DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Városháza                     - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Városháza                     - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Városháza                     - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Városháza                     - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Városháza                     - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Városháza                     - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Városháza                     - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Városháza                     - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Városháza                     - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Városháza                     - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Városháza

Go down 
+2
Amethysta
Vadmacska
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Városháza                     - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 4:56 pm

-Figylejen már oda maga szerencsétlen...majdnem összetaposott......nézd a másik is belémjön...mi ez?
[mi lövöldözés??.....gépfegyver??...általában csak a katonaságnak van ilyen...közelebb megyek megnézem és...]
-Nem lát a szemétől.....
[belémjött a kis hülye korcs.....kiváncsi lettem....vajon mi lehet ez??végre valami izgalom...vagy egy lökött terorrista....közelebb megyek megnézem....]
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Városháza                     - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 6:25 pm

Átverekeded magad a tömegen, és ahogy haladsz előre egyre könnyebb a dolgod. Sikerült egyszer sem elesned, míg istennői erőddel, vagy a meglepetés erejével, te okoztál borulásokat. Végül eljutsz a kereszteződésig, ahonnan már láthatod mi is történik. Egy csapat símaszkos alka rohan ki egy vegyeskereskedésből, fegyverrel a kezében.
Az egyiknél egy gépfegyver található, és éppen ijesztgeti vele a tömegeket. A levegőbe lő, és három társa pedig követi megpakolt zsákokkal. Mindegyiknél valamilyen lőfegyver, de a legveszélyesebbnek tűnő az elől haladó. Egy közeli sikátor felé haladnak, miközben megpróbálják távol tartani a civileket maguktól.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Városháza                     - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jún. 08, 2011 8:22 am

-Utat ostobák....félre...
[jajj de nehéz előrejjtuni...na mi az???............ááááááááhhhhhh...rablás....jajjj ezt a részt imádom...milyen rég nem raboltam már én sem...... megcsendültek bennem a nosztalgia hurjai...rég volt....hmmm....remélem nem fogják a rendőrők elkapni őket....belécsapok az egyik autóba....majd úgy elmenekülhetnek....]
[haggyuk....nincs értelme....visszamenjek a kocsimhoz???.....nem tudom...vagy benézzek a kereskedésbe??]
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Városháza                     - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 09, 2011 12:03 am

Azt csak a saját kútfőből tudod eldönteni mit is cselekedj, vagy egy isteni látomás kell hozzá, hogy ne neked kelljen ezt a szörnyű terhet a vállaidra venni. A kocsid még mindig ott áll, ahol hagytad, és semmilyen kár nem keletkezett benne ebben a röpke fél percben, mióta egyedül van a világban.
A kereskedés szintén ott áll, ahova felhúzták. A beton falak, és a padló nem mozdult egy tapodtat sem, és fel sem vették, hogy éppen kirabolták a tulajdonost. Ez pedig így lesz még nagyon hosszú ideig, ha csak nem lebontják valami oknál fogva.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Városháza                     - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 09, 2011 3:47 pm

[hmm....bemegyek a kersekdésbe megnézem van-e ott valaki....ha csak 1-2 ember akkor őket megölöm és elviszem a boltból ami nekem kell.....ha sokan....akkor csak megkérdezem hogy nem-e esett semmi a baja az eladónak....de kamerák is lehetnek az üzletben......ááájjjhhh........haggyuk,ha feladnám a kilétem most azt tehetbém amihez értek...legyilkolám az embereket...az összeset....haggyuk visszaülök és megvárom mi lessz a vége ennek....elvégre "ráérek" mindössze csak lazítani akartam volna...]
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Városháza                     - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 09, 2011 10:10 pm

Visszaülsz a kocsidba, és úgy döntesz hogy várakozással töltöd az idődet. Ahogy számítani lehetett, a rendőrség hangos szirénázás közepette megérkezik, és sejted is, hogy éppen helyszíneléshez készülődnek, de nagyon kevés esélye van hogy elkapják a tetteseket. A felborult kukásautót már sokkal több idő lesz elvinni. Ezt te is tudod, a tréler megérkezett, de még fel kell lapátolni a sok kiömlött szemetet, és minden velejáró "dolgot". Ez még órákig el fog tartani.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Városháza                     - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 2 I_icon_minitimePént. Jún. 10, 2011 1:43 pm

[hmmm.....mit tudok tenni?hát várok....bekapcsolom a rádiót....és közben elolvasok valamilyen könyvet ami a kocsiban van....elhelyezkedem a kocsi kényelmes ülésén....leállítom a kocsit és elkezdek keresgélni hátha itt van egy könyv...vagy mi lenne ha belecsapnák egy villámot a kukásautóba....nagy káosz lenne]
[megróbálom.....]


A hozzászólást Amethysta összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 15, 2011 10:28 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Városháza                     - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 11, 2011 7:04 pm

//Ha nem gond akkor a villámos részre reagálnék. Én hibáztam, úgyhogy elnézést kérek ezért. Ha lehet visszaírnád újra a dolgot. //

A villám, mint egy rossz álomból úgy csapódik bele a járműbe. Előtte még az ég beborul, és az eső is elkezdett szemerkélni. Annyit elért a nyári zivatar, hogy a szagot elnyomta, míg a különleges villám be nem csapott. A kevéske csapadék nem volt elég, hogy eléggé átnedvesítse a papírhulladékot, így a azonnal lángra is kapott, a legapróbb szikrától is. A lángok hamar tovaterjedtek, és az szemétből sűrű fekete füst száll fel. Az állaga miatt nem emelkedik fel, hanem rátelepszik az utcára, és mint valami, gonosz teremtmény hullámzik keresztül Gotham City-n. A kocsikat azonnal beteríti, és még ocsmányabb illatokkal árasztja el a vigyázatlanokat.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Városháza                     - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jún. 15, 2011 10:31 pm

//bocsásss meg hogy nem írtam évszázadokik de nyár van és most kevesebb az időm a gépre......és mégegy bocsyy....meséltem a történetbe megint.....bocs..Sad( //

-Hmmmmm.......a franc.....fúúúj de büdös.....na feltekerem az ablakot....háháháhá....
[ezt jól megcsináltam.....most aztán még a tűzoltókat is hívni kell......áhhhh...elegem van ebből az életből most fognám magam és porrá zuznák mindenkit a villámiaimmal......de ebbe a göncbe ez gáz......hallottam valamilyen mesterről aki ruhákat készít...sperciális szupergonosz ruhákat kemény anyagból....de hogy találhatnám meg???.......megkérdem Clarissiet nézzen utánna..hülyeség lenne.......tényleg már megvan ezt nekem mesélte valaki és adott egy névjegykártyát az a valalki....na lássuk csak hol is lehet]
[belenyulok a táskámba és turkálok hátha benne van a névjegy ]
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Városháza                     - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 2:40 pm

//Nem gond ennyi még belefér, még ha kicsit sántít is a dolog.//

A szagtól megmenekülsz és már a mentőket is hallod, ahogy munkához látnak. Úgy néz ki az élet nem habos torta még egy politikusnak sem. Egy régi emlék dereng fel, amit már szinte el is felejtettél olyan rég volt. Talán évekkel, vagy évtizedekkel ezelőtt, mikor még a mostani életedet kezdted. Egy zakkan öregember keresett meg, hogy nagy és szörnyű dolgokat vagy hivatott elvégezni. A névjegyét is odaadta neked, amit azóta is a táskádban őrizel hátha kelleni fog még valaha. És eljött ez a nap. Az aprócska papír megvan, és a címét is megtalálod rajta. A meglepetések még nem értek véget, alig két sarokra van az öreg "boltja", így nem fog sok időbe telni hogy elérd azt.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Városháza                     - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 03, 2011 1:18 pm

-Ezz az éljennnnnnnn...háháhááááá
[fogom magam és nagy öröm közepette kiszállok a kocsiból....annyira örülök ,hogy beverem a fejem az ajtóba..]
-Áhhh...ez fájt.
[Nos nincs más dolgom mint odamenni....és...és...na mindegy majd meglátjuk....elkezdek a bolt felé gyalogolni nem érdekel sem az autóm sem a bűz se semmi csak megyek a bolt felé....]
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Városháza                     - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 03, 2011 4:07 pm

A séta meglepően kellemes, amikor kijutsz az utcából, már nem is érződik az égő szemét szaga, de még láthatod az izmos kidolgozott felsőtestű tűzoltók, hogyan akadályozzák meg az általad okozott galibát. Az incidens miatt tömeg gyűlt össze, amin éppen hogy csak át tudsz vágni, de pár méterrel később már semmi sem akadályoz a kilátásban. Az utcán szinte emberek sem járnak, mert vagy nézelődnek, vagy próbálják minél messzebb elkerülni a helyszínt. A boltot hamar megpillantod. Rájössz, hogy nem is egy sima ruhabolt, hanem egy eredeti kézzel varró műhely. Méregdrága, és diszkrét pont az, ami neked kell.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Városháza                     - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 07, 2011 7:55 pm

[hmmm...tűzoltó bácsi.....kérem oltson el olyan tüzes vagyok...haha...hát igen volt mikor mindenki velem akart pajzánkodni....na de most vissza az életbe....ohh milyen kis helyes üzlet....bemegyek hátha ez az amit keresek....de honnan fog rájönni az öreg hogy én mit akarok..mert nem mehetek be azzal hogy bocs kéne egy szuperruha....lehet az öreg már rég meghalt....mindegy bemegyek....aztán majd ovatosan rákérdezek a dologra....]
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Városháza                     - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 08, 2011 11:13 pm

Bent csak a csodálkozás fogad. A leggyönyörűbb és legelegánsabb szabóműhelybe érkeztél, amivel az utóbbi évszázadban találkoztál. A félkész ruhák szemkápráztató látványt mutatnak, a szorgos kezek alatt. A meglett korú mesterek, a fiatalok gyűrűjében, éppen a remekműveiket csiszolgatják, hogy a tökéletességével a vendégeket csalogassák. A látvány nem rossz, és biztos nem is olcsó, még egy lépést is alig teszel meg, mikor már melléd lép egy behízelgő mosolyú lótufiti, aki a látszólag pénzes vendégeket fogadja, és zsongja körbe.
- Mit óhajt a kegyes kisasszony? - Kérdezi meg tőled, és már a kezedre fáj a foga, hogy meghitt csókot lehelhessen rá tisztelete jeléül.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Városháza                     - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 10:10 am

-
[Hm...milyen gyors itt mindenki....jajj ne...kiszurt az a kis hülye a pultnál...ahh ne idejön...jajjhhh]
- Mit óhajt a kegyes kisasszony?
-Üdv....én inkáb keresnék valamit...illetve valakit...egy öregember...nem tudom a nevét...még itt
dolgozik?
[Mond meg gyorsan te szánalmas kis lúzer.....nem tudom miért mindig ezek a kis nyomorékok jönnek oda hozzám...valami hozzáértő ember itt nincs....mit ne mondjak puccos egy hely...remélem itt van az öreg....vagy ha nincs akkor hogy kérdezzek rá a ruhára??]
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Városháza                     - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 10, 2011 5:21 pm

A férfi kikerekedett szemekkel néz előbb téged, majd végig az üzleten, és az innen is látható műhelyrészre. Megvakarja a fejét, és erősen gondolkodik.
- Talán a tulajra gondolt kisasszony. Ő most nincs... öhm.... elérhető közelségben, de ha tudta, hogy ön jön, akkor hagyhatott itt egy üzenetet, vagy csomagot. Esetleg ha megmondaná a nevét, többre juthatnánk egymással. - Folytatja a szóáradatot behízelgő hangján. Igaz nem mond el mindent, de hát nem is várhatja el egy idetévedt vendég, hogy egyből az üzlet belső ügyeibe avassák.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Városháza                     - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 10, 2011 7:46 pm

[Mit nézz ez a kis vakarcs??.....majd kiesik a szeme.....mit nyökög össze vissza miről beszél?.....nincs itt az öreg??...akkor hova mehetett....ez a nibncs itt azért elég furán hangzott.....jajjj francba...hogyan térjek ki a ruhára....]
-Nos a nevem Medusa Amethyts...a helyi önkormáyzatnál dolgozom....lehett láthatott már a tv-ben...bár nem sokat szerepeltem...
[ne rizsázz térj ki a lényegre]
-Nos...őő.....ugymond speciális farsangi jelmezt szeretnék varratni....tudja olyan szuperruhát....
[farsangi jelmez...jobb nem jutott az eszembe?]
-Azt hallottam itt lehet....
[remélem megérti és nem kezd el értetlenkedni...]
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Városháza                     - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 12:16 pm

A név hallatán a férfi szemei kikerekednek, és még be sem fejezed a mondatodat, vagy a mondanivalódat, amikor egyet csettint, és egy fiatal futárszerű fiú eltűnik a hátsó traktusokban. Talán ezért nem néz rád értetlenül a "farsang" megemlítésére.
- Egy pillanat hölgyem, a tulajdonos meghagyta, hogyha ön jönne azonnal adjuk át ezt önnek. - A fiú visszatér egy lila dobozzal. A kezedbe nyomja. A súlya nem sok, mintha csak tollak lennének benne. Az beszélgetőpartnered meghajol, és próbálja kiókumlálni szeretnél-e még valamit.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Városháza                     - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 13, 2011 7:47 pm

//úgy imádlak...mindig tudod mit akarok...Smile))) //

-Hát...előbb fel szeretném próbálni és megnézni mi van benne....erre van lehetőség
[ez az öreg...mégsem egy undorító alak.....tudtam én hogy számíthatok rá....na jó nem bánom megeengedek egy bókót a fiúnak...elvégre olyan kis szorgalmas...]
-Nézze az izmos karjaiba tudná venni ezt a csomagot mert az én vézna kis karom nem bírja el....
[hm....na ez azért túl sok is volt....mindegy...remélem tetszim majd és az van benne amit akarok]
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Városháza                     - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 13, 2011 11:25 pm

A férfi elvezet egy próbafülkéhez, és így privát szférád se sérül. A kis kocka minden oldalát bársonyfüggöny szegélyezi, és egy kényelmes antiknak tűnő szék foglal helyet az egyik sarokban. Ez egy gazdagoknak való próbafülke, pont az igényeidnek. Még egy kinyitható asztalszerűség is található a falon, ahova lerakhatod a dobozodat. Amikor kinyitod meglátod azt ami pontosan kellett neked. Mintha csak a gondolataidban olvastak volna, szerencséd van, vagy az öreg többet tud mint szabadna, de nem tudsz ellene tenni. Teljesítette azt, amit eddig nem is kértél.

//A dobozban az álruhád található. A következő hozzászólásodban írd le milyennek is gondolod.//
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Városháza                     - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 5:56 pm

[haa...........ezt nem hiszem el ez egyszerűen...egyszerűen csodálatos...pont olyan amiet szerettem volna....a csomagolás sem kutya
lássuk csak itt a fehér könyökig érő fehér kesztyűm....az egyberészes fekete ugymond "estélyi ruhám" (pánt nélküli,szoknyás ami a bokámig ér)itt a két pár magassarkú cípőm.....feketék és gyönyörűek..körömcipők persze....a lila köpenyem ami a földig ér....ezt egyszerűen el sem hiszem...pont ez kell nekem....]
-Nos és mennyibe kerűl?


//tényleg...nekem most fizetnem kell ezért nem??..vagy nem??:OO//
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Városháza                     - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 15, 2011 10:38 pm

A férfi megvárja míg átöltözöl, addig úgy tesz mintha nagyon dolgozna. Az egyik pultnál lapozgatja a prospektusukat, és közben oda-oda sandít a próbafülke felé is. Amikor végeztél közelebb somolyog, de csak akkor lép hozzád ténylegesen mikor megszólítod.
- Természetesen semmibe nem kerül, ön a tulajdonos egyik barátja. Ön ezt ingyen kapja. - Mosolyog rád, de látszik, hogy azért van benne egy kis üzleti érzék is. Még megpróbál mást is rád sózni, még ha nem is szeretné ha észrevennéd. De isteni szemeidet nem lehet becsapni, egyből átláttál a próbálkozásán.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Városháza                     - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 16, 2011 4:08 pm

[nos...meg kell ismernem az öreget...egyre szinpatikusabb.....most hogy végre megvan a holmim haza megyek és kigondolok valamit.....szerintem az autóm még mindig az uton van...]
-Pá Kedves....[köszöntem el]
[nem volt túl szinpatikus...dehát elvégre csak dolgozott....kiváncsi leszek vajon ez a ruha mit bír ki..első látásra ugytünik nem sokat...kiváncsi vagyok....]
[ekkor kimegyek az üzletből és a kocsim felé indulok]
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Városháza                     - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 16, 2011 4:17 pm

A férfi kedélyesnek nem mondható köszönéssel búcsúzik. Úgy néz ki nem szereti az olyan embereket, akikre nem lehet semmit se rásózni. Éppen hogy csak nem csapja be mögötted az ajtót, de az még hallod hogy folyamatosan motyog az orra alatt. Az istent szidja, aki megteremtette a szegény embert.
A kocsid még mindig ott áll az úton, és éppen a legmegfelelőbb időben jöttél, mert a tűzoltók és úti munkások együttes erejével sikerült megszabadítani az utat a fertelmes bűzt eregető járműtől. Az út újra szabad, és ezt te már a kényelmes kocsidból nézed, melletted a jól megérdemelt jelmezeddel.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Városháza                     - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 16, 2011 4:23 pm

[végre...úgylátszik velem van a sors.....nem is rossz...egyébként fura de volt valami különös abban az üzletben..olyan más volt mint a többi emberi hely ahól eddig jártam....na mindegy......]
[beindítom a kocsimat azzal a szándékkal hogy hazamegyek...remélem minél előbb hazamegyek...ja és persze óvatosan vezetek...most még nem akarok rendőrőkel foglalkozni...]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Városháza                     - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Városháza
Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Város Háza és Pénzügyi kerület-
Ugrás: