DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Adams Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Adams Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Adams Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Adams Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Adams Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Adams Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Adams Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Adams Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Adams Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Adams Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Adams Kikötő

Go down 
+10
Joquinn
Tigra
Andrew Ramirez
Mammon
Robin
Demolition Captain
Alfred Pennyworth
Kétarc
Bruce Bendingfield
Vadmacska
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Adams Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Márc. 15, 2011 6:22 pm

A feltűnésed először értetlenséget vált ki, a lövés hangja pedig pánikfélelmet. Az első golyó pontosan a legközelebbi arcába talál, a koponyája hátsó része egy pillanattal később robban széjjel. Agy és koponyadarabkák záporoznak az elhunyt társaira. Nem is lehetne nagyobb rettegést látni az mocskos arcukon.
A következő golyó a második halpofájú mellkasába talál, három társával együtt. Egy óriási fatörzs sebességével zuhan hátra, és majdnem ugyanakkor zajt is csapva. A gurgulázásnak, és hörgésnek olyan kakofóniáját adja elő, alig egy perc alatt, hogy még a leggusztustalanabb horrorfilmkészítők is megirigyelnék.
A harmadik társuk menekülőre fogná, így hátba kapja a tárad utolsó töltényeit. Hangot sem adva dől el. A földön még ráng egyet, majd még egyet, és végül teljesen kiszenved. A rövidke közbeavatkozásodnak köszönhetően, a parkoló vérmocskos, és mindenhol csak hullák fekszenek.
A társadhoz rohansz, hála istennek vagy bárkinek aki segíti az utcai bandákat, Jill még él. Több szörnyű sérülés is található rajta. A feje betört, vér patakzik a karjából, és szörnyű nyílt törés is látható rajta. Csak nyögdécsel, de már nincs tudatánál. Sokkot kaphatott, a súlyos sérülteknél már láttál ilyet.
Vissza az elejére Go down
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Adams Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Márc. 15, 2011 9:30 pm

Arcom más vérétől csatakos, homlokom gyöngyözik az izzadságtól. De nem érzek megbánást. Aki egy ördögöt bánt, az a testvéremet bántja. De ezt már ők nem adhatják tovább senkinek.
- Jill, sajnálom, az én hibám! Jóvá teszem, ígérem!- mondom neki, miközben mellette térdelek, és simogatom a fejét. Tudom, h hiába, nem hallja. Időközben John visszajött. Karjaimba veszem Jillt, és berakom a raktérbe Jack mellé. Elég ramaty állapotban van. Istenemre mondom, hogy ezért még megfizetnek a Halpofájúak.
-John, irány a kórház! Nem késlekedhetünk, indulj már! Ott maradsz velük, te fogsz rájuk vigyázni. Ha kérdezik, hogy mi történt, mondd azt, hogy rátok támadtak!
-Eric, biztosíts zöld utat a kórházig! Értesítsd a kórházat, hogy megyünk, és intézd el, hogy ez a két sérült elsőbbséget élvezzen! Ugye nem okoz gondot, haver?
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Adams Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Márc. 15, 2011 10:52 pm

Fájdalmas nyögések közepette rakod be a testvéredet, az éltető vére lassan csordogál végig a raktéren. Egy másodpercnyi vesztegetni való időtök sincs, a parancsodra John mélyet bólint. Sóhaj egyet, és beletapos a gázba, még látod hogy a kezében csörren a telefon Eric elkezdett dolgozni a megmentésükön.
Közben a tiédet le sem rakta, és hallod a neked szánt válaszát.
- Ok, a zöld ú biztosított, John megkapta az útvonalat. A legközelebbi kórház a városháza körzetében található, ha jól számolom és semmi gikszer nem jön be akkor egy húsz perc alatt el is érhetitek. Mondjuk az is igaz, hogy nem tudom milyen állapotban van a kocsitok. - A furgon száguld, mint a szél, de mikor hallod Eric aggódását, önkénytelenül is feltűnik a állapota. A jobb oldalát teljesen szétlyuggatták, és a motor hangjából ítélve nem is volt túl jó karban tartva.

Folytatás: Főutak, utak, sikátorok


A hozzászólást Vadmacska összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 16, 2011 11:34 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Adams Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 19, 2011 2:38 pm

Előzmény: Főutak, utcák, sikátorok.

Már a kikötőnél tartasz, mikor utolér a járőrautó. Csak pár mérföld kellene, hogy elérd a Hallpofájúak területét, de a rendőrök nem fogják neked megadni ezt a luxust. A forgalom itt elég kicsit, úgyhogy az eltűnés lehetősége elég esélytelen. A motor hangjából ítélve nincs azaz isten, hogy le tudd hagyni. És még lehet ennél is rosszabb, a rendőrjárőrből, megszólal egy hangosbemondó.
- Itt a Gothami Városi Rendőrség! Álljon meg azonnal, és húzódjon félre a járművével! Ez az első és utolsó figyelmeztetés, ha nem engedelmeskedik tüzet nyitunk!
Vissza az elejére Go down
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Adams Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeVas. Márc. 20, 2011 5:37 pm

A gothami rendőrségnek két fajtája van: a tisztességes, és a korrupt. A tisztességesnek csak a szája nagy, nem lőne ilyen ismeretlen távlatból. A korrupt már keményebb dió: mint a perverzek, ők örömüket lelik ebben. Most kikéne találnom, hogy melyik fajtával állok szembe.
-Eric, nem tudnád felülírni a rendőrség parancsát? Most eléggé húzós helyzetben vagyok, sosem érek el a célhoz.
-Mire gondolsz? Kontárkodjak bele a rendőrség rádiófrekvenciájába?- pattognak az újak a billentyűzeten.
-Így van. Meg tudod oldani?
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Adams Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeVas. Márc. 20, 2011 6:43 pm

Az idő telik, és testvéred még nem válaszol. Olyan problémát állítottál fel neki, amivel nem biztos, hogy megoldható. Még egy örökkévalóságnak tűnő perc, és a rendőrök nem lőnek. A következő percben sajnálatodra támadásba lendülnek. Egy rendőr fordulót próbálnak kivitelezni. Felgyorsítanak, és az autójuk orrával a tid hátulját elkezdik úgymond böködni. Megpróbálnak kifordítani, és megállítani. Az első lökést még sikerül ellenkormányoznod, de nem biztos, hogy sikerül legközelebb is.
Vissza az elejére Go down
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Adams Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeVas. Márc. 20, 2011 7:02 pm

Ezt a húzást ismerem: a rendőrforduló. Sokan rettegnek tőle, és nem is alaptalanul. Megpróbálok egyenlíteni a helyzeten, remélem összejön.
Elméletben annyit tesz: amikor látom, hogy új fordulót akarnak velem leíratni, olyan gyorsan fékezek, amilyen gyorsan csak tudok, ezzel magam elé engedem a rendőrautót. Ha ez megvan, padlógáz, és tolom magam előtt a kocsit pár méteren keresztül. Amikor már úgy érzem, hogy összecsinálták magukat, irányváltás, és vezetek tovább az eredeti cél felé.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Adams Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeVas. Márc. 20, 2011 10:28 pm

Már a második lökésnek kivitelezésén ügyködnek az autóban ülő rendőrök, mikor befékezel. A rendőrautó teljes sebességgel nekiütődik a fékező furgonnak. A két jármű szörnyű hangok kíséretében, végigsúrolja egymást. A rendőrautó végül leválik az autódról, és elszáguld melletted, mikor újra rátaposol a gázra, felbőgnek a lóerők, és újra elkezdesz gyorsítani.
Hirtelen hangos durranást hallasz, a jármű jobb oldaláról. Érzed, hogy a vezetés eddigi "rutinja" művészetté változott, ahol már a képességeid kevesek. Tehetetlen vagy, nem tudod megakadályozni az éles balkanyart, ami egy előtted feltűnő villanyoszlopban végződik. Szerencsédre van légzsák a járműben, így nem törik ripityára a koponyád, és nem esel ki az ablakon sem. A motor megáll, és tudod hogy ez már nem is fog többet indulni.
Éppen a zúgó fejedet akarod kitisztítani, mikor újra meghallod a rendőrségi hangosbemondó hangját.
- Feltett kézzel szálljon ki! Semmi hirtelen mozdulat! - Rövid tömör felszólítás után, átható néma várakozás következik.
Vissza az elejére Go down
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Adams Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeVas. Márc. 20, 2011 10:52 pm

Uhh, fáj a fejem. Pár pillanatig nem is látok mást, csak elmosódott dolgokat, és zúgást ézek a fejemben. A pisztolyomat, és a mobilomat keresem, de szerencsére megvannak. Kérdés, hogy a telefon működik-e. A motor kibocsátott szagából ítélve gyalogszerrel kell mennem.
- Feltett kézzel szálljon ki! Semmi hirtelen mozdulat! - mondják a hangosbemondóba. Most mit tegyek? Ellenállásnak semmi értelme, lelőnének, mint egy kutyát.
Kiszállok a kocsiból, és szépen lassan tarkóra teszem a kezemet. Gyorsan felmérem, hogy hányan vannak körülöttem, mik az esélyeim, stb.
Kár, hogy a drogot itt kell hagynom. Egészen nagy kár.


Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Adams Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeVas. Márc. 20, 2011 11:01 pm

Szépen lassan kimászol az autóból, a legrosszabbra számítasz. Reméled nem mocskos zsaruk, akik csak úgy lelőnek, és húznak még egy strigulát a fegyverükre. A rendőrök már kiszálltak az autójukból, és mindketten félig az ajtó takarásából rá fogják a fegyvereiket. Már éppen térdelnél le, és feküdnél hasra a földön, ahogy nem először csináltatták már veled, de a rendőrök semmit sem szólnak. Életedben eljött az a pillanat, mikor nem hiszel a szemednek. A két rendőr minden számodra hallható, vagy látható ok nélkül visszaszáll az autójukba, becsapják az ajtaját, és fék csikorgatva elhajtanak, a városközpont felé. Egyedül maradsz az utca közepén, és csak tátogsz az értetlenségtől.
Vissza az elejére Go down
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Adams Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeVas. Márc. 20, 2011 11:16 pm

Eric. Az az átkozott kölök, megcsinálta. El se hiszem. Akkorát kurjantok, hogy az egész utca hallja, miközben a lábaim úgy remegnek a félelemtől, mint a nyárfalevél.
-Eric, te zseni, megmentetted az életemet! Huhh, mekkora szívás lett volna, ha kicsit később cselekszel.
-Miről beszélsz ember? Nem csináltam semmit. De most húzás van, mert a többiek csak a te parancsodra várnak.
Nem Ő mentett meg? De...akkor? Nem értem ezt az egészet. De mindegy, gondolkodni ráérünk később is.
-Értem, de innentől yalog kell tovább mennem, szóval változott a terv. De még várjanak a srácok, kitalálok valamit.
Körbenézek, szerencsére tudom hol vagyok. Hisz itt nőttem fel. Elkezdek rohanni az egyik sikátorba, és eltűnök a rengetegben.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Adams Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeVas. Márc. 20, 2011 11:32 pm

A város mintha kihalt volna, senki sincs az utcákon. Csak a rohanásod zaját, és a szíved dobogását hallod. Egyik kis utcába be, majd a következőből ki. Tudod merre mész, de nincs azaz isten, hogy végig bírd a dolgot. Túl messze vagy még a Hallpofájúak területétől.
Már éppen a tüdődet akarnád kiköpni, mikor irdatlan hangos zenét hallasz meg kiszűrődni az az egyik közeli utcából. Úgyis arra visz az utad, ezért odapillantasz.
Közelebb menve, már tudod is hogy milyen zenét hallasz. Ez regi. Amikor befordulsz a sarkon, egy lowrider kocsit pillantasz, meg belőle pedig átható füst száll fel. Még pár lépés megtétele után, megpillantasz egy fehér cilindert, és az alá tartozó néger férfit, ahogy a füst eregetésével, és a zene élvezetével van elfoglalva.
Vissza az elejére Go down
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Adams Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeVas. Márc. 20, 2011 11:44 pm

Éppen tüdőmet köpöm ki, de erőt veszek magamon, és a legjobb énemet erőltetem magamra.
-Cső, haver, mi a pálya? Látom nagyon elvagy, kéne egy kis szívesség. Nem tudsz valami jó kis csajt közel a Janice utcához? Van pénzem, helyben fizetek.
Remélem beveszi a maszlagot az agyhalott feka, de ha nem, előveszem az övem hátuljából a pisztolyt, és gy kis hadonászással nyomatékosítom szavaimat.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Adams Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeVas. Márc. 20, 2011 11:51 pm

A férfi rád néz, és egy lassított felvétel sebességével kiveszi a cigit a szájából. Az utolsó slukkból származó füstöt kifújja az orrán.
- Én haver nem ma este mennék arra kurvázni. Áll ott a bál a Halpofájúakat megtámadták az ördögök. Nem szívesen viszek oda egy sápadtarcút, még a végén bekrepálsz ott tesó. - Mondja hanyagul, és nem is törődik vele, hogy mit is akarsz tőle, és hogy volt annyi bátorságod, hogy egy sötét utcában leszólíts egy rosszarcú egyént.
Vissza az elejére Go down
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Adams Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 21, 2011 9:57 am

-Látom, nem érted. Nekem a Janice utcához kell mennem, mindenáron. Van egy kis elintézetlen ügyem, szeretném, ha segítenél.
A feka láthatóan nem működik együtt, gyalog meg mire odaérnék, kipurcannék, ha nme egy Halpofájú végez velem. Szükségem van arra a fuvarra. Hirtelen eszembe jut az ott hagyott furgon.
- A furgonom megadta magát, használhatatlanná vált. De van benne valami, ami esetleg téged is érdekelne.- nagyot szippantva célzok, hogy mi az.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Adams Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 21, 2011 10:46 am

Beszélgetőtársadnak, mintha lenne egy hatodik érzéke, és megsejtené hogy nem kis mennyiségű kábítószerről van szó. Beleszippant még egyszer a cigijébe, és egy méretes füstpamacsot küld az égiek felé. Bódító illat csapja meg az orrod, rég nem éreztél már ilyet, a legjobb füvek legdrágábbikának az illata ez. Annyi biztos hogy a fazonnak van érzéke a jó dolgok élvezetéhez.
- Na ez már beszéd. Pattanj be Lulubelle szereti a társaságot. - Hirtelen körülnézel és keresed a harmadik személyt, kiről beszél, de senkit sem látsz. Így arra jutsz, hogy a drága kocsiját hívja így. Már éppen pattannál be a járgányba, mikor megálljt int, és megtorpansz. - Tesó ne olyan gyorsan. Tiszta mocskos vagy, senki nem koszolhatja össze szívem hölgyét. - Ezzel odadob neked egy rongyot, belátod hogy nélküle igen csak nehéz lenne eljutni a célodig így, gyorsan leporolod a ruhádat, és vért is letakarítod magadról. Így már megfelelőnek találta a megjelenésed, és elindulhattok az útra.
Irányításod mellett, megtaláljátok a még mindig ott árválkodó furgont. Senki nem nyúlt hozzá, ugyanolyan szörnyű állapotban van. Megálltok mellette Lulubelle-el, és mindketten kiszálltok. Végigméritek a raktérben lévő árut, és a menekülési adrenalin,. és a társaid miatti aggódás fátyla most nem vetül szemed elé. Látod, hogy ezzel nem sokat lehet már kezdeni. A dobozok teljesen összeborultak, és a padlón lévő anyag tiszta vér. Gyors kutatás után találtok három épnek mondhatót és a kötelező tisztálkodás után, bepakoljátok megmentőd csomagtartójába.
A kis kitérő nem vett igénybe tíz percnél többet, így már teljes hangerővel, és sebességgel robogtok a Hallpofájúak területe felé. A kocsi úgy gurul mint az álom, hihetetlen nagyságú mélynyomókkal, és hidraulikával is rendelkezik. Talán még repülni is tudna, ha nagyon akarna.
- Na koma, ha nem tolakodás, mi lehet a dolga egy ilyen fehér srácnak az éjszaka közepén egy olyan kétes környéken? Szentem egyetlen repedtsarkú sem éri meg a fáradságot. - Ezzel újra beleszív a fűjébe, és odanyújtja neked.
Vissza az elejére Go down
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Adams Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 21, 2011 10:54 am

-Nem kurvázni megyek, tesó. Nem mutatkoztam még be neked: B-Real vagyok, és az embereim számítanak rám.- nem tudom, miért mondom el neki, hisz nem tudom, hogy melyik oldalon áll. De mostmár mindegy. Az emberből árad a nyugalom, nem hinném, hogy bántani akarna. Főleg azok után, amit felajánlottam neki a fuvarért cserébe. Elveszem a dzsoját a kezéből, és beleslukkolok egy gyengét.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Adams Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 21, 2011 11:15 am

Elsőre nem tűnik nagyon meglepettnek, úgy néz ki már sejtette ki fia borja is vagy, de annyit biztos levágott hogy bandatag vagy.
- Óóóó a nagytiszteletű B-Real, a YDF vezetője. Nem is gondoltam, hogy ilyen fiatal vagy. Akkor szakmabeliek vagyunk. Az én nevem Caelan Amery Gilles, de szólíts csak CAG-nek (keg). Így ismernek az utcán, én csak kishal vagyok, egy kis terjesztés és használat, de nem vagyok semmilyen bandatag. - Ezt egy kis büszkeséggel mondja, és igaza is van, nem kis érdem egyedül túlélni az utcán a szakmátokban.
Jó sebességgel haladtok, még pár kilométer és meg is érkeztek a célodhoz. Kiveszi a kezedből a cigijét, és szippant belőle egy mélyet. Jó ideig benntartja, majd töménytelen füstöt enged ki az orrán.
- Akkor gondolom most be vagy szarva mi is van a srácaiddal. Nyugi csak jókat hallottam felőletek, és még az árutok sem az a szar, amit az oroszok árulnak. - Ezzel visszanyújtja neked, és keményen balra kapja a kormányt, és befordultok az utolsó utcába.
Vissza az elejére Go down
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Adams Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 21, 2011 1:34 pm

Hálás vagyok Cag-nek. Tisztes üzletet kötöttünk, de úgy érzem, jövök neki még egyel. Ki tudja, hátha még keresztezik útjaink egymást. Mikor kiszállok, még odamondom neki:
-Kösz a fuvart, haver! Ha a YDF területén jársz, ugorj be!
Mikor Cag eltűnik, nyúlok a mobilomért, és hívom Ericet.
-Bent vagyok a területükön, csinálunk egy kis banzájt! Ha csörgetlek, add ki a parancsot a srácoknak!
Már messziről látom az épületet. Remélem nem akadok komolyabb ellenállásba. Bár kitudja. Mégiscsak egy főhadiszállásról beszélünk. Lassítok, hogy jobban szemügyre tudjam veni a látottakat
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Adams Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 21, 2011 1:48 pm

Kiszállsz Lulubelle-ből, és viszlátot intetek egymásnak, de még CAG nem indul.
- Haver itt leszek a közelben még egy kis ideig, ha gond lenne megtudom és segítségetekre jövök. Ja és ne becsüljétek le őket,... - Célozva a Hallpofájúakra. -... üzleteltem velük, nem tűntek túl gyengéknek. - Ezzel a figyelmeztetéssel elhajt, és csak a zene marad utána.
Eric egyből válaszol is, és a hangjából kihallatszik az izgatottság.
- Na akkor szerencsénk volt, és most már van is hogy eljutottál oda. Körbevettük az épületet, de csak rád vártak a fiúk. Spades csapata ott van egy utcára tőled a King sikátorban. Deth pont a raktár veled ellentétes oldalán vannak, és csak a jeledre várnak. Giotto pedig bevették magukat egy másik épületbe, és onnan tartják szemmel a környéket. Eddig három Halpofájú hagyta el, azokat elkaptuk. Éppen Spades-el vannak, és próbálnják nem feldobni a pacskert. A raktárukról, nem sok infónk van. Három bejárat, egy a kibe rakodásra, ott még egy trailer is elférne, egy a személyzeti bejárat lehetett, ha minden igaz irodákba vezet azaz út, majd az utolsó pedig nem messze a rakodó bejárattól, egy személyzeti, csak emberek használatára, ha minden igaz akkor az is a raktárrészbe vezet. - Ezzel befejezi az információcserét is a következő lépésedre vár.
Vissza az elejére Go down
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Adams Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 21, 2011 2:05 pm

-Okés, tolmácsold a többieknek a kérésemet: elindulok egyedül, mivel van nevem az utcán, mindenki Rám figyel majd. Ezt kihasználva a többiek észrevétlenül mozoghatnak. Deth-ék induljanak meg a raktárba, szereljenek le mindenkit! Spades a csapatával 10 perc múlva menjen be azon az ajtón, ahol én is. Giottoék meg csak figyeljenek, kapjanak el minden Halpofájút, ha kitörne a pánik, és menekülőre fognák! A mobil bekapcsolva lesz a zsebemben, számolni fogok, hogy hányan vannak.
Szívem vadul kapalál, de nem félek. Nem hátrálok meg, legyenek akármilyen fasza gyerekek ezek a Halarcúak! Jillért, és Jackért kűzdünk ma éjjel. A területért kűzdünk ma éjjel. A YDF-ért kűzdünk ma éjjel. Ez az ördögök éjszakája.
Tarkóra tett kézzel elindulok az út közepén, és üvöltöm:-Itt vagyok, ti anyaszomorítók! Úgy hallottam, én kellek nektek, hát gyertek! Itt vagyok!
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Adams Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 21, 2011 2:27 pm

Kiáltásod hatására a raktár felőled eső ablakai megtelnek Hallpofájúak fejével. Néznek, mintha nem hinnének a szemüknek. Mit kereshet itt a YDF feje, és így egyedül. Csak egy keveset kell várnod, míg nyílik az ajtó, és a Hallpofájúak főnöke Szküla kilép rajta, hét társával egyetemben. Kényelmesen odasétálnak hozzád, és előkapja az elmaradhatatlan pillangókését, és feléd szúr. Másodperce törtrésze alatt megteszi a közöttetek lévő kis távolságot...
Adams Kikötő - Page 2 Ng7cz8
...de nem döf le szerencsédre, mert a támadás hirtelen jött, és nem is voltál rá felkészülve. A kést megállítja a nyakadnál, és farkas szemet néz veled.
- Mit kerestek is B-Real. Tudjuk, hogy megtámadtatok minket, de nem értjük miért. Eddig jól elvoltunk egymás mellett, nem zargattuk egymás üzletét, de ti túl kapzsik vagytok. Semmi becsület nincs bennetek. Sejtem, hogy az embereid itt bujkálnak valahol a környéken, és épp most vernek halálra pár srácomat. - A kezében megremeg a penge mintha azon tanakodna befejezze-e ezt az őrületet, vagy csinálja tisztán a dolgot. - Na jó akkor rendezzük le férfi módjára. Hívd ide a bandádat, és zárjuk rövidre ezt a harcot. Utcai harc, semmi lőfegyver, aki jobb az visz mindent.
Vissza az elejére Go down
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Adams Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 21, 2011 2:56 pm

-Miről beszélsz, Szküla? Galádul ott tettetek keresztbe a családnak, ahol tudtatok: veritek az embereinket, sokszor a mi placcunkon terítetek. És miért akartál lelövetni? Nem ti vagytok a jó fejek, és nem mi vagyunk azok, akik túl sokat akarnak. Szeretnénk élni, de... miattatok nem lehet. Ezért mentek szépen új helyre ma este!
Hátat fordítok neki, és elindulok tőle, közben leveszem a pulcsimat. A telefon még mindig a zsebemben van, alig hallhatóan mondom:- Eric, hallasz? 7-en vannak kint, indulhat Deth-ék csapata! Ha bent vannak, jöhetnek Spades-ék is, és két tűz között lesznek Szküláék!- majd hirtelen megfordulok, ledobom a földre a pulcsimat.
-Alkut ajánlok! Csak te, meg én, pusztakézzel! Aki győz, megkapja a másik területet, a vesztes szépen eltakarodik!
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Adams Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 21, 2011 3:10 pm

A szavaid hallatán egy ér kezd el dagadozni ellenséged nyakán. A vér csak úgy lüktet a fejében az indulattól. Szavaidat nem hallják de mikor megfordul, hogy belekezd a mondatodba nagy meglepetés ér. A szemed elé kerül, ahogy egyik Hallpofájú rád tarja a fegyvert, és a torkolattüzet. Éles fájdalom hasít a lábadba, majd összecsuklasz az utca közepén. Szétlőtték a térdedet Szküla parancsára. Talán nem volt jó ötlet hátat fordítani.
A Halpofájúak főnöke odajön hozzád, és ahogy a földön próbálod kiállni a kínokat, odahajol az arcodhoz. Érzed a leheletét, ahogy hozzád beszél.
- Te hülye öngyilkosjelölt, itt az utad vége. Sokáig baszakodtatok velük, de ma befejezzük. Levadásszuk az utolsó emberetek is és te végig fogod nézni. - A pengéje újra a nyakad körül ólálkodik.
Vissza az elejére Go down
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Adams Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 21, 2011 3:30 pm

Áúú, a lábam tropára ment. Azt hiszem térd, vagy valami hasonló. Hát nincs ezekben egy szemernyi betyárbecsület? Nem is vártam, csak reménykedtem. Legszívesebben ordítanék, de a becsület nem engedi. Felröhögök, mint a filmekben. Szküla nem értheti, hogy mi van, de ez egy jelzés Ericnek, hogy bajban vagyok.
-Srácok, baj van! Támadjatok azonnal, ha tudtuk, ismétlem, Bruce gondban lehet!- Eric hívja a többieket.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Adams Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Adams Kikötő
Vissza az elejére 
2 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Arkhami kikötő
» St. Martin kikötő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Keleti oldal-
Ugrás: