DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Kétségbeesés mezeje - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Kétségbeesés mezeje - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Kétségbeesés mezeje - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Kétségbeesés mezeje - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Kétségbeesés mezeje - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Kétségbeesés mezeje - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Kétségbeesés mezeje - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Kétségbeesés mezeje - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Kétségbeesés mezeje - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Kétségbeesés mezeje - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Kétségbeesés mezeje

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Kétségbeesés mezeje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kétségbeesés mezeje   Kétségbeesés mezeje - Page 2 I_icon_minitimeKedd Május 01, 2012 6:01 pm

Mint a villám mozogsz, de sajnos az eddigi képességeid sem voltak elegendőek ahhoz, hogy tökéletesen kiüthesd. Ám ez most még jobban látszik, mikor precíziósan akarod lilára pofozni a fejét. A lábad megindul, ő pedig csak egy könnyed mozdulatot tesz, és kigurul a támadásod elől. És már talpon is vagy. Így elég nehéz küzdeni, hogy magadat látod, és azt is tükörképesen.
A kezeid lendülnek, és el akarod kapni. Ám ekkor olyat kapsz a hasadba, hogy az eddig sérüléseid ehhez képest csak séta galoppok. Úgy néz ki, ha saját magadat vered, jobban fájnak a dolgok. Az ütéstől vér tolul a szádba, és úgy érzed, minta bordáid szilánkokra törtek volna.
Már éppen hozzáérsz, mikor újabb ütést kapsz. És újra csak érzed azt a vonatot a fejedben, ami elütött. Úgy látszik közelharcban jobb nálad, vagy éppen csak a harci körülmények olyanok, hogy nem tudod érvényesíteni tényleges előnyödet.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Kétségbeesés mezeje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kétségbeesés mezeje   Kétségbeesés mezeje - Page 2 I_icon_minitimeKedd Május 01, 2012 6:28 pm

A sebesség jó, de ő fürgébben mozog, és azért lássuk be, jó kis előnyben van ezzel a rohadt láthatatlansággal. Egyre jobban irritál, hogy csak úgy tudom belőni a tartózkodási helyét, hogy a szemén át magamat bámulom. Segíteni segít, de nem valami sokat. Ha mind a 13-al így kell bunyóznom, jobb lesz, ha már most feladom. Egy ütést sem sikerül bevinnem, én viszont kettőt is kapok, amitől ki is fekszem. Na nem teljesen, de eléggé padlót fogok. A gyomrosa mintha a bodáimat is elintézte volna, a következő pedig olyan erővel talál be, mintha legalább egy tehervonat csapott volna el. Szédülök, szúr az oldalam, a számban érzem a saját vérem, amit aztán inkább a padlóra köpök, és pillanatnyilag felhagyok a további próbálkozásokkal, a közelharc láthatóan amúgyis esélytelen a fickóval szemben. Nem könnyíti meg a dolgomat. Nincs más választásom, a saját fegyverét kell használnom. Csak ahhoz előbb meg is kéne kaparintanom. Óvatosan, a földön fekve, hogy ő ne lássa, körbepillantok, hátha meglátom valahol a fegyvert, majd ha észreveszem, megindulok felé. Na nem rögtön, nem akarom, hogy kiszúrja, mire készülök, feltápászkodom gyorsan, már amennyire tőlem telik a jelenlegi állapotomban, és megiramodok felé, mintha ismét őt próbálnám támadni, de mikor már úgy kartávolságnyiravagyok tőle, elvetődöm a stukkere flé, majd amint megszereztem, ismét a mentális képességemet próbálm arra hasznosítani, hogy betájoljam a hollétét, majd megeresszek felé egy "lövést", remélve, hogy ha a tűz nem is találja el a fürgesége miatt, talán a magas hő már okoz neki némi fájdalmat.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Kétségbeesés mezeje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kétségbeesés mezeje   Kétségbeesés mezeje - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 02, 2012 7:08 pm

A fegyvert sem látod, mint ahogy az ellenségedet sem. Ám mikor újra erőt veszel magadon, és erődön belenézel a szemébe, és meglátod azt., amit ő lát meg. A láthatatlanság úgy látszik csak neked jelent gondot, vagyis csak te nem látsz semmit azon kívül, amit látsz.
Ám a fegyver megvan, és a csel is sikeres. Ellenlábasod azt hiszi, hogy végre feladod a próbálkozásokat, és küzdesz mint egy férfi, de az utolsó pillanatban elvetődsz, és igaz kissé ügyetlenül, mert hát másik ember szemével nehéz látni a világodat.
De miután már beleütközöl, könnyedén megkaparintod. Kevéske ügyetlenkedés után megkaparintod, és még a jó felét is ragadod meg. A lövés sem marad el. Lángok kicsapnak, érzed arcodon a hőt, és azt is, mikor lángra kap ellenfeled. És mint egy fáklya sikolyok között térdre rogy. És szép lassan ég, mint aki el sem akar oltódni.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Kétségbeesés mezeje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kétségbeesés mezeje   Kétségbeesés mezeje - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 04, 2012 6:59 pm

//Bocs a késlekedésért!//

A csl beválik, észreveszem, merre van fegyvere, s még használnom is sikerül. A támadás még neki is túl sok, bár, hogy pontosan mi lehetett, azt még így, a halála után sem értem. Csak állok döbbenten égő teste fölött, mintha várnék még valamire, bár én magam sem igazán tudom, mire is pontosan. Mintha csak azt várnám, hogy belém olvadjon vagy mi, hiszen ha jól vettem ki, ő egyike a 13-aknak, kik egykor együtt én voltam. Voltunk. Zavaros, az tény, de az az undorító démon, aki beküldött ide, azt mondta, meg kell őt győznöm. Viszont azt nem teljesen értem, mennyire segít az nekem, hogy kinyírtam egy részemet. Aki nem mellesleg rendesen fel lett tuningolva, hisz nekem nem volt se tüzet köpő fegyverem, sem láthatatlanságot előidéző képességem a sötétben, szóval bári is folyik itt, valami azt súgja, egy kicsit csal az itteni látszat. Mintha lenne valami a háttérben. Végül nem látom több értelmét maradni, és ha más utat nem találok, a fegyvert továbbra is magamnál tartva, gyanítva, hogy egy esetleges következő ütközetnél, aminek esélye egyáltalán nincs kizárva tekintve, hog még 12-en várnak rám, indulok meg kifelé azon az ajtón, ahol bejöttem, hogy egy másik utat keresve tovább menjek. Tovább... az újabb kihívás felé. Egy újabb lépcsőfok elé a sok közól, melynek iránya visszavezethet engem az életben. Nem tudom, mennyi szenvedést kellhe kiállnom a további próbákon, de ennél biztos nem lesz könnyebb, erre felkészültem, ám ez mégsem szegi elszántságomat. A való élet újra birtoklásának reményteljes tudatában haladok előe fáradhatatlanul, bár lehet csak elvakultam, és most valaki, aki messziről figyeli a szerencsétlenkedéseimet, a hasát fogja nevettében, és élvezi a kínokat, amelyekkel minden egyes lépésemben (a lépcső esetében szó szerint), szembetalálom magam. Mindez viszont már nem érdeke. Belekezdtem a harcba... és most már nemadom fel. Ha kell, hát újra meghalok ezért... de ki fogok jutni innen. Felmászokmajd Gotham-be, visszatérek a Pokolból, s megmuatom nekik, mit tud az igazi Vájár!
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Kétségbeesés mezeje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kétségbeesés mezeje   Kétségbeesés mezeje - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 04, 2012 7:39 pm

A lángok gyorsan égnek, és nemsokára csak por és hamu marad, ám a füst, a mocskos, olajos füst, ami egy ember élve elégetése után. Marja bőrödet és mintha magát a belsődet fordítaná ki. Mintha nem lenne elég hely benned, mintha csak ki akarná szorítani a lelked magát.
A füst lassan beléd szivárog, és erősebbnek érzed maga. Nem sokkal, csak egy keveset. Könnyebb járnod, és a legtöbb sebed, amiből fröcsköl a vér, most alább hagyott.
A fegyver, ami eddig láthatatlan volt, most újra láthatóvá válik, a lámpa kialszik, te pedig kilépsz az ajtón. A csigalépcső tovább vezet felfelé, középen a földszinten a démon ül lótuszülésben, ha lehet ezt nevezni, össze-vissza álló végtagjait keresztbe tételéről. Téged néz és vigyorog, talán élvezi, hogy újabb veszélyekbe hajszolod magad.
A lépcsőn járással járó fájdalmak a legkevesebbet, és a név mely az ajtó felé van írva, újra csak kínokat okoz. Maga az írással van probléma, nem pedig az agyaddal. A démoni szimbólumok mindenkiből ezt váltják ki. Agyadba pedig beleég a "Tövis" név. Belépéskor újabb szoba vár téged. Nem olyan hűs mint az előző, de mégsem a pokolszerű hőség. Bent fonnyadásnak induló növények tömege. Barna levelek, csont szerű gallyak, és elszáradt virágok. Középen hasonló borítású asztal, mögötte a széken pedig egy férfi. Ki szintén ismerős, de nem tudod honnan.

Kétségbeesés mezeje - Page 2 91263-165706-richard-fisk
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Kétségbeesés mezeje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kétségbeesés mezeje   Kétségbeesés mezeje - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Május 05, 2012 2:21 pm

Ellenfelem meghal, de lelke mintha visszaköltözne belém, s bár ez a folyamat meglehetősen kellemetlen, a végén, amint a belém szállt füstről nyugtázom, hogy a részemmé vált, jobban vagyok. A fájdalom enyhül, a sebeim egy része is gyógyul valamennyit, s mintha erősebb is lennék egy kicsivel. Szóval hát ez a feladatom, hogy visszajussak a felszínre. Visszaszerezhetem magamnak a régi önmagamat, csak el kell érnem, hogy a lelkek ismét bennem legyenek. Ezen gondolaton elhatározva magamat, feljebb megyek a csigalépcsőn, és az odalent lévő démont figyelem közben a tekintetemmel, ki a kínjaimon vigyorog. Neki így biztos könnyű, hisz eleve ő hozott ide engem. Olyan lehet ez neki, mint egy 3D-s mozi. Eljutok egy újabb ajtóhoz, s vele együtt újabb felirat tisztázódik bennem, ami egyben talán ezeket a furcsa írásokat is megfejtik nekem. Az előző ajtó felett a "Daráló" szó állt, itt pedig a "Tövis". Ezek talán nem a bent lévő helységek nevei, hanem a személyekéi, akik rám várnak. A lelkeké, akiket újra magamba akarok zárni. Ezért fog végül mindegyik küzdeni önmagáért. Tehát újabb harca kell számítanom. Azt pedig dőreség lenne hinnem, hogy őt majd könnyebb lesz legyőznöm. Már a bent lévő növénysereglet is éppen elég baljós előjel ahhoz, hogy tudjam, itt bizony csata lesz. Így hát különösebb megfontolás nélkül a különös kinzetű, ám magam miatt mégis valahogyan szörnyen ismerős fickóhoz lépek, ki az asztal möött foglal helyet, s felé szólok, remélve, hogy talán nemleges választ ad majd, de persze erre kicsi az esély.
- Maga is bunyózni akar?
Kérdezem, közben pedig próbálok a fejébe nézni, hátha ki tudom deríteni, mire is kell számítanom, mire is készülhet pontosan, így ha egy esetleges támadást tervez ellenem, azt aszerint megpróbálom elkerülni. Bár valami ezt súgja, ez a hapek most keményebb dió lesz az elődjénél, ki immáron voltaképp én vagyok.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Kétségbeesés mezeje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kétségbeesés mezeje   Kétségbeesés mezeje - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Május 05, 2012 3:22 pm

Az arc a maszk alatt megrándul, látványos, ám még sem szembetűnő. Mintha csak egy idegrándulás lett volna, amit te is érzel, a mögöttes tartalmat pedig csak tudod. Nem fogtok harcolni, és ezt gúnyosan hozza tudtodra.
- Nem, sosem volt a repertoárom között a durva fizikai harc. Más ártalmát, és körmönfontabb úton szoktam elérni. Üljön le nyugodtan - mutat a szék felé maga előtt. A szoba levegője kicsit megváltozott, mintha csak sötétebbé változott volna a légkör. Ám a mosoly, ami a maszk mögött van.
Kezét az asztalra fekteti, egyikben egy vörös rózsa van, és éppen a tüskék között kezdi el forgatni az ujjaival. Játszik veled, mint ahogy veled is próbálkozik.
- Mit gondolom maga, miért találkozik most éppen velünk? Miért pont ez a tizenhárom ajtó az élet záloga? - Teszi fel a kérdést, kicsit összefüggéstelenül. Vagy inkább in medias res kezdéssel, csak hogy ne húzzátok az időt annyira. Mert te is érzed, a lent ülő démon, nem fog örökké várni.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Kétségbeesés mezeje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kétségbeesés mezeje   Kétségbeesés mezeje - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Május 05, 2012 3:37 pm

A szoba egyrenyugtalanítóbb számomra Nincs akkora hőség, itt is hűvösebb van, akár csak a Darálónál, viszont ezek a növények továbbra is aggaztamak, ahogyan a velem szemben ülő férfi hűvös nyugalma is. A maszkja sem rejtheti el mimikáját. Mikor azt akarja, hogy leüljek, habozok, de végül megteszem. Egy dolog igaz, hogy nem akar bunyót, viszont a róza az nem nyerte el a tetszésemet, sem az, hogy ennyire magánál tartja. Tuti, hogy előbb vagy utóbb trükközni fog valamit és megpróbál majd megölni. A kérdés csak az, hogy mikor és hogyan? Ezt csak egyféleképp deríthetem ki... szóval kell őt tartanom.
- Nem sak én jutnék ki, hanem maguk is. Nyilvánvaló, hogy maguk 13-an azon személyek, kikkel egykor egy voltam. Azt maga is elismerheti, hogy ez nem valami szívderítő hely, és ha kijutnánk innen, mind a 13-an, mindanyian, erősebbek lennénk. Szabadabbak. Azért ez csak megér egy próbát, vagy maga nem így gondolja talán? Az elődjének nem tetszet az ötlet, mintha én elnyomtam volna önöket... pedig egyértelmű, hogy a jelen helyzetben mind csak árnyékai vagyunk a korábbi önmagunknak. Erről mit gondol?
Kérdezek rá, hogy fenntartsam a társalgást, s részben azért is, hogy a saját gondolataimat eltereljem az idegesítő környezettől, hogy azon töprenghessek, vajon mit forgat a fejében a velem szemben ülő démon, miközben arra várok,vajon mit fog válaszolni a kérdésre. Egyáltaln hatott-e rá bármit is, amit mondtam neki. Őszinténszólva kétlem, de jelen pillanatban ezt az egyetlen meglást látom csak a továbbjutásra.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Kétségbeesés mezeje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kétségbeesés mezeje   Kétségbeesés mezeje - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Május 05, 2012 3:44 pm

Egy szemüveg igazítás, és a kalapjától is megszabadul. Úgy látszik a fejére kicsi a tárgy, ám dísznek az asztalra tökéletes. Megsimogatja maszkos feje tetejét, és csak utána válaszol.
- Mi az, hogy mi meg maga? Nem egyek vagyunk? Vagyis voltunk? Miből gondolja, hogy maga kicsit is különbözik tőlünk? Akkor maga miért nincs itt velünk, ha tizenhárom lélek volt csak magában? Ha pedig csak tizenhárom lélek volt magában, akkor hogy lehet is ugyanannyi ajtó. És ebből következik, ha minden ajtó mögött egy lélek van, ki lehet maga, és mit keres itt? - Teszi fel a kérdést, ami talán érdekes, de az biztos hogy másban már felmerült. A számok törvénye, ha valamennyi kivált belőled, mi maradt benned, és most kiket is kergetsz?
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Kétségbeesés mezeje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kétségbeesés mezeje   Kétségbeesés mezeje - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Május 05, 2012 4:06 pm

A reakciója meglep egy kissé. Nem támad, nem dühödik be, amit váram volna, helyette olan kérdésekkel felel vissza, amik engem érnek úgy, mint egy kemény gyomros, de megpróbálom tartani a tempót, bár néhány kérdésére még magam sem tudtam a választ, révén, hogy eddig ebbe bele sem gondoltam.
- Akkor kezdjük az elején, az első kérdésére válaszolva: Egyek voltunk régebben, míg én valamiért új testet és ezzel együtt vélhetően egy új lelket kaptam, legalábbis azt hiszem, mivel semmire sem emlékeztem, miután első ittájártamután visszatértem a felszínre.
Bár improvizáltam a választ, úgy gondoltam, akad benne némi logika.
- A másik kérdésére válaszolván: egyáltalán nem gondolom, hogy több lennék. Valamiért én nem egy lélek voltam maguk között, hanem egy tárgy. Egy hordozó, ha úgy tetszik, kiben maguk egyesültek. Egy erőt közvetítő, maguk által mozgatott báb vagyok, se több, se kevesebb.
Újabb szünet, majd újabb válasz.
- A harmadk kérdése: Miért nem vagyok itt? Miután visszatértem, külön lélek lettem, új testtel. Így ht itt is vagyok. Hisz maga is láthatja. A negyedik kérdése: Azért van ugyanannyi ajtó, mert én egy elveszett lélek vagyok már csupán, porhüvelye a korábbi önmagamnak, ki a régi énjéért küzd. Azért a 13 személyért, aki korábban volt. Íg én már ismét csak egy csatát vívó eszköznek, egy testnek számítok, nem többnek. A lelkeimért harcolok. Magukért. Magukért, 13-ukért. Ezért van csak 13 ajtó csupán. Utolsó kérdéseire felelvén pedig, hogy ki vagyok, s mit akarok?
Azt hiszem ezt is kifejtettem előző válaszomban, de mé kiegészítésképp hozzáteszem:
- A nevünk Vájár. Ideje visszatérnünk. De ha magának jobb itt, holtan, eme foskupacon sínylődve, ahelyett, hogy istenekként mászkálnánk azemberek között... ahelyett, hogy elfoglalnánk odafent a minket illető tiszteletet parancsoló helyet... ám legyen. De önök 13-an ennél sokkal többr hivatottak. Erről mit gondol?
Kérdezem, hiszen a Pokol még nekik sem jelenthet igazi otthont, és erre próbálok most hatni.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Kétségbeesés mezeje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kétségbeesés mezeje   Kétségbeesés mezeje - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Május 05, 2012 4:24 pm

Figyelmesen hallgatja, és a körülvevő növényzet, még mindig sejtelmesen suhog. Semmilyen támadó mozdulatot nem tesz, csak az egyre idegesítőbb pörgetést a rózsával. Ahogy forog, olyan gyorsasággal, hogy már maga után húzza illúzióját.
- Érdekes. És ha új lelket kapott, akkor miért is akarja magát kilökni ebből a jó kis testből, és helyettesíteni magát lelkekkel? Ez nekem kicsit magas. Ki lenne azaz őrült persze magán kívül, aki öngyilkossághoz folyamodna? Olyan elkeseredett lenne a lélek magában, vagy olyan szörnyű lenne a maga testében, hogy más megoldást nem találnak. - A szemüveg mögött a szemei megvillannak. Talán valamire rá akar vezetni, amit még magad sem tudsz. Talán csak össze akar zavarni, hogy végül a csapdájába kerülj, és végleg itt ragadj.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Kétségbeesés mezeje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kétségbeesés mezeje   Kétségbeesés mezeje - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 11, 2012 6:27 pm

Jómagam is figyelmesen hallgatom, amit a zsás férfi mond, majd válaszolok is a feltett kérdésekre, remélve, hogy ha eléggé elbeszélgeek vele, talán harc nélkül sikerül majd meggyőznöm őt, nem úgy, mint az elődjét.
- Hát az új lelket sem ingyen kaptam. Mindketten... pontosítanék... mind a tizenhármunk pontosan tudja, hogy ennek ára van, s csak idő kérdése, mikor jön el a törlesztés perce, akkorra pedig készen kell állnunk, hogy teljesítsük a feladatot. Viszont ez az új valómban lehetetlen, ahogyan azt maga is beláthatja, hisz amíg egyek voltak... voltunk... sokkal nagyobb is volt az erőnk a jelenleginél. Jogunk van visszaszerezni az akkori állapotunkat, ha teljesítményt várnak tőlünk a fenti világban. Talán elmebajom legmélyén akkor jómagam is ezt láttam be, de most, hogy már tettem is azért, hogy ide visszakerüljek, látom csak be igazán, hogy ami történt, az ezért történt. Én nem az átváltozott Demolition Captain vagyok. Én... vagyis mi... Vájár vagyunk. Ahogyan pedig az elődjénél észrevettem, maguk azon téves hitben vannak, hogy én elnyomtam magukat, meg, hogy én domináltam, pedig a helyzet nem így volt. Én csak egy test voltam, s vagyok most is... az erőt... s azt, ami Vájár voltam... vagyunk, maguk képezték, s képezik most is. Azt az állapotot szeretném ismét megteremteni, ezért vagyok most itt, és szerintem azt Ön is beláthatja, hogy maguknak is jobb lenne a jelenlegi helyzetüknél, ami hát valljuk be...
Itt kissé kétkedve újra körülpillantottam a helységben, majd folytattam:
- ... nem valami kecsegtető.
Majd pillantásomat ismét beszélgetőpartneremre irányítottam, hogy a reakcióját figyelhessem, s várom, mit válaszol majd erre.


//Bocsánat a késlekedésért!//
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Kétségbeesés mezeje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kétségbeesés mezeje   Kétségbeesés mezeje - Page 2 I_icon_minitimeVas. Május 13, 2012 10:58 am

A férfi feláll ültéből, és kezével az asztalon támaszkodva közel hajol hozzád. Nem tesz semmi veszélyesnek tűnőt, vagy bármilyen más gyanús mozdulatot, csak biztos akar lenni abban, hogy egyetlen szó sem kerüli el hallójárataidat.
- És még csak a felét se tudod. De jó úton haladsz - súgja a füledbe a vészjósló szavakat, olyan halk és meggyötört hangon, amilyenre csak egy megtört lelkű ember képes. Majd mintha mi sem történt volna kiegyenesedik, és megkerüli az asztalt. Üres kezét nyújtja kézfogásra, és közben mosolyog. Legalábbis a maszk alatt mintha széles mosolyra húzódna a szája.
- Sokat fog még szenvedni, és ezt nem hagynám ki semmi pénzért. Itt a kezem nem disznóláb. Haladjunk tovább együtt az úton. - Kezd bele, és úgy látszik teljesen igaznak is gondolja a dolgot. Csak rajtad áll, hogy elfogadod vagy sem.
Ám ha igen egy lépéssel, vagyis emelettel közelebb kerülsz a torony felé. Magadba szívod a férfit és újra csak jobban érzed magad. Erősebbnek, fittebbnek, és kicsit ellenállóbbnak a pokol bugyraival szemben. A szoba most már teljesen üres, csak az egyetlen rózsaszál az, ami ott éktelenkedik az asztal középén megtörve ezzel a monotonitást.
Az emeletet gyorsan veszed, már szinte meg sem érzed a különféle kínzásoknak szánt aprócska dolgokat. Szóval az ajtón újabb felirat "Bandita". Benyitsz ugyanaz a félhomály, és ugyanaz a kietlenség. Az asztal székek, és minden.
Mikor belépsz a szokásos módon becsapódik az ajtó, és olyan erejű hátba rúgást kapsz, amitől egészen az asztalig tántorogsz. A hátadban még hegyesen érzed az előbbi interakció nyomait.
Kétségbeesés mezeje - Page 2 Inez_Temple_%28Earth-616%29_002
Hátra pillantasz és a látvány nem éppen leírható. Azok a lankák, a csodálatos formák, a lédús gyümölcsök, ahogy a mozgástól belengenek. Csak kerek szemekkel tudod nézni, ahogy közelebb jön hozzád.
- Már vártalak picinyem - feléd hajol, csak éppen úgy, hogy mindent jól láss.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Kétségbeesés mezeje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kétségbeesés mezeje   Kétségbeesés mezeje - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Május 14, 2012 7:03 pm

Mikor beszélgetőpartnerem közelebb hajol, kissé kezdek tartani attól, hogy ebből ismét bunyó lesz a vége, de nem. Ehelyett csak árnyékolt célozgatást kapok arra, hogy amit eddig itt átéltem, közel sem a legrosszabb kínok kínjai voltak, mint azok, amik még várnak rám. De ez "a felét sem tudod" megjegyzése mintha valami mást is talarna még. Hasonlóan burkoltan célozgatott valamire az az undorító Démon is, aki most a csigalépcső alján terpeszkedik. "Még sokkal többet is kapsz, mint szeretnél..." vagy valami ilyesmit mondott, ami kicsit jobban hangzott, bár most így visszaemlékezve, lehet, hogy mégsem jó értelemben értette, ez pedig kezdi rám hozni a frászt. Mi a franc lesz ennek a vége? Most már kíváncsian várom. Mindenesetre mostantól már második partnerem is a lényem része, és ismételten jobban érzem magam egy fokkal. Olyan érzés, mintha minden egyes lélekkel a régi Vájár énemből kapnék vissza egy keveset, az erejéből. A végén még tényleg igaza lesz a félelmetes, rózsás fazonnak... jó úton haladok. De nem bízhatom el magam. Most nem. Talán van esélyem a túlélésre... így a halál után... de az út még hosszú lesz a visszatérésig. A felemelkedésem útjában még 11 lélekszemély áll, és vélhetően az egyik kiszámíthatatlanabb lesz majd, mint a másik. Különös kézfogásunkat, és "újraegyesülésünket" követően újabb emelettel feljebb haladok, és belépek egy újabb ajtón, ezúttal a Banditához. A helység ugyanannak tűnik, mint az előző két emeleten, de a vendéglátó már nem olyan szívélyes, mint előző csevejpartnerem. Legalábbis erre utal számomra az a bivalyerős rúgás, amit a hátamba kapva az asztalhoz segít nem éppen visszataszító külsejű társaságom, azonban abban, amit mond, van valami vészjósló. Ennek megfelelően válaszolok.
- Azt nem kétlem. De nem mindegy milyen célból. Egy harcon már túl vagyok, így előnyben lenne...
... bár nem minta én ezt annyira bánnám...tettem hozzá gondolatban.
- ... már ha persze meg akar verni. Hisz nem kell feltétlenül ezt csinálnunk. Ez elég félreérthető befejézsre sikerült, igyekszem is nem elmosolyogni magam, mert a végén a hölgyemény még perverznek fog hinni. Egy gondolat viszont igen csak szöget üt a fejembe: ez egy nő... de tudtommal a lelkeim részei közt nem szerepelt hölgy... ilyen babára emlékeznék... bár ha most mellém szegődik... legalább egy jó társaságom már lesz a 13 között. Persze ezt neki egyelőre nem adom a tudtára... hát nem vagyok én öngyilkos típusú férfi. Vagyis... hát... de... de ez most nem számít.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Kétségbeesés mezeje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kétségbeesés mezeje   Kétségbeesés mezeje - Page 2 I_icon_minitimeKedd Május 15, 2012 1:13 pm

//Előtörténetedben nincs semmilyen utalás rá, hogy csak férfiak voltak a mészárláson//

A nő megnyalja szája szélét, enyhén izgató a látvány, ám ami utána történik nem. Felemeli két öklét, és úgy tartja, mint a profi bokszolók szokták. Jobbra-balra mozog, és a lába hihetetlen gyorsasággal jár. Ám mikor befejezed a mondatodat, ő bele is kezd.
- El sem tudod képzelni, hogy mit akarok tőled picinyem. - Ezzel pedig már rohan is feléd. A kettőtök közötti távolságot pillanatok alatt megteszi, és az izmos lába megindul. A bakancsa vagy túl nagy a lábára, és csak a pont ilyen alkalmakra szokta használatra felvenni, vagy akkora lábbal él, amit még egy kosaras is megirigyelne. Ám egyik eshetőség sem kecsegtet téged, mivel a pár egyik tagja, a fejed felé közelít, látszólag a szökési sebesség kétszeresével.


//Kaland sajnos véget ért.//
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Kétségbeesés mezeje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kétségbeesés mezeje   Kétségbeesés mezeje - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kétségbeesés mezeje
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Egyéb területek :: Pokol-
Ugrás: