DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Adams Kikötő - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Adams Kikötő - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Adams Kikötő - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Adams Kikötő - Page 8 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Adams Kikötő - Page 8 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Adams Kikötő - Page 8 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Adams Kikötő - Page 8 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Adams Kikötő - Page 8 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Adams Kikötő - Page 8 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Adams Kikötő - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Adams Kikötő

Go down 
+10
Joquinn
Tigra
Andrew Ramirez
Mammon
Robin
Demolition Captain
Alfred Pennyworth
Kétarc
Bruce Bendingfield
Vadmacska
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Adams Kikötő - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 8 I_icon_minitimePént. Aug. 31, 2012 8:29 pm

Végig hallgatom a nő szövegét, igen jó nézete van, csak elbeszéltünk egymás mellett, nem fejeztem ki magam világosan.
- Egyetértek, mind mondtam az igazság az fontos, és vannak helyes és nem helyes cselekedetek is. Csak a kisebb rossz kiüti a nagyobbat szerintem nem teljesen igaz elv, ha megakadályozza a maszkos a rosszat az igen, az egy helyes cselekedet, ha megveri a bűnözőt, aki mást akar megölni, az egy helyes hősies tett. De ez nem változtat azon, hogy megvert egy embert, ezt el kell fogadni, de tovább is kell lépni rajta. Ha ez megtörténik szerintem akkor nevezheti magát igazán hősnek, ha már nem magáért teszi, ha már felvállalja a dolgokat és nem holmi képzelt mentségeket keres. És én pont ezt nem látom. Az igazi hősöket.
Megvizsgálom a kötést, minden rendben van-e vele, majd odahúzom a kevlár alkarvédőt, a merevítőket, a kevlár bordákat, megnyomok párkapcsolót aztán ráhajtom a ruhát és pár patenttal oda csatolom.
- Valamint szerintem az igazságtalanságot, igazságtalanság nélkül megakadályozni nem lehet, és pont ezért vagyok kívülálló.
Amint kimondtam az utolsó szót nagy lendülettel megindulok a mentőautó felé és gyorsan be is szállok ha lehetőségem van rá.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

Adams Kikötő - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 01, 2012 9:31 am

Mielőtt reagálhatnék a férfi mondatára – pedig milyen jól fel lett volna építve! - az felpattan, és ijedtemben egy halk sikoly hagyja el a számat. Lukát is meglepte a váratlan fordulat, hátratántorodik, így az alak akadály nélkül jut el a kocsiig. Amiben azonban ott vár Karl. És a szívéhez úgy oda van nőve az a rohammentő, hogy senkinek sem engedné át a vezetést. Mert bizonyára az a célja a fickónak, elkötni.
Miután a váratlan mozdulat okozta tétlenségből kikerülök, egy-két másodperc fontolgatás után úgy döntök, én is részt veszek a jármű megvédésében Karl oldalán, és futni kezdek az autó felé. Hogy mit fogok csinálni, az az önbíráskodó lépéseitől függ.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Adams Kikötő - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 01, 2012 12:51 pm

A mentőautó felé veszem az irányt és meglepő módon semmi nem akadályoz meg, érzem beindul az akció és az agyam máris kapcsol, előkeresne valami jó kis ritmust de nem talál sajnos.
~ Mentőautó rabláshoz valami metál ritmusú dolog kellene valami elhagyatott szerelmi szöveggel... Six jó lesz.
I see her in my dreams
Wish that she wasn't there
But she still haunts me and I
Still feel her breath on me
Still want to taste her skin
But I know that would kill me

Miközben ezt éneklem és a lábammal dobolom a ritmust hátamról lekapom a karabélyt és kétszer közepes erősséggel megbököm a sofőrt, hogy szálljon ki, vagy ha ez nem megy akkor halántékon vágom a csővel, annyira igazából nem érdekel mi lesz vele, nem fog belehalni. A lényeg, hogy kilökhessem a mentőből és beülhessek a helyére. Ha marad lendületem a gitárszólót is elfütyülöm.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

Adams Kikötő - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 01, 2012 2:30 pm

Karl kapott egy nagy ütést, amiért nem volt hajlandó önkéntesen átnyújtani a rohammentőt. Épp akkor érek oda, mikor kihajítja őt a fickó a földre. Gyorsan megnézem, nem esett-e semmi baja, de úgy tűnik, megúszta egy eszméletvesztéssel és pár… karcolással. Valami fellángol bennem. Hallgatnom kellett volna az ösztöneimre, de én voltam olyan ostoba, hogy elnyomtam őket. Nem hagyhatom, hogy megfújja a járművet.
- Luka, tiéd Karl – kiáltok az ápolómnak, miközben én megpróbálom megakadályozni a mentőautó elkötését. A fickó épp becsukta az ajtót, nem sikerül kirántanom, és a motor is jár, pár pillanat múlva elindulhat. Akkor most kárpótolom oroszlán oldalam a korábbi elnyomásért, és egy ugrással az autó orrára érkezem. Ha esetleg tolatásba kezdeni az alak, kezeimen előugrasztom karmaimat, és azokkal kapaszkodom meg, nehogy leszedhessen. Igen, ilyen egy tipikus rohammentős – gondolom.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Adams Kikötő - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 01, 2012 5:07 pm

A fickó halántékára mért ütés hatott így elájul, ezután kinyitom az ajtót és kidobom, majd becsukom magam után és bekötöm magam, nehogy kitépjen valaki a volán mögül. A mentő hasonlít egy normál gépjárműre, de azért mégis csak más a vezetés, nyúlok a váltó után és ekkor érkezik meg az egyik ápoló a motorháztetőre, hát ezen meglepődök.
~ Tudtam én, hogy egy sima mentős nem gondolkodik így! Haha, kellemes meglepetés.
Természetesen rögtön belenézek az oldalsótükörbe és tolatásba kezdek, aztán már nem fogom a kormányt, megy a kocsi magától, előkapok egy tárat megzörgetem a fülem mellett, ez robbanó golyós nem jó, előkapok egy másikat, ez sima golyós az jó lesz, nem akarom szétszedni a kocsit, becsúsztatom a fegyverbe a tárat majd egy heveder segítségével az övemhez csatolom. De nem szegezem a fegyvert a motorháztetőn kapaszkodó alakra, nőt nem bántok soha, maximum önvédelemből. Oldalra rántom a kormányt és megállok, majd átnyúlok a másik ülésen és kinyitom az ajtót.
- Szálljon be hölgyem.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

Adams Kikötő - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 8 I_icon_minitimeVas. Szept. 02, 2012 8:29 am

A fickó előveszi a fegyverét. Ez nem jelent jót, viszont nem is tudok elugrani, ha lőni kezdene. Itt a motorháztetőn elég kiszolgáltatott helyzetben vagyok, képességek ide vagy oda. De aztán megfordul a fejemben korábbi mondata: „A nagy hősök valójában maguk, maguk orvosok itt a valóságos jófiúk.” Akkor csak nem ereszt belém egy sorozatot. Az autó oldalra rántja, ezzel akarhat lerázni. De nem, mert kinyitja az ajtót, és legnagyobb meglepetésemre beinvitál maga mellé! A csuda tud kiigazodni ezen a férfin. Lehet, hogy valami trükk volna? Nem, annak nincs semmi értelme. Ha eddig nem lőtt le, akkor most sem fog ártani nekem. Legalábbis, az épelméjűség ezt diktál. Leugrom az autó orráról, és kihúzva magam, úgy szállok be a férfi mellé, mint akinek egy vitában sikerült felülkerekednie.
- Ha szabad megkérdeznem, az elkötése után mit szándékozik tenni a mentőkocsinkkal?

Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Adams Kikötő - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 8 I_icon_minitimeVas. Szept. 02, 2012 12:50 pm

A művelet sikeres volt, kinyitom az ajtót és a nő lepattan a motorháztetőről majd nagy meglepetésemre teljesen nyugodtan beszáll mellém, úgy tűnik működik a dolog, nem is akar kitépni a sofőrülésből vagy ártani nekem. Amint becsukta az ajtót tövig nyomom a gázt és megkezdem a száguldást a járművel, teljesen olyan mintha raliznék, nem zavartatom magam a szirénát is bekapcsolom és hamarosan a főutcák felé veszem az irányt.
- Én semmit nem tervezek, nem kell a kocsi, nem az a lényeg, hanem amire használni lehet. Soha nem szokott szórakozni?
Hirtelen jobbra balra rángatom a kormányt, hogy rögtön két balesetet is elkerüljek, már elég gyorsak vagyunk figyelnem kell.
- Tudtam ám egyből, normál mentős nem gondolkozik úgy mint maga. Szóval maga egy ilyen... macska. Gondolom valami genetikai módosítás vagy egyéb mutáció. Ha gondolja meséljen róla, érdekelne.
Mellényem egyik zsebét kinyitom, egy darab pattogatott kukoricát veszek elő és rakom a számba, szépen elmajszolom miközben száguldozok, igazából mindjárt neki megyek valaminek, zavar a gépfegyver az oldalamon és ezt a mellettem ülő is könnyen leveheti. Eszembe jut egy őrült ötlet és elmosolyodom. Nemes egyszerűséggel megfogom a gépkarabélyt és fél kezemmel a mentős kezébe nyomom, meglátom mit kezd vele.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

Adams Kikötő - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 8 I_icon_minitimeVas. Szept. 02, 2012 5:44 pm

Valóban nem volt nem volt trükk, hagyta, hogy beüljek mellé, és nem is tart attól, hogy esetleg rátámadok. Vagy mindvégig készenlétben áll a keze a ravaszon?
- Nincs időm a szórakozásra – felelem, miközben erősen kapaszkodom, ahogy a jármű ide-oda rángatózik az úton. Többé egy szavam se lesz Karl sofőri stílusára. Akaratlanul is belemélyesztem karmaimat az ülésbe. – És ha rám is jönne, nem így tombolnám ki magam…
Tényleg csak ilyen kicsinyes dologért kellett neki az autó? Egy kis szórakozás kedvéért? Nagyon kétlem, még ha igazat mond is, nem hiszem el.
- Metahumán, pontosabban – közlöm. – és oroszlán. Meglep, hogy eddig nem tűnt fel az arcomról. Bár a mutáció jellegzetességeit nem igazán mutogatom…
Közben le sem veszem a tekintetemet az útról. A hullámvasút is valami ilyen lehet… Csak akkor fordulok a „sofőr” felé, mikor meghallom, hogy majszol valamit. Erre nem lehet mit mondani. Tényleg csak szórakozásból csinálja az egészet.
- És akkor miért is van tetőtől talpig hadigöncben, fegyverekkel megrakodva, ha ez csak egy kis szórakozás? – kérdem. Remélhetőleg azok nem képezik a „buli” részét.
Ekkor kapom kezembe a fegyvert. Először meg sem mozdulok, nem tudom, most mégis mit kéne tennem vele. Első gondolat, hogy megszabadulok tőle, de nem. Ez az alak kóstolgat, egészen biztos. Megemelem a fegyvert.
- Hm… nem is olyan nehéz – mondom, és tanulmányozni kezdem. – De én inkább maradok a közvetlenebb eszközöknél - teszem hozzá sejtelmesen.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Adams Kikötő - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 8 I_icon_minitimeVas. Szept. 02, 2012 6:14 pm

Némán vezetek amíg a nő beszél, kezemmel néha a kormányt csapkodom valamilyen ismeretlen metál ritmusra, közben azon gondolkozom merre is kellene nekünk menni, de aztán eszembe jut, nehogy már én mondjam meg. Kicsit elgondolkozok azon amit mond, mikor a metahumán kilétéről van szó még egyszer megnézem, tényleg érdekes látvány. Majd újra az utat kezdem el nézni, mikor fél percig egy kamionnal megyek szembe és talán csak az utolsó percben térek ki, az óriási dudáló gép elől.
- Pont azért, mert ez csak egy kis szórakozás, de lehetne nagyobb is. Meg ha le akarnak kapcsolni, mert majd le akarnak az biztos, akkor én felkészültem. Közvetlenebb? Azaz közelharci eszközök?
~ Francért nem fenyeget a fegyverrel, pedig logikus lenne, hogy a fegyverrel akar megállásra kényszeríteni. Első körben közölném vele, hogy nincs kibiztosítva, kibiztosítanám és vissza adnám a kezébe, majd ugyan ezt eljátszanám azzal hogy nincs felhúzva, végül pedig közölném, hogy hiába fenyeget ha lelőne közúti balesetet szenvedne de NEM KICSIT. Szóval tök mindegy, hogy van-e fegyvere. Na mindegy, minden nem jöhet össze.
Amíg a fegyvert vizsgálja én kitalálom hogy fogom feltenni a kérdést anélkül, hogy unott képem változása elárulna.
- Nos, hova szeretne menni? Vidámpark esetleg?
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

Adams Kikötő - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 8 I_icon_minitimeVas. Szept. 02, 2012 8:06 pm

A kamion már csak pár méterre van tőlünk, nekem úgy tűnik, hogy centikre. Próbálok hátrálni, de hát csak annyit érek el, hogy belepréselődöm az ülés támlájába, míg a kezemben tartott fegyvert olyannyira markolom, hogy karmaimmal ott hagyom a monogramomat is a fémben, fülsértő csikorgás kíséretében. Huhh, az utolsó pillanatban tér ki.
- Eszelős őrült – préselem ki halkan és megkönnyebbülten, hogy nem ért utol a vég. – Igen, közelharci. Hogy, úgy mondjam, természet adta eszközök. De látom, maga inkább a távoli küzdelmet kedveli – emelem meg a kezemben tartott fegyvert - Persze, nem mintha én kedvelném magát a küzdelmet, de vannak olyan… alkalmak, mikor rákényszerül az ember.
Úgy látom, nem örül neki, hogy nem próbáltam meg ellene használni a fegyvert. De ez csak megérzés. Nem érnék el semmit vele. Egy beteg elmével van dolgom, kétségtelen. És a beteges játékaiban ő a legjobb, meg se próbálok felülkerekedni rajta. Ahogy ő is mondta, hamarosan megpróbálják lekapcsolni. Addig nem kell tennem semmit.
A fickó kérdésére nem tudok mit felelni. Vidámpark. Egy ilyennek persze hogy ez jut eszébe. Ekkor azonban életmentő hang szólal meg. A diszpécser az. Lövöldözést jelentettek alig kétsaroknyira onnan, ahol most haladunk, két sérült van, a tűzharc még folyik. Kérdően fordulok a sofőrhöz, hogy felvehetem-e a rádiót.
- Maga ajánlotta, hogy bárhová elvisz.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Adams Kikötő - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 8 I_icon_minitimeVas. Szept. 02, 2012 8:51 pm

Meghallom az eszelős őrült kifejezést és rögtön félre is húzom a szám, nem örülök azoknak a karmolásoknak, de mindegy, lehet jól néznek ki. Remek, de ezt nem hagyhatom válasz nélkül.
- Még volt három egész kettő másodpercem, hogy elrántsam a kormányt, biztonságban voltunk. Egyébként szeretek lövöldözni, mert az fontos fegyver a mai világban, de a közelharcot se hanyagolom el, MMA ha ez mond magának valamit.
Közben várom a választ, nem kapok, lehet hogy hülyén tettem fel a kérdést, vagy ilyesmi, nem értem miért.
~ Nem akar elmenni sehova? Hiszen... na mindegy, én nem értem az oroszlánokat, valami jó helyet kellene mondania, úgy sincs jobb dolga, mint megszabadulnia tőlem. Hmm egy lövöldözés ez már tetszik...
- Természetesen, ahová csak kívánja hölgyem.
És már veszem is az irányt a megadott pozíció felé, én nem félek egy kis lövöldözéstől.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

Adams Kikötő - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 8 I_icon_minitimeVas. Szept. 02, 2012 9:51 pm

- Azalatt a három egész kettő másodperc alatt a kamionos is elránthatta volna a kormányt és belerohanhatott volna a másik sávba, ami… – mondom, de nem is folytatom. Úgyis hiába győzködném a férfit. – Hallottam már arról a harcmodorról, bár én csak önvédelmet tanultam. A többit inkább csak úgy … ösztönből csinálom. Az néha felér egy lőfegyverrel is, már elnézést.
Miután a fickó beleegyezik az úti célba, felveszem a rádiót, és jelzem, hogy már úton is vagyunk. Remélem, nem fog életekbe kerülni ez a kis kaland. Amíg oda nem érünk, valamivel azért el kell ütni az időt.
- Szóval, akkor most, öntörvényeskedünk, ha jól gondolom? – kérdem, miközben a fegyvert a lábam mellé helyezem. – De azért a civilek épséget figyelembe vesszük? – teszem hozzá, mert tartok tőle, hogy ő ilyen apróságokkal nem foglalkozik.

Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Adams Kikötő - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 8 I_icon_minitimeVas. Szept. 02, 2012 10:01 pm

A nő tovább vitatkozik tipikus, de már előre kiszámoltam mindent, teljesen mindegy, merre rántotta volna akárki a kormányt, ki tudtam volna térni.
- Persze a fegyver csak egy eszköz, használni kell tudni. De ennél nehezebb jobbat találni, speckó nem szabvány
Közben jön a többi szöveg is meghallgatom, normális tipikus gondolatmenet, jó lesz ez így, racionálisan gondolkozik így én sem fogom elvetni a súlykot, nem lesz gond.
- Nem tudom én csak viccből lövöldözni fogok, ha kell jófiút játszok. Kell a pont.
Aztán elgondolkodok pár percig, amíg befordulok a megfelelő utcába, már közel vagyunk, ahogy a másik leteszi a fegyvert úgy a kábelnek is vége és húzza az oldalam, amitől kicsit félre kormányzok, nem vészes de ekkora sebességnél érezni.
- Nem, nem, nem, egyáltalán nem. A civilek és a társak lelövése mínusz pont nem is kevés.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

Adams Kikötő - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Szept. 05, 2012 4:05 pm

//elnézést a késésért//

- Rendben – könnyebbülök meg, pont mikor érzem, hogy kissé kilendül a járgány, ezért gyorsan visszaveszem a fegyvert az ölembe. Szóval akkor egy ártatlan sem fogja kárát szenvedni a belépőnknek. Legalábbis szándékosan nem. – És a lövöldözők, azokkal mik a tervei? – majd, ha válaszol, még egy tanáccsal ellátom: – Jobb lenne lekapcsolni a szirénát, nem muszáj magunkra vonni rögtön a figyelmet.
Befordulunk a mentővel a kanyarban, ami mögött a megadott hely található. Hallani, amint hátul repülnek széjjel a felszerelések, talán még el is tört valami. Lesz mit takarítani munka után. Mintha nem lenne elég dolgunk. És ráadásnak még beugrott ez az alak is. Viszont úgy érzem, hogy miután kitombolta magát, nem lesz komolyabb gond, talán még a kocsit is visszaszolgáltatja jogos tulajdonosának – amennyiben megmarad. Aggasztó gondolat.
Azonban, mikor megpillantom a diszpécser által jelzett helyzetet, még jobban aggódni kezdek. Egy rendőrautó áll az úttest közepén, keresztben. Mögötte egy rendőr, mellette a társa a földön elterülve. Az egyenruhás kétségbeesetten tölti újra a kis pisztolyát, miközben az autó oldalát az utca egyik sikátorából érkező golyózápor éri. Hogy a sikátorból kik és miért lőnek, nem tudom. Lehet, hogy egy helyi banda. Más sérülteket keresek, amint közeledünk, de egyelőre csak a földön heverő rendőrt látom.
- Úgy tűnik, hogy a „felbérelt idióták” csapata és a „nevetséges” rendőrök épp most kaptak össze valamin – mondom, élve a sofőrülésen ülő fickó által korábban használt jelzőkkel.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Adams Kikötő - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Szept. 05, 2012 4:44 pm

A szirénát kérés szerint kikapcsolom, már így is túl feltűnőek vagyunk egy száguldozó mentőkocsival aminek a hangja sem kevés, nem kell még hogy villogva sípoljunk is, bár a lövöldözéstől úgyse hallhatják olyan nagyok, csak mikor töltenek. A nő nagyon rendes nem rángat tovább a fegyveremnél fogva, mikor közel érünk és láthatóvá válik a helyszín egészen lelassítok, közben átnyúlok a fegyveremért, kiveszem a tárat és válaszolok az előbbi kérdésre.
- Ez csak átszalad a testükön lyukat hagyva - mutatom neki a normál lőszert, majd előveszem a saját készítésű piros robbanófejest - ez pedig befúrja magát és azonnal fel is robban, maga orvos gondolom nem kell ecsetelni a hatásait.
Közben szépen megállok és megnézem a terepet az egyik sikátorból golyózápor zúdul a két szerencsétlen rendőrre, az egyik már a földön van, igen ez Gotham City teljesen megszokott dolog, de azért most jöhet a nem megszokott rész, már előre örülök. Aztán bólintok az utolsó megjegyzésre, szimpatikus ez a mentős, érti mire gondolok.
- Pontosan. És most a szánalmas játékukba mi is bele fogunk csöppenni. Valami haditerv esetleg? Szerintem a rendőrkocsi megül én elég jól tüzelhetnék, a maga képességeit meg nem ismerem, de jobb lenne összedolgozni.
Ezután pedig egy sarokra leállok a mentőkocsival azonnal kipattanok, hátamon a fegyverem, fejem kicsit lehúzom és oldalról befutok a rendőr kocsi mögé, hogy nagyjából fedezékbe legyek, ott előveszem a fegyverem kidugom a kocsi motorházteteje felett és találomra elkezdek sorozni, nagyjából a sikátor irányába, a lényeg, hogy lássák nálam is van tűzerő és egy ideig habozzanak, amíg kidugom a fejem célozni.

//semmi gond, lehet nekem is lesz késésem//
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

Adams Kikötő - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 06, 2012 9:03 pm

- Igen, nem kell részletezni a hatását – mondom kissé undorodva. Hogy egyesek miért nem érik be a sima lőfegyverekkel, nem értem. Ez a megszállottság része lehet. De akkor is. Élvezni, hogy a másik belülről cafatokra robban… – De azért inkább maradjunk a hagyományos lőszereknél, az is tökéletesen megteszi szerintem.
Mikor megállunk, megint körülnézek, keresve valami megoldást, hogyan lehetne a legegyszerűbben lefegyverezni azokat az illetőket a sikátorban – anélkül, hogy bárki is belehalna.
- Igen, a legjobb lesz összehangolni a dolgot – izgalom fog el. Tudom, hogy egy őrülttel beszélgetek minden bizonnyal, de most mégis valami szövetségféleség van közöttünk. Jobb lesz nem kockára tenni ezt. – Az épületeknek általában van egy sikátorra nyíló hátsó kijárata. Bemegyek a tömbházba, és mögéjük kerülve, hátulról lepem meg őket. Szóval nem lenne jó, ha találkoznék a maga valamelyik robbanótöltetével – vonom meg az ajkamat. – Három percig lőjön, utána álljon le egy rövid időre, hogy a közelükbe juthassak. Rendben?
Miután kiugrik az autóból, megfordul bennem a lehetőség, hogy most lelépjek a kocsival. De nem. Már túlságosan izgatott vagyok. Elfogott a kalandvágy, és néha ki kell ereszteni azt a sok feszültséget. „Soha nem szokott szórakozni?” Jut eszembe a fickó kérdése. Őrült, de tud valamit. Ezzel kiszállok én is, és a falhoz közel menve, bemegyek a sikátort megelőző épületbe, közben figyelem, nehogy felbukkanjon egy fegyveres, de nem. Bejutok. Bent rémült lakosok, akik az összetűzés végét várják.
- Nyugalom, mentő vagyok – mondom. – Meg tudnák mondani, merre van a hátsó kijárat?
Azok némán a félelemtől mutatnak egy felé.
- Köszönöm – bólintok, és már sietek is az ajtóhoz.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Adams Kikötő - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 8 I_icon_minitimePént. Szept. 07, 2012 7:38 pm

A nő okos, egyértelműen jó kis tervet rakott össze, amiben figyelembe vette az ő és az én képességeim is, oldalról bejut amíg én lefoglalom őket és amint leállok a tüzeléssel ő már oldalba is kapja őket, tökéletes, nincs mit ezen csiszolgatni, ez így logikus, csak tényleg figyelnem kell le ne lőjem.
Teszem a dolgom és a kocsi mögül folyamatosan tűz alatt tartom a sikátort, okosan hármas sorozatokra állítva a fegyvert, hogy két tárnál többet ne fogyasszak. Közben számolom magamban a másodperceket, amint száznyolcvanig eljutottam, abbahagyom a tüzelést és hagyom a fegyvert hűlni. Majd a mentős macska intézi a dolgokat. Ekkor nézek oldalra, a mellettem álló rendőr három perc alatt sikeresen betöltötte a fegyverét és ordibált a rádióba miközben társát próbálta a földön újraéleszteni. Én csöndesen szinte gyászolva odamegyek mellé, leülök a földre, megfogom a félholt társa kezét felé hajolok és szomorúan mondom.
- Maradj velünk, ne hagyj itt. Ne merj elmenni! Hallod! TÚL FOGOD ÉLNI! MÁR JÖN A MENTŐ!
Igazából, a fickónak már teljesen mindegy, csak a társnak próbáltam megmutatni, milyen szánalmas lenne ez a reakció tőle vagy akárkitől. És, ahogy a szemén látom fogta a lapot, de akkor is mélységesen bántja.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

Adams Kikötő - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 8 I_icon_minitimeVas. Szept. 09, 2012 10:57 am

Az ajtó nincs zárva, úgy tűnik, a fickók nem gondoltak arra, hogy hátulról éri majd őket támadás. Közvetlenül a kijárat mellett egy nagy szemeteskuka áll, amögé bújok, amíg abba nem marad a „társam” golyózápora. Mikor megszűnik, kilesek a kuka mögül. Három alak vackolta be magát a sikátorba, a negyedik és az ötödik elterülve a földön. Szóval itt a második sérült, és azóta kaptam egy harmadikat is. Talán a társam szedte le?
A bűnözők rám se hederítenek, csak a rendőrkocsi mögötti ellenfél távol tartásával vannak elfoglalva. Még jobban elfog az izgalom. Vadászat! Közelebb lopózok az alakokhoz, és megfeszítem az izmaimat. Egy, két há’! A bal szélsőre vetem magam, aki velem együtt a földre esik. Hogy ne tudjon a másik kettő tüzet nyitni rám, átölelem a leterített fickót, és megfordulok a földön vele együtt, így most én vagyok alul, ő pedig fedez. Azok látszólag tétováznak, mit is kéne tenni, de közben elkéstek, a foglyom ijedtében elejtette a fegyverét, és az most az én kezembe kandikált. Hogy hogyan kell használni, fogalmam sincs, és nem is használnám. A lényeg, hogy elhiggyék, bármire képes vagyok. Így rájuk szegezem a géppisztoly rövidke csövét.
- Akkor most kezeket fel! – mondom nekik, majd hangosabban átkiáltok a sikátoron túlra a társamnak. – Itt vagyok, végeztem, jöhet!
Ha ideérkezik, akkor megkérem, tartsa a hármast szemmel, én addig megnézem a sérültek állapotát, hátha még meg lehet menteni őket…
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Adams Kikötő - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 8 I_icon_minitimeVas. Szept. 09, 2012 12:10 pm

Miközben a haldokló rendőr felett drámázok és játszom az eszem hirtelen meghallok egy kiáltást, először nem ismerem fel és nem tudom mire vélni a dolgot de aztán rájövök, hogy ez a mentős hölgy hangja lesz, úgy tűnik profi volt és ahogy sejtettem könnyedén leszerelte a rosszfiúkat. Gyorsan felpattanok és elindulok a sikátor felé, a puskám csövét nagyjából előre szegezem, hogyha támadás érne még tudjak védekezni, meg amúgy is biztos ami biztos, harc közbe fegyvernek élesítve kell lenni.
~ Ez szép kis akció volt, igen gyorsan és könnyen ment, valóban meg van a társ előnye, így az embernek nem kell mindent egyedül csinálnia, de ha meg egyedül csinál akkor meg mindenben biztos lehet, hogy az úgy van megcsinálva, ahogy ő akarja. Jó kis dilemma ez, de a megoldás az, hogyha az embernek társ kell olyat kell keresnie akiben feltétel nélkül megbízik.
Amint odaérek végignézek a földön fekvőkön, és meglepődöm, nem is olyan rossz ez a teljesítmény, ahhoz képest, hogy a kocsi mögül kidugott fegyverrel vaktába lövöldöztem. Odamegyek a nőhöz, meglep, hogy fegyvert látok nála, de bizonyára azzal tartja őket sarokba, lőni azt nem akar vagy talán nem is tud vele. Megállok és én is a bűnözőkre szegezem a karabélyom, látszik hogy a golyószóró játékszernek tűnik mellette.
- Én figyelek rájuk. Egyébként a másik oldalon a rendőr már haldoklik, lehet azzal érdemesebb foglalkozni.
Állok és dúdolgatok miközben a fogvatartottakat figyelem, mikor ezt megunom felteszek nekik egy kérdést.
- És egyébként kinek dolgoztok?
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

Adams Kikötő - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Szept. 17, 2012 9:20 pm

Már éppen mondanám az idézőjellel ellátott „társamnak”, hogy vigyázzon a lövöldözőkre, hogy sakkban tartásuk helyett én inkább a sérültekkel foglalkozhassak, de ő már előhozakodott vele. Jó, legalább nem csak magával törődik. Talán mégsem annyira szélsőséges a fickó, mint gondoltam. Persze azért nem is az a hőstípus, azok nem rohangálnak lőfegyverrel a kezükben.
- Már megyek is – felelem, és kisietek a sikátorból, megcélozva a szitává lőtt rendőrautót.
A másik rendőr, aki megúszta a balhét, sérült társa mellett van, de akörül már egy nagynak mondható vértócsa gyülemlett össze. Nem jó, nagyon nem. Ha itt volna Luka, az ápolóm, ő most segíthetne a gyógyító kézrátételével, megmenthetné az életét, de így, egyedül, semmi nincs sok remény.
- Hívtak erősítést? – kérdezem, kicsit gyászos hangon, ahogy tekintetem megint a haldoklóra esik. Talán akkor már mindjárt ideér a mentő, reménykedem. Ha van egyáltalán szabad egységük. Hát persze, most jut eszembe, minket hívtak ki! Ennyire ostoba nem lehetek.
A sérült válságos állapotban van, van a sebén egy kötés, de nem sokat segít az, már teljesen átázott. Most kell úgy tenni, mintha lenne még esély, és megpróbálom elszorítani a vérzést. Talán még kihúzza egy óráig, de az eszméletét már elveszítette, vagy csak részben van magánál.
- Hívjon még egy mentőt – mondom a másiknak. – Még sikerülhet megmenteni…


//elnézést a szünetért, aktív leszek mostantól//
//Hogy kinek dolgoznak a fickók, azt rád bízom, nem akarom kisajátítani a játékhelyzetek kitalálását :-) .//
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Adams Kikötő - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Szept. 17, 2012 10:04 pm

Én szépen odaballagok a fegyveremmel a rossz fiúkhoz, amíg a mentős nő elrohant a rendőrhöz, én tudom már késő neki, kizárt, hogy időben megérkezzen a segítség, ha egyáltalán jön segítség, nagyon nagy mázlira van szüksége, ahhoz hogy túlélje, bár minden lehetséges én nem temetem el addig amíg az utolsó leheletét ki nem fújja. Közben várom a választ a gengszterektől, először nem szólnak semmit csak zavartan nézelődnek stb, amit ilyenkor az ember szokott tenni, majd az egyik lassan felszólal.
- Mi... Pingvinnek dolgozunk.
- Az jó mert én is.
- Valóban? Akkor nem volt túl okos ötlet ez az akció, jóban vagyunk ám a főnökkel.
- Jah biztos. Én meg annyit fizetek neki a piacon, hogy abból harminc évre megvesz titeket kilóra.
Erre zavarodottan nézegetnek egymásra a bűnszervezet emberei, láthatóan nem értik kis lehet a személy aki előttük áll, miért nem hallottak róla, honnan van annyi pénze. Aztán a beszédes kedvű megint megszólal.
- Te vagy Ramirez nem?
- Igen. Szolgálatukra. De... most már ideje lenne távozni, a viszont látásra, arra menjenek!
Fegyveremmel mutatom a sikátor másik végét, majd puskámat a vállamra veszem és visszaindulok a rendőrökhöz. Nekem mindegy hova mennek a gengszterek, maximum hátba támadnak a már eldobált fegyvereikkel.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

Adams Kikötő - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 8 I_icon_minitimePént. Szept. 21, 2012 3:54 pm

A zsaru leadta a történtekről a jelentést rádiójában, majd visszatért hozzám. A keze remegett, nem is csodálom. Nekem még azt sem szabad.
- Szorítsa oda ezt a ruhadarabot a sebre, ne veszítsen még több vért – mondom a rendőrnek, akinek nem igazán lehet ínyére ez az ötlet, végül azért csak megadja magát. Nem fordíthatom minden időmet egy emberre, van még sérült a sikátorban is, azoknak az állapotát is fel kell mérnem. Nincs ilyen, hogy valaki zsaru, ezért előnyben részesítem, pedig legtöbb esetben szívesen úgy tennék. Nem, nekem a gengsztert is ugyanúgy el kell látnom. – Mindjárt visszajövök – mondom. – Addig figyelje a társa életjeleit. Ha baj van, akkor kiáltson nekem.
Ezzel fölkelek guggoló helyzetemből, és a sikátor felé veszem az irányt, de szembe találom magam az öntörvényű, fegyveres fickóval.
- Magának nem a banditákra kéne figyelnie? – vonom meg a szemöldököm. – Vagy esetleg… csak nem intézet el őket? – vetem fel, hangsúlyomból, hogy viccnek vagy gyanúsításnak számon-e, nem igazán dönthető el. Pedig komolyan gondolom. Ebből a fickóból kinézem.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Adams Kikötő - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 8 I_icon_minitimePént. Szept. 21, 2012 5:19 pm

A bűnözők nem sokat tétováznak, sérült társaikat hátra hagyva elkezdenek futni a sikátor másik végébe közben hallom erősen szitkozódnak. Mikor már elindulok szembe jön a mentős nő és kérdőre von, mit tettem azokkal a gengszterekkel, akiket az előbb engedtem el. Én teljesen higgadtan szinte érzelemmentesen válaszolok.
- Kiderült, hogy igaz nagyon furmányos módon és közvetetten de az én embereim, így elengedtem őket. A sérültek még ott vannak. Tudok valahogyan segíteni?
Részemről nagyon élvezem ezt a kis kiruccanást, egy másik zsebemben kezdek el kutatni és egy kis csokoládét kapok elő, amit elkezdek majszolni, mintha mi sem lenne természetesebb most, tudomást se veszek a káoszról ami körül vesz.
- Kér egy kis csokit?
Kérdem a nőtől, hátha megkívánta az édeset, ha nem az se baj, hogyha tudok neki valahogy segíteni a sérültek kezelésében akkor azt megteszem, ha nem akkor visszasétálok a rendőrökhöz és nézem őket, miközben fegyveremet ellenőrizgetem. Ha azt megunom újra visszamegyek a mentőshöz, aztán felteszek neki egy kérdést.
- Mindig ilyen kemény a munkája. Mondja nem stresszel ezen, vagy maga is olyan hidegvérű alkat mint a legtöbben?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Adams Kikötő - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Feb. 27, 2013 10:50 pm

//Előzmény: Gotham-i erdő//

A kikötőbe érve az első dolog, ami feltűnhet, hogy roppant csendes. Mintha minden dokk munkás leállt volna a dolgával, és végleg elhallgattak volna a daruk hangjai. A lámpák hézagosan égnek, van amelyik még csak villódzik, de a legtöbbje már semmit nem ér. A megadott raktárhoz érve újabb furcsaságok kerülnek elő: a raktár falát - ami nem túl vastag - kívülről tépték fel, az ajtó viszont sértetlen. A bejárat fölött himbálózó lámpa fénye épp most rúgja az utolsókat, és az égő hamarosan kiég. Ha van merszed belépni a raktárba, a földön néhány méter után sár foltokat pillanthatsz meg, bár nem sokat érnek, mert már mind rászáradt a raktár beton aljzatára, és nyilván elkeveredett a dokk átlagos mocskával. Félhomály uralkodik bent, és síri csend. Dulakodás, vagyis inkább mészárlás nyomai látszanak, a raktárban tárolt dobozok szana szét hevernek, összetörtek, vagy behorpadtak. A falon sugárban kispriccelt vérfoltokat - vagyis inkább vércsíkokat - fedezhetsz fel. A küzdelem, ami itt zajlott, eléggé egyoldalúnak tűnt, de vajon micsoda, vagy kicsoda az, ami képes ekkora mészárlást végezni. Holttest nincs, azokat a rendőrség már mind elszállíttatta, így a többi nyommal kell beérned.
Vissza az elejére Go down
Joquinn
Civil
Civil
Joquinn


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Dec. 25.

Adams Kikötő - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 28, 2013 12:32 am

Már messziről éreztem a tenger sós szagát, ahogy a dokkokból áradó hal bűze végigcsap ficánkolva arcomon és rajtam röhög, hogy én ezt mennyire gyűlölöm. Párszor már jártam itt a családommal, mikor heroint, kokaint és egyéb hülyeséget csempésztünk pénzért, felszerelésért vagy információért cserébe. Mindezek közül mindenki tudta, hogy az információknak van a legnagyobb hatalma. Elvégre én is pont csak ezért cserébe fogadtam el a melót, na meg természetesen lehet, a személy aki a tömegpusztítást végzi, az én családommal is végzett.
Kivételesen örülök neki, hogy síri csend és halszag van a dokkban, bár másrészt eléggé nyugtalanít a dolog. A dokkok, főleg ez, mindig hemzseg a mocsoktól, a kereskedőktől, a munkásoktól, legyen az délután vagy hajnalhasadat előtt. Mindegy, a lényeg hogy dúl az élet, dúl a banzáj nonstop. Kivéve most. Az egyik raktár tetején ácsorgok, valamival magasabb mint a többi, szép nyugodtan szétnézek. Mivel a lámpák össze-vissza pislákolnak és alig akarnak valamit megmutatni, én se látok sokat a dokkból. Gyűlölöm ezt. Mikor nem tudom rendesen felmérni a helyszínt, mikor nagy valószínűséggel megannyi árnyba öltözött mocsadék lapul az épületek közt, hogy rám törjön és én őket nem szúrom ki időben. Guggolásomból lassan és óvatosan felállok, majd a tető szélére állva levetem magam, egy szaltó, majd a szemközti raktár falába kapaszkodok karmos kesztyűmmel, onnan elrugaszkodva ugrok át vissza a másik raktárra, majd onnan le a földre, egy bukfenc, majd felállok. A megadott raktár mellett állok, szorosan a falhoz simulok, mintha én is csak egy árnyék lennék a sötétben. Csendben haladva elérem a feltépett fal helyét.
- Fenébe... a kopogás neki is luxus... - mondom magamnak halkan. Elkönyvelem hogy talán berobbantották a falat, elvégre mi más csinálhatott volna bele ekkora lyukat? Egy ember? Ugyan már. Bár... végülis... Ez itt Gotham, ahol semmi sem lehetetlen. Sárkányok, őrült bohócok, BLÉ-sek, Batman...
Óvatosan bekukkantok a hatalmas nyíláson, alaposan végigpásztázom a terepet. Bent egyenlőre semmilyen mozgást nem látok, lassan és halkan belépek az épületbe. Szemem megakad a sárfoltokon. Odamegyek és jobban szemügyre veszem. Sárfoltok? Itt? Ahol az egész dokkok ki vannak betonozva? Az egy dolog, hogy a dokkok tele vannak mocsokkal, de a sár itt se teljesen hétköznapi dolog. Figyelem a sárfoltokat, próbálom értelmezni, hogy vajon milyen lény vagy személy hagyhat itt ilyet. Ujjaimmal kicsit megérintem, hogy érezzem, tényleg sárról van e szó, vagy talán tényleg csak a dokkok mocska. Felállok és teszek pár lépést tovább, látom a vérfoltokat, teljesen beleborzongok az egészbe. Odamegyek a dobozokhoz, megvizsgálom azokat is, hogy mi lehet vagy mi lehetett bennük, szint úgy mint a vérfoltokat, csak a falakon vannak e vagy a földön is, és ha a földön akkor vezetnek e valahonnan valamerre, esetleg hogy a tettes nem hagyott e maga után vérfoltokat amik megmutatnák az utat felé. Hülyeség, a rendőrség már biztos elkapta volna, de más kapaszkodóm jelenleg egyáltalán nincs...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Adams Kikötő - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 8 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Adams Kikötő
Vissza az elejére 
8 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Arkhami kikötő
» St. Martin kikötő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Keleti oldal-
Ugrás: