DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Arkhami kikötő I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Arkhami kikötő I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Arkhami kikötő I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Arkhami kikötő I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Arkhami kikötő I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Arkhami kikötő I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Arkhami kikötő I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Arkhami kikötő I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Arkhami kikötő I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Arkhami kikötő I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Arkhami kikötő

Go down 
+6
Kurt Bozek / Griff
Lupin
Airie
Joquinn
Andrew Ramirez
Kártyás ember
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Arkhami kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő I_icon_minitimeHétf. Okt. 17, 2011 9:56 pm

Egy kis móló. Általában kisebb hajók, csónakok szoktak kikötni, hogy élelmet és gyógyszert hozzanak az intézetnek. Néha a látogatók is vízi úton érkeznek.

Arkhami kikötő DSCN9882
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Arkhami kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő I_icon_minitimeHétf. Okt. 17, 2011 10:09 pm

Előzmény: Arkham elmegyógyintézet-egyéb helyiségek

Lassan, óvatosan lopakodsz a kis hajó felé, Davis-el az oldaladon. Így közelebbről látjátok, hogy két puskás őr áll a móló végén, miközben három matróz ládákat pakol ki a hajóból.

-Ha azt a hajót sikerül megfújnunk, lelécelhetünk innen. Intézzük el a mocskokat.-aztán, mielőtt még bármit is reagálhatnál, előrobban a rejtekhelyről, és ráveti magát az őrökre. Nincs más választásod, csatlakoznod kell ehhez az őrült rohamhoz.

Idegbeteg az első mozdulatával lesodorja a mólóról a két őrt, akik nagyot csobbannak a vízben. A három matróz ráveti magát a társadra. Már épp beszállnál te is a bunyóba, mikor a hajóról rád veti magát valaki. Elesel, és kieseik a kezedből a gumibot. A fickó rád mászik, és elkezdi püfölni a képed. Valamit gyorsan ki kell találnod, hogy kiszabadulj.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Arkhami kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő I_icon_minitimeKedd Okt. 18, 2011 8:16 pm

Davis. Tehát ezt a beteg pszichopatát Davisnek hívják. Jó tudni. Nem hinném, hogy lenne időm, vagy kedvem megismerni, de egy dolgot már tudok: ez a fickó nem tervez, nem készül előre, ez csak spontánul nekiront a falnak, aztán lesz-ami-lesz alapon sodródik az árral.
Most is nekiront az őröknek. Amint a három matróz nekiindul a társamnak, már rohanok is, mire kellemetlen meglepetés ér. A hajóról rám ugrik valaki, mindketten elvágódunk a mólón. Izomból elkezdi ütni az arcomat, én meg, mintha már nem lennék így is halál fáradt, és nem fájna minden végtagom, próbálok visszaütni. Persze a fegyverem eltűnik, a faszi meg túl erősnek tűnik ahhoz, hogy sikeresen meg tudjam verni. Más ötletem támad. Miközben a csávó csak a kezeimet fogja le, a lábaim szabadok. Elkezdek gurulni, le a mólóról, be a vízbe. Lelkileg felkészülök a hideg vízre, és a fulladás lehetőségére - még mindig jobb, mind diliházban végezni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Arkhami kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő I_icon_minitimeSzer. Okt. 19, 2011 4:31 pm

Ellenfeledet túlságosan leköti, hogy pépesre verje az arcod, nem veszi észre tervedet. Nagyot rántasz a fickón, mire mindketten a vízbe csobbantok. Mivel te felkészültél az esésre, nem nyelsz annyi vizet, mint a másik, aki eszeveszetten csapkodni kezd maga maga körül. Amint sikerül kidörzsölnöd szemedből a vizet, körülnézel, hova is kerültél. A hajó túloldalán találod magad. Mivel elég alacsony a pereme, felhúzhatod magad a fedélzetre. A másik oldalon a két őr a létra felé úszik. Látod, hogy hamarosan fel tudnak mászni a mólóra, Idegbeteg mögé. Társad nem látja őket, mivel elégé lefoglalja három ellenfele. Mit teszel?
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Arkhami kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő I_icon_minitimePént. Okt. 21, 2011 5:29 pm

felhúzom magamat a hajó oldalán, majd levegő után kapkodva elterülök a fedélzeten. De legalább a terv bevált, a szerencsétlen őr ott csapkod a hideg vízben. Amint felemelem a fejemet, elnézek Davis felé. Hupsz. Két őr elkezd úszni a móló felé, egyenesen a társam irányába. Na, már csak ez hiányzott.
Egyik kezemmel végigsimítom a mai nap után egy groteszk, véres masszává hasonlító arcomon, a másikkal pedig elkezdek kutatni valami eldobható után. Egy pillanatig elgondolkozok a kiáltás lehetőségén, de végül is elvetem, még nem tudom, ki tudja, hogy itt vagyunk. Valahogy csendesen kellene végezni ezzel.
Lehet, hogy a türelmetlenségem miatt, de nem találok fegyvert a sötétben. Nem is baj. Vészesen fogy az idő, és ha a nagy melákot leteperik, egyedül aztán semmi esélyem nem lenne ellenük. Így hát, összeszedve minden úszó tudásomat, belevetem magam a vízbe (egy fájdalmas hasassal), egyenesen az őrök mögé. Megpróbálok akkorát ugrani, hogy pont elérjem őket, majd, amelyik épp közelebb van, megragadom a torkát, és elkezdem fojtogatni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Arkhami kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő I_icon_minitimeSzomb. Okt. 22, 2011 11:30 pm

Vacogva állsz a fedélzeten, és közben azon gondolkodsz, hogyan segíthetnél a társadnak. Jobb ötleted nem lévén, a vízbe veted magad. A két őr közül az egyik már elkezdet felfelé kapaszkodni a létrán. A másikat azonban sikerül meglepned. Ráveted magad, majd fojtogatni kezded. Az őr veszettül csapkodni kezd, ám hiába, nincs esélye, a meglepetés a te oldaladra döntötte el az összecsapást. Hamarosan már csak kis ellenállást fejt ki, végül semennyit. Miután végeztél áldozatoddal, látod, hogy közben a másik őr felkapaszkodott a mólóra, aztán eltűnik a látómeződből. Utána kell másznod.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Arkhami kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 10:45 am

Sikeresen megöltem az egyiket, de amint elkezdem keresni a másik őrt, ijedten látom, hogy az már feljutott a mólóra, és már el is tűnt a látókörömből. A francba! Elkezdek úszni a létra felé. Felmászok rajta, és ha van rá esélyem rávetem magam az őrre, vagy az egyik matrózra, épp ki van közelebb. Tervem továbbra is az, hogy sorba lelökök a vízbe mindenkit, habár lehet, hogy előtte tarkón kéne vágni őket, vagy valami, hogy el is ájuljanak. Mert gondolom úszni azért még tudnak. Erről jut eszembe, mi történt azzal az őrrel, aki belesett a vízbe?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Arkhami kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő I_icon_minitimeSzer. Okt. 26, 2011 11:37 pm

Víztől csöpögve elkezdesz felfelé mászni a létrán. Reszketsz a hidegtől. A végén még összeszedsz magadnak egy szép kis tüdőgyulladást. Mikor felérsz, látod, hogy Idegbeteg már csak két fickóval küzd, a harmadik betört fejjel fekszik a mólón. Az őr, akit követtél, épp készül rávetni magát a társadra. Ám te vagy a gyorsabb. Bár felfigyel a lépteidre, már nem tudja elkerülni a támadásod. Mindketten a földre estek. Egyelőre te vagy a jobb helyzetben, de ez még változhat. Most nem tudsz legurulni a vízbe, ugyanis a móló közepén dulakodtok. Mást kell kitalálnod, ha leakarod győzni a fickót.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Arkhami kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő I_icon_minitimeCsüt. Okt. 27, 2011 8:23 pm

Remegve az éjszakai hidegben, nekiugrok az őrnek. Látom, ahogy megfordul, bizonyára a lépteim zajára, de már nincs esélye. Mindketten eldőlünk, nekicsapódunk a mólónak. Rögtön elkezdem fojtogatni. Nem maradt sok időnk, az épületben bizonyára gyorsan rá fognak jönni, hova tűntünk. Az adrenalinszintem, a hűvösség, ami átfut az egész testemen, és legfőképp a mérhetetlen dühöm erőt ad. Elegem van mindebből. A gyűlöletem legyűri a fájdalmamat, de érzem, amint vége lesz mindennek, és lepihenhetek (remélhetőleg Arkhamon kívül), akkor bizony érezni fogom ennek az éjszakának a megerőltetéseit. Már most is összeszorított foggal vergődtem a vízben, plusz még csurom víz is vagyok. De mindez nem számít, csak ki innen, ki ebből a földi pokolból.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Arkhami kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő I_icon_minitimeVas. Okt. 30, 2011 10:10 pm

Miután végigvágódtok a mólón, egyből a torkára kulcsolod a kezed. A fickó hörögve próbál kiszabadulni a szorításból, ám neked erőt ad a dühöd, és végül véget ér a csapkodása. Hirtelen minden erő eltűnik a karjaidból, zihálva fekszel a mólón. Vajon mennyit bírsz még ki a mai este folyamán. Kis idő múlva sikerül feltápászkodnod, és látod, hogy Idegbeteg összeüti két ellenfelei fejeit, amik aztán szinte egyszerre koppannak a móló deszkáin. Szabad az út a hajó felé. Végre! Szinte egyszerre kezdtek futni a jármű felé. Idegbeteg egyből a kormányhoz ugrik.
-Régen én is dolgoztam egy ilyenen, tudom, hogy kell vezetni.-azzal beindítja a motort, és lassan elkezdtek távolodni Arkham partjaitól. Látjátok a távolban a keresőcsapat lámpáinak fényét, de tudjátok, már nem érhetnek el bennetek.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Arkhami kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő I_icon_minitimeHétf. Okt. 31, 2011 9:24 am

Amint a fickó felhagy a csapkodással, zihálva elterülök az élettelen hulla mellett. Alig kapok levegőt, és még nem is ez a nagyobb baj. Minden erőm elillant. Hát ilyen nincs. Alig különbözök a hullától itt mellettem. Végül remegve feltápászkodok, és körülnézek. Sehol senki. Davis, a társam, elkezd futni a hajó felé, én pedig, összeszedve minden tartalékomat, követem. Amint felérünk a hajóra, Davis a kormányhoz megy, és elkezd arról dumálni, hogy ért ezekhez, tudja vezetni. Oké. Felőlem akár egy félkarú csimpánz is nyugodtan vezethetné, amíg elvezeti innen, ebből az őrültekházából.
Elindulunk. Szinte úgy érzem, mindenhonnan folyik a vérem. Nagy eséllyel pár csontom is szerencsétlen véget ért a mai nap. De nem érdekel. Feltápászkodok a hajó hátuljában, és visszanézek Arkham épületeire. A zöldes fények ide-oda járkálnak, a sziréna kísértetiesen hat a hideg éjszakában. Bizonyára már kiküldtek egy keresőcsapatot. De mi már itt hajózunk, messze tőlük. Vajon utolérhetnek még? Ki tudja. Elképzelem, ahogy a sok őr és ápoló visszatereli a betegeket a cellájukba, és elkezdik összeszedni a halottakat. A sebesülteket elküldik a speciális kórházba, abba, amelyiket pont most világított meg az egyik óriás reflektor.
És most minden olyan nyugodtnak tűnik. Betegesen nyugodtnak. Itt áll ez az idegbeteg, bivalyerős monstrum a kormánynál, én pedig, mint egy lélegző hulla, ott fekszek a hajó hátuljában. És mégis, kiszabadultunk. Csodálatos érzés.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Arkhami kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő I_icon_minitimePént. Nov. 04, 2011 12:22 pm

Kimerülten fekszel a hajó hátuljában, közben figyeled, ahogy Davis a hajót kormányozza. Békésnek tűnik minden. Talán véget értek megpróbáltatásaid.

Épp szundítanál egy kicsit, amikor egy nyögést hallasz Idegbeteg felől. Amikor kinyitod a szemeid, megdöbbentő látvány tárul eléd. Davis a padlón térdel, miközben egy fickó áll fölötte, kezében véres kés. A matróz az, akivel a harc elején begurultál a vízbe. Úgy látszik ő is felkapaszkodott a hajóra, és csak az alkalmat várta, hogy előjöhessen.

Nagyot taszít Davisen, aki nyögve előreborul a padlón. Egy nagy, véres sebet pillantasz meg a hátán. Nem mozog. A matróz most vigyorogva feléd fordul, szemeiben őrült fényt látsz megcsillanni.
-Majdnem megfulladtam miattad, te szemét! De most kibelezlek!-elszántan megmarkolja a kést, majd elindul feléd...
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Arkhami kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő I_icon_minitimePént. Nov. 04, 2011 4:23 pm

Már épp behunynám szemeimet, és végkimerülésemben elaludnék, amikor egy halk, erőtlen nyögést hallok a kormány felől. Davis felé fordulok, majd, hogy a vizes ruhám, az éjszaka hidege, vagy a látvány miatt, hirtelen megmerevedek. Mi a franc?! Látom a férfit a késsel, de kell egy kis idő, mire észbe kapok. Hiszen ez volt az, aki beleesett a vízbe! Én hülye meg persze totál elfeledkeztem róla.
-Majdnem megfulladtam miattad, te szemét! De most kibelezlek!
Mondja, majd megindul felém. Fogalmam sincs, mit tegyek. Mindenem fáj, meg se tudok mozdulni. Hihetetlen erőfeszítés árán felemelkedek négy kéz-lábra. És most? Ez a beteg állat egyre csak közelít, kezében a véres kés, és nem hiszem, hogy egy kis könyörgés meghatná. Rémülten, és idegesen keresek valamit a környezetemben, ami valahogy segítségemre lehetne. A szemem megakad a vízen. Csak egy pillanatig habozok, majd belevetem magam az Arkhamot és Gothamet elválasztó vízfolyamba. Ha az a fickó rám támadna a hajón, semmi esélyem se lenne, így viszont még nincs veszve minden. Még mindig teljesen át vagyok ázva, így alig érzem a víz hidegét. Ismét a tartalékaimhoz nyúlva alámerülök, és átúszok a hajó másik oldalára, majd fogást keresek rajta, valahogy úgy, ahogyan bizonyára a matróz is csinálta. Egyelőre ott maradok, megvárom, ellenségem bevette-e, és hgoy mi lesz a következő lépése.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Arkhami kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő I_icon_minitimeKedd Nov. 08, 2011 12:22 pm

A késes matróz látványától úgy döntesz, jobb neked a vízben. Ismét elnyelnek a hullámok. Szerencsédre mikor Davis összeesett, véletlenül leállította a hajót, így nem maradsz le a járműtől. Átúszol a hajó alatt, és a túloldalon kötsz ki. Látod, hogy a fickó árgus szemekkel figyeli a vizet, hasztalan, a sötétség miatt nem sokat lát. Mikor feléd fordul, gyorsan lebuksz a víz alá, így nem látott meg. Mikor újra felbukkansz, látod, hogy odébb rúgja Idegbeteg testét, majd a kormányhoz megy, hogy elindítsa a hajót. Ám hirtelen Davis megmarkolja a fickó bokáját, és lerántja maga mellé, a hajópadlóra. Látod, hogy dulakodni kezdenek. Ha sikerül közbeavatkoznod, együtt talán elintézhetitek a matrózt...
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Arkhami kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő I_icon_minitimeCsüt. Nov. 10, 2011 5:15 pm

Felkapaszkodok a hajó oldalára, és fülelek. Semmi. Amint kissé feljebb húzom magamat, látom a matrózt, amint egy nagyot belerúg Davis látszólag mozdulatlan testébe, majd odalép a kormányhoz, és elkezd matatni a sötétben. Bizonyára megpróbálja visszairányítani a hajót Arkhamba. Ezt nem engedhetem. Már épp azt fontolgatom, hogy ráugrok hátulról, amikor a társam hirtelen elkapja a szerencsétlen bokáját, és lerántja maga mellé, egyenesen a padlóra. Egy újabb harc kezdődik, és az én szemszögömből lehetetlen megmondani, ki áll a helyzet magaslatán. Felhúzom magamat a hajópadlóra, majd kis megállás után belevetem magam a harcba. Ha a matróz van felül, megmarkolom a két kezét, és minden erőmmel hátrafeszítem, ezzel teret engedve Davis erős ütéseinek, ha viszont a társam van felül, akkor megpróbálok a matróz nyakához utat találni, és elkezdem fojtogatni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Arkhami kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő I_icon_minitimeHétf. Nov. 14, 2011 11:09 pm

A dulakodók mögött állsz lesben, várva a megfelelő pillanatot, hogy közbeavatkozz. Sikerül is megragadnod a fickót, alkarodat a torkára szorítva fojtogatni kezded. A matróz próbál lerázni, de te mozgósítod utolsó erőtartalékaidat, és nem ereszted a prédát. Egy idő után lanyhul az ellenállása, a végén pedig meg is szűnik. Végigdől a hajónpadlón, holtan. Zihálva roskadsz le mellé. Teljesen kikészültél. Tested minden pontja sajog, ráadásul majd megfagysz vizes gönceidben. Egy ideig csak fekszel, majd észbe kapsz, hogy még nem menekültél meg. Ki kell kötnöd a túlparton! Mikor feltápászkodsz, látod, hogy Davis szívéből a matróz kése mered az ég felé. Utolsó társad is meghalt. A húsz próbálkozóból csak neked sikerült megszökni Arkham poklából. És nemigen vágyakozol vissza. A vízbe lököd a két hullát, majd a kormányhoz lépsz. Viszonylag hamar kitapasztalod a hajó irányítását, és a túlpart felé kormányzod a hajót. Végül sikerül kikötnöd. A hajóban találsz száraz ruhát, igaz kicsit nagyok rád, de legalább nem fagysz meg. A zsebekben találsz némi készpénzt is. Látod hogy a part mentén rendőrök járőröznek, ám sikerül őket elkerülnöd. Eltűnsz a Gothami éjszakában.

//Kalandod véget ért! Remélem jól szórakoztál. Bane //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Arkhami kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő I_icon_minitimeVas. Márc. 03, 2013 8:16 pm

//Rettegés és Ideggáz kaland kezdő reagja//

Szóbeszéd terjeng Gotham szerte, miszerint az emberi félelmek alakot öltenek, és egy újfajta terrorban tartják a várost. Nem válogat az áldozatokban, megtalálható közöttük, fiatal, idős, férfi, nő, de még a felső tízezer, és egy hétköznapi dokkmunkás is. Nem sok információ áll a rendőrség és az emberek - hősök és gonosztevők is - rendelkezésére, a túlélők száma igen kevés, eddig mindössze két emberről tudnak, ők viszont mind a ketten az Arkham Elmegyógyintézetben lettek "elszállásolva", ugyanis a gotham-i vezetés próbálja a szőnyeg alá söpörni az incidenst, illetve az incidenseket, amennyire lehetséges.

Egy este ti is ennek az őrültnek az áldozataivá váltok. Legyetek bárhol, egy apró kapszula mellett sétáltok el, amit vagy észrevesztek, vagy nem. Időzítőre van állítva, és amint elhaladtok mellette, akkor old ki, és engedi ki a gázt, koncentráltan, egyenesen az arcotokba. Amint belélegzitek a gázt, egy-egy alak ugrik elétek.

Joquinn: Te egy elég fura alakot látsz magad előtt. Egy férfi, jó két méter magas, zöld szőr borítja a testét, a feje megnyúlt és a szemei túlságosan nagyok, és szintén zöldek, a bőre viszont fakó szürke, hegyes füle, és pikkelyes farka van. A szájából penge éles, hegyes fogak állnak ki, melyről valamiféle zöld trutyi csöpög. Hörög, mint egy zombi, és lassan, de biztosan közeledik feléd.

A Karmester: Előtted egy mocsár szerű szörny áll, ha bármit tenni próbálsz ellene, magába szippantja, illetve visszalöki a támadásaidat.

Airie: Egy pikkelyes, hüllőszerű, hegyesfogú szörnyet kapsz magad elé, akinek az ereje szinte mindent felülmúl.

Andrew Ramirez: Ezt látod magad előtt. Talpig középkori páncálban, óriási pallossal a kezében. Egy szó nélkül rád ront, és úgy tűnik, nem igen akar fáradni.

Kártyás ember: Egy csúszó-mászóval nézel farkas szemet, akinek a kezén a mutató és a kisujja egy-egy éles kaszára hasonlít.

Az előttetek álló rémképek mind emberek, beöltözve, hogy legalább megközelítsék azt, amit láttok. A félelem urrá lesz rajtatok, és ezek elől menekülve, vagy átverekedve magatokat a városon az Arkham kikötőbe juttok, mintha ezek az izék ide tereltek volna titeket.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Arkhami kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő I_icon_minitimeVas. Márc. 03, 2013 9:19 pm

Ahogy hazafelé sétálgattam szokásos körutamról a város "érdekesebb" felén, a sötétségben, különböző, kétes eredetű hangok, és egymástól eltérő, baljós árnyak között hirtelen egy apró, fémes kapszulára leszek figyelmes, de sajnos már túl későn. Valamilyen gáz, idegméreg, vagy valami hasonló árad szét belőle a levegőben, én pedig ösztönösen belélegzem, még mielőtt bármit is reagálhatnék. Érzem, ahogy a cucc szétárad a bensőmben, és megtölti az agyamat, de még mielőtt bármi értelmeset is kitalálhatnék, egy rémisztően ellenszenves szörnyeteg ugrik elém a sikátorból. Értetlenül hőkölök hátra, érzem, a benső énem, aki néha, ha épp kedve szottyan, előjön, és napestig traktál a hülyeségeivel, nevetve próbál rávenni, hogy lépjek előre, és szívélyesen szorítsam meg a lény kezét, hogy aztán a bizonyos ujjai helyén éktelenkedő, éles, kaszához hasonlító pengék által keletkezett sebemből áradó vérrel lemoshassam az arcomról a kétségbeesésemet. Ooké...kezdek siklani lefelé. Jó lenne még most megállni.
Megfordulok, és elindulnék a másik irányba, és habár ez megy is egy darabig, a lény mintha elkezdene terelgetni. Ide-oda próbálok menekülni, útközben a közvilágítás lidércnyomásai próbálnak rám támadni, de érzem, a legfőbb fenyegetést az a szörny jelenti, aki mögöttem lohol...hogy a francba rohan, ha csak csúszni tud? Biztos gyorsan csúszik. Siklik. Mint én. Csak ő nem lefele.
A szörny sokszor elém vág, bizonyos mellékutcákat járhatatlanná tesz számomra pusztán a jelenlétével. Kezdek átváltani a hisztéria egyik szakaszába. Ha még tovább próbál üldözni, meg kell hogy öljem. Csak hát mivel? Igaz, nálam van a Sivatagi Sas, itt lapul az övemre csatolva, de hát pisztollyal nem lehet démont irtani.
Nagyjából húsz percnyi futás után lihegve állok meg egy furcsán ismerős helyen. Megremegek az emlékek hatására: nem is olyan rég még itt verekedtem át magam ki tudja hány őrön, és matrózon, csak hogy végül egyedül, diadalittasan elszökhessek az Arkham elmegyógyintézet távolról sem gondos karjaiból. Az emlékektől akaratlanul elkezdek nevetni, jó hangosan, szinte már hisztérikus röhögés az egész. Minek terelt ez az izé ide? Mit akar tőlem?
Megfordulok, egyenesen a szörnyeteg felé. Egyelőre csak mi ketten vagyunk, habár mintha hangokat hallanék máshonnan. Mások is vannak itt? Érdekfeszítő. A pisztolyomat előveszem, és egyenesen rászegezem a szörnyre, aki idáig üldözött. Amúgy is elértem a móló végét, mögöttem már csak a jéghideg víz van, amiben már egyszer muszáj volt megmártóznom, és akkor se volt valami kellemes. Még egyszer nem fogok.
- Hé, te! Mit szólnál, ha kicsit lassítanánk?
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Arkhami kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő I_icon_minitimeVas. Márc. 03, 2013 9:51 pm

A napokban egyre több a hír különös esetekről a városban, tudtam rögtön, hogy csakis én lehetek az aki megfejtheti az ügyet, pontosan ezért járom most az utcákat. Késő este van éppen egy szórakozóhely felé tartok, közben egy hívást intézek.
- Jaja elég nagy gáz volt, szegény srác, Jack hogy meghajította már a székkel. Mondjuk szólhattunk volna neki, de mindegy szarjunk rá. Hmm. Nem, én nem utálom a csajt, az anyjához szoktam járni szombatonként. Elég jó bőr azért. Na most leteszem, mindjárt meggyilkolnak ideggázzal. Puszi.
Tudom hogy már késő, kiengedték az ideggázt, mindjárt megdöglök, annyira nem érdekel, azért még a mobilom zsebre teszem. Hirtelen elém terem egy kereszteslovag zombi. Félek, nem kicsit, szívem hevesen ver, reszketek, minden bajom van, mozdulni se tudok.
- Én léptem csé.
Ezzel elkezdek futni neki a városnak, sokszor az út közepén, magasan leszarom, hogy jönnek a kocsik, majd azok arrébb mennek. Próbálok nem szűk helyekre kerülni és folyamatosan lefelé futni, hátra már nem nézek, úgyis lefutom. Csak az a kérdés mennyi idő. Tartom a tempót, végül egészen leérek a kikötőig. Remek.
Vissza az elejére Go down
Joquinn
Civil
Civil
Joquinn


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Dec. 25.

Arkhami kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő I_icon_minitimeHétf. Márc. 04, 2013 11:41 am

Halkan ücsörögtem az egyik sötét sikátor árnyékában, meg se mozdultam, szinte alig vettem levegőt. Vártam az összekötőmre, aki leadja a fülest, azt az infó, amit én majd tovább adok a munkaadómnak. Késik? Nincs órám hogy leellenőrizzem, így csak reménykedek hogy időben fog érkezni. Néha nem tudom miért nem hordok órát, főleg, hogy sok munkaadóval pontos időben kell találkozni. Valahogy soha nem késtem. Ennyire jó lenne az időérzékem? Fene tudja. Az időmet azzal töltöm, hogy a sikátor sötétségét nézem, olykor az embereket akik kint sétálnak el az utcán, azokat a kocsikat, melyek elhaladnak. Üt egyet a Gothami óra, éjfél van. Már itt kéne lennie. S ahogy kondul a harang, érzem ahogy sűrű gáz csapódik arcomba, teljesen beborít. Köhögök, csípi az orrom és a szemem, arcomhoz kapok, de már túl késő. Felállok és kicsit odébb tántorgok, szemeim összehúzódnak. Mintha egy hatalmas, furcsa alak állna előttem.
- Ez nagyon hülye vicc volt! - kiáltom neki, igazán sajnálom, hogy arcfesték van most kivételesen rajtam a maszk helyett. Én hülye hogy nem vettem fel! Még egy kis köhögés, ahogy az alak körvonalai jobban kirajzolódnak, érzem ahogy szívem kihagy egy dobbantást és lábaim akaratuk ellenére a földbe gyökereznek. Mi a p*csa?! Szemeim elkerekednek, rohannák el, valahova messzire, de nem tudok.
- Futás... Gyerünk! - ösztönzöm magam nyöszörgő hangon, sikítanák is, de nem tudok, torkom teljesen összeszorul.
Látom ahogy suhan előttem a város, ahogy a házak felváltják egymást lábaim és kezeim alatt, olyan ez mint egy rossz álom, amiben egy groteszk lény üldöz engem az egész városon keresztül. Nem bírok, sípol a tüdőm, túl sokáig kerget, túl gyors, de nekem még ennél is gyorsabbnak kell lennem. Nem érzékelem milyen távolságot teszünk meg, nem érzékelem azt sem, hogy valójában terel. A félelem ennél sokkal nagyobb. Egy ugrás, egy szaltó, majd a bukfenc, megrökönyödve érek földet, szinte felsírok félelmemben, ahogy meglátom magam előtt az Arkhami kikötőt. Hátat fordítok a víznek, talán meg kéne vele küzdenem? Mélyen veszem a levegőt, lihegek, légszomjam van. Egész testemben remegek. Leakasztom maszkomat az övemről, azonnal felhelyezem, mintha ez mögé akarnák elbújni előle. Semmit nem segít a helyzetemen, de ha kell, akkor tényleg szembeszállok vele.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Arkhami kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő I_icon_minitimeSzomb. Márc. 09, 2013 2:58 pm

Mikor meglátom, úgy érzem, mintha csak az elmém játszadozna velem. Ismét egy rémkép előttem, mely valójában nem létezik, mégis oly valóságos, akár a fájdalom, melyet okoz nekem. Az a fájdalom, mely bár nem fizikai, inkább a lelkemre tör, az a fájdalom, melyet a félelem szült. Elborult agyam már ennyire tönkrement? Vagy csak ő szórakozik velem? Esetleg a Venom miatt van? Ennyire hallucinálnék, mert nincs bennem? Ez a te műved? Kérdezem tőle, de csak fejét forgatja. Érzem, ahogy ő is retteg, ahogy ő sem képes szembeszállni vele. Pedig ő soha nem fél. Soha senkitől. Most mégis... Most még is menekül előle, velem együtt. Menekülünk, mégsem teszünk egy lépést sem. Hogy kerültünk ide? Hogy lehetséges az, hogy előttem a messzi Arkham? Csak a víz választ el engem tőle. Ez is csak egy jel lenne, mely idáig űzött engem, hogy valójában oda tartozok? Ez is csak egy szörny lenne, melyet ők engedtek ki, hogy vissza hozzon? Milyen rég volt, hogy én ott jártam? Milyen hosszú idő telt el azóta? Hiányoznák nekik? A sós víz illata hiába tűnik igazinak, már abban sem vagyok biztos, hogy én egyáltalán létezem e. És ez a szörny? Ez tényleg létezik? Vagy csak ő játszik velem? Hallgat. Mélyen hallgat bennem, nem is érzem jelenlétét. Magára hagyott volna? De miért?
Megdermedt testem reszket a félelemtől. Nem képes mozdulni, nem képes engedelmeskedni. Darabokra vagyok törve. Nyomasztó a tudat, az érzés, hogy tehetetlen vagyok. Pánik félelem, mely nem enged sehova, teljesen lebilincsel, csak a szörnyet látom magam előtt. Mit tegyek? Lüktet a fejem, hatalmas gombóc van a torkomban, levegőt se tudok venni, fojtogat a rémület. Hangos sóhaj, inkább nyögés, kétségbeesett, tele van félelemmel. Szemeibe könnyek szöknek, összeszorítom fogaimat. Most fogok meghalni? Miért nem tudok mozdulni? Miért nem tudok harcolni ellene? Oly könnyű lenne, elég lenne elégetni, vagy péppé verni. Túl könnyű lenne. De nem most. Izmaim megfeszülnek, ahogy próbálok úrrá lenni magamon. Lassan kezdek megbékülni a tudattal, hogy meghalok. Két kezemet ökölbe szorítom, körmeim belefúrják magukat a bőrömbe, kibuggyan enyhén vérem. Nem érdekel.
- Te nem vagy igazi... - sziszegem halkan, így próbálom magam biztatni, így próbálom eltávolítani a félelmet. Remegő hangom mégis mintha megadta volna kellő hatását. Igen. Ő nem igazi. Ő csak a fejemben van. Nem bánthat engem, de én elpusztíthatom. Ő nem igazi...
- Te nem vagy igazi! - lépek felé egyet, ordítom neki, mintha ezzel akarnám megfélemlíteni - Te csak a fejemben vagy! Te nem vagy igazi! - ordítom teljes torkomból, a gombóc benne aprócska darabokra hullik, szint úgy mint elmém határai is. A félelem mely eddig bennem volt, mely eddig a kikötő szélére űzött... Ezt a félelmet pajzsként vettem kézbe, hogy így védekezzek ellene. Érzem ahogy sós könnyeim végigfolynak arcomon, ahogy csiklandozva tűnnek el szám sarkában. Nem a rémület lesz az, ami megöl engem. Én ölöm meg a rémületet azzal, hogy elhitetem magammal, tényleg nem létezik. Csak remélem hogy tényleg így lesz...
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Vendég
Vendég




Arkhami kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő I_icon_minitimeSzer. Márc. 27, 2013 8:11 pm

//Karmestertől akkor most egyelőre eltekintek. Még 1-2 körig pótolhat, aztán végleg kiesett//

Közel vagytok egymáshoz, de nem látjátok a másikat, csak halljátok esetleg, hogy nem messze történik valami. Mindannyiótok eljutott a város szélére, és már nincs más csak a folyó, és a túloldalán a sziget.

Rami és Kártyás:
Ti mázlisták vagytok, ugyani néhány méterre tőletek egy hajó ringatózik a vizen. Motorcsónakok, bár a motor maga kicsinek látszik, így nem lehet valami nagy telejsítménye. Ha gondoljátok használjátok ki az alkalmat, azt viszont tudni kell, hogy amint beszálltok, mindkettőtöknek az lesz az első látomása, hogy a hajó alja lyukas, és szépen lassan megtelik vízzel a test. Ti döntötök.

Joquinn és Airie: Ti kevésbé vagytok szerencsések, ám amint a szörnyeitek utolérnek titeket, gondolkodás nélkül rátok vetik magukat, ám ahogy hozzátok érnek, feldöntenek, majd szerte foszlanak, és egy alakot láttok meg közeledni.

Airie: Te őt kapod. Lassan közelít, és amikor megszólal hangja, reszelős és mély, mintha gégeműtét után lenne.
- Játszunk egy játékot! Menj át a szigetre, és keresd meg a kúriát, ott várok rád, és játszunk tovább. De vigyázz, ha mellé lépsz, végzetes baleset érhet. - amint befejezte egy szemvillanás alatt köddé válik.

Joquinn: Neked így jelenik meg, ám a jobb és bal oldalán két vízköpő is lépdel.
- A kicsinyeim átrepítenek téged a szigetre, lesz ott rajtad kívül másik három ember, akik az ellenségeid, de lesz egy, akiben szövetségesre lelsz. Vajon megleled-e? Ha rosszul választasz, a játék véget ér, és örökre a szigeten rekedsz.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Arkhami kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő I_icon_minitimeSzer. Márc. 27, 2013 9:16 pm

Nem szórakoztam sokat, egészen a kikötőig futottam, persze azt a nyomorult vesztes szörnyeteget gond nélkül leráztam, adoniszi testem izmos és ruganyos gond nélkül vette az akadályokat. Magam körül nem igazán láttam senkit csak hangokat hallottam, vannak még itt mások is, fontos lehet még a nyomozás szempontjából.
Amint megpillantom a csónakot beugrok és gyorsan evezni kezdek, vagy a hajó motorját használom. Igyekszem a lehető legjobban haladni. Ha észreveszem, hogy a hajó süllyed nem kezdek el pánikolni, csodás énekhangommal nyugtatom magam.
-Az új világba indult a hullámok hátán, De Újfullandnál nem ment tovább. Egy nő a hajó orrban, rókázott, de már jól van, A jeges szélben sikoltás száll: Nézd már ott egy jéghegy komám, Szarok rá szólt a részeg kapitány. Halld hát a halál dalát, Megfagyunk ma éjjel, de a sós víz majd konzervál. Mellkasomon nyílt seb, a lábam meg nincs meg, karjaimnak hűlt helye már. Egy fej nélküli hulla az IQ-ja már nulla, Arca helyén az árbóc kosár. Egy kar egy láb ez szörnyű halál A szívem lelassul s megáll Halld hát a halál dalát,
megfagyunk ma éjjel, de a sós víz majd konzervál Tűz, jég, s a víz elborít,
S közben élvezd a hullák szagát, Nincs gáz, nézd a jó oldalát, Mert a filmemben ott vagy és nyerhetsz vagy 10 Oscar-t.

Hangom vékony és most kifejezetten nőies simán ringbe száll Szelíd Dióval is akár. Az utolsó hangot direkt sokáig kitartom, csak hogy megcsillogtathassam tehetségem.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Arkhami kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő I_icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 2:07 pm

/Ezer bocsi, hogy csak most írok/

Ahogy hangom szertefoszlott a szörnynek csapódva, ahogy a bátorságom egyre jobban úrrá lett rajtam, mintha varázsolni tudtam volna. Mintha minden egyes kimondott szavam egy-egy varázslat lett volna, pajzsomat jobban magam elé tartom, hogy ha a szörny támad, ki tudjam védeni, kardomat emeltem, hogy le tudjam csapni ocsmány fejét. Immáron nem féltem, most már nem aggódtam. Hiába terült el mögöttem a víz, hiába ordított mögöttem a Vörös királynő szörnyűséges kastélya. Tudtam, szörnyetegét küldte, hogy megöljön, hogy elpusztítson, hogy megöljön. Hogy miért...? Mert fél tőlem. Tudja hogy meg akarom dönteni hatalmát, tudja, hogy sereget állítok ellene, s ha eljön az Nap! Akkor! Majd akkor én leszek az, ki táncolni fog rajta. Mosoly, az a bájos kis mosolyom! Drága Szerelmem édes karjaimban ott mosolygott velem együtt, hisz ő pontosan tudta, mi fog most következni.
Felnevettem. Hangosan, eszelősen, őrülten. De nem csak én, hanem Ő is. Nevettünk, nevettünk azon, hogy milyen szánalmas lényt küldött a Vörös királynő ellenünk, abban a hiú reményben, hogy legyőz minket. Hogy lehet ennyire ostoba? Vörös Vadásszal az oldalamon megdöntjük hatalmát, kiszabadítjuk a foglyokat és majd akkor! Majd akkor én ülök hatalmas trónjára, Lovagommal az oldalamon. Mesze még eme nap, de akkor is... közeledik. Szint úgy mint ez a szörnyeteg.
- Én nem féllek tőled. Gyere csak! Gyere! Itt vagyok! - kiáltom neki, s ő jön, mint a végzet. Minden lépésénél megremeg a föld, egy vékony kőhíd közepén állva, épp hogy elférünk rajta. Alattunk a szakadék, mely a végtelenségbe vezet. Felcsap a sárkány moraja, ki benne alszik. Hát felébredt volna? Nincs hová menni, nem lehet megfordulni. Át kell mennem a hídon, le kell győznöm a szörnyet, hogy eljussak hozzá. Teste megfeszül, ugrásra készül. Nem rendülök meg. Szemeibe nézek, lássa, ki pusztítja el.
- Vesszen a nagyfejű nő! - kiáltom, s ő ugrik, hatalmas teste épp felém indul meg, de én felkészültem. Lejjebb guggolok, kardomat egyenesen felé tartom. Hangos üvöltés, de nem az én számból. Fröccsen a vére, mint egy emlék, melyre senki nem emlékszik, teste köddé foszlik. Lassan távolodik tőlem, mintha félne, azt is képes vagyok elpusztítani. Kinyitom szemem, látom őt, vagy talán nem is őt? Nem értem... A hídon nem a szörnyeteg áll, hanem egy alak, ki úgy néz ki, mint egy Madárijesztő. Hogy került ez ide? Talán a hatalmas Óz küldte?
Csendben hallgatom végig, talán ez csak egy próba volt. Egy lépés, hogy közelebb érjek hozzá. Igen. Másképp nem lehet. Úgy látszik, hosszú útra léptem. Hosszúra és veszélyesre. De nem baj. Én így élvezem. Egy játék az egész, melynek végén ott lesz Ő, kinek fejét én fogom lecsapni. Megkapom a kiszabott utat, majd a Madárijesztő köddé válik. Szabad az út előttem, ott a kastély előttem. Túl aprócska, túl messze van, de nem baj. Hömpölygő út áll előttem, de én így élvezem.
Egy lépés, majd még egy a sárga macskaköves járdán, most már tényleg nem lehet visszafordulni. Érzem ahogy testem lágyan kezd hullámozni, ahogy vállaim feljebb emelkednek, majd ismét visszább esnek. Karjaimat ellepi a tűz, végigfut testemen, s én már a levegőben repülök át a végtelen tengeren, mint egy madár, ki a végzet szárnyain repül.
Arkhami kikötő Firebird_Firebird_489a1dff84d08
Alattam a végtelen tenger, s rajta egy hajó. Dalol a szél, teljesen magamba szippantom énekét. Oly gyönyörű! Elsuhanok a hajó felett (Rami karija) s hangos tűzlobogással válaszolok neki, de nem állok meg. Ki van tűzve célom, a sziget már közel van. Szárnyak suhanása, a tenger moraja. Ahogy a levegőben szárnyalok, szabadnak érzem magam. Sokkal szabadabbnak mint valaha, elvégre feljebb s lejjebb is tudok repülni, hagyom, hogy a szél áramlása sodorjon magával, reptetem magam karjain hordoztatva. Nézem a tengert és a hajókat, Szerelmemmel együtt boldogan.
Majd a sziget, ott terem alattunk, túl aprócska nekünk, hagyjuk, hogy lejjebb hulljunk mint a csillag az égen. Hallom a hörgésüket, a jajveszékelésüket. Elszorul szívem, érzem, bosszúra vágyom. Kialszik a tűz, lábam földet ér. Tekintetem egyenesen a kastélyra vetem, de tudom, bejutni nem lesz könnyű. Elvégre sok kártya katonája van és szörnyetege, melyeket rám zúdít abban a hiú reményben, hogy elpusztít. Nem baj, én így élvezem...
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Joquinn
Civil
Civil
Joquinn


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Dec. 25.

Arkhami kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő I_icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 5:15 pm

Megindul felém az a borzalmas lény, ugrik és támad, teljesen ledönt lábaimról, én meg már felsikoltok félelmemben, azt hiszem meghalok, de szerencsére még se. Hirtelen köddé válik, eltűnik szemem elől, majd egy másik alak jelenik meg helyette. Értetlenül nézek körbe, majd mikor meglátom a madári...Madárijesztő! Hát persze... Hogy nem jutott ez egyből az eszembe. Ki más játszadozhat az emberek félelmével, ha nem az a bolond pszichiáter? Arkham... Arkham... Milyen borzasztó hely lehetsz te, ha az orvosok is idővel megőrülnek, és lakóid lesznek? Milyen átok ül rajtad? Felállok a földről, tartok attól, tele van még meglepetéssel Madárijesztő. Talán a félelem gázt lélegeztem be abból a fura kis izéből a sikátorban. Így már világos.
- Hát persze, ki más állhat a félelmem mögött, ha nem a Rettegés koronázatlan és megbecsületlen királya, Jonathan Crane? - mondom neki elismerően, a két vízköpőre nézek. Nem vagyok benne biztos, hogy igaziak e, vagy még mindig a szer hatása alatt vagyok. De ha ezek fognak átrepíteni engem, akkor lehet tényleg igaziak. Elég érdekes. Mivel keltette őket életre? Vagy talán csak gépek?
- Na és mi dolgom lenne a szigeten azon kívül, hogy a három személyből ki kell választanom a megfelelő szövetségest? - ott ragadok a szigeten, ha rosszul választok? Nagy cucc... Nem vagyok őrült, nem elég őrült ahhoz, hogy Arkhamban rekedjek. Vagy talán pont azt akar belőlem csinálni? Beteges...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Arkhami kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Arkhami kikötő
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Adams Kikötő
» St. Martin kikötő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Arkham sziget-
Ugrás: