DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Valami különleges - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Valami különleges - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Valami különleges - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Valami különleges - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Valami különleges - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Valami különleges - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Valami különleges - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Valami különleges - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Valami különleges - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Valami különleges - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Valami különleges

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Valami különleges - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Feb. 22, 2012 9:31 am

A kijutás sikeres, a dragon ball-z most se mondott csődöt, újra bevetette a falas trükköt. Sikeres a kijutás, az utca se jobb mint az egyetem, de legalább nem zárt tér, és van itt egy jó pár autó, na mintha olyan nagy sofőr lennék. Gyorsan keresek egy jól kinéző autót, azt ami megállt a karambol előtt, gyorsan benézek, zombit keresek odabent, ha nincs megpróbálok beszállni, illetve ha ez nem megy, kiverek egy ablakot és annak helyén mászok be. Odabent megpróbálom a jó öreg autó lopás, drót össze érintgetős, szikrázós trükkel beindítani, persze előtte megnézem működik-e a kormány, a váltó és mielőtt beszállok, benézek a kocsi alá is.
- Lehet ez nem lesz jó, ne szálljatok be rögtön, majd szólok. Türelem rózsát terem.
Ha ez a kocsi valamiért nem indul be, akkor azzal próbálkozok ami az út szélén áll, majd azzal ami a villanyoszlopba csapódott. Ugyanezzel az eljárással, persze ha van bennük kulcs, akkor inkább azt használom a vezetékek helyett. Egész végig a fegyverem magamnál tartom.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Valami különleges - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Feb. 22, 2012 7:08 pm

//bocsy a bunkó stílusért...ő ilyen..:DD //
Valami különleges - Page 2 Medusa
Morda:


[nem tudom miért történt hogy elájultam...máskor még nem történt ilyen....rémületes...de hál istennek már jobban vagyok....közben nézem társaimat..Tokugawa..ahogy láttam megmentett a haláltól...meg kéne köszönnöm de nem érzek rá semmilyen belső indítatást....]
[kinézünk az ablakon...és látjuk a lerobbant helyezetet...]
[áhhjj....milyen szép kis káosz....kár hogy nem én okoztam...dehát most ugymond jó oldalon harcolok....ahogy látom időközben terv szüketett....Ramirez a kocsikat nézegeti..]
- Siessünk Ramirez, öt percünk van nyugodtan rohangálni, azután ismét kezdhetünk aggódni a démonok ölelő karjai miatt. Morda jól érzed magad?
-Igen jól....csak egy kis ájulás...haha[nevetek de közben tudom hogy nagyon sebezhetőnek tűnők ettől a kis affértól....]
[láttam amint Ramirez a kocsikhoz megy és valamit kiabál..]
- Lehet ez nem lesz jó, ne szálljatok be rögtön, majd szólok. Türelem rózsát terem
-Na azzel sokra megyünk....[kiáltok vissza ifegesen...milyen türelemről beszél??...még egy per és a türelmem zombikat terem....]
-Mit szolnál ha mi megpróbálkoznánk azzal ott....[arra a kocsira mutatok amelyik a karamból előtt állt meg néhány centire....majd bevetem az összes erőm és hozzánk motgatom....megy mint a karikacsapás....]
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Valami különleges - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 23, 2012 2:50 pm

Ramirez az első lehetséges választáshoz siet. A kocsi teljesen tipp-topp állapotban van, akár csak egy teljesen új. Mintha most futott volna le a szalagról, valamelyik gyárból. Benne nem találsz hullát, és mikor körülnézed sem találsz semmilyen veszélyes dolgot. A slusszkulcs a helyén van, így még a beindítással sincs baj. A gyújtást ráadod, az aksiban még van töltés, így szinte semmi akadálya nincs annak, hogy elindulj, azt az egyet leszámítva, hogy egy csepp benzin sincs benne. A tank teljesen üres, így hát ezzel nem mentek sehova se kivéve ha toljátok. Ám ekkor megmozdul alattad, és Mordra maga felé repteti a több tonnás tárgyat.
Te kiugrasz és a következő választás felé veszed az irányt. Az ütött kopott kocsi, nem éppen a legjobb márka, és talán emiatt élte még túl ezeket a hónapokat úgy ahogy épségben.
Közelebbről megnézed, és látod, hogy az ablakon egy golyó ütötte nyom található. Bent pedig egy elég hullának kinéző egyén. Mikor közel érsz a hulla megmozdul és az ablakot kezdi el kaparni. Csak egy ujjmozdulat, hogy még egy lyuk nyoma tarkítsa a kocsi színes világát, és most már veszély nélkül tudod üzembe helyezni a járművet.
Pöfög-hörög, és olyan a hangja, mintha bármelyik pillanatban felrobbanhatna, de legalább megy. Amit előző társáról nem lehet elmondani. A próbálkozások nem kevés időbe teltek, így a mágikus fal megszűnik, és a zombisereg elindul reggeli után nézni. Az ablakok még biztos útjukat fogják állni, de ettől függetlenül még igyekeznetek kellene, vagy utolér a horda.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Valami különleges - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 2 I_icon_minitimePént. Feb. 24, 2012 7:06 pm

Valami különleges - Page 2 Medusa

Morda:

[bár magunkhoz toltam a kocsit.....sajnos nem értem el vele sikert....nem működött....de ahogy láttam és érzékeltem a másik kocsi működött.....és sajnos ezzel együtt a zombik is elindultak felénk...nincs mitz tenni immár...]

-Gyerünk a kocsihoz...[kiáltottam ]

[elkezdek a kocsi felé rohanni és megpróbálom fedezni magam....a kocsi ajtaját leválaszva a zombiknak dobom.....ez majd feltartja őket egy kis időre...remélem..]
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Valami különleges - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Feb. 27, 2012 4:38 pm

Az első autó nem működőképes és ez aggasztó. Szívem egyre jobban veri az adrenalintól a tam-tamot, a falam nem sokáig bírja a megterhelést, na meg az öt perces időkorlát is megszűnt már.
A második autó működik viszont, úgy fest, bármelyik pillanatban megadhatja magát, ami megint csak aggodalomra adhat okot. Viszont igaza van Morda-nak, sietnünk kell, a démonok lassan rájönnek hogy kell ablakon átjutni, s itt lassan hemzsegni fog minden tőlük. Bár lassan lépkednek, a túlerő mégis túlerő, és az is igaz, hogy már rég elfuthattunk volna, de nem felejthetjük el a megmenteni kívánt fiút sem, lehet éppen ebben a pillanatban menekül a húsevő halottak elől. Igyekezni kell.
- Rendben, induljunk! - Kiáltottam el magam, ahogy Morda a zombik irányába hajítja a kocsi egyik ajtaját, én magam beültem az vezető melletti ülésbe, hiszen a másik két utas távolsági harcos, így egy ilyen társnak kell hátul lennie, hogy az üldözőket távol tartsa, én pedig legalább egyből ki tudok pattanni az autóból, ha bármi probléma adódna.
- Irány oda, ahol a célpontot utoljára látták! - Kiáltottam, majd megvárva, hogy Morda is beszálljon, indításra sarkalltam a bohóc arcú sofőrt.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Valami különleges - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Feb. 29, 2012 7:22 pm

Az első kocsi egészen egyben van, de mindenben kell lennie valami hibának, nevezetesen nincs benne benzin, de sebaj ott a másik kocsi. Éppen egy zombi játszott vezetősdist de sebaj, könnyen megoldottam a helyzetet és én vettem át a helyét. Igaz, hogy egy csotrogány de legalább működni fog.
- Beszállás a csodajárgányba! -kiáltom oda a társaimnak-
Ezután adok neki gázt, olyan hely felé megyek, ami nem zsákutca, vagy ahol nincs úttorlasz.
- Meglátjuk merre lehet menni. Különben meg fogalmam sincs, hol látták utoljára a célpontot... célpontot? Azt, hogy lift meg autó nem tudod kimondani, de a célpontot igen?
Nézek társamra, nem figyelek addig az útra, úgyse lesz semmi, maximum elütök egy zombit, csak, hogy lássák mennyire veszik komolyan.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Valami különleges - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 2 I_icon_minitimePént. Márc. 02, 2012 3:04 pm

A kis csapat bepattan a kocsiba, és már „száguldotok” is. Az egyetem környékét elhagyjátok, és az utánatok trappoló zombik, már csak azt láthatják, merre is mentetek el. Az égen még mindig köröznek a halál madarai, de nem ereszkednek le a ti szintetekre. Így egy ideig biztonságban haladhattok előre.
Az úton néha megpillantatok egy-egy tévelygő élőhalottat, aminek a halálon túli életére pillanatok alatt pontot is tesznek az autó kerekei. Nem kerültök se zsákutcába, se más akadályba, ami megállítana titeket. Az egész város kihalt, a legtöbb ház ablaka be van törve, az ajtók kiszakadva, és talán csak a teljesen kiégett épületek törik meg ezt az egyáltalán nem szívderítő monotonitást. Halál mindenfelé, és ti csak haladtok előre.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Valami különleges - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 2 I_icon_minitimePént. Márc. 02, 2012 5:05 pm

A kocsi elindul, és végre egy időre megnyugodhatunk, magam is pihenhetek, hiszen egymás után kétszer használni ezt a pszí-t, ráadásul rövid időn belül kimerítő, nem is beszélve a közelharcról. Ekkor a nagy mosollyal ellátott zsoldos rátapint a lényegre, bár elég szomorú, hogy nem figyelt oda a részletekre, úgy elindult, hogy nem tudja, hova kell menni a cél érdekében, bár ez legyen a legkevesebb, míg fegyvere tele van munícióval, és harcra képes.
- A Gotham öböl közelében látták utoljára, valami raktárépületben. Menjünk oda, hátha találunk valamit. - Adtam ki az utasítást, jobban mondva inkább az útirányt, majd hátrafordultam a csapat egyetlen leánytagjához.
- Jól vagy Morda? Minden rendben? Senkit sem haraptak meg?! - Kérdeztem utolsó mondatom viszont mindenkihez szólt. Engem elkerültek a dögök szájszervei, bár az adrenalintól nem érezném, Kyoda biztos jelezne, hogy baj van, most kicsit ő is megnyugodott, így a fejfájásom is csillapodott.
- A "célpont" olyan szó, amit már évszázadok óta használunk, de viszont mi fenn a hegyekben nem rendelkezünk hasonló eszközökkel, és ilyen fejlett technológiával, mint ti itt a városban. - Magyaráztam a férfinak, aki sokszor szólta le tudatlanságom eme számomra új világgal kapcsolatban, bár nem volt időm törődni vele, még mindig azt mondom, nincs itt az ideje az ismerkedésnek.
- Amit a célzófegyveredből kilősz, nyugtass meg, hogy sok van még belőle. Úgy érzem ez még csak a bemelegítés volt. Morda, te hogy érzed, használható állapotban van a képességed? - Kérdeztem tőlük témát váltva.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Valami különleges - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 03, 2012 12:04 am

Sikerül elindulni a kis járgánnyal, megmondta a főnök hova kell menni, pingvin is megmondta, itt nem az volt a kérdés, hogy tudom-e... Aztán beleveti magát a vezető szerepébe, sebaj én bírtam a DragonBall-t. Aztán hirtelen olyan választ kapok, amitől majdnem lefordulok a székről, de ez szerencsére a vezetésen nem látszik meg, csak ha éppen kólát innék azt az orromon fújnám ki.
- Várjunk, szóval ti Ázsiában ugyanazt a nyelvet beszélitek mint mi itt? Még, hogy bábeli torony...
Közben persze a kikötő felé veszem az irányt, ez logikus, mint ahogy az is, hogy meglesem a táraimat és ha kell cserélek, fél kézzel ezt bőven tudom intézni, majd magamat is meglesem megharaptak-e. Ha minden rendben újra az útra koncentrálok, nem lenne jó ütközni, vagy ilyesmi.
- Az én fegyvereimmel gond nincs, csak az idegrendszeremmel, nem ugyanaz...
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Valami különleges - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 2 I_icon_minitimeVas. Márc. 04, 2012 8:21 pm

Valami különleges - Page 2 Medusa

Morda:

-hu...végre...[fujom ki magam miután biztonságosan elindult az autónk....nézegettem az utcákat....és a kihalt helyeket sehol sem egy lélek.....gyönyrű látvány....szinte sírok olyan szép....nekem is pont ez lett volna a célom...az emberiség pusztulása....csak az a baj hogy ahelyett hogy meghaltak ilyen undorító zombikká váltak...amik végsősoron emerek....tehát még szép hogy segítek a földet renoválni...hogy aztán újra elpuszíthassam..] Jól vagy Morda? Minden rendben? Senkit sem haraptak meg?!
[töri meg gondolataimat...a beszéd..]
-Igen...jól vagyok...mondtam már semmi bajom...nem tudom mi történt velem... [utálom amikor gyengének éreznek az embrek...nincs ennél roszabb érzés....]
-Morda, te hogy érzed, használható állapotban van a képességed?
-Kérlek....az én képességem mindig használható....nem tudom mi történt velem a liftben...pedig volt hogy 100 autót is felemltem már soha nem ájultam el eddig...biztos valami zavar....és végülis van valami terved??....mert ahogy elnézem a csapatomból te jobban használható vagy ilyenekre mint a kis fehér béka...háháhá...[röhögtem egy jóizűt...]...mármint valljuk be....közületek én vagyok a legerősebb...és ezt mindegyikőtők tudja.....te gondolkodj...a fehér béka meg szereljen....én meg majd megvédelek tieteket....amíg ez így marad nem lesz bajunk...kedveskéim..[mondtam ki az utolsó mondatot szinte sziszegve..]
//és tényleg nagyon sajnálom a buta irást....de ő ilyen..:DD//
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Valami különleges - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 05, 2012 1:52 pm

//Hoppá nem lett kihúzva a leírásból az öböl. Na mindegy, akkor ide írom, a Robinson Park felé haladtok, úgy ahogy az első reagban leírtam.//

A kocsi megteszi, ami rá van bízva. Átvisz titeket a városon, mintha csak tudná, hogy ezen múlhat a világ sorsa. A fertőzést meg kell állítani, ez pedig egy nagyon jó esély rá. Pöfög, hörög, és jobban rázkódik, mint egy valami, ami nagyon rázkódik. Az egyetemvárosból eljuttok leendő célotok szélére. A látvány könnyeket csal a szemetekbe. Egy zöld folt a lerombolt város közepén. A Robinson Park erőt vett magán, néhány hónap alatt, elkezdte visszahódítani magának a területeket. Most pedig már úgy néz ki, mint egy dzsungel. A fák hatalmasak, csakúgy, mint a fű, melyet növényevő állatok hiányában semmi sem pusztít, így csak nő. Több mint egy méteres, ami nem kicsit megnehezíti a látási viszonyokat, de a jelentések szerint egy kisebb túlélőcsoport van ott. Csak fél tucatnyian, és vezetőjük a célszemély.
Az utcákon az a pár hulla járkál, vagy éppen csak hörög a feltöredezett aszfalton, és felétek néz. De a természet lágy ölében lévő tájból egyszerűen nem hallotok semmilyen életen túli hangot. Ettől függetlenül a kocsival ha akartok még tudtok menni, de látási viszonyok nulla méter, így elég lutrinak tűnik. Jármű nélkül pedig elég nehéz lesz átfésülni ezt a több hektáros területet.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Valami különleges - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Márc. 07, 2012 10:52 pm

- Úgy értem a Robinson Park, természetesen arra gondoltam. - Javítottam egyből az útirányt, hiszen emlékszem, mindkettő terítéken volt, csak indulás előtt az utolsó pillanatban új helyszín felkutatásáról tudósítottak.
- A jelentések szerint egy kisebb túlélő csoport van ott, szóval, ha lehet csendben közlekedjünk. Nehogy felfedjük őket a zombik számára. - Mondtam a többieknek, majd fejemben már egy új ötlet látta meg a napvilágot, Kyoda csak egyszerűen bólintott, szerinte sem rossz gondolat.
- Amint odaérünk ti őrizzétek az autót, én felmászok egy magaslati pontra, és ha látok valami emberit, odalopakodom. Meg van a képességem hozzá, ti a járműre ügyeljetek. - Adtam hangot tervemnek, hiszen biztos vagyok magamban. Gyorsabb vagyok, mint a zombik, és jól bírom a futást is. Nem érhetnek utol.
Ahogy odaértünk, és ha nincs a közelben élőhalott, kiszállok a kocsiból, és kinézek magamnak egy jó magas fát. Addig mászok rajta, míg nem látok emberi életre utaló jelet, pl a Park közepén egy elfedett terület, amit falakkal védenek, egy lejárat akna formájában, ami a föld alá vezet, vagy egyszerűen néhány sátor.
Ha nem találok semmit, macskaügyességem aktiválva tovább nézelődök, ahogy hangot hallok aktiválom a pengét, és felkészülök. Jobbak az érzékeim mint a sima emberé, és a zombik egyébként sem a lopakodásukról ismertek. De ha mégis hallok valamit, és nem zombira utaló jel, az már jó dolog, hisz túlélőre bukkantunk.
Viszont, ha túlzott gépfegyver ropogást hallok, és jajveszékelést társaim iránya felől, a segítségükre sietek.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Valami különleges - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 08, 2012 6:10 pm

A kocsi átvisz a városon, közben megy rendesen a szöveg, a Robinson Park felé kell menni, ami egy nagy dzsungel, nem baj dzsungelharcból jó vagyok, meg közbe a duma rendesen.
~ Nem válaszol tuti kamu a csávó, kizárt, hogy valami tibeti láma legyen... Nehogy felfedjük őket... te jó ég...
Közben azért vezetgetek, de inkább csak úgy mint a GTA-ban. Még mielőtt megérkezünk a kígyóhajú szavára hangosan felnevetek, kicsit őrült módon.
- Ehehehe, nem tudom ki rángatott téged ki a zombik közül, mikor megártott a klausztrofóbia, oh várj... meg ha 100 autót, te jó ég 100, fel tudsz emelni, akkor minek vezetgetek...
Szépen megállok, behúzom a kézi féket, sebességben hagyom, felkapom a fegyverem rögtön kapok is a gránátvető felé, megragadom a ravaszt, a kocsi tetejének szegezem, majd mondom.
- Gránátvető, bőven elég ahhoz, hogy az egész kocsit a levegőbe repítse, nem tudom kinek robbanás álló a hacukája, biztos annak akinek a legjobb közölünk a képessége...
Meghúzom a ravaszt és hallani egy nagy kattanást. (márha ez lehetséges)
- Milyen kár, hogy nincs hozzá aknám...
Aztán lazán kipattanok a kocsiból, felmászok a tetejére, hogy onnan nézzek körül.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Valami különleges - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 08, 2012 7:51 pm

Valami különleges - Page 2 Medusa

Morda:

[hmm...látom jól vettük az akadályokat...a kis tibetit nem is érdekli amit mondtam....ez már az elfogadás egyik jele...na de haggyuk ezt most...a végén ugyis az lesz amit én akarok....nos...]
Ehehehe, nem tudom ki rángatott téged ki a zombik közül, mikor megártott a klausztrofóbia, oh várj... meg ha 100 autót, te jó ég 100, fel tudsz emelni, akkor minek vezetgetek...
[s lefékez a kocsival..]
- Gránátvető, bőven elég ahhoz, hogy az egész kocsit a levegőbe repítse, nem tudom kinek robbanás álló a hacukája, biztos annak akinek a legjobb közölünk a képessége...
[Meghúzza a ravaszt]- Milyen kár, hogy nincs hozzá aknámsea

-Hahaha....szegénykém.....
[s közben kiszáltam hozzá...]
-Egyébként senki nem kérte hogy ments meg...de tudod neked nincs töltényed de nekem van....sohasem fogy ki mint a te kis játékszereid.....Hjááá..
[feltartom a kezeimet és felemelem társamat.....és kezeit tetse mellé nyitom és elkezdem lassan hátrafelé hajlítani...ami ugye fáj
...(ugye emberket nem tok emelni de a ruhájánál fogva igen..ami végülis tárgy..)]

-Háháhá...mindig is szerettem az ilyen kis nagypofájú hencegőket mint te.....kérsz még?....hhjiáá
[s karjait még jobban feszítem.....]
-De nem...nem végzek veled....még szükségem lesz rád.....[ledobom a földre...persze közben azért készenállo arra hogyha megbosszúlná előbbi kis támadásom újra a levegőbe emeljem...]
-Most pedig menjünk tovább....a tibeti meg ismertesse a tervet...amit bizonyára már kitervelt nekünk...]

Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Valami különleges - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 2 I_icon_minitimeKedd Márc. 13, 2012 4:54 pm

Csapat szerzetes harmada magaslati helyet keres magának, és onnan akarja átpásztázni a parkot, de rájön hogy ez szinte lehetetlen, több hatalmas facsoportosulás is van. Kisebb hegyekhez mérhető lombkoronával, a park összefüggő zöld, és átláthatatlan onnan, ahol álltok. Füstöt, kerítést, vagy bármi hasonló emberi tevékenységre utaló jelet nem látsz. Ahhoz pedig hogy a park több hektárját átnézd futva, még ha csak felületesen is több mint egy napra lenne szükség, akár ha a fákon ugrálva, akár az elvadult aljnövényzeten keresztül taposva kellene menni.
Eközben a kocsinál a maradék csapat éppen egymás idegeire megy, és próbálják a feszültséget egymáson levezetni.

//Amethysta legközelebb mikor társaddal végzel bármilyen mozgást/interakciót/vagy bármit, tessék feltételes módba írni, mert attól még, hogy te azt akarod csinálni nem biztos, hogy sikerülni is fog.//


A "gránát" kattan és mindenki legalábbis, aki tudja hogy az a fegyver mire is jó valójában, szeme előtt lepereg az élete filmje. Ezt követően pedig Morda emeli meg ruhájánál fogja a harcos, és mutatja be vele a világnak David Copperfield egyik világhírű számát.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Valami különleges - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 2 I_icon_minitimeKedd Márc. 13, 2012 5:58 pm

A keresés nem igen végződik jó eredménnyel, átláthatatlan ez a dzsungel, ami itt kialakult az évek alatt. Se füstfelhő, sem pedig életre utaló jelek, viszont az megnyugtató, hogy zombikat sem látni. Hova bújnék el a zombik elől ebben a parkban...hm...Az a baj, hogy egyáltalán nem ismerem ezt a területet, nem jártam még itt, nem tudom van-e itt bármiféle épület, ahol elrejtőzködhettek. Talán a többiek tudnak valamit, visszamegyek hozzájuk.
Továbbra is próbálok halkan lépkedni, figyelek minden neszre, bár ha egy túlélőbe botlanék, az lenne az igazán nagy öröm. Viszont ha egy éhes zombi vigyorogna rám, az már kevésbé lenne kellemes. Talán, ha felmennék egy felhőkarcoló tetejére, onnan többet láthatnék, az is lehet, hogy Morda felbírna engem repíteni oda...hoppá...mi lenne, ha ő repülne fel a park fölé, megvan.
Amint visszaérek, már, ha visszaérek bármiféle akadályba ütközés nélkül, megszólítom a többieket, de látom, hogy a csapatmorál a legkevésbé sem tartja egybe a csapatot.
Maradjatok csendben idétlenek! Idevonzzátok az összes élőhalottat, ez nem játszó tér, tartogassátok az erőtöket a valódi veszélyre! - Szóltam rájuk lehetőleg halkan, Isten őrizzen, hogy ordibáljak.
- Morda feltudnál emelkedni a Park fölé, és szétnézni? Magasan a fák fölé, hogy jól átlásd a környéket, megtennél pár kört, és ha látnál életet visszajönnél és jeleznél nekünk, persze mind ezt halkan. Leégett tábortűz, kiteregetett ruhák, egy bunker, kerítés, vagy akár egy akna bejárata, bármi ami életre utal. - Mondtam a lánynak, hiszen úgy tűnik ebből a csapatból egyedül én vagyok az aki még épp ésszel tud gondolkodni...mi lenne, ha csak kettejüket küldték volna...már megölték volna egymást.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Valami különleges - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 2 I_icon_minitimePént. Márc. 16, 2012 8:44 am

Valami különleges - Page 2 Medusa

Morda:

-Jól van....[kiáltok a tibeti szerzetesre......utálom ha lecsitegnek....végtére is igaza van.....ugy kikeltem magamból...dehát lássuk be....rég nem volt kit ölnöm...szekálnom...eltüntek azok a nyomi hősők....hát ez van.....]

- Morda feltudnál emelkedni a Park fölé, és szétnézni? Magasan a fák fölé, hogy jól átlásd a környéket, megtennél pár kört, és ha látnál életet visszajönnél és jeleznél nekünk, persze mind ezt halkan. Leégett tábortűz, kiteregetett ruhák, egy bunker, kerítés, vagy akár egy akna bejárata, bármi ami életre utal.

[hmm...nem rossz ötlet...]

-Rendben...de több szem többet lát.......[megpróbálom felemelni a tibeti szerzetest.....s közben én is a levegőbe próbálok emelkedni....hogy szétnézhessünk....]
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Valami különleges - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 2 I_icon_minitimePént. Márc. 16, 2012 12:42 pm

Dragon Ball Z Kioto, visszatért küldetéséről, persze teljesítetlenül, át akart futni egy egész nagy, zombikkal teli dzsungelen, ugyan már. Meg is van a terv, ők addig felrepülnek és körülnéznek, amíg én a kocsinál várok és vigyázok, nehogy megegyenek a zombik.
Teszek veszek, keresek valami használhatót a kocsiban, figyelek a zombikra, nézem a társaim, hogy, hogy repülnek és közben még jól is érzem magam.
~ Még, hogy apokalipszis... minimum akkor már a dimenziók és az idő végezete, nem az, hogy jókedvűen szaladgálok a zombik között. Ez maximum pareidoliának menne el.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Valami különleges - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 17, 2012 3:47 pm

A két nő röpte jó ötletnek tűnik, és az is. A siker sem marad el, a park közepe táján találtok egy csapat épületet. Ha annak lehet hívni, a mérhetetlenül hatalmas fákra felaggatott házakat, melyek, szinte egybe olvadnak a környezettel. Fa fán, levelek a lombok között, teljesen természetes épületek. Úgy néz ki a tábor megvan, embereket nem láttok, még ha közelebb mentek sem.
Állati, és emberi életnek semmi jele, csak a növényi vannak. Akár egy dél-amerikai őserdő, csak nem trópusi növényzettel. De legalább olyan színvilággal, és érintetlenséggel. A házak vagy egy tucatnyian vannak, és függőhidakkal, vagy fatörzsbe vésett utakkal vannak összekötve.
Eközben Ramirez tölti az időt, pár zombi ténfereg az utcán, de azokat hamar a túl-túlvilágra küldi, és így már nem okoznak semmilyen gondot se neki, se a visszatérő társainak. Persze csak ha visszatérnek a harcosért a lányok.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Valami különleges - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 2 I_icon_minitimeVas. Márc. 18, 2012 10:35 pm

A társaim úgy tűnik, fegyverszünetet kötnek...remek, legalább egy darabig a feladatra koncentrálnak. Kyoda még mindig csendes, ami jó hír, hiszen nem önt el minket a zombisereg, ráadásul Morda is bírja a gyűrődést, ketten nézelődünk a rengetegben, hátha nagyobb sikerrel járunk. Igen...házak...van eszük, a fák tetején szállásolták el magukat, de hogy vitték fel oda azt a rengeteg faanyagot, és szerszámot, ráadásul zavartalanul? Na, de lényegtelen, úgy néz ki semmi életre utaló jel, lehet, hogy megbújtak a zajok hallatán.
- Ott is vannak Morda! Engedj le az egyik hídra, te pedig menj vissza Ramirezhez. Megpróbálunk mindenkit kimenekíteni, ahhoz nem lesz elegendő egy autó. Keressetek még, ha baj van akkor pedig adjatok hangot magatokról. Ha lehet, ne öljétek meg egymást. - Tettem még hozzá, majd ha a nő letett a fahídra, halk léptekkel próbálok közelíteni az egyik ajtó irányába.
- Békés szándékkal jöttem. Én vagyok a felmentősereg. Valaki. - Próbálok halkan beszélni, hiszen ezt már a környező fákon biztos hallják, de az elrejtőzött zombik legalább nem vesznek rólam tudomást, vagyis remélem.
Próbálok figyelni Kyoda hangjára is, hiszen ha veszélyt jelez, egyből fegyvert rántok.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Valami különleges - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 19, 2012 5:43 pm

Vártam én társam közbe jött egy-két zombi, egy kis könnyű ölés, néhány potya pont, de hát realizáltam, hogy újra kellene töltenem, ezúttal az aknavetőt is betöltöm, ellenőrzöm a cuccaim, minden rendbe van-e és tovább várok a kocsi tetején.
Ha meglátok valakit, akkor megvárom amíg ideér, esetleg integetek is neki, ha úgy tartja a kedvem. Persze, azért nem tervezem, hogy ingyen zombi-kaja legyek, ha valamelyik közel jön azt le próbálom lőni.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Valami különleges - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 19, 2012 8:06 pm

Valami különleges - Page 2 Medusa

Morda:

[felrepülünk...nézelődünk az elhagyott vidéken...épületes látvány...milyen szép...szinte könnybe lábad a szemem....de most nincs bámészkodni időnk...áhh...már létom is...néhány ház...a fák tetején....]

-Eressz le a hídra...és menjetek szerezzetek egy kocsit...ha baj van szóljatok...


[na jó rendben...úgy látszik az agytröszt megint kieszelt valamit...legyen hát...megpróbálom a hídra helyezni én meg visszarepülök Ramirezhez és megpróbálunk keryteni egy kocsit....]
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Valami különleges - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 2 I_icon_minitimePént. Márc. 23, 2012 9:17 am

//Két halálos veszélyt is sikerült kikerülnötök, legnagyobb sajnálatomra. Úgyhogy jöjjön a finálé, és a kaland utolsó része.//

Leszálltok egy magaslati pontra. A kötelekből, és különféle hulladékból összeeszkábált tákolmány még bírja a szerzetes súlyát, de látszólag már hetek óta nem ért hozzá emberi kéz. Legalábbis, ami az állapotát illetően történhetett. A kiáltásokra semmilyen választ nem kapsz. Egyetlen egy élő ember nincs a búvóhelyen. Úgy látszik a magaslati pont elég volt egy jó ideig, hogy megszabadítsa az embereket az élőhalottá válástól, de semmi sem tart örökké.
Amikor jobban körülnézel látod, hogy szép számmal vannak harcra utaló nyomok, de nem annyi és olyan brutális, mint a város többi részén. Az elhagyatottság, és a természet még mindig védte az embert még ha olyan szörnyen is bántak vele. Végül egy aprócska hang ütheti meg a füledet. Egyetlen rándulás a föld tájékán. Egyetlen csosszanás a cuppogó sárban. A hang forrása pedig egy ember. A földön jár, mit jár inkább csak botorkál. Mintha nem lenne célja. Egyik fától a másikig, csak sétál. Háta meggörnyedt, busa fejét lehajtja, karjai élettelenül lógnak a teste mellett. Térdig gázol a sárban, ami a fák között terjeng. Akár egy mocsárban.
//Ha nem gond akkor Ramirez-t is ideröptetitek, ne töltsünk vele még egy kört.//
Mordra nélkülözhetetlen erejének köszönhetően a csapat most ott kuporog egymás mellett, és a következő lépésen agyalnak. Mit kellene tenni, ki a férfi, ki egy ilyen helyen még életben van. Talán egy zombi, ki elszakadt „társaitól” és most a legkisebb agyi aktivitást sem mutatva, próbál kikecmeregni a rengetegből? Vagy éppen a célszemély? Ha igen akkor talán már elkéstetek? Mi lehet ilyenkor tenni?
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Valami különleges - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 2 I_icon_minitimePént. Márc. 23, 2012 4:07 pm

Végül Mordra Ramirezt is idehozza, ami végül is nem baj, hiszen nem találtam életre utaló nyomokat. Nagy csata volt itt is, mint a város bármely környékén, s megvallom, kicsit elszomorít, hogy nem találtunk túlélőket. Szegény, elesett emberek. Hozzájuk méltatlan módon haltak meg, kik harcoltak az életükért, úgy tűnik a túlerő győzedelmeskedett felettük. Sajnálatos.
- Ez nem jó. - Ráztam meg a fejem a többiekre meredve, mikor egy hang ütötte meg a kellemetlen csendet. Lépések zaja volt, valami mozgott odalenn. Kiszámíthatatlanul lépkedett, talán sérülései is lehettek. kezei élettelenül lógtak teste mellett, míg a sárban taposott, nem érdekelte, hova lép. Zombira utaló jelek, de mégis furcsállom a dolgot. Innen fenntről nem látni olyan jól, így egy hirtelen ötlettől vezérelve odafordulok Mordrához.
- Kérlek, emeld fel a magasba, nézzük meg magunknak közelebbről. Ne húzd a hídra, csak ide mellénk, hogy jól láthassuk. - Mondtam neki, majd még Ramireznek jeleztem, hogy készüljön. Biztos tudja a dolgát, ha ez csak egy eltévedett zombi, úgyis végez vele, bár Mordra is egyszerűen elengedheti. Jelenleg nincs mitől tartanunk, de ha a fiú a keresett személy, azonnal megpróbálom a szerzetesi mágiámmal meggyógyítani, már amennyi a túléléshez szükséges. A tartalékaimra szükség lesz a menekülésre, bár azt még nem tudom, hogy juthatnánk ki. Ha visszamegyünk az egyetemhez, ott Zombik hada vár minket, nem beszélve a madarakról, ráadásul a tetőszerkezet is több emeletet zuhant.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Valami különleges - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 2 I_icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 6:13 pm

Végül engem is felkapott Morda és elrepített valami fára épített menedékre, pont olyan volt mint, az elveszett világban, bár látszik, hogy ide is feljutottak a zombik, se baj, gyorsan körül kell szimatolni, hátha van itt valami. De pont ekkor látunk meg egy fickót, aki két fa között a sárban tapos ide-oda. Én zombinak néztem bevallom, de a többiek óvatosak, ki tudja, lehet maga a célszemély, bár én ezt kétlem, vagy ha ő akkor már félig zombi...
~ Elég érdekesnek látszik, nem rohad ugyanis, csak a viselkedése zombi. Lehet valami keverék, vagy ki tudja mi.
Azért természetesen a célkeresztben tartom, hátha valami rosszat akar tenni, ha nagyon kell akkor lövök, de csak az egyik végtagjára, meg akarom várni, mi sül ki ebből az egészből.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Valami különleges - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Valami különleges
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Homályzóna: Valami különleges

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Alternatív kalandok és szabad kalandok :: Egyéb alternatív világok helyszínei-
Ugrás: