DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Az apokalipszis után - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Az apokalipszis után - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Az apokalipszis után - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Az apokalipszis után - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Az apokalipszis után - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Az apokalipszis után - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Az apokalipszis után - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Az apokalipszis után - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Az apokalipszis után - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Az apokalipszis után - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Az apokalipszis után

Go down 
+8
Michelle Sinistresang
Demolition Captain
Steve Roth
Kétarc
Maverick
Teodor Black
A Karmester
Vadmacska
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Az apokalipszis után - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az apokalipszis után   Az apokalipszis után - Page 3 I_icon_minitimeVas. Május 22, 2011 2:59 pm

Andrew megakarja menteni Bisurt. Én nem repesek az öltetért, hiszen Ő hozta ránk a bajt. Ha ez a felelőtlen kölyök nincsen, akkor most a többiek nem váltak volna a zombik martalékává. De mégis, egy emberi életről van szó. Fiatal, és idekint biztosan halott. Kell a védelmünk, ha ő ezt még nem is tudja.
- Igazad van Andrew, mentsük meg a kis tökmagot!-mondom, majd felmérem a helyzetet. A kis utcában két csoszogó zombi jön felénk, mögötte lehet valahol Bisur.
- Srácok, nincs sok időnk! A zombik bármikor áttörhetik a falat, és jöhetnek utánunk. Akkor bizony két tűz közé kerülünk, onnan nem lesz kiút. Sage, és én fedezünk, Andrew. Ha lefújtál egy zombit, mi nekiesünk az ütőfegyverekkel. Gyorsak legyünk srácok, és precízek! Let's rock!
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Az apokalipszis után - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az apokalipszis után   Az apokalipszis után - Page 3 I_icon_minitimeVas. Május 22, 2011 8:25 pm

Aura Rewards

[észreveszi a férfit a háztetőn...hát neki már annyi...de talán még tudok segíteni neki....elő a kardommal annyira nincsenek sokan ha ő is lő meg én is kaszabolok győzhetünk....máskülönben nem tök mindegy hogy most halok meg vagy egy hét mulva???]
-Héj maga...ott a tetőn....elkélne egy kis segítség mi??Egyátalán van még valaki önön kivűl aki él??vagy csak maga??
[ááhh..haggyuk....előveszi a kardját]
-Jáááááá
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az apokalipszis után - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az apokalipszis után   Az apokalipszis után - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Május 25, 2011 5:09 pm

Újabb halottak, újabb szerencsétlenek, akik nem tudtak vigyázni az irhájukra. Remélhetőleg mi azért már tovább fogjuk húzni.

- A gyereknek tudnia kéne magára vigyázni. - mondom, miközben még mindig védekezek az esetleges zombik ellen a feszítővassal. - De titeteket nem hagylak cserben, benne vagyok. Csináld Andrew!

Amint Andrew lefújja az egyik zombit, én azonnal a fejére sújtok a fegyveremmel, ha ez nem lenne elég, akkor mellkasát is elkezdem ütlegelni. Az esetleges hadonászását a feszítővassal jutalmazom, vagyis belevágok egyet a kapálózó kézbe. Ha a többiek már tovább indultak, akkor én is követem őket, nem maradok ott zombit ölni.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Az apokalipszis után - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az apokalipszis után   Az apokalipszis után - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Május 26, 2011 12:09 am

Bisur az egyik közeli deszkakerítésből emel ki egy jónak tűnő darabot, és vigyázva hogy közben meg ne egyék elkezdi azzal ütlegelni a legközelebb állókat. Ekkor lép közbe Aura, a srácot meglepetésként éri a lány érkezése, mivel a háta mögül érkezett. Ketten már egész szépen fel tudjátok tartani őket. Bisurnak sikerül három csapással végezni egy zombival, míg Aura ezt egyetlen jó irányzott vágással megoldotta. Az eddig sem emberi fejek, most már csak bűzhödt masszára emlékeztetnek, amiből itt-ott kilátszik a fehér koponyacsont.
Eközben egy romos ház távolságnyira, a két közeledő zombit Andrew lángokba borítja. A lények eddig csak gusztustalanok voltak, és rothadás szaguk volt, de elérte hogy orrfacsaró égett hús szag, is betársuljon a teljes élvezethez. A lángok nem sokat ártanak az élőholtaknak, ugyanúgy jönnek tovább, mint eddig. Ekkor lép fel a maradék két társ, mint az összes túlélő tudja a fejre mért csapással lehet a legkönnyebben elintézni ezeket a szörnyeket. Egy-egy jól irányzott csapással sikerül is elérni, hogy az élőholtak, véglegesen azok maradjanak. A két test eldől a földön, és ártalmatlanul ott is maradnak. Szabaddá vált az út, csak egy épületet kell megkerülni, hogy elérjétek hallhatóan hadakozó társatokat.


//Újra 5 nap, de remélem, most sem kell majd végigvárnom.//


A hozzászólást Vadmacska összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 26, 2011 4:58 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Az apokalipszis után - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az apokalipszis után   Az apokalipszis után - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Május 26, 2011 2:18 pm

Miközben az utolsó zombi is végérvényesen lekerül a földre, felkapom fejem, és meggyőződöm, hogy szabad e az út. És tényleg: Isten ránk mosolygott, és megnyitotta előttünk a zombihullámot. Baseball ütőmet megsuhogtatom, hogy az ocsmány fekete vér lefröccsenjen róla, miközen megyek előre. A vállam fölött szólok a többieknek:
- Gyerünk, srácok, nincs vesztegetni való időnk! Bisur bajban van, és ha már átverekedtük magunkat, mentsük is meg!
Nem akarom Andrewet bántani, de ez a lángszórós biznisz nem nagyon jött be. Legközelebb mi megyünk előre, és Ő végzi el a piszkos munkát.
Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

Az apokalipszis után - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az apokalipszis után   Az apokalipszis után - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Május 26, 2011 4:13 pm

Amikor a zombik közelebb érnek, szó szerint tüzet nyitok rájuk, ám túl sok hatása nincsen, csak még büdösebbek lesznek. Szerencsére Craig és Sage megoldották a dolgot nélkülem is, de ez hasznos tanulság lesz számomra: egyel kevesebb fegyverem van a túléléshez. Leveszem a táskámat, elteszem a lángszóró alkatrészeit, és lekapom a baseball ütőmet. Most már csak ez maradt.
Ezúttal a focista társunk veszi át a vezetést, és én sem tétovázok sokáig. Elindulok, hogy megmentsek egy kis mitugrászt a ház mögött. Amikor a forduló közelébe érek, óvatosan kilesek a fal mögül, hogy felmérjem a terepet a nélkül, hogy a zombik észrevennének, majd a többiekkel együtt lendülök támadásba.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Az apokalipszis után - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az apokalipszis után   Az apokalipszis után - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Május 26, 2011 9:14 pm

Kiszemelek magamnak egy kerítést, abból kiveszek egy deszkát. És amikor már esnék is neki a zombiknak a hátam mögül megjelenik egy nő, karddal a kezében és neki áll aprítani a zombikat.
~ Hoppá! Micsoda nő... kérem szépen, micsoda társ... egy karddal zombik ellen. Milyen profi már... Miért nem lehet mindenki ilyen? Nem értem, ő nem fosik, hogy megeszik... Várjunk valahol már láttam?! Igen híradóban valamikor.
Ezután én is neki állok az egyik zombinak, a fejét célzom és sikerül is likvidálnom, elég könnyen, hallom a boldogsággal eltöltő hangot a fejemben
~ Kreatív játékos feloldva. EZAZ!
Ezután próbálom tovább folytatni az írtást, figyelve, nehogy körbe vegyen a zombi had, ha közel kerül egy megpróbálok kitérni és a deszkával ugyanúgy fejre támadok, ha lehet új társamat is támogatom/fedezem. Ha eltörne deszkám, szerzek egy újat, vagy ha nincs jó deszka, új szerszám után nézek, persze azért távol tartom magam addig a zombiktól, amíg fegyvertelen vagyok.
- Rock and Roll?
Mosolygok a nőre.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az apokalipszis után - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az apokalipszis után   Az apokalipszis után - Page 3 I_icon_minitimePént. Május 27, 2011 4:14 pm

Két újrahalott, kettővel kevesebb, aki elől menekülnünk kell, viszont nem tudhatjuk, hogy ez globális, vagy csak az országban terjedt el ez a kór. Túlélésre van esélyünk, de a harc felvételére már nincs.

A többiek nagyon akarnak segíteni Bisuron, nekem nem fűlik hozzá a fogam, hiszen ő sodorta bele magát abba a katyvaszba. De azért csak bólintok és elindulok utánuk, hogy megmentsük a kis görcsöt. Lehetőleg úgy mozgok, hogy ne vegyen észre több zombi, ha odaértünk, akkor megszokott fejen vágós módszerrel próbálok elintézni pár zombit.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Az apokalipszis után - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az apokalipszis után   Az apokalipszis után - Page 3 I_icon_minitimeKedd Május 31, 2011 3:33 pm

Aura Rewards:

[Úha de jó ez a srác.....egy deszkával öli a zombikat...hmm..ez valami katona vagy mi?,...hát igen mindig is jó volt az emberválasztási képességem...]
-Üdv...Aura vagyok...szép időnk van nem??
[közben harcolok a kardommal....ütök vágok...ahogy csak kifér az erőmből....majdnem leharapta a kezem egy zomi de ez a srác(Bisur) megmentet.....ááhh...megpróbálom fedezni...bár sohasem voltam jó az efféle
" csapatjátékokban"....kellet nekem körömcipőbe jönnöm...bár ez sohasem akadályozott a párviadalokon sem..sőt ha jól emlékszem egyszer a párbajtanár mindenkivel ilyet vetetett fel ,hogy megszokjuk a váratlan helyzeteket..és az egyensulyozás véget....ráadásul még divatos is...közben harcolok...harcolok..látom a srác is jól csinálja..ne hozzak szégyent a női nemre..]
-Mehet a Rock and Roll...hiijáááááááá
[ekkor belécsapom a kardom egy kövér,méretes,hájas zombiba...]
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Az apokalipszis után - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az apokalipszis után   Az apokalipszis után - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Jún. 01, 2011 12:57 pm

Ketten az utcán sikeresen veszik fel a harcot a zombik ellen, de még így is marad elég sok. Aura kettőnek csapja szét a fejét, míg Bisur-nak sikerül harcképtelenné tenni még hármat. Tudja jól pár csonttörés is elég ahhoz, hogy még a közelükbe se tudjanak jönni, vagy hogy állkapocs nélkül nehezen haraphatja meg őt.
Eközben a három férfi befordul a sarkon és megpróbálnak segíteni társukon. Meglepetésükre a vészhozó mellett még egy ismeretlen, ámde csodaszép nő is harcol. Látják hogy fáradhatatlanul küzdenek, de azt is látják, amit a harcolók még nem. A házakból egyre több és több zombi tántorog ki, és a zajongó ordítozók felé haladnak, hogy ki tudjanak harapni ők is egy falatot. A tucatnyi zombiból már öt elesett, de még dupla annyian közelítik meg őket. Rajtuk áll mégis bekapcsolódnak-e a harcba, vagy az életösztönnek engedelmeskednek.


//Újra 5 nap. Június 6. 23:59-ig//
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Az apokalipszis után - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az apokalipszis után   Az apokalipszis után - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Jún. 01, 2011 3:56 pm

Miután túlérünk a sarkon, megpillantjuk a kis taknyost, és... egy nőt? Bisur talán neki köszönheti, hogy még él, mert úgy tűnik a kis körömcipős derekasan megállja a helyét. Vagy talán nem is Bisur hozta a környékünkre a zombikat? Lehet, hogy csak azután kaptak a csalira, miután ez a lány elvezette őket. Hamarosan megtudjuk, de először legyünk túl ezen az őrületen.
Zombik törik ki a házak ajtaját. Mindenfelől. Nem leszünk jóban, ha ezek a szörnyek körbekerítenek minket. Egyetlen esélyünk van, az pedig az, hogy elszelelünk. De a többiekkel együtt.
- Utat török focista- módra, ti fogjátok a többieket, és gyertek utánam.- mondom, és már el is indulok a zombiforgatagba. Lehetőleg olyan irányból csapódok a körbe, ahol- ha jól látom - a körön kívül szabad a terep a menekülésre, és nem ütközünk komolyabb ellenállásba. Ezzel az akcióval fellököm a zombikat, és egy egész jó kis ösvény nyílik pár másodpercre a zombik közt. De jaj annak, aki lassú lesz, és az út bezárul előtte!
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Az apokalipszis után - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az apokalipszis után   Az apokalipszis után - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 04, 2011 9:44 am

Aura Rewrds:

-A franc a franc....jézusom...ezek egyre többen vannak....nem tudom meddig tudjuk feltartani őket...
[oh látom jönnek valakik ki a házból...megmenkültünk??]
-Héjj..maguk....ne csak álljanak jöjjenek segítsenek...HAHÓ HALLJÁK AMIT MONDOK???
[eközben tovább küzdök a zombikkal..vágok..szurok...döfök..és csak remélem hogy azok ott segítenek nekünk....]
-Héj te srác a deszkával a kezedben gyere...ez a valaki megynyitott egy kis utat a zombik között..gyere..
[elekezdek a körből kiszaladni...persze kaszabolok közbe..]
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Az apokalipszis után - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az apokalipszis után   Az apokalipszis után - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 04, 2011 1:52 pm

Folytatódik a zombi irtás, igazából csak tehetetlenné teszek három darab élőholtat, majd fogaim közül egy démoni kacajt eresztek meg, egy démoni mosoly kíséretében.
~ A tapizás opció sajna nem elérhető ebben a körben picinyeim, legalábbis számotokra.
Elég jól állunk, eddig elintéztünk hét darab zombit, persze ez csak látszat, mivel jól tudom, egyre többen lesznek és körül akarnak venni, na pont ezt nem szeretném.
Egy kis időre még fedezem magam és társam, csak, hogy meg ne egyenek a legközelebbiek, majd látom, hogy a többiek is próbálnak segíteni, de csak kevesen vannak.
~ Hééé nem sokkal többen voltak?! Csak nem elfogytak, vagy küldtek egy kis erősítést. Ez tetszik Andrew "Bisur" Ramirez alias Deszkás Srác ez jó!
De én sem habozok, a deszkát amolyan faltörő kosnak használom és próbálok kitörni a körből, megyek a nő után. Közben azért figyelek, nehogy megharapjanak.
Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

Az apokalipszis után - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az apokalipszis után   Az apokalipszis után - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 04, 2011 9:13 pm

Sikeresen kiérünk a ház mögül, és meg is pillantjuk Bisurt, ráadásul egy csinos nő társaságában. Nocsak, egy újabb túlélő? Hármasunk oda is rohan hozzájuk, és most már együtt csépeljük a halottakat. De azok egyre többen vannak, és szépen lassan körbe akarnak fogni minket. Craig kapcsol először, és focista képességeit használva megpróbál egy kevésbé zsúfolt helyen kitörni. A magam részéről ezt nem tartom túl életbiztosítással felérő ötletnek, de nincs időm szólni neki. Egyébként sincs más választásunk. A nő és Bis, aki úgy néz ki elég jó kapcsolatot alakítottak ki az elmúlt pár percben, rögtön utána is erednek. Én sem habozom hát sokáig, nekilódulok. Közben csak abban reménykedhetek, hogy nem sikerül egyikünket se megharapniuk. Közben a benyúló kezek és fejek felé sújtok az ütőmmel, és rohanok, ahogy a lábam bírja, Craig nyomában.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Az apokalipszis után - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az apokalipszis után   Az apokalipszis után - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 2:16 pm

//Na akkor emberek, olvassátok el azt, amit én írtam, és arra tessék reagálni. Attól még, hogy Teodor/Craig megpróbál valamit csinálni nem biztos, hogy sikerülni is fog neki. Amethysta/Aura ha lehet figyelmesebben olvasd el mit írtam.//


A játékos jól tervezett, ahogy csak tanulta nekirohant a zombiknak, és sikerült is egy utat csinálni. Nem éppen a legbiztonságosabb, de legalább útnak mondható. Bisur és Aura azonnal követi, míg Andrew is a nyomukban lohol. Elképzelhetetlen szerencséjük van, hogy csak egyiküket harapták meg. Sage követi a duót, de egy óvatlan mozdulatnak köszönhetően megharapják a karját. A férfi tudja mit jelent ez, a machettéjét szorosan a kezében tartva, elkezdi kaszabolni a zombikat. Nincs esélye a túlélésre, de ad annyi időt a többieknek, hogy sikeresen biztonságos távolságra jussanak. Az utca felől fáradhatatlanul közelednek az élőhalottak, és csak idő kérdése hogy elérjék a túlélőket.

Eközben semmiről sem tudva, hangos csattogások közepette Nick sétál az utcán. Minden ablakot, és ajtót néz, de semmilyen veszélyre utaló jelet nem lát. Számára a nap még nem kezdődött le régen, de érzi hogy ez egy jó lesz. Talán még ételt is talál, mert már legalább négy napja nem evett, és az ivás is elég nehezére esett, mivel a tiszta víz manapság a legértékesebb kincs a világon. A felszerelés csörtetésétől nem hallja a kereszt utcán történő harcias hangokat, de szerencséjére éppen arra sétál.


//5 egész napotok van a post írásra. Június 11. 23:59- kor, aki nem ír az meghal.//
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Az apokalipszis után - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az apokalipszis után   Az apokalipszis után - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 5:03 pm


Aura Rewards:

[Úrristen kint vagyunk....éljen...hhhuu..ez az....a francba elkapták az eggyik embert...hmm...úgy kell neki...béna...na de ne is nézzük a kis szerencsétlent....menjünk valami fedezékbe mielőtt mi is az ő sorsára jutnánk......]
-Mit szolnának ha keresnénk valami biztonságos házat?Mondjuk azt ott??
[ááá...reménytelen oda is bejönnének...]
-Van valakinek valami ötlete??
Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

Az apokalipszis után - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az apokalipszis után   Az apokalipszis után - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 11, 2011 12:48 pm

Rohanás közben az egyik pillanatban elfogynak a zombik. Én voltam az utolsó, aki élve kijutott a gyűrűből. Sage utánam jött, de neki már nem volt ilyen szerencséje, megharapták. Tisztelettel adózom a hősiességének, hogy feltartja a zombikat addig, amíg mi elmenekülünk. Új társunk, a nő megkérdezi, hogy mi tévők legyünk.
-A lényeg, hogy fussunk, minél messzebbre. Ne hagyjuk, hogy Sage halála felesleges legyen!- mondom, és válaszra sem várva elindulok. Baseball-ütőmet megragadva Jane háza felé veszem az irányt.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Az apokalipszis után - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az apokalipszis után   Az apokalipszis után - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 11, 2011 1:20 pm

Sikerül kijutni a csapdából, így hát folytathatom a küzdelmet, de az egyik társunk hátra marad, nem hittem volna, hogy pont ő veszik majd oda.
~ Végül is a stílusához méltó halála volt, kaszabolt mint állat. Nah váltsunk zenét, oly drámai e pillanat, menekülnünk kell, egy társunk hátra maradt meg minden.
Váltom is a zenét, valami komolyabbra majd a zene felidéz emlékeket a fejemben és hallom a játékban lévő hangokat.
Közben futok a többiekkel, hogy merre azt nem tudom, a többiek után, kerülve a zombikat, figyelve, hogy el ne essek. Persze ha valaki lemarad annak segítek, és figyelem a környéket, ne érjen meglepetés.
- Csikidám! Valami ötlet hova megyünk.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Az apokalipszis után - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az apokalipszis után   Az apokalipszis után - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 12, 2011 12:06 am

Végül elég távol értek, hogy ne jelentsenek többet veszélyt a szörnyek. A zombik lassan jönnek, míg ti megbeszélitek a dolgotokat. Még az első mondatok sem hagyják el szátokat, mikor Craig felemeli a kezét. Véres irdatlan harapás látszik rajta. Mindannyian tudjátok ez, mint jelent. A sok szörnyűség még egyet elért. Még mielőtt tehetnétek bármit is, csak int, hogy menjetek, neki még dolga van. Egy igazi harcoshoz méltó véget szánt magának. A baseballütőt a kezében szorongatva, lassan megindul az élőhalottak tömege felé. Ti már nem várjátok meg, mi fog történni, csak mentek tovább, minél távolabb a halál hírnökeitől.
Eközben Nick még látja, ahogy a három túlélő elszalad, de már sohasem éri utol őket. A szemei nem csalják meg, de a hallása igen. Mögötte hirtelen feltűnik egy zombi, és rothadt fogait nyakába mélyeszti. Egyetlen harapással ereket, és inakat tép ki. A férfi még küzd az életéért, mikor térdre rogy, de már nem él mikor a feje a betonon koppan.


//Sajnos a kalandot berekesztem, előre nem látható időre. Csak egy játékosnak kell csatlakoznia, és máris csoszogunk tovább. A többieknek kitartás, fog ez még folytatódni.//

//A kaland folytatódik, itt az új játékos része. //


Sergej már napok óta nem találkozott élőlénnyel. Csak a rothadó húskupacok azok, akik az útját állták. A menekülés, és gyors ütés mindig célra vezetett, de az étele már napok óta elfogyott, és vizet is csak a gyanús pocsolyákból, és üvegekből tudott szerezni. A teste erős így még nem viselte meg halálosan a megpróbáltatások, de ami késik nem múlik. A magányosság felőrölte az idegeit. Nem túlságosan jó dolog, kialvatlanul hallgatni éjjelente a zombik kaparászását a menedék ablakán. De ez már mind a múlt, már nappal van, és a táj csodálatos.
Smallville szélén vagy, a távolban hangokat hallottál, és nem éppen zombihörgésre emlékeztetőt. A dolog felderítésén fáradozol éppen, mikor a következő sarkon befordulsz. A távolban egy társaságot veszel észre, akik mögött nagy számú élőhalott közeledik. Talán még csetepatét is látsz az élőhalottaknál, de semmi szokatlan. Az öklöd megszorul a baltán, és a következő lépésen gondolkozol.
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Az apokalipszis után - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az apokalipszis után   Az apokalipszis után - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 26, 2011 11:06 am

Lassan és unalmasan telnek a napok, már amennyire unalmas lehet egy túlélő számára a zombi világ. Az éjjelek figyeléssel, a nappalok keresgéléssel telnek, pihenésre sosincs idő. Néha-néha oda kellett csapni a dögöknek, de szerencsére többnyire békén hagyták, vagy csak nem érték utol. Egyik nap is épp felfedező körúton volt amikor meghallotta néhány ember hangját, élő ember hangját. El is indul a hangok irányába, enyhén kocog, nem akar futni, mert akkor könnyen meglephetik. Mikor oda ér ahonnan hallotta a hangokat. Látja, hogy hárman futnak a dögvész elől, míg az egyik bátran nekiront a hallottaknak. Érdekes látvány, de most valahogy az élőkkel kell foglalkozni. Segíteni kell nekik. Messziről elkezd integetni nekik és közben kiabál:
- Hé! Emberek erre gyertek!
Ha az emberek felfigyelnek rá akkor már nem kiabál csak integet. Ha néhány zombi is megjelenne akkor azoknak megpróbálja lecsapni a fejé a baltájával, vagy legalább a gerincüket széttörni.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Az apokalipszis után - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az apokalipszis után   Az apokalipszis után - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 26, 2011 8:59 pm

Már alig maradtunk a kezdeti csapatból, de én élek és készen állok a további harcra, viszont most jobb lesz, ha előbb fegyverhez jutok és nem rohanok a túlerőbe. Ezért nagy tempóban elindulok előre, hamarosan meglátok egy fickót. Igyekszem nem zombi áldozatul esni, ha kell kitérek, vagy védekezek, de igazából csak elmenekülni akarok előlük, lépteimet megszaporázva.
- Ott egy TAG! OTT egy muksó! LoL...
Ezután oda igyekszem a fickóhoz, hátha tud segíteni.
Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

Az apokalipszis után - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az apokalipszis után   Az apokalipszis után - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Jún. 27, 2011 7:52 pm

Megmenekültünk, de Craig is odaveszett. Alig telt el fél óra, és a nyolc túlélő közül már csak Bisur és én maradtunk életben. A többiek, bár sokan olyan magabiztosnak tűntek, mind elpusztultak a zombik elleni harcban. Bár van egy új társunk is, akinek még a nevét sem tudom. Futás közben a lány felé fordulok:
-Szia! Én Andrew vagyok! Téged hogy hívnak?
Bisur a távolban kiszúr egy alakot, aki nem tűnik élőhalottnak. Kis társaságunk talán egy újabb taggal bővül? A kockák fajából származó társam után eredek, hogy üdvözöljem a fickót. Ő is integet nekünk, tehát neki is feltűnt, hogy mi is túlélők vagyunk. Futás közben kicsit körbenézek, hogy hova mehetne így megduzzadt létszámú csapatunk a minket követő húscafatok elől.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Az apokalipszis után - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az apokalipszis után   Az apokalipszis után - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 28, 2011 10:10 am

Az új tagok, és a régi csapat túlélői együtt állnak az út közepén. A zombik már nem foglalkoznak elesett társukkal, hanem undorító csoszogásukkal közelednek feléjük. A kiáltozás és beszéd a környező házakból is előcsalt pár lassú járművet, de még nincsenek veszélyes közelségben.
A négyes éppen egy kereszteződés közelében álldogál, és keresi a kiutat. A távolban egy kisebb csapat zombi eszik éppen egy hullát, lehetnek vagy négyen összesen. A másik út tisztának tűnik, és kifele vezet a városkából, a nagy semmibe. A harmadik úton jöttetek ti, és onnan közelednek a zombik nagy számban. Míg a negyedik út amerről feltételezhetően az új jövevény érkezett úgy, ahogy tisztának tűnik, az a pár lófráló zombit leszámítva, és elvisz a külváros további zugaiba. Még lehetőség van a házakba bejutni, de oda nem láttok be, mivel nincs röntgenszemetek. Úgyhogy fogalmatok sincs milyen veszélyek várnak rátok.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Az apokalipszis után - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az apokalipszis után   Az apokalipszis után - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Jún. 29, 2011 11:58 am

Elértük a fickót, élő gamernek látszott, úgyhogy egy taggal bővült a csapat, fogalmam sem volt ki ő és mit tud, de nem is érdekelt, inkább körbenéztem merre lehetne menni.
- Komolyan mint valami Roll Playing Game-be itt döntés elé állít minket a sors, mehetünk a semmibe, a zombik közé, tovább a belvárosba, ami tuti halálos, ahogy így elnéztem. Vagy...
Az új tagra tekintettem, majd a kezemet nyújtottam.
- Andrew Ramirez, de neked csak Bisur. Megtudhatnám, hogy honnan tévelyedtél ide? Lehet arra kellene menni, amerről jöttél. De nem osztom itt az észt, döntsetek ti.
Ezután a nőnek is bemutatkozom, csak, hogy ne legyek illetlen, majd a zombikat kezdem figyelni és szólok a többieknek, hogyha már rendesen közelednek.
Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

Az apokalipszis után - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az apokalipszis után   Az apokalipszis után - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Jún. 29, 2011 12:53 pm

- Én Andrew Radinski vagyok!- mutatkozom be új bajtársunknak, majd körbenézek egy kis terepszemlére. Egy négyes útelágazásnál állunk. A legbiztonságosabbnak tűnő út kifelé vezet a városból, de én nem fogok elmenni innen Jane nélkül. Meg egyébként is, az az ösvény túl csendesnek tűnik. Az egyik, egész biztonságosnak tűnő út az, ahonnan új bajtársunk érkezett, és Bis rá is kérdez, hogy tényleg megfelelő-e az út. Ha el tudunk indulni arra, az nekem tökéletes, mert a külvárosba visz. Az viszont biztos, hogy nem fogom hagyni, hogy elhagyjuk a várost.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az apokalipszis után - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az apokalipszis után   Az apokalipszis után - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Az apokalipszis után
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Apokalipszis

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Alternatív kalandok és szabad kalandok :: Egyéb alternatív világok helyszínei-
Ugrás: