DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Adams Kikötő - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Adams Kikötő - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Adams Kikötő - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Adams Kikötő - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Adams Kikötő - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Adams Kikötő - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Adams Kikötő - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Adams Kikötő - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Adams Kikötő - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Adams Kikötő - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Adams Kikötő

Go down 
+10
Joquinn
Tigra
Andrew Ramirez
Mammon
Robin
Demolition Captain
Alfred Pennyworth
Kétarc
Bruce Bendingfield
Vadmacska
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Adams Kikötő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Márc. 23, 2011 11:41 pm

Tudtam, hogy figyelnek minket. És a legjobbkor tudnak jönni, ha 2 utcával arrébb jönnek, semmi meglepetés nem ért volna minket.
-Mit akartok tőlünk? Miért üldöztök? Szévertétek a családomat, mondj egy okot, amiért ne repítenék most azonnal golyót a fejedbe!- hangom nem ideges, nem üvöltök, hanem nemtörődöm stílusban szól az ellenhez. Talán a sok vérveszteségtől, és a fájdalomtól kezdek bekómálni.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Adams Kikötő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Márc. 23, 2011 11:54 pm

Innen már meg tudod állapítani, hogy ez nem ugyanaz a nő, aki előtted termett a raktárban. Biztos az egyik csatlósa, és csak őrszemnek hagyták itt, hogy elbánjon a maradékkal. Lassan megfontoltan közelebb jön hozzátok, a lépéseiből egy manöken kecsessége sugárzik.
- Ez most már itt minden a miénk. És mi nem szeretjük a kis drogos bandákat. - Tart egy hatásszünetet, és még közelebb jön. Spades előáll, és egy százéves fa szilárdságával tartja távol tőled a macskát. A fejed lüktet, és mintha a távoli zene egyre hangosabb lenne. - Összeugrasztottunk titeket, hogy kevesebb dolgunk legyen. A tervünk tökéletesen sikerült, már csak titeket patkányokat kell elzavarni innen, és nem lesz több gondunk. - Meglátsz még két macskanőt, ahogy kisétálnak a közeli sötét sikátorból. Talán még többen is lehetnek, de még ez a három is elég nagy gondot okozna nektek legyőzni.
Vissza az elejére Go down
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Adams Kikötő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 24, 2011 12:02 am

- Szóval ez lenne a Tolvajok Fejedelme? A szegények női Robin Hoodjai mocskos eszközökkel? Szégyen. Semmivel nem vagytok különbek tőlünk.- legszívesebben köpnék egyet a nő lábai közé, de próbálok úriember maradni. Szemeim fel-fel akadnak, de amíg magamnál vagyok, nem lehett baj.
Spades rám néz. Jelzek neki, hogy nem kell a balhé, odébb állunk. Mikor a macskanő háta mögé keveredünk, még odaszólok neki: - Ezt a csatát megnyertétek, de mindnyájan tudjuk, hogy örökké nem eshet!
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Adams Kikötő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 24, 2011 12:11 am

A három nő egymásmellé áll, és úgy néznek, mint a tigris nézi az áldozatát. Nem úgy néz ki mintha el akarnának engedni titeket. a kimerültség határán állsz, és tudod hogy innen már nincs menekvés. Ha nem jön segítség nektek annyi.
- Senki nem mondta, hogy titeket elengedünk picinyem. Ilyen könnyen legalábbis nem. - Ezzel felemeli jobb kezét és az ujjai hegyéből méretek műkarmok nőnek ki. Ez biztos valami csuda kesztyű, amit harchoz szokott használni.
Innen az eseményeket csak követni tudod, de beleavatkozni nem. Az egyik kis utcából, egy 1960-as Impala vágódik ki, belőle pedig bömböl a regi zene. Spades jó időzítéssel most lendíti meg a fegyverét a nők felé, és közben odaszól nektek.
- Vigyétek innen a főnököt, én addig feltartom őket. - Az önfeláldozása nem marad el, és a nők rájuk vetik magukat. A kocsi befarol mellettetek, és kinyílnak az ajtók mint a mennyek kapui.
- Tesó mondtam, hogy jövök hogyha kellek. - Mondja az ismerős álomittas hang. Gyorsan bepaterolnak az autóba, és kerekeket csikorgatva elindultok.
Vissza az elejére Go down
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Adams Kikötő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 24, 2011 11:37 am

-Spades, ne! Engedjátek el, szemetek! Hát nics bennetek semmi becsület?- üvöltöm, de tenni nem tudok ellene, mert a kocsi már padlógázzal csikorog az utakon. Cag valahogy megérezte, hogy baj van, megmentett bennünket. Fegyveremmel legszívesebben tüzelnék, de jelenlegi állapotomban félek, hogy Spadesnak is ártanék.Elejtek egy könnycseppet, és hirtelen megszűnik körülöttem minden. Nem hallom Lulubelle zúgását, Cag jellegzetesen álmosító hangját, csak Spadest látom lelki szemeim előtt. Meg azokat a karmokat. Istenem, miért?
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Adams Kikötő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 24, 2011 12:08 pm

Nézed a küzdő társad, ahogy próbálja visszatartani a nőket. nehogy utánatok jöjjenek. Sajnos már az első másodperctől látszott, hogy semmi esélye. Ti csak az utcai harchoz szoktatok, semmi képzettségetek nincs. A macskanők pillanatok alatt földre küldik Spades-t, majd elkezdenek felétek rohanni.
A kocsi sebességével nem érnek fel, de az egyik nő az övéből karmokra emlékeztető fegyvereket húz elő. Egy szempillantás tört részéig megáll, és eldobja a négy fémkarmot. Lulubelle-en nagyot koppannak, és talán csak a vérveszteség okozta, de a kocsi egy pillanatra felsírt. Meglátod, hogy a hátsó ablak fogta meg az egyiket, pár centire társad fejétől. Ezt követően még zavarosabbak lesznek az események. CAG tövig tapossa a féket, és megcsókolja a kormányt. Valamit mormol, majd kiszáll a kocsiból, és azt mondja.
- Menjetek Lukához, ő tud segíteni a lábadon. - Becsapja az ajtót, és mintha már más világ lenne odakint. Furcsa szavakat mormol, mintha nem is embertől jönnének. A kocsi sofőr nélkül meglódul, és elkezd gyorsítani. Visszapillantva még látod, hogy egy botra emlékeztető valamit vesz elő, néger testvéred a kabátjából, ami mágikus módon elkezd változni, majd nekitámad a macskáknak. A harcot csak kis ideig tudod nézni, mert füstre emlékeztető jelenség veszi körbe a harcoló feleket.
A vezető nélküli kocsi csak száguld az utakon, és magától kanyarog. Értetlenül ülsz, a maradék három YDF taggal a kocsiban, és nem mertek még megszólalni sem. Eddig is elég furcsa dolgokat láttatok már életetekben, de ez mindent überel. Csak száguldotok a nagy feketeségbe, minden lámpa nélkül. Jó húsz percig tart a kísértetjárat, míg egy kis háznál meg nem álltok, és dudálással ad hangot az autó hogy megérkeztetek végcélotokhoz.
Óvatosan körbekémleltek, de semmi jelét nem látjátok, hogy az elmúlt félóra hogyan is történt meg. A kocsi ugyanolyan, mint más élettelen gép, csak a lángnyelvek és a hidraulika azok, amik megkülönböztetik az átlagos társaitól.
Már éppen az autóból való kiszállással foglalatoskodtok, mikor kinyílik a ház ajtaja, és kilép rajta egy jól öltözött fiatal férfi. Egy szó nélkül rohan hozzátok, bekukkant az autóba, mintha keresne valakit, majd segít téged bevinni. Bent lakályosabb, mint kint. Egy nappaliba visznek be, és lefektetnek a díványra. A férfi átvizsgál minden porcikádat, és végül megáll a lőtt sérülésednél.
- A nevem Luka, Luka Hayden Lufen, és szerintem ti CAG barátai vagytok. Nem mindenkire bízza rá Lulubelle-t. Biztos mély benyomást sikerült rá tennetek. - Ezzel elsiet a szoba másik végében lévő szekrényhez. Gyógyszereket, és kötszert szed ki belőle, majd visszatér hozzád. - Én is annak mondanám magam. Ápoló vagyok, és ez most egy kicsit fájni fog. - Szétvágja a nadrágod, és fertőtleníti a sebet. Fél órát vesz igénybe a beavatkozás, de neked sokkal többnek tűnik. Kiszedi a golyót a lábadból, összevarrja a sebet, és már éppen azon lennél hogy megköszönd, amikor olyat tesz amitől nem jutsz szóhoz.
A kezét rárakja a sebedre, és felizzik. Jó érzés tölt el, a lábad egyre kevésbé fáj, és mintha az erőd is visszatérne. Nem tudod milyen képességei vannak a srácnak, de csodát művelt veled. A művelet végeztével odatámolyog egy fotelhoz és összerogyik benne. Nagyon kimeríthette a dolog.
- Én ennyit tehettem, kell egy-két nap mire meggyógyul. - Húzza mosolyra a száját az arckifejezéseden. - Igen, gyógyító vagyok nem mondtam? Ma estére itt maradtok, holnap pedig el kell tűnnötök. - Körbevezet tieteket a házán, és biztosít nektek alvóhelyet. Nem a legkényelmesebbeket, de ti ennyivel is beéritek.
Reggel telefoncsörgésre ébredtek. A mobilod az, a sok mindentől teljesen elfelejtkeztél nyomorék barátodról. Eric hív. Aggódva beszéltek, és elmondja a szörnyű fejleményeket. A YDF szinte teljesen megsemmisült. Már csak ti öten vagytok használható állapotban, de szerencsére senki sem hallt meg. A legtöbben börtönbe, vagy kórházba kerültek, és az is igaz hogy vannak akikről nem tudtok.
A telefon, és egy kiadós reggeli után, beültök Lulubelle-be és elindultok vissza a főhadiszállásotokra, hogy újrakezdjetek mindent.



//Kalandod véget ért. Jó játékért a jutalmad, megalapíthatod hivatalosan is a bandádat, és kapsz három tagot ingyen. Emellett megtarthatod Lulubelle-t az 1960-as Impalát.//
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Adams Kikötő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 4 I_icon_minitimePént. Márc. 25, 2011 7:06 pm

Wade kalandja

Este van. Ma szokatlanul hideg... Wade teszi a dolgát, bármi is az. Idáig csend volt, ám most valami zörög a háta mögött. Ha megfordul, láthatja, hogy honnan jött a zaj: a háta mögött lévő ládáknak nekicsapódott valaki. Pár másodperc múlva már láthatja, hogy ki az: egy magas, izmos, harminc körüli férfi. A válla vérzik, látszólag golyót kapott. A bal keze a sérült (jobb) vállán, a másik kezében egy magnum, bár látszólag azt nem akarja használni.

Kínlódik a fickó, ez látszik járásából, és a hangjából is, amikor odaszól Wadenak:

- Wade Sawyer! Meg kell találnom Wade Sawyert!

Mondja, majd eldobja a fegyvert, és térdre rogyik...
Vissza az elejére Go down
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Adams Kikötő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 26, 2011 3:03 pm

Hirtelen odaugrok az imént összeesett fickó mellé. A kardom rozsdástalanítása még várhat, két okból: ez az ember az én nevemet emlegeti, és lőtt sebe van.
-Én vagyok Wade! Te viszont hamarosan halott ember, ha nem látunk el azonnal!- felemelem a formát, és elindulok vele az egyik asztalhoz.
-Bruce, Eric, valaki! Segítsetek, itt egy fickó, lőtt sebbel!- Hallom, hogy valamelyikük zokszó nélkül cselekszik.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Adams Kikötő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 26, 2011 3:34 pm

Wade habár próbál segíteni az alakon, az nem akar mozdulni, és nem engedi, hogy a férfi megmozdítsa:

- Figyeljen! Üzleti okokból kerestem fel magát! A főnököm... a főnököm! Szerzett egy csomó fegyvert. Pisztolyokat, puskákat, gránátokat, és szinte mindent. De nem tudja kinek eladni, mert a legtöbb bandával nincs jó kapcsolatban! Engem küldött ide, hogy megmondjam, hogy hol nézheti meg az árut, de útközben megtámadott egy banda. Hatan voltak, baseballütőkkel, és vascsövekkel! Nem készültem fel rá, hogy megtámadnak, ezért csak egy társammal jöttem! Az a baj, hogy a főnök nem bízik bennem, ezért nem árulta el, hogy hova küldjem önt! A társam tudta, neki adott egy cetlit, amin rajta van a főnök telefonszáma, ott érdeklődhetne! Azonban a társamat lelőtték, a Robinson park mellett! Kérem! Nagyon fontos ez az üzlet! Ketten is életünket áldoztuk ezért! Keresse meg a jegyzetet! Bah! Ahh!

Mondja, majd összeesik... nem lélegzik!
Vissza az elejére Go down
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Adams Kikötő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 26, 2011 5:16 pm

-Meghalt- Mondom, mikor az ütőerét vizsgálom a nyakán. Közben elgondolkodom a hallottakon: fegyverek, ellenséges banda, Robinson park, áldozat. A srác biztosan igazat mondott, szóval nincs késledeni való időm. Odamegyek az asztalhoz, magamhoz veszem a kardomat, és már a berettámhoz nyúlnék, amikor Bruce megállít.
-Rosszat sejtek Wade! Neked nem furcsa ez az egész? Ráadásul a Robinson parkban mostanában furcsaságok történnek.
- Tudom, de fegyverekről van szó. Itt az alkalom, hogy nyélbe üssünk egy olyan üzletet, ahol végre előnyt szerezhetnénk a többiekkel szemben. Védelmet. Hatalmat. Bosszút.- itt a Tolvajok Fejedelmére gondolok. Bruce tudja ezt, mert lassan lehanyatlik a keze.
-Ha bármi történne veled, én sohasem bocsátanám meg magamnak. Esetleg ha veled mehetnék..-
-...Rád itt van szükség. Ne aggódj, mélyebb szarból is úsztam már ki. Megleszek.- Rákacsintok BB-re, majd fegyveremet elvéve elindulok a cetliért.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Adams Kikötő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 26, 2011 5:27 pm

Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Adams Kikötő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 4 I_icon_minitimePént. Május 13, 2011 5:38 pm

//Demolition Captain kaland kezdő reagálása//

Nemsokára megérkeztek az Adams kikötőbe. Korán reggel van, de már így is elég sokan vannak itt. Vajon mi keresni valótok lesz itt? Nemsokára valószínűleg kiderül. Egy elhagyatott dokkhoz hajtótok. A kocsi megáll és a nő kiszáll, majd megvár téged is és elindultok. A dokkok vége felé van egy nagyobb raktárépület, valószínű oda mentek. A lány óvatosan megy előre, kezében már ott feszül az íj húrja egy nyíl kilövésére készen. Fedezékből fedezékbe oson és mindig vigyáz, hogy nehogy látható legyen, vagy legalábbis tiszta célpontot nyújtson egy lövésznek.
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Adams Kikötő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Raktárnál   Adams Kikötő - Page 4 I_icon_minitimePént. Május 13, 2011 6:28 pm

Megjöttünk. Ideje tehát a raktárhoz osonni. Figyelve Lara-t, én is ugyanúgy mozgok és felkészülök az átváltozásra, hogy a szükség helyzetében idejében tudjak lépni. Amint valami furcsát vagy veszélyeset érzékelek, átalakulok és előhozva Vájár énemet, nekikezdek szétverni a hangulatot. amennyiben minden simán megy, gondolom behatolunk az épületbe, így akkor csak odabent fogok majd átváltozni, szóval rettegjetek gonoszok, megjöttünk és most, hogy már itt vagyunk a nyakatokon, nem fogunk tágítani.
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Adams Kikötő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 4 I_icon_minitimePént. Május 13, 2011 8:23 pm

Akadálytalanul eléritek a dokk végén lévő raktárépületet. A hangár elég nagy ahhoz, hogy akár egy kamion is beférjen, de látszanak rajta az elhanyagoltság nyomai, az ablakok betörve, a festék már lekopott néhány helyen a falról, sőt van ahol a tégla is látszik. Úgy néz ki nem állítottak őröket, tehát valószínűleg nem várnak vendégekre. A raktárépület ajtaja résnyire nyitva van. Ha benézel látod hogy a helység közepén több ember is áll és valamiről beszélnek. A bejárattól kb. másfél méterre két magas dobozrakás van ahol el lehetne bújni és ki lehetne hallgatni a beszélgetést. Laura nem indul el előre, úgy néz ki azt várja, hogy te menj be előbb.
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Adams Kikötő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Raktárban   Adams Kikötő - Page 4 I_icon_minitimePént. Május 13, 2011 8:50 pm

Halkan közelebb osonok akkor hát a dobozokhoz, hogy halljam miről is beszélnek. Megvárom azt a pillanatot, amikor a legalkalmasabb volna lecsapni. Várok a megfelelő pillanatra és közben a beszélgetésüket hallgatom, hátha megtudok még valami olyan információt, ami még jól jöhet. Fel akarom mérni a terepet, hogy hányan vannak, milyen fegyverrel és merről jöhetnek, plusz a környezeti tényezők, amiket kihasználhatok (pl.: felhasználható tárgyak). Mikor Lara odaér mellém, én odasúgom neki az instrukciókat, amilyen halkan csak tudom :

- Maradjon veszteg! Kihallgatjuk és innen a dobozok mögül lesből megfigyeljük őket, amíg el nem érkezik a legalkalmasabb pillanat. Az átváltozásom lesz a jel. Amint átalakulok, kezdjen rájuk tüzelni, én meg közéjük vetem magamat.

Mikor ezt elmondtam, fülelek és óvatosan kilesek a dobozok mögül, csak résnyire, hogy ne vegyenek észre.
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Adams Kikötő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 4 I_icon_minitimePént. Május 13, 2011 9:03 pm

Eddig minden jól megy, senki sem vesz észre titeket. Miközben felméred a terepet látod, hogy elég egyszerű a berendezés, azokon a dobozokon kívül amik mögött elbújtatok, nem sok más fedezék van, csak néhány asztal a fal mellé tolva, meg egypár doboz a sarkokban. Ahhoz képest, hogy milyen nagy a hely elég kihasználatlan, látszik, hogy már régóta nem raktárként üzemel. Miközben jobban megnézed látod, hogy tíz fickó van, egy asztal körül ülnek, van amelyik ládán, van amelyik széken. Nem látod az összesnek az arcát, de abból amit láttál rájössz, hogy legalább négy pasas ázsiai, és van három fekete bőrű is, a többinek nem látod az arcát, kettőnek mert takarásban van, egynek pedig mert egy érdekes fekete csukja takarja a képét. Hogy milyen fegyvereik vannak arra nem tudsz rájönni. Most épp az egyik ázsiai beszél:
- Nem rossz az ajánlat, de nem értem ők mit keresnek itt. -bök a fejével az egyik fekete felé.
- Nekünk is jogunk van itt lenni, elvégre ez a mi területünk, te kis ferde szemű. -szól vissza a néger.
- Kérem uraim ne veszekedjünk. Most azért vagyunk itt, hogy tárgyaljunk. -mondja a csuklyás alak, a hangjában van valami természetfeletti amitől kiráz téged a hideg.- Mr. Lao kérem ne becsmérelje a házigazdáinak, és maga Mr. Kyle ne sértegesse a vendégeket. Én mindkettőjük számára elegendő fegyvert tudok adni, nem kell civakodniuk érte.
- És mégis mikor láthatjuk ezeket a fegyvereket? - kérdi Kyle nevű pasas.
- Nemsokára megérkeznek, de előbb örülnék ha aláírnák ezt a szerződést. -mondja a csuklyás és benyúl a ruhája alá.
Egy régi pergamentekercset vesz elő és kigöngyölíti. Látszik a papíron, hogy jó régi, az írás is szép míves, olyan mint amivel a régi kódexeket írták a szerzetesek. Mr. Lao elővesz egy tollat és aláírja a papírt, de a fekete habozik. Titeket még mindig nem vettek észre.
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Adams Kikötő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Raktárban   Adams Kikötő - Page 4 I_icon_minitimePént. Május 13, 2011 9:11 pm

Egyelőre még nem adok jelet a nőnek. Bár legszívesebben már támadnék, egy ember jelenléte meglehetősen zavar, mégpedig a csuklyás fazoné. Furcsa rossz érzést ébreszt bennem, pedig azt sem tudom ki lehet. Mégsem tetszik, hogy itt van. Kiráz tőle a hideg. Egyre érdekesebbé kezd válni ez az ügy. A banda fegyvereket akar a csuklyástól, de úgy érzem ő ennél sokkal hatalmasabb dolgokra készül. Mivel még hasznomra válhat az információ csöndben várok tovább, hogy még többet halhassunk a beszélgetésből és tudhassam mi is ez az egész.
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Adams Kikötő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 4 I_icon_minitimePént. Május 13, 2011 9:27 pm

A feketén a sor hogy odakanyarítsa szignóját a papírlapra, de habozik. Az ázsiaiak feszülten figyelik, míg a csuklyás csak hűvös tekintettel nézi a nagydarab pasast. Végül odafirkant valami a lap aljára Mr. Kyle. Hirtelen olyan dolog történik amire senki sem számított, a lap felemelkedik, összetekeri magát és odarepül a csuklyáshoz. A férfi elégedetten teszi be ruhája alá, majd feláll a két kísérőjével együtt, akiket most megnézhetsz végre. Mind a kettő magas, jó kondícióba lévő fehér férfi, az egyik kopasz és szakálla, míg a másiknak vállig érő haja van és szépen borotvált. A két alakban csak annyi a közös, hogy a jobb alkarjuk külső felén egy tetoválás látható, de nem lehet kivenni mit ábrázol.
-Nos, a fegyverek nemsokára itt lesznek, addig is kérem várjanak. Remus és William itt maradnak önökkel, amíg én felveszem a kapcsolatot a beszerzőmmel. - mondja a csuklyás és elindul a másik ajtó felé.
Senki nem tartóztatja fel, hanem nyugodtan kisétál a raktárból. Az asztalnál ülők arcán enyhe feszültség tükröződik, kezdenek egyre idegesebbek lenni, de a két hatalmas testőr jelenlétében nem mernek semmit tenni. Pár perc várakozás után ismét megjelenik a csuklyás és oldalán egy alacsony fickó, aki ráadásul még görbén is tartja magát, így még kisebbnek látszik, egy botra támaszkodik, aminek a fogója egy farkasfejet mintáz. Mikor odaérnek az asztalhoz kettőt koppant a bottal a földön. A semmiből jelenik meg két vasláda, mind a kettő gondosan leláncolva és a láncokat egy lakat tartja össze. Az egyik láda vészjóslóan megremeg, majd abba hagyja, de ez is elég volt ahhoz, hogy a gengszterek megijedjenek.
- Itt van amit ígértem. -szól a csuklyás és rámutat a két ládára.
Úgy néz ki elég veszélyes dolog lehet bezárva mind a két tárolóeszközbe, valami amit nem egyszerű megszerezni.
- Megnézhetnénk legalább az egyiket? -kérdi Mr. Lao.
- Nyugodtan. -válaszolja a csuklyás és még a csuklyán keresztül is jól kivehető az, hogy szája mosolyra húzódik.
Mr. Lao egyik embere elindul a jobboldali láda felé, afelé amelyik nem mozdult meg, a láncok pedig elkezdenek rajta csörögni, mintha leakarnának mászni a dobozról, csak a lakat nem engedi nekik.
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Adams Kikötő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Raktárban   Adams Kikötő - Page 4 I_icon_minitimePént. Május 13, 2011 9:40 pm

Ez egyre vészesebb. De a kíváncsiságom felülkerekedik az óvatosságomon, így még mindig nem támadunk. Szeretném, ha kiderülne végre mi is ez az egész, ehhez viszont tudnom kell, hogy miféle szekta szerű csoport ez a brancs és mit rejt a láda, amit annyira akarnak. Ez a csuklyás pedig egyre bosszantóbb. Hát még a botos. Úgy fest mind a ketten természetfeletti erővel bírnak és valami nagyszabású akcióra készülhetnek, ahogy látom. Kezd a dolog sokkal jobban elfajulni, mint terveztem. Talán Lara-nak mégsem kellett volna bejönnie ide. Életveszélyesek a figurák. Sokkal nagyobb fába vágtam a fejszémet, mint azt az elvállaláskor elképzeltem. Még ha csak a maffiáról lenne szó. Lehet, már rég végeztünk volna. Így viszont még nem jött el a kellő idő, így még többet várunk és figyeljük a történéseket.
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Adams Kikötő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 4 I_icon_minitimePént. Május 13, 2011 9:52 pm

Mr. Lao már elég közel van a ládához, ezt a ládában csücsülő lény vagy akármi is érzi és elkezd mocorogni. Mikor a kínai odaér a ládához a lakat hirtelen lepattan és a láncok csörögve lecsúsznak. De még nem nyílik ki. Lao egyre közelebb megy, s amikor már csak pár lépésre van hirtelen felcsapódik a láda fedele. Sűrű sötétség árasztja el a termet, az orrodig sem látsz, az ablakokon beszűrődő fényt sem látod, mintha hirtelen éjszaka támadt volna. Csak a hangokból tudsz következtetni arra, hogy mi történik. Először egy férfi ordítása hangzik fel, majd csontok ropogása, ezután megint hallod a bot koppanását, láncok csörögnek és a másik láda fedele is felcsapódik. A sötétség még mélyebbé válik, mintha eddig nem lett volna az. Valakik elkezdtek lőni, de nem tudod kik lehetnek azok. Ezután egyszerre két ordítás is felhangzik, csak pár másodperccel követik egymást, majd hallod ahogy valami jóízűen csámcsog, egy másik valami pedig épp a karmát élezi a padlón, olyan mint amikor a táblán végighúzza valaki a körmét, de fémesebb valamivel a hang. Az utolsó dolog amit hallasz egy férfi könyörgése, úgy veszed ki, hogy Mr. Kyle az. Megpróbálsz kimenni az ajtón, de az zárva van. Be vagy zárva ebbe a koromsötét terembe és nem tudod mivel állsz szemben, ahogy azt sem tudod, hol lehet Lara, vagy a csuklyás, netalántán a botos öregember, vagy a két lény ami épp áldozataikból lakmározik.
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Adams Kikötő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Raktárban   Adams Kikötő - Page 4 I_icon_minitimePént. Május 13, 2011 10:12 pm

Miután a láda kinyílt máris rögtön azt kívánom, bárcsak ne nyílt volna ki. A korom sötét egyre mélyül, és az ajtó is zárva. Nem beszélve arról, hogy nem tudom én hol vagyok, de még azt sem, hol lehet Lara. Meg ha mindez még nem lenne elég, itt vannak ezek a kedves kis horrorisztikus zajok, amik még élvezhetőbbé teszik a Fűrész szerű filmhatást. Már tényleg csak az hiányzik, hogy még megjelenjen Darth Vader a Star Wars-ból és közölje, hogy ő az én apám. Elindulok lassan a sötétben tapogatózva és várom a hörgést ami jelzi, hogy már Vader is itt van. Viccet félretéve már úgysincs idő megvárni semmilyen megfelelő pillanatot, így különösebb habozás nélkül átváltozom, készen arra, hogy bárkit lecsapjak, aki a közelembe kerül.
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Adams Kikötő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 4 I_icon_minitimePént. Május 13, 2011 10:24 pm

Átváltozásod sikeres volt, de sokra így sem mész. Elkezdesz tapogatózni, de nem sokat hallatsz előre, mikor szimatolást hallasz a közeledből. Valószínű az egyik lény az. Hirtelen a földre kerülsz és érzed, hogy valami van feletted, de nem olyan mintha karmai lennének, meg éles fogai. Könnyű a teste, akár egy pihe, a bőre pedig puha, hamar rájössz, hogy ez nem lehet más mint Lara. Pár pillanat múlva hirtelen fény támad és a sötétség szerte foszlik. Be kellett csuknod a szemed, hogy meg ne vakulj, de amikor kinyitod látod az enyhén derengő lányt fölötted. Gyorsan felálltok, de ekkor valaki megszólal.
- Hát itt vagy? Reméltem, hogy eljössz. -felismered a csuklyás hangját.
Lara kilép a dobozok fedezékéből, te pedig követed őt. Látod a gengszterek szétmarcangolt testét, az egyik még lélegzik. Megálltok a csuklyással, a két testőrével és az öreg fickóval szemben. Lara nem támad, úgy néz ki itt valami másról van szó, mint sima harcról vagy leszámolásról.
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Adams Kikötő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Május 14, 2011 7:11 pm

A helyzet egyre rosszabbra kezd fordulni. A hangokból ítélve ezek a lények szépen lassan mindenkit kinyírnak idebent és csak idő kérdése, hogy engem is megtaláljanak. Ekkor azonban végre eloszlik a füst és hirtelen nagy fény támad. Pár másodperccel később meg is találom Lara-t, ami azonban kevésbé örömteli, hogy a csuklyás fazonnal állunk szemtől szemben (már amennyire ez lehetséges, mert nem látjuk a szemét) és úgy tűnik már várt minket. Lara nem támad, így kötelességemnek érzem, hogy én tegyem. Akkor hát rajta. Egy nagy ugrással felugrok a magasba és egy jobb öklössel lefelé ütve jól megpróbálom a hapekot kupán vágni, olyan erősen, amennyire csak tudom.
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Adams Kikötő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 4 I_icon_minitimeVas. Május 15, 2011 1:30 pm

A támadásod gyors és kíméletlen, de sajnos hatástalan. A csuklyás fickó elé hirtelen odaugrik a hosszú hajú alak és egy jól irányzott ütéssel a földre küld. Gyomorszájon kapott el a támadás így amikor földre esel egy pár másodpercig képtelen vagy bármit is tenni. Ekkor ismét a csuklyás kerül előtérbe, testőre pedig szépen félreáll.
- Lara! Ejnye, bejnye... azt hittem megegyeztünk. Tisztességes harcot szeretnék. -itt kis szünetet tart. -Arról volt szó maga hoz egy embert, aki kiáll Remussal. Ha a maga embere nyer akkor megkapja a két kicsikét, amit Afrikában fogtam be, mondhatom nem volt könnyű. Ha pedig az ön "bajnoka" veszít akkor megkapom a házát. Van ott egy két dolog ami érdekelne.
Úgy néz ki kiderült mibe is keveredtél, egy fogadás, vagy inkább üzlet egyik szereplője vagy. A nő felsegít téged és kérlelően néz rád. Úgy néz ki fontos lenn neki, hogy megnyerd a harcot.
- Mr. Ööö, szóval Mr. beleegyezik a harcba Remussal. -mutat a nagydarab kopasz fickóra, aki zsebre dugott kézzel áll valamivel odébb.
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Adams Kikötő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 4 I_icon_minitimeVas. Május 15, 2011 6:23 pm

Igazán remek, kaptam egy gyomros és most egy kigyúrt kopingerrel is meg kell küzdenem, hogy a nő megszerezzen valamit, viszont ha veszítek, elbukja a házát. Így jó küzdeni indulni, nyomással a vállon.

- Akkor rajta hát! Legyünk túl rajta minél hamarabb! Lássuk mit tudsz kicsi rigó!

Az utolsó mondatot a kopasznak címezem, azzal felugrok és egy kíméletlen jobbos rúgást mérek a fejére jó erősen, remélve, hogy sikerülhet vele ledöntenem a lábáról. A földön könnyebb lesz elbánnom vele.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Adams Kikötő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Adams Kikötő
Vissza az elejére 
4 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Arkhami kikötő
» St. Martin kikötő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Keleti oldal-
Ugrás: