DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Orvosi igazolások - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Orvosi igazolások - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Orvosi igazolások - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Orvosi igazolások - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Orvosi igazolások - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Orvosi igazolások - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Orvosi igazolások - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Orvosi igazolások - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Orvosi igazolások - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Orvosi igazolások - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Orvosi igazolások

Go down 
+62
Justin Williams
Dante Libraio
Ra's Al Ghul
Lángnyelv
Queen Tartana
Kapucnis
Devon Artheis
Sid Barret
Vash
Lupin
Penny Danvolt
Andrew Ottway
Hood
Blaze
Zack
Mobster
Kassidy
Daren Shadhon
Abakura Ryuu
Alfred Pennyworth
Alfa Szövetség
Fehér Villám
Zöld Íjász
Andrew Ramirez
Night-hunter
Airie
Keisha
Alex Mercer
Kevin Chase
Kártyás ember
Gid Lucione
Bridget Greenfire
Halálcsapás
Védelmező
Cybergyík
Blaise
Alix O'Flanagan
Antidote
Amethysta
Batman
Greed
Mammon
A Karmester
Tigra
Demolition Captain
Michelle Sinistresang
Michael White
Sylvian Kervin
Adler Eins
Manipulator
Vadmacska
Zoey Redbird
Robin
Kétarc
Maverick
Hatred
Madárijesztő
Steve Roth
Duncan MacFarlane
Teodor Black
Emily Bluebell
Bisur
66 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next
SzerzőÜzenet
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Orvosi igazolások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 5 I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 10:14 am

Az elkövetkezendő időkben, amik alatt hónapokat kell érteni előfordulhat, hogy egy-egy napig nem leszek és kimaradok. Vagy ha leszek is, néha nem lesz időm írni, csak felkukkantok. Megértéseteket köszönöm!
Vissza az elejére Go down
Emily Bluebell
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Emily Bluebell


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2011. Apr. 01.

Orvosi igazolások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Aug. 31, 2011 8:20 pm

Elnézést a kimaradásokért, a holnapi naptól kezdve valószínűleg már fogok tudni reagolni, de az iskolakezdés mindig bonyolult fogalom a mi családunkban... Jövök, írok, amint tudok! ^^
Vissza az elejére Go down
http://mystical-future.forum0.net/
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Orvosi igazolások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 01, 2011 11:07 am

A mai napon két órától egy 24 órás asztali szerepjátékos versenyen vagyok résztvevő, így a mai nap és a holnapi nap délelőttje kiesik. De amint tudok, délután ismét írok, s mielőtt elmegyek, biztosítok minden kedves játékosomat, hogy kap reagot, míg itthon vagyok. Smile
(De úgy láttam, hogy mindenkinek írtam, így rajtuk a sor)
Vissza az elejére Go down
Bridget Greenfire
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Bridget Greenfire


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2011. Aug. 29.
Age : 34

Orvosi igazolások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 5 I_icon_minitimePént. Szept. 09, 2011 1:45 pm

Hétfőtől három hétig (de az is lehet, hogy tovább) utazás és egyéb okokból nem leszek sokat gépközelben. Ha fel is nézek néha, nem biztos, hogy lesz időm reagolni, vagy akár csak PM-ekre válaszolni. Előre is megértéseteket kérném a várható elmaradások miatt.


Bria
Vissza az elejére Go down
http://vampiresnight.forumuae.net/
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Orvosi igazolások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 5 I_icon_minitimePént. Szept. 09, 2011 10:29 pm

- A holnapi nap folyamán, szombaton egész nap távol leszek, legközelebb csak vasárnap délután leszek elérhető, és munkára fogható. Köszönöm a türelmet.
Vissza az elejére Go down
Emily Bluebell
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Emily Bluebell


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2011. Apr. 01.

Orvosi igazolások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Szept. 12, 2011 6:20 pm

Bizonytalan időre itt kell hagynom az oldalt. Elnézést az eddigi kimaradásokért is, de túl sok dologba vágtam bele a fejszémet.
Ems ettől a perctől kezdve NJK-ként utazhat. Smile

Fogalmam sincs, hogy mikor jövök... :S
Vissza az elejére Go down
http://mystical-future.forum0.net/
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

Orvosi igazolások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Szept. 14, 2011 5:25 pm

Robin már eddig is tapasztalhatta, hogy mostanában egyre ritkábban írok. Ennek az az oka, hogy 12-es vagyok, és ez olyan kötelezettségekkel jár, amik miatt nem tudom tovább folytatni a kalandjaimat. Azért időnként felnézek, és a Város uraiban továbbra is részt vennék, de a fő játéktéri kalandozásaimat határozatlan időre be kell rekesztenem. Sajnálom :S
Vissza az elejére Go down
Halálcsapás
Huligán
Huligán



Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Aug. 17.

Orvosi igazolások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 24, 2011 11:33 am

Sziasztok!
Elsősorban bocsánatot kérek mindenkitől, aki nem tudott miattam játszani az elmúlt napokban. Ennek az az oka, hogy már nem lelem kedvem a fórumban, nincs sok kedvem játszani, írni. Hogy ez miért van? Nem tudom. Az életemben most egy hatalmas változás megy végbe, én ennek tudom be ezt az egészet: hirtelen más emberek, dolgok felé kezdek el érdeklődni, és más köti le a figyelmemet. Ebbe sajnos a játék nem kapott szerepet.
Elhagyom az oldalt. Most még úgy néz ki, hogy nem nagyon fogok ide feljárni, de ki tudja, idővel mit hoz a sors. Bírlak titeket, és a szívem szakad meg, de nem tudok részt venni a fórum életében. Sajnálom VM, Robin, és a többiek, akik nagyon fontosak lettek számomra.
Játékosok: ne aggódjatok, más biztosan átveszi a kalandjaitokat, és jól fogjátok magatokat érezni. A staff jó emberekből áll, bízhattok bennük, számíthattok rájuk! Nem lesz itt baj.
Sok sikert kívánok a fórum további működéséhez. Egy élmény volt, komolyan! Jók legyetek, sziasztok!
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Orvosi igazolások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Szept. 28, 2011 10:42 pm

A holnapi napon nem leszek elérhető. Kora reggel indulok osztálykirándulásra, ami péntekig fog tartani. Pénteken nem tudom, hogy mikor érek vissza. Ha lesz erőm, akkor írok. Legkésőbb szombaton viszont írni fogok mindenhova.
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Orvosi igazolások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 5 I_icon_minitimePént. Szept. 30, 2011 1:29 pm

A hétvége kérdőjeles nekem, ezért nem biztos, hogy nem leszek majd. Ha bírok akkor írni fogok.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Orvosi igazolások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 5 I_icon_minitimeVas. Okt. 02, 2011 10:47 pm

Elnézést kérek minden korszakon részt vevőtől, a csúszás miatt a hétvége nagyon összejött nekem, így kevés időm maradt a kalandra. Holnap négyig vagyok iskolában, de ha beledöglök, akkor is válaszolok mindenkinek.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Orvosi igazolások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 5:57 pm

A mai nap munka miatt kiesik, holnap délután mindenképpen kaptok reagot.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Orvosi igazolások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 7:34 pm

A tegnapi, és a mai nap elég zsúfolt volt, de holnap már biztosan fogok írni.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Orvosi igazolások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 15, 2011 11:31 am

Na, biztos feltűnt, hogy mostanában nem vagyok sokat sajnos. Ez nem azt jelenti, hogy meguntam vagy itt hagynám a fórumot, csak annyit, hogy ez az utóbbi idő elég fárasztó és nincs igazán időm feljönni és reagot írni. Ha szerencsém van, két hét múlva már megoldódnak ezek a dolgok, addig is mindenkitől elnézést, ha hetente csak 1-2 hsz-t tudok írni.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Orvosi igazolások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 5 I_icon_minitimeVas. Okt. 16, 2011 8:23 pm

Elnézést kérek mindenkitől, hogy így utólag írom ki magamat a hétvégére. Szombaton a Szárnyatlan Pegazus versenyen voltam, míg a mai napom a második világháború történéseivel telt. Egy órával ezelőtt kiderült, hogy nagyanyám elhunyt, így remélem megértitek, hogy most nem tudok foglalkozni az frpg-k világával.

Elnézést kérek mindenkitől, remélem nincs harag.
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Orvosi igazolások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Okt. 19, 2011 10:07 pm

Holnap nem leszek, a péntek pedig még kérdőjeles. Délután, estefelé már leszek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Orvosi igazolások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 5 I_icon_minitimePént. Okt. 21, 2011 9:40 pm

Üdv!

Úgy néz ki, hogy ma sincs időm reagot írni. Legkésőbb holnap estig mindenki kalandja folytatva lesz. Elnézést a csúszásért mindenkitől.
Vissza az elejére Go down
Bridget Greenfire
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Bridget Greenfire


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2011. Aug. 29.
Age : 34

Orvosi igazolások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Okt. 24, 2011 11:02 pm

Ezen a héten utazás és egyebek miatt kicsit kevesebbet tudok majd lenni, szóval bocsi, ha elmaradok...^^
Vissza az elejére Go down
http://vampiresnight.forumuae.net/
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Orvosi igazolások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 5 I_icon_minitimeKedd Okt. 25, 2011 2:05 pm

Elnézést kérek Vájártól s ha lesz körváltás, akkor a résztvevőktől is, de leghamarabb csak holnap este tudok reagot írni. Szóval bocsi... Sad
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Orvosi igazolások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 5 I_icon_minitimePént. Okt. 28, 2011 8:50 pm

Ma és holnap nem tudok írni, vasárnaptól várhatjátok a reagokat. Bane
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Orvosi igazolások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 03, 2011 4:40 pm

Ciki hogy már megint én írok, de sajnos ismét úgy alakult, hogy csak holnap tudok majd reagálni. Elnézést kérek minden nálam játszótól.
Vissza az elejére Go down
Bridget Greenfire
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Bridget Greenfire


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2011. Aug. 29.
Age : 34

Orvosi igazolások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 5 I_icon_minitimePént. Nov. 04, 2011 1:31 am

Bocsánat az elhúzódó inaktivitásért, de lassan úgy néz sikerül utolérnem magam, aztán igyekszem tényleg aktiválódni.
Vissza az elejére Go down
http://vampiresnight.forumuae.net/
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Orvosi igazolások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 8:29 am

A mai napon nem leszek, M.A.G.U.S. partira vagyok hivatalos, utána búcsúzom barátnőmtől, mert megy ki egy hónapra külföldre. Holnap írok, ahova kell, és ez értelemszerűen érvényes Védelmező karakteremre is.

Üdv: Robin
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Orvosi igazolások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 12, 2011 12:41 pm

Szomorú, hogy megint nekem kell ide írnom, de disznóvágáson vagyok, épp most szaladtam be zsíros kézzel írni, aztán meg ismét MAGUS partira leszek hivatalos. Holnap írok mindenkinek. Elnézést, a megértéseket köszönöm.

Üdv: Robin
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Orvosi igazolások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 5 I_icon_minitimeVas. Nov. 13, 2011 4:31 pm

Sajnálom hogy megint írnom kell ide, de úgy alakult, hogy csak holnap tudok majd írni. Ismét elnézést kérek a nálam játszóktól. Bane
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Orvosi igazolások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Orvosi igazolások
Vissza az elejére 
5 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Off Részleg :: Társalgó-
Ugrás: