DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Gyémánt kerület sikátorai

Go down 
+9
Madárijesztő
Kétarc
Keisha
Zöld Íjász
Merry Winter
Batman
Vadmacska
Teodor Black
Adam Stamford
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Abakura Ryuu
Civil
Civil
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2012. May. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : mindig változó

Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 13, 2013 9:31 pm

Tapmancs ideges volt, de egy utolsó erősebb morgással elvette tekintetét a macskanőről, és mellém jött. Kardom által kiadott hangoknak nem örültem annyira. Végül sikerült kinyitnom az ajtót, és még nem is riadóztak. Beléptem. A Macskanő kezdett idegesíteni. Már többször is aktiválni akartam ereklyémet, de inkább lenyugodtam. Egy szuperbűnözőt nem akar maga ellen az ember, bár igaz én nem vagyok teljesen ember, azért én is ezen a véleményen vagyok. Hanyagul nézek körbe, miközben megcsonkított katanamat visszahelyezem, a helyére 8márha még visszamegy).
- Egy gyémánt nyakláncot kértek, de nem mondták, hogy csicsásnak kell lennie... Már amennyire egy gyémánt nyaklánc nem lehet az. Amúgy a fizetés pontos értékét nem tudom, de nem is érdekel, csak az hogy elég legyen kis kajapénznek, illetve állandó munkát, ha a megbízómnak is jó.
Én csak egy egyszerű gyémánt nyakláncot kerestem, ami nincsen kidrágakövezve, vagy aranyláncon lógva, hanem egyszerű normális, hétköznapias, de lehetőleg ne értéktelen. Ha találok, akkor fél szememet a Macskanőn tartva megkérdezem.
- Mit gondol kegyed erről? Nem hiányolná, ha elvinném? Vagy ez az egyetlen darab is olyan értékes, mint a többi? - mutatok körbe.
Legszívesebben megragadnám a nyakláncot, és mennék is a dolgomra, ám a helyzet súlyossága figyelmességet kíván. Minden modoromat, és ravaszságomat elővettem, hogy ne csúnya karmolás nyomokkal vagy esetleg hullazsákban végezzek. Megvárom, míg a Macskanő válaszol, de azért ha nem igyekezne, próbálom kicsit sietetni.
- Kérem válasz… hoppá… - jut eszembe valami, és látszik rajtam, hogy nem hazudok. – Gyémánt gyűrűt és karkötőt is kell. Ugye nem gond kegyednek?
Nem nagyon hittem, hogy ezt még engedni fogja, és ezért ha ez történne, akkor így folytatom.
- Gondoltam, hogy nem örül neki, de mit szólna egy alkuhoz? Én elvihetem azokat, amiket kérem, cserébe 1 Ön álltál kijelölt dolgot teljesítek Önnek. – amennyiben ez még mindig nem tetszik neki – akkor 3 akármilyen megbízás.
E fölé azonban nem szándékoztam menni, ha nem felel meg neki, akkor csak annyit viszek, amennyit engedem, ám ha egyet sem, akkor nagy gondba vagyunk.
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 18, 2013 1:22 pm

Egyre jobban szórakozik rajtad és próbálkozásaidon, ahogy betörsz, ahogy eltörik a katanád, amikor elmeséled neki, hogy valójában miről is van szó, halkan, kárörvendően, de felettébb szórakoztatóan felnevet. Karjait összefontja, úgy dől neki a ház falának és téged néz kényelmesen elhelyezkedve. Néha Tappancsa néz, ráfúj halkan de idegesen, viszont nem szól semmit. Katanádat vissza tudod csúsztatni a tokjába, de már nem lesz számodra túl hasznos, főleg hogy a vége le van törve. Amikor belépsz az épületbe, egy kis szobában találod magad, amolyan raktárféleség, tele van dobozokkal, találsz ott egy kis asztalt, amin vízforraló és mikró van, valamint egy irodai asztalt, ami el van lepve papírokkal meg egy régi számítógépet. Tovább menve beérsz maga a boltba, ott több nyaklánc, karkötő, fülbevaló csillogna és villogna, ha nem lenne bent sötét. Csupán az utca fénye szűrődik be, de a kis üzlet szűk, ezért még sötétebb, nehezen látsz odabent, csak a körvonalak. Több kampós polc, amin az ékszerek lógnak, egy kis pult, ami üvegezett, gyűrűket rejt magában és a kis kassza.
Macskanő érdeklődve lépked utánad, minden lépése lágy és bájos, olyan mint egy óvatos macskáé. Téged néz, majd az ékszereket, majd ismét téged. Arcára furcsa vigyor húzódik, amit te nem látsz a sötétben.
- Áh, csak nyugodtan szolgáld ki magad! - mondja nyájas hangon, lehajol az egyik nyaklánchoz, ujjaival érdeklődve nézegeti, de nem akasztja le.
- Az enyém szebb... - teszi meg magának halkan a megjegyzést semleges hangon. Elég sok ékszer található a kis üzletben, a sötétben alig látod, hogy melyik mivel vagy hogyan van kirakva. Macskanő tovább sétálgat a kínálat közt.
- Mit is mondtál? Egy nyaklánc, gyűrű és karkötő? - kérdezi nyájas hangon, majd hallod ahogy hümmögve sétálgat magának. Felbukkant egy rövid időn belül.
- Ezek szerintem gyönyörűek - nyújtja át neked az egyik nyakláncot és karkötőt, össze vannak fogva, nyilván egy sorozatból vannak. Ha elveszed őket az üvegezett pulthoz megy, kényelmesen ráül, majd félig elfekszik és a gyűrűket nézegeti vágyakozó tekintettel.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Abakura Ryuu
Civil
Civil
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2012. May. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : mindig változó

Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 18, 2013 2:08 pm

A dolgok különösebben történtek, mint amire én valaha is számíthattam volna. Nem elég, hogy vak sötét volt az épületben, de még az ékszereket is alig-alig láttam, ami azt jelentheti, hogy könnyen rosszat csenhetek el, főleg, hogy csak a körvonalaik maradtak meg szememben. A macskanő stílusa valahogy igencsak zavart. Nem értem, hogy egy egyszerű vállrándulás stílussal engedi, hogy a saját területén tolvajkodjak, habár ennek inkább örülnöm kell. Volt bennem egy olyan előérzet, hogy ennek még meg fogom inni a levét, és ezt csak fokozta a többi dolog. Nem úgy tűnt, hogy egyhamar megunná a körülöttem ólálkodást, és ezt sem tudtam mire vélni. A legszívesebben megkerestem volna a villanykapcsolót, hogy könnyebben lássak a sötétben, de ezt nem csinálhattam, hisz akkor lebukok, bár nem kizárt, hogy már egy ideje tudnak az ittlétemről. Hiába gondolkoztam el a macskanő szavai nem hagyták el nyomtalanul a fejemet, még ha nem is nekem szóltak. Léptei kísérteties visszhangot csaptak a fülembe, és igéző tulajdonságokat tulajdonítottam annak, mert mindig oda kellett pillantanom. Természetesen arra gyanakodtam, hogy a végén még hátba döfnek valamivel, de eddig gyanúm alaptalan. Mikor a Macskanő már felém intézte a szavait, egy kicsit kirázott a hideg, és egyre inkább gyanakodni kezdtem.
- Igen hölgyem azt mondtam… - mondom normál hangerőmnél egy kicsit gyengébben.
Most már tényleg nem vettem le a szemem a nőről, és csak akkor lepődtem meg igazán, mikor elém lépett, és átadott egy nyakláncot, és egy karkötőt, amik össze voltak tűzve. Furcsállva a dolgot, de elvettem.
- Köszönöm… - mondom.
Ezek után odament egy pulthoz, és ráült. Mikor félig elfeküdt kicsit meghökkentem.
~ Jó hogy nem teljesen el nem fekszik valahol… Azért meg kell jegyezni, hogy nagyon otthonosan mozog. – jegyeztem meg magamban, ám amit utána gondoltam ki is mondtam hangosan – Elnézést, hogy ezzel zavarom, de valami nem hagy nyugodni. Miért segít nekem? –kérdezem.
Egyetlen dologtól tartottam a legjobban, és reméltem, hogy nem azért fog segíteni.
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 18, 2013 2:22 pm

Körmével egy kicsit az üveget kaparássza, ami felettébb undorító és irritáló hangot ad ki, ahogy karmai az üveghez érnek és azok fogat csikorgatva megszólalnak bár hányszor végighúzza őket rajtuk. Érzed hogy minden fogad belefáj, és a füledet is bántja. Abbahagyja, majd nyájasan, mint a lusta macskák elnyújtózik az üveglapon. Női idomaira tökéletes kilátást kapsz, feljebb húzza lábát, igencsak csábító és bizsergető pózba helyezkedett. Kicsit mintha gondolkodna a kérdéseden, majd feléd fordult.
- Prrr... Mondjuk úgy, hogy aranyos fiúcska vagy. Kell segíteni az éhes fiatal gyerekeken - mondja neked dorombolva. Tudod Macskanőről, hogy ő valójában se a gonoszokhoz, sem pedig a jókhoz nem tartozik. Lehet pont ezért segít most neked, elvégre neki is van szíve. Nem egyszer láttad az újságban, hogy hol Batmannak, hol egy gonosztevőnek segített. Lehet most is, hogy elmondtad neki, csak kajára kell a pénz, megszánt téged.
- Én ezt a gyűrűt választanám. Tökéletesen illik a karkötőhöz és a nyaklánchoz - mutat ujjával az egyik gyűrűre, bár nem látod melyikre a sok közül. Ujjával ismét rajzol egy kört az üveglapra, amikor befejezi, az üveg lap beesik és halkan eltörik. Macskanő rád néz és várja, hogy kivedd a gyűrűt amire rámutatott.
- De máskor igazán meg ne lássalak, hogy az engedélyünk nélkül lopkodsz. Rendben? - kérdezi vigyorogva és enyhén kárörvendő hangon, mintha alig várná, mikor akasszátok össze bajuszotokat legközelebb.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Abakura Ryuu
Civil
Civil
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2012. May. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : mindig változó

Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 18, 2013 2:47 pm

Ahelyett, hogy választ volna nekiállt szórakozni az üveglappal. Kis ideig elvolt vele, de végül megállt. Azért nagyon örültem, hogy abbahagyta azt az előbbi kaparászást, mert a fejem már zsibbadt, és fogaim fájtak, mert összeszorítottam kínomba. Nyújtózni kezdett az üveglapon. Természetesen én is a kamasz korszakomba voltam, így még szép, hogy zavarba jöttem, hogy a nő ott mutogatja magát. Jó nem biztos, hogy szándékosan, de azért igencsak csábítóan festett ott az üveglapon nyújtózkodva. Kicsit kényelmetlenül éreztem magamat a bőrömben, de türtőztettem magamat. Végül felém fordul, és válaszol. A fiatlan fiúcska szón kicsit forgatni kezdtem szememet.
~ Ha tudná, hogy én csak egy önálló tudattal való reinkarnáció vagyok... Bár azért tényleg érdekelne, hogyha azokat az éveket is számolva hány éves lehetek most? Akarom mondani a mester, mert csak annyit tudok, hogy 10000 hosszú éve élt, de nem tudom mettől meddig.
Gondolataimból ismét a macskanő szavai űztek ki. Marhajó volt, hogy segített, nem mondom.. rábökött egy gyűrűre. De könyörgöm… melyikre a sok közül? Kifújtam a levegőt, és inkább nem mondtam semmit. Közelebb akartam lépni, ám megint rátette ujját a lapra. készültem az ismét hangra, ám e helyett egy szép kört vágott az üveglapon. Egy kis, hm-el, közelebb léptem. Nem nagyon akaródzott kivenni azt a gyűrűt. Mikor a Macskanő ismét megszólalt elmosolyodok és válaszolok.
- Nem ígérhetek semmit, de azért ha előfordulna, ilyen megkeresem kegyedéket, és megpróbálhatjuk megbeszélni a dolgokat.
Fejbiccentéssel próbáltam valami tisztelet kimutatás féleséget mutatni a nő iránt, és már kételyek nélkül odaemelem a lyuk fölé a kezemet, és kiveszem azt a gyűrűt, amely a kör közepénél van, és remélem jót néztem ki. Eközben Tappancs kiment az ajtóhoz, hogy nézze a kinti dolgokat, és esetleg riaszthasson minket.
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 18, 2013 2:58 pm

Mikor kiveszed a gyűrűt, bájosan rád mosolyog biztatóan, hogy nem kell tőle félned, nem áll szándékában bántalmazni. Miután felé intézted szavaid arról, hogy legközelebb felkeresed és megbeszélitek a dolgokat, arcára még bájosabb mosoly húzódik és emberi torkának lehetőségein belül dorombol, bár inkább csak lágy morgásnak lehetne ezt mondani. Hirtelen mozdulattal ül fel s megragad téged karjaidnál, majd közelebb hajol. Megragadása nem erőszakos, mégis akaratos, mélyen szemeidbe néz. Tekintete csábos, pont úgy néz rád mint azok a nők, akik szenvedélyesen akarnak szeretkezni. Kiérezte zavarodotságodat, közelebb hajolt és megérezted lágy ajkait arcodon. Szándékosan nem ajkaidra csókolt, csak arcodra, elvégre szemében meg úgy egyébként is még csak gyerek vagy.
- Nagyon remélem - suttogja füledbe, majd visszább húzódik, s egy gyors mozdulattal lent is terem a pultról. Mielőtt úgy igazán észbe kaphatnál, már kint jár a bejáratnál, még látod ahogy visszafordul félig feléd és int neked. Kint Tappancsra néz és idegesen ráfúj.
- Te meg tartsd távol magad a cicáktól - tanácsolja neki ingerült hangon. Akrobatikus és látványos módon tornázza fel magát a ház tűzlépcsőjére, majd egyre feljebb és feljebb halad, végül eltűnik a ház tetején. Magadra maradsz Tappancsal, aki kint a sikátorban nem lát senkit.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Abakura Ryuu
Civil
Civil
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2012. May. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : mindig változó

Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 18, 2013 3:19 pm

Örültem, hogy sikerült kimarkolnom a jó gyűrűt, és nem nyúltam mellé. Mikor azonban kivettem kezemet a Macskanő elkapta a kezemet. Ha tudtam volna sem akaródzott kimenekülni karmai közül, pedig elhihetitek, hogy nem volt szándékomban közelebb maradni. A tekintetétől leblokkoltam, mert nagyon furcsa volt a szemében égő csáb. Nyeltem egy nagyot, mikor közelebb hajolt. Mikor arcomon éreztem puha ajkait tudtam, hogy fülig vörösödök, azért valami tartást mégis csak mutatnom kelt, és ezért megpróbáltam egykedvű arcot mutatni, bár legbelül majdnem összeestem. Fogalmam sincs, hogy mennyi idős lehet a Macskanő, de ez most tényleg nem zavart (azon kívül, hogy lábaim már csak alig bírtak el. Hallom lágy suttogását, mivel közvetlenül fülem mellett mondta. Enyhén bólintottam, mire visszahúzódott, és mire egybe pislogtam már nem is a pulton volt, hanem már kifelé is tartott. mire megfordultam, ő már rám intett. Már meg sem próbáltam leplezni mosolyomat intek, majd utána szólok.
- Köszönöm a segítséget.
És miután végzett Tapmancsnak szánt mondanivalójával is már fel is tornászta magát a tűzlétrára, és pár pillanaton belül el is ment. Egy kis fütyülést engedtem magamnak, és odaléptem Tapmancs mellé. A gyűrűt, a nyakláncot meg a karkötőt is elraktam a zsebembe, majd megsimogattam farkasom fejét.
- Külön egy stílusa van azt meg kell hagyni… bár egész jól adja magát elő… na de… itt az ideje indulni.
Ezzel normális tempóba indulok vissza farkasom mellett. A célunk megvolt, most pedig jöhet az érte járó pénz. A friss lakoma gondolata felcsigázott, és csettintek egyet nyelvemmel, mire Tapmancs rákapcsolt, és futottam én is utána boldogan.
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 I_icon_minitimePént. Ápr. 19, 2013 10:09 am

Jó érzés tölt el, mikor belegondolsz, mennyi pénzt érhetnek ezek az ékszerek, melyeket egyrészt Macskanő asszisztálása közben kaparintottál meg. A város mély álomba merült, legalább is erről árulkodik a legtöbb ablak, ahogy álmos feketeségben nyújtóznak kifele az utcára, alvó embereket rejtve maguk mögött. Némelyik ablakból mégiscsak kiszűrődik a fény, tv vagy számítógép fénye, esetleg egy kis éjjeli lámpa. Ettől függetlenül az utca közel sem alszik. Ahogy haladsz a Gyémánt kerületben, ezernyi villogó fény özönöl el téged. Kirakatok, bárok, szórakozóhelyek... Az utcán néha megpillantasz egy-egy lengén felöltözött csinos hölgyet, ahogy csak úgy magányosan, vagy kis csoportban ácsorognak a járdán. Beszélgetnek, cigarettáznak. Épp egy ilyen hölgyemény csoport mellett haladsz el, bájosan rád mosolyognak, kicsit kibuggyantják melleiket és jó hogy nem az arcodba tolják.
- Mi az kisfiú. Eltévedtél? - kérdezte az egyik perverz hangon és majdnem az arcodba fújta füstöt.
- Olvassak neked esti mesét? - tette fel nevetve a másik hölgyemény. Nem voltak eldobni való darab, azt meg kell hagyni, de Macskanőnek a bokájáig se érnek. Nem érdemes velük megállni foglalkozni, csak a drága idődet pazarolnád ezzel és lehet még valakinek a haragját is magadra hívnád. Na meg... ott van még benned a lakoma gondolata, ami minden egyéb érzést elhesseget. Gyomrod hangosan megkordul, érzed, jobb lesz sietni, alig várja hogy megtöltsd valami finommal. Ahogy haladsz, már látod is Régi Gotham utcáit.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 11:36 am

Előzmény:Főutak, utcák, sikátorok

Kifelé haladva a parkból, mindenki felkészülhet a legrosszabbra. A verseny igaz éjszaka folyik, és szinte alig látott titeket valaki, de akik felfigyeltek rátok az is éppen elég. A repülőből könnyedén lehet látni, hogyan kezdenek el vészjóslóan csoportosulni a léghajók a divat negyed környékén. Ám hogy a többiek is bizonyosságot szerezhessenek róla, a kommunikátoron keresztül szól a Doki is, a rendőrség illegális versenyzésért próbál megállítani titeket. Ám ha megneszelik a fegyvereket, nagyobb bajt is magatokra vonhattok. Ám még nem itt a parkban, itt még csak egymásra jelentetek veszélyt.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 12:15 am

Mr. Devil átveszi a vezetést, ismét terv szerint halad minden, a sugárvetőket használva lassítja a többi versenyzőt, sőt a lépegetőt még el is találja. Megjegyzi magának, hogy a lépegető vezetője és maga a gép egy test, így a fizikai fájdalom ugyanúgy hat rá, mintha élő szövet lenne, később még ezt is felhasználhatja. Amikor az ellenfelek ellentámadnának, felemeli a gépet és újra a magasban halad tovább. Figyeli a gyülekező léghajókat, a rendőröket.
Trükkös játékos volt mindig is, de nem szemét játékos. Doki üzenete után pár gombot megnyom a kommunikációs egységes, majd csatornát próbál nyitni az összes többi versenyzővel, hogy hallják amit mond.
- Itt Devil. Idefentről csodás a kilátás. A rendőrök a divatkerületnél vannak, egy csapat léghajó is a terület felett van. Delkészültnek tűnnek, jobb ha vigyáztok. Bediktálok néhány koordinátát, ahol a rendőrök várnak.
Ha van rá lehetősége valóban bemond néhány utat, utcát, esetleg a navigációs egység segítségével néhány koordinátát is, vagy égtáj szerinti irányt ahol rendőrök vannak. Bármit amivel segíthet a többieknek.
Ezután taktikát vált.Lassan lekapcsolja az összes fegyvert, az energiát nem irányítja át, sőt csökkenti. Lekapcsolja az összes fényforrást, holografikus kivetítőt és a hajtóműveket is úgy fordítja, hogy a kicsapó kék sugár ne legyen feltűnő. Átmegy lopakodó üzemmódba, magasságát csökkenti, hogy az épületek között, felett tudjon haladni. A magasabb tornyok takarásában, árnyékában igyekszik haladni, egy gyorsan suhanó árnyként. Figyel mindenre, a léghajókra, a rendőrökre, nagy vonalban igyekszik őket kerülni, nehogy bemérjék, az útjába eső akadályokat még időben próbálja kikerülni. Eddig is nehéz dolga volt a manőverezéssel ilyen terepen, de ez most még több koncentrációt igényel, mindenféle fényszóró vagy világítás nélkül a város sötétebb részein manőverezni nehéz, ezért a navigációs egységet is használja. Már a célegyenes felé igyekszik haladni nagyjából légvonalban, a lehető legnagyobb sebességgel.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 10:24 pm

A helyzet gyorsan változásba lépett amikor a fegyverek eldördültek. A motoros csak kerülgette a zöld lézereket, és már épp azt hitte túl van a legrosszabbon amikor a női motoros jeget tett a földre. Nos ez ellen mit lehet kezdeni? Nagyjából semmit, csak próbáljunk nem el zanyálni. A gázt levette de tudta hogy fékezni semmi értelme csak széttörné magát a jégen, helyette csak erősen markolta a motort, és igyekezett teljesen egyenesen tartani a motort a két apró kerék amit kiengedett ebben még segített, a turbót nem kapcsolta fel, így a siklást a fizika törvényeire bízta és remélte hogy ezzel az egyenesben tartással megállítja az oldalra billenést ami a motor földölését jelentené miközben abban reménykedett hogy a stabilizáló kerekek elegek lesznek az átjutáshoz. Ha túl volt a jégen ismét ráadta a gázt és igyekezett felzárkózni valószínűleg már a negyedik helyen hisz a női motoros biztosan felkészült saját csapdájának elkerülésére. Tartotta a tempót és új célpontja a nő volt, elkezdte tölteni az EMP fegyverét és becélozta a hölgyet majd az első egyenes szakaszban tüzelt, hogy kivonja a versenyből ezt a nőszemélyt. Ő valószínűleg elesik hacsak nincsenek kiváló reflexei ezért felkészült arra hogy félre rántsa a motort az elkerülés érdekében, legalább az aszfalt úton ez sokkal könnyebb mint a park erdős ösvényén. Már csak a doctor és pilóta jelzését értelmezte aztán az infóval együtt haladt tovább a rendőröket kerülve.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 I_icon_minitimeKedd Aug. 06, 2013 10:26 am

Kifejezetten jó ötlet ugrik be a repülő pilótának, és mielőtt még bármilyen csapdát is tudnának állítani a lomha léghajók, átmegy lopakodó üzemmódba. Sötétség borul rá, és szinte láthatatlanul hagyja el a parkot. A fák már messzi járnak, újra csak a város zaja, na meg az utcák fényei ami körülveszi. A nehézség a dologban, hogy meg kell tartania a köztes magasságot, mert ha túl magasra repül akkor vakon teszi azt, ha túl alacsonyan, akkor látni fog, de az utca mint a földönfutóknak tele van veszéllyel. Szerencsére sikerül neki láthatatlanul úgy ahogy veszélytelenül teljesíteni a következő szakaszt, és látni is látja, hol csoportosulnak a rendőrök.
Most fogjátok elhagyni a East End déli részét, a Robinson Park alatt, és ráfordultok a Divat Került északi hídjára. (térkép is lesz ha hazaérek valamikor, és tudok végre szerkeszteni egyet) A hídon több rendőr is éppen egy kordont próbál felállítani. A szembe jövő sávban megállították a forgalmat, így maga a hídon átjutni kívánó emberek alkotnak, majdnem áthatolhatatlan falat. Míg a haladó sávon egy félig kész kordon várja a versenyzőket. A két sávos út felét már sikeresen lezárta egy-egy keresztbe fordított rendőr autó, de a verseny gyorsaságának köszönhetően, még nem jött elég egység hogy teljes zárat tudjanak építeni.
Ám ezt még a versenyzők csak a repülőpilóta elmondásából tudják, de most még van nagyobb bajuk is, mint hogy a jövővel foglalkozzanak. Cybergyík motorja meglódul, és megfelelően cselekszik ahhoz, hogy akár még lábbal is ha kell függőlegesben tartsa járművét. A jégnek hamar vége szakad, és a fegyver rendszerek is épek maradnak. A cél pont ott van előtted, a nő már a saját maga készített jég rámpán halad, mikor eltalálja az EMP sugár. A motor azonnal leblokkol, és mivel jégen van, a lendülete viszi is tovább. A fegyverei nem elekronikusak, mint ahogy látod, mivel a fagysugár tovább képezi a nő előtt az utat, de már nem is a megfelelő irányba halad. Így az élboly kiér a parkból, és rátérhet az aszfaltozott útra. A lépegető itt már nem tudja tartani a tempót, ha akarja leelőzheti Cybergyík versenyzője, de akkor elé kerülhet a fegyverének, ami nem teljesen életbiztosítás.
Egyetlen repülő halad a sötétben, látja ahogy a léghajók céljukat vesztve lebegnek a levegőben, és szemvakító fénypászmákkal fésülik át a Divat és Gyémánt Kerület környékét. A következő ellenőrző pont, ezek határán van, de előtte még át kell jutni a rendőrök által uralt környéken.

Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 1:45 am

Mr. Devil megtette amit a becsülete követelt tőle, hasznos információval látta el a többi versenyzőt a csapdával kapcsolatban, ennél többet nem tehet. Közben sikerült átmennie lopakodóba, realizálta, hogy Ramirez sokkal jobban megtervezte ezt a gépet, mint amit ő megépítés során fel tudott volna fogni ebből a komplexitásból. A magasságot igyekszik tartani, hogy elég távol maradjon az utaktól, ahhoz, hogy ne tűnjön fel senkinek a mozgása, de elég közel, hogy a lámpák fénye előnyt nyújtson neki. A két kerület határához és a kordonhoz közeledve minimális fényforrásként bekapcsolja a navigációs egységet, majd megnézi rajta a pontos útvonalat.
Ezután felkészül a következő manőverre, kezdetben figyeli azokat az objektumokat amik potenciális veszélyt jelenthetnek rá, amíg ellát megtervezi az útvonalat ami alapján manőverezhet a rendőrök felett. Mert felettük készül elmenni, hogy minél kevesebb időt veszítsen. Ha az útvonal terve már elkészült a fejében akkor manuálisan egy kis kapcsolóval behúzza a fékező lemezeket az ion hajtóművek elé, eközben enyhén felfelé biccenti a gép orrát. Az utolsó pillanatban a fékezés hatása előtt még teljes gázt ad a rendszernek. Próbálja kiszámítani a legjobb pillanatot, hogy a hirtelen érkező lendület a megfelelő szögben lendítse előre gépet. Amint ez megvan minden elektromos rendszert kikapcsol. Teljesen néma, sötét foltként, manuálisan, botkormányra és szabad szemre hagyatkozva igyekszik a nyert lendülettel egyszerűen nagy íven elsiklani a rendőrök felett. Ha már érezhetően zuhanni kezd, ismét visszakapcsolja a hajtóműveket, majd rágyorsít, de egyelőre ezt még elkerüli ha képes rá.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 8:54 pm

A sofőr nem volt bolond, tudta hogy a lépegető valószínűleg nem dísznek tartja azokat a fegyvernek kinéző kiállásokat. Egyenlőre tartja a pozícióját, a pajzsa nem sokára újra töltődik és akkor megkozkáztathatja az előre törést, még olyan messze volt a cél, ráadásul a másik két autóról nem igazán hall, talán a jég mező kicsapta őket, vagy legalábbis kénytelenek a hosszabb utat választani. Egyenlőre meg van elégedve a harmadik helyével, és arra összpontosít, hogy tervezgesse az útvonalat, sajnos az utazás nem lesz olyan egenyes mint eddig volt, de rengeteg alakalom lesz amikor előre törhet, főleg hogyha a rendőrög akadályozzák az előtte haladó lépegetőt. A repülővel nem foglalkozik, mert amúgy se tudna mit tenni az EMP lövés nem visz fölfelé, csak a jármű elé. Céljai közt a lépegető sokkolása állt, ha máshogy nem fog összeesni, addig is pedig mint egy árnyék halad a nyomában, vigyázva hogy megtartsa a kellő távolságot, hiszen nem akar beleszánkázni a gépbe ha az hirtelen megállna.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 6:15 am

Repülő tovább repül könnyedén elhagyja az épülő útlezárást, és egy-egy lökéssel újra elég lendületet tud szerezni, hogy kellő távolságra érjen az őt üldözni kívánó léghajóktól. Mindenki tudja, hogy a lebegő ballonokon kellően nagy kaliberű fegyverek találhatóak, de te már kívül is vagy a lőtávolságukon. A lopakodás sikeres volt, a következő ellenőrző pont a Gyémánt kerület másik végén van, az autópálya kellős közepén. Az odáig vezető út, végig széles, és szinte egyenes, pár kanyartól leszámítva.
Közben megmaradt motoros tartja a távolságot a lépegetőtől, és halad az ő tempójában. Ám ez előre nem látható gondot okoz, nem csak előtte, de mögötte is. Elsőnek is a rendőrségi kordon, a teketóriázásnak köszönhetően sikerült felállítaniuk mindkét oldalon. Így a kétsávos jobb oldali sávon legalább fél tucatnyi rendőrautó áll az útban, míg a szembe jövő irányt nem kellett lezárni, mert ott két kilométert is meghaladó autósor áll, amin keresztültörni, legalább olyan lehetetlen, mint a rendőrkordont. Legalábbis saját ötlet nélkül.
A másik hátrány, hogy az eddig hátul kullogó kamion most beért titeket, és mint egy megveszekedett több tonnás jármű (mert hogy az is) át akar rajtatok taposni. Sűrű fekete füstöt fúj az éjszakába, és hangos dudálással hívja fel magára a figyelmet. Ám úgy látszik a balszerencse most csak a motorossal van, mindezzel a lépegető nem törődik, végsebességéből egy kicsit sem vesz lejjebb, csak letér az útról, és egy meglepően nagy ugrással átszeli a Finger Rivert, a másik oldalon ér le, és máris trappol tovább.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 6:38 pm

Mr. Devil kreatívabb megoldása Ramirez által tervezett technológiai fölénnyel kombinálva kifejezetten hatékony erőnek tűnik. A pilóta gond nélkül jut át a veszélyesebb szakaszon, és kiér az autópályára, ahol biztonságosan haladhat tovább.
Devil végignyomja a kapcsolókat, aminek hatására minden rendszer újra feláll, a holografikus kommunikátor, navigációs egység, védőpajzs, sugárvetők, kijelzők, műszerek, minden. Amint ez megvan felcsatolja a pilótamaszkot, megigazítja a biztonsági öveket, majd a gázkarral nagy sebességre gyorsítja a gépet, nagyjából harminc méter magasságban a z autópálya fölött. Majdnem vadászgép sebességig gyorsít ki, mikor elveszi a gázt. Manőverezés közben figyel az esetleges szembe jövő hidakra, tornyokra vagy más épületekre, magasabb kiszögellésekre Néha ha teheti felfelé is néz, hogy a léghajók észrevették-e. Illetve egyszer-kétszer a tükörbe is néz, hogy lássa ha valaki mögötte van. Természetesen a védőpajzs energiaszintjét is maximumra állítja ekkora sebességnél. A következő elllenőrzőpontig ha teheti nem lassít.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 7:57 pm

Hát a várakozás kellemetlenségbe bonyolódott, ahogy a helyzet másodpercről másodpercre változott. A motoros egy újabb nehéz döntés elé állt. A lépegető akiről azt hitte, hogy szétveri a kordont egyszerűen félre ugrott. A motoros mögött pedig már a kamion robogott készen állva arra hogy darabokra zúzza. A választások mennyisége végeláthatatlan volt, de valószínűleg csak egy helyes volt. Mondjuk ez nem igaz nem igazán volt lehetősége, ha megpróbálja előre engedni a kamiont az nagy valószínűséggel kivonja a versenyből. Oldalra nem mehet hiszen ott víz van. Előtte pedig a rendőr korodn fogadja. Tudta hogy nincs sok ideje, így a döntés inkább reflexből semmint átgondolásból ment. A motort teljesen az út széléig húzta, és szépen felment a korlátot tartó apró járda részre, hogy azon egyensúlyozva menjen átt a kordon mellett. Persze emiatt le kellett lassítania, hiszen körülbelül úgy harminc centire lehetett a korlátról és egy vele való érintkezés egyenlőre lenne a halállal. Így a kamion elég gyorsan feljöhet mellé, de legalább az eltaposástól megmenekült, és a kordon valameilyen módon csak lelassítja azt a böhöm állatot. Miután túl jutott a kordonon.(Ha túl jutott.) Akkor lejön a járdáról, és igyekszik egy gyors manőverrel két kocsi közt átsiklani majd az út közepén a szembejövő sáv és a másik irány közti határvonalon pörgetni a motort mert hát ott van most a legtöbb helye.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 21, 2013 10:09 am

Az autópálya szép és egyenes, ám a sok fránya cég nem átallotta telepakolni hatalmas reklámtáblákkal, és megannyi villogó neonfényt szikrázó kivetítővel. Köszönhető a törvényeknek elég messzire van a felüljárótól, de a különféle akasztás, támogatás, és hasonlók miatt, igen csak nehéz helyzetbe kerül az ki át akar repülni felette.
Megannyi szinte láthatatlan acéldrót, mint egy háló magasodik az autópályára. A lenti forgalmat nem zavarja, de ki felette istenként tekint le rájuk, végtelen figyelemmel kell rendelkeznie, hogy észre is vegye őket. Jobbról balról, több méretes táblák, és hasonlók szegélyezik a utat, mint ahogy felül is, lebegő ballonok, vagy hatalmas függesztett táblák azok mit szegélyezhetik az utat. A teljes sebesség jó dolog, de így talán bajba is keveredhet a pilóta, nem beszélve róla, hogy a következő ellenőrző pont is nemsokára közeleg, ami szintén az út szintjén található.
Megmaradt motoros nem törődve a halálos veszéllyel, csak pár méterre száguld el a rendőrségi kordon mellett, és csak pár centire az acélkorláttól mi védi a gyalogosokat, ám halálos veszélyre kárhoztatja a meggondolatlan motorosokat. Ám talán a szerencse, vagy az hogy a mesélő erre a megoldásra nem gondol, mindenféle sérülés nélkül oldódik meg a híd problémája, rendőrségi káromkodások közepette. A motoros tova száguld, szinte le is előzi a lépegetőt, és még hallhatja ahogy a kamion lassítás nélkül teljes sebességgel robog bele a kordonba.
Akár egy rakoncátlan kisgyerek ki kocsikkal játszik, úgy törnek össze a rendőrségi autók, és zúzódnak pozdorjává járművek. Győztesen természetesen a kamion kerül ki, minek fenyegető alakja semmit sem csökken, csak hajt tovább komótos tempójában senki nem tudván őt megállítani.
Elérkezett a következő szakasz. Az autópálya feljáró nincs túl messze, a következő ellenőrzőpont az egyik feljáró közelében található. De még át kell hozzá kelni szinte az egész déli szigeten. Ami nem kis feladat.
Már talán minden versenyző sejtheti, hogy nem csak egymás ellenfelei lesznek, a versenybe a harmadik fél is bekapcsolódik maga a rendőrség. A középső sziget felé elnézve léghajók sűrűsödnek, és a város felveri a szokatlan szirénák hangja. A rendőrség készülődik, a fejvesztett száguldást meg akarják akadályozni bármennyi versenyző életébe is kerüljön.

Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 21, 2013 11:04 pm

Devil végigszáguld az autópálya fölött, de a hirdetőtáblák színes, villogó, frusztráló hatása, ami normál szabályos közlekedés esetén a kisebb sebesség miatt nem zavaró őrá komoly szédülést, homályos látást okozó hatással van. Emiatt lelassít, normál sebességre. A kábelek miatt nem tette volna meg, csak a védőpajzsot állította volna maximumra, de így, hogy nem tud rendesen koncentrálni, végzetes lett volna az első hiba is. Amilyen gyorsan csak tud új tervet kovácsol magának.
A védőpajzs energiáját ismét a fegyverrendszerekbe irányítja, majd alig tíz méterre csökkenti magasságát. Ezúttal nem egy sugárba, kis szaggatott sorozatokat, hanem külön célpontokra, külön mindegyik egységre ráfordítva a csöveket, hosszú, sokáig tartó lézer sugarat próbál meg kilőni. A célja vele, hogy a forgalmat teljesen megbénítsa az autópályán. A lehető legnagyobb kárt okozza, nem próbál meg semmit teljesen elpusztítani csak mozgásképtelenné tenni, hogy egy hatalmas tömegszerencsétlenség és dugó alakuljon ki. Ezzel megnehezítve a többi versenyző dolgát, akik nem száguldhatnak majd végig a sztrádán, valamint a kiérkező rendőrség útját is igyekszik így elvágni.
Mikor az ellenőrző pont közelébe ér, rövid, szaggatott sorozatokkal próbálja maga előtt kitisztítani az utat. A kiérkező rendőrségi járművekre, ha van ideje össztüzet nyit, mielőtt azok támadhatnának rá. Ezúttal a támadásra helyezi a hangsúlyt.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 12:16 pm

A szerencse megmentett egy életet, és a motoros, tova robogott motorjával. A sofőr hatalmas levegőt vett, ahogy érezte, teste minden pontján izzadt. Ahogy a motorja ismét ideiglenes biztonságban volt, tartotta az őrült sebességét amivel eddig ment, végre lekerült a hídról, és folytathatta az ellenőrző pont felé való haladást. Az út szerencsére elég egyenes volt, szóval mehetett gyorsan, csak el kellett kerülnie a forgalmat, miközben a keresztezésekben rendőrök után kutatott, hogy elkerülhesse őket, mielőtt azok bele rohannának. Persze a hátát is figyelte, nem szerette volna hogy a lépegető, vagy a kamion túl közel kerüljön hozzá. Úgy érezte magát mintha ő lenne az új nyúl és most egy farkas és egy medve is úgy döntött hogy akarja, szóval kockáztatott és gyorsan ment, minél közelebb az autópályához, hogy az ellenőrző ponton való áthaladás után egyből fel mehessen.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 29, 2013 7:08 am

Pilóta a legmocskosabb trükkhöz folyamodik, magát a környezetet fordítja az ellenfelei ellen. Mögötte még nem látja a közeledőket, de tudja ott vannak valahol, és nemsokára meg is látják az általa okozott káoszt.
Már az első sorozatra pánik tör ki az úton, és a kocsisok életüket mentve kapkodják jobbra-balra kormányukat, ezzel sokkal halálosabb utakra terelve magukat. Alig hattal kezdődik, de mire az egyik felkenődik a szalagkorlátra, már meg is történik az első karambol, amit természetesen több is követ egymás után. A hat kezdetiből, majd ötször annyi autó torlódik fel, ezzel szinte áthatolhatatlan barikádot képezve a többiek előtt.
Közben végre a motoros is felülkerekedik magán, (remélem jól ertettem)és felszáguld az autópályára. A forgalom itt még gyér, ám már láthatja, hogy nem messze van a Gyémánt kerület szélétől, ahol meg van adva az ellenőrző pont. Ám azt is látja, hogy a kamion követi, nem is túlságosan távolról. Mikor felér az autópályára ő is, a sebessége hihetetlenül növekedni kezd, és láthatod is, hogy valamilyen gyorsítót használ. Ezzel már nem csak felzárkózik a te sebességedhez, hanem már meg is haladja azt. A lépegetőt ám nem látod, nem tudod mi lett vele, míg a másik partról próbáltál átjutni, addig szem elől tévesztetted egy ház takarásában.
Végül a pilóta még nem lát rendőrt, legalábbis a közelben, így könnyedén egy kis ereszkedést, és emelkedést is jól manőverezve, köszönhetően a csökkentett sebességnek, áthalad a következő ellenőrző ponton. Már csak egy van ezen a szigeten, csak az autópályán kell tovább haladni egyenesen. Ez egy gyorsasági szakasz, de látod nem lesz ez olyan egyszerű, mint elsőnek számítani lehetett. Már Upper West Side előtt egy léghajó lebeg, alatta kék-piros fények elárulják, hogy egy újabb kordon felállításán bajlódtak a rendőrök.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 29, 2013 8:09 pm

Mr. Devil elég nagy káoszt okoz ahhoz, hogy a teljes autópályát lezárja. A hatás hatványozott, ahogy a megsérült járművek több másikat rántanak magukkal, reméli ezzel ha csak egy korlátozott időre is de megbénítja a többi versenyzőt. Sikerül megtartania az első helyet és így halad át az ellenőrző ponton. De amint meglátja, hogy mi vár rá, arcára fagy a mosoly, amit megenged magának.
Nem akar a rendőrök és a léghajó közé kerülni, túl szorult helyzet lenne, egyszerűen túl kockázatos. Mind a két kezével megragadja a az irányítókarokat majd felhúzza azokat, majdnem hetven fokos szögbe, eközben óvatosan a sebességet is növeli. Közben figyeli a pozícióját és a megtett távolságot a navigációs konzolon. A megfelelő pillanatban lenyomja a gép orrát és újra a föld közelében folytatja tovább a versenyt. Terve szerint a megfelelő pályával, piramis alakban elrepülhet a léghajó és a rendőrkordon fölött, anélkül, hogy azok észrevennék. Túl meredeken érkezik és távozik ahhoz, hogy felfigyeljenek rá, amennyiben az út és annak körzetét figyelik. Legalábbis ha Devil számításai helyesek.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 29, 2013 8:48 pm

Az autópálya nem adott túl sok lehetőséget. Szerencsére elég üres volt az első szakasz, biztos a forgalom leállítás miatt. Ugyanakkor a rongálások amit a pilóta végzett nagy problémák forrásává vált. A motoros folytatta a sebesség fenntartását tekintettel arra, hogy ellenfele rákapcsolta a nitrót a járművére, vagy akármilyen gyorsító folyadékot is használ. A turbó bekapcsolása túl veszélyes lett volna, elvesztette volna a manőverezhetőséget, így csak arra hagyatkozott hogy a testes állat majd szépen szétvereti magát a megannyi roncson. Nagy kárt valószínűleg nem fog okozni de legalább lelassítja. Amikor a sofőr meglátta az újabb kordont tovább haladt, és szemeivel két lehetőség után kutatott.
Az egyik egy roncs, talán egy autó amire egy tábla esett. Remélte, hogy a szög ahogy a dolgok megálltak egy jó ugratót biztosít majd a vezetőnek, és így át képes repülni a kordon felett. Ha ilyen nagy célpontot nem talál, akkor nagy valószínűséggel, két autó közötti réseket szemlélt és igyekezett, az utolsó pillanatban átsüvíteni köztük. Más lehetőséget nem látott, a járda trükk itt már valószínűleg nem fog beválni.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 9:31 am

//Na most már van kép is Very Happy//

Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 5be5jk

Szürke - Rami
Kék - Cyber

Repülő ügyesen védi ki az összes eléje kerülő akadályt. Kihasználva a lehetőségeit, és a sebességét hirtelen felhúzza a ?botkormányát? a gép meredek ívben emelkedik, és ezzel a manőverrel, magasan elhagyja a légi kordont. A léghajók csak tehetetlenül sodródnak, és még csak észre sem veszik  mennyire egyszerű módszerrel kerülik ki a tökéletesen felállított csapdát.
Ám mikor leereszkedik mögöttük, a haragjuk annál nagyobb. A kordon nagy része azonnal felbomlik, és nekiiramodva próbálják elkapni a menekülőt. Már nem csak a szokásos fegyvereket vetik be, távolban két pásztázó fény mutatja, itt már jön a nehéztüzérség is. Északról közeledik két helikopternek kinéző repülő tárgy. A rendőrség úgy látszik mindent bevet, hogy végre rend legyen az utcákon.
[b]K
özben megmaradt motor, a feldúlt bikaként közeledő kamion elől félreoldalaz, hogy "szétverje magát a kordonon". Ám úgy látszik a szerkezet ennél sokkal jobban meg van építve. A tömör, gyémánt kemény ötvözetből készült több tíz tonnás szerkezet lendületénél fogva csapódik bele, és mint a hisztiző gyerek szórja szét játékait. Meg sem torpan, csak gyűri össze maga előtt, vagy maga alá a roncsokat.
Végül meglassulva, de állva nem jut át a több méter széles roncshalmon, nem törődve azzal, hogy kik is voltak benne, vagy kinek tulajdona volt. Ám ezzel megnyitja az utat, igaz keskeny, de egy motornak kétsávos útnak tűnhet. Ám az újboli megtorpanások egyre, nagyobb előnyt hagynak az első helyezettnek, a behozatala szinte már lehetelten vállalkozások számába megy.
[/b]
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 10:51 pm

A terv első felét gond nélkül sikerül kiviteleznie a pilótának. A high-tech irányítókarok segítségével Devil könnyen felhúzza a gépet, mikor viszont visszaérkezik azonnal észreveszik és célkereszteb fogják a léghajók. Elszámította magát, mikor azt hitte, csak egy irányba figyelnek. Hamarosan vizuálisan is láthatóvá válik két katonai helikopterhez hasonló repülő objektum.
Nem akar tűzharcba keveredni a jóval nagyobb tűzerővel rendelkező harci helikopterekkel. Felvillannak előtte a tankelhárító ágyúk és nagy hatótávolságú rakéták képei. Egyetlen gyenge pontot tud csak találni a rendszereikben, a rotort.
Ezt kihasználva, az irányt tartva, de a gépet erőteljesen oldalra döntve próbál beszáguldani az emeletes és toronyházak közé. Az általános irányt próbálja tartani, de közben a különböző szűkebb utak, épületek mellett, közelében próbál repülni. Olyan helyeken, ahol az ő, modern meghajtású gépe még elfér és jól tud manőverezni, de a helikopterek nagyobb méretük és kockázatos helyzetük miatt nem tudnak rá lőni, vagy követni őt. Mindenesetre a védőpajzs generátort a lehető legmagasabb teljesítményre állítja, úgysincs most szüksége nagy sebességre. Ha támadás éri cikázó manőverekkel próbál még időben kitérni illetve a környezetet felhasználva fedezékbe repülni és takarásban továbbhaladni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Gyémánt kerület sikátorai
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Gyémánt kerület-
Ugrás: