DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Orvosi igazolások - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Orvosi igazolások - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Orvosi igazolások - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Orvosi igazolások - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Orvosi igazolások - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Orvosi igazolások - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Orvosi igazolások - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Orvosi igazolások - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Orvosi igazolások - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Orvosi igazolások - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Orvosi igazolások

Go down 
+62
Justin Williams
Dante Libraio
Ra's Al Ghul
Lángnyelv
Queen Tartana
Kapucnis
Devon Artheis
Sid Barret
Vash
Lupin
Penny Danvolt
Andrew Ottway
Hood
Blaze
Zack
Mobster
Kassidy
Daren Shadhon
Abakura Ryuu
Alfred Pennyworth
Alfa Szövetség
Fehér Villám
Zöld Íjász
Andrew Ramirez
Night-hunter
Airie
Keisha
Alex Mercer
Kevin Chase
Kártyás ember
Gid Lucione
Bridget Greenfire
Halálcsapás
Védelmező
Cybergyík
Blaise
Alix O'Flanagan
Antidote
Amethysta
Batman
Greed
Mammon
A Karmester
Tigra
Demolition Captain
Michelle Sinistresang
Michael White
Sylvian Kervin
Adler Eins
Manipulator
Vadmacska
Zoey Redbird
Robin
Kétarc
Maverick
Hatred
Madárijesztő
Steve Roth
Duncan MacFarlane
Teodor Black
Emily Bluebell
Bisur
66 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next
SzerzőÜzenet
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Orvosi igazolások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 4 I_icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 11:28 pm

Holnap nem leszek, elnézést.
Vissza az elejére Go down
Greed

Greed


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2011. Jun. 26.
Age : 34

Orvosi igazolások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 4 I_icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 11:35 pm

Nos az én életem ezen a forumon úgymond véget ért. Ha bárki is akarja nyugodtan használhatja njk ként a karit. Bazi erős lenne ha ki maxolná valaki.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Orvosi igazolások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 08, 2011 8:04 pm

Na úgy néz ki hogy összeszedtem.... nem némi betegséget csak egy kis kubikosmunkát. Úgy gondoltam ez nem fog feltűnni a fórum életében, de sajnos már a harmadik napon figyelmetlen voltam, és majdnem majdnem megöltem Messiást. Úgyhogy ha bárki valami hibát találna az írásomba akkor azonnal szóljon és ha jogos javítok. Éppen a végkimerülés szélén tartok de mindenki kapni fogja a rendes körváltásokat, igaz nem biztos hogy ugyanolyan minőségben S: Még pár nap és vége a dolognak, utána visszatér a régi rendszer.
Vissza az elejére Go down
Alix O'Flanagan
Civil
Civil
Alix O'Flanagan


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Jul. 01.

Orvosi igazolások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 08, 2011 8:58 pm

Nos nekem is egy időre el kell innen köszönnöm. max 1-2 napra, családi okok miatt. Igyekszem lenni, de a reagolás macerásabb lesz.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

Orvosi igazolások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 10, 2011 1:39 pm

Előreláthatóan agusztus 11-21-ig nem leszek gépközelben, szóval addig is viszlát mindenki. Smile
Vissza az elejére Go down
Emily Bluebell
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Emily Bluebell


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2011. Apr. 01.

Orvosi igazolások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 10, 2011 4:11 pm

Ugyanez, mint Mich-nél, megtetőzve még egy nappal. Szóval 11-21 nem leszek itt. Smile
Vissza az elejére Go down
http://mystical-future.forum0.net/
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Orvosi igazolások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 11, 2011 7:28 am

Ma sajna nem vagyok, holnap írok ahová kell!
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Orvosi igazolások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 11, 2011 11:53 am

12-től újra Balatonra megyek nyaralni egészen 20-ig vagy 21-ig... de 22-től pedig gólyatáborban leszek. A kimaradásokért előre is elnézést kérek.
Vissza az elejére Go down
Alix O'Flanagan
Civil
Civil
Alix O'Flanagan


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Jul. 01.

Orvosi igazolások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 11, 2011 10:40 pm

Sajnos nekem is el kell köszönnöm egy időre innen. Úgy számolom, hogy kb olyan 3-4 hétre, szóval legkésőbb szeptember hétvégéin már itt leszek, vagy előbb. Ezt sajnos nem tudom. Igyekszem ritkán felnézni és írni, de nem ígérek semmit. Előre is elnézést.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Orvosi igazolások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 11, 2011 10:48 pm

Még egy nagy eltűnős etap következik. Péntektől egészen szerdáig nem leszek elérhető, mivel vidéken fogok tartózkodni. Előre láthatólag még egy ilyen hosszú eltűnésem lesz augusztus utolsó hetében.

Légiósok figyelem! Pénteken lehet, hogy lesz még időm egy körváltásra.
Blaise: Neked még ma elkezdem a kalandodat, illetve holnap remélhetőleg már tudok is kört váltani. Utána, ha nem bírsz várni, akkor nyaggasd egy kicsit Rongyos fülét, hogy legalább egyszer váltson már kört neked. Wink Admini áldásomat kapod rá. Smile
Vissza az elejére Go down
Blaise
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Blaise


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Feb. 22.

Orvosi igazolások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 4 I_icon_minitimePént. Aug. 12, 2011 11:53 am

Ráérek, én nem sietek Smile ! Mehet heti 1 hsz-el is.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Orvosi igazolások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 13, 2011 8:03 pm

Kicsit késő már írni tudom, de elszállt a net azért nem voltam ilyen sokáig sajnálom...
Vissza az elejére Go down
Hatred

Hatred


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2011. Feb. 24.

Orvosi igazolások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 4 I_icon_minitimeKedd Aug. 16, 2011 12:58 pm

JTJ avagy Alan Scott kérte, hogy valaki itt is szóljon:
"Nos a tulaj úgy tűnik kikapcsolta a netet a szállón:S nincs netem és valószínűleg 1 hétig tuti nem leszek.. A továbbiak meg annak a függvénye, hogy az új melóhelyre fel veszne-e és ott mikor kezdek. Tudnál szólni a forúmom meg a másikon is a DC COMICSON is?"

Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Orvosi igazolások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 17, 2011 8:41 am

Sajnálattal jelentem be, hogy nem tudok többet részt venni a fórum életében. Olyan oka van, amit itt nem kívánok megosztani, de higgyétek el nem túl szép dolog. Köszönöm mindenkinek, nagyon jól éreztem magam veletek! Talán egyszer visszatérek, de nem sok esélyt látok rá jelenleg. Jó volt veletek!

Syl

Ui: Syl mehet a kukába, vagy NJK-nak, ahogy szeretnétek, és Méregcsók is kiesik az alterről...
Sajnálom, hogy nem mondhatok semmit, megérdemelnétek... viszlát! Sad
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Orvosi igazolások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 17, 2011 10:45 am

Nem igaz... :S NAGYON FOGSZ HIÁNYOZNI!!! Sad Sad

Kiírnám magamat vasárnap estig. Lehetséges, hogy fel tudok addig nézni, de nagyon valószínű, hogy nem fogok. Ha mégis, megpróbálok kötelességeimnek megfelelni, vagyis reagolni, de lehet, hogy csak chaten leszek.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Orvosi igazolások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 17, 2011 2:27 pm

Sajnálom Syl, azért remélem meghazudtolod magad, és néha még visszanézel közénk. Hiányozni fogsz, hisz te is benne vagy az oldal keménymagjában! Vigyázz magadra nagyon!
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Orvosi igazolások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 17, 2011 3:28 pm

Teodorhoz hasonlóan remélem, hogy visszatérsz még, hiszen lógsz egy játékkal nekem. Sad
Remélem még valamikor a közeljövőben meg tudjuk ejteni.

Sok sikert az életben, és a problémád megoldásához. Hiányozni fogsz!
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Orvosi igazolások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 17, 2011 10:23 pm

Holnapi nap nem leszek online, családi program miatt.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Orvosi igazolások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 4:54 pm

A hétvégén (Szombat-vasárnap) nem leszek, mert mini kiránduláson veszek részt, és jövőhéttől csak esténként leszek, mert melózok, hogy meddig fog tartani ez a állapot, nem tudom. Ettől függetlenül fogok írni, és leszek aktívan.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Orvosi igazolások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 4 I_icon_minitimeVas. Aug. 21, 2011 9:03 pm

Na jó akkor hivatalossá teszem. Itt hagyom az oldalt. Remélem csak egy időre, de azért ne pihenjetek ígérem, hogy amikor csak tehetem visszatérek és seggbe rugdosok. Szóval az admini létemnek ennyi, de a magánkalandomat folytatom, és török előre a világuralom felé.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Orvosi igazolások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 4 I_icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 10:13 am

Mától egészen csütörtökig nem leszek. Barátnőmnek segédkezek a költözésben. Addig is tessék írni korszakra!

Ui.: Légiósoktól elnézést, rájuk nem jutott időm. Kicsit nehéz átálnli, de igyekszem ők is csütörtökön kapnak új kört.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Orvosi igazolások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 4 I_icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 9:11 pm

Nem mondom, hogy inaktívvá válok, de szombatig minden nap csak 1 órát kaptok belőlem, mert a meló kivesz belőlem minden erőt. Szombattól újra egy aktív mesélőt kaptok, és mindenkinek akinek meséléssel lógok elkezdem a kalandját, míg Maverik és Gorgiasz kalandját tovább folytatom hellyel közzel.

Megértésetek köszönöm, tudom, hogy ez nem volt betervezve. Smile
Vissza az elejére Go down
Halálcsapás
Huligán
Huligán



Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Aug. 17.

Orvosi igazolások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 24, 2011 4:21 pm

Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de itt hagyom az oldalt. Nem hagytam magam után kérdőjelet, mindenhova írtam. Vigyázzatok magatokra.... Aztán vasárnap visszajövök a balatoni nyaralásból, és ott folytatok mindent, ahol abbahagytam. Smile
Komolyrafordítva a szót nekem most kezdődik a nyár, és csütörtöktől vasárnapig nem leszek.
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Orvosi igazolások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 4 I_icon_minitimeVas. Aug. 28, 2011 6:09 pm

Jövő héten csak hébe-hóba leszek, nem igen leszek majd gépközelben, így késve, de írok majd mindenhova.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Orvosi igazolások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 4 I_icon_minitimeVas. Aug. 28, 2011 8:21 pm

A következő 4-5 napban csak szakadozva tudok lenni sajna
Szeptember egytől pedig... fogalmam sincs mi lesz, armageddon, onnantól nem vagyok beszámítható Sad
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Orvosi igazolások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Orvosi igazolások
Vissza az elejére 
4 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Off Részleg :: Társalgó-
Ugrás: