre sem vetted olyan gyorsan mozgott, már csak a fájdalom, és a bordáid ropogása az, ami jelzi neked, hogy megmozdult. AZ ütés elég erős ahhoz, hogy földre vigyen, és összegörnyedten próbálod legyűrni a rád törő fájdalom hullámokat.
Sárkány első ütése mellé ment, de másodikra már nem is volt ideje. Az őr, akinek az ujját nem sikerült Hatrednek elkapnia, ekkor lép be a látómeződbe, vagy legalábbis a talpát pillantod meg. Szemmel követni sem tudod, ahogy a mellkasodba tapos, és csak annyit tudsz tenni, hogy egy fél méter hátra repülsz és megülsz a földön.
Maverick ütése pont ekkor nem nem ér célt. A jobboldali őr, kivédi a kezével, és már indítana is ellentámadást, mikorra te már a másikkal foglalkozol. A rúgás jobban sikerült, a férfi már majdnem elhajolt előle, de még éppen vállba találtad, amitől a falnak esett. Igen csak kell neki egy-két másodperc, hogy összeszedje magát, de nem lesz időd ezt nyugodtan kivárni. Az első őr ellentámadása már a nyakadon van, átvitt értelemben, és szó szerint is. EGy taglózó ökölcsapást indított el a tarkód irányába.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

The One True Bean - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 21, 2011 11:05 pm

Nincs időm megütni a mukit, mert a társa úgy belerúgott a mellkasomba, hogy repültem vagy fél métert. Mikor földet érek, rögtön odakapok, ahol eltalált. Éles fájdalmat érzek, póbálok levegőt venni. A francba... sose kaptam még ekkorát. Csak dupla durva, hogy erő nélkül kaptam. Lehet, meg is repedt valamim vagy törött...
Most már muszáj lesz elővennem a fegyverem. Ha van valami sérülésem, gyorsabban gyógyul, valamint a fájdalom is hamarabb elmúlik. Először csak a markolatot fogom addig, míg rendbe jövök, csak utána veszem ki a fegyvert, hogy késleltessem a pánikot vagy akármilyen közönségbeli reakciót, ha lenne a kard láttán. Bár lehet, most is van a bunyó miatt, nem igazán figyelem.
Miután érzem, hogy jobban vagyok, felállok, s közben veszem ki a kardot. Látom, hogy az egyik kissé kifeküdt, a másik pedig Maverick-et támadja éppen. Nem tudom, hogy kell-e neki erősítés, de talán ketten hamarabb elbánunk eggyel, s aztán foglalkozhatunk a másikkal.
Odasietek Mave mellé s próbálom sípcsonton rúgni az ellenfelét. Ha sikerül, ezután megpróbálom a szabad kezemmel (bal) arcon vágni ököllel. Ha nem jön össze, próbálok kitérni az ütések elől, valamint a másik alakra is figyelek, ha támadna. Illetve próbálom minél kevésbé akadályozni társamat a mozgásban.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





The One True Bean - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
The One True Bean
Vissza az elejére 
3 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Newtown-
Ugrás: