DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Bates iskola a nőkért - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Bates iskola a nőkért - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Bates iskola a nőkért - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Bates iskola a nőkért - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Bates iskola a nőkért - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Bates iskola a nőkért - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Bates iskola a nőkért - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Bates iskola a nőkért - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Bates iskola a nőkért - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Bates iskola a nőkért - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Bates iskola a nőkért

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

Bates iskola a nőkért - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bates iskola a nőkért   Bates iskola a nőkért - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 11:34 am

Amikor az iskola ajtaja zárva van előttem legszívesebben letépném és úgy mennék be, kavargó árnyak gyűrűjében. Az egész helyzet kezd az agyamra menni. Úgy érzem bezárt vadló vagyok, aki elé mindig újabb és újabb ajtókat emelnek hogy nem száguldhat kedve és ereje szerint.
Ellenben nem szólok a keblemben fortyogó sötét harag egyre csak terebélyesedik, de még nem tör ki még nem...

Visszaülünk a kocsiba és a nagyfőnök tanácsára megint a lakásba megyünk. Engem igazából nem érdekel már. Hidegen hagy az egész fogócska. Csak arra várok hogy valaki végre belénk kössön, hogy valakinek kitéphessem a dobogó szívét, hogy még mielőtt meghalna megmutathassam neki, hogyan dobban utolsókat az az undok izomcsomó, amit egyesek túlértékelnek.

Aztán elérünk a házhoz, a fiúk sokat ügyeskednek és hamarosan már eszméletlen sebességgel robogunk fel a lépcsőn, vigyázva, hogy nehogy összetalálkozzunk valakikkel. A mindent elborító sötétség érzem, ahogy simogat, mintha selymes vízben úsznék. Tudom, hogy az arcomon rideg számító mosoly ül, ahogy sétálok felfelé a lépcsőkön. Igen, az árnyakért megéri élni.

Aztán elérjük a kívánt emeletet. Egyenlőre nem látok élőt, és mivel a vacakoláshoz és kötekedéshez nincs kedvem könnyedén nekidőlök a falnak és könnyed mozdulattal intek a fiúknak, hogy szabad a pálya, tegyék, amit akarnak.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Bates iskola a nőkért - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bates iskola a nőkért   Bates iskola a nőkért - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 4:20 pm

Meglepetésemre minden gond nélkül felérünk a megfelelő szintre, jól van, most már csak be kell menni, és körülnézni... csak.
~ Jól van most már nem érdekel, aki bújt, aki nem megyek.
Intek Stalkernek, hogy fedezzen, és nemes egyszerűséggel előre megyek, persze figyelek hogyha valaki vagy valami megtámadna, akkor gyorsan kitérhessek, egy ugrással, aztán kontrázhassak. Megnézem a címet és megállok a megfelelő ajtó előtt.
- Michelle megtudakoznád kérlek, hogy vannak-e odabent.
És ha vannak, ha nincsenek, karmaimmal szépen neki állok szétszedni az ajtó zárat, ha tudom, közben próbálok halk maradni. Ha a zár nem nyílik akkor az ajtóra próbálok operálni egy akkora lyukat, hogy beférhessek. Ha ez megvan, gyorsan behatolok a lakásba.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Bates iskola a nőkért - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bates iskola a nőkért   Bates iskola a nőkért - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 11:08 pm

A árnyékok csak annyit mondanak, hogy tiszta a terep. Ennyi biztatás elég is a nindzsának, hogy bevethesse karmait. Az ajtó pillanatok alatt szétforgácsolódik a halálos karmok alatt. Az ajtó tárva nyitva áll a trió előtt. Bent félhomály honol, és egy teremtett lélek sincs. A család már hetekkel elhagyhatta a lakást, legalábbis az áporodott levegőből ítélve.
A kis vityilló hatalmas. Nem véletlenül ebben a kerületben található. Három hálószoba, egy nappali, egy konyha, két fürdő, egy étkező, és egy biliárdszoba. Mindegyik mérete nagyobb, mint amekkorára egy értelmes embernek szüksége lenne. A bútorozás átlagosan fényűző. A szobák dugig vannak giccses tárgyakkal, és minden földi jóval, amire szintén nincs szüksége egy normális embernek.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Bates iskola a nőkért - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bates iskola a nőkért   Bates iskola a nőkért - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 4:51 pm

Az ajtó könnyen megadja magát, riasztótól nem kellett tartani, a többiek fedeztek, szóval most már tiszta a terep, beléphetünk a lakásba. Itt kezdődik a nyomozó munka.
- Örülnék, ha valaki fedezne, mondjuk Mich, ha nincs kedved keresgélni, akkor kérlek figyeld az ajtót.
Aztán elkezdem szépen aprólékosan átkutatni a házat, dolgozó szobákat, hálószobákat, szépen sorban, főleg iratokat, papírokat keresek, de minden hasznos nyomot próbálok megtalálni, akármi ami segíthet, egy kulcs, egy levél, fénykép, telefon... ha kell felforgatom az egész lakást.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

Bates iskola a nőkért - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bates iskola a nőkért   Bates iskola a nőkért - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 03, 2011 9:00 pm

Mich így, Mich úgy... egyszerűen lenyűgöző, hogy már a mitugrász ninja is parancsolgat nekem, nem csak a pökhendi fazon. Nem mellesleg nagyon nincs kedvem kint ácsorogni, de aztán rájövök, hogy a folyosó remélhetőleg sokkal sötétebb, mint a ház, így akár kint is maradhatnék... ellenben akkor is piszkálja a hiúságom a dolog.
- Te maradsz?
Stalkerre nézek, majd meg sem várva a válaszát hozzá teszem.
- Bisur azt kérte fedezze valaki, és te úgy is jobb hátvéd vagy mint én... - villantok rá egy negédes mosolyt, majd bemasírozok a házba.

Olyasmit keresek, ami elárul valamit a család mindennapjairól. Fényképeket nyaralásokról, esetleg egy nyaralóról, ahová visszavonulhattak rendőri kísérettel. Elvégre hová a legjobb elrejteni a bírónőt? Mégsem tarthatják a rendőrség épületében! Szerintem kellemes a házi őrizet, ha az ember a saját otthonában van, ami azért elég félreeső ahhoz, hogy a magunkfajta mocskok ne arrafelé szimatoljanak. Ilyesmiket keresek, amik egy kis információval szolgálnak a családról, persze ha más fontosabb dolgot találok, azt sem dobom a kukába.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Bates iskola a nőkért - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bates iskola a nőkért   Bates iskola a nőkért - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 7:42 pm

Stalker minden katonai kiképzése és csúcstechnológiájú felszerelését latba vetve, kimegy a lakásból, és biztosítja a menekülési útvonalat. Fegyverét kibiztosítva végzi a munkáját pontosan és precízen, ahogy ezt egy ex-kommandóstól el is lehet várni.
A két árnyékban járó pillanatok alatt felforgatja a lakást, vagy éppen kesztyűs kézzel bánnak el a dolgokkal, és mintha ott sem lettek volna, a kutatóakció után. Egy szónak is száz a vége, röpke húsz perc alatt, minden zegét-zugát átnézik a helyiségeknek, és megtalálják azt, amit akartak.
Éj Hölgye csalhatatlan ösztöneinek hála, megtalálja A nyomot. Egy válóperes nyilatkozat, ami még nincs aláírva. A bírónő és férje válni készültek egy hónapja, de nem történt meg az eset. A kutakodások egy számláig vezetnek, ami a város leghíresebb, és legdrágább házassági tanácsadójánál töltöttek ki. Végül pedig a férj levele mellette, hogy a számlát rossz címre küldték, és az eheti "kezelést" a bírónőnek kell állnia. A cím egy belvárosi lakásé a divatkerületben.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bates iskola a nőkért - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bates iskola a nőkért   Bates iskola a nőkért - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 08, 2011 11:48 am

Beleegyezek, hogy én fedezem a többieket, nyomozásban úgy sem vagyok a legjobb, ezért bízom rájuk a dolgot. Fegyveremet előre tartva görnyedve figyelem a lépcsőházat. Szerencsére nem sok ajtót kell figyelnem, a lift leállt és észrevenném, ha megpróbálnák kinyitni, így csak a szomszéd lakás ajtaja és a lépcsőkhöz vezető ajtó marad nekem.

20 perc múlva...

A társaim kijöttek az ajtón és úgy látszik elégedettek az eredménnyel. Bíróéknál úgy látszik, hogy nem áll a legjobban a család. Ez nekünk kapóra jön, ugyanis egy címet jelent nekünk, amire eltudunk menni és további nyomokat találni.

- Bisur, te mész elől, Michelle te középen, én fedezem a csapatot hátulról. Lépcsőn megyünk le, aztán egyenesen a címhez. - suttogom a csapatnak.

Ha közben valami komplikáció adódna, mondjuk a biztonságis felülről jön lefelé, a pisztolyommal próbálom eltalálni egy-egy golyóval a térdét, vagy ha úgy látom, hogy nem vesz észre egészen addig, amíg már túl közel van, akkor elrejtőzök és beleverem a fejét a falba, így ájulást idézve elő jó pár órára.

Miután leértünk és beszálltunk a kocsiba az új címhez hajtok.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

Bates iskola a nőkért - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bates iskola a nőkért   Bates iskola a nőkért - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 08, 2011 3:23 pm

Rövid kutakodás után végre valami használhatóra bukkanok. A siker a családi tűzhely lángjaként melengeti a lelkem..
~ Még hogy nincs lelkem? Botorság... csak van amit kényelmesebb elhinni, főleg, ha senki nem tudja bizonyítani... nah de miket zagyválok már megint össze?


Megszorítottam a papírlapot és az arcomon elégedett mosollyal kisasszéztam a házból. Amikor megláttam Stalkert, egyszerűen az orra alá dugtam A Nyomot, majd ugyan ezt tettem Bisurral is, ha megérkezett. Láthatóan senki nem támadt, amíg bent voltunk, mert A Főnök még egészben volt ~nagy bánatomra~ azután is, hogy kijöttünk.

- Nos azt hiszem, ismét kocsikázni fogunk...
Majd elindultam én is lefelé, szemmel tartva a sötétséget, nah nem mintha féltem volna tőle, a magamfajta nem fél az árnyaktól, nem fél, hanem uralja őket.
~ Uralkodásra születtem, tehetek én róla?
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Bates iskola a nőkért - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bates iskola a nőkért   Bates iskola a nőkért - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 08, 2011 3:36 pm

Végül egy kis keresgetés után Michelle talál egy nyomot, elmosolyodok, mégis csak nagyon ügyes nőszemély, csak néha fura, na de ki nem? Szóval van min elindulnunk, ez remek, Stalker visszatért régi formájában.
Én engedelmesen előre megyek és figyelek, úgy, ahogy fölfele is jöttem, nehogy valami félnótás elintézzen.
~ Remélem most már jutunk is valahova... nem szeretek csak úgy nyomozgatni a semmibe.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Bates iskola a nőkért - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bates iskola a nőkért   Bates iskola a nőkért - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 2:42 pm

//Harmadik késés, miatt Bisur azonnali halállal lakol. Michelle Sinistresang-nak késés, miatt nehezítek a kalandján.//

A sunnyogás és lopakodás legnagyobb triója minden gond nélkül elhagyja az épületet. Bisur halad elől, mint a legnindzsább nindzsa, a hallhatatlanok között. Éj Hölgye utána, és Stalker sereghajtónak, csak hogy mindenki legjobban tudja kamatoztatni képességeit. A lépcsők hamar elmaradnak mögöttük, és szerencséjükre senkinek nem tűnt fel az ittlétük, a házban. A biztonsági szolgálatot kikerülték, a "véletlen" elektromos zavar miatt, sem a riasztó, sem más jelzőkészülék nem kapcsolt be.
Az utcára érve semmi veszélyest nem fedeznek fel. Se járókelők, se semmi más rendőrre, vagy törvény emberére utaló jelet nem láttok. Már Éj Hölgye is az utcán van, mikor észrevesz valamit. Egy aprócska piros pöttyöt. A betonon halad feléjük, néha meg-megáll, majd felmászik Bisur lábán keresztül egészen a mellkasáig.
A körülötte lévő árnyékok azonnal rákezdenek a vészriadóra, de még mielőtt társát értesíteni tudná, már késő. Egy villanást pillanthatnak meg a szemük sarkából, és nő áll a szemközti ház tetején, egy méretes mordállyal. A fegyverből kivágódik egy tárgy, és belecsapódik a figyelmetlen Bisur-ba. A több száz éves test cafatjaira robban. A rakéta nem éppen emberek ellen lett kitalálva, de ellenük is hatásos. A nindzsa soha nem volt még ennyi darabban egyszerre, és talán már nem is lesz sohasem.
A robbanás ereje hátrarepíti Éj Hölgyét, szerencséjére az árnyékok megvédték a súlyos sérülésektől, de így is sikerült egy-két karcolódást szereznie. A ráfröccsenő társának maradványairól nem is beszélve. Az épület fala fogja meg az árnyékbűvölőt, és Stalker már csak a következményekre ér ki.
Bates iskola a nőkért - Page 2 2myywxx
Még láthatja a duóra redukált trió, hogy a merénylő egyet int, és már el is tűnik a szemük elől. A háztető szegélyén állt, és csak egy lépést tett, hogy ne láthassátok többet. A merénylő eltűnt, ti pedig, most gondolkodhattok a gondolataitokon. Miért gyilkolta meg valaki Bisurt, és miért csak őt? Mit tegyetek most, hogy ketten maradtatok?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bates iskola a nőkért - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bates iskola a nőkért   Bates iskola a nőkért - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 10, 2011 12:25 pm

A lépcsőházban minden tiszta, ám mikor a két társam kiér a szabadba robbanást hallok. Azonnal kirontok és a fegyveremmel a lövés vélt irányába célzok. Egy nőt látok rakétavetővel, aki egy másodperc múlva el is tűnik. Eleresztek két-három lövést hátha még eltalálom, de nem tartom valószínűnek. Michelle-re nézve látom, hogy jól van, talán egy kis agyrázkódást, ha kaphatott illetve némi sokkot a ráfröccsenő Bisur-daraboktól.

- Jól vagy? - kérdezem a nőtől.

Bisur iránt nem nagyon érzek részvétet, egyrészt nem álltunk közel egymáshoz, másrészt a társak elvesztése a munka része és a munkát még nem fejeztük be. Elgondolkodtató viszont, hogy mért nem egy nagyobb erejű rakétát használt és mért nem várta meg, hogy én is kiérjek. Egy lövéssel elintézhetett volna mindjáunkat, de csak Bisurt ölte meg. Lehet, hogy a múltja köszönt most vissza Bisurnak? Vagy csak szadista a támadónk?

- Jobb lesz mozognunk, lehet, hogy csak újratölteni tűnt el. Irány a kocsi! - elindulok a kocsi felé, és a EMF nézettel átvizsgálom, hogy nincs-e bomba az autón, ha nincs, akkor beszállok megvárom Michellet, majd elindulok a frissen szerzett címre.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

Bates iskola a nőkért - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bates iskola a nőkért   Bates iskola a nőkért - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 10, 2011 1:37 pm

Szökellő vörös pontocskák, egyre közelednek... a robbanás, a szétszakadó hús undok hangja a fülemben cseng, nem hallok semmit, és valahogy furcsán tompa minden. Undorodó arccal törlök le magamról néhány maradványt. A harag egyértelműen kiül az arcomra, elegem van már ebből az egész őrületből.
Ki volt az a hülye, aki megölte ezt a szerencsétlent?

Habár igazából nem érdekelt a dolog, semmi közös nem volt a sráchoz. Kissé még sokkos vagyis inkább feldúlt állapotban követtem Stalkert, mert abban azért volt valami, hogy hátha csak újratölt. Én pedig nem akartam undorító cafat lenni valaki más arcán.
Ehhez tartottam magam, így gyorsan iramodtam a kocsi felé és miután Stalker ellenőrizte a testem borító undok cafatokkal mit sem törődve beszálltam én is a kocsiba.

- Jól esne egy zuhany... - szaladt ki a számon, mert azért ez a nagyon közeli kapcsolat a ninjával nem esett kimondottan jól.
- Viszont első a meló, menjünk ahhoz a nyavalyás lakáshoz. - sziszegem kissé ingerülten és egy ujjdarabkát szedek ki a hajamból.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Bates iskola a nőkért - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bates iskola a nőkért   Bates iskola a nőkért - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 10, 2011 11:07 pm

//Egy kis együttérzés srácok? Csak együtt vagytok már egy kaland óta Very Happy és grat Mich a részleges süketséghez vártam, hogy eszedbe jut-e.//

A robbanás után semmilyen más következménye nem volt az incidensnek, ami nem kicsit gyanús. Felvetődhet bennetek a kérdés, hogy hogyan talált meg titeket bárki is, vagy miért csak Bisur-t ölte meg a félszemű nő. Esetlen csak egy városi őrült, aki találomra szétlövi az embereket rakétavetőjével. Bármi lehet, de egyik se túl valószínű.
A kocsiban, és rajta sincs semmilyen bomba. Az cím és a slusszkulcs összepárosítása után, már robogtok is a megfelelő célotok felé. Éj Hölgye még egy kicsit kótyagos a robbanás túl közeli megismerésétől, de mire kiérnek a külvárosba már el is múlik ez is.


Folytatás: A külváros
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bates iskola a nőkért - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bates iskola a nőkért   Bates iskola a nőkért - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bates iskola a nőkért
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Iskola kezdés

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Gyémánt kerület-
Ugrás: