DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
A külváros I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
A külváros I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
A külváros I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
A külváros I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
A külváros I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
A külváros I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
A külváros I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
A külváros I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
A külváros I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
A külváros I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 A külváros

Go down 
+9
Zöld Íjász
Mobster
Robin
Michael White
Duncan MacFarlane
Vadmacska
Gid Lucione
Batman
Kétarc
13 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

A külváros Empty
TémanyitásTárgy: A külváros   A külváros I_icon_minitimeKedd Márc. 01, 2011 6:03 pm

Gotham külvárosa. Utcák, és lakótömbök forgataga.
Vissza az elejére Go down
Batman
Szuperhős
Szuperhős
Batman


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Feb. 28.

A külváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: A külváros   A külváros I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 14, 2011 3:02 pm

Mr. Bone kalandja

A nap lemenőben, lassan bealkonyodik. A város ezen része, lassan kiürül, mindenki hazafelé tart a kemény napi munkából. nem úgy mint te. Eddig sosem merészkedtél ilyen tömegbe. Főleg mert, csak egy csontváz vagy. De ez nem zavar túlságosan, talán még élvezed is. A zsaruk eddig nem tudtak elkapni, s most egy titokzatos telefon hívás vezetett ide. Mely egy munkát ajánlott neked. A részleteket pedig, a közeli kávéházban tudod meg. Valószínűleg nem bankrablásról lesz szó. Mindenesetre a pénz nem jön rosszul. A kávéház elég üresnek és lerobbantnak tűnik. Arra felé veszed hát az irányt, szorosan magad köré húzva a ruháid, hogy eltakarják a tested.
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

A külváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: A külváros   A külváros I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 14, 2011 6:41 pm

Scott Alan

A nap már kezdett elmenni az égről. S sok ember a munkából sietett haza. Én általában nem jönnék ide csak ha valami fontos ügy miatt. Most ezt is tettem egy titkos telefonáló munkát ajánlott fel nekem. Nem bankrablásról volt szó így izgatott voltam. De mint mindig mondom, a munka csak akkor jó ha fizetnek is érte. A részleteket egy kávézóba fogja elmondani ami már nem volt messze. Nem szerettem ilyen zsúfolt helyekre járni, mert felismerhetik, hogy én csak egy két lábon járkáló csontváz vagyok. Ha meg ki tör a pánik akkor jönnek a zsaruk és eredménytelenül meghalnak. Lehet, hogy ellopnék néhány hullát alapanyagnak a testemnek, de nem szeretek ilyen bonyolult dolgokat csinálni. Ma is két kart kötöttem magamhoz és már csak a felük van meg. Úgy, hogy majd sietnem kell a találkával. Nem sokára oda is értem a megbeszélt helyre. A kávéház üres és szegényes volt, igen jó hely a találkára. Be is mentem, hogy meg bírjam várni az ügyfélt.
Vissza az elejére Go down
Batman
Szuperhős
Szuperhős
Batman


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Feb. 28.

A külváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: A külváros   A külváros I_icon_minitimePént. Ápr. 15, 2011 9:09 am

A hely belülről is elég szegényes, s épp ezért, szinte alig lézengenek benne. Ahogy az ajtód kinyitod és belépsz, apró csengő szólal meg. Figyelmeztetve a pincérnőt, új vendége akadt. Leülhetsz bármelyik boxban, pár percre rá, az pincérnő megpróbálja felvenni a rendelésed. Ha úgy döntesz rendelhetsz valami, hogy elkerüld a feltűnést, vagy el is küldheted a nőt. Bárhogy is döntesz, tíz percre rá, hirtelen egy köpenybe burkolózó, idősebb, szakállas férfi jelenik. Kérdés nélkül leül, szembe veled, majd egy aktát csúsztat eléd. Egy szót sem szól, nyilván a reakciódra vár.
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

A külváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: A külváros   A külváros I_icon_minitimePént. Ápr. 15, 2011 1:17 pm

A kávéház nem a legjobb helyek közé sorolható. Amikor betoppanok az ajtó fölötti kis csengő megrázkódik így jelezve a felszolgáló nőnek, hogy új vendég érkezett. Leülve az egyik boxba vártam a titkos telefonálót. Közbe oda jön hozzám a pincérnő, hogy felvegye a rendelést. Nem nagyon bírnék semmit enni és inni így, hogy ne tűnjek ki a tömeg közül válaszolok.
- Egy kávét kérek.
Mikor felírja a kis papírra és elment. 10 perccel később jött egy öreg férfi ugyan úgy nagy ruhába. Majd egy aktát csúsztat elém. Nem szólalt meg várta mit válaszolok rá. Meg fogom majd megszólalok.
- Ez lenne az?
Majd ránézek az idős férfira.
Vissza az elejére Go down
Batman
Szuperhős
Szuperhős
Batman


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Feb. 28.

A külváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: A külváros   A külváros I_icon_minitimePént. Ápr. 15, 2011 1:32 pm

A férfi nem válaszol, csak bólint egyet. Kicsit mintha türelmetlen és nyugtalannak tűnne. Int, hogy nézz bele a dossziéba. A kávéddal érkező pincérnőt, elhessegeti. A dossziéban, egy a város szélén található, középszerű irodaház leírását találod. Megközelíthetőség, az ott dolgozók száma, beosztása, biztonsági intézkedések. Amik elég szigorúak, egy irodaházhoz képest, sőt a garázs alatt, terebélyes föld alatti komplexum tervrajzát láthatod.
Ahogy át tanulmányozod, az öreg szivarra gyújt, s rekedtes hangon megszólal.
-A csomag amit el kell lopnia, a föld alatti részen van. A bejutással nem lesz gondja, lesz elterelő akció. A kijutást már magának kell megoldania, a csomaggal együtt....-
Kérdően pillant rád, láthatólag többet nem fog mondani, esetleg még kérdezhetsz tőle. De minden az akcióval kapcsolatos kérdés, benne van a dossziéban. Persze a szolgáltatásod ára, nincs feltüntetve, ahogy mi is pontosan a csomag. Csak a helye a tervrajzon.
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

A külváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: A külváros   A külváros I_icon_minitimePént. Ápr. 15, 2011 1:46 pm

A férfi türelmetlensége kicsit zavar, de nem idegesítem magam ezzel. Int egyet, hogy nézzek bele. Felnyitom és mikor megnézem egy irodaház leírását találom benne. A lapokat átnézem és néhány információ is ott van. A kávémmal érkező felszolgálót elküldi innen, majd rágyújt egy cigarettára. ~ Még ilyen öregen is dohányzik. De nekem mindegy. ~ Majd mikor megszólal figyelek rá. Szóval egy csomagot kell ellopni. A föld alatti részlegen van. A bejutással tényleg nem lesz baj, de a kijutást már nekem kell megoldani. A csomag tartalma is érdekel, de először a lényeget kell megtudakolni.
- Mennyi ember védi az alsó részleget és mekkora a csomag mérete? Meg még az is érdekelne, hogy mi van benne és végül, de nem utolsó sorban mennyit fizet az akcióért.
Ránézek a férfira aki egy kérdően nézi csontos arcomat. Érzelmi kifejezést nem lehet látni rajtam se azt, hogy mosolygok e vagy dühös vagyok. éberen figyelem a férfit és, hogy mit válaszol most. De ha nem fizetnek semmit akkor mehetnek isten hírével.
Vissza az elejére Go down
Batman
Szuperhős
Szuperhős
Batman


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Feb. 28.

A külváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: A külváros   A külváros I_icon_minitimePént. Ápr. 15, 2011 1:56 pm

Az arcodba fújja a füstöt majd válaszol a kérdéseidre.
-Kamerák, biztonsági szobában 3 őr, valamint 12-16 őr a folyosókon. Attól függően milyen a biztonsági intézkedések foka. Most alacsony, így valószínűleg a legkevesebb őrrel kell számolni. A kamerákkal nem kell foglalkoznia, az elterelő akció során gondunk lesz rá. -
Elnyomja a csikket, felhajtja a kávédat, ami lassan már ki is hűlt előtted.
-Ötvenezer dollár....-
Jelenti ki határozottan. Az arckifejezéséből ítélve, nem fog fentebb menni, ahogy aludni sem. Vagy elvállalod, vagy mehetsz isten hírével.
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

A külváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: A külváros   A külváros I_icon_minitimePént. Ápr. 15, 2011 3:29 pm

A kamerák még nem is zavarnának, de az őrök talán jelentenek némi kis gondod. Akkor kb. 12-14 között saccolom az őrök számát. Nem lesz valami nehéz feladat. A gondolkodásomba kicsit zavar a füst amit rám fújt. Őszintén még előbb félénkebb volt, de most egy hidegvérű gyilkos előtt ilyet csinál. elnyomta a csikket és még egyszer megszólalt. A munkáért ötvenezer dollárt ajánlottak fel. Ha lett volna hús és bőr az arcomon akkor úgy elmosolyodtam volna, mint a...
- Akkor hát mikor kezdjük?
Az aktát eltettem és vártam a férfi válaszát. Közbe pedig elgondolkoztam azon, hogy mit kezdjek a pénzel majd. ~ Az biztos, hogy veszek majd egy jobb házat a régi helyet. De várjunk csak..... ha ennyi pénzt ajánlottak fel akkor biztos, hogy nem lesz könnyű. Ujjaimat összefontam és úgy várakoztam tovább.
Vissza az elejére Go down
Batman
Szuperhős
Szuperhős
Batman


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Feb. 28.

A külváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: A külváros   A külváros I_icon_minitimePént. Ápr. 15, 2011 4:17 pm

Bólint a válaszodra, mint aki pontosan tudta hogy belemész a dologba. Körbe pillant a helységben, majd visszafordul feléd.
-Holnap, este, pontban nyolckor indul az elterelés. Legyen ott, a hátsó bejáratnál. A többi a maga dolga....-
Energikusan felpattan, és kifelé indul. De még ahogy el megy melletted, a füledhez hajol.
-Ha elszúrja, lebukik, leleplezik....nem fogja megúszni....-
Azzal fogja és sietősen távozik. A hangja arról árulkodott, hogy komolyan gondolja amit mondott. S egyáltalán nem ijedt meg tőled. Van elég időd, hogy áttanulmányozd a papírokat, így egy alapos tervet is készíthetsz.


//Folytatás:Gotham Központ-Utcák, sikátorok, közterületek//


A hozzászólást Scott Alan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 16, 2011 11:13 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

A külváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: A külváros   A külváros I_icon_minitimePént. Ápr. 15, 2011 5:14 pm

Tehát holnap este kell a hátsó bejáratnál lennem. Az idő pont jó az emberek elmennek és csak az őrök lesznek bent. Ez a rablás igazán megér 50.000 dollárt. ~ De mi lehet a csomagban? ~ A férfi felkel a boxból és még egy mondatra oda hajol hozzám. A mondata különösebben nem ijeszt meg. Mit csinálhat leszúr, megkínoz vagy megfolyt. Aztán sietve távozik. Még egyszer előveszem a papírokat és átnézem. Majd megszerkesztem a tervemet. ~ 50.000 dollár a tét ezt nem ronthatom el! ~ Majd alaposan átnézem az adatokat és a ház leírását. Aztán hazamentem és elfoglaltam magam addig míg el nem kezdődik a rablás.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

A külváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: A külváros   A külváros I_icon_minitimeSzer. Aug. 10, 2011 11:11 pm

Előzmény: Bates iskola a nőkért

A Római Birodalomtól kapott kocsival leparkoltok a célszemély feltételezett helyéhez közel. A bírónő családjának villája, akár egy kacsalábon forgó palota. Az épületegyüttest több száz négyzetméternyi kert veszi körül. A ház inkább házak, mert igaz csak két emeletes, de annyi részből áll, hogy csak na. A fémkerítésen kívül is meg tudtok számolni hat különálló épületet, amik látszólag mind lakni vannak. Így most ti kint vagytok, és semmi nem tudtok mi is van benn.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A külváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: A külváros   A külváros I_icon_minitimeCsüt. Aug. 11, 2011 10:44 pm

Bisur elvesztése óta gondolkodtam egy kicsit. Vajon ki siratna meg engem, ha ugyanígy járnák én is? Ha Vlad szolgálata körben halok meg, akkor megölné a családomat, hiszen már nem lenne rájuk szüksége. Ők biztos megsiratnának, de Vlad miatt nem számíthatok látogatókra a sírom mellett, egyeltalán sírra sem számíthatok.

Borús gondolataim közben megérkezünk Michelle-el a célpont házához. Tervem roppant egyszerű és azt, mitn már számos alkalommal alkalmaztuk ma a szokásos módszerhez nyúlok.

- Michelle, az árnyaiddal deríts fel kérlek. - mondom a társamnak, miközben a szonárral és a hő látással én is az épületeket fürkészem.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

A külváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: A külváros   A külváros I_icon_minitimeCsüt. Aug. 11, 2011 11:39 pm

Éj Hölgye csak bólint, de a már tőle megszokott borússággal. Az árnyak neked természetellenesen elkezdik körbevenni, majd mintha eltávolodnának, és szétoszlanának a kocsin kívül. Már jó ideje együtt vagytok küldetéseken, de nem tudod megszokni a látványt, sőt az érzést sem, ami vele jár.
Nem kell sokat várnotok, alig tíz perc mire visszatérnek a sötétség gyermekei. Érthetetlen diskurzus után, Michelle elmondja, amit az árnyékok mondtak neki. A házban tizenhárom személy tartózkodik. Hétnél van fegyver, a többi ha pedig szétszórtan a hat hatalmas épületben. Kutyák nincsenek, de védelmi rendszer az van. Kamerák az épületben, és mozgásérzékelő a kertben.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

A külváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: A külváros   A külváros I_icon_minitimeSzer. Aug. 17, 2011 11:11 pm

Előzmény: Gotham Városi Rendőrség

A bírónő családjának villája, akár egy kacsalábon forgó palota. Az épületegyüttest több száz négyzetméternyi kert veszi körül. A ház inkább házak, mert igaz csak két emeletes, de annyi részből áll, hogy csak na. A fémkerítésen kívül is meg tudtok számolni hat különálló épületet, amik látszólag mind lakni vannak. Így most ti kint vagytok, és csak Zaan tudja, hogy hat társa őrködik bent a házakban. Mindegyikben egy. Azért ég minden épületben a villany, hogy ne tudják az esetleges támadók, melyikben is van a bírónő és a családja. Biztonság kedvéért minden második órában költöztetik őket. Egyikből a másikba. Rajtatok áll hogy juttok be. Aranyszem sak hümmög, és Holdfény karját bámulja.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

A külváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: A külváros   A külváros I_icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 10:42 pm

Végre megérkezünk az úti célunkhoz. Kiszállok az autóból, majd felmérem a terepet. Hat házat látok mindegyikben ég a villany. Tényleg, valami rémlik, hogy mindegyik épületben egy rendőr van. Bár véleményem szerint, ez elég hülye ötlet. Mindegy, nem én találtam ki. Hirtelen eszembe jut egy kellemetlen gondolat. Ezt meg is osztom a többiekkel.

-Aranyszem, ha minden társam Méregcsók irányítása alatt áll, vajon megvédik majd a célpontokat? És nem fognak ránk támadni? Bár azt nem tudom, hogy kivel van a Szépség. Ha Maroni-val, akkor talán még az jó, viszont ha Falcone-val, akkor nyilván az a jó neki, ha elkapják a bírónőt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A külváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: A külváros   A külváros I_icon_minitimePént. Aug. 19, 2011 9:52 am

Fenébe mozgásérzékelők, a kamerákat, még ki lehet cselezni, de a mozgásérzékelőket már nem. Újabb felderítésre lesz szükség. Nem akarom átkutatni, mind a hat házat, az túl sok időbe telne és túl nagy kockázatot vállalnánk. Vajon ők is annyira bután rakták össze a védelmi rendszert, mint a Gyémánt negyedben? Remélhetőleg igen.

- Michelle, még egy szívességet kérnék, most a bírónő lányát kéne megkeresned, valamint azt, hogy egy helyről megy-e a biztonsági rendszer áram ellátása. Ha nem egy helyről megy, akkor az irányító központot keresd meg nekem. - remélhetőleg most már elég információt szerzünk egy gyors behatoláshoz.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

A külváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: A külváros   A külváros I_icon_minitimeHétf. Aug. 22, 2011 7:07 am

Aranyszem visszautasít, ami kissé rosszul esik, de hát ez van. Talán megrendült bennem a bizalma, de kicsit én is így érzek vele kapcsolatban. Kényelmetlenül visszahelyezkedem az ülésembe, de látszólag nem veszek tudomást a dologról. Jobb is, nem kell a hajcihő, felesleges a csapaton belüli feszkó, csak rosszabbul sikerülnek akkor a dolgok.
Megérkezvén 6 házat látunk kivilágítva. Hüm... vajon melyikben lehetnek? Eszembe jut Holdfény személykereső varázslata, de az is, hogy a házon belül már nem tudta jobban belőni a célszemélyt és ezért szét kellett válnunk. Talán ilyen távolságból sikerülhetne, de ha újra elmondom ragyogó ötletem, hülyének néznének. Akkor is meg kell próbálni.
- Holdfény, tudom, hogy "a varázslat nem egy google", de ilyen távolságból meg tudod mondani, melyik házban vannak? ... már ha megy az ilyen varázslás a sérülésed ellenére - teszem még hozzá. Ha nemleges válasz jön, akkor bedobok még egy ötletet: - Talán Zaan hadnagy felvehetné a kapcsolatot a bent lévőkkel. Persze, valami fedősztorival, mint "erősítésért küldték", vagy ilyesmi.
Gondolatban keresztbe szorítom az ujjaimat és remélem, hogy nem lesz legalább az egyik javaslatom lehurrogva. Nekem annyira nem tűnnek hülye ötletnek, de máshogy gondolkodunk és talán nekik van igazuk. Akkor pedig jön még egy szóbeli gyomros... hurrá.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

A külváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: A külváros   A külváros I_icon_minitimeHétf. Aug. 22, 2011 6:48 pm

Aranyszem és Holdfény rövid gondolkodás után, szinte egyszerre válaszolnak, de végül a varázsló utat enged a zseninek.

- Nem tudom, hogy ki oldalán áll Méregcsók, ám szinte biztos vagyok abban, hogy nem fognak minket tárt karokkal fogadni. Zaan hadnagy viszont feltűnést keltene, hiszen senki se küldte őt ide, valószínűleg rögtön átlátnának a szitán. - válaszolja Aranyszem.

- Most nem akarom használni a varázslataimat. Magatoknak kell megkeresni őket, én jobb, ha hátra maradok. - mondja a varázsló.

Eközben a megmaradt gonosznál...

Michelle árnyai rögtön elindultak, ám kevesebben információval térnek vissza, minthogy azt az ex-kommandós szeretné. A lányt nem sikerült megtalálni, ám a kapcsolókról kiderült, hogy minden ház hátulján van egy, ami a környék mozgás detektorait és a kamerákat látja el. Ahogy egy közös irányító központ sincs, mindegyik ház külön rendelkezik eggyel, ami riaszt, ha valami gyanúsat találnak.

Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

A külváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: A külváros   A külváros I_icon_minitimeHétf. Aug. 22, 2011 10:57 pm

Eddig nem állunk valami jól. Nem a legjobb ötlet nyíltan bemasírozni a villa területére. Ki kell találnunk valamit. De mit? Azt sem tudjuk, milyen biztonsági intézkedéseket tettek. Vajon vannak kamerák vagy mozgás érzékelők? Túl sok a kérdés, kevés a válasz. Valamit ki kell találnunk. Sárkány felvetésén egy pillanatig elgondolkodom, de szinte azonnal elvetem.

-Nem jöhettem erősítésként, ha így lenne, szóltak volna nekik a központból rádión.-mondom az álarcos bűnüldözőnek.-Szerintem lopakodjunk be a birtokra és reménykedjünk, hogy észrevesszük, ha történik valami. Egyelőre nincs jobb ötletem.

Kérdőn nézek a többiekre, nekik van-e?
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

A külváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: A külváros   A külváros I_icon_minitimeSzer. Aug. 24, 2011 9:18 pm

Na tessék, újabb két kapufa. Fenébe. Le kéne erről szoknom, ha nem akarok kispályásnak tűnni. De hát ha egyszer nincs semmi ötletem? Most kezdek rájönni, hogy a tudásom kimerül az elméleten. Simán visszamondok bármit a tananyagokból, de a gyakorlatban hasznosítani ezeket... Szuper. Főleg úgy, hogy nem tanítanak ilyeneket középsuliban. Pedig mekkora lenne...
A hadnagy bedobja a lopakodást. Hát, nem tudom...Újabb hülyeség, de talán csak én érzem annak.
- Mr. Zaan, nem tudja, hányan vannak meg milyen felszereltségű a birtok? Ha nem súlyos, talán kipróbálhatnánk azt is, ahogy Falcone-éknál is bejutottunk. Ha meg bent vagyunk, szétválhatnánk, hogy nagyobb területet nézzünk át és jelezhetnénk a többieknek, ha megtaláltuk őket.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A külváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: A külváros   A külváros I_icon_minitimePént. Aug. 26, 2011 6:09 pm

Rendben... Szóval mindenképpen észre fognak venni minket valahogyan. Rövid gondolkozás után előállok egy rizikós tervvel, de talán még így megnövelhetjük az esélyeinket.

- Michelle, a házaknál én egyenesen a biztosítékos szekrényhez megyek, amit távolról hatástalanítok. Azután behatolok, neked egyetlen dolgod, hogy a már meglévő árnyakkal lezárd a bejáratokat. Mivel nem lesz áram, így valószínűleg nem fog téged annyira fárasztani. - Michelle ismét visszasüllyedt a csöndes állapotába. Vajon Bisur halála, vagy a képességének a túlzott használata teszi ezt vele?

Kikászálódok az autóból és megvizsgálom a kerítést, nehogy elektromosságot találjak benne, ezt az EMF móddal teszem meg. Ha nincs benne áram, akkor átmászok rajta és segédkezek Michelle-nek is az átmászásban. Ha van benne áram, akkor talán a kaput kéne megkeresni, de mivel nincs elég idő rá, azért az egyszerűbb módszert alkalmazom vagyis áthajtok a kocsival a kerítésen.

Amint bejutottam elindulok az első ház felé. Távolról már az EMF-el pásztázom a házat, hogy ráakadjak a biztosítékos szekrényre, ami felé remélhetőleg az összes vezeték vezet.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

A külváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: A külváros   A külváros I_icon_minitimePént. Aug. 26, 2011 7:47 pm

Aranyszem ismét a gondolatiba mélyed mérlegeli a rendőr és az igazságosztó ötleteit. Holdfény közben beszáll a kocsiba.

- Én kint maradok és vigyázok a kocsira, ha esetleg sürgősen kéne távoznunk. - ezek az utolsó szavai, aztán becsapja az ajtót. Annyit láthattok, hogy kezét a sebére rakja és mereven nézi azt.

Aranyszem időközben úgy látszik meghozta a döntését, csak arra vár, hogy rá figyeljetek.

- A szétválás kiváló ötlet, valóban nagyobb területet fogunk tudni átnézni. A lopakodás meg szinte alapvető a mostani feladatunkban. Javaslom, hogy most utoljára ellenőrizzék a felszerelést és készítsék el a tervüket. Nem tudjuk, hogy nem ólálkodik-e valaki más is erre. Egyeztetek Holdfénnyel, szóljatok, ha készen vagytok. - Aranyszem fogja magát és ő is beszáll az autóba és beszédbe elegyedik a varázslóval.

Eközben a birtokon...

Stalker és Michelle komolyabb megrázkódtatás nélkül jutnak át a kerítésen, így útjuk egyből a legközelebbi házhoz vezethet. Ahogy átvágnak a füvön, Stalker szemüvege megmutatja a ház hátulján lévő biztosítékos dobozt, ami a házat látja el árammal. Michelle némileg fáradtan várakozik a kommandósra, hogy elkezdje a tervét. Egyenlőre úgy tűnik, hogy nincs semmi riadó vagy egyéb probléma a házban.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

A külváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: A külváros   A külváros I_icon_minitimeVas. Aug. 28, 2011 10:02 pm

Nincs más választásunk, be kell settenkednünk a birtokra. Nem lesz könnyű menet.
-Jól van, mindenkire két ház jut. Osszuk be, ki hova megy. Ha valaki megtalálja a megfelelő házat, ott marad és vár a többiekre. Csak akkor lép közbe, ha muszáj. Aki nem talál semmit, az elindul a többi ház felé. Így előbb-utóbb meg lesz a ház. Persze egyszerűbb lenne, ha találnánk pár adóvevőt a kocsiban.-fordulok Aranyszem felé.
Nem a legjobb terv, de nincs több ötletem.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

A külváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: A külváros   A külváros I_icon_minitimeHétf. Aug. 29, 2011 7:54 am

Várom a hekus válaszát, de az csak nem jön. Szomorúan elhúzom a szám, de ezt szerencsére a maszkom miatt nem látja. Vajon nem hallotta, vagy nem tudja, esetleg csak nem foglalkozna velem...? Bánt a dolog, kis harag fel is gyülemlik, de inkább nem foglalkozom vele. Sőt, ez még jól is jöhet, hiszen ezáltal sokkal erősebb és gyorsabb leszek. Kicsit még próbálom is hergelni magamat, hogy jobb legyen a teljesítményem.
Aranyszem szövege még egy picit jól is esik. A sok trutyi után végre érzek egy kis felengedést. Tudom, hogy nem volt valami "hű de nagy" ötlet, nem is kéne büszkének éreznem magam, de az eddigi korholások miatt egy kis öröm vegyül az említett dühömbe. Eközben hallgatom Zaan-t, akinek pont úgy jár az agya, mint nekem. 3 ember = 2 ház.
- Én is hasonlót akartam javasolni, szóval benne vagyok - felelem a rendőrnek.
"Nem ólálkodik-e valaki más is erre"... Vajon itt van már Falcone bandája? Remélem, nem. Az kicsit húzós lenne már a manipulált rendőrökkel együtt. Viszont milyen stratégiát lehetne kitalálni? Az adóvevő szerintem teljesen jó, más nem jut sajnos eszembe. Na nem mintha az haditerv lenne... mindenesetre a lopakodáson és a kommunikáción kívül passzolom a dolgot. Szégyellem magam, de azt hiszem újra beégtem. Ha mások előtt nem is, de magam előtt igen.
- Ha megvagyunk, felőlem mehetünk - mondom és ha kész vagyunk, még megkérdezem: - Nem tudja véletlenül valaki, hogy be van-e kamerázva a birtok? - Megvárom a választ és ha pozitív, vagy megkapom az utasítást, hogy mehetünk, felkapom őket és beugrom velük a birtokra, remélve, hogy nem vesz senki sem észre.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A külváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: A külváros   A külváros I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A külváros
Vissza az elejére 
1 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Külváros-
Ugrás: