DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Adams Kikötő - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Adams Kikötő - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Adams Kikötő - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Adams Kikötő - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Adams Kikötő - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Adams Kikötő - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Adams Kikötő - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Adams Kikötő - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Adams Kikötő - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Adams Kikötő - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Adams Kikötő

Go down 
+10
Joquinn
Tigra
Andrew Ramirez
Mammon
Robin
Demolition Captain
Alfred Pennyworth
Kétarc
Bruce Bendingfield
Vadmacska
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Adams Kikötő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 5 I_icon_minitimeVas. Május 15, 2011 6:31 pm

A támadásod gyors és célba is talál. A kopasz viszont füsté változik, mintha csak egy árnykép lett volna. Hirtelen fájdalom hasít a hátadba és előre esel. Gyorsan felugrasz, ekkor pillantod meg Remust a hátad mögött, kesztyűs kezei ökölbe vannak szorítva és várja, hogy támadj. Úgy néz ki szeret szemtől szemben harcolni. Miközben végignézel rajta észre veszed, hogy a jobb alkarján a tetoválás világít, vöröses fény árad belőle, de csak derengés szerűen.
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Adams Kikötő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 5 I_icon_minitimeVas. Május 15, 2011 6:53 pm

Héló! Füstté válásról nem volt szó! Az az átkozott tetkó, tuti van valami jelentése, esetleg kapcsolatban állhat az erejükkel. Ez az! Talán a tetkóból kapják az erejüket, mert az mindig dereng, ha a képességeiket használják.

- Szóval így akarsz játszani? Hát legyen!

Felállok és ezúttal a hasába mérek egy jobb öklöst tiszta erőből. Ha eléggé meg tudom lepni a támadásommal, akkor megragadom azt a karját, amelyiken a tetkó van és kicsavarom, mielőtt még akármit is tehetne. Majd jobb lábbal a fejébe rúgok és ha ez is betalált eltöröm a karját és megpróbálom tőből kitépni a helyéről. Morbid húzás tudom, de hát ahogy mondani szokták: "A szükség nagy úr!" Ha pedig nincs tetkó, nincs erő sem.
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Adams Kikötő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 5 I_icon_minitimeVas. Május 15, 2011 7:07 pm

Az első ütésed rögtön kudarcba fullad. A fickó elkapja a kezed, de te a másik kezeddel megtudod ütni. Újra szabaddá válik mind a két felső végtagot és sikerül is elkapnod a kezét. Viszont tovább már nem tudod folytatni, mert ahogy megfogtad a kezét, ő ránt rajtad egyet és csak a fal állít meg. Sikerül feltápászkodnod és ekkor olyat látsz, amit nem igazán szerettél volna. A fickó hirtelen elkezd osztódni, s nemsokára már 5 Remus áll veled szemben. Te pedig nem tudod melyik az igazi.
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Adams Kikötő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Vájár küzdelem   Adams Kikötő - Page 5 I_icon_minitimeVas. Május 15, 2011 7:24 pm

Odavetődök azokhoz a tárgyakhoz, amelyikeken az imént még a kétes hírű vevőkör ült, mint holmi kerekasztal lovagjai. Elkezdem kettesével felkapni a dobozokat meg a székeket és a Remusok felé kezdem azokat hajigálni. Elvileg ez nem lehet igazi sejtosztódás, így valószínűleg csak kivetített füstképekből összeálló illúziókról lehet szó. na már most azoknak el kéne tűnniük, amint valami külső behatás kezd rájuk hatni. Ergó, ha áthajítok rajtuk egyesével dolgokat megtudhatom melyikük az igazi Remus és ha sikerül, őt is megajándékozom egy ilyen tárggyal, ha marad még belőlük és azt tiszta erővel a képébe vágom, majd odarohanok hozzá és ismét megpróbálkozom a kezes trükkel, de ezúttal három ütést adok le a fejére, mindegyiket bal kézzel (csak, hogy szegénykémnek is legyen esélye túlélni a dolgokat), kettő a gyomrára, egyet pedig a képébe, majd jöhet a már az előbb említett karkicsavarásos, eltöréses, tőből kitépéses akció.
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Adams Kikötő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 5 I_icon_minitimeVas. Május 15, 2011 7:33 pm

A dobálós módszer hatásosnak tűnik, főleg, hogy elsőből eltalálod az igazit. Remus hátraesik és a füst másolatok eltűnnek. Gyorsan odaérsz, így Remusnak még csak esélye sincs védekezni. A kezét pedig pillanatok alatt letéped. A férfi csodálkozásodra nem ordít felé, csak fogait összeszorítva a csonkhoz kap. A vállából ömlik a vér, de attól még feltápászkodik. A letépett kézen a tetoválás derengése elhalványul, de meglepődésedre a kéz mozog. Annyira megijedsz, hogy eldobod a ficánkoló végtagot, ami amint földet ér abba hagyja a mozgolódást.
- Brutális, de hatásos. -mondja a csuklyás és odalép a férfi mellé. - Sajnálom Remus vesztettél.
Ekkor a jobb kezéről lehúzza a kesztyűt és most láthatod, hogy valószínűleg miért hord teljes testet fedő öltözetet a fickó, a keze csak csontokból áll. Hozzáér a férfi fejéhez és az pillanatok alatt porrá változik. Ezután odafordul Larához.
- A fogadást maga nyerte. Öné a két kis drága.
Ezek után a másik testőrével és a botos öregemberrel együtt elmegy a raktárból a fickó. Elég lassan haladnak így ha kérdésed lenne még nyugodtan utána szólhatsz.
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Adams Kikötő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Vájár küzdelem   Adams Kikötő - Page 5 I_icon_minitimeVas. Május 15, 2011 7:41 pm

Nos, akkor úgy tűnik, hogy vége. A harc befejeződött és Remus vesztett. Szívás! Már majd nem megsajnálnám, ha nem akart volna kinyiffantani, csak, hogy megszerezhessék a nőnek a házát. Mondjuk érdekelne, mi található ott, ami ennyire kellett nekik. Mindenesetre Remus látszólag meghal, vagy tudom is én, a többiek meg, most, hogy vesztettek, mintha menni akarnának. Ezzel megfogalmazódik bennem vagy ezernyi kérdés és addig nem nyugodhatok, amíg ezektől a hapekoktól, vagy legalább Laratól nem kapok rájuk válaszukat.

- Már elnézést, nem mintha nem örülnék, hogy lekopnak végre, de elmondanák kik maguk és hogy mi is volt ez az egész tulajdonképpen?
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Adams Kikötő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 5 I_icon_minitimeVas. Május 15, 2011 7:47 pm

A csuklyás fickó megfordul, de a másik kettő nem. Két lépést tesz feléd majd megszólal:
- Mr. ez csak egy egyszerű egyesség volt, amibe sajnos én jártam rosszul. Hogy ki vagyok? Hát nem mutatkoztam be? Bocsásson meg. A nevem Erik Krüger, démonvadász. Egyéb kérdése van? Csak ne húzza sokáig az időmet, mert azt nem szeretem.
A csuklyás modora még mindig egész jó, úgy néz ki egy úriember, ha még érzéketlen akkor is.
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Adams Kikötő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Társalgás   Adams Kikötő - Page 5 I_icon_minitimeVas. Május 15, 2011 8:00 pm

Szóval ez egy társaság, különleges képességekkel, akik démonokra vadásztak és kötöttek Laraval egy egyezséget, amibe én is kellettem. Nos ez felvet még néhány kérdést, de nem tartom fel sokáig, tekintve, hogy a helyzethez képest még nincs bajom a fickóval.

- Ami azt illeti lenne még egy pár: 1) Miért kellett ezt az egészet végigcsinálnom?
2) Honnan ismer Lara olyanokat, mint maguk?
3) Miért kellett ez az egész, mit nyert vele?
4) Mik azok a lények, amiről beszél?
5) Miért kellett ezért ennyi embernek halnia?


Miután az összes kérdésemet feltettem, lehiggadok és várom a válaszokat.
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Adams Kikötő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 5 I_icon_minitimeVas. Május 15, 2011 8:11 pm

A fickó összefonja két karját a mellkasa előtt és így hallgatja végig a kérdéseket. Miután végigmondtad megvakarja a fejét és belekezd a válaszok elmondásába.
- Magának csak azért kellet ezt végigcsinálni, mert megegyeztünk Larával, hogy ha talál valakit aki legyőzi Remust megkapja az árút ingyen, ha nem talált volna akkor igen csak szép vagyont kellett volna fizetnie, s nem feltétlenül pénzben. Hát a kisasszony nem mondta el micsoda? Ejnye Lara, szégyellje magát. Kedves barátom a maga kis nőcskéje varázsló, méghozzá egy igencsak régi varázsló klán sarja és hát a magunkfajták akarva, akaratlanul tudunk egymásról. Meg igencsak érdeklődök a háza iránt, szóval van honnan ismerjen. Nyert vele két igencsak ritka fajta démont, amiket nem tudom mire fog használni, de én csak veszítettem ezzel az üzlettel. Afrikai kutya démonok. Elég nehéz befogni őket, persze nekem sikerült. Afrikában elég sok falut kiirtottak már, de mostanában a sámánoknak igencsak hatásos megoldásaik vannak a támadók ellen. Ezek a félnótások rosszkor voltak rossz helyen, emellett érdeklődtek a kicsikék iránt, persze nem tudtak volna annyit fizetni amennyit kellett volna. - szünetet tart, s hátat fordít. - Most mennem kell, de ha akar tőlem valamit Lara megmondja hol talál. -szól vissza a válla felett és elmegy.
Több kérdést már nem tehetsz fel úgy néz ki.
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Adams Kikötő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Társalgás   Adams Kikötő - Page 5 I_icon_minitimeVas. Május 15, 2011 8:23 pm

A krapek elmegy és ezzel a meccs véget is ért, ahogyan a kérdez-felelek játékunk is úgy látszik. Egy darabig csak némán állok egy helybe, magamban összefoglalom a történteket, a hét eseményeit és próbálom megemészteni a dolgokat. Aztán mikor ezzel végeztem, odalépek Lara-hoz és vele kezdek társalgásba, csak, hogy végleg lezárhassuk ezt az ügyet.

- Elmondhatta volna. Én akkor is segítettem volna. Akkor hát úgy tűnik ennyi volt a mi közös kis kalandunk, nem igaz? Hogyan tovább?
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Adams Kikötő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Május 16, 2011 7:25 pm

A lány rád néz és szemében enyhe megbánás látszik. Úgy néz ki el akarta mondani a dolgot, de, hogy miért nem tette azt még nem tudod. Egy pillanatra elnéz melletted, majd megint a szemedbe néz.
- El akartam mondani, csak reméltem, hogy nem lesz szükség a képességeimre. Hát szerintem is ennyi volt. Köszönöm a segítséget, igazán kedves voltál. Mond mivel tudnálak kifizetni? Bármit kérhetsz. -a hangja kedves, lágy és dallamos, mint egy igazi nő.
Amíg ti beszélgettek észreveszed, hogy a két láda eltűnt és a holttestek is. Az viszont rejtéj hová lettek.
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Adams Kikötő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Raktárban   Adams Kikötő - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Május 16, 2011 7:41 pm

A holttestek eltűntek. ez is már csak a hab a tortán a hét befejezésére. Látom a nő szemében, hogy valóban szólni akart, bár ha tudom, hogy varázsló, minden könnyebb lett volna. Valamiért azonban nem tudok haragudni rá. Lassan visszaváltozok ismét emberré. Most, hogy elmúlt a veszély, felesleges a semmiért fogyasztanom az energiáim, no meg emberként barátságosabban is nézhetek ki, mint egy zöld és rusnya zombi. Azt mondjuk nem nagyon értem, mikor kezdtünk el tegeződni, de most ezzel sem nagyon foglalkozom. Lara azt mondta bármit kérhetek, mégse akarom kizsákmányolni, még ha varázsló, akkor sem leszek elrugaszkodott. Körbenézek a már üres raktárban, ahol nemrég még egy brutális démoni harc folyt és eszembe jut, hogy mikor ez az egész elkezdődött, én még a különös kaland kezdetén maffia ügyre gyanakodtam és erre kicsit elmosolyodok. A maffiáról pedig eszembe jut, ami valóban jól jönne, hogy kissé fellendítse az életemet. Az alvilágban jól jöhetne, ha ismernének páran és tudják a nevem, hogy halljanak rólam, bízzanak bennem és akkor esetleg még pár másféle üzlet is várhat majd reám. Talán egyszer még vissza is térek a maffiába. Szívesen dolgoznék valami nagy figurának és erről meg is fogalmazódik bennem a kívánság:

- Nézd, én nem vagyok nagyravágyó. az egyetlen, ami most igazán jól jönne, az az, ha elhíresztelne engem bizonyos keményebb körökben, ha érti, mire gondolok. Csak, hogy tudjanak rólam. Nem árthat, ha ismernek páran, esetleg jóban lehetnék velük. Magával is szívesen tartanám a kapcsolatot. Aztán ott a másik kérésem: vigyázzon magára és ha ne adja isten megint bajba keveredne, szóljon nyugodtan, de egyben legyen is nyílt előttem. Ne aggódjon, legyen bármi, jönni fogok.


Azzal megeresztek egy mosolyt Lara felé.
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Adams Kikötő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Május 16, 2011 7:49 pm

A lány figyelmesen végighallgat téged, majd egy kis ideig elgondolkodik. Ezután már kicsit hűvösebb hangon, mint az előbb megszólal.
-Rendben, ezt megteszem önnek. -újra visszatért a szokásos formához. - Természetesen szólok, hogyha szükségem lenne magára. Bebizonyította, hogy megbízhatok magában. Viszlát.
Ezek után nyom egy puszit az arcodra majd elmegy. Itt a vége ennek az érdekes kis kalandodnak is, s jöhetnek az újabb kihívások.


//A kalandnak vége. Jutalomnak hírnevet kapsz, azaz most már jobban ismerik a neved alvilági körökben, persze csodákra azért még ne számíts Smile . A szép játékért kapsz egy kis bónuszt is: Most már a gyengébb ütéseket, rúgásokat és szúrásokat meg se érzed, de ez nem jelenti azt, hogy kettes szintű ez a képességed, csak kicsit fejlődött.//
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Adams Kikötő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Május 19, 2011 5:43 pm

// YDF kaland kezdő reagja. //

Gothamet egy újabb esős éjszaka érte el. Az utcára szinte senki se mer kimenni, részben a bűnözék, részben az eső miatt. A Szem egy érdekes üzenetet kapott tegnap éjjel, úgy látszik, hogy valaki felfigyelt rátok és végre egy nagyobb összeghez juthattok. A részleteket ma estére ígérték, ezért mind a hat tag jelen van a bázisotokon.

A hangulat egy kicsit feszült, lehet, hogy Noir akarja bevasalni a beígért szívességet, ezt nem lehet tudni.

A feszült várakozást Bruce telefonjának a csörgése töri meg.
Vissza az elejére Go down
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Adams Kikötő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 5 I_icon_minitimeKedd Május 24, 2011 4:21 pm

Odabent ülünk, és várunk valamire. Hogy mire, azt még senki sem tudja, maximum sejti. Eric tegnap éjszaka kapott egy üzenetet, hogy készüljön a YDF egy újabb üzletre. Talán Noir akar behajtani valamit rajtunk? Akkor miért nem Wade-t hívta, miért Eric-kel üzent?
Amióta a Tolvajok fejedelme szétkapta az ördögöket, azóta egy kicsit paranoiás vagyok. Wade esete csak rátett egy lapáttal, hiába a szerzett fegyverarzenál. Ez a Noir bennem kétségeket kelt, és a csapatomat nem szívesen teszem ki kétes ügyleteknek. De mindnyájan ismerjük az utca törvényeit: megszegett igéret sosem szerencsés. És ha Wade igéretet tett, mi segíteni fogunk bene. Hisz nem ez a család lényege?
Nemrég nyomtam be magamnak egy adag heroint. Nem sokat, csak épp annyit, hogy ne érezzem magam padlón. Ha ez megvan, gördülékenyebben mennek a dolgok. Tudjátok, hogyan megy ez a függőknél? Ez olyan mint másnál a kávé, vagy a cigi. Spades elvesztése óta kicsit jobban magáévá tett a szer, de még így is tudok mértéket szabni a vágyaimnak.
Csörög a telefon. Mindenki összerezzen egy pillanatra, majd feszülten Rám figyel. Neville, Wyatt, és Evan teljesen beleszerelmesedtek a fegyverükbe. Most is velem szemben foglalnak helyet a kényelmes, kintről gubizott foteleken. A kezükben az AK-k, mi más. Hirtelen nevethetnékem támad, olyannak tűnik, mintha készen állnának szétlőni a telefont, mondván, hogy ezzel megvédenek. De ezt a gondolatot megtartom magamnak, és a telefonra koncentrálok, mint ahogyan a többiek is. Lassan nyúlok érte, felveszem, de nem szólok bele. Hagyom, hogy "ők" tegyék meg az első lépést. De kik? Szívem vadul kaplapál, hisz a következő másodpercekben minden kiderül.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Adams Kikötő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 5 I_icon_minitimeKedd Május 24, 2011 4:56 pm

Rövid ideig néma csönd, aztán megszólal egy francia akcentussal beszélő hang.

- Egy üzleti ajánlatom lenne számukra. Mi egy viszonylagosan új gyülekezet vagyunk a környéken és szükségünk lenne egy kis segítségre. Egy új heroin fajtát akarunk a piacra dobni, de ehhez mindenképp kellene egy nehezen beszerezhető vegyszer. Természetesen fizetnénk is öneknek, mondjuk 7000$-t. - a férfi hangja néha elhal, mintha nem lenne biztos abban, hogy akarja ezt, de azért a végére ér és most vár, hogy mi lesz a reakciótok.
Vissza az elejére Go down
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Adams Kikötő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 5 I_icon_minitimeKedd Május 24, 2011 5:15 pm

Amilyen hevesen kalapál a szívem, olyan gyorsan áll le a dobogása néhény másodpercre. Vagy csak én érzem végtelennek a pillanatot, amikor kimondja, hogy 7000 $-ról van szó? A francia hangja nem magabiztos, valami sumákot érzek a hangjában, de azért elgondolkodom a hallottakon. Majd szavazásra bocsátom a dolgot.
-Srácok, 7000 $- t ajánlanak egy rablásért. - Nézem a felcsillanó arcokat. Nehezen hiszik el, hogy ennyi pénz az ölünkbe hullhat, de kezdeti megrökönyödésük magabiztosságba látszik átcsapni.- Ugyanakkor valami rosszat sejtek. Nélkületek nem döntök, mi legyen?
Wyatt és csapata együntetűen helyesel, Eric egyöntetűen bólogat és a tenyerét dörzsöli, míg Wade a háttérben mozdulatlanul figyeli a többeieket. Valami gondja lehet, de úgy látszik nem nagyon akarja megosztani a többiekkel.- Wade, minden rendben?
Wade csak bólint egyet, de nem válaszol. Ennyi elég. Mozdulatokból is megértjük egymást, tudom, hogy benne van a buliban, habár valami aggasztja. Ugyanaz lehet a gondja, mint nekem: itt valami bűzlik.
Leveszem a kezemet a mobilról, és beleszólok: - Hallgatom! Miről is lenne szó?
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Adams Kikötő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 5 I_icon_minitimeKedd Május 24, 2011 9:56 pm

Egy sipító kacaj hagyja el a megbízótok száját, majd folytatja a részletekkel.

- A vegyszert két óra múlva fogják átszállítani egy biztonságosabb helyre. Maguknak csak annyi dolga lenne, hogy megállítják a konvojt kirámolják a kocsit és visszahozzák a telepükre, ahonnan az embereim elhozzák és átadják a pénzt. A konvoj három kocsiból áll, két kísérő kocsi, ezekben három-három ember van és egy szállító kocsi, amiben kettő ember van. - hangja most már sokkal magabiztosabb, de itt egy kicsit megáll. - Elméletben csak egyszerű pisztolyaik, talán egynél-kettőnél kicsit komolyabb fegyver is van, de semmi nagy kaliber. A külvárosba kéne menniük, javaslom keressenek egy magasabb házat, vagy egy kereszteződést. Az útvonalat már átküldtem.

És valóban, ha Szem megnézi a számítógépét, akkor már ott vár rá egy térkép, amin be van jelölve a konvoj útvonala Gotham térképen. Ha Szem jobban megnézi a térképet, akkor talán talál egy jó helyet a rajtaütésnek.
Vissza az elejére Go down
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Adams Kikötő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Május 25, 2011 1:52 pm

Hallgatom, amit a Francia mond, majd mikor az útvonalas részhez ér, Ericre nézek. Ő egyből veszi a lapot, és a klaviatúrán már vadul pattognak az újai alatt a billentyűk. Majd váratlanul felkiált:- Bingo!
Várom, mikor fejezi be a Francia a mondanivalóját, majd miután letettem a telefont, a többiekhez fordulok.
-3 autó, 8 ember. Nem tűnik komolynak a védelem, kisebb kaliberű fegyverekkel, túlnyomó részt pisztolyokkal vannak felszerelve. Épületekről, vagy utcáról támadunk, barikádot helyezünk el az úton. Két csapatra oszlunk: Wyatt-ék 3-an, és én Wade-vel. Eric segít nekünk a navigálásban, mindenki legyen összeköttetésben vele, akinek van mobilja. A többit útközben megbeszéljük, most csak felvázoltam a helyzetet. Neville, készítsd Lulubelle-t, az Impalával megyünk.
Ezekkel a magabiztos szavakkal osztom a tudnivalókat, és a parancsokat. A többit útközben elmondom: nem ölünk, nem robantunk, csak működésképtelenné teszünk. Azt hiszem, amit keresünk, a konvoj 2. autójában lesz, fokozottan kell ügyelnünk arra, nehogy megsérüljön az árú.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Adams Kikötő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Május 25, 2011 4:53 pm

Neville rögtön elsiet és öt perc múlva már hozza is az Impalát teli tankolva, menetre készen. Beszálltok és már indultok is rögtön. Mindenki megértette, hogy mit mondtál, egy biccentéssel ezt a tudtodra is adták.

//Folytatás: Kereszteződés //
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Adams Kikötő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 5 I_icon_minitimePént. Jún. 24, 2011 2:56 pm

// Előzmény: Kereszteződés//

Mikor visszaérkeztek a jól megszokott búvóhelyre, akkor már ott várnak rátok a francia és az emberei. Láthatóan már türelmetlenek, a középen álló férfi kezében egy aktatáska található, mellette hat ember áll, három-három mindkét oldalán. Mindegyikük elegánsan öltönybe van öltözve, a testőrök elég kigyúrtnak tűnnek, míg a közép álló fickó magas és vékony, egy botsáska juthat eszetekbe róla. Fegyvert egyiküknél sem láttok, három kocsi áll a bejárat előtt, mind a három egy fekete, sötétített üvegű Mercedes.
Vissza az elejére Go down
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Adams Kikötő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 5 I_icon_minitimePént. Jún. 24, 2011 5:52 pm

Begördülünk a dokkokhoz. Már felkészült a díszes társaság a fogadtatásunkra: autók, verőlegények, aktatáskás ügyfél, látszólag neheztelve a csúszásra. Hirtelen eszembe jut agondolta, hogy talán csőbe akarnak húzni. Talán átkutatták a bázist, és Eric-et elkapták. Telefonon érdeklődök, egyben van-e még. Leállítom az autót, még azelőtt, hogy a Mercedesek által bezárt területen belül találjam magam. Miután leállítottam az autót, Wade-hez fordulok:
- Wade, vedd át a kormányt, és ha bármi gáz van, húzz el innen! És használd azt a kibaszott stukkert!- mondom, és kiszállok. Elindulok a küldöttség felé, de előtte a gatyám hátuljába süllyesztem a fegyvert. A Mercedesek előtt kicsit lassítok, próbálok valamit észrevenni: vannak-e a kocsiban? Mikor az aktatáskás csókához érek, nem szólok semmit, várom, hogy ő kezdeményezzen.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Adams Kikötő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 30, 2011 11:05 am

Eric csak annyi válaszol, hogy minden rendben, csak kényelmetlenül érzi magát velük egy épületben, de nem nyúltak hozzá, csak besétáltak és ott várnak már vagy tíz perce.

A Merciket hiába nézed az ablakuk sötétített és nem látsz be semmit, még csak mocorgást sem.

Az aktatáskás csak néz téged és vár egy kicsit hátha megszólalsz. De úgy látszik téged nem a GTA-s CJ szófosós mintájára készített a természet.

- Sikerült megszereznie az árut, Mr. Bendingfield? Kérem hozza ide, mi átadjuk a pénzt aztán el is felejtjük egymást. - azzal kinyitja az aktatáskát, amiben láthatóan pénz van.
Vissza az elejére Go down
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Adams Kikötő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 5 I_icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 1:45 pm

- Az árú biztonságban van. Az embereim bármikor készek arra, hogy biztonságos távolságba vigyék Öntől, ha nem működne együtt.- Megy a hantázás. Egy emberem van, az is sérült, de ezt ők nem tudják. Wade derekasan helyt állna, de Ő is tudhatja, hogy most mi vagyunk a kisebbség.- Kérem a zsozsót, aztán tárgyalhatunk!- lehet, ezzel feldühítem a franciát. Tapasztalt üzletembernek tűnik, biztos nincs hozzászokva az alpári stílusomhoz. Másik meg, hogy Wade ezt jobban csinálná.
Ha megkapom az aktatáskát, odamegyek Wade-hez, és cserélünk.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Adams Kikötő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 5 I_icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 1:51 pm

- Látom maga nagyon óvatos... - mondja a francia unottan. - Legyen kell az az áru, de mi sem vagyunk bolondok! - azzal belenyúl az aktatáskába és kivesz pár köteget. - Kétezer dollár előleg. Most pedig hozza a cuccot, vagy az embereim mennek ki érte a kocsijához.

A testőrök már kezdenek nyugtalanok lenni. Az egyiknél mocorgás közben megpillanthatsz egy igen szép stukit. Talán jobb lenne nem szórakozni, hanem lerendezni ezt az ötletet.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Adams Kikötő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Adams Kikötő
Vissza az elejére 
5 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Arkhami kikötő
» St. Martin kikötő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Keleti oldal-
Ugrás: