DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Kétségbeesés mezeje I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Kétségbeesés mezeje I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Kétségbeesés mezeje I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Kétségbeesés mezeje I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Kétségbeesés mezeje I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Kétségbeesés mezeje I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Kétségbeesés mezeje I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Kétségbeesés mezeje I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Kétségbeesés mezeje I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Kétségbeesés mezeje I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Kétségbeesés mezeje

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Batman
Szuperhős
Szuperhős
Batman


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Feb. 28.

Kétségbeesés mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Kétségbeesés mezeje   Kétségbeesés mezeje I_icon_minitimeHétf. Júl. 11, 2011 6:37 pm

Ereklye Vadászok-Előzetes

Félhomály, távoli fájdalommal teli sikolyok, ordítások más pokoli hangok melyek egy halandó ép ésszel nem bírna ki. Szúrós, nyúlós köd kavarog, majd mintha két alak mozgolódna a félhomályos ködben.
Egy vékony magas alak bontakozik ki, mellette egy szinte már törpének tűnő alak ácsorog egy trónféleség közelében. Dühösen járkál fel-alá, míg a másik nyugodtan szemléli, noha kicsit félve.
-A vár! A vár! A vár! A védelem megszűnt! Azok a nyomorult halandók, egyszer jót tettek, feloldották a védelmet a számunkra!-
Ordítja a törpe, s mintha minden egyes szavával oszlatná a ködöt. Most már látható, tényleg egy rút törpe és egy magas szikár, hulla fehér alak álldogál egy romos, trón előtt.
-Mester, mi még attól nem tehetjük be a lábunkat a kast....-
Nem tud többet szólni, a törpe egy ingerült mozdulattal mellkason taszítja, mire métereket repül hátra és a sziklás földön köt ki.
-Persze hogy nem! Én is tudom te ökör! Ne ingerelj!-
Elfoglalja a trónt, így bámulja a ködöt, gondolkodva.
-Épp ezért kell másokat oda küldenünk! Menj keress megfelelő emb...akarom mondani démonokat a feladatra!-
Ordítja a parancsait, mire a szikár alak egy szempillantás alatt eltűnik.
-Igen akarom amit elvettek tőlem! AKAROM! És meg is szerzem!-
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Kétségbeesés mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kétségbeesés mezeje   Kétségbeesés mezeje I_icon_minitimeHétf. Jan. 02, 2012 11:10 pm

//Demolition Captain kaland kezdő reagálása//

Újra magával ragadott a sötétség. Ezt most saját őrült elmédnek köszönheted, de így sem volt kevésbé fájdalmasabb. Egy félisteni lény volt kit utoljára láttál, és egy újabbra kelsz. Leírhatatlan fájdalom hasít ágyékodba. Érzed, ahogy az életnek már nem nevezhető, erőd elhagyja tested. Szemeidet önkénytelenül kinyitod, és néma sikolyt hallatsz. Torkod száraz, nyelved akár a tapló. Artikuláltan sem tudsz üvölteni, nem hogy beszélni.
A forróságtól szinte párolog a bőröd. Szemeid vérben forognak, ahogy próbál a kocsonyás anyag ellenállni az oly csábító szublimálásnak. Feléd egy démon magasodik, vagy inkább mélyül. Ebben a tébolydában még az irányokat sem lehet megmondani rendesen. Vasvillát forgat meg éppen nemesebbik feledben, csak olyan köszöntésképpen.
Lassan körülnézel és látod, nem te vagy az egyetlen kárhozott. A szemeid nem látnak rendesen, de a vérfolyam, és keserves nyöszörgésekből ítélve több millióan szenvedhetnek itt. Ez pedig még mindig nem a legrosszabb. Azt csak képességednek köszönheted. Akaratlanul is eljut a szenvedők tudata hozzád, és mint egy dögre váró keselyű mar agyadba ezrek siráma. Több évszázadnyi szenvedés tör rád, és te csak ordítani tudsz. Míg csak a saját véred betelíti garatodat. A vas ízű véred most savként marja torkodat, miközben gőzölögve adja meg magát a hőnek.
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Kétségbeesés mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kétségbeesés mezeje   Kétségbeesés mezeje I_icon_minitimePént. Márc. 02, 2012 5:44 pm

A zuhanást követően minden elsötétült, és az utolsó gondolatom az volt, hogy ez ezúttal örök érvényű lesz. Megadom magam a sötétségnek, és az örök nyugalomnak. De a nyugalom véget ér. Felébredek... valahol... egyedül. Nincs hangom, kiszáradtam, és minden erőmet elveszítettem, úgy, ahogyan vélhetően az életemet is. Nem tudom hová csöppenhettem, de kínzó forróság éget folyamatosan, és egyre rosszabbá válik. Ahogyan ezt konstatálom, egyetlen gondolat metszi át pillantásom: a szenvedéseim sorozata itt még nem ért véget. Pedig bárcsak véget érne már. Tényleg le kéne hunynom a szememet és ezúttal halottnak is maradni. De az ösztöneim ezt nem engedik, és ezt az érzést csak tetézi az, hogy egy démon bennem forgatja ördögi vasvilláját, mert itt így szokás üdvözölni a bevándorlókat. Bunkó sutyerák banda! Ahogyan próbálokfeleszmélni, hová is kerültem, az viszonylag hamar leesik, hogy ez a Túlvilág, és nem éppen a Menny, maximum ha nagyon rossz párt választásakor érkeztem. indenütt vér, és nyöszörgő élőholtak tengere fedi el a területet, így hát cseppnyi umor nélkül állíthatom, Déjá Vu, azaz Üdv újra a Pokolban! Remek! Jó újra ismerős helyen lenni. Na jó, igazából nem, de ez van. Meg kéne próbálnom felállni, bár a jelen körülmények között, erről a próbálkozásról viszonylag gyorsan, már szinte azonnal leteszek, így jobbára inkább csak még működő, romlott pillantásomat a felettem tornyosuló démon felé emelem, és fekve szólítom meg a teremtményt, nyöszörgő hangon, mert hát másképp nem bírom, jóllehet még így is szinte megfulladok közben.

- Ki... Kell... Jutnom...khm... innen!
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Kétségbeesés mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kétségbeesés mezeje   Kétségbeesés mezeje I_icon_minitimeHétf. Márc. 05, 2012 11:45 am

Szavaiddal nem törődve fordít egyet szörnyű fegyverén, te pedig úgy érzed, mintha széttépnének helyben. És sajnos nem csak úgy érzed. Csak egy lélegzetvételnyi időre, vagy amit a halottak szoktak csinálni pihenés gyanánt, áll meg a lándzsa benned. Egy pillanatnyi idő, hogy csökkenjen fájdalmad, csak hogy még szörnyűbb kínokat kelljen átélned.
Egyetlen mozdulattal lefelé rántja a benned lévő pengét, te pedig csúszol fél métert, mire a csontok, és a hús enged az erőszaknak. Ágyékodból indulva, lefelé vág ketté, mindenféle belső részedet megrontva, és felsértve. Érzed, hogy záró izmaidnak vége, és aminek nem szabadna még megtörténnie egy ilyen idős férfival, az megesik. Ürülék, és vér távozik belőled alul, mikor kínzód okádékszínű szemei felcsillannak. Három métert is meghaladó magasságú szörny, elkezd lefelé hajolni, és villás nyelvéről csöpög a maró nyál. Nedveinek termelése megindul, ahogy végignézi kínjaidat, és megbecstelenítésedet. Lassan húzza végig a földön epe zöld nyelvét, és nyalja fel végtermékedet. Nyála lábadra cseppennek, semmilyen ruha nem véd téged, a maró légkör ellen, vagy bármilyen hatás ellen.
A szemed megszokják lassan a folyamatos fájdalmat, ahogy pillanatok alatt megszáradnak, és rátapadnak szemhéjaid szemgolyóidra. Mozgatása is fájdalmas, de kínjaid között még látod, hova is kerültél. Marsra emlékeztető tájat látsz. Minden pirosban sziporkázik, kietlen, egyetlen értelmes vonalat nem pillantasz meg. Csak számolatlanul kínzások között tartott lelkeket, és feléjük magasodó kínzókat. Szemet bántó formákban leledző démonok részesítik szeretetük minden szintjében kárhozott lelkeket, és te is közülük való vagy.
A föld, ha lehet ezt annak hívni, ütemtelenül döng. Egyre hangosabban, de ezzel nem tudsz most foglalkozni. Kínok minden nyálcseppel, ami megégett bőrödet éri, egyre szörnyűbb. Mozogni még képes vagy, de mintha minden csontod szilánkosra tört volna. Maga a túlvilágon való létezés is a legkínzóbb fájdalmakkal jár számodra. Amit látszólag démonok nagyon élveznek.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Kétségbeesés mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kétségbeesés mezeje   Kétségbeesés mezeje I_icon_minitimeSzomb. Márc. 17, 2012 3:51 pm

Míg kínzóm beteges perverzitását éli ki abban, ogy különböző módokon kínoz meg és okoz nekem fájdalmakat, körülpillantok. Démonok, kik hasonlóképp élvezkednek az itt lévő kárhozottakon, és rengeteg halott. Vagyis élőhalott. Azaz... lélek, vagy valami ilyesmi. Mindegy. A lényeg, hogy visszajussak Gothambe. Leszámítva életem legnagyobb bekattanását, nem akartam meghalni, bármi is történt abban az átkozott templomban. Még van elintézni valóm. Igyekeznék felállni, csakhogy időközben az engem kínzó undorító förmedvény felvág minden egyes irányban, ordítok, kínzó fájdalom nyilal szét a testemben, ahogy próbálom elviselni ezt a kibírhatatlan Pokol béli forróságot. Láthatóan mondanivalóm nem igazán hatotta meg, az viszont már sokkal inkább, hogy össze-vissza csináltam magam fájdalmamban. Próbálok ismét felállni, egy ideig még az a gondolat is mocorogni kezd az agyamban, hogy talán megpróbálok bnyóba bocsátkozni a démonnal, hátha legalább azzal már leszedhetem magamról és némi értelmet is verhetnék a fejébe, de erről leteszek, mivel mindenem pokolian fáj, és mivel én itt harmat gyengének számtok, még ő is nyilván legyőzne. Ráadásul nem is mennék vele semmire sem, vélhetően több ezer van belőlük idelent. Így hát maradjunk annál, hogy egyenlőre felállnék, és ismét megpróbálok szóba elegyedni vele, már ha addig nem fulladok meg a hőségben, vagy halok bele a fájdalomba. Már ha meglehet még ennél is jobban halni.
- Vissza kell mennem. Elintéznivalóm van egy angyallal, aki idejuttatott. Bitosan van valami... út vagy módszer, ami segíthet, hogy kijussak.
Szólok hozzá, és remélem ezúttal jutok is vele valamire.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Kétségbeesés mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kétségbeesés mezeje   Kétségbeesés mezeje I_icon_minitimeSzomb. Márc. 17, 2012 4:31 pm

Hatalmas busa fejét a tiéddel hozza egy szintre. A mozdulat nem egyszerű, és nem is épelméjű, a démon ahogy testét kényszeríti arra, hogy lejjebb hajoljon, belső szervei, és csontjai hányingert keltő hangok közepette vesztik el formájukat, recsegnek, törnek, és a vaskos bőrt átdöfik. A fej végül eléri a kívánt magasságot, és ennek te csak örülni tudsz. Már a ránézés is szörnyen megterhelő, hát még mikor elfordítja fejét, vagy száznyolcvan fokkal. Hallod, ahogy a csigolyái próbálnak ellenállni, végül hangos roppanással megadják magukat a nem emberi erőszaknak. A démon elvigyorodik, össze-vissza álló agyarai, kibuggyannak a vaskos ajkak közül, és mikor elkezd nevetni, halálos tőrökként meredeznek felé. A művelet nem egyszerű számára, több szeméből kettőt ki is szúrnak saját fogai, és arcát is összeszabdalja rendesen. Zöldes vér serken ki a sebekből, és pillanatok alatt rá is szárad a bőrre, miközben orrfacsaró füstöt enged ki magából, csak hogy az eddig legkevésbé fájó szerved, a tüdőd is össze akarjon esni.
A háromágú villa fordul egyet kezében és mellkasodnak szegezi azt. Szinte szemmel követhetetlen sebességgel, hátrál meg a fegyver, majd hegyeket elpusztító erővel suhan feléd, hogy felnyársaljon, és újra meghalj. A találat egyenlő az azonnali halállal, a hatalmas borotvaéles fegyver nem csak fel fog szúrni, de ketté is vág azonnal.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Kétségbeesés mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kétségbeesés mezeje   Kétségbeesés mezeje I_icon_minitimeSzomb. Márc. 17, 2012 4:40 pm

A beszélgetés ismét nem sikerült, az undorító teremtmény szemmel láthatóan csak dühösebb lett, amiért ezzel próbálkoztam nála, és jobbnak látja még ennél is jobban kinyiffantani. Ahelyett, hogy válaszolna is valamit, megfogja fegyverét, és megpróbál felnyársalni. Nem tudom mennyire lehetséges ez a jelenlegi állapotomban, de azért megpróbálok a lehető leggyorsabban elvetődni a felém száguldó tárgy irányából, mielőtt annak tulaja szépen kettéhasítana vele. Ha ez sikerül, megpróbálok a lehetőségeimhez mérten gyorsan felpattanni, majd a vasvilla felé nyúlni. Ha képes vagyok megragadni, megpróbálom azt teljes erőből magamhoz rántani, hátha ezzel elvehetem a birtokosától, ha nem sikerül, hát megpróbálom azt erővel kicsavarni a kezéből. Ha sikerül megszereznem és fel állnom vele harci pózba, hogy szembenézzek vele ellenfelemmel, talán az eszköz segítségével mégis csak egy hangyányit több esélyem van a démon ellen a nullánál. Amennyiben sikerül azt megszereznem, "megiramodom" vele régi gazdája felé, de nem megyek hozzá túl közel, nem akarom megadni neki a lehetőséget egy esetleges ellentámadásra. Megpróbálom a saját fegyverét ellene használni, és azzal a feje irányába próbálok szúrni, remélve, hogy sikerül átdöfnöm vele az átkozottjának a koponyáját.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Kétségbeesés mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kétségbeesés mezeje   Kétségbeesés mezeje I_icon_minitimeVas. Márc. 18, 2012 2:32 pm

Mozgás még oly fájdalmas is, de elég gyors, hogy el tudd kerülni a csapást. A lándzsa a levegőben siklik, szemeid előtt suhan el, a durván kovácsolt fegyver ártalmatlanul kerül el téged. Ám te egy villám sebességével mozogsz, a karjaid kinyúlnak, és elkapod a fegyvert.
Amikor megpróbálja visszarántani a démon, te ellenállsz. Kezedet véresre súrolja a pokoli fém, és még valami más. A tárgy tűzforró, zsír pillanatok alatt kisül a tenyeredből, égési sérülések borítják tenyered, és megfeketedik a húsod. De te kitartasz. Lábaid csúsznak a porban, de végül sikerül megállítanod.
A démon csak néz rád, mit is akarsz az ő fegyverével, mert hogy kicsavarni a kezéből azt nem fogod tudni. Ám ekkor mielőtt még bármi is történhetne, a közeledő dübörgés végre elhalkul, mert megérkezett. Árnyék vetül rád, és a szemben lévő démonra is. Mikor felnézel, egy tíz méteres démont látsz. Bőre hullámzik akár a víz, benne kárhozott lelkek mocorognak, és szinte emberi. Két láb, egy fejnek nevezhető testrész, és két kar. Ám az egyik nem átlagos. Hosszú csápokból tevődik össze, szörnyen tekergőzve, végükön állatias pofák hatalmas agyarakkal. Ebből öt található a kar helyén, és feletted vonaglanak, csak hogy eddig sem biztonságos hely, még halálosabbnak tűnjön.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Kétségbeesés mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kétségbeesés mezeje   Kétségbeesés mezeje I_icon_minitimeVas. Márc. 18, 2012 2:57 pm

Sikerült... azaz mégse! Sikerült elkerülnöm a csapást, és még a fegyverétis megragadtam, de eszednem tőle azt viszont nem sikerült, sajnos. A fém fogása nem egy sérülést ejtett a kezeimen, így még inkább lepusztutabb állapotba kerültem, és ha mindez még nem lenne elég, egy újabb démoni ellenfelet is kaptam a nyakamba, ami így megmagyarázta a pokoli dübörgést, amit már az előbb is úgy éreztem, mintha közeledett volna felém. A szörny nem sokkal szebb annál a társánál, kinek fegyverét éppen makacsul szorongatom, sőt, ha létezik olyan, talán az Alvilág legrondább lénye tornyosul előttem. Látszik rajta, hogy nem épp tükörtojást szokott reggelizni, sokkal inkább szereti elfogyasztani kárhozottjait, és amellett, hogy ronda, még az egyik karja sem teljesen az igazi. Ennél rusnyább förmedvény is van idelenn? Mert a készlet már most nem tetszik. Azonban azt is tudom, hogy ha ez az izé lelkekkel szeret táplálkozni, túlzottan nincs sok időm habozi, meg kell szereznem a fegyvert, aivel talán lesz valami esélyem szembeszállni a förtelemmel. megpróbálok egy, a jelenlegi állapotomhoz mérten, lehetségesen kemény ütést bevinni azon démon képébe, kinek fegyverét nem sikerült megkaparintanom, hátha a hirtelen csapás elegendőnek bizonyul ahhoz, hogy egy újabb erős rántással mégs magamhoz húzzam az eszközt. Ha ezúttal sikerül megszereznem, akkor megfogom és a lehető leggyorsabb mozdulattal próbálom meg teljes erőmből az előttem tornyosuló szörny hasába döfni, már csak azért is, mert nem akarom, hogy a fegyver ezen idő alatt szénné égesse mindkét kezemet, és azt sem, hogy bármelyik aljas démonpofának legyen ideje ellenlépéseket tenni. Ha a fegyvert mégsem tudom kihúzni a kezéből, még az ütés után sem, hát hagyom a fenébe és megpróbálok belerúgni egyet a magasabbiknak a gyomrába, feltéve persze, hogy van neki. Remélhetőleg nem fog egyik sem támadni, ha mégis, megpróbálok hát elvetődni oldalra a csapás irányából.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Kétségbeesés mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kétségbeesés mezeje   Kétségbeesés mezeje I_icon_minitimeVas. Márc. 18, 2012 5:13 pm

A merészség újabb szintre lépett benned, és még az így elszenvedett sérülésekkel szemben, sem csüggedsz. Minden erődet összeszeded, a fegyvert meg akarod kaparintani, és ezt egy erőteljes rúgásban látod megvalósulni.
A rúgás talál, de nem minden következmény nélkül. A bekapott sebből, újabb adat vér, és belek távoznak. A fájdalom elviselhetetlen, és szinte térdre roskadnál, ha tudnád, hogy azzal bármi is könnyebb lenne. De mivel itt csak a küzdelem segíthet, hát megkaparintod a fegyvert. A súly szörnyen nagy, ezért hát a földre kerül veled együtt. Szúrásra nincs esélyed, de talán ez a szerencséd.
A következő pillanatban, egy kezekre egyáltalán nem emlékeztető förmedvény csap le, és szakít szét, mindent ami az útjába kerül. Végeredményül pedig egy kettétépett testet hagyva maga után. A mellkas teljesen megsemmisült, csak az alsóbb részek állnak még. Az embertelen sebből spriccel a vér. Mindent beborítva, bemocskolva, és megváltoztatva. A föld, mintha megelevenedett volna, szívja, emészti el a testnedveket.
A világ újra változáson megy át. A több, mint tíz méteres szörny melyet még csak megpróbálni sem érdemes hasba rúgni, mert hát nem éred fel. A kettétépte társát, és nem véletlenül. Talán csak téged akart megmenteni, vagy csak egy újabb beteges játék kezdete. Nem tudod, csak azt, hogy a halált osztó csápok közelednek feléd, mint megannyi tekergőző kígyó, véredre szomjazva.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Kétségbeesés mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kétségbeesés mezeje   Kétségbeesés mezeje I_icon_minitimeVas. Márc. 18, 2012 5:27 pm

Végre megszerzem a fegyvert, és... el is dőlök vele. A súlya hihetetlenül nagy, nem bírom el, és bármekkora erőfeszítést is tettem a megszerzésére, végül nem sikerül vele bevinnem egy csapást sem. A támadásom viszont eltalálja a démont, ami azonban csak nekem okoz újabb, intenzívebb fájdalmat. Halkra fogva nyögök egy nagyot a fájdalomtól, majd a fegyvert hagyva a fenébe a földön, megpróbálok felállni. Azonban hirtelen a nagydarab förmedvény, kit nem sikerült megrohamoznom, kettétépi fajtársát. Kegyetlen gyilkosság, és gőzöm sincs, miért tehette ezt, de viszont így az a gondolat üt söget a fejembe, hogy talán így jobb is, hogy nem öltem meg a szörnyet, ami úgy látszik, mintha segíteni akart volna, bár mivel ez a Pokol vélhetően legbetegebb bugyra, még akár azt is el tudom képzelni, hogy csak azért csinálta, mert ő maga akar végezni velem, valamilyen speciális módszerrel. Bárhogy legyen is, ezt csak úgy tudom meg, ha a fájdalmamat leküzdve megpróbálok talpra állni, és szembefordulni vele, úgy, hogy közben a bizarr cspoktól is tisztes távolságban legyek. Így hát ezt is teszem, majd újra beszélgetést kezdeményezek, hátha ez az izé értelmesebb valamivel, és megtudok tőle 1-2 dolgot.
- Ki vagy te?
Szívem szerint azt kérdeztem volna tőle, hogy "Mi vagy te?", de azt hiszem az nem lett volna túlságosan nyerő kezdés. Azonban mivel ez még nem sok mindenre adna választ, mielőtt felelne, újabb kérdést teszek fel.
- Miért jöttél?
Lényegre törő, met ha azt kérdezem "Miért ölted meg?", még bepöccenhet és akár nekem is eshet. Ez az aggodalom mindvégig bennem marad, így tehát, míg kérdezősködöm, végig figyelem minden moccanását, és ha valami gyanús, támadásra hasonlító mozdulatot tesz, kész vagyok megajándékozni egy kemény jobbossal, már amennyire keményen meg tudnám ütni ott ahol érem, a jelen helyzetemben. Amíg viszont nem tesz semmit, én sem, a kommunikációt leszámítva, már ha bejön egyáltalán, remélem a legjobbakat.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Kétségbeesés mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kétségbeesés mezeje   Kétségbeesés mezeje I_icon_minitimeKedd Márc. 20, 2012 12:00 pm

//Bocs a késésért, de harmadik admini szemem kihagyta a túlvilágot véletlenül.//

Mögötted a test végleg megállapodik a mocskos talajon, és mintha csak milliónyi féreg lenne alattad, elkezd tovább mozogni és elnyelni minden egyes véres darabját a lénynek. Pillanatok alatt emésztik el, és már a felénél járnak a ránézésre több száz kilós testnek, mire befejezed mondatodat.
- Moloch vagyok. – Válaszolja a démon, olyan hangon, amit jobb lett volna, ha soha életedben nem hallottál volna. De már mindegy, világ életedben emlékezni fogsz rá, hogy mi történt itt. Beleégett az agyadba, mint ahogy az is mi következik most.
A szörny fején lévő szája nem mozdul. Csak a csápok azok, amik hangot adnak ki. Az egy-egy leginkább állati fejre hajazó képződmények a végén, pofájukból tüzes gőz tör fel, és beszélnek. Egyszerre összefüggéstelenül, olyan hangon, amitől leginkább letépnéd füleidet, csak hogy ne kelljen hallgatnod, végül az egyik kutyafejre hasonlító úszik közelebb a levegőben feléd. A több, mint tíz méteres szörny, egyetlen „ujja” akkora, mint felső tested, közelsége hányingert keltő. Nem tudod megmondani miért, de csak a látványától felfordul a gyomrod.
- Hogy megkínozzunk. Mi másért. Végül, nekünk fogsz dolgozni, csak azért, hogy te is kínozhass másokat. – Bőrből, és csontból álló agyarai mögül felröhög. A szele megcsap, és a hajad lassan begöndörödik tőle, majd apró parazsak jelennek meg rajta. Lassú kínzó égés ez, ahogy a fejbőrödet érinti, és elviselhetetlenül lassan szalad végig egy-egy hajszáladon, akár a filmekben a dinamitrúd gyutacsán.
A fej hátrál, és újabb leginkább egy madárfejre emlékeztető ereszkedik le hozzád. Se nyelve, se fogai, csak az ocsmány csőr, mely egészen a koponya hátuljából türemkedik ki. A szem, orrlyukak, és minden élő hiánya megborzongtat.
- Nincs választásod, de most szívéjesek leszünk. Nagy dolgok vannak készülőben, hát kérhetsz egy dolgot érte. Egyetlenegyet csak, mert jókedvünkben találtál. De a lelkeddel fizetsz érte. Tudd meg. – Fentről újra röhögés tör ki. Fülsértő, pokoli, élőlénynek nem való. A való világban hegyeket rengetne meg ez a hang, de itt csak a gerincedet rezegteti meg, hogy állni alig tudj a lábadon.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Kétségbeesés mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kétségbeesés mezeje   Kétségbeesés mezeje I_icon_minitimeKedd Márc. 20, 2012 4:00 pm

A hatalmas förmedvény, és tekergő, ide oda mozgó lényei jeenléte egyre inkább kezdi ki a gyomromat, aminek lassan ki kell dobjam a tartalmát, ha ez így folytatódik. Viszont ez a szörny már jóval "értelmesebb", már ami a társalgást illeti, a megölt fajtársánál. A hangja sem sokkal bíztatóbb annál, amit ez a Moloch mond. Azért jött, hogy kínozzon, és ennél a pontnál, bár meg kéne ijednem, ezvalahogy mégsem következik be. Elődje sem csinált mást őszintén szólva, így ez most nem igazán lepett meg, tekintettel arra, hogy itt vagyok a Pokolban, valahogy nem is éppenséggel a jóindulatukról hírs démonokkal gondoltam, hogy találkozom majd. Viszont, amit a madár mond, az már jóval jobb kedvre derít. Kérhetek egy dolgot, viszont ha jól értettem, ennek nagy ára van. Gyakorlatilag a lelkemet adom el nekik, de így legalább talán elszabadulhatok erről a szörnyűséges helyről, így hát aztán gyakorlatilag habozás nélkül adok választ.
- Vissza akarok menni. A felszíni világba. Gothambe. Ha visszajutok, az erőmmel szolgálhatlak titeket. Kínozhatok másokat. Elvégezhetem a feladatokat, amiket rám bíztok. Bár őszintén szólva nem igazán tudom, hogy a halálom után vannak-e még egyáltalán képességeim.
Őszintén szólva nem igazán merek bármiféle mozdulatot tenni, miközben beszélek a démonnal, nehogy magamra haragítsam. Nem igazán tudom, mennyire bízhatok meg egy alvilági teremtményben, viszont jelenleg ő az egyetlen "segítőkész" figura idelent. Ő talán visszaküldhet. Tudom nagy kockázatot vállalok azzal, hogy belementem a játékukba, de ha ez kell az életemért, hogy visszajussak önmagamhoz, ám legyen, szolgálom őket. Miután monológomat befejeztem, szótlanul megállok, állva azt, hogy nézem őt, kitartóan, és várom a reakcióját.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Kétségbeesés mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kétségbeesés mezeje   Kétségbeesés mezeje I_icon_minitimePént. Márc. 23, 2012 1:20 pm

//Telepátiád megvan még, azért hallottad fejedben a megkínzott lelkek gondolatait, is.//

Szörnyű nyúlványok érted tekeregnek. Lassan körülfognak, öten öt felől, és nincs esélyed a menekülésre. Lassan közelítenek, akár csak egy vadászó cápa. Végül az egyik hüllőszerű kinyújtja több ágú nyelvét, és megérint vele. A fájdalom kibírhatatlan ég minden nyálcseppe a bőrödön, de nem áll meg. Körülfon, és mintha csak a lelket akarná kiszorítani belőled, talán tényleg azt körülfog. Hosszú pikkelyei a bőrödhöz nyomódnak, és nem csak azt. Érdes akár a szikláshegység, a mozgásával beleváj a bőrödbe. És lassan, nagyon lassan elkezdi lehántani rólad azt.
A démoni fej közben egyre közelít. Már méterekre vagy a pokol talajától, és a fenti levegő sem sokkal jobb, mint amilyen lent volt. A port, mely kering mindenfelé, lassan rátelepszik mindenedre. Szabadon hagyott bőrödre, vérző sebeidre, arcodra, szemgolyódra, és mindenre semmivel sem tudod kizárni, csak a mocsok marad, mely sötétségtől még a lelked is megváltozik.
- Kisember, többet is kapsz, mint szeretnéd. Legnagyobb sajnálatodra. Sokkal többet. – Ez már a tényleges feje. A hangját, és szavait nem tudod kivenni. Olyan hangon beszél, amit a füled nem hall, de tested érez. Minden egyes szótagnál görcsbe rándul mindened, és úgy érzed mintha éppen önmagának engedelmeskedve perforálni akarna valamid.
- Most pedig vár még rád egy kihívás mielőtt elkezdhetnénk a dolgot. – Hatalmas lábaival megindul, de nem csak lépked. Szalad, sőt szinte száll. Fel sem tudod fogni mennyire is gyorsan haladhat, csak az arcodba vágó huzat, az ami tudatja veled. Ilyen gyorsan soha nem haladtál, és nem is fogsz feltehetően. Egy hatalmas torony közelít feléd. Egy torony áll, olyan groteszk szögben, ami nem is lenne lehetséges. Szörnyű förmedvények veszik körül, és kínozzák a lelkeket. Ti pedig minden kínok és szörnyűségek tornya felé haladtok, ahova legrosszabb rémálmodban sem merészkednél.
Kétségbeesés mezeje Malebolgia
Csak pillanatok kérdése az egész, mégis évezredeknek tűnik neked. A kapuja előtt állsz megtörten szinte bőr és hús nélkül. A bejárat legalább tízszer akkora, mint te magad. Egyetlen rést veszel észre rajta, egy aprócska rész, az egészhez képest mégis könnyedén átférnél rajta ha kellene. De ezt természetesen egyetlen zsigered sem kívánja.
- Ez a torony tizenhárom emeletet tudhat magának. Mind a tizenhárom emeleten vár rád valaki. Győzd meg, hogy méltó vagy az életre újra, és megkapod, amit kívánsz. – Az utolsó szavaknál már szinte eszméletvesztés határán vagy. A nem a mondandója az ami zavaró, hanem a mögöttes tartalom. Az utolsó szavakat nevetésre emlékeztető hangokkal zárta, miközben ocsmány nyúlványai rendezetlenül keringtek feletted, éppen csak elkerülve megcsonkításodat. Rajtad áll mit teszel, olyan kínokat akarsz átélni feltételezhetően, amiket túlvilági életed során soha nem tennél, vagy más utat keresel, csak hogy lelked szabad lehessen.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Kétségbeesés mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kétségbeesés mezeje   Kétségbeesés mezeje I_icon_minitimePént. Ápr. 27, 2012 5:26 pm

A csápok, a démoni nyúlványok elkapnak, és már nem eresztenek. Én azt hittem, a halál az élet legborzasztóbb pillanata, de tévedtem. Ez a fájdalom minden képzeletet felülmúl. A bőrt lassan lefejtik rólam, és a démon szavait sem értem tisztán, mert az égető kíntól néha feltör belőlem egy-egy mélyről előtörő ordítás. Igazából azt sem tudom, hogy érthetően mondott-e valamit, csak azt tudom, hogy beszélt hozzám. Egy darabig lihegve próbálom csak leküzdeni a fájdalmat, aztán egyszer csak megindulunk. Szédítő sebességgel haladva kibontakozik a látóteremben egy torony, de olyan, amilyet én még életemben nem láttam. Hamarosan a kapu előtt állok, már azt is csodálva, hogy egyáltalán még állok. Úgy érzem, mindjárt összeesem, de nem lehet. Nem, mert a démon újból hozzám szól. Igazából sejtettem, hogy be kell mennem az építménybe, de nem mertem belegondolni, mi vár rám odabent. 13 lény, akik vélhetően még borzalmasabbak, mint Ő. Talán csak véletlen, hogy 13-an várnak odabent, ahányan egykoron bennem voltak? Nem tetszik ez nekem, de itt maradni nem akarok. Az eddigi kínok is borzalmasak voltak, és nem akarom megvárni, mi lesz még a továbbiakban. Hát megpróbálok átjutni a kapun a résen. Nem tudom mire számíthatok, de ha itt kell megrohadnom, legalább abban a tudatban teszem, hogy mindent megpróbáltam.
- Hát rendben!
Szólok a démon felé, azzal bemegyek, és megkeresem az első kihívást jelentő démont, remélve, hogy talán még van esélyem visszajutni.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Kétségbeesés mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kétségbeesés mezeje   Kétségbeesés mezeje I_icon_minitimeVas. Ápr. 29, 2012 7:24 pm

Agyadban felvetődik a gondolat, melyre választ is kapsz. Talán a képességed következménye, talán csak egy belső őrült hang, melyet eddig se kerestél magadban, de mégis feltört.
A torony egy hatalmas lépcsőház, végtelennek tűnő csigalépcső, és a távolban, szörnyen messze. Olyan messze, hogy még elnézni oda is fárasztó, meglátod az első ajtót. Az írást felette még sohasem láttad, nem is tudod elolvasni, de mikor ránézel beleég az agyadba. Csak ennyi "Daraboló" egyetlen szó, és mégis oly sok mindenre lehet következtetni. De mégis mintha megpendítene benned egy emlékfoszlányt, amiről már rég elfelejtkeztél.
Több száz lépcsőfokon haladsz végig, minden lépésre milliónyi és milliónyi tüske áll a lábadba. Mintha egy fakír lenne, ki kedvtelésből járkál az ágyán. Ám nincs ilyen szerencséd, tűhegyesek, és mind lépésnél keresztülszúrják a lábad. Véred csorog a földre, az pedig akár egy szomjas élőlény szívja magába a kínjaid.
Az ajtó kinyílik előtted, és bent egy hűs térre jutsz. Legalábbis a pokoli hőség átváltozott, most már csak negyven fok körül lehet, és a páratartalom miatt elkezdesz gőzölögni. A tested felhevült, és elképzelhetetlen, hogy ezt egy élő testtel, túlélhetted volna.
A terem nem nagy, és szinte semmi nincs benne. Egyetlen faasztal van középen, a faasztal mellett egy szék, a bútorok felett egy ősöregnek tűnő lámpa imbolyog. A fénykör újra, és újra bevilágítja a bútorokat, de mikor kikerül a fénykörből, egy árny tűnik fel. Ahogy ül a széken, kalapban, szája környékéről pedig állott szagú, sűrű füst száll felé. Néha felizzik a forrása, és akkor meglátod az arcot. Egy átlagos borotválatlan férfi, soha nem láttad de nagyon is ismerős neked. A fel felvillanó parazsakban meglátod, hogy átható tekintete rád szegeződik.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Kétségbeesés mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kétségbeesés mezeje   Kétségbeesés mezeje I_icon_minitimeHétf. Ápr. 30, 2012 10:37 am

Belépek, de már ránézésre is tudom, hogy ennél rosszabb még nem történt velem, mióta Gotham-be jöttem, és a java csak most fog keződni. Eljutok az ajtóig. Már most kivagyok. Daraboló... hát ennél jobban szétesve lenni már művészet, nem igaz? Mégis furcsának tartom a szót, nem tudom pontosan, miért. Elindulok felfelé a lépcsőn, de a menetelés tovább tart, mint hittem. A tüskék minduntalan átdöfik a lábamat, de én, mintha csak régi életem tudata tartaná bennem a lelket, ügyet sem vetve a csorgó véremre, haladok előre, várva a következő pillanatot, a következő belém hasító fájdalmat, amik aztán el sem maradnak. Egy lépcső... egy kínkeserves nyögés. Egy lépcső, egy nyögés. A vége felé már társként várom a tüskéket, mintha kérlelném, hogy álljanak újból belém, hogy átérezhessem az érzést, ami az előbb is több százszor hasított már belém. De küzdelmem végül eléri jutalmát. Bejutok az ajtón, egy kellemesen hűvösebb szobába. Bár nem vagyok itt hosszú ideje, csak most érzem újra, mekkora volt odakint a forróság, mert eddig felforrósodott testemet most kezdem érezni igazán. Mintha ez a kis itt töltött idő máris hozzászoktatott volna szélsőséges viszonyokhoz, pedig lássuk be... elég ramatyl vagyok. A bőröm oda, ami testemből egmaradt, az izzik, mint a parázs, és több ezer sebből vérzik már. De a kínoknak még nincs vége. Szembetalálom magam az első kihívással. A kalapos idegen egy asztalnál ülve dohányzik, engem figyel. Talán ismernem kéne? A megjelenése nagyon aggaszt.
- Maga nem tűnik démonnak. Hogy került ide? Mégis mi lenne a feladatom magánál?
Ha itt van, nyilván tudja, ki, vagyis mi vagyok, és hogy miért is jöttem ide. Én viszont semmit sem tudok róla, így hát, remélve, hogy nem pöccen be és próbál meg kicsinálni a megjegyzésem miatt, igyekszem valami kis információt összeszedni róla, feltéve persze, ha hajlandó társalogni. Mert az is elképzlhető, hogy harcolni küldtek ide hozzá, akkor viszont csúnyán el fogok bukni már az első próbánál.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Kétségbeesés mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kétségbeesés mezeje   Kétségbeesés mezeje I_icon_minitimeHétf. Ápr. 30, 2012 4:36 pm

A férfi árnyékkezébe veszi a cigarettáját, és a kicsiny lámpa szakadatlanul mozog. Jobbra-balra leng, mintha nem hatna rá semmilyen erő, így a végtelenségig is tudná ezt művelni. A kalapját feljebb pöcköli, ezzel jobban szemügyre tudod venni. A látvány nem éppen rózsás, sőt kicsit gyomorforgató is, de hát te sem nézel ki túlságosan emberinek. Ennél még a szemben álló fél is, emberibb, még ha az arca szörnyen el is van torzulva.
Kétségbeesés mezeje 10hj8fd
Lassan rá valamit, majd mint egy baseball játékos kiköp egyet. A rágott bagó nagyot sercint egyet a padlóra köpött anyag még sem látszik. Csak a fénykör az, ami mindennek életet ad itt, talán.
- Ha minden igen, mi most itt megverekszünk - mondja és a következő lendületénél a lámpának, meglátod hogy az asztalra rakott kezében egy méretes mordályt tart. - Azt mondták újra el akarsz fogni, hogy a testedben legyek. Ezt nem fogom könnyen adni! - Meg sem mozdul, de a szavaiból szörnyű fenyegetést hallasz ki. Nem tudod milyen szörnyű dolgok történhetnek még veled, amik eddig nem mentek végbe eddigi utazásod alkalmával. De szavai igazan szólnak, úgyhogy még több szörnyűség fog következni.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Kétségbeesés mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kétségbeesés mezeje   Kétségbeesés mezeje I_icon_minitimeHétf. Ápr. 30, 2012 5:03 pm

Ettől tartottam. A pasi én vagyok. vagy is az, ami egykor 12 társával együtt, még az első halálom előtt a részem volt. Most pedig, ha a régi énemet akarom, meg kell küzdjek mind a 13 maffiózóval, hogy újra a testemben legyenek. Hogy újra Vájár legyek. De mégis hogy csináljam? Egy golyóval nem versenyezhetek, és még csak nem is vagyok túlságosan jó állapotban ahhoz, hogy harcoljak, ő meg ránézésre elég jó húsban van, ami rólam nem mondható el, hisz lenyestek rólam gyakorlatilag mindent. A lábaim fájnak a többszörös átszúrástól, a tüdőm lángol, mindenem fáj, és akkor még ezzel is meg kell verekednem. Nem kell gondolatolvasónak lennem, hogy rájöjjek, egy rossz mozdulat, és lőni fog. Egyetlen esélyem van, ha rá tudok ijeszteni.
- Na és honnan tudod biztosan, hogy egyedül jöttem?
Remélve, hogy ez egy kicsit elgondolkodja, csak pár másodperc szünet után máris aktiválom, remélhetőleg még működő telepatikus képességeimet, és anélkül szólok hozzá, hogy beszélnék. Ha a tervem beválik, ez talán majd beijeszti annyira, hogy egy pillanatra hátraforduljon a stukijával.
~ Mögötted!
Ha a figyelemelterelésem sikerrel jár, az állapotomhoz képes a tőlem telhető leggyorsabban lépek az asztalhoz, s megpróbálom azt rádönteni. Ez talán elég ahhoz, hogy egy kis időre földre kerüljön, vagy legalább elejtse a fegyverét, amiért nem habozok szinte azonnal lendülni és utánaugrani, hogy megragadjam, majd különösebb gondolkodás vagy vacilálá nélkül hátrafordulva rálőjek vele korábbi önmagamra. Nem tudom, mi lesz ha meghal, de jelen pillaatban nincs is időm elgondolkodni ezen eléggé ahhoz, hogy most érdekeljen. Hisz ez most itt a Pokol. Ő pedig nem fog habozni, ha lehetőséget adok rá. Vagy ő vagy én, és hát... részemről inkább ő, mint én. Bár nem tudom, mi történik azzal, aki a Túlvilágon i meghal, de nem is akarom megtudni.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Kétségbeesés mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kétségbeesés mezeje   Kétségbeesés mezeje I_icon_minitimeKedd Május 01, 2012 9:42 am

A képességednek végre hasznát is veszed, amitől úgy érzed, mintha magaddal beszélnél. Az érzés hamar elmúlik, és te már megteszed azt a kevés utat, ami előtted állt. Az elterelés sikeres volt, az asztalt felborítod, és egy tizenharmad részed felborul. A lámpa ugyanúgy leng tovább, és mikor kikerül neked köszönhetően a fénykörből eltűnik szemeid előle. Mind a fegyver, mind az ellenfeled.
A szemeid nem csalnak meg, és nem valami illúzió áldozata vagy, sem egyik képességét látod működni. Tényleg láthatatlan lett, így sem a fegyvert nem tudod megkaparintani, sem ellenségedet nem látod. Csak egy gúnyos nevetés az, ami visszaverődik minden falról. A forrását nem tudod beazonosítani, csak a megvető hangnem az, ami kihallatszik belőle.
Így most ott vagy a terem közepén, a felborított asztalon, nem túlságosan távol a szék hasonló állapotban. És csak rajtad áll, hogyan is próbálod meg elkapni az elkaphatatlant.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Kétségbeesés mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kétségbeesés mezeje   Kétségbeesés mezeje I_icon_minitimeKedd Május 01, 2012 1:54 pm

A tervem beválik, még az asztal felorítása is eléri a célját, és már éppen vállon is veregetném magam, hogy milyen jó formában vagyok ahhoz képest, hogy csak árnyéka vagyok korábbi önmagamnak, amikor ellenfelem a szó szoros értelmében kámforrá válik. Na jó, mi ez az egész? Láthatatlanság? De hát az meg hogy az ördögbe lehetséges? Hoppá... lehet nem kéne szidalmaznom eme hely minnható urát. De akkor is... ha ez egya 13 énem közül, hogy tud csak így etűnni? Ha jól emlékszem, soha életemben nem volt ilyen képességem, pedig milyen jól jött volna. Na nem mintha azt a bivaly erős, zöld verziómat nem kedveltem volna, de a láthatatlanság valahogy olyan olya hiánycikknek számított a repertoáromban, amelyet azért tudtam volna hasznosítani, ha mégis a birtokában lettem volna. alán még az a rohadék angyalszabású vénember sem tudott volna megölni, mikor még anno Vájárként legelőször összefutottam vele Régi Gotham-ben. Az eltűnés képességével megspórolhattam volna magamnak egy újabb utat az Alvilágba, meg azt az egész Imperiumos procedúrát is. Na, de most már mindegy, a múlton pedig kár a jelenben rágódni úgy, hogy közbe még a jövőm léte is elég képlékeny. Óvatosan feltápászkodva körültekintek, hátha mégis megpillantom azt, kit szem elől tévesztettem, bár jól tudom, hogy ez lehetetlen, de azért mégis, csak, hogy a lelkem megnyugodjon. De tudom, csak egy módon találhatom meg. Behunyt szemmel koncentrálva próbálok beférkőzni a tudatába, hogy olvashassak a gondolataiban. Próbálom mglátni, mire készül. A lépéseit fürkészni. Telepátiámat arra használom, hogy lássam, milyen csapásra készül, hisz vélhetően támadni fog, valószínűleg lőni, s mikor erre gondol, már próbálok is sebesen elvetődni az ellenkező irányba, hogy így kerüljem el a támadást. Majd a telepatikus csatornát próblom arra felhasználni, hogy felbosszantom azzal, hogy a fejébe dumálok.
~ Előbb vagy utóbb ki kell állnod elém, nem maradhatsz örökké a sötétben. Láthatatlanul, árnyak közt bújkálva. Bár ez mindig jól mehetett neked. Az árnyékomban biztosan megtanultad, hogyan kell eltűnni. Csak egy vagy a 13-ból. A többiek nélkül pedig semmi vagy.
Próbálom hergelni, mert úgy sejtem, a koncentrációval függ össze a láthatatlansága. Vagy szellemi úton hozza azt működésbe, vagy a sötétséggel hozható összefüggésbe. Bárhogy is, ha sikerül kihoznom a sodrából, elveszíti a fejét, és nekem akar majd vélhetően esni. Kiállni ellenem, és leverni rajtam a haragját. Akkor pedig a láthatatlansága is megszűnik, s amint láthatóvá válik, még mielőtt észb kaphatna, megpróbálom rávetni magam még az ő csapása előtt.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Kétségbeesés mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kétségbeesés mezeje   Kétségbeesés mezeje I_icon_minitimeKedd Május 01, 2012 3:02 pm

Mentális csápjaid kinyúlnak, és megtalálod az elmét. Látod a gondolatait, ami most csak arra irányul, hogy megkaparintsa fegyverét. Még kell tovább próbálkoznod, hogy végre bevillanjon minden. Szemeivel látod a világot, és azt is, hogy kezében a pisztoly és téged céloz meg.
Az utolsó pillanatban vetődsz el, a golyó inkább valamilyen pokoli tűz csap ki a fegyverből. Látni látod, és a legrosszabb érezni is érzed. A lángok pokolian égetnek, legalább egy méterre vagy a csapástól, mégis az a kevéske bőr megég az oldaladon, és a húsod is megfeketedik. A fájdalom újra erőt vesz rajtad, de dolgozik benned az adrenalin, és így még felül tudsz kerekedni rajta.
A támadás nem abban a formában jön, amelyben szeretnéd. Az ujja még többször szorul meg a ravaszon, újabb, és újabb lövések "dördülnek" el. Minden egyes lövés egyre közelebb talál hozzád, nem fogod tudni a bosszantásos, elkerüléses taktikát sokáig bírni.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Kétségbeesés mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kétségbeesés mezeje   Kétségbeesés mezeje I_icon_minitimeKedd Május 01, 2012 3:27 pm

Megtalálom láthatatlanná vált ellenfelem, ki bár fizikailag észrevehetetlen, a tudatát azért mégsem képes elrejteni előlem, és ez egy kicsit meg is nyugtat.Legalább egy valamim marad, amivel ha nem is kiegyenlített, de legalább nem annyira veszett ügy megpróbálni legyűrni ezt az agyatlan melákot.
~ Fegyverrel könnyedén harcolsz. Mi az, félsz, hogy levernélek, ezért aztán gyorsabb megoldást keresel a likvidálásomra, hogy ne kerülj megint az elnyomásom alá?
Tudom, hogy nem kéne folytatnom et a taktikát, mert a végén még ténleg felhúzom annyira, hogy nem fogom tudni időben elkerülni a csapást és öszeégeti ezt a megkínzott pohüvelyt, amit még a testemnek hívok. Viszont ez már csak figyelemelterelésre szolgál, a csapásokat igyekszem úgy elkerülni, hogy ne tűnjön fel neki, hogy az ugrándozásommal a székhez igyekszem közel kerülni. Mert, hogy potosan ezt tervezem. Megpróbálom fegyverként használniúgy, hogy a mentális csatornát használva ismét lássak a szemével, és így be tudom határoli, hol van, és abba az irányba hajítom a széket, lehetőlemég azelőtt, hogy ismét támadni tudna. Ha nem érném el a széket időben, mielőtt tüzelhetne, megpróbálok gyorsan beugrani az asztal mögé, hátha az nyújt majd valami kevéske védelmet a csapása ellen, majd azt próbálom meg a már említett módszerrel felé hajítani, legalábbis, ami marad belőle a támadás után. Ha nem bizonyulelégnek, vagy az asztaból esetleg nem marad annyi, hogy azt nekihajíthassam, hát ismét a székkel próbálom megkíséreni ugyanezt a stratégiát, remélve, hogy ha beválik, ez leteríti és kifárasztja, legalább annyira, hogy ismét láthatóvá váljon.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Kétségbeesés mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kétségbeesés mezeje   Kétségbeesés mezeje I_icon_minitimeKedd Május 01, 2012 5:15 pm

Mint a villám rohansz, de még sem vagy elég gyors. A húsod megpörkölődik, és az egész mellkasodon másodfokú égés keletkezik. Csak magától a hőtől, még a lángok el sem értek. Ám ez nem akadályoz még téged. A széket eléred, és mielőtt még újra lőhetne a kifogyhatatlannak látszó fegyveréből, te teljes erőből meglendíted a bútordarabot.
És már jön a következő lövés is, amit már az asztal mögül vársz. A lángok pillanatok alatt beborítják a búvóhelyed másik felét, és elkezdik emészteni. Ekkor újra belenézel az ellenségedbe, és nyugtázhatod, hogy a szék talált, a fegyverét elvesztette, ám ő még igen csak harcképes állapotban van.
Éppen tápászkodik fel, miközben te a következő mozdulatodat tervezed.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Kétségbeesés mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kétségbeesés mezeje   Kétségbeesés mezeje I_icon_minitimeKedd Május 01, 2012 5:34 pm

Hát lassab, vagyok, mint régen, az fix. Ezt pedig már az a sérülés is csak bizonyíja, amely ennek a nyavalyás lövésének hatására keletkezett rajtam. Gyakorlailag megsüt, ha nem ütöm ki időben, ezzel tisztában vagyok. A székkel elérem a célom, de az asztalt is eléggé megrongálja. Nem számít, megérte. A terv működött, és elveszítette a fegyverét. Ideje belevetni magunkat a közelharcba. Megpróbálok ismét a fejéb nézni, hogy a szemén keresztül lássam, merre van, majd miközben próbál feltápászkodni, én nekirohanok, és amennyire az a többször átszurkált lába erejéől csak telik, keményen bele próbálok rúgni a melák testébe, majd elkapni azt és a falhoz szorítani, hogy ott több ütést is mérjek rá. nem próbálok célozni, nincs különösebb kikötésem, hogy most csak afejét üssem, ütöm ahol érem, teljes erőmből. Igyekszem a falnál tartani, arra az esetre, hogy ha láthatatlan is marad, legalább ne tudjon meglógni. Ráadásul, ha van egy kis szerencsém, ez a ruházás már remélhetőleg eléggé lefársztja ahhoz, hogy visszavegye látható verzióját, mert én már kezdek erősen megizzadni, pedig még 12 helyen várnak rám ezen a szörnyű helyen, és nem hiszem, hogy bármelyikük is könnyebb dió lesz majd, mint ez a sunyin feltápolt kiscsibe itt előttem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kétségbeesés mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kétségbeesés mezeje   Kétségbeesés mezeje I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kétségbeesés mezeje
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Egyéb területek :: Pokol-
Ugrás: