DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Orvosi igazolások - Page 11 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Orvosi igazolások - Page 11 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Orvosi igazolások - Page 11 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Orvosi igazolások - Page 11 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Orvosi igazolások - Page 11 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Orvosi igazolások - Page 11 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Orvosi igazolások - Page 11 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Orvosi igazolások - Page 11 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Orvosi igazolások - Page 11 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Orvosi igazolások - Page 11 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Orvosi igazolások

Go down 
+62
Justin Williams
Dante Libraio
Ra's Al Ghul
Lángnyelv
Queen Tartana
Kapucnis
Devon Artheis
Sid Barret
Vash
Lupin
Penny Danvolt
Andrew Ottway
Hood
Blaze
Zack
Mobster
Kassidy
Daren Shadhon
Abakura Ryuu
Alfred Pennyworth
Alfa Szövetség
Fehér Villám
Zöld Íjász
Andrew Ramirez
Night-hunter
Airie
Keisha
Alex Mercer
Kevin Chase
Kártyás ember
Gid Lucione
Bridget Greenfire
Halálcsapás
Védelmező
Cybergyík
Blaise
Alix O'Flanagan
Antidote
Amethysta
Batman
Greed
Mammon
A Karmester
Tigra
Demolition Captain
Michelle Sinistresang
Michael White
Sylvian Kervin
Adler Eins
Manipulator
Vadmacska
Zoey Redbird
Robin
Kétarc
Maverick
Hatred
Madárijesztő
Steve Roth
Duncan MacFarlane
Teodor Black
Emily Bluebell
Bisur
66 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next
SzerzőÜzenet
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Orvosi igazolások - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 11 I_icon_minitimePént. Szept. 21, 2012 11:56 am

Ezen a hétvégén csak késő esténként leszek, mivel eljött a Nagy Hétvége, amikor Harley bőrébe bújhatok és Jokerrel, Mérgecsókkal és a többi Arkhami beteggel terorrizálhatom a várost.
Ha valami nagyon-nagyon sürgős lenne, hívjatok a mobilomra vagy küldjetek sms-t bátran. Szinte minden staff-nak megvan a számom, ergó megtaláljátok a Társalgóban vagy a DC talik topic-ban ha kicsit keresgéltek. Mindenkinek kellemes hétvégét kívánok ^^

HQ' ^^

Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Zack
Civil
Civil
Zack


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2012. Jul. 27.

Orvosi igazolások - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 11 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 22, 2012 2:28 pm

Bocsánat, hogy eltűntem a hétre, nagyon beteg voltam - és vagyok, sajnos, még néhány napig nem fogok tudni reagolni.
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu
Civil
Civil
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2012. May. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : mindig változó

Orvosi igazolások - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 11 I_icon_minitimeSzer. Szept. 26, 2012 12:58 pm

bocsánat eddigi inaktívságom miatt, de mostanábanelég sok dolgom van, így lehet később is kevesebbet leszek csak
sorry Sad
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

Orvosi igazolások - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 11 I_icon_minitimePént. Szept. 28, 2012 2:41 pm

Vasárnap délutánig nem leszek gépközelben, és ez előreláthatólag minden hétvégén így lesz. Sad
Vissza az elejére Go down
Zack
Civil
Civil
Zack


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2012. Jul. 27.

Orvosi igazolások - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 11 I_icon_minitimeSzer. Okt. 03, 2012 4:02 pm

A hétvégén nem volt netem, ne haragudjatok.

Egész hétvégéig nem tudok feljönni, nincs gépterem.... bocsi Airie Sad Sad :'( :$
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Orvosi igazolások - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 11 I_icon_minitimeSzer. Okt. 03, 2012 4:48 pm

Drágáim sajnos beteg vagyok. Igyekszem írni de... ahogy engedi majd az egészség. Hétvégén már mindenki kap tutira reagot. Elnézést mindenkitől =/
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Blaze
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Blaze


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Aug. 09.
Tartózkodási hely : Gotham City

Orvosi igazolások - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 11 I_icon_minitimeHétf. Okt. 08, 2012 6:44 pm

Üdv minenkinek! Elnézést kérek a jelzés nélkül maradt kimaradásért, eléggé összejöttek a dolgok sajnos. A héten már igyekszem aktivizálódni, és összeszedni magam, meglátjuk mennyire sikerül majd. Mégegyszer bocsánat!
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

Orvosi igazolások - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 11 I_icon_minitimeHétf. Okt. 15, 2012 9:23 pm

Én most inaktívba vonulnék határozatlan ideig, mert bevallom, mostanában a szerepjátékos lelkesedésem nagyon alábbhagyott.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Orvosi igazolások - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 11 I_icon_minitimeKedd Okt. 16, 2012 8:55 am

Elnézést hogy vettem azt a pofátlanságok és nem írtam ki magam, de magánéleti gondok akadtak. Most már új erővel tudok munkálkodni és a mai nap folyamán mindenki kap reagot akinek lógok vele Very Happy
Köszönöm hogy türelmesen vártatok rám eddig.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Orvosi igazolások - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 11 I_icon_minitimeVas. Okt. 21, 2012 8:14 am

Mára, holnapra elutazok. De azért ha kell feljövök és írok.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Orvosi igazolások - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 11 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 27, 2012 4:21 pm

Október 28-31 között elutazok. A kimaradásért előre is elnézést. (de lehet hogy lopok wifit)
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Orvosi igazolások - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 11 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 27, 2012 5:24 pm

Újabb igazolás: Harley Quinn adminunk megkért, hogy írjam ki hétfőig.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Orvosi igazolások - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 11 I_icon_minitimeHétf. Okt. 29, 2012 1:26 pm

Szerdáig még kiírom magam. Elnézést mindenkitől.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Hood

Hood


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2012. Sep. 26.

Orvosi igazolások - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 11 I_icon_minitimeKedd Okt. 30, 2012 5:26 pm

Családdal 5 napos nyaralásra mentünk. Smile Egy reagot lehet írok az alter kalandba, már ha lesz időm sok pihenés, zabálás és jakuzziás mellett Razz
Vissza az elejére Go down
Hood

Hood


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2012. Sep. 26.

Orvosi igazolások - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 11 I_icon_minitimeHétf. Nov. 05, 2012 10:46 am

Keddig, szerdáig a rám szakadt dolgozat javítás és szalagavatós mizéria miatt nem tudok reagolni. Legkésőbb csütörtökig minden hova írok, de előre láthatóan nem kell rám, annyit várni.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ottway
Huligán
Huligán
Andrew Ottway


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2012. Apr. 05.

Orvosi igazolások - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 11 I_icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2012 6:36 pm

Hello!
Elég kellemetlen így, hogy két kalandba is részt veszek. De egy ideig nem leszek. A kalandokra megpróbálok írni, hogy ne kelljen várni vele.
Vissza az elejére Go down
Mobster
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Mobster


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2012. Jul. 10.
Age : 25
Tartózkodási hely : Kecskemét

Orvosi igazolások - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 11 I_icon_minitimeKedd Nov. 27, 2012 12:42 pm

Lehet, hogy későn szólok, de most rossz a gépem, és már egy hete nem vagyok, remélem minél hamarabb sikerül pótolnom a hiányzást. És bocsi hogy nem tudok a kalandokra írni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Orvosi igazolások - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 11 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 01, 2012 1:53 am

Tudom, hogy eddig is vártatok rám, de kérlek legyetek türelemmel, előre láthatólag 2-án mindenki megkapja a reagját. Köszönöm
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Orvosi igazolások - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 11 I_icon_minitimeHétf. Dec. 10, 2012 9:48 pm

Sajnos idő hiány miatt lassulni fogok. Mindenkitől elnézést, azért majd igyekszem.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Orvosi igazolások - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 11 I_icon_minitimePént. Dec. 21, 2012 11:31 am

Nos, ez egy utólagos bejegyzés, mert... úgy kettő-három hónapja nem voltam? És eléggé szégyenlem magam, amiért csak úgy eltűntem, mint egy szellem, ilyen sok időre. Nos ősszel érettségiztem, és kicsit szétszórt voltam, meg egyáltalán nem volt kedvem írni semmit. Most decemberben meg csak pakolták ránk a súlyokat, hogy a szünet előtt mindent meg tudjanak csinálni, és hát még inkább elment a kedvem az írástól. De remélhetőleg, most vissza tudok jönni. Elnézést kérek, mint Zöld íjász, mert egy csomó kalandot csak úgy otthagytam, és szerintem nem tudnék visszaállni ebbe a munka körbe, mert nem tudom csinálni. Még egyszer sajnálom a kellemetlenségeket amit okoztam.
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Orvosi igazolások - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 11 I_icon_minitimeHétf. Jan. 07, 2013 5:52 pm

Quinn anyánk üzeni, hogy a gépe szabadságot vett ki, és elment nyaralni, Tönkre. Fogalma sincs, mikor tud lenni legközelebb, türelmeteket kéri.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Orvosi igazolások - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 11 I_icon_minitimeHétf. Jan. 07, 2013 11:01 pm

A gép már szerencsére rendbe jött, így pótlom a hiányosságokat.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Orvosi igazolások - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 11 I_icon_minitimeSzer. Jan. 16, 2013 2:34 pm

Elnézést amiért nagyon belassultam, de utolért az undorító vizsgaidőszak és ebben a fél évben fogom befejezni a sulit ami állami vizsgákkal és szakmunkaírással jár. Igyekszem írni amikor időm és energiám engedni.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Orvosi igazolások - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 11 I_icon_minitimeSzer. Feb. 06, 2013 9:07 pm

Elnézést a késésekért, most hétvégén írok mindenhova, előtte viszont nem hiszem, hogy menne, esetleg pénteken....
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Orvosi igazolások - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 11 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 14, 2013 11:15 pm

Holnaptól vasárnap délutánig nem leszek, ha valami van, Krokkhoz fordulhattok nyugodtan segítségül.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Ajánlott tartalom





Orvosi igazolások - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 11 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Orvosi igazolások
Vissza az elejére 
11 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Off Részleg :: Társalgó-
Ugrás: