DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Főutak, utcák, sikátorok.

Go down 
+9
Lángnyelv
Kevin Chase
Airie
Madárijesztő
Kassidy
Kétarc
Adler Eins
Cybergyík
Vadmacska
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next
SzerzőÜzenet
Kassidy
Civil
Civil
Kassidy


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Feb. 04.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 I_icon_minitimePént. Május 18, 2012 11:06 pm

A lépcsőn felfelé haladva egyre jobban pajzsom mögé rejtőztem. Mikor felértem azonban, különös csend fogadott. Túl csendes volt fenn. Lassan felléptem az utolsó fokon is, majd végigszemléltem a területet. Dobozok fogadtak két oldalról, szemben pedig egy kis irodaszerűség. Megtaláltam. Azért nem árt az óvatosság. Meglesem a ládákat még mindig az előző felállásban. Ha tiszták, kezelésbe veszem a széfet, majd körbenézek az asztal fiókjaiban is. Remélhetőleg nm fognak megzavarni, bár ki tudja. Ha megzavarnának, akkor a lépcső mögött elrejtőzve fogom fogadni a vendégeket, vagyis, a házigazdákat.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 I_icon_minitimeKedd Május 22, 2012 9:32 pm

A dobozokban ellenfelekre utaló nyomokat nem leltél, többségükben, használt bútorok, asztallapok, és egyéb olyan eszközöket találtál, mit egy gyár hagyhatott hátra, selejtes darab mind, gyári hibásak. Némelyikben találtál némi drogot, de ha magadhoz veszed, avagy a széfhez lépsz, egy rejtek ajtó a széf mögött megnyílik előtted. Nem nehéz észrevenni, nyikorgás kíséretében tárulkozik eléd a nem várt látvány, talán egy utolsó ellenség, vagy maga a főnök.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 Yakuza_by_svaartstudio

- Üdvözöllek barátom, a nevem Kinumei Hirigashi a kardmester. Bámulatos amit lenn okoztál, igazi mészárszék, bár csak tudnám mi hajtott téged, hogy ennyi emberi életet sem voltál rest elvenni érte. Mindenesetre izgalomba hoztál. Bérgyilkos vagyok, és testőr, ennek a gagyi bandának a főnöke bérelt fel a saját védelmére. Ha rajtam túljutsz, ott benn találod őt. Gyáva féreg, ha engem kérdezel, de legalább fizet. Nos... - Fejezte be beszédét egy pillanatra, majd szinte beteges módon megnyalta szája szélét. Kardját a földre helyezte, kezeit pedig rácsúsztatta a markolatra.
- Akár kezdhetjük is, ha gondolod. Már teljesen lázba jöttem. - Tette még hozzá vérfagyasztó mosolyt erőltetve arcára.
Vissza az elejére Go down
Kassidy
Civil
Civil
Kassidy


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Feb. 04.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Május 23, 2012 9:01 pm

A ládák üresek voltak, a biztonság kedvvért azért végignéztem az összes mögött, biztosra mentem, esélyt se adva egy orvul támadásnak. Azonban mikor visszamentem, nyikorgást hallottam. Egy férfi jött. Hosszú, fekete haja hátra volt fogva, és egy hatalmas kard volt az oldalán.
-Üdvözletem, Hirigashi. Az én nevem a Doktor. - köszöntem vissza. Éreztem rajta, talán még hasznát is vehetném neki. Miután elmondta, miért dolgozik az itteni főnöknek, egy ötlet jutott eszembe.
- Ha tényleg ilyen, miért vagy vele? Nincs kedved igazi harcokhoz, vérfakasztó kardcsatákra? Látom rajtad, nem egy ember vére szárad már azon a kardon. Állj át hozzám. ha segítesz, segíthetek céljaid elérésében. - tudtam, hogy az anyagiakra is rá kell állni lassan. - Ha segítesz, ennek az embernek az összes pénze a tiéd lehet, emellett megtolom én is kicsit az árát. Nos? mit szólsz hozzá? - kérdeztem, eközben karom készítettem, hogy ha mégis ellenkezne, akkor harcra készen álljak. reméltem kis monológommal meg tudtam nyerni magamnak. Aztán ha nincs már rá szükségem, megölöm egy pillanatban, mikor nem figyel. Ám úgy éreztem, ha tényleg jó harcos, akkor nagy hasznát vehetném saját céljaim elérésében is.
- Nos? Mit válaszolsz? Hagyod, hogy egy ilyen ember parancsolgasson neked, vagy eljössz velem, és együtt hatalmas dolgokra leszünk képesek? - kérdeztem végleg.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Május 24, 2012 11:54 pm

A férfi oldalra fordított fejjel hallgatta a mondandódat, arcán olykor némi mimika mutatkozott meg, néhány igen kecsegtető ajánlatnál, végül sokat sejtetően elmosolyodott.
- Nos, doktor, a szamurájok legfontosabb ismérve a hűség. Hűek vagyunk feljebb valóinkhoz, védelmezzük haláláig, attól függetlenül mit gondolunk róla. - Magyarázta, majd újabb kérdésedre, csak megrántotta a vállát.
- Sok a duma Doktor, eljött a cselekvés ideje. - Mondta, mire te már felkészültél, egy pillanat alatt emeled fel rá a pisztolyt, és húzod meg a ravaszt. Ami ezután történik, szinte szemeiddel felfoghatatlan, egyszerűen maga elé tartotta kardját, és félreütötte a kilőtt lövedéket.
- Ennél többre is képes nem Doktor? - Mondta, majd olyan sebesen indul meg feléd, hogy magad is meglepődtél. Kardját végig karcolta a padlózaton, ami szikrák eredményét okozta, lecsapni készül rád.
Vissza az elejére Go down
Kassidy
Civil
Civil
Kassidy


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Feb. 04.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Május 26, 2012 11:30 pm

Hirigahsi szavaiból nem úgy vettem ki,hogy bármiféle segítséget fog nekem adni, de a tiszteletadást még mindig éreztem a hangján. Egy figyelmeztető lövést adtam le a hangtompítós pisztollyal, igazából nem is tudom, miért. Ha a máésik fegyverrel lőttem volna, talán már a falba építve feküdne. Ekkor kardját földön végighúzva nekem rontott. Kezemből egy hosszú kardot hozok létre, mellyel blokkolni tudom a vágását, majd megpróbálom kissé hátrébb szorítani. Eközben végig beszélni fogok hozzá, meggyőzve őt arról, hogy álljon át az oldalamra. ha ez nem megy, akkor kezemből furcsa formákat, felváltva a pajzsok és kardokat próbálom a támadásait védeni, és visaztámadni. Ha kellő távolságba kerül, a Hr-el egy lövést adok le rá, melytől remélhetőleg a falnak fog repülni. Ha nem ájul el, és még harcképtelen a földön fekve fogom őt harcképtelenné tenni, ha kell, levágva mindkét karját, de nekem ez az ember élve kell még. Valahogy éreztem, szükségem lehet rá a későbbiekben. A Hr-t mindig kéznél fogom tartani, és ha eljön a pillanat, egy percet sem fogok habozni a ravasz meghúzásával.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 I_icon_minitimeVas. Május 27, 2012 10:07 am

//Off: Bocs, félreértettem egy mondatod.//

A férfi meglepődik a kezedből képződött kard megvillanásán, ezzel tökéletesen hárítottad is a csapását. Amint felocsúdik a döbbenetből, ördögi vigyor ül ki szájára, és ismét megnyalja szája szélét.
- Jajj, de izgulok! Nem semmi pasas vagy te! - Mondta neked, majd mikor próbáltad elszorítani magadtól, ő megvetette a lábát, érezted, hogy ez a monstrum szinte megmozdíthatatlan. Viszont ő úgy tolt téged visszafelé, hogy alig bírtad magad tartani, végül meg is adod magad a reád nehezedő nyomásnak, és egy pörgőrúgással tessékel téged a ládák közé.
Itt az alkalom a Hr használatához, habár először levegőt kellene pumpálnod a tüdőbe, mert ami volt benne az be is szorult a ládákkal való találkozásban.
Erős a szamuráj ez nem vitás, erősebb, mint ahogy te azt először gondoltad.
Vissza az elejére Go down
Kassidy
Civil
Civil
Kassidy


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Feb. 04.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Május 28, 2012 4:05 pm

A fickó egyenesen felém támadott a kardjával, de még épp időben, szinte az utolsó pillanatban hárítani tudtam a támadását, miután kezemből megformáztam a kardot. Azonban a fickó testi ereje jóval felülmúlta az enyémet, és ezt kihasználva hátralökött. Hangján még mindig egyenrangú félként tekint rám. Egy ládába estem bele. gyorsan vettem pár mély lélegzetet, majd a Hr-em felé irányítottam. Kezemből egy pajzsot formáztam eközben, hátha olyan gyors, hogy behozza a távot és ismét ellentámadásba lendüljön. A pajzsot úgy készítettem, hogy ha összeakadna a kardjával, akkor kezemmel rányúlok, és megpróbálom eltörni, vagy legalább kiszedni a kezéből. Apró tűk fognak kijönni belőle, mely a kezére is rátekeredik, melyek felsebezve a bőrét fogják szúrni a kezét. remélhetőleg a tűrésképessége nem olyan magas, hogy bármeddig kibírja. ha megbénítom a kezét, szinte nyert ügyem van, azonban reméltem, hogy nem kell egy ilyen harcostól elvennem a fegyverét. Ha a Hr-es akcióm besül, várom a támadását, és a pajzzsal fogom térdre kényszeríteni.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 I_icon_minitimeKedd Május 29, 2012 9:41 pm

A Hr-ed felé irányítod, mire oldalra billenti fejét. Valahogy megérezte, hogy ez más, mint az előző fegyvered (Amit ugye eltettél), így oldalra szaltózik, próbálva kikerülni a csapást.
Szerencséje volt, a kabátja szélét lepörkölte a lövés, de mire újra célozhatnál már ott termett előtted.
Kardjával feléd csap, mire te odatartod elé pajzsodat, s terved amilyen jónak bizonyult, olyannyira is vált be ellene. A kardot szinte átölelik a kezedből faragott tűk, ő pedig az ijedtségtől elengedi a pengét. Összetörni nem tudod, érzed, hogy ez az acél igen erős, szinte karcolást sem ejtesz rajta, de ahogy próbálkozol, hatalmas rúgást kapsz az arcodba.
- A Szamurájok nem csak a kardjuktól függenek. Mesterei a küzdősportoknak is. - Mondta, majd ismét szaltózni kezdett feléd, nem féltve életét. Egyik kezedben a kardja, másikban a HR fegyvered. Méltó ellenfelei vagytok egymásnak, ám még a férfi tartogathat neked meglepetéseket, mint ahogy a te képességeid is kiaknázatlanok még.
Vissza az elejére Go down
Kassidy
Civil
Civil
Kassidy


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Feb. 04.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 I_icon_minitimeKedd Május 29, 2012 10:01 pm

A férfi épp az utolsó pillanatban ugrott el a Hr lövésétől, így szerencsésen, vagy épp szerencsétlenül, de kikerülte. Ekkor kardjával felém csapott, azonban tervm élesbe lépett, és elég sikeresen véghez is vittem. Végeredményben a kardját kiszedtem a kezéből, melynek köszönhetően a Szamurájok nagy fegyverétől fosztottam meg. Kardját gyorsan hátradobtam a ládák mögé, majd készültem az újabb támadásra. Valamiféle szaltóval közeledett felém, mely igen csak különleges, ám igen fájdalmasnak ígérkezett, hacsak nem teszek valamit ellene. Tervem nem hagytam félbe, pajzsom magam előtt tartottam, próbáltam a nekem ütköző testrészét elkapni, majd a pajzsból kiálló tűkkel elkapni, és végre a térdre kényszeríteni. Eszem ágában se volt megölni, rendkívül jó harcosnak bizonyult, ezért kiérdemelt némi tiszteletet.
ha sikerül térdre kényszerítenem pár szúrás után, esetleg a Hr használása után, akkor felé állok, mindvégig védve magam, és kardját vállára teszem, mutatva, megbocsátok neki, abban az esetben ha mellém áll. ha viszont nem ad más utat, akkor ha elkapom lábát vagy a kezét, a tűkkel a pajzshoz szögezem, majd a hr-el lelövöm a végtagját, mely valószínűleg le is szakítja ilyen közelről. Nem akartam, hogy idáig elfajuljon a dolog, de ha harc...
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Május 30, 2012 5:35 pm

Lebecsülted ellenfeled, és már kezedben érezted a győzelmet, de kiderül számodra, hogy nem támadó szemszögből vett lendületet szaltóval, hanem hogy kellő erővel el tudjon rugaszkodni a földtől, és olyan magasba lendüljön, hogy könnyedén ugorjon át téged.
Figyelt arra is, nehogy megtámadd ugrása közben, így egy Shurikent hajított feléd az ugrás pillanatában, így mivel a pajzsoddal le kellett azt védened, (ugye különben megsérültél volna) már a kardjánál is volt a férfi. Mosollyal az arcán vette fel a fegyvert, és ismét megnyalta a szája szélét, nem tudod, mi lehet ez a beidegződés nála, lehet csak egy mellékcselekvés, vagy a beteges elme egyik kivetülése, de már említette, ezt akkor csinálja, ha élvezi a harcot.
- Nem rossz, megleptél engem ezzel a fegyverrel, de úgy látom lebecsülsz. Még felét se mutattam meg abból, amihez valójában értek. - Mondta egy groteszk mosollyal karöltve, mire kicsapódott ismét a már hátatok mögött lévő retesz.
- Mi dumálsz, öld meg a tagot, ne bájcsevegjél!! - Üvöltött ki egy férfi onnan, valószínűleg a főnökkel van dolgotok.
- Lassú víz partot mos uram. - Válaszolt komoran a szamuráj, majd levette kabátját és ledobta maga mögé. Két sornyi Shuriken volt rajta felakasztgatva a testére, míg valami láncféleség is körbe volt tekerve rajta.
- Akkor ennyi volt a bemelegítés barátom, jó kis harc volt, de a megrendelő türelmetlen... - Mondta a férfi most már teljes komorsággal, ami alapján leesik neked, hogy eddig csak tesztelgette az erődet, megnézte mit bírsz ellene.
- Nagyra is becsülheted magad, eddig csak egyszer kellett levennem a kabátomat. Gratulálok. - Tette még hozzá, majd egy furcsa állással várta a támadásod.
Vissza az elejére Go down
Kassidy
Civil
Civil
Kassidy


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Feb. 04.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 02, 2012 6:29 pm

A fickó sajnos elég könnyen kijátszott, majd ismét a kardjával a kezében állt velem szemben. Ekkor egy ismeretlen hang jött ki onnan, ahova épp tartottam. Ekkor a szamuráj levette kabátját, majd megmutatta fegyverkészletét. Egy lánc és jó néhány shuriken volt a testére erősítve. Majd zárásképp mintha megdicsért volna, állítása szerint eddig egyszer kellett levenni a kabátját. Ez most már komolyan vérre megy. Nem láttam értelmét annak, hogy tovább tápláljam azon gondolatokkal az elméjét, mellyel mellém szegődne, de azért lehet még rá esély. Azonban ez nem most lesz, hisz a férfi készen áll arra, hogy megöljön. Úgy kell harcolnom, hogy meg kell ölnöm, sajnos. Remélem, jobbra fordul majd a harc.
Kezemből egy széles pajzsnak is használható kardot hozok létre, mellyel majd támadhatok és védekezhetek, valamint apró tűk lógnak ki belőle, mely segítségével újra el tudom kapni a kardját, vagy jobb esetben a karját. Ha megfogtam valamely végtagját, egyből tűszerűen szúrom át, hogy harcképtelenné tegyem. A Hr-t fogom használni, amíg távol van tőlem, ha közel jönne, a pajzs veszi át a fő fegyver szerepét, kivéve ha a Hr-t a hasa, ill mellkasa felé tudom irányítani, akkor egy közeli lövés leadása után remélhetőleg a földön végzi.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 I_icon_minitimeVas. Jún. 03, 2012 6:27 pm

Mivel még nem közelít, kihasználod a kettőtök között lévő távolságot, és beizzítod titkos fegyvered. Reflexből hajít feléd két Shurikent, és épp csak elugrik a ládák mögé, de a Shurikeneket, mint az ócska papírmasékat szántja el a fegyvered tölténye.
Úgy néz ki, veszélyes vagy mind közel harcban, mind távolságban, vagy csak talán új taktikát eszel ki ellened, s ennek köszönhető a ládák mögött való rejtőzködése.
Lánccsörgésre leszel figyelmes, s két Shuriken száguld feléd, míg érzed, hogy a lábadra is valami rácsavarodik. Erre kell a lánc, hogy blokkolja a menekülési útvonalat, azzal, hogy a földhöz gyökerez téged, ekkor talán ismét lőnél, de benyilal a bal vállad jelezve, hogy már így is túlerőltetted. Nagy a baj.
Vissza az elejére Go down
Kassidy
Civil
Civil
Kassidy


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Feb. 04.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Jún. 04, 2012 3:59 pm

A Hr lőtt a lövés pedig elvitte a felém dobott shurikeneket, azonban őt nem tudtam eltalálni. A ládák mögé bújt el, ahonnan lánccsörgést hallottam. A lábam kötötte le a lánccal, melytől nem tudtam mozdulni. Épp fegyverem emeltem, mikor a bal vállamba belenyilallt a fájdalom. A bal kezem kicsit pihentetni kell, mert komolyabb bajom is lehet, ha túlerőltetem most. Ki tuja, mit tartogat még ez a harcos. Először is a lánctól kell megszabadulnom.
tervem az volt, hogy a pajzs éles végével levágom a láncot, majd a ládák felé ütök, miközben egy nagy kalapácsszerűséget kreálok karomból. ha sikerül, akkor a ládákat lehetőleg leütöm, talán eltalálva őt is. Sőt még jobb, ha a ládákat egyenesen felé lököm a nagy kalapáccsal.
Ha egy pillanatra is beszorulna, abban az esetben utoljára használom bal kezemben a Hr-t, és a földre lövöm őt, majd lehetőleg lemetszem karját. Ha nem sikerül, nyerek egy kis teret magamnak legalább, valamint már nem lesz biztonságban a láda mögött.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 I_icon_minitimeKedd Jún. 05, 2012 10:41 pm

A pajzzsal kitűnően hatástalanítod a lábad fogva tartó láncot, reccsenve adja meg magát mutáns fegyverednek, s a kalapács alkalmazása sem rossz ötlet a ládákon. Viszont azt eltolni nem igen bírod, sőt kellemetlen meglepetés vár, ahogy áttöröd a faanyagot, hiszen egy autó motorjába vered bele a karod, ami szép hangon szól, de sajna nem toltad azt sehova.
Ekkor azonban elő bújik az ellenfeled, és megindul felé kardját előre tartva. A bal karod pedig nem a májad, hogy egy újabb felest még elbír, sajnos felmondta a szolgálatot, nincs más választásod, a mutáns kezeddel kell felvenned vele a versenyt, és persze harci tudásoddal.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kassidy
Civil
Civil
Kassidy


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Feb. 04.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 07, 2012 8:54 pm

A lánc eltört, én pedig kiszabadultam. Azonban a kalapáccsal egy hatalmasat csaptam...egyenesen bele egy kocsi motorjába. Majd a szamuráj előjött rejtekhelyéről. Egyenesen felém szegezte kardját, majd megindult felém. Mit tehetnék. Fél kezem lebénult, és nem lenne jó, ha tovább ilyen állapotban kellene használnom. Képzett, és erős ellenfélre bukkantam. pedig szinte milyen egyszerűnek tűnt az egész. Ahogy jött egyre közelebb, fejemben a gondolatok, mint víz a sodrásban jártak, és mikor megszületett a végleges döntés, testem megrogyott, lábam feladta a szolgálatot, én pedig a földre térdeltem.
- Legyőztél. Ilyen állapotomban nem látom értelmét a további harcnak. - mondtam ellenfelemnek. kezemmel visszaálltam a pajzs formájába. Még sohasem éreztem ilyet. A testem még sohasem működött így. Egy belső hang képes volt engem térdre kényszeríteni, és elfogadni, hogy legyőztek. Így most meghajolok előtte, mutatván tiszteletem.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 I_icon_minitimePént. Jún. 08, 2012 12:57 am

//A lehető legrosszabb lehetőséget választottad, utolsó lehetőséged van korrigálni, különben a túlvilágon folytatjuk a játékot.//

Ellenfeled rohamára egy meglepő húzás választása mellett teszed le a voksot, mellyel ugyan megakasztod a támadását, de teljesen fel is adod a védelmed. A férfi rád tekint és nagyot sóhajt.
- Elismerlek barátom, de sajnos ez utolsó vérig tartó küzdelem. Bátor harcosok kísérjék utad a túlvilágon. - Mondta neked közönnyel az arcán, majd suhintásra emelte kardját, hogy lecsaphasson rád. Nincs sok időd kitérni előle, szinte egy másodperc töredéke alatt futnak át a gondolatok a fejedben, talán itt a vég? Túl nagy fába vágtad volna a fejszédet, vagy csak egyszerűen rossz stratégiát választottál. Bárhogy is, úgy néz ki, le járt az időd.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kassidy
Civil
Civil
Kassidy


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Feb. 04.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 16, 2012 6:21 pm

Úgy tűnt, ellenfelem nem lehet becsapni semmiféle módon, és végleg bebizonyosodott, önfejűsége nem ismer határokat, mindenképp az egyikünk halálával fog végződni a harc. Már emelte is kardját.
- Úgy tűnik, barátom, igazad van. Utolsó vérig megy a harc. - mosolyogtam.
kezemből a régi, megszokott pajzsot hozom létre, mellyel megakaszthatom a támadást, ha ez sikerül, akkor pedig kissé megnyújtva egyfajta ostort hozok létre, melyből igen csal éles, hegyes tűk állnak ki. Ezzel rácsapok ellenfelemre, megpróbálom kezét körbefogni ezzel, mellyel talán végleg lefegyverezhetem. Ha a kezét körbe tudom fogni, a lehető leggyorsabban szétroncsolom a kézfejét és az egész karját. Ha még akkor se adja fel, akkor egy kardot létrehozva levágom az egyik lábát, akkor már tényleg vége lesz a harcnak. Mindenesetre ki kell használnom, hogy közel van hozzám.
- A kérdés, hogy ki marad? - mondtam nevetve, majd a pajzsot fejem fölé tettem.

//Ha nincs más választás, akkor megölöm, viszont ha meg tudjuk oldani, hogy egy csepp élet maradjon a szamurájban (már ha nyerek :S), akkor a küldetés után elvinném magammal, és ő lenne az első számú kísérleti nyulam, ezért nem akarom megölni őt.//
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 16, 2012 7:43 pm

A szamuráj elmosolyodik, s mikor pajzsot formálsz kezedből, nem csap le rád. Hátraszaltózik a kabátjához, és magára kapja. Reméli, hogy nem támadod meg, s bár furcsa ami hirtelen történik körülötted, rögtön szóra nyitja száját.
- A Vezér elmenekült, így meghagyom az életed. Tetszel nekem, de tudd, hogy harcunk során több alkalmam adódott volna arra, hogy megöljelek. Edz, fejlődj, hogy méltó ellenfelem legyél, ha újra találkozunk. - Mondta, majd füstbombát dobott le eléd, //Ha megtámadnád is ugyanezt tenné// és köddé válik.
A fegyverek megvannak, szépen elintézted a bandát, de a főnököt nem sikerült elkapnod. A széf tárva, nyitva, az iratok is elvesztek. Most már csak az a kérdés, mit fogsz tenni, a fegyverek a földszinten, de hogy adod be Frankynek, hogy te bizony végeztél az alávalókkal, csupán a főnök süvített el.
Elmélkedésed a rendőrök szirénája szakította félbe, úgy vették körbe az épületet az autók, mint keselyűk a prédájukat.


//A kalandod véget ért, jutalmad mind az, amit a fegyveresek hátrahagytak, és ellenségeid közé tüntesd fel a szamurájt. Sajnálom, de nem kaphattad meg a harcost, rossz döntéseid miatt, de ha kérsz PM-ben eredményezést, szívesen küldök. Új kalandként Frankynél kezdünk, ha készen állsz rá. //
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Jún. 18, 2012 4:27 pm

//Kevin Chase-el való privát játék kezdő reagja//

Percek, órák, napok... Gyorsan vagy épp lassan telnek. A szabadság érzete számomra szárnyakat ad, ahogy az utcán sétálhatok, ahogy megállhatok, avagy szaladgálhatok. Mint mindig, a mai nap is csendben sétálok az utcán. Fejemre alaposan ráhúzva egy csuklya. Egy olyan pólót viselek, amit nem rég kaptam egy idős bácsitól. Hosszú, számomra túlságosan is nagy. Néhány helyen piszkos vagy épp szakadt, de nem sajnálom. Kellemesen meleg van benne, főleg este. Hátamon az a mackós hátizsák amit nem rég találtam egy nagy dobozban, ahol mindenféle büdös dolog volt, amik már senkinek nem kellenek. Nekem megtetszett így elvittem.
Egyik kezemben plüss nyuszimat szorongattam, mint mindig. A másikban egy finom ételt tartottam, amit jóízűen majszolgattam. Hot-dognak hívják, ha jól sejtem. Legalább is az eladó bácsi annak nevezte, mikor kérdezte mit szeretnék. Segítettem neki egy kicsit, így nem kellet adnom neki érte azokat a furcsa kis korongokat, amiket néha az utcán találok vagy épp kapok valakitől. Attól függetlenül hogy szabadon járhatok és kelhetek, még mindig óvatos vagyok. Valahányszor szirénákat hallok, mindig el kell bújnom, hisz ahogy a Lovagom közölte, keres engem a rendőrség, hogy visszavigyen az Arkhamba.
Már eléggé kezdett fájni a lábam, hisz egész nap sétáltam és olyan helyet kerestem, ahol lakhatok. Bár megvolt egy kis zugom, de tudtam jól hogy ott bármikor rám bukkanhatnak. Leültem egy fedett buszmegálló padjára és lábaimat vidáman lóbálva majszoltam tovább a hot-dogot.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Jún. 18, 2012 5:00 pm

Egy újabb nap ér véget, és mikor kilépek a rendőrség épületének ajtaján, olyan mámorító érzés tölt el, hogy én nem is tudnám leírni. Mélyet szippantok a friss levegőből, már amennyire Gotham levegője friss, és elégedetten konstatálom, hogy ma is sikerült pár ártatlan túszt kiszabadítanunk. Remek érzés. Zsebre tett kézzel indulok haza, hogy kipihenjem a mai nap fáradalmait. A bankrablásoknál mindig az a legszebb, hogy a gyökerek sosem tudják, hogy nem csak az üvegajtón lehet bejutni. És ezeg még idiótábbak voltak, mert a páncélterembe húzódtak be. Egy időre elegendő a levegő, de ha sokan vannak, mindjárt csökken ez az idő. Ilyenkor elcsodálkozom, hogy vannak ilye sötét emberek a világon, akik képtelenek gondolkodni, mégis ilyen lépést tesznek meg. Ez vajon az elkeseredettség miatt van? Vagy szimplán csak tényleg hülyék? Szerintem ez sosem fog igazán kiderülni. Hamarosan elérek egy buszmegállót. Bár van kocsim, de ebben a jó időben inkább gyalogolok. Na meg ki lenne olyan hülye, hogy belém kössön? Először is, aki ismer, tudja, hogy ki vagyok, aki meg nem hivatalosan ismer, az pedig hallott a történetemről Fanggal, és arról, hogy hasonlóan viselkedem, mint egy maszkos gonosztevő. A barmok elkezdtek II. Bane-nek nevezni. Hallottam már a fickóról, de azért kérem, ne húzzanak közöttünk párhuzamot. Én sokkal jobb vagyok. A buszmegállóban egy lány ül, fején kapucni, kezében nyuszi, a hátán pedig egy igencsak megviselt hátizsák. Az arcát egyelőre nem látom, mert érdekesebbnek találja a lábát, ami előre-hátra leng. Aranyos, ahogy így nem ér le a lába.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Jún. 18, 2012 5:31 pm

Ülök nyugodtan a buszmegállóban s nézem ahogy az emberek jönnek-mennek körülöttem, valamint az utcán. Forgalmas minden, tele élettel, történésekkel és zajjal. Elégedett mosoly ül arcomon, ahogy mindezt magamba szívom. Jön a busz, leszállnak az emberek, majd mások felszállnak és elmegy. Az autók hangos zsivajal robognak az úton, néha dudálnak egy-két járókelőnek akik nem azon a csíkos valamint mennék át.
Jól emlékszem az első napomra, mikor sok autó dudált nekem, amikor még nem tudtam hogy ez a város tele van szabállyal. Aznap sok kisebb bajba kerültem, de tanultam mindegyikből. Mint akkor, most is az embereket figyelem, igyekszem rájönni hogy mit szabad és mit nem. Nem is ülök a buszmegállóban sokat, máris szemem sarkában egy férfit pillantok meg. Egy arc, egy férfi, kit már láttam valahol. Kutatok elmémben és azonnal eszembe is jut. Egy férfi aki azok közé tartozik, kik talán szívesen visszavinnének Arkhamba. Testemen kellemetlen bizsergetés fut végig, érzem ahogy kezdek feszült lenni. Kicsit fészkelődök, mintha kényelmesebben szeretnék ülni, de valójában csak jobban el akarok fordulni a férfitől. Igyekszem nyugodtan viselkedni, lábaimat nézem ahogy lengnek a levegőben és közben tovább a hot-dogot majszolom. Kicsit felpillantok rá, de csak hogy leolvashassam arcáról, fel e ismert. Ha nem, akkor megnyugszom és fejemet feljebb emelem. Ha igen, akkor inkább a lábaimat nézem.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 I_icon_minitimePént. Jún. 22, 2012 1:13 am

A lány elég furán viselkedik. Maszolja a hot-dogját, és közben mintha próbálna elrejtőzni valami elől. Közelebb megyek, és halk torok köszörüléssel hívom fel magamra a figyelmet.
- Jó étvágyad van. - jegyeztem meg, remélve, hogy nem okozok neki túl nagy ijedtséget ezzel. Ha felnéz rám, akkor az arca ismerős valahonnan, de arra nem jövök rá, hogy hol láttam, de az is eszembe jut, hogy csak keverem valakivel, és én okozok problémát saját magamnak.
- Van hova menned? - kérdeztem, mert eléggé úgy néz ki, hogy nincs, legalábbis nem olyan, mint amire én gondolok.
- Ha szeretnéd nálam elférsz estére, nem szeretném, ha kint maradnál a szabad ég alatt. Egy kislánynak túl veszélyes a város. És kaphatsz még hot-dogot is. - mutattam a már jócskán megtépázott étek-re.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 I_icon_minitimePént. Jún. 22, 2012 10:50 am

A férfi ismét hozzám szól és még közelebb is jön. Talán gyanít valamit? Nem... az nem lehet... Vagy...? Repkén rápillantottam, de nem véltem benne felfedezni, hogy felismert volna. Vagy csak megjátssza magát? Igen... biztos vagyok benne. Lábaimat nézem, rajtuk a cipőt, miközben a hot-dog utolsó falatját majszolgatom. Megjegyzésére csak kicsit bólintok, ezzel nyugtázom hogy valóban igaza van. De hát nekem joggal van ilyen étvágyam. Tudja e ő talán milyen az napokig nem enni? Kint aludni a szemétben? Ismét ránézek, most már kicsit hosszabb idegi fürkészem őt. Kérdése viszont eléggé meglep. Vagy nem? Elég sokan kérdezték ezt már tőlem, el akartak vinni de én soha nem hagytam. Olyan érzésem volt hogy mindenki csak át akar verni. Jól éreztem magam az utcán. Megvakargattam állam ahogy elgondolkodtam, mit is válaszoljak neki.
- Igen, van. Mindenkinek van hova mennie - válaszoltam neki - Elég nagy a város - tettem hozzá, jelezve hogy itt mindenki tud magának egy kis helyet találni. Bár lehet nem teljesen mindegy hogy hol. Fürkésztem őt kíváncsi szemeimmel, alaposan végignéztem rajta. Tiszta ruha, izmos test... és még jó munkája is van. Lehet ki tudnám ezt saját érdekemben használni.
- Anyukám aszonta hogy nem szabad idegenekkel beszélgetnem. És nem is szabad idegenekkel sehova mennem. Mer' bánthatnak. Anyukám aszt is monta semmit nem szabad idegenektől elfogadnom, mert veszélyes - válaszolom neki. Hosszú pólómból előveszek egy összegyűrt anyagot és abba megtörlöm számat. De azért a második hot-dog elég csábító ajánlat számomra... Lenézek plüss nyuszimra.
- Mit gondolsz szerelmem, menjünk ezzel az idegen bácsival haza? - kérdezem tőle és fejét kezembe véve lassan egy "nem" válaszra mozgatom. Ismét a férfire nézek és megvonom vállam. Arcomon látszik hogy sajnálom, de nincs mit tenni. Valami jobb trükkel kell előrukkannia mint egy hot-dog és egy éjszaka nála otthon.
- Meg... haza visz egy estére. Asztán' mi lesz? Kidob reggel az utcára? - kérdem tőle egyik szemöldökömet felhúzva.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 I_icon_minitimeVas. Júl. 08, 2012 4:38 pm

//Lángnyelv//

Egy újabb sötét este. Fekete felhők a város fölött, de nem hordanak terhet, ma sem fog esni. Én pedig végeztem a munkám, bűnkeresés és megsemmisítés, persze ez nem jelenti, hogy bűnözőket semmisítek meg. Egy sötét sikátorban aztán láttam ahogy pár ember körbe áll egy égő hordót. Eddig semmi különös sokan csinálják ezt. Ami feltűnt az a fegyver készlet a kezükben. Baseball ütő, fémcső, valami otthon barkácsolt kard. Látszik, hogy ezek a fickók nem a jó oldalon állnak. Megálltam a tetőn, és a szemüvegemmel rázoomoltam a férfiakra. Igen mindegyik egy bandához tartozik, látszik a tetkó egyezés, a vállukon. Találkoztam már párral ezek közül, eddig nem volt velük gondom, valószínűleg már ismernek. Óvatosan lemásztam a tűzlétrán, majd felálltam velük szemben.
-Uraim, látom szép esténk van.
-Ha, te meg... Ah... Ez Cybergyík. Gyorsan a fegyvereket-Kiáltotta az egyik, a többiek pedig hasonló kép cselekedtek, és mind támadó pozícióba álltak.
-Oh, ennyire ismert lennék? Az nem rossz.-Mondtam vigyorogva, miközben néztem ahogy körbe vesznek, fegyvereiket vagy forgatva, vagy biztos úgy tartva, hogy ne tudjam kikapni a kezükből.
-A főnök vérdíjat tűzött ki rád. Ha feladod akkor gyors halálod lesz.
-Volt már olyan aki feladta ennek hatására?
-Jól van, kapjuk el!-Kiáltott fel a vezető, és már rohamoztak is.
Természetesen nekem nem volt gond elkerülni őket. Olyan lassan mozogtak mint a kőgólemek. Csak félre léptem, kivettem a fegyvert az első kezéből, és leküldtem a földre.
-Kérlek. Az én megadási szövegemet már el se mondhatom?-Kérdeztem miközben elhajoltam egy fémcső elől, és kiugrottam a körből.-Ha megadjátok magatokat, és kiléptek a bandából, akkor nem verlek meg és nem adlak át titeket a rendőrségnek.
-Felejtsd el hüllő. A főnök ma egzotikus vacsorát akar.
-Hehe. Hidd el az én húsom túl rágós, bármelyikőtöknek.-Mondtam, miközben egy újabb támadót tettem ártalmatlanná, egy jól irányzott ütéssel. Végül jött a főnök a kardjával, és lesújtott, de én félre ugrottam, és a farkammal kibuktattam.
-Nektek tényleg megéri törött csontokkal haza menni. Nem akarlak bántani.-Mondtam, de már jött is egy újabb támadó, akinek elvettem a fémrúdját, és látványosan elhajlítottam. A többi erre megtorpant.
-Inkább menjetek el. És örüljetek, hogy nem Batman kapott el titeket.-Hátráltak pár lépést, majd elkezdtek rohanni az ellenkező irányba.
-Hé ti seggfejek! Gyertek vissza, ne hagyjatok itt!
-Halló rendőrség? Igen itt megint a névtelen telefonáló, szeretnék bejelenteni három eszméletét vesztett bandatagot, a Jóde bandából. Nincsenek komoly sérüléseik, de talán egy mentőre szükség lehet.-Mondtam, majd lehelyeztem a vezért, és bemondtam a címet, majd szépen "elaltattam" a fickót.
Vissza az elejére Go down
Lángnyelv
Civil
Civil
Lángnyelv


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Jul. 06.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 I_icon_minitimeVas. Júl. 08, 2012 5:41 pm

Ezen az estén is egy sikátorban végezte a mindennapi dolgait persze ezúttal is egy egészen más helyen, meghúzódni azonban máshol szándékozott. Alapjában véve valami ehetőt keresett ami az ételmaradéktól kezdve a döglött galambig bármi lehetett, de kütyük és más tárgyak után is szimatolt mivel nem csak más utcalakókkal lehetett csereberélni őket. Alkalomadtán volt szerencséje egy-egy elvágott torkú vagy fejbe lőtt hullához, akiket gyilkosaik nem mindig fosztottak ki tüzetesen hátrahagyva egy-két apróságot. Nem tudta már megszámolni két kezét sem hogy hány pár cipőt és kesztyűt, vagy másféle ruhadarabot cserélt el eddig enni vagy innivalóra, esetleg olyan tárgyra amit máshol még hasznosabb fogyasztani valóra cserélhetett el

Egy csapat férfi mellett botorkált el akik néhány pillantást leszámítva nem törődtek vele. Látták a ruháit és az egész fizimiskáját, ebből pedig rögtön tudták hogy sem váltságdíjat nem tudnak keresni rajta sem értékes elvenni való nincsen nála, elvégre ők jómódúbbak voltak nála és valamennyiüknek még talán lakásuk is volt valahol. Ő nem nézte meg őket, mindössze változatlan cammogásban elhaladt mellettük és a tőlük nem messze levő szemétkonténerek felé fordult, esze ágában sem volt összeakadni velük. Szemügyre vette a legközelebbi tározót, majd tapasztalatból viszonylag ügyesen felmászott rá majd beereszkedett a hulladék közé hogy átkutassa. A bűz egyáltalán nem zavarta sem az hogy valami éppen bomladozott, a fertőzés elvégre teljesen kizárt volt így félelem sem alakult ki benne eziránt soha. Egy kukazacskót felbontott és kiborította belőle a tartalmát, majd abba kezdte pakolni a talált ételmaradékokat és közben más felbontott szemeteszsákok tartalmát. De főleg toastkenyeret és penészes sajtot talált, illetve egy üveg lejárt szavatosságú savanyúságot, ami ritka módon bontatlan volt. Belegondolva, talán a minősége ehető lehetett egy ember számára is, hiszen az efféle lezárt üvegek és főleg konzervek esetében a minőségmegőrzési idő gyakran szerényebb volt a valós tartósságánál. Mivel nagyjából talált elegendő ennivalót az estére, egy vászonzsákot nyitott fel és borított ki, amiben csak néhány szétszaggatott rongy volt. De a zsák alkalmas volt kacatok tárolására, így abba kezdte gyűjtögetni a főképp fémhulladékot amit egyébként a huszonévesek előszeretettel cseréltek vele italért, hogy színes papírokká váltsák őket fémkereskedéseknél, tehát pénzre

A közelében pusmogó fiatalokkal mindez idő alatt egyáltalán nem törődött, azok is biztosan elvoltak egy kis üzlet kifosztásának vagy éppen védelmi pénzének begyűjtési tervével, tehát mindennapi látvány. Kis idő múlva egy nem mindennapi hang szólalt meg, de több esze is volt annál mint hogy az első ilyen neszre kimásszon a kukából és megnézze, a konkrét ok mégpedig az volt hogy éppen egy kisebb autórádiót próbált kiszabadítani néhány szívósabb kacat közül Abban biztos volt hogy egy sietve menekülő tolvaj dobta be ide és aztán később rákerült még pár szemét, de neki szerencsés volt hogy rátalált mert ezért talán pénzt is szerezhetne, aztán jól teletömhetné magát egy lepukkant gyorsbüfében. De ezzel már vigyáznia kell ezek az alakok mellett, ami azt illeti az egyre hangosabb zajokból ítélve talán máris belekötöttek valakibe vagy egy másik csapatba

Amint végre kiszabadította az autórádiót, belegyömöszölte a más kacatokkal teli zsákba aztán óvatosan kipottyantotta a szemeteszacskóval együtt, s kimászott. Néhány fickó éppen akkor süvített el mellette de eszük ágában sem volt még csak rápillantani, mivel láthatóan hanyatt-homlok menekültek. Csendesen felvette a batyukat és átvetette őket egy-egy válla felett, majd óvatosan még mindig a konténer részleges takarásából a vidáman lángoló hordó felé sandított. El is veszett volna a látványban ha nem lett volna ott egy jól megtermett, minden porcikájában teljesen idegen alak és a lábánál a három eszméletlen egyén. Kicsit jobban megnézte és nem tűnt úgy hogy elszállt volna a hallucinációja, így hát belső feszültsége lassan alábbhagyott és kicsit kiegyenesedett. Jelmezekkel nem igazán volt soha dolga, így a konklúzió az lett hogy az illető nem volt ember, számára tehát automatikusan annyit jelentett hogy az emberek biztosan nem voltak oda érte, elvégre saját bőrön tapasztalta hogy még azok is akik csak kicsit különböznek látszólag, milyenek a szemükben. Ez a fazon márpedig teljesen más volt mint egy ember. Innentől tehát nem is zavartatta magát tovább, ha tudtán kívül a vesztébe is sétált éppen bele, ő bizony kilépett az árnyékból és nyugodtan odasétált az illetőhöz és álmodozó társaságához. Egy pillanatra megtorpant hiszen feltűnt neki a mobiltelefon amit éppen használt, de azt elgondolva akár ingyen is összeszedhette valahonnan. Végül megállt a közelében és onnan is végignézett a számára is furcsa szerzeten, majd szótlanul lehajolt és terhét letéve egyszerűen matatni kezdett az egyik eszméletlen férfi zsebeiben, hátha a farkas fickót nem izgatta
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 8 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Főutak, utcák, sikátorok.
Vissza az elejére 
8 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Keleti oldal-
Ugrás: