DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Adams Kikötő - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Adams Kikötő - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Adams Kikötő - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Adams Kikötő - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Adams Kikötő - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Adams Kikötő - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Adams Kikötő - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Adams Kikötő - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Adams Kikötő - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Adams Kikötő - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Adams Kikötő

Go down 
+10
Joquinn
Tigra
Andrew Ramirez
Mammon
Robin
Demolition Captain
Alfred Pennyworth
Kétarc
Bruce Bendingfield
Vadmacska
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Adams Kikötő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 6 I_icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 2:04 pm

2000 $. A francia sem hülye, nem hagyná a magamfajta kis surmónak, hogy a lével eloldalagjon. Áll az alku. Biccentek a fejemmel, hogy dobja ide a köteget, kezemmel kalimpálok, mire Wade megindul felénk. Amikor elég közel van az autó, segítek neki kiszállni, és biztos távolságra lépünk az autótól. Nekünk nem kell ez a verda, a tulajdonos már biztos nagy erőkel keresi.
- Uraim, Önök nagyon szerencsés emberek! Itt az árú, és az autó szériatartozék. - fejben már azon gondolkodom, hogy mit csinálunk a pénzből.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Adams Kikötő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 6 I_icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 2:27 pm

- Szériatartozék??? - kérdezi a francia értetlenkedve, de mikor benéz a kocsiba minden világossá válik számára. - Áhá! Nem gond letudjuk mi ezt szerelni! - Int az embereinek, akik pár perc múlva már ki is szerelik a cuccot, majd berakják a saját autójukba. - Öröm volt önnel üzletet kötni Mr. Bendingfield! - azzal átnyújtja a táskát, mikor elveszed, akkor beül az egyik Mercibe és elhajtanak.

// Vége a kalandnak! Jutalmad 7000 $! Természetesen ebből a pénzből kell a sérülteket is ellátnod. //
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Adams Kikötő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 6 I_icon_minitimeVas. Okt. 30, 2011 9:55 am

//Cerberus - magánkaland kezdő hozzászólás//


Gotham ínyemre való város. Itt nem nézik kit teszek el láb alól. Úgy néz ki ez az egész koszfészek, mint egy törvény nélküli kupi. Mélyen szimatolok a levegőbe és járok a dokkok között. Kicsit elengedem magam, és úgy döntöttem szórakozásra adom a fejem. Lépteim lassúak és magabiztosak, tekintetem pedig csak szemem sarkából pásztázza a környéket. Inkább orromra, és fülemre támaszkodok. Keresem azt... vagy jobban mondva azokat, akikről már hallottam. Virgonc kicsi cicák, akik a városon élősködnek, és ezzel foglalják a helyet valakitől, akit ez zavar. Az egyetlen igazi vadról van szó, aki kifejezetten rühelli a kis doromboló cicákat. Rólam! Kezeimet hosszú bőrkabátom zsebeibe rejtem, majd egyiket kiszabadítom onnan és karmaimat megnyalom vészjósló gesztusként.

-Cic-cic-cic-cic-cic! Itt van apa!

Szólalok fel hangoskodva, hogy ezzel is ide vonzzam azokat a kis kóbor macskákat. Lehet ez kevés lesz de majd meglátom mit tehetek. Halvány mosoly jelenik meg arcomon is villannak meg szemfogaim.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Adams Kikötő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Okt. 31, 2011 8:43 pm

//Gondolom éjszaka van Very Happy //

Az utcákon jársz fels-alá. Már sötét van, és ebben az időben már értelmes ember nem merészkedik ki. Legalábbis ebben a városban ez a szokás, de meglepetésedre más módi jár erre. Mióta a Tolvajok Fejedelme megtelepedett itt, a közbiztonság nagyban javult, és az emberek újra elkezdtek bízni. Így már senkit sem zavar a halbűz, meg az elhagyatott épületek. A rozsdától tarkított épületekben emberek tesznek-vesznek. Fiatalok sietnek szórakozóhelyek felé, vagy dülöngélnek éppen hazafelé.
A próbálkozásod, hogy latexruhás hölgyeményeket csalj a közeledbe nem nagyon jön össze. Talán jobban össze kellene szedned magad, hogy felhívd a figyelmüket. Vagy talán a kutyarossz képességeidet bevetni, hogy megtaláld őket. Nem tudod biztosan melyik a gyorsabb folyamat, főleg ezekben a zavaros időkben, amikben a város három fő bandája késélen táncol.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Adams Kikötő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 6 I_icon_minitimeKedd Nov. 01, 2011 9:08 am

//az számomra lényegtelen, azért nem is írtam Smile //


Senki nem figyel fel rám. A körülöttem lévőkről mind eddig tudomást sem vettem, ahogy ők sem rólam. De ha ez kell ahhoz, hogy előre lépjek... én nem akartam ilyen módszerekhez folyamodni. Próbáltam szép szóval ide csalni őket, de úgy fest erre nem figyelnek fel. Mennyire fájni fog nekem hogy a portékáim közül olyat kel bevetni ami nincs ínyemre. Széles mosoly ül ki most arcomra ezen gondolataim miatt. Na igen. szörnyen "sajnálom". De a cicák kényszerítettek. Lássuk ki lesz az első a sorban. Szemem egy nem túl nagy kihíváson akad meg elsőnek, de ne kövezzen meg érte senki. Most még csak bemelegítek. Az egyik alkoholtól ittas fiatal lesz a korai vacsorám gyomormelegítője. Tekintetem az éjszakában megvillan akár egy vadállaté, és egyenesen rohanni kezdek a kiszemeltem irányába és mikor a kellő távolságba érek, rávetem magam, megpróbálva a földre teríteni, és karmaimat torkába mélyeszteni, és a lehető leggyorsabban és barbár módon kivéreztetni mint egy rühes dögöt. Milyen szép emlékek is villannak be, még hőn szeretett Angliámban történtekről. Mikor a gyámoltalan kis mezei állatok hasonlóképpen adták meg magukat nekem. Hehe! Remélhetőleg egy áldozat nem lessz elég arra, hogy ide csaljam a hölgyeket.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Adams Kikötő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 6 I_icon_minitimeKedd Nov. 01, 2011 1:10 pm

A prédád előtted van, még ha inkább csorda módjára is mozognak. Egy fiatal fiú lesz az áldozatod. Hárman vannak mellett egy lány, és még két fiú. Ráveted magad, annyi alkoholtól amennyit csak kilélegez is be tudna rúgni egy józanabb életű egyén, így semmi esélye sincs. Nem tud védekezni, és mire felfogná hogy mi történt vele, már a halálán van. A vörös vére lüktetve spriccel ki a testéből, és borítja be kezeidet, és csapódik a mellkasodra. Eközben mintha csak egy rajzfilmben lenne, a részeg társaság többi tagjai, lassan felfogja mi is történt. Először a lány adja tudtodra nemtetszését. Éktelen sikoltásba kezd, de nem mozdul. A többi srác pedig lassan, és bizonytalan elkezd menekülni a szörny elől, aki megölte társukat. Annyiban biztos lehetsz, hogy nem te vagy az egyetlen aki hallja a sikolyt. Az utcákon ebben az időben elegen vannak, és egy ilyen emberi megnyilvánulás több sarokra is elhallatszik, főleg mivel eléggé irritálja a füledet a dolog.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Adams Kikötő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 6 I_icon_minitimeKedd Nov. 01, 2011 1:28 pm

Egyből egy. Nagyszerű! Az első kis nyuszit eltettem láb alól, és vérét megízlelve szemeim vérszemet kapnak. Bár tény, hogy csak csalogató jellegű támadást akartam, de ennél már több kel. A sikoly, és a menekülés mind-mind csak azt mondja nekem, hogy folytassam amibe bele kezdtem. A lány jó szolgálatot tesz, még sérti is a fülem a jajveszékelése. Akkor tekerjünk a hangerőn még egy kicsit! Jöhet a következő szerencsés aki nem más lesz mint halott cimborám egyik jó barátja aki menekülőre fogta. Elismerem kicsit elkeserít ez az egyszerű gyilkolás. Egyikük sem próbál védekezni, vagy támadni, pedig most kedvem lenne hozzá. De úgy fest be kell érnem most az egyszerű vadász kontra préda felállással. Rávetem magam a következő fiatalra, amint lendületet veszek, és gyomrával tervezem a finomságot. Ideje kibelezni és megkeresni azt az alkoholtól ittas máját. Remélhetőleg most ha csak egy kicsi is, de ellenállásba ütközök, hogy izgalmasabb legyen a támadásom. Meg persze a hölgy még fülhártya szaggatóbban kezd el ordítani.

-Cirmos cica, haj! Megérett a vaj!

Kezdek bele agresszívan erős, hörgő hangon egy gyerekkoromban halott dalocskába.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Adams Kikötő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 9:37 pm

A srác menekül, de nem sok sikerrel. Az alkohol nem jól hat a koordinációs készségekre. Csak rohan, de annyira botladozva, hogy csak a csoda menti meg az eleséstől. Szerencsétlenségére tőled még az sem. Könnyedén ráveted magad, a feje nagyot koppan a földön, és már ha akarna sem lenne ideje ellenkezni.
Karmaid mélyen a gyomrába hasítanak, és könnyed, ám de gyakorlott mozdulattal felvágod mint egy sertést. Pillanatok alatt megtalálod a keresett belső szervet, de ekkor már az áldozatod nem él. A májat kikapod, és megteszed vele amit akarsz.
Ekkor ájul el a lány. Úgy néz ki idegei nem bírták tovább az éjszaka megpróbáltatásait, és ezt gondolta a legjobb megoldásnak. Ekkor csak úgy fél füllel meghallasz a távolban egy remegő férfi hangot. Az iránya körülbelül megvan, de látni nem látod. A hangfoszlányokból arra következtetsz, hogy valaki összeszedett annyi bátorságot, hogy felhívja a rendőrséget.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Adams Kikötő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 03, 2011 6:27 am

A máj a kezemben, amibe fogaimat mélyesztem, majd miután kiharapok belőle egy darabot, a maradékot eldobom. Az ájult nőre tekintek, aki ideje korán feladta. Kár, pedig jó szolgálatot tett ameddig sikított. Így már hasztalan az életet. Rávetem magam és nemes egyszerűséggel hasítom szét a mellkasát. Majd jöhet a következő kiszemelt. Alig hallható susmogást határolok be, majd mivel látni nem látom ki a tulajdonosa szaglásomra és hallásomra támaszkodom. Ideje most a korábbi heves lerohanásaimat átváltani és lopakodni. Az árnyak között a lehető leghalkabban próbálok mozogni és a feltételezhetően rendőrség után telefonáló alakot becserkészni szándékozom. Ha sikerül mellé kerülni, azonnal kitörném a nyakát. Ha esetleg menekülne még idő előtt, rávetem magam és mint elődeit őt is feldarabolom karmaimmal.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Adams Kikötő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 3:10 pm

A szaglásodra most nem hagyatkozhatsz. Túl sok szag kering a levegőben, igaz tudnád követni akármelyiket, csak annyi a probléma, hogy fogalmad sincs melyik is a keresett. Így csak az éles füledre való támaszkodás maradt.
A hang elég halk, és az utca miattad keltett zajai közül elég nehéz kiszűrni a megfelelő utat. Pokoli képességeidnek köszönhetően, mégis sikerül, ami másoknak lehetetlenség számba menne. Csak két sarkot kell menned, és az utolsón való befordulás után, meglátsz egy férfit, aki belemerült a telefonálásba.
Könnyedén mögé lopakodsz, és egyetlen mozdulattal végzel vele. A férfi üveges szemekkel néz gyilkosára, és látod rajta, hogy tudja itt az élete vége. A telefon a földre esik, és hallod, hogy egy női hang szól belőle.
~ Azonnal küldjük a járőrt... - Koppanva érkezik a telefon a betonra, és megállapodik a gazdája holtteste mellett.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Adams Kikötő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Nov. 07, 2011 6:58 am

A listámon újabb strigulát húzhatok. Elkapom a kis suttogót és a telefonbeszélgetés utolsó szavait is hallom. Jönnek a járőrök. Kegyetlen mosoly arcomon, majd rátaposok a készülékre, és széttörni szándékozom. Hát nem azok jönnek akiket szeretnék, így még nagyobb felfordulást kell csinálnom. Milyen kár, hogy a cicusok miatt hal meg ennyi ártatlan ember. Egy járőrrel még elbánok, de addig is folytatnám ami félbe maradt. További járókelők után kutatva már nem cifrázom gyilkolási módszereimet, egész egyszerűen csak elvágom a torkát kiszemeltemnek, majd a következőnek a szívét célzom meg, és a lehető leggyorsabb módszereket használom arra, hogy kiontsam az életeket. Hacsak persze nem érkezik meg az akinek kell, vagy a járőr nem fut be. Szóval addig is folyjon a vér, hangozzon fel a halálsikoly, és derüljön a mosoly arcomon. Ezzel is csak könnyítem majd a jótevők munkáját. A hullák jelzik majd merre is megyek és milyen irányban mozgok.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Adams Kikötő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 6 I_icon_minitimeKedd Nov. 08, 2011 7:02 pm

Már ha negyedik áldozatodon vagy túl, mikor megérzed azt a parfüm illatot. Már az egész kerületben érezted, de most igazán erősen csap meg. Akár egy orrba verés. Az óceán felől fúj a szél, úgyhogy nem kétséges merre lehet a forrása. A kikötő szélén vagy, de még mindig van pár épület a parton.
Ez a női illat egyszerre izgalmakkal kecsegtető és bódító. Mióta a keleti oldalon vagy végig érezted, de eddig nem is sejtetetted különösebb forrását kellene keresni. Most pedig mintha még mozgást is látnál a szemed sarkából. Az árnyákok megelevenednek a tetőkön, és sötét sikátorokban, de mire odakapod a fejed, hogy jobban szemügyre vehesd, már csak a hült helyüket látod a megfoghatatlan lényeknek.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Adams Kikötő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Nov. 09, 2011 10:50 am

Kiengedtétek a palackból a szellemet, és senki nem fogja tudni vissza dugni. A vadász idény kezdetét vette, és csak a cicuskákon múlik meddig tart. Nekem csak a nagy vadra van szükségem, de addig míg nem tűnik fel, kénytelen vagyok kicsi nyuszikat is elejteni. Koránt sincs még kedvem távozni, és mivel se cica, se rendőr, így újabb civil után indulok... vagy indulnék. Bódító illat csapja meg orromat, amit bár eddig is éreztem, de most sokkal intenzívebb és vadítóbb. Nem a vér szaga ez, ez annál most kellemesebb. mintha valami... na nem találgatok. A szél hozta hozzám, az pedig a víz felől jön, szóval megkeressük az illat tulajdonosát. Hörgő, és morgó hangok keverékével indulok meg, majd el el hallgatok, mikor árnyak játéka zavar meg és zökkent ki. Mire a fejemet oda kapom már sehol senki. Valaki mozog körülöttem, vagy az is lehet hogy többen vannak. Vadállati mosoly kezd körvonalazódni arcomon. Úgy érzem végre megérkeztek a halál várományosai. Még egyenlőre nem vennék rá mérget de úgy tippelem a cicusok be akarnak keríteni és ők azok akiknek az árnyékai elsuhannak körülöttem. Lehet megint csak váratnak magukra, de így vagy úgy, legyen bárki is aki ólálkodik, bele megyek a játékba. Látszólag figyelmen kívül hagyom a dolgot és az iménti illatforrás után kutatok, de mind végig nyitva tartom a szememet és már készítem karmaimat, ha szükség lenne rájuk.

-Valakinek finom illata van! Úgy is mondhatnám, hogy gyomor hívogató!

Szólalok fel hangosan, miközben lépteim egyre közelednek a vízparthoz...
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Adams Kikötő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 10, 2011 7:35 pm

Suttogást hallasz magad körül. Női csevej ez, mit még ki tud szűrni füled. De te csak rendületlenül haladsz az úton tovább. Lassan már észre is veszed a mozgó alakokat, és ki tudod venni kik is azok. Emberek, gyors emberek. Lopakodnak úgy, mint ahogy te sem tudnál. Vadásznak rád, bekerítettek, és csak a megfelelő pillanatot várják hogy lecsaphassanak rád.
Kelet felé haladsz, és már látod is a célodat. Egy kis lakás az, ami talán még nem is illik ebbe a szomszédságba. Befordulsz a sarkon, és olyan dolog történik ami miatt meg kell állnod. Egy karcsú női test fogad téged.
Adams Kikötő - Page 6 0001h
//A kép csak illusztráció, mert lusta voltam kikeresni egy Ororo-s képet//
Tiszta feketébe van öltözve, semmilyen testrésze nincs kint. Kezei ökölbe vannak szorulva, és csak áll rendíthetetlenül előtted. Alig öt méter van közöttetek. Talán még az árnyékok is megsűrűsödtek körülötte, csak hogy tényleg a úgy nézzen ki, hogy a sötétségből bújt elő.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Adams Kikötő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 6 I_icon_minitimePént. Nov. 11, 2011 9:18 am

Lépteim közben egyszer-kétszer kicsit megdöntöm fejem alig láthatóan és ezzel helyezem előtérbe hallásomat. Női beszéd jut el hozzám, és most már az árnyak is egyre jobban mozgolódnak, olykor még az ember alakot is kiveszem közülük. Kicsit soká tartott, de ide értek. Nem is egy cicus, hanem jóval több. Na ezt már szeretem. Most már nem rejtegetem örömömet és elégedett mosoly ül ki arcomra. Az illat forrása után kutatva végül meglátom azt. Egy kis ház, ami mintha nem is illene bele a képbe és elüt a környék többi épületétől. De a bökkenő az, hogy a ház és közém egy csinos nőszemély állt. Végig mérem, de nem szépsége miatt, hanem úgy, ahogy egy vad teszi a prédájával mielőtt lecsap rá. Nem mondok semmit, csak halkan morogni kezdek és már képzeletemben eljátszok azzal a gondolattal hogy és miként tépem szét a nőt. Alig néhány másodperc után rávetem magam karmaimat előre helyezve, és megpróbálom leteríteni a földre. Ha kikerülne, vagy hárítana, ha tudom kezemet kinyújtva felé megpróbálom megkapni és ha mást nem megsérteni karcolásokkal. Ha ismét biztos talajon állok és mindössze elkerülte ugrásomat újból, szinte a másodperc tört része alatt vetődöm ismét az előző módszerrel.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Adams Kikötő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 6 I_icon_minitimeVas. Nov. 13, 2011 8:44 am

Izmaid megfeszülnek, és elrúgod magad a földtől. A nő mintha csak számított volna erre, és csak lassan hallod meg a saját morgásod mögötti hangot. Két forrása van, a sötétségből tűnnek elő, és legalább olyan állatiasan morognak mint te. Főleg mert azok is.
Két megtermett hím élő fekete párduc ugrik elő. Lendületedet törik meg, azzal hogy rád vetik magukat. A földre tepernek, és máris a torkod felé kapnak. A helyzeted kiszolgáltatott, de a reflexeid legalább olyan jók, mint az állatoké. Még a harc közben is látod, hogy a nő lassan felcsatolja centis karmait, míg te viaskodsz a szörnyeivel.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Adams Kikötő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 6 I_icon_minitimeVas. Nov. 13, 2011 9:28 am

Rezzenéstelenül várja a nő hogy lecsapjak rá, ami némileg ellenemre van. Egy pillanat alatt fut át agyamon a gondolat, majd a következő másodpercben megértem miért nem tartott tőlem. Két nagymacska tart vissza és maga alá gyűr. Karmaik és fogaik egyenesen felém támadnak. Próbálom visszatartani őket, miközben élvezettel teszem mind azt. Tetszik a helyzet, és az, hogy képesek voltak meglepetést okozni. Ez valami új! Nem hallottam hogy a doromboló kiscicák morgó kandúrokkal is lepaktáltak. De ettől csak izgalmasabb lesz a dolog. A két párduc nyakát szándékozom megragadni és fizikai erőm ráhatásával eltörni a nyakukat, miközben karmaimat is beléjük mélyesztem szorításom közben. A tervem során elszenvednék néhány karcolást, az még nem jelenthet gondot, és elviselem. Ha sikerül kivégeznem a macskákat, hullájukat a nő lábai elé dobom kárörvendő ragadozó mosoly kíséretében. Ha nemsikerül kivégeznem egyszerre két állatot, akkor csak az egyikre fordítok figyelmet a technikámmal, miközben a másikat lábaimmal próbálom eltávolítani a közelemből rúgásokkal.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Adams Kikötő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 6 I_icon_minitimeKedd Nov. 15, 2011 4:54 pm

A két macska prédáján próbál fogást találni, de végül kiderül, hogy az áldozat nem is az, aki elsőre tűnt annak. Karjaid kivágódnak, és sikerült kezeid közé kaparintani a nagymacskákat. A baloldali nyaka ujjaid alatt megfeszül, de már nem elég a próbálkozása. A karmai a húsodba mélyednek, és méretes cafatok forgácsolódnak le belőled. Ez sem menti meg az életét, egyetlen csontszaggató roppanás elég, hogy élettelenül omoljon össze.
A másik sajnos nem ennyire harcias. Ahelyett hogy utolsó erejével a legtöbb kárt okozná benned, elkezd rángatózni a kezed között, és sikerül kicsúsznia a halálos szorításból.
Mire feltápászkodsz máris gazdája oldalán van, akinek a reakcióját nem látod, de biztos nem örül annak hogy egyik kedvencét kivégezted. Ökleit feltartja akár egy bokszoló, és a párduc morgása mellett, várja, hogy készen állj újra a harcra.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Adams Kikötő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Nov. 16, 2011 6:47 am

A két kis cica közül az egyik búcsút vesz tőlünk, a másik meg gyáva módon megiramodik. Miféle bátortalan ragadozó az ilyen? Azt hittem a párducok ennél harciasabbak. Feltápászkodom és bár karom sérülése nem fogja megkönnyíteni a harcot, hátráltatni sem hátráltathatja, mivel nem engedem. Képességeimnek köszönhetően elindítom a gyorsított gyógyítás folyamatát, és bár időbe fog telni míg ismét a régi lesz, de addig kivégzem az egérzabálókat. A nő ökölbe szorított kézzel készen áll a harcra, és illedelmes módon megvárja míg én is. Nagy hiba babám, mert én nem leszek ilyen előzékeny. Fogaimat kidugva morogni kezdek, majd lassú, de magabiztos léptekkel indulok meg. Az utolsó pillanatban azonban megpróbálok oldalra szökkenni gyorsaságom, és reflexeim igénybevételével, majd négykézláb a párduca alá rontani, és nyakamba véve megemelni az állatot, amit minden erőmmel megpróbálok gazdájához vágni. Ő dönt. Vagy sérülnek mind ketten, vagy elkerüli háziállata súlyát, és az a betonon placcsan szét. Remélem sikerül tervem, mert élvezni tudnám minden részletét.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Adams Kikötő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Nov. 16, 2011 6:17 pm

Terv újra kész, és talán ugyanolyan meggondolatlan, mint az előző. De semmi baj nincs vele, akkor is ötven százalékát teljesítetted a dolognak. A távolság nem túl nagy, és így a sebességed sem a legmegfelelőbb, de hát van elég erős végtagod, hogy kompenzáld a dolgot. A macskanő és a párduca is támadásba lendül.
Alulról támadsz így a nő nem ér el, de az állat, miközben megragadod sikeresen végigszántja a karodat. Vér serken miközben magasba emeled az állatot. A dobáshoz készülődsz, mikor gyomron talál egy szexi térd. Fájdalom van, és a ficánkoló nagymacskát, csak éppen hogy el tudod magadtól lökni. Nagyot nyekken az aszfalton, de még harcképes. Feltápászkodik, miközben a gazdája jobb kezén lévő karmait a szíved tájékába próbálja becélozni.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Adams Kikötő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Nov. 21, 2011 8:00 am

A párduc a földön, rajtam pedig egy újabb vérző seb. A rúgás ami kicsit megtántorított néhány lépésnyi hátrálásra kényszerít. Kissé görnyedt testtartásomból felegyenesedek és kósza tincseimet kiseprem arcomból, majd megnyalom számat és őrült tekintettel nézek a nőre és kedvencére. Nem becsültem alá a cicust, de nem számítottam rá, hogy ilyen eszes lesz. Mosolyom lassan eltűnik, és komor arcra váltok vérben forgó szemekkel. Testem kezd elváltozni, fogaim állatiasabbá válnak, szőrzetem megerősödik, és karmaim még inkább kivehetővé válnak, némileg izomzatom is megváltozik. A külső jegyek látványosan eltorzítják a testem, de még könnyen felismerhető emberi külsőm. Átváltozásom nem végleges formában bontakozik ki, csak kezdetleges alakját ölti. Ezután rontok neki ellenfeleimnek. A hozzám közelebb állót támadom le, és próbálom kezeit/mellső lábát megragadni, majd saját társának háttal fordítani, és pajzsként használni a testét, majd minden erőmmel rálökni a kis pajtást a másikra, remélve, hogy mindketten a földre kerülnek. Ha ellentámadás szólna közbe még tervem előtt, gyorsaságomra és állatias reflexeimre hagyatkozva kioldalazni próbálok, és úgy tartani magam az elhatározáshoz.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Adams Kikötő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Nov. 21, 2011 4:58 pm

Az átalakulás nem csak szörnyű, de gusztustalan is. A párduc felismervén a szörnyet benned vinnyogva próbál távolodni, de te ekkora már a nyakán vagy. A macskanő a döbbenettől nem mozdul, ez pedig a vesztéhez vezet. Az állatot felkapod, és még ha kapálózik is, nem tud mit tenni ellened. Magad előtt tartva erőnek erejével vágod hozzá a nőhöz, aki "társával" együtt repül métereket és a földön is megtesznek legalább ennyit. Csak a súrlódási erőnek köszönhetik, hogy nem repültek ki a világból, és azt is hogy a nő jelmeze megadta magát. A háta, és minden akörnyéki bőrfelületét lesúrolta az aszfalt. Ekkor tőr rád újra a parfüm illat, és valami más. Egy férfi van a közeledben. Érzed, de nem látod.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Adams Kikötő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 6 I_icon_minitimeKedd Nov. 22, 2011 10:55 am

A játszó társak a talajt nyalják, és épp indulnék véget vetni a szórakozásnak, mikor ismét megcsap a parfüm illat, és valami más. Egy férfi szaga feltehetőleg. Érzem hogy itt van és engem figyel, de mikor körbe nézek nem látok senkit. Mindjárt szakítok rá is időt, de nem szeretem csak úgy félbe hagyni azt amit elkezdtem. Rávetem magamat a két ellenfelemre, akik remélhetőleg még mindig a földön vannak (ha nem lerohanásommal szándékozom vissza taszítani őket korábbi állapotukba), és karmaimmal mélyebb vágásokat próbálok ejteni mind kettőjük testén majd minden egyes sérülés sebébe bele markolni és a húst kitépni. Próbálok egyszerre támadni és lefogni is őket, bár inkább a gyors újbóli egymást követő karomhasításokkal és hússzabdalással szándékozom gátolni a kettőst abban, hogy legyen idejük bármit is tenni. Remélem ezzel sikerül befejezni a harcot, és ha nem is mindkettőjük életét kiontani egyszerre, de egyikükkel befejezném az ismerkedést. Addig míg lélegzik bármelyikük is, nem hagyom magam mögött, bármennyire is csábít a parfüm illat és bármennyire is zavar a figyelő tekintet, amit nem tudok kinek tulajdonítani.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Adams Kikötő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 6 I_icon_minitimeKedd Nov. 22, 2011 6:30 pm

Állati formádban megállíthatatlannak érzed magad, és talán tényleg az is vagy. A párduc nyüszítve próbál arrébb vergődni, de nem sok esélye van. Mire talpra áll, már be is végeztetett neki. Holtan nehezedik rá gazdájára, aki ezzel teljesen tehetetlenné válik. Csak csendben nézi, ahogy a halál felé tornyosul, és tudja hogy már menthetetlen társai nem elég gyorsak, ahhoz hogy megmentsék. Szótlanul tűri, ahogy karmaid hasfalát átszakítva beleibe marnak. Halálos sérülést azonnal megkapja, de olyan jól sikerült, hogy még percekig fog szenvedni és nézni, ahogy kibelezed.
Ekkor egy kalapácsütés erejével vág orrba újonnan a szag. Mögüled jön, és egyre közeledik. Nagyon gyors, a házak tetején van a forrása. Még van időd beteljesíteni utolsó csapásaidat, míg ideér.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Adams Kikötő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Nov. 23, 2011 9:33 am

Nincs senki és semmi ami megállíthatna. Mind a két cica meghal de főként a nőval szórakozom el. Beleit kezemre csavarom, és úgy kezdem el kihúzni testéből, majd lépét és máját össze szorítva teljesen eltorzítom. Még mielőtt befejezném, ismét itt ez a szag, de most sokkal erősebb mint korábban. Egyre csak közeledik. Lehet, hogy a többi kicsi cica jön segíteni a társának? Már elkéstek. Megadom a halál kegyes pillanatát, és átszakítva a nő torkát össze roppantom légzőcsövét. Vértől ittas kezeim és ruházatom díszes pillanatában felállok a tetem mellől, majd annak belét lecsavarom magamról, és elhajítom. A vérét megízlelem, majd farkasra emlékeztető üvöltéssel ünneplem a halált. A félig démoni formámat nem rejtem véka alá, és a közeledő illat tulajdonosa elébe megyek.

-Itt vagyok cicusok! Ti merre bujkáltok?!

Üvöltök, és ha másképp nem is a hangom ide vezeti őket. Meg sem fordul a fejemben, hogy a közeledő vagy a közeledők mások is lehetnek mint ezek a latex babák.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Adams Kikötő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Adams Kikötő
Vissza az elejére 
6 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Arkhami kikötő
» St. Martin kikötő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Keleti oldal-
Ugrás: