DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
The One True Bean - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
The One True Bean - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
The One True Bean - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
The One True Bean - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
The One True Bean - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
The One True Bean - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
The One True Bean - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
The One True Bean - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
The One True Bean - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
The One True Bean - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 The One True Bean

Go down 
+3
Michael White
Hatred
Vadmacska
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

The One True Bean - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Május 09, 2011 9:19 pm

A helyzetünk igen csak kellemetlen, ugyanis nem csak a mi idegeink feszültek pattanásig, hanem nyilvánvalóan a fegyvereseké is. Elég csak egy hirtelen mozdulat, és máris a fejünkbe röpíthetnek egy golyót a nélkül, hogy komolyan átgondolnák az okokat és a következményeket. Az egyetlen reményünk az lehet, hogy Goldmill hajlandónak mutatkozik arra, hogy a segítségünkre legyen. Egy rossz pontunk már rögtön van azzal, hogy tönkrevertük az embereit odalent, de a két társam által felsorakoztatott érvek elég meggyőzőek. Már igazából mindent el is mondtak, de azért hozzáteszem még a magamét, Hatred gondolatmenetét folytatva:
-Nyilván ön is tudja, hogy a fogadás-biznisznek sem tenne jót egy egész városra kiterjedő maffiaháború. Kérjük mondja el, hogy mit tud az ügyről, és már itt sem vagyunk!
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

The One True Bean - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Május 09, 2011 11:20 pm

Az öreg csendben végighallgatja a mondanivalótokat, sőt még el is gondolkodik a dolgon. Szerintetek az igazatokon, de mint megtudjátok közel sem jártatok a megoldáshoz.
- Tudjátok ti maszkosok nagyon keveset tudtok az életről. Hát még a üzletről. Csak jól kell játszani, és mindenből pénzt lehet csinálni. - Válasz nélkül visszaül a székébe, és hátat fordít nektek. Na ez a mozdulat, amitől egy emberként nyeltek egy nagyot. A legrosszabb rémálmotok sem lehet ilyen vészjósló.
Az őrök rád fogják a fegyvereiket, szemeitek előtt kibiztosítják, és mindhármatokra több fegyver is céloz. Lelki szemeitek előtt lassítva látjátok, ahogy az ujjak hozzáérnek a ravaszokhoz. Mégsem szorítják meg, az egyik ablak betörik. Egy fél tucat apró sárga kapszula repül be. A helyiségben lévők mindegyike szemmel követi a furcsa tárgyak röppályáját. A harmadik kacsázásra töménytelen füstöt kezdenek el okádni. Mindent beterít, Hatred még észreveszi, hogy egy árny suhan be az ablakon. Most már csak homályos árnyakat láttok, és úgy néz ki a fegyveresek is. Elkezdenek vaktában lövöldözni, és csak a szerencséteken múlik, hogy még eddig nem szettek le titeket.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

The One True Bean - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Május 11, 2011 8:50 am

Goldmill szavai, valamint a reakciója miatt a szívem kihagy párat. Úgy érzem, hamarosan nem hagy ki egyet sem, mivel már nem is fog dobogni. Azt hiszem, nekünk annyi. A fegyveresek túl gyorsak, vagy csak a döbbenet, de képtelen vagyok reagálni, csak nézem, ahogy csőre töltenek és ránk szegezik a pisztolyaikat.
A ravaszt már nem húzzák meg, mert valami betöri az ablakot. Ez életmentő volt! Kis kapszulák esnek be a terembe, majd valami átláthatatlan füstöt eresztenek ki magukból. Szinte semmit sem látni, csak alakokat. A fegyveresek meg elkezdenek vaktában lőni, legalábbis erre utalnak a hangok, valamint érzem, hogy egy-két golyó elsuhan mellettem. Nem is hiszem el, hogy még életben vagyok! Muszáj cselekednem valamit, ha meg akarom tartani ezt a jó szokásomat.
Azt hiszem, a füst nem mérgező, legalábbis nem érzek semmilyen mellékhatást. Így azt hiszem, elég csak a fegyveresekre koncentrálni, levegőt talán vehetek. Sajnos csak az emlékeimre hagyatkozhatom, hogy hol álltak társaim, mivel nem ismerem fel sem Hatredet, sem pedig Mavericket. Túl kockázatos elővenni a kardom, hiszen akkor az alakomat látva tuti mindenki rám fog lőni. Nagyon kockázatos, de muszáj megpróbálnom anélkül boldogulni.
Lehajolok, s kezeimmel gyorsan körbetapogatózom, hátha találok valami tárgyat, amit használhatok pajzsként. Akár találok (ha találok persze magam elé tartom), akár nem, lassabban megindulok félmagasságban egy előttem lévő személy felé, akit úgy látok, hogy tüzel, de nem felém (az alakjából próbálok következtetni). Ha odaérek, akkor egy erőset rúgok a térdhajlatába, ha pedig földre került, megpróbálok olyan erővel az arcára csapni, hogy elájuljon. Közben pedig imádkozom, hogy ne találjon el golyó. Ha van védő eszközöm, akkor azzal ütöm meg, ezután gyorsan újra magam elé tartom, reménykedve, hogy ha rám lőnek, felfogja.
Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

The One True Bean - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Május 11, 2011 4:54 pm

Goldmill szavai meglehetősen vészjóslóak, és nem is kell csalódnunk. A fegyveresek már éppen tüzet nyitnának ránk. A golyóálló mellénye talán felfog néhány töltényt, de a fejlövésektől az sem véd meg. Ekkor azonban megérkezik a megmentőnk, sárga kapszulákat dobva be az ablakon.. Amint elkezd terjengeni a füst, rögön a fal felé vetem magam, hogy fedezékbe húzódjak. Megvárom, amíg a lövések már nem felénk záporoznak, és kicsit jobban látok, nehogy a saját társaimat üssem ki. Ekkor kilépek a szoba közepe felé, és hátulról megpróbálok tonfával letaglózni néhányat az új támadót kereső fegyveresek közül.
Amíg viszont fedezékben vagyok, azon gondolkozom, hogy ki menthetett meg minket. Az első gondolatom az volt, hogy Vörös Vadász húzott ki megint a csávából, de az ő jelenlétét valószínűleg érezném a gyűrű miatt. A legvalószínűbb tehát az, hogy maga a Sötét Lovag sietett a segítségünkre.
Amíg ezen gondolkozom, megpróbálok arra figyelni, hogy Goldmill ne tudjon megszökni a kialakult káoszban.
Vissza az elejére Go down
Hatred

Hatred


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2011. Feb. 24.

The One True Bean - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Május 12, 2011 12:16 pm

~ Nem jött be, hogy az a retkes... ~ Fut át az agyamon ahogy Goldmill leül és az embereire bíz minket. Nagyot nyelek, feszítem az izmaimat. Majd a kattanásokkor automatikusan becsukom a szemem egy pillanatra. A fegyveresek kihagyták azt az időt. Csak a földön látom gurulni a kapszulákat. Majd hirtelen füst kezdi el beborítani a területet. Megjegyzem, hogy melyik alak lehetett Goldmill. Először elvetődök egy fedezék felé, lehetőleg a főnök irányába. Onnan meg guggolva haladok az alakja felé, ha még tudom, hogy melyik lehet ő. Megpróbálom kikotorni a kloroformos laposüvegem , meg egy falat gézt is miközben követem. Reménykedek, hogy a főnök felé nem lőnek. Így ha ülve maradt, ha megpróbál elslisszolni én a mögé lopakodást választom és ha úgy tűnik lehetséges a művelet gyorsan beáztatom a géz darabot a kloroformmal, majd az arcához szorítom bal kézzel, majd a jobb alkarom szorítom a tarkójához. Ha állva próbálom elkapni, akkor még a földre is kezdem húzni. Ha nem sikerül előszednem az üveget, mert nincs nálam vagy mert túl gyors a célpont akkor ha mögé kerülök fojtó fogást alkalmazok, az nyakát szorítva, de csak, hogy elájuljon.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

The One True Bean - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Május 12, 2011 3:43 pm

A lehetőség adott, egyszerre mozdultok mindannyian, de látjátok hogy a golyók száma miatt nem lesz egyszerű túlélni a következő másodperceket. Sárkány, és Maverick megteszi az első lépéseket, mire egy árny suhan keresztül a lábaik között, és egy irdatlan erejű rántástól a hanyatt vágják magukat. A hátuk nagyot dübben a padlón, és kell egy kis idő míg újra érzik a négy égtájat. Hatred lassan araszol előre, mikor feltűnik előtte ő a denevér. A maszkja alig tíz centire van az övétől, és csak annyit sziszeg a fogai között.
- Feküdj! - Nem hangosan, és semmilyen veszélyes mozdulatot nem tesz, de azonnal engedelmeskedsz neki. Mielőtt még érintenéd a padlót, ő már el is tűnik a szemeid elől. Még földet sem értél, mikor már meghallod az első első csattanást. Mintha egy ököl csapódott volna, egy fejnek. Utána még számolatlan követi, és lassan elhallgat az összes fegyver. A füst kicsit szétoszlik és mire felálltok hihetetlen látvány fogad titeket.
The One True Bean - Page 5 34eunvd
Az összes fegyveres ájultan vagy megkötözve fekszik a sötét lovag előtt. Úgy magasodik feléjük, mint egy istenség a hívői felé. Ember erre nem lehet képes, csak egy démon teheti meg minden sérülés nélkül. Lassan ti is felálltok, és meglátjátok Goldmill-t, ahogy a denevér kezében vergődik. Egy mukkot sem szól, csak nyüszít, mint egy csapdába esett állat. Batman lassan rátok emeli a fejét, és röviden azt mondja.
- Most elmentek a rendőrségre. Megoldatok minden gondot, ami ott akadhat! - Még meg sem várva, hogy megmozdulhassatok, azonnal utána teszi. - Tűnés! - Ezzel már nem is törődik veletek többet. Csak az emberi nyöszörgő testekből felhúzott mező közepén szorítja áldozatát, és közvetlen a szemeibe néz.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

The One True Bean - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Május 12, 2011 11:13 pm

Valami megragadja a lábam és a földhöz vág. A padló sajnos nem éppen vattacukorból készült, a kard meg még nyomja is a hátam, szóval eléggé fáj most a helye. Vajon ki dönthetett le? Biztos az, aki a kapszulákat is bedobta. De vajon ki? Nagy valószínűséggel Batman, de nem lehetek benne 100%-ig biztos. Akárki is volt, talán biztonságosabb itt kivárni a végét a dolognak, valamint amúgyis annyira fáj a hátam, hogy elég nehéz lenne felkelni.
Végül a hangok elhalnak és eloszlik bizonyos szinten a füst is, így jobban körbepásztázhatunk. Nagy nehezen sikerül felállni, s ekkor látom, hogy tényleg Batman mentett meg minket: elintézte az összes mocskot, most pedig éppen Goldmillt szorongatja. Sokat nem is foglalkozik velünk, csak az információk érdeklik. Mindenesetre hálás vagyok neki, hogy megmentett minket. Kiadja az ukázt is, hogy menjünk a rendőrörsre. Nem igazán értem, mit keresnénk mi ott, de ő a főnök, biztos oka van rá.
A társaimra pillantok. Az őrs elég messze van. Vajon hogy jutunk oda? Én szerintem hamar odaérnék, bár nem tudom, az is lehet, hogy meg kéne állnom pihenni. Valamint őket nem szeretném itthagyni. Mavericket nem tudom, hogy mennyit bír: igaz, hogy szuperereje van, legalábbis eddig az jött le, de nem tudom, mik a korlátai. És Hatreddel vajon mi lenne? Tudom, minden perc számít, akármiért is küld minket, de muszáj kikérnem a többiek véleményét:
- Na, hogy megyünk?
Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

The One True Bean - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Május 14, 2011 12:54 pm

A levegő elkezd tisztulni, úgyhogy kilépek a tűzvonalba. Ám alig teszek pár lépést, valami lábon talál, és előre esem. Arra hamar rájövök, hogy nem lehet golyó, mivel a várt égető fájdalom elmaradt. Felpillantok, és a Denevérember fenyegető alakja magasodik fölém. Nem teketóriázik, kiadja az utasítást: Irány a rendőrkapitányság. Nem tudom, mit keresnénk ott, de a "Főnök" utasítása megkérdőjelezhetetlen. Csak azt nem értem, hogy mi mi miért kellettünk ahhoz, hogy ő utána beugorjon ide az ablakon.
Felpattanok, és csatlakozom a társaimhoz a kijárat felé. Sárkány fel is teszi azt a kérdést, ami engem is foglalkoztat: hogy fogunk odajutni? Batman szavaiból egyértelmű volt, hogy nincs egy perc veszteni való időnk. Támad is egy ötletem. Nem biztos, hogy beválik, de egy próbát mindenképpen megér.
-Menjünk az ivóba. Hátha ott vannak még a fegyveresek, akiket elintéztünk. Tőlük talán "kölcsönözhetünk" egy kocsit!
Vissza az elejére Go down
Hatred

Hatred


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2011. Feb. 24.

The One True Bean - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 5 I_icon_minitimeVas. Május 15, 2011 12:09 am

Fintorgok csak, de hallgatok az árnyra és egyszerűen földre vágódik, úgy, hogy ne szenvedjem hátrányait. Majd ott a hátamra fordulok, a biztonság kedvéért kikotrom a pisztolyom a kabátból, majd úgy figyelek hátha szükség lesz rá. De végül a denevér lekezelően elküld minket a búsba. Legszívesebben elküldeném az anyjába. Kicsit sok nekem ez a dirigálás, de megmentette az életemet és talán ő átlátja a dolgot. De akkor se tudom elképzelni, hogy kimnek képzeli magát, hogy így visszatartott információk mellett is elvárja az együtt működést... Csak megrázom a fejem, majd hátat fordítok. Nem tudom az egyértelmű választ a maszkos kérdésére.
- Passz! - Eresztem csak meg mérgesen, nem törődve, a hangszínemmel vagy egyéb dolgokkal. Csak szólok és megyek. Vissza oda ahonnan jöttünk. A jobb kezemben a fegyverrel, de azt egyenlőre a kabátom ujjába gyömöszölöm.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

The One True Bean - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 5 I_icon_minitimeVas. Május 15, 2011 1:17 pm

Újra lent vagytok az csarnokban, ami szinte teljesen üres. Úgy néz ki a lövöldözés jó hatással volt a klímára, mert minden halott. A lépcső legalsó fokán még látjátok az utolsó emberek fejvesztett menekülését, aki a kocsma részlegbe. A nézők, és a feltehetőleg alkalmazottak is sietősen távoztak, erről árulkodnak a felborított asztalok székek, és az itt maradt mindenféle használati tárgyak, és eszméletlen ajtónállók.
A helyiségben semmi használható nincs, ezért ti is követitek a példájukat, és kimentek a kocsmába. Itt is szinte teljesen ugyanaz a látvány, csak a látványt még tarkítja az összetört bútorok, és a kómás ex-fegyveresek. Úgy néz ki jó munkát végeztetek, ahhoz képest, hogy ez az első küldetésetek együtt.
Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

The One True Bean - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 5 I_icon_minitimeVas. Május 15, 2011 2:40 pm

Úgy néz ki, hogy három álarcos igazságosztó randalírozása megzavarta ezeket a jámbor sportrajongókat, és most mindenki igyekszik kereket oldani. Legközelebb inkább lóversenyre fogadnak, azt hiszem. Mindenesetre a csarnokban síri csönd honol, ha egy-két halálra rémült fickó még bujkál valahol, azokat se lenne szívem tovább zaklatni. Tehát továbbállunk, és az ivó felé vesszük az irányt. Szerencsére a leütött fegyveresek még ott vannak, ahol hagytuk őket. Elindulok feléjük, de aztán megtorpanok. Megkeresem a tekintetemmel azt, akit kivallattunk, majd Hatredhez fordulok:
-Tied a pálya! Neked kicsit jobban megy a zsarolás, mint nekem!- mondom neki, olyan hangsúllyal, hogy ne behízelgésnek hasson. Nem is szívesen ismerem el, de a vezetőnk tényleg valamivel jobban tud hatni az emberekre, mint én. Miután elmondtam a magamét, csendben figyelem, hogy vajon sikerül-e nekünk kocsit szereznie.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

The One True Bean - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 5 I_icon_minitimeVas. Május 15, 2011 10:25 pm

Ahogy jövünk ki Goldmilltől még látjuk a sok menekülő nézőt. Kissé vicces, ahogy futkorásznak. Bár nem is értem, miért tartom humorosnak, mégis kissé elmosolyodom. Legalább hamarabb elhagyhatjuk az arénát, nem kell a tömegen átvágnunk.
Kiérvén a csarnokból a korábban magunk mögött hagyott kocsmát látjuk, ahol még mindig fekszenek a muksók. Egész szépen elintéztük őket ezek szerint!
Mave átadja Hatrednek a terepet, hogy szerváljon kocsit. Normális esetben nem tetszene ez az eljárás, de tényleg "kölcsönöznünk" kell egyet. Meg amúgyis, valószínűleg úgyis lopott járgányokkal járnak, szóval áldásom rá.
Közben ki is kémlelek az ablakon, hátha látok valahol egy autót, ami valószínűleg az egyik kocsmában fekvő illetőhöz tartozik. Ha kiszúrok egyet és esetleg Hatred nem jár sikerrel, tájékoztatom őket az autóról, talán valamelyik társam be tudja indítani. Ezen kívül a hozzám közel levő fickókat átkutatom, hátha találok náluk slusszkulcsot, hogy ne kelljen a feltöréshez folyamodnunk.
- Akármit csinálunk, gyorsan tegyük. Batman elég vészjósló volt.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

The One True Bean - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Május 19, 2011 9:53 pm

A trió nem éppen jellemükhöz méltóan, kizsebelik az áldozataikat, és meg is találják a keresett fém tárgyakat. A slusszkulcson hála istennek van rajta riasztó távirányítója, így rövidke gombnyomkodás után sikerül megtalálni a felvillanó autót. A kocsi nem éppen a legmegfelelőbb, nem a sebességével van baj, vagy a kinézetével, mert ez egy igazi sportautó, ha lehetséges talán még illegális is a városban használni. A baj az vele, hogy csak két üléses, így elég szűkösen fogtok elférni benne. A kutakodás alatt egyik eszméletlen sem nyerte vissza értelmes emberi tudatát, így baj nélkül elértek a járműig.

//Késés miatt nehezítek Hatred kalandján.//
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

The One True Bean - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 5 I_icon_minitimePént. Május 20, 2011 9:31 pm

A keresési akciónk sikerrel zárul, találunk kulcsot s a gombot megnyomva kiderül, hogy egy sportkocsihoz tartozik. Már örülnék, hogy behuppanhatunk és nyomás, de lelombozódom, mikor kiderül, csak két üléses a járgány. Franc... Pedig milyen jó lett volna pihenni. Nem ismerem Maverick képességeit, de azt hiszem, egyedül is odaérek a rendőrségre.
- Menjetek ti az autóval. Én majd megyek gyalog.
Ezzel kiveszem a kardom és felugrom az egyik épület tetejére, majd megindulok a rendőrség felé.
Fene. Jó hosszú út lesz. Igyekszem nem kifáradni, mire odaérek. Elvégre sokkal lassabban fáradok, ha kezemben van a kardom. Remélem előbb érek oda, mint ők az autóval, vagy legalább egyszerre, mert ha késnék és várnának rám, az ciki lenne...
Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

The One True Bean - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 5 I_icon_minitimePént. Május 20, 2011 10:02 pm

Ez nem volt nehéz, hamar megtaláltuk a kulcsot. Hatred vallatási képességeire nem volt szükség, mivel egyik áldozatunk sem tért még magához. Elvesszük tehát a kulcsot, és az autót is hamar megtaláljuk. Gyönyörű sportautó, de sajnos csak két személyes. Azon gondolkozom, hogy ha felajánlom, hogy én megyek gyalog, hogy juthatnék oda, ám Sárkány megelőz.
-Hogy fogsz odajutni időben?- kérdezem a társamtól. Ha kielégítő választ ad, akkor elengedem, és beülök a vezetőülésre. Nem tudom, hogy Hatrednek van-e jogsija, de ezen most nincs időnk vitatkozni, Batman szavai alapján minden perc számít. Ha a társam is beült, elfordítom a slusszkulcsot, és útnak indulok. Gyorsan megyek, a forgalmas utakat kerülve.
Ha viszont Sárkánynak nincs semmi terve, akkor én megyek, feltéve, hogy kettejük közül valaki tud vezetni. Úgy gondolom, hogy a képességeimnek köszönhetően képes vagyok végigfutni a távolságot, ráadásul elég gyorsan.
Vissza az elejére Go down
Hatred

Hatred


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2011. Feb. 24.

The One True Bean - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 5 I_icon_minitimeVas. Május 22, 2011 3:21 am

Lassan kiérünk a csehóból, de én az idő felében csak azon tudok rágódni, hogy vajon mennyire elfogadható a helyzetben egy jármű lopása. Hiszen én ezért az tolvaj kezére csapom az ajtót. Így kénytelen vagyok magamban ezt végig latolgatni. Mikor a járműhöz érünk és a többiek elkezdik játszani a hattyú halálát. Azt hiszem büszke lehetek rá, hogy most a csapat morál érdekében ismét vissza fogtam magam.
- Azonnal induljatok ezzel a verdával a rendőrségre, nagyobb feltűnést nem keltetek, mint amit maszkban... - Morgom a végét, majd elfordulok és keresek egy régebbi típusú, elhagyatott motort vagy autót. Hogy a jól ismert módszerekkel begyújtsam az egyiket és az elméleti tudásomra hagyatkozva először lassan meginduljak a járművel a kapitányság felé.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

The One True Bean - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 5 I_icon_minitimeVas. Május 22, 2011 1:32 pm

A két maszkos bepattan a kocsiba, és Hatred is megtalálja a neki legjobban álló járművet. A kocsi az első pöccre felbőg, a motorral már kicsit több gond van. Végül mégis sikerül beindítani, és megindulni a városon keresztül. Mindannyian tudjátok merre van a rendőrség, igaz még nem voltatok ott álarcosan, de mindent el kell kezdeni egyszer. Észvesztő sebességre kapcsoltok, és fogyasztjátok a mérföldeket magatok előtt.

Folytatás: Gotham Városi Rendőrség
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

The One True Bean - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 05, 2011 1:56 pm

Előzmény: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.

Megérkezel a sokat mutató autóddal a kocsma elé. Kívülről még mindig az a pincelebuj, ami volt. Egy sor lépcső vezet a lakóház pince részébe, ahol már ránézésre is kétes alakok, élik mindennapi életüket. A felcsapó gőzökbe, egy jobb érzésű elefánt is belepusztulna. Egy szippantás után a véralkohol szintje az egeket verdesné.
A One True Bean-nek megvan a maga parkolóhelyei a közeli kis utcácskában, de úgy látszik még mindig nincs tele. Igaz még korán van. Van még egy közeli sikátor, ahol kevésbe lenne szem előtt a delorean. Ami egyrészt jó, mert kevesebben látják, de pont ez a gond vele. Ez Gotham City, itt csak az van biztonságban, aki egy betoncsizmában él a Gotham Folyó alján.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

The One True Bean - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Jún. 06, 2011 10:14 am

~ The One True Bean. Harold, hogy tud itt dolgozni. Ezer másik, kúrtúráltabb helyet is választhatott volna. ~ Rázta meg a fejét Brian meglátva a számára undort keltő kis lebújt, majd a parkoló felé vette az irányt. Beállt egy számára ideális helyre, majd megvárta, hogy a pásztázó szemek elkerüljék őt, kiszállásakor. Nem hiányzik senkinek a feltűnés.
Lezárta az autót, majd elindult a kocsma felé, most már nem érdekelve ki látja, ki nem, neki csak a kidobóval van dolga. Az utcán feltűnő fiatalokkal, bandákkal nem törődik, csak célja lebeg szemei előtt, az épületbe vezető lépcsők. Furcsa kellemetlen bűz csap fel a lejáratból, bár ez nem meglepő, Brian járt már itt nem egyszer, igaz nem a kocsma által nyújtott szolgáltatásokat élvezni, hanem rendőrként információk után kutatva, igaz akkor is civilben.
Szemeivel Haroldot kereste, mindenki mást kikerült, nem figyelt oda rájuk, még ha beszólogatnak, vagy direkt, kötözködő szándékkal valaki nekimegy, akkor sem húzza fel magát. Önkontroll, ahogy a pszichológusa mondaná.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

The One True Bean - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Jún. 06, 2011 2:59 pm

A pásztázó szemei, semmi érdekeset nem látnak meg. Csak a részegeket a lejáró lépcsőjén, és a bentről jövő hangorkán miatt rezgő ablakok ütemes mozgását. Úgy néz ki ma is nagy partit csapnak itt. Az ajtó kicsapódik, és egy illuminált állapotban lévő férfi repül ki rajta. A férfit még két rátermett egyén is követi. Mindkettő kopasz, és a kocsma cégére díszeleg a pólójukon. Úgy látszik belefutottál a kidobókba.
Heves szóváltást követően, ami leginkább az artikulálatlan óbégatáshoz hasonlatos, az ex-vendég elkezdi megmászni a számára Everest-nek tűnő lépcsőfokokat. A férfi négykézláb halad, így elég biztonságos neki, legalábbis míg bele nem fut, sorstársába az első lépcsőforduló után. Az eddig majdnem leküzdhetetlen akadály, most már teljesen az lett. Feladva minden reményt, álomba szenderül a részeg hasán. Ekkor látod meg, hogy az egyik kopasz, aki éppen már menne visszafele a Harold.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

The One True Bean - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Jún. 06, 2011 10:49 pm

Ez a hely semmit sem változott, Brian ugyanolyannak látja, mint évekkel ezelőtt, vagy mint mikor legutoljára itt járt. Tele részegekkel, a bűz ami kifelé árad orrfacsaró, és az ütemtelen zene is, mi táncolásra készteti az ablaküveget, borzasztó.
Amint Védelmező a régi időket emlegeti elméjében, kicsapódik előtte az ajtó, és egy erősen ittas, illuminált állapotban lévő "úriember" száguld ki rajta. Egy másik mászva követi őt, akár egy kutya, úgy kúszik a valószínűleges pajtása után.
Brian nem tetszését egy fintorral jelezte, mely egy fejrázást követett, mikor megpillantotta a két kidobót, kik nem csak termetileg, de divatízlésükben is megegyeztek.
Mellkasukon felismeri a kocsma logóját, így már biztos a felismerésében, hogy ők itt a verőlegények, már csak ki kell silabizálnia, melyik a kettő közül régi jó barátja.

- Mindig összefújja a sok szemetet a szél, mi cimbora?! - Nevetett Brian a részegekre mutatva, megindulva Harold felé, miután felismerte őt.
- Mi a helyzet Harold, látom szorgosan dolgozol, nem lazsálsz. Te, tudnánk négyszemközt beszélgetni? Pár perc lenne az egész, aztán hagylak tovább dolgozni. - Magyarázta már kicsit halkabbra véve a figurát, remélve, hogy Harold még megismeri őt, és nincs hasonlóan a többiekhez ittas állapotban.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

The One True Bean - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 1:27 pm

A kidobó egy emberként néz rád, majd hunyorogva méreget téged. Lassan sikerül felmérni a helyzetet, és a jövevényt, de végül lesik neki ki is vagy te. Két szót odasúg kollégájának, aki egy intéssel bemegy az intézménybe. Örülsz a feltalálónak kinek eszébe jutott az ajtót ötlete, mert mikor kinyílik a pokol kapuja, a hangorkán éppen hogy csak le nem ver a lábadról. Végre becsukódik mögötte, és így már értelmes körülmények között is tudtok társalogni.
Harold feljön hozzád, és megrázza a feléje nyújtott kezedet. Elvezényel az utcára, hogy tudjatok kicsit négyszemközt beszélni.
- Szevasz Brian. Rég láttalak szerencsére. Mi kellene most? Mi szél hozott ebbe a pöcegödörbe? - Teszi fel a kérdést, amire számítottál. Nem szoktál csak udvariassági látogatásokat tenni nála, és most sem azért vagy itt.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

The One True Bean - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 2:18 pm

Harold titokzatos, mint mindig, Brian szerint néha túlzásba viszi az óvatoskodást, de hát kit érdekel, ő így fogadja el.
Az itt töltött évek természetes, hogy megváltoztatták, de barátját ettől függetlenül nem hagyja benne a pácban. A rendőrakadémián még jókedvű volt, égett a bizonyítási vágytól, nem volt ilyen komor, és flegma. Habár igaz, néha elmehetnének együtt sörözni, mert csak akkor jön ide, ha szüksége van valamire.

- Emlékszel, nem rég adtál egy fülest a Dokiról. Köszönöm, mert tényleg tud a fickó. Viszont telhetetlen lettem, kellene róla némi információ. A múltjáról, a hobbijáról, szóval bármiről amit tudsz. - Magyarázta az utcán sétálva, próbálván csak olyan hangnemben beszélni, amit a kidobó is éppen csak meghallhat.
- Van valami probléma, nem szoktál ilyen lenni haver? Tudok segíteni? - Tért ki Harold furcsa viselkedésére ismét, persze előbb megvárva vele azt, hogy elmondja mit tud a Dokiról, akivel nem sikerült maradandó üzletet kötni.
- Tudod öregem, ha bármi gond van, szívesen segítek. - Tette még hozzá, megveregetve a vállát a kidobónak.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

The One True Bean - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 3:05 pm

Harold megvakarja az állát, majd elkezd kotorászni az egyik zsebében. Nagy nehezen megtalálja a cigarettás dobozát, és lassan rágyújt egyre. Mélyet szippant a bűzrúdból, és csak utána kezd bele a mondókájába. Mindenről beszél, amiről csak tud, még megemlíti a nagyszámú segítőit, és a látható őrületét. Ami egy gothami-tól már szinte elvárható.
Végül a kérdéseidre keserű mosolyra húzza a száját, és ellöki a majdnem füstszűrőig égett bűzrudat. Eltapossa, és közelebb lép hozzád, nyomatékosítva a dolgot.
- Mi bajom is lehetne. Itt gürizem ki a belem? Vagy hogy bármelyik pillanatban leszúrhat egy rohadt kokós köcsög!? Vagy hogy a maszkosok mindent ellepnek, és becsületesen dolgozó embereket püfölnek agyon, csak mert nekik úgy tartja kedvük!?! Mi bajom is lehetne mi!?!?- A hangja haragtól fűtött, és az érzelmeit nem nehéz kitalálni. Egy megkeseredett férfi siráma, a rég nem látott "barát" felé egy nehéz és kegyetlen világban.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

The One True Bean - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 3:58 pm

Míg Harold belekezd a történetbe, elszív egy cigit is, amit Brian fintorogva fogad. Nem is tudta, hogy a kidobó rászokott, de nem is meglepő. A védelmezőnek máris beugrik az ötlet, amint meghallja a hajdan volt professzor álmát, s bár nem ért különösebben az időutazáshoz, neki nem is ez lenne a szerepe a történetben.
Viszont látszik Harold-on, hogy nem túl boldog, s szinte árnyéka önmagának. Nem is lepi meg Briant, mikor az dührohamot kapva magyarázza el a problémáit. Szemeiben ott ég a kétségbeesés, és még ha nem is mutatja, látszik rajta, hogy fél.

- Miért nem szállsz ki? Előtted a lehetőség, hagyd itt ezt a mocskot, és keress normális állást, lehetnél biztonsági őr, vagy akár megpróbálhatnád még egyszer a rendőrséget. - Sorolta a lehetőségeket Brian, de látta Harold-on, hogy nem lehet ilyen egyszerű az ügy, főleg mikor valami maszkosokat emlegetett.
- Milyen maszkosokról beszélsz Harold? - Kérdezte, majd közelebb hajolt a férfihez.
- Harold, mond csak őszintén, mibe keveredtél? - Suttogta neki, félve várva a nagydarab kidobó válaszát. Még ha Brian Thompson nem is tud neki segíteni, lehet hogy a Védelmező kezébe veheti a dolgot, főleg hogy Harold eddig sokat tett érte, és ideje lenne viszonozni a szívességet.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





The One True Bean - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The One True Bean   The One True Bean - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
The One True Bean
Vissza az elejére 
5 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Newtown-
Ugrás: