DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Az apokalipszis után - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Az apokalipszis után - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Az apokalipszis után - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Az apokalipszis után - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Az apokalipszis után - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Az apokalipszis után - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Az apokalipszis után - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Az apokalipszis után - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Az apokalipszis után - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Az apokalipszis után - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Az apokalipszis után

Go down 
+8
Michelle Sinistresang
Demolition Captain
Steve Roth
Kétarc
Maverick
Teodor Black
A Karmester
Vadmacska
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Az apokalipszis után - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az apokalipszis után   Az apokalipszis után - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Jún. 29, 2011 1:24 pm

A túlélők észre vették Sergejt és oda is mentek hozzá. A két férfi rögtön be is mutatkozik, ő csak biccent a fejével. Körbenéz és látja, hogy egy kereszteződésnél vannak. Van egy út ami kivezet a városból, de jármű nélkül nem biztos, hogy jó lenne nekivágni. A másik út a biztonságosnak tűnik az az ahonnan jött.
- Á nevem Sergej. Gyertek árrá, találtam ház ami lenni üres, nincs bent zomib. -mutat arra fele amerről jött.
Reméli a többiek követik őt, akkor elindul arra felé, ha nem akkor meg vár egy másik ajánlatot. Közben figyel, hogy nehogy elkapják őket a zombik, a tűzvédelmi baltát készenlétben tartja használatra.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Az apokalipszis után - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az apokalipszis után   Az apokalipszis után - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Jún. 29, 2011 6:42 pm

Aura_Rewards

-Üdvözlöm önöket Aura Rewards vagyok biztos láttak már a tv-ben....haggyuk nem fontos az a lényeg hogy túléljük ezt a z egészet...amúgy maguk már mióta küzdenek ezek az izék ellen...nem gondoják hogy valami fedezék kéne?
[közben megyek és követem a többieket..talán a halálba??]
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Az apokalipszis után - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az apokalipszis után   Az apokalipszis után - Page 4 I_icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 10:18 pm

A társaság sok veszteség után egyre csak duzzad. Végül is csak a rátermettek maradnak életben ebbe a világban. A hadarós beszélgetés alatt, csak alig közelíti meg a zombi horda őket. Annyi biztos hogyha továbbra is itt maradnak akkor elérik őket. Míg Sergej hazudik mint a vízfolyás a társainak, addig mindenki követi őt. A négyes könnyed tempóban halad az úton felfelé, és az a pár zombi, ami az utcán téblábol könnyen kikerülhetőek. Semmi sem veszélyezteti komolyabban az életüket legalábbis még.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Az apokalipszis után - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az apokalipszis után   Az apokalipszis után - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 02, 2011 12:32 pm

Összeverődik a kis csapat, mindenki bemutatkozik, és elindulunk, jó tempóban, arra fele amerre tanácsoltam az utat, ahonnan Sergej jött. Kikapcsolom zenehallgató készülékem, az aksit is kiveszem, majd út közben gondolkozni kezdek.
~ Aura Rewards... tudtam! Tudtam, hogy már láttam valahol, ahhoz képest elég belevaló, hogy politikus. Ez az egész egyre jobban kezd hasonlítani egy zombi-verzumban játszódó RPG-hez. Lássuk csak... még egy OROSZ is van! Egy nagy akcentusos orosz... minden zombis játékban van akcentusos orosz. Red Dead Redemption: Undead Nightmare... az is ilyen... sőt! Az a játék tökre olyan mint ez, csak itt modern korban vagyunk és nincs annyi fegyverünk. Milyen irónikus, itt vagyunk a gépfegyverek világában és nincs egy rohadt golyónk se. Ha ez így folytatódik benyújtom a felmondásom és elmegyek az északi sarkra a fókákhoz nyaralni.
Eközben persze követem a többieket és figyelem a zombik mozgását, nem akarok csapdába kerülni.
- Na jól van, Sergej hol is van az a fedezék? Valahova csak kell menni északára!
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Az apokalipszis után - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az apokalipszis után   Az apokalipszis után - Page 4 I_icon_minitimeVas. Júl. 03, 2011 1:34 pm

Aura Rewards:

[Jézusom néhány hónapja még a nyaralóban ültem....most pedig ezek az undorító lények ellen küzdök...áhh mi jöhet még??...de ez a deszkás srác mi is volt a neve??Andrew vagy nem is tudom mit mondott....a franca...szóval ő úgy érzem ha vele vagyok lessz egy kis esélyem az életbe maradásra...elvégre aki egy deszkával a kezében megöl sok zomibit az tudhat valakit....jézus meg itt ez az orosz izé....Sergej vagy mi...honnan tudja hogy ott biztonságban vagyunk??Onann jött vagy mi?
[miközbe rohanok és kiköpöm a tüdöm megkérdezem Sergejt]

-Amúgy honnan veszi hogy ott biztonságos onnan jött vagy mi??

[remélem az undorító nyökögése közben valami értelmes választ is tud adni....és ez a másik valaki mi is a neve?Jézusiten két Andrew van?Na ennek mennyi volt az esélye... ez a másik Andrew...remélem nem csak a könyveket tudja kivűlről hanem harcban sem rossz....]


//bocsyy mindenkitől a nyers szavakért de a karim ilyen..Sad(
Bocsy Mav kijavítottam a hibát...én voltam a figyelmetlen..Smile) //


A hozzászólást Amethysta összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 07, 2011 7:59 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

Az apokalipszis után - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az apokalipszis után   Az apokalipszis után - Page 4 I_icon_minitimeVas. Júl. 03, 2011 6:14 pm

Az útirányról megegyezés született, követjük ezt a Sergej nevű fickót az állítólagos fedezékébe. Nagyon remélem, hogy nem vezet minket a biztos halálba. Eszembe jut, hogy ha eddig túléltem, most is lesz valahogy, de elhessegetem a gondolatot. Ha ellazulok, az azonnal a pusztuláshoz vezethet. Nyitva tartom a szemem, és minden gyanús jelre ügyelve követem a társaimat. Társaim mindenféle kérdéseket tesznek fel, de talán csak azért, hogy ne érezzék teljesen tehetetlennek magukat. Azért a válaszokra én is odafigyelek, mert érdekel, mire alapozza az orosz, hogy tényleg biztonságos a rejtekhelye. Jane-re gondolok. Mennyi lehet az esélye annak, hogy még életben van. Az elmúlt órákban megtapasztaltam, hogy milyen mulandó az élet ebben a világban. De előbb-utóbb úgyis megtudom, ha az életembe kerül is! Bár a városnak ezt a részét nem ismerem jól, de azt hiszem, jó felé haladunk ahhoz, hogy célba érjek.

// Nem értem, mi a bajod, Amy, az én karakterem idősebb, mint Bisé Smile//
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Az apokalipszis után - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az apokalipszis után   Az apokalipszis után - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 12:17 am

A kis csapat rohan, és már a zombik serege látótávolságon kívül kerül. Az új jövevény vezeti őket, kicsit nyers, kicsit durva, de azért csak élőnek mondható. Vagy mégsem. A megismerkedés óta, szörnyű változásokon megy keresztül, a hangja eltorzul, és mintha a járása is megváltozott volna. Már nem fut, inkább csak csoszog. Végül megáll, és felétek fordul. A szeme már élettelenül csillog, úgy néz ki őt is elragadta a kór. Még nem nagyon ismertétek, de ebben a világban minden életet meg kell gyászolni. A hangja már csak hörgés, és lassan elindul Auro-ra felé. Kezeit előre nyújtja és megpróbálja megragadni csinos nyakánál fogva. Ez már egy zombi, még ha látszólag "egészséges" emberi testbe is bújtatták.
Az utca csendje megtört, eddig csak élő emberek hangját hallottátok, de újra előttetek a förtelem. Aki eddig élő volt, most halott. A légkör semmit sem változott, de a nyomottság a szívetekre ül, mennyi esélyetek lehet egy ilyen világban, ha még az új ismerősökről már múltidőben kell beszélni.


//Nem csüggedni, a játékostársaitok jönnek mennek, de a ti kitartásotokért jutalom jár. Mind a hármatok feljegyezhet az adatlapjára 1-1 kreditet. Ez vegyétek buzdítónak, a kaland nem áll le. Folytatjuk míg egy JK életben van. 5 napotok van az írásra Július 14.-én kört váltok.//
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Az apokalipszis után - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az apokalipszis után   Az apokalipszis után - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 9:57 am



Aura Rewards:

[Remélem még sötétedés előtt elérünk ahhoz a házhoz.....amúgy nem kéne megnézni működik-e valamelyik autó??Esetleg ha a közelben lenne egy benzinkút...útra kelhetnénk....ennek a Sergejnek eggyre fehérebb az arca....és milyen mély a hangja...ez...ezz...]
-ÁÁÁÁÁÁ segítség...jézusom...elkapta a nyakam.....ááááá
[gyorsan a kardommal megpróbálom ledöfni]

Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Az apokalipszis után - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az apokalipszis után   Az apokalipszis után - Page 4 I_icon_minitimeVas. Júl. 10, 2011 11:02 am

Szépen haladunk tovább, Sergej vezetésével, figyelem a környéket, nincs sehol egy zombi sem, ennek örülök is meg nem is.
~ Hol vannak ezek a mocsadékok? Elbújtak mi? Nekem gyanús ez a Sergej fickó... mit keres itt egy orosz? Az odáig oké, hogy minden zombis játékban van egy őrült orosz... na de! Te jó ég mi történik vele? Átváltozik? Zombivá? Ó a kommunista állatját, a zombiknál egy rosszabb van a náci zombik aminél már csak a komcsi zombi a rosszabb!
Hamarosan Sergej megfordul és elkapja Aura nyakát, gyorsan megnézem, mivel segíthetnék, hoppá úgy látszik a deszkát nem dobtam el. Rögtön használom is, és oldalról egy határozott mozdulattal, megpróbálom Sergej-zombit fejbe találni, figyelve, nehogy Aura-t találjam el valahogy. Ha ez nem lehetséges, akkor Sergej karját próbálom eltalálni, fentről lefele.
Ha esetleg nincs nálam a deszka, valamilyen ok folytán, akkor gyorsan előkapom a pisztolyom, Sergej mögé lépek, és a magnumot a csöénél fogva, megpróbálom belevágni, tiszta erőből a fejébe, hogy a fogója benne maradjon az agyában.
Az egész akció közben figyelek, hogy nehogy engem kapjon el, ez esetben oldalra térek ki.
- Te mocskos ruszki, kommunista!
Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

Az apokalipszis után - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az apokalipszis után   Az apokalipszis után - Page 4 I_icon_minitimeVas. Júl. 10, 2011 6:42 pm

éppen a megígért biztos menedék felé tartunk, amikor új társunk félelmetes változáson megy át. Azt úgy néz ki, elfelejtette megemlíteni, hogy őt is megharapta egy zombi. Az újdonsült élőhalott támadásba lendül, és Aurára veti magát. halott karjaival megragadja a nő nyakát, tehát nem hagyhatom annyiban a dolgot. Társaim is megpróbálják leszedni Sergej-t, de a fojtogató karokkal senki nem foglalkozik. Magasba lendítem hát a baseball ütőmet, és és némán lesújtok az élőhalott könyökhajlatára. Ezzel talán ki tudom szabadítani a nőt a szorításból, és Bisur meg ő elintézik a dolog hátralévő részét. Ha hozzáférek, azért én is mérek egy csapást a zombi feje irányába is.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Az apokalipszis után - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az apokalipszis után   Az apokalipszis után - Page 4 I_icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 3:17 pm

Aura kardja könnyedén átdöfi az ex-Sergeit. A lény nem tesz semmi, fel sem veszi a több centis pengét, ami átdöfte, csak megragadja a nő gyönyörű nyakát, és fogást keres rajta. Ekkor súlyt le a deszkával Ramirez elsőnek, a zombi megtántorodik, és ez még nem volt elég neki, hogy végleg elpusztuljon, de Andrew csapása berepeszti a koponyát. Agyvelő darabok repkednek mindenfelé, de szerencsére senkit sem találnak el. A most már tényleg halott test térdre rogy, és még egy kis rángatózás után, végleg mozdulatlanná dermed. Újra csak ti maradtatok.
Az utca vége hossza, csak teljesen egyformára épített házak vannak, legalábbis ha a különböző romboltságot nem számítjuk bele. Távolban már valamennyire látszik a városka üzletei, amik eltérnek a kertvárosi hangulattól. Már közeledtek a központ felé, vagy legalábbis annak a széléhez.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Az apokalipszis után - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az apokalipszis után   Az apokalipszis után - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Júl. 13, 2011 7:51 pm

Aura Rewards:

-Kösz a megmentést....
[remélem nem várnak visszonzást]
-Most szerintem az a leghelyesebb ha szétnézünk a környéken találnunk kéne valami rendőrség félét...abban mindig biztonságos helyek vannak...előszőr is ott van cella amit magunkra zárhatunk oda próbáljon betörni valamelyikük is.........csak az az igazság hogyha nem találnuk rendőrséget...akkor ránkesteledik és mind meghalunk....valami más ötlet??
Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

Az apokalipszis után - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az apokalipszis után   Az apokalipszis után - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 16, 2011 2:06 pm

Egy újabb társunk odaveszett, de mi hárman legalább életben maradtunk. Aura felveti, hogy a legbiztonságosabb rejtekhely egy rendőrkapitányság lenne. Tényleg nem lenne rossz ötlet oda menni, de rengeteg időt veszítünk az utazással. A véleményemet el is mondom a többieknek.
- A kapitányság túl messze van! Ha oda próbálunk jutni, az utcán ér minket az éjszaka, vagy belefutunk egy nagyobb csapat zombiba! Itt az utcában kéne berendezni egy biztonságos rejtekhelyet az egyik házban. A környező épületekben található dolgok segítségével egész jól elbarikádozhatjuk magunkat. Innen aztán tudunk beszerző utakra indulni. Talán még kaját is találunk! Siessünk!
miután befejeztem a mondókámat, körülnézek. Megkeresem a leginkább épnek tűnő házat, és óvatosan megközelítem. Intek a többieknek is, hogy kövessenek.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Az apokalipszis után - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az apokalipszis után   Az apokalipszis után - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 21, 2011 12:32 pm

Hát bocsássatok meg, de megszegem szavamat. Két játékosért nincs értelme fenntartani egy egész kalandfolyamot. Talán egyszer majd nekikezdünk újra. Addig is köszönöm a játékotokat, és ne csüggedjetek jól játszottatok, még ha csak ilyen keveset is.
//A kaland véget ért.//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az apokalipszis után - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az apokalipszis után   Az apokalipszis után - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Az apokalipszis után
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Apokalipszis

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Alternatív kalandok és szabad kalandok :: Egyéb alternatív világok helyszínei-
Ugrás: