DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Arkhami kikötő

Go down 
+6
Kurt Bozek / Griff
Lupin
Airie
Joquinn
Andrew Ramirez
Kártyás ember
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 08, 2013 4:55 pm

Olyan volt mint egy álom, mely pillangó szárnyain repül a zongora lágy dallamába kapaszkodva s elrepít messzi messzi tájakra, csodaszép vidékekre, egészen a hegyeken túlra, a kastély mögé. Az a fekete víz, mely némán hullámzott alattam mint egy fekete lyuk, s benne a végtelen semmi. Csalóka volt, oly távolinak tűnt, mégis éreztem hullámok habjának táncát, ahogy olykor-olykor hidegen hozzám akartak érni, megsimogatni lágyan. Tudtam jól, nem nyújthatják felém kezüket, nem ragadhatják meg lábamat. Lehúznának mint egy szörnyeteg a víz mélyébe, egészen körbeölelnének fekete testükkel s én hiába kászálódnék, hiába próbálkoznék, kiszívná belőlem a levegőt, majd szép lassan betöltene saját lényével. Feljebb emelkedem, rikoltó hangom bár nem hallatszik, tüzem gomolygó moraja elnyelni. Felsír egy sirály a távolban, talán figyelmeztetni akar, vagy csak párját keresi? Szétnézek, hátha megtudom, de valójában mégsem.
Megnyílik a fekete lény gyomra, betekintést kapok abba, amit nem látok, s nem is akarok közelebbről látni. Egy szárnyas madár rebben ki belőle, legalább olyan nagy mint én magam. Csatlós vagy ellenség? Fordul meg hirtelen bennem, ahogy lobogó tüze elkápráztatja szemem. S ó jaj, mit látok, vagy mit nem érzek, saját lényem égő lángját pihenésre bocsátotta, talán ellopta tőlem? Megkérdezni sem tudom tőle, elnyeli a fekete létezés, s már nem is látom sehol.
Hosszú folyosó, mint egy labirintus, úgy vonul előttem, megadva az útirányt, merre mehetnék tovább. Magam mögé nézek, de ott csak a sima fal, hátra nem léphetek. Eljutottam volna egészen a kastélyba? Egy láthatatlan burkot átlépve, a főbejáraton keresztül már itt is lennék? Túl könnyű, túl egyszerű, elvégre csak most léptem rá a sárga járdára, még a szívtelen bádogemberrel sem találkoztam, csupán a Madárijesztővel. Hol az oroszlán és hol a nyuszi? Nem fogja őt megenni? Körbepillantok, csupa ajtó mindenhol, egyik kisebb, másik nagyobb. Egyik csukva, másik zárva, olykor a fény villog, vissza akar riasztani, nem tanácsolja közelebb menni. Harcol saját létezésével, nem akarom hogy meghaljon.
Leengedem a földre, ily helyzetben jobb rá hallgatni. A Balga nyuszi nyújtózik egyet, majd még egy egyet, ropognak nem létező csontjai, helyre csúsznak izmai. Felpislog rám, kicsit szimatol, majd lábamat átkarolva búj hozzá szeretettel elárasztva. Szó nélkül fogja meg kezem, s én érzem, már nem kell félnem. Ő már járt itt, már egyszer én is, mindketten közösen. Ő tesz egy lépést, majd én is, lassúakat és óvatosakat, nem kerülünk közel az ajtókhoz, de ahogy elhaladunk mellettük, én mégis bekukkantok kíváncsian, mit rejtenek a nyitottak? Milyen félelmetes titkokat? Nem szól egyikőnk se, szívem hevesen dobog mellkasomban. A folyosó végén egy nagy szobor, azon a Madárijesztő ácsorog. Hol vannak a varjak, melyeket el akar ijeszteni? Én nem látom őket sehol. Közeledünk feléje, lehet nem őket, hanem minket...?
Odaérünk hozzá s megállunk, én csak nézem, Balga nyuszi türelmetlenül ácsorog, menne tovább, tudom hol fél.
- Szia Madárijesztő. Megmondod nekünk hol vagyunk? Óz vagy a Vörös királynő birodalmában? Megmutatod nekünk az utat a Bolond Kalaposhoz? - kérdezem tőle, ujjaim lágyan érintik meg őt, félve, nehogy összetörjön, nem szeretném őt bántani. Barátságos, kíváncsi szemekkel fürkészem őt, mégis roppant elszánt vagyok. Megkeresem a barátaimat, majd a kiutat, akár hol is legyünk, akárkik is legyenek azok.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Vendég
Vendég




Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 24, 2013 6:58 pm

Ramirez:
Épphogy csak végig mondod, amit akartál, a szádon máris egy tapasz landol. Először idegennek tűnik, de végül rájössz, hogy nem más ez, mint agyag, és hamarosan ki is derül, honnan jött. A lámpa fényébe ugyanis belemászik egy elkent, barnás színű fej, mely egy különös lényhez tartozik. Ő Basil Karlo, a.k.a. Agyagpofa. Megpróbálhatod leszedni a szádról a „tapaszt” nem igazán sikerül, és hamarosan csak annyit érzel, hogy a nyakad, mintha fogóban lenne, majd hátad a falnak csapódik, és azon keresztül is mész. A földön landolsz, és ha oldalra nézel, akkor Airie-t láthatod, ahogy beszél valakihez, nem messze tőle pedig egy kopasz alakot, narancssárga rabruhában, melynek felső része hiányzik. A testét vágások ékesítik, neki legalábbis mindenképp ékesség ez.

Airie:
Látod kiszántani Lew-et a mögötted lévő falon keresztül. A szoba egy zárt ajtóhoz tartozott, és ahogy Lew a földön fekszik, rögtön utána egy másik alak is kilép. Teste hatalmas, és barnás színű, mintha sár lenne. Mögötted áll Zsasz, aki mintha méregetne téged valamiért.

Kártyás:
Az árnyékből maga Crane, alias, Madárijesztő lép elő teljes valójában. Neked jelent meg teljes életnagyságban, azok után, hogy játszadozott az elméddel.
Itt kapsz egy szabad kört, tégy Crane-el, amit jónak látsz.

Joquinn:
Hidegséget érzel a lábadon, kezeidet pedig kötelek feszítik, és rögzítenek a falakhoz. Nem tudsz. Amit mondasz, most figyelmen kívül hagyják.
- Nyugalom, kicsikém, hamarosan minden a helyére kerül. – a dolog maga nyugtalanít, túl sokan vannak itt, és nem tudod mi zajlik kint, de a robajokat hallhatod. Előtted egy növény emelkedik ki, feje pedig a neves húsevő virágra, a vénusz légycsapójára hasonlít, ám mégis más. Kitátott szájából egy vastag csőszerű képződmény kerül elő, majd füst, vagyis inkább gáz kezd el felszállni belőle, mely belengi a szobát. A levegő páratartalma megnő, de a hőmérséklet ugyanolyan marad.
- Mr. Crane új anyaga csodálatos. – hallod lelkendezni az egyiküket.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 24, 2013 8:02 pm

Éppen csak végére érek a kérdéseknek de máris agresszív támadás ér, az ismeretlen eredetű anyag egyszerűen elkap és körbefolyik rajtam. Nem is próbálok védekezni, megvárom amíg a földhöz vág, falnak, megfogja a nyakam és minden más. Közben meglátom ki van mindezek mögött, Agyagpofa egyből írom is a jegyzetfüzetbe.
~ Azt hitted legyőzheted a legyőzhetetlent. Ostoba vagy. De majd mindjárt meglátod mennyire hasznos lehet az ha valaki már egy kisebb eséstől is meghalhat.
- Hömm höhhümm hühümmm hühü, hümm hümm, hömm.
Visszafogom a levegőmet, nem veszek levegőt, maximum az agyagot nyelem. Hiába zihálok, hiába az életösztön én nem fogok levegőt venni és ahogy magamat ismerem előbb meghalok mint hogy elájulnék. Ha mégsem akkor nyugodtan kezdek jegyzetelni az ismeretlen lányról és a rabról. Egyre bonyolultabb ez az ügy.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 30, 2013 9:03 pm

Előttem hirtelen egy furcsa maskarába öltözött fickó tűnik fel, a sötétségből előbukkanva. A maszk eltűnt, körülöttem kissé homályos a tér, nem is tudom pontosan, hol is vagyok. Egy darabig megpróbálok az előttem álló alakra koncentrálni, de túlzottan fáj a fejem, kicsit lehunyom szemeimet, és összeszedem a gondolataimat. Ahogy újra felnézek, most már részletesebben is megnézem magamnak ezt a figurát.
Őrültnek őrült, az nem vitás. Ruhájában, maszkjában, és az egész megjelenésével talán ijesztőbb, és groteszkebb látomás, mint az előtte levő rémképek együttvéve. Kiráz tőle a hideg. Ha kötelékeim már valóban elengedtek, felállok a székemből, és megállok a férfi előtt. Már ha férfi.
- Na és te ki vagy? - kérdezem tőle, előre félve a választól. Elárasztotta az őrület a várost. Nem lesz ez így jó, a dilisek fognak itt uralkodni, az meg kinek lesz jó? Kétlem, hogy jó ötlet lenne, de eddig se a jó ötleteim bizonyultak valódi jó ötleteknek, tehát meglendítem a lábamat, és az ütött-kopott sportcipőmet egyenesen az ágyéka felé irányítom. Habár ha ő most még egy illúzió...na mindegy. Már nem igazán foglalkozok azzal, mi valóság, mi nem, egyszerűen megpróbálom túlélni az éjszakát, vagy ha már az nem megy, hát legalább kiélvezem utolsó óráimat.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 31, 2013 2:29 pm

Madárijesztő csendben áll az állványon, igazi szobor e vagy csak jól megjátssza, egyáltalán nem tudom eldönteni, viszont kissé aggaszt, hogy nem válaszol nekem. Oldalra billentem fejem, szemeim kikerekednek, mintha ki akarnának esni helyükről, végül csak nagyot bólintok.
- Értem. Hát köszönöm szépen - mosolyodom el kedvesen, de valójában még mindig tanácstalan vagyok. Kezeimet hátam mögött összekulcsolom és lábujjhegyeimre, majd sarkamra állva hintázok fel s alá, mintha ez lenne a jelszó valamilyen titkos ajtóhoz, vagy hogy Madárijesztő megszólaljon.
Hirtelen mögöttem zajt hallok, s azonnal oda is fordulok. Halkan sikkantás hagyja el ajkaimat, mikor egy idegen fiú jelenik meg a folyosón. Honnan került ide? Félősen pislogok rá, plüss nyuszimat jobban magamhoz szorítom, meg szeretném őt védeni tőle, elvégre fogalmam sincs, hogy ki lehet ő. Talán sikerült tényleg a furcsa jelszó? Kicsit lejjebb ereszkedek, mintha valamilyen bokorban szeretnék elbújni és onnan figyelni őt.
- Te ismered őt? - kérdezem nyuszimtól és le is pillantok rá, majd ismét a fiút nézem. Valamit jegyzetel. Egy lépés, majd még egy, óvatosan, nehogy észre vegyek, akkor is ha pontosan engem néz. Mikor odaérek hozzá, még egy kicsit némán nézem, majd megszólalok.
- Szia. Téged Madárijesztő küldött? - kérdezem érdeklődve, hangom olyan mint egy kisgyereké. Nem várom meg a választ, ijedten lépek el tőle, mikor meglátom mögötte azt a furcsa sáros lényt. Egy lépés hátra, valaminek nekimentem. Gyorsan hátra fordulok, s ott egy alak, aki engem méreget. A félelem egyre jobban eluralkodik rajtam, tudom hogy hamarosan kitör rajtam a pánik. Teszek pár lépést a szobor felé, hogy távolabb kerüljek tőlük. Szemeim ide-oda cikáznak, ahogy őket figyelem.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Vendég
Vendég




Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jún. 19, 2013 1:21 am

A tér ismét zizegni, hullámozni kezd körülöttetek. Úgy tűnik épp történik valami. És valóban: Airie által látott Madárijesztő eltűnik, ellenben helyébe megjelenik az igazi, akir egy injekció pisztolyt tart A Karmester nyaki verőeréhez. Agyagpofa, mikor ezt meglátja, lassan, de biztosan egy sártócsává degradálódik, és nem is mozdul többet.
- Szép volt, barátom! - szól Madárijesztő, ám a címzett valószínűleg a sártócsa.
- most pedig, mindenki szépen nyugton marad, ugyanis, ha a barátotok megkapja ezt a szert, többé sosem kel fel. - vázolja fel nektek. A helyzete képlékennyé vált, túl sokan voltatok egy helyen egyszerre. Körbe-körbepillant a csarnokon, mintha keresne valamit, és az a valami hamarosan rá is talál. A feje fölül egy vékony drótkábel ereszkedik le, melynek végén egy apró mágnes tappancs található, ez kikapja Madárijesztő kezéből a "fegyverét", majd meg is látjátok mitől félt. A semmiből egy fekete ruhás alak csap le, halálpontosan Madárijesztőre pályázva. Ahogy sikerül elkapnia az őrült férfit, Karmestert arréb löki, majd egy pillanattal később füst kezd szétterjedni.
- Megtaláltam, szóljon Gordonnak, hogy készítheti a cellát. - halkan beszél, de mégis halljátok.
- Mostmár minden rendben lesz. - erősíti fel a hangját, és ezt már hozzátok címzi. A füst egy szintetikus anyag, mely megszünteti Madárijesztő mérgét, így lassan az Arkham falai eltűnnek, és mindenki egy koszos, poros, lepukkant raktárépületben találja magát, ami pont a szigettel szemben van.
____________________________________________

Nos, azt hiszem itt ér véget a kaland. Tudom, hogy voltak, hullámhegyek és hullámvölgyek, leginkább részemről, és inkább völgyek. Mindannyian remekül teljesítettetek, és vica-versa megdolgoztattuk egymást, így mindenki véssen fel 3-3kr.-et az adatlapjára, mint jutalom.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Feb. 11, 2014 7:39 pm

Nem vagyunk egyedül


Az Arkham szigetet pásztázva jártok-keltek. Szóbeszéd terjeng, hogy a kutatók értelmes, földönkívüli létformára bukkantak, méghozzá nem is messze. Nem tudjátok pontosan ez mit jelent, mert lehet egy szomszédos bolygó, de lehet akár négy-öt fényévre is, ami a csillagászatban igencsak közelinek számít. A sajtó, az emberek, de még az arkham-i páciensek is erről suttognak, de megint csak találgatnak, vagy most tényleg történik valami? Nem tudjátok eldönteni, ám fejetekbe mégis beette magát a hír, hogy lehet, nem vagyunk egyedül az univerzumban.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Feb. 12, 2014 11:49 pm

Lépteim könnyedek s fejemben sem kavarog semmi zűr. Fura zöld rongykupac mely öltönyömmé s cilinderemmé manifesztálódott, s melyben ott keringenek az elveszett lelkek örök zavarukban őrjöngve. Különös, furcsa, szótlan társra leltem...
Oly sok csoda van még eme mágiától s ismeretlennel teli világon, s mégis az ég felé tekintünk. Sose kételkedtem a földön kívüli életbe, hisz Kai'ckul szolgájaként jártam sok sok bolygón, igaz emlékeim elvesztek lázadásom pillanatában, az idegenek léte emlékezetembe vésődött.
Közben új ruhámmal jött idegen tudat elmém hátuljában motoszkál, duzzog amiért nem teljesítem akaratát. Itt, a fertőzött elmék édenkertjének kapujában állva előre akar törni, hogy magába foglalhassa a sötét lelkűeket, s közben reméli, megszelídítheti zabolázatlan gazdáját.
Igen ezért vagyok itt, hogy jóllakassam őt. Normál esetben nem törődnék vele, ám ezt köszönetképp adom neki, amiért akaratlanul is, de elárult egy kis titkot létemről.
Az, hogy felvehettem eme rongyos, foltos, furcsa maskarát egy új tényt közölt velem. Prischi vége óta érdekel a származásom, s a végtelen ködben fénypont volt eme tény. Viszont Izraelita terhes nőről semmi hír születésem előtt itt Gothamben, így folytatódik a sötétben tapogatózás.
Nagyot sóhajtok, majd húgocskámra gondolok, egyfajta végső búcsúképp, mielőtt végleg eltüntetem elmémből. Fellélegeztem, s egy új kaland felé fordítottam tekintetem. Valami volt ma a levegőben, tudtam jól s élveztem eme tudatot. Itt vagyok felnéztem az égre s ismét az idegenekre gondoltam, s tényleg felkeltette a kíváncsiságomat a dolog. Vajon mennyi hatalom lehet odakint amiről megfeledkeztem, ám mégis csak arra várnak hogy megszerezzem...
Hirtelen ahogy belegondoltam a világmindenségbe, azt akartam hogy az enyém legyen. Egy végtelen játszótér, csak nekem, s azoknak kiket meghagyok. Minden az enyém lesz, az enyém az enyém az enyém !!!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Márc. 04, 2014 7:54 pm

A szigetről érkező rabok hörgése és jajveszékelése átszakítja az éjszaka sötétjét. Az éjszakai égbolton különös jelenség figyelhető meg, ugyanis a Mars most van legközelebb a Földhöz, és úgy néz ki innen, mintha két holdja lenne a bolygónak, noha az egyi kisebbnek. Hirtelen valami más is feltűnik és elszáguld a hold előtt. Gyenge fénye van, de mintha meteor lenne, majd hangos robajjal a szigetet és a várost elválasztó folyóba robban nem kevés vizet vetve mindkét partra, illetve azok közelébe. Ha odamész és megnézed magadnak, egy fura fehér lényt láthatsz, mely magzati pózban lebeg a vízen, és úgy látszik, épp szétfolyni készül.

CAG az éjszakában sétálva keres magának elfoglaltságot, mikor meghallja az éles robajt a part irányából. Nincs közel hozzá, de elég jól lehetett még hallani, főleg, hogy az épületek nagy része gond nélkül visszaverte a hangot, mely így eljutott a füléig.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Márc. 05, 2014 3:47 pm

Mintha csak az univerzum válasza lenne apró kérésemre, egy kis darabkát küldött le nekem a végtelenből, s dobta bele a folyóba. Nem értettem miért pont a vízbe, de különösebben nem is zavart a dolog. Megropogtattam elgémberedett csontjaimat, majd szép lassan a parthoz sétáltam. Furcsa volt az a lény mi épp habfürdőt vett, bizonyítéka lehet az idegen létformákra, vagy lehet csak valaki őrül tudóst játszott. Még az sincs kizárva, hogy az Arkhamban vertek meg valakit nagyon, majd úgy felrúgták, hogy olyan volt mintha mintha az űrből esett volna le. Bárhogy is, legszívesebben azonnal elkezdtem volna bottal piszkálgatni, pesztrálni, de most az egyszer jófiú leszek. A köpennyel kötött egyezségem részeként néha nem leszek olyan mocsadék mint általában, így csettintésemre két szép nagydarab bárány jelent meg, amiket azonnal s vízbe küldtem a jövevényért. Óvatosan alábújtak, majd kivonszolták a partra. Utána sajnos eltűntek, mert annyira eláztak, hogy mozdulni se bírtak, de ez van. A szárazra már én segítettem ki új "barátomat" s finoman pofozni kezdtem hátha felébred, vagy ha felébred akkor reakcióra bírjam. Eközben köpenyem szép lassan felkészült, hogy ha esetlegesen egy gonosz teremtményt fogtam ki, azonnal elvehessem a lelkét. Nagyon reméltem hogy negatív jellemű lényt kaptam az égből, sokkal viccesebb lenne úgy a dolgok alakulása....
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 10:16 pm

Ütemes járással járom a sarkokat. A r*bancaim jól jattolnak. Hát megérdemlek egy zsíros füstölni valót. Vaskos ballonkabátom belső zsebéből előhalászom az elmepuhítót. Ez pont ilyen éjszakákra való.
A csavart "dohányt" élvezettel nyalom körbe, orromhoz tartom, és mélyet szippantok még nyers illatából. Számban ízlelem, míg csak elő nem kerül a gyufa is. Csak egyet kell szipákolni hogy aprócska láng mutassa élvezetek várnak rám. A világ már az első füstkarika után is sokkal nyugodtabb.
Ekkor hallom meg a hangot, valami furcsa és ismeretlen. Kiveszem szájamból a jointot ám ezt még nem okozhatta a kislány. Hát meg kell tudnom mi is volt az. Most kalandozni van kedvem.
Az utcákon körülnézek, és egy eléggé kényelmes autót nézek ki magamnak. Bevetem szaktudásomat, az utcán töltött idővel, és megpróbálom minden feltűnés nélkül elkötni.
Ha sikerül azonnal a part felé vágtatok vele. Nem törődök a kanyargó csavaros úttal, vagy a mozgó világgal, már megszoktam és élvezem a látványt. Úgyhogy irány a forrás, mely tán új füstölni valót eredményez számomra.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeVas. Márc. 30, 2014 11:01 pm

A víz pár perc alatt lecsillapodik, és rövid ideig semmi nem történik. Közeledtetekre azonban bugyborékolni kez egy ponton, mint mikor valaki nagy mennyiséű levegő fúj ki, illetve mintha valami emelkedne. Hamarosan meg is tudjátok mi az.
Arkhami kikötő - Page 2 Karu-Sil
Egy nő röppen fel, fekete-sárga ruhája nem minden napi látvány, és valószínű még nem is láttatok ilyet. Amiben eltér a földi nőktől, azok hiányzó ajkai, egyébiránt humanoidnak látszik.
- Merre van? - mondja alig hallhatóan, és a környéket fürkészi, mikor is kiszúr titeket, de egyelőre nem tesz különösebb lépéseket.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 12, 2014 9:41 pm

- Oh, te arany színben pompázó égi tünemény. Örömömre szolgál látásod. Miben lehetek szolgálatodra?
Mélyen meghajoltam, s cilinderem megemeltem. Figyeltem a különös leányt, közben köpennyel sunyiba letéptem a partra vonszolt valami egy ujját. Később megvizsgálom.
Amennyiben sikerül elvigyorodom, s semmi negatív érzelem nem tükröződik rajtam. Valahogy szimpatikus ez a leány, különösen szimpatikus az ajka, mármint a helye.
Hirtelen elvigyorodok, s lemutatok a valamire.
-Ha ez kell tessék csak. Egyébiránt szeretném megtudakolni, hogy te miféle karaktere lennél eme világnak?
Közben azért felkészülök egy esetleges támadás hárítására, s visszatámadásra.
Vissza az elejére Go down
Árnyvadász
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Árnyvadász


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2014. Apr. 10.

Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Ápr. 15, 2014 9:11 pm

Épp hazafelé tartottam egy nehéz nap után. Dr. Devoltal ma is túlóráztunk ezért lekéstem az utolsó buszt is. Egy asszony megelégelte hogy a férje mindig megcsalja, ezért hamarabb ment haza a munkából és golyót repített mindkettejük fejébe. Aztán felhívta a rendőrséget és feladta magát. Szerintem jól tette, mert a boncoláson kiderült hogy szifiliszes volt a nő.
Nincs mit tenni, gyalog indulok akkor neki. Épp nem messze jártam a kikötőtől, amikor Hirtelen elsüvített a fejem fölött valami nagyon nagy zajjal. Azt hittem hogy rám szakad az ég. Vagy csak megint egy rakétát lőttek Gothemre. Ami a legfurcsább hogy az évente meg is szokott történni.
Nem messze tőlem ért vizet az a valami. A kíváncsiságtól vezérelve nekiindulok kideríteni hogy mi történt. Éppen befordulok az utolsó sarkon amikor olyat veszek észre amit eddig még nem láttam.
Egy repülő női izét?! Első látásra emberi nőre hasonlít, de a mosolya vérfagyasztó.
Éppen egy öltönyös férfivel beszélget, akitől szintén borsózik a hátam. Egy több mint két méteres pasas olyan vigyorral mint a játszadozó ragadozóké.
Hova kerültem én? Az biztos hogy ilyet nem lát mindennap az ember. Lassan hátrálok és visszabújok a sarok mögé. Remélem nem vettek észre.
Halgatózni lehet hogy bűn, de melyik ember nem bűnös legalább egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 26, 2014 10:45 am

- Bolond! Semmi közöm ehhez a világhoz! - és nem vár többet, Lupin nyaka körül valami kattan, és folytogatni kezdi. Színtiszta sárga energiából áll, és a nő még közelebb hajol, lehellete pedig fura mód olyan, mintha dögöket fogyasztana.
- Hízelgéssel nem mész semmire. Nem fog megmenteni. - szűri fogai között, majd egyszerűen félre hajít, és felreppen, hogy körülnézzen. Ekkor pillantja meg Árnyvadászt, és az előző esetből tanulva egy "X" alakú zárat helyez a szájára.
- Csak akkor beszélsz, ha azt mondom. - mondja ellentmondást nem tűrő hangon.
- A Zöldet keresem, tudod merre van? - teszi fel kérdését, és szádról eltűnik az energia-lakat.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 26, 2014 12:10 pm

Az udvariatlanság netovábbja mit a hölgy művelt a sárga fénnyel amint megragadta nyakam, s elhajított. Repültem az égben, teljes s tökéletes tehetetlenségben, már megszoktam az ütéseket így annyira nem kavart fel, hogy a talajnak csapódtam.
Testem emgremegett a csapódástól, ám különösebb bajom nem lett. Feküdtem egy darabig s közben halgattam, amint az arany lányka beszélget azon "megnyerő" srílusában amivel engem is megtisztelt. Kezdem unni, hogy amikor valami különös karakter álja utam először elagyabugyál, majd keres valakit.
Zöld, azt keresi, és nemhiném hogy valami dílert keres.
Nyakamat kicsit megpaskoltam,  hogy visszaszáljon belé az élet, útálom ha folytogatnak...
Éreztem, hogy amint fekszem, agyam lassan elborul, támadni akarok, elrabolni a lány lelkét, habár még sosem próbálkoztam ezzel tudatosan...
Mintha csak fel nem tett kérdésemre reagált volna megszólalt köpönyegem a fejemben:
- Az ő szívét árnyékok lepik be, lelke börtönbevaló...
Ennyi kellett csak nekem, s a ruha megérezvén mire készülök nekem adta pár elítélt fizikai s szellemi erejét. Éreztem amint izmaim megfeszülnek, elmém kitisztul, egézségi állapotom kifogástalanná válik, ám szükség is lesz erre a következő lépésemhez.
Éreztem amint ott fekve, létem lassan elhalványul ahogy atomjaira bomlok, szétesik a test formája, a  a máspdperc tört részének a tört része alatt, s a dögszgú lány mögé kerülök a levegőben. A teleportációs betegség könyörtelen, ki is készít több bennem élő lelket, érzem a hányingert, de így, a köpeny segítségével sokkal könnyebb legyűrni, mint általában.
A lány a másik fazonra koncentrál ezalatt kell támadnom....
Azonnal idézem a két bárányt a kezemre amik próbálják megharapni s így megragadni a lány karjait, miközben a ruhám is szétbomlik s hatalmas kezekké változik amik megpróbálják megragadni a fejét, s a lábait, miközben egy új kéz belenyúl a lelkébe, s megpróbálja kitépni onnan, hogy a testét hátrahagyva örök börtönbe kerüljön, a lelkek köpönyegének redői között.
Én és a ruha s a bennünk élő rabok is minden mentális erejét latba vesszük, hogy sikerüljön fogjul ejtenünk a lányt.
Amennyiben sikerül a ruhán belül körbejárjuk az elméjét, hogy minden megszerezhető információt megtudjunk az általa említett zöldről, meg hogy egyáltalán ő micsoda.
Az egész művelet alatt figyelek a furcsa arany kreációira, s hogy minden ilyen megnyilvánulását le tudjam gyengíteni, pl ha a nyakamnál próbálkozik megint, annyi gyapjút teszek oda, hogy szétfeszíti, más esetekben pedig pajzsként szolgál majd. Az orromba is került egy kis gyapjú, hogy ne érezzem a fertelmes szájszagot. Ha sikerül az egész hadművelet, a kiütött lány testét teljesen kifosztom, és megmosom a fogát.
Az egész esemény alig vett igénybe több időt öt másodpercnél.
Vissza az elejére Go down
Lucy Connor
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Lucy Connor


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2014. Apr. 20.

Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 7:38 pm

Arkhamot később este hagyta el, s érezte ahogy alaposan megéhezett. Krokkot szépen megetette muffinokkal, de saját gyomra üresen maradt. Éppen ezért, mikor motorjával végigszáguldott az utcán, meglátott egy hot-dogos kocsit az út mentén. Mire hazaér, kilyukad a gyomra, s már nem is emlékszik, mikor evett igazi jó amerikai hot-dogot. Apja mindig egészséges dolgokat főz, nem igazán helyesli az ilyen gyorskajákat. Dehát amit nem lát az nem fáj neki. Lelassít, s úgy halad előre, még egy-két kocsi előtte, várják a zöldet. Ujjaival elégedetten dobol a kormányon, gondolataiban elmélyül s azon filozofáll, mit kezdjen Krokkal. A mai, első találkozás nem lett olyan, mint ahogy azt ő valójában elképzelte, de nem is baj. Tekintetével átment az egyik vitrinre, melyben tv-k voltak kiállítva. Az aktuális híreket mutatták be. Robinsonville-ben meggyilkoltak egy fiatal asszonyt és a lányát, valaki felgyújtotta őket. Lucy csak megforgatta fejét, nem is mert tippelni, ki tehetett ilyesmit, hiszen Gotham tele van dilis alakkal. Megmozdul a sor, ő is halad előre, de nem sokat. Lefordul jobbra, az út széllére és végül megáll a hot-dogos kocsitól egy karnyújtásnyira. A motort hadja búgni, még jó hogy le tudott szabályosan parkolni rögtön mellette. Bukósisakját levette és kedves mosollyal nézett az eladósra.
- Jó estét. Egy hot-dogot kérek mindennel és extra csípős szósszal - adja le a rendelését, nyála már a szájában gyülekezik és teljesen megfeledkezik Krokkról, meg minden egyébről és csak a hot-dogra összpontosul.
- És ha esetleg még van hideg coca cola-ja azt is kérnék - teszi még hozzá végül. Az ilyen kiskocsiknak néha szokott lenni egy kis hűtő, amiben van egy-két doboz üdítő, remélli hogy még nem fogyott el. A koffein tudja hogy felpörgeti az agyát, éppen ez kell neki, elvégre ma este még sokáig fent lesz, hogy dolgozhasson a beadandóján.
Vissza az elejére Go down
Árnyvadász
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Árnyvadász


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2014. Apr. 10.

Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 8:46 pm

Hát ez nem jó. Hallottam olyan emberekről, akik különleges dolgokra képesek, de állíthatom, hogy ez a nő, nem ember. Bár az emberi gonoszság meg van benne. Olyan mértékben hogy szerintem kiszorít minden más érzést. Mi hajthatja?
Míg ezen gondolkoztam, csinált valamit az előtte álló emberrel. A látványt nem tudnám leírni, de hogy nyaktörés lesz a vége, az már tuti. Holnap már az asztalon fog fogadni ebben biztos vagyok.
Amikor rá jöttem, hogy nem lenne jó tovább maradni már késő volt. Észrevett! Menekülni legfeljebb a halálba tudok. Úgy értem, hogy megkérem, ne nagyon fájdalmasan öljön meg. De még ha akartam se tudtam volna megszólalni. Valami megjelent a számon. Na, ez Pazar. Még egy jó beszólást se tehetek, mielőtt meghalok?
Nem sok időm volt gondolkodni, így arra a következtetésre jutottam, hogy inkább megpróbálok segíteni neki, minthogy a halott csávó után én is változtassak kicsit a csigolyáim elrendezésében.
Vagyis hogy nem. Úgy látszik, hogy túlélte, és olyan gyorsasággal pattant fel, hogy nem hittem a szememnek. Na, akkor csak nekem nincs itt olyan erőm, amivel élve megúszhatnám?
Míg a „nő” elmondta, amit akart én a másikat figyeltem. Átváltozott tetőtől-talpig. A köpenye mintha élt volna. Ha tippelhetnék, ő se szereti, ha nem figyelnek rá. Szerintem nem volna jó, ha a kettő útjába állnák. Bár sötét van, mégis úgy érzem, napfénynél se lennének szimpatikusabbak egyikük se.
A nő eleresztette a számat. Most mondanom kéne neki valamit? De a Zöldről nem tudok semmit. Kilehet az? Vagy netalán figyelmeztessem az alak támadására?
Az biztos, hogy sehogy se lesz jó. Egy dolgot teszek, ami lehet, hogy beválik. Azt tettetem, hogy elájulok. Nem vagyok nagy színész, de remélem beveszi. Legalább addig se néz a háta mögé. Hátha meglepheti az a fickó. Ő benne se bízom, de egyszerre csak egy gondot kell kiiktatni.
Miközben rogyok össze fele, azért résnyire nyitva hagyom a szemem, hátha történik valami érdekes. Közben persze imádkozom, hogy ne üssem meg nagyon magam, mert ha fájdalmamban elkiáltom magam akkor tuti végem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 9:15 pm

Lupin a köpeny segítségével megpróbálja kiiktatni a nőt, és látszólag sikerül is. Időbe telik, de a nőből egy sárgás színű, halovány derengés kezd kiszállni, ami leginkább egy csontváz alakjára hasonlít, majd ahogy eléri a férfit, egyszerűen szertefoszlik, és a nő megfordul.
- Bolond. Ennek az embernek, - mutat hátra Árnyvadászra. - akkora félelem járja át a lényét, hogy az egész alakulat élhetne belőle. - mondja majd vészjóslóan felkacag, de a nevetése nem tart sokáig, ugyanis valami a suájába repül. Árnyvadásznak bár háttal van a nő, de ha Lupin jobban megnézi, a nő szájában landoló valami piros színű. Mint a...paradicsom. A különbség csak az volt, hogy ez felrobbant és a nő egész arcát valami ragacsos anyag teríti be.
- Szép volt! - kiáltja el magát a hot-dog árus, és majdnem kiugrik a kocsija mögül. Gyorsan odavágja még a kólát a lánynak, majd eltűnik a kocsi mögött, és egy teljesen másik ember tér vissza, ujját a szája elé helyezi és pisszeg egyet, hogy Lucy ne szóljon semmit, és tartsa titokban, amit látott.
- A cég ajándéka. - szúrja még oda, majd eltűnik egy sárgás villanás felé.
Lupin - és esetleg résnyire nyitott szemén át Árnyvadász - szemei előtt egy komikus páros jelenik meg. Lupinnak ismerős lehet az egyik, vele már találkozott.
Arkhami kikötő - Page 2 2kpv2v
Igen, ő Mustár Ezredes, és aki mellette áll, nem más, mint újdönsült partnere - aki egyébként nem lehet több tizenöt, tizenhat évesnél - ő Ketchup Kapitány.
Arkhami kikötő - Page 2 Dg44g3
Ő dobta a paradicsomot, és mikor felrobbant, öröm táncot járt, míg a nő próbálta lekapargatni a ragacsos anyagot az arcáról.
- Mocskos majmok! Megkeserülitek! - sziszegi a nő, de nincs sok ideje, mert valami tarkón vágja, és ahogy előrebillen, Mustár Ezredes áll mögötte kezében egy-egy virsli-nuncsakuval, és akárcsak az akciófilm hősei, trükközik a fegyverekkel. Ketchup Kapitány veszi kezelésbe a nőt, és kezében egy pisztoly villan, de ez nem hagyományos fegyver. Piros-fekete színben játszik, és két ravasz van rajta. Egyik sárgás, másik piros színű.
Arkhami kikötő - Page 2 PROD_1149079_XL
Ahogy a srác meghúzza a ravaszt, egy vörös csík csap ki belőle, és a nő szájába lő vele, aki rögtön sűrűn zihálni kezd, ahogy próbálja a kellemetlen, csípős ízt kihűteni a szájából.
Vissza az elejére Go down
Árnyvadász
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Árnyvadász


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2014. Apr. 10.

Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 10:40 pm

Szemem már nagyon nem csak résnyire van nyitva. Na, ez igen! Megjött a felmentősereg! A félelem teljesen elpárolgott belőlem, és átvette a helyét a döbbenet. Nem mondanám, hogy meglep Gothemben flúgos alakokkal találkozni, na de ez? Szerintem ezek a srácok először hagyják, hogy az ellenfél félig halálra röhögi magukat, és akkor beviszik az utolsó ütést. Több mint valószínűleg egy faviccel.
És nem voltak kismiskák! Első látásra legalább egy szinten voltak Ms. Szépmosolyal! Furcsáltam hogy a másik pasi nem tudott ellene tenni semmit, erre megjelenik két bohóc, akik seperc alatt legyűrik a csajt. Nem mondom, hogy nagyon sajnálnám a lányt. Épp ellenkezőleg. Örülök, hogy lekötik.
Szívesen segítenék nekik, csak nem tudom hogyan. Ha a közelébe megyek, akkor nekem végem. Plusz, ha nem emberi teremtmény, akkor az a kis üveg kloroform se nagyon lenne hatással ellene.
Ezért nagyon „lassan”,vagyis pontosabban, ahogy a lábam bírta, fedezékbe húzódom, az egyik ház sarkánál. Még ha nem is tudok nekik segíteni, legalább nem leszek láb alatt. Bár nem tudom, hogy ki fog győzni, de az a két harisnyás fickó valamiért szimpatikusabb nekem. Talán azért mert nem akartak megölni? Igen, ez nálam + pont.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Május 05, 2014 4:55 pm

Szélesen elvigyorodom az Ezredes látására, meglepedett, hogy túlélte a korábbit. Ostoba naív, bolond, ám a hasznomra lesz.
Furcsa paradicsomos kombójuk után, hagyom, hogy övék legyen a főszerep, s mindenben segítek nekik, hogy legyőzzék a sárga hölgyet.
Hirtelen valami eszembe jut, s elvigyorodom. Még sosem használtam hatalmát eme ereklyének, ám úgyérzem épp itt az ideje.
Érzem amint a lábaimba az izmok feszülnek ahogy békaként felugrom, majd hirtelen elefánt erejével csapok le a csípős íztől prüszkölő lányra. Nem akarok komoly sérülést bevinni, csak ki akarom ütni, hogy kikérdezhessem, majd a köpennyel megkötözöm. Ahogy sejtem a köröttem lévők szíve tisztább az enyémnél, s még jól jöhet ha közéjük valónak hisznek. Amennyiben segítség kell valakinek, azonnal segítek a három közül bármelyiknek, s ha sikerült lecsapnom a sárga ajkatlant, hagyom, hogy a többiek tegyék fel először a kérdéseket. Én addig végigmérem, hátha rájövök valami módon az erejének a mibenlétére. Alaposan megfigyeltem az eddigi kreatúrákat, s biztos hgoy az elméjén kersztül idézi a kreatúrákat, ám azt jó lenne tudni, valyon ereklye, vagy saját erő áll a hatalma hátterében. És ha sikerült lecsapni, ha nem, ki akarom kérdezni az úgynevezett "alakulatról" amit az előbb említett.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 2:38 pm

Úgy látszik, hogy a két komédiás szuperhős kézben tartja a helyzetet. A fiatal srác egy méretes fakanállal csapja arcon a nőt, majd az Ezredes vágja arcon a virsli-nuncsakujával, és egy sajtpisztolyt előrántva, elkezd olvadt sajtot lövöldözni, körbe nőn, hogy a földhöz szögezze. Mikor megvannak, mindketten lihegnek, mint akik lesprintelték a maraton. Árnyvadász ugyan elrejtőzött most, de így talán bátorkodhat előjönni, hogy a komoly veszély elűlt. Lupin közelebb lép, és bár az Ezredes nem ismeri fel őt, barátilag megveregeti a vállát. A férfi felteszi a kérdéseit, de a nő csak sziszeg, de nem válaszol, úgy néz ki nem fog együtt működni. Egészen egy új tag megjelenéséig.
Arkhami kikötő - Page 2 320px-John_Stewart
- Hagyjátok őt rám. - ereszkedik le a levegőből, hasonló ruhában van, mint a nő, csak ami azon sárga, rajta zöld színű.
Vissza az elejére Go down
Árnyvadász
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Árnyvadász


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2014. Apr. 10.

Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 15, 2014 1:53 pm

A kis komédiás társulat úgy legyűrte a mosolygós csajt, hogy az semmit se tudott ellene tenni. Bámulatos volt. A régi fekete-fehér hangnélküli komédiás filmeket mintha összeolvasztották volna a karatés filmekkel. Nem tudtam hogy a végén tátsam a szám vagy tapsoljak.
Végül is előbújtam a rejtekemből és lassan megközelítettem a kis csapatot. Nagyon nem mentem közel a nőhöz, nehogy véletlenül bajom essen. Épp meg akartam kérdezni hogy mi folyik itt, amikor megjelent egy hasonló öltözetű pasi, mist a kiscsajnak volt. Látszott rajta hogy nem kis pályás. A ruhájukból arra következtettem, hogy hasonló, egymással konkurens helyen dolgozhatnak.
Amikor meghallottam, hogy mit mondott kicsit felment bennem a pumpa.
- Bocsánat a nyers modoromért, de hogy képzeli ezt? Ez a két hős megmentette az életünket, és helyettük akarja learatni a babérokat? Amikor megjelent a „hölgyemény” valaki zöldöt keresett. Szerintem az maga volt. De amikor veszélyben voltunk, mégis ők mentettek meg minket, nem pedig maga. Legalább megköszönhetné nekik, és egyenrangúként hallgathatnák ki a foglyot.
Mikor ezt végigmondtam rájöttem hogy rossz ötlet egy repülni képes egyént magamra haragítani, ha én nem tudok repülni! De már nincs mit tenni. Kicsit meghúzom magam és lesütöm a szemem. A hősködést inkább a profira kellene hagyni. Bár nem hiszem hogy megöl emiatt, de nem is fog most már kedvelni.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 30, 2014 5:58 pm

Nyugodtan álltam, míg a zöld egyenruhás leereszkedett közénk, s egyre inkább furdalt a kíváncsiság a történések miatt. A férfi megszólalt, s kissé feljebb szaladta  szemöldököm a hivatali szöveg miatt. Elég fellengzősre sikeredett, ám én a jelenlegi helyzetben nem szóltam volna be ekkorát, mint eddig rejtőzködő fiatal barátom, habár meg kell hagynom, szimpatikus volt a dolog.
Most az egyszer valami azt súgja a fény oldalára álljak kicsit, ezért biztatóan rátettem az előbbi zöld ruhásnak beszólóra a kezem, mintegy nyugtatásként s megszólaltam.

- Elnézést a barátom kirohanásáért, csak még nemigen tudja hova tenni a szituációt, ahogyan én sem. Megtudná mondani, már ha nem bizalmas az információ, hogy miféle egységhez tartozik, ugyanis az biztos hogy valamiféle katonai szervezet része.
Továbbá az én részemről örömmel segítek bármiben. A nevem Holdfejű s bizony vannak oly képességeim, amik még a hasznára is válhatnak.

Kíváncsi vagyok, mi sül ki ebből az egészből..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 30, 2014 7:17 pm

A férfi nem marad a levegőben, egészen a talajig ereszkedik, majd a nő csuklóján egy, az övéhez hasonló, de zöld energiából álló bilincs kattan.
- A nevem John Stewart, és a Zöld Lámpás osztag tagja és a 2814-s szektor örzője vagyok, amibe a Föld is beletartozik. - mondja el a szöveget, mintha csak most olvasta volna. Árnyvadász kirohanására különösebben nem reagál, látszólag már hozzászokott, vagy hozzászokhatott az ilyenekhez.
- Bocsáss meg nekem, de egy egész űrszketort kell felügyelnem, és hidd el, ha azt mondom, hogy egy ilyen egész hatalmas. - mondja kissé lazább hangvételben. Mikor Lupin előre lép, John csak felhúzza a szemöldökét. Nem nagyon ért ehhez a színpadias fellépéshez. Odasétál a nőhöz, majd talpra rántja, míg Mustár Ezredest és hű segédjét már nem látjátok sehol. Úgy néz ki, akármennyire is komikusak, értik a dolgukat, amit itt elvégeztek, és már el is tűntek az éjszakában.
- A helyzet az, hogy valamit terveznek, mert jelentést kaptunk a Marsról is egy másik Lámpástól. Sajnos többet én sem tudok. - mondta el nagy vonalakban, amennyit tud, és a nő épp szólt volna, mikor a száján egy energiazár jelent meg, és nem tudott szólni.
- Ha megengeditek, elviszem az Oa-ra, ahol az Örzők majd kihallgatják.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Arkhami kikötő
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Adams Kikötő
» St. Martin kikötő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Arkham sziget-
Ugrás: