DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Valami különleges - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Valami különleges - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Valami különleges - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Valami különleges - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Valami különleges - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Valami különleges - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Valami különleges - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Valami különleges - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Valami különleges - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Valami különleges - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Valami különleges

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Valami különleges - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Márc. 26, 2012 8:10 pm

Valami különleges - Page 3 Medusa


Morda:

[hmm...végre iderőpítettem Ramirezt is.....most látunk egy fickót kissé gyanúsan megy a sárban a kezei a teste mellett....vajon mit csinálhat??...]

-Na ez jól berúgott...háháháhá...[kavagok fel egy jóízűt..]
-Szerintem biztos nem ember...max az volt.....ha meg megharapta valami már úgyis mindegy nincs rá gyógymód....én inkább azt hiszem hogy valamiféle túlmódosúlt szuperzombi.....dehát próba szerencse....álljatok készen....

[engedelmeskedek társam parancsának......és megpróbálom a fickót/lényt a magasba emelni de persze távolról......olyan magasra hogyha kiderülne hogy valami egészen fura dolog le tudjam dobni úgy hogy belehal.....megrpóbálom...]
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Valami különleges - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 3 I_icon_minitimeKedd Márc. 27, 2012 3:39 pm

A lény ekkora távolságból sima embernek tűnt, de lassú közeledésével, ami meglepően megerőltető Mordra számára, rájöttök az alak még sem olyan átlagos, mint először sejtettétek. Fehér kopott bőrén megvillan a lemenő nap fénye. Ősz haja, hatalmas izmai, szörnyű termete. Szavatok is eláll mikor egy magasságba kerül veletek.
Valami különleges - Page 3 Solomon_Grundy_01
Solomon Grundy, kiről fertőzés előtt sokat hallattok szörnyű tetteiről, de azóta semmit. Azt lehetett hinni, hogy a többi szupererejű lénnyel együtt, meghalt, vagy megették, de most itt áll előttetek. Vagyis itt lebeg előttetek. Szemében szörnyű fények villannak, ahogy lassan végignéz hármótokon. Látjátok, ahogy izmai vonaglanak testén, néha megfeszülnek majd elernyednek. Úgy néz ki mintha várna valamire, vagy csak a cselekvésre alkalmas időre vár.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Valami különleges - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Márc. 28, 2012 11:32 am

A férfi, ki Mordának köszönhetően egyre közeledik, nem túlélőnek néz ki, még csak nem is emberinek. Ez egy zombi. Több értelem szorult belé, mint az először észrevehető, s ekkor rémlik be egy a léleklopó dobozban látott hír, miszerint többszörös bűnössel akadtak össze a zombik, akivel nem tudnak elbánni. Nem tudom mi lehet ez a szerzet, de ha értelmes, és bűnöző, akkor valami meglágyíthatja a szívét.
- Grundy! Szereted a pénzt igaz?! - Mondtam neki, miközben kezeimmel jeleztem Morda felé, hogy engedje vissza, lejjebb. Nem hiányzik senkinek, hogy nekünk rontson, lehet, hogy van egy minimális értelem az agyában, de lehet ennyi harc után már az is kiveszett belőle.
- Ha segítesz nekünk, sok pénz ütheti a markod. Láttál erre túlélőket? - Kérdeztem tőle, mikor bepattant a szikra. Egy olyan ötlet, amit egyből elvetnék, és a világ minden kincséért sem gondolnék át. Ő lehet a túlélő? Dehát félig, meddig ő is démon. Na meg, hogy bújhatott meg egy maroknyi túlélővel? Talán gengszterekkel?
- Szerintetek őt keressük? - Fordultam meg, s kérdésemmel társaimat kerestem. Kíváncsi vagyok a véleményükre, talán ők többet tudnak róla. Valószínűleg, ők is olyan botorságnak fogják találni az ötletet, mint ahogy én tettem ezt.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Valami különleges - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Márc. 28, 2012 9:22 pm

Kiderül, hogy az a fickó akit láttunk, nem egy normál ember, egy konkrét tank, egy monstrum, egy kigyúrt állat, had ne ragozzam tovább. Nézem, nézem, hát ezt már láttam valahol... meg is van! Ez Solomon Grundy, nem tudom, hogyan kerül ide, gondolom neki is kalandos története van erre fele. Gyorsan lekapom róla a fegyverem, nehogy berágjon, de azért ha kell szerintem vissza tudom rántani.
~ Ő nem egy fajta zombi alapból? Olyan akinek csak lelke nincs, csöppnyi esze még igen. Vagy valami pokolfajzat? Vagy mi a fene... Nem szeretem ha valamiről nem tudok semmit és ilyen lény még a Final Fantasyban SE volt...
Dragon Ball Z felveti ötletét, ő lenne akit keresünk, szerintem a különös képbe beleillik, elvégre ettől a cucctól szabály szerint mindenki zombi lesz, kivéve aki ilyen kesze-kusza, hogy micsoda mégis.
- Nem tudom. Szerintem lehetséges, ő alapból nem volt valami pokolfajzat? Vagy valami élőholt? Mert akkor elvileg lehetséges...
Közben figyelem Grundyt és a zombilápot, soha nem jó egy zombiláp...
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Valami különleges - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 02, 2012 6:03 pm

Valami különleges - Page 3 Medusa

Morda:

[hmm...ahozz képest milyen kis ember elég nehéz emelgetni.....húzom húzom...]
[jésszusmária....áhh...mi ez ki ez??...ez jajj...Grundy.....ahjj...fujj..sokat halottam róla anno...de szerintem egy szánalams boldnd.....vajon túlélte vagy??....hát nem tudom....azért társam és saját ösztöneimre hallgatva nem húzom annyira közel hozzánk...s ha akcióba lendűl egy bőlledobom....]

-Hmmm....nem hizem hogy bízhatnánk benne....bár ki tudja..
[odasugom]
-Várjuk meg míg mond bármi értelmeset...remélem nem zombi...
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Valami különleges - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 05, 2012 6:25 pm

A szemek nem változnak. Azok pásztáznak titeket, és a fogak csikorognak. Majd egyszer, mintha csak egy varázsütésre történnének a dolgok, te befejezitek a beszédet, és a kérdésre megjön a válasz.
- Solomon Grundy egy hétfői napon született... - Mondja izmai megmozdulnak, és fájdalmas roham vesz Mordrán erőt. Akár egy villámcsapás úgy hasít az agyába a fájdalom, ami miatt kénytelen elengedni a szörnyet. Grundy most már tud mozogni, de a gravitáció rá is hat.
Akár egy hatalmas szikla úgy csapódik bele a földbe. A talaj nedves csobbanással fogadja be magába a szürke testet. Újra térdig merül a mocsokban, és elindul az egyik fa felé. A felé, amin ti is álltok, vagy legalábbis ami legközelebb van alattatok. Öklét megindítja, és egyetlen csapással hatalmas darabot tör ki a fából. Úgy látszik, el akarja pusztítani a magaslati előnyötöket. Hogy szemtől-szemben küzdhessetek meg egymással.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Valami különleges - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 05, 2012 11:10 pm

Nem csak én próbálom faggatni, Morda is teszteli a zombi-embert, Ramirez szerint pedig ő az emberünk. Akárhogy is, úgy hiszem, nem lesz valami segítőkész, elnézve a küllemét és hogy miken mehetett keresztül.
Ekkor megszólal, valami olyasmit mond, amit nem igen tudok hova tenni...semmi köze nincs ahhoz, amiket mi mondtunk neki. Hétfői napon született?
Sejtésem be is vállt, ellenáll Morda erejének, mire ő leengedi őt a talajra. Magasról zuhan, de meg se kottyan neki, hihetetlen. Viszont úgy néz ki, nem kedvel minket, mindent megtesz azért, hogy elkaphassa a grabancunkat.
- Várj Grundy! Mire vágysz?! Megadjuk neked! - Kiáltottam neki, mivel a pénz nem igen hatotta meg, de az is lehet, hogy túlságosan megzavarodott a kialakult helyzettől. Eddig ő volt csak a zombi, most viszont mindenkiből az lett. Van egy ötletem, ha nem válik be, nem veszítünk, akkor felvesszük a harcot vele.
- Ramirez, amint jelzek lődd el a híd köteleit, és tartóoszlopát, Morda te pedig emeld fel magatokat a magasba. Nincs esélyünk ellene. Előbb azonban még megpróbálok valamit. - Mondtam társaimnak, majd macskaügyességem bevetve leugrottam a hídról.
Már a levegőben elkezdem a gyógyítás mantráját, ahogy a szerzetestemplomban tanultam, s ahogy leérkezek, felrajzolom a jelet Grundy feje felé. A magasságot meg sem érzem, hiszen a macskák mindig talpra esnek, így remélem nekem sem lesz bajom, tervem pedig rizikós, de beválhat.
Lehet, hogy Grundy agya teljesen megzakkant az őt ért zombitámadásoktól, és a megváltozott világ képe is némi őrületet okozhatott neki. Megpróbálom kigyógyítani ebből.
Ha a tervem nem válik be, és folytatja a dühöngést, kihasználom a lomhaságát, és saját gyorsaságom, folyamatosan kitérek előle.
Ha úgy néz ki, nem hat rá semmi, a híd alá csalogatom őt, s ekkor elüvöltöm magam.
- Most! - Kiáltom, s amint Ramirez ellőtte a köteleket, és a tákolmány elindul lefelé, félreugrok. Remélem az óriás nem bírja időben elkerülni a reá zúduló tömeget, és még, ha nem is sokáig, egy ideig eszméletlenné válik. Pont annyi időre, míg vért veszünk tőle az ellenszer elkészítéséhez.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Valami különleges - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 05, 2012 11:41 pm

Nézem, mi történik kb, Grundy elnyom valami szöveget, hogy hétfőn született, az agyam rögtön kapcsol.
~ Hétfőn van a legtöbb infartus, a hétfő a második vasárnap elvileg csak kicserélték.
Aztán beragel nem is kicsit, olyan mérges lesz, mintha valami rosszat tettünk volna, semmi rosszat nem csináltunk neki, csak megzavartuk a köreit, ami maga egy végzetes hiba egy nagy, buta, erős, zombinál. De a Dragon Ball Z szerzetesünk rögtön előáll egy tervvel, megy ez neki biztos ezért kapja a mannát, csakrát ki tudja mit... Mordán kifog Grundy és leesik, majd az alattunk lévő fát kezdi püfölni.
~ Hát ez elment kaszálni. Puff neki itt hagyott minket, remélem tudja a szuper kombo támadást, mert Grundy ellen nem sok esélye van így.
Nézem mit csinál, és ha kapom a jelet, akkor rögtön lövöm is el a köteleket, oszlopokat. A lényeg az, hogyha instabil a szerkezet, mert Grundy megdönti, vagy én sokat lövök szét idő előtt, akkor egy kötelet megragadok, elvágom egyik végét a késemmel és azon kapaszkodom, miközben a puskám a hátamon van.
- Öreg, tegye meg mit megkövetel a haza! -mondom a fickónak- Bátraké a sors kegye, szégyen a futás de hasznos.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Valami különleges - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 2:41 pm

Valami különleges - Page 3 Medusa

Morda:


[hmm......na...szólalj már meg te rusnya...fujj...nem bír beszélni vagy mi??....jajj....meddig kell még itt tartanom..??...]


-Solomon Grundy hétfői napon születet....

-Áháh....mit modott??....jézus ti értettétek?....mit csinált hétfőn??.....milyen mondat volt ez??....[de mielőtt választ kapnák valami erős fájdalom üt a fejembe...még sohasem volt ilyen ezelőtt......nem bírom tartani Grundyt.....leejtem a fejem viszont már nem fáj...mi lehetett ez??...]

-Hát ez hihetetlen....nem vagyok ura az erőmnek vagy mi??...előbb a lift most meg ez?...mit történik itt?.....

[ekkor Tokugawa már egy tervet ki is eszelt...hmm..ügyes kölyök ez.....még kész szerencse hogy itt van.....na lássuk mit mond....ohh....csak ennyi lene?....oké.....felemlem én magunkat....]

-Mehet.....[s felkészülök hogy megemljem magukat...]
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Valami különleges - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 12, 2012 10:01 pm

//Na mivel ez a megoldás eszembe se jutott, ezért engedélyezem Very Happy Így még egy tervemet keresztül húztátok.//

AZ ágyúgolyó manőver sikeres. Még mielőtt Solomon Grundy széttrancsírozná a fa törzsét, ti már is a nyakába szakítjátok az egész tábort. A roncsok, hálók magukkal ragadják a többi rozoga építményt is, így kicsit nagyobb lökettel indultok meg.
Az egész a nyakába szakad igaz csak egy pillanatra torpan meg tőle, de tökéletes csapatmunkátoknak köszönhetően ez is elég. Gyógyítónak köszönhetően eltaláljátok, és a különleges erők azonnal munkába is állnak.
A gyógyítás azonnali hatást gyakorol. A szörny megáll, és minden csata nélkül harcképtelenné tettétek. Győztetek és ez nem kis érdem.
- Hol vagyok és mi történt? - Jön a kérdések árjának kezdete. Úgy látszik kevéske szókincse kibővült, és már tudatánál van. Most már csak rajtatok múlik, mit is kezdetek a szerencsétekkel.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Valami különleges - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 3 I_icon_minitimeVas. Ápr. 15, 2012 2:57 pm

Minden pontosan úgy működik, ahogy azt elterveztem, az ötlet az enyém volt, de a kivitelezést társaim vitték véghez, gyönyörű, igazi csapatmunka volt ez, és még a kellő sikert is elértük. Nem csak a híd omlott össze, de a kötelek még több alkatrészt rántottak magukkal, ezzel bebiztosítva a Zombióriás fogságba ejtését.
Mantráim, és varázslatom sikeresnek bizonyul, a pszí gazdát cserél, úgy áramlik testünkkel való kölcsönhatásban, mintha csak dézsából önteném belé a pozitív energiát. A fények elhalnak, fellélegzek, és mosollyal nyugtázom, hogy a kellő hatás sem maradt el. Grundy végül már értelemmel az arcán néz fel a csapatra, és úgy tűnik nem emlékszik semmire abból, mi a néhány hónap alatt történt itt vele.
- Üdvözöllek Grundy. Segíteni jöttünk, túlélőket keresünk. Tudnál segíteni? Megszabadítunk téged is ebből a pokoli helyről. - Magyaráztam a bűnözőnek szép lassan, hogy ő is megértse, majd azért a biztonság kedvéért felnéztem az égre, hogy megtudjam milyen napszakban vagyunk éppen. Nem igazán akarom megvárni az éjszakát, akkor kellő hátrányba kerülnénk a démonokkal szemben.
- Mit szólsz? Segítesz nekünk? Rád is jobb élet vár cserébe. - Tettem még hozzá, ezzel még adva egy kis lökést ahhoz, hogy megjöjjön a segítőkedve a nagydarab félig ember, félig élőhalott teremtménynek.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Valami különleges - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 18, 2012 7:27 pm

A terv több mint tökéletesen válik be, óraműszerű a dolog, a lényeg csak az volt, hogy Grundy ne nyírja ki Dragon Ball Z Sensei-t, aki a Sensei rangot is megkapta tőlem, vezetői képességeinek elismerése képen. Egyszóval minden működött és ez így most jó, Grundy-t valami mágiával, avagy spirituális energiával sikerül meggyógyítani.
~ Most már csak akkor lenne szép a dolog, ha Captain Price, vagy Ghost, jó whiskiys hangjával bemondaná, hogy gratulálunk, megdöntötted a személyes rekordod, de nem mondja... szóval nincs vége a dolognak.
Most éppen lebegek, majd várom, hogy mi történik, gondolom majd csak mond valamit Grundy, mármint valami értelmeset.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Valami különleges - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 3 I_icon_minitimePént. Ápr. 20, 2012 3:03 pm

Grundy végignéz a társaságon, és lassan megállapodik a szeme a beszélőn. Úgy látszik agya meggyógyult, de még mindig elég lassú, és hát a nyelve sem forog még úgy ahogy akarja.
- Igen... - kezdi és elmondja kérdezetlenül is szörnyű történetét. Hogy egy kis csapat emberrel bolyongtak a városban, míg rá nem jöttek már nem találnak elég ennivalót. Mivel a várost nem tudták elhagyni, az össze híd le van rombolva, vagy romokkal zárva, ezért a város szívébe vették be magukat. A Robinson Park tökéletes volt, Méregcsók segítette őket, és megépítették mennyei paradicsomukat. Ételt adtak a növények, tiszta víz is volt elég, míg egyszer csak a növények ellenük nem fordultak. Méregcsókkal végeztek először, majd lassan az összes többi túlélővel is, míg csak Grundy marad egyedül. Harcolt míg tudott, a túlélésért, és testi erejének köszönhetően mindig győzött, de a lelke nem bírta. Újra megbomlott az elméje, és azóta is levert mindenkit, aki csak közeledett. Több csapat is volt már itt, hogy elvigyék innen, de a legtöbbje holtan végezte a vértől nedves fűben.
- Veletek megyek, csak hogy segíthesselek titeket, és végül nyugalomra leljek. A világ elpusztult, én is arra törekedtem régen, hátha most végre újra teremthetem. - Ezzel feláll, és mint akit teljesen meggyőztetek, nézz triótokat. Mi a következő lépés, hogy ezzel is megvagytok?
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Valami különleges - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 3 I_icon_minitimePént. Ápr. 20, 2012 5:57 pm

Beleszólás nélkül hallgatom végig Grundy történetét, ami igazán érdekes, de közben tekintetem körbe-körbe mozgatom, nem szeretném, ha bárki is megtámadna.
Szóval, valahol itt rejtőzik a rejtélyes növényeket irányító zombi, remek, nem tudom, hogy Morda képes-e Grundyt felemelni huzamosabb ideig, míg ki nem vezeti a parkból.
- Te vagy a kulcs Grundy, és sajnálom, hogy ily szörnyűségeknek voltál kitéve. Mindenesetre a világmegváltásról szőtt álmod valóra válhat, hiszen benned van az ellenszer, amivel újra emberekké változtathatjuk ezeket a két lábon járó démonokat. Örülünk, hogy segíted az ügyünket. - Magyarázta, majd várt, hogy reagáljon a férfi, de természetesen a jó modorról sem feledkezett meg.
- Bemutatkoznánk, az én nevem Wong, ő itt Ramirez, és a hölgy Morda. A terv a következő, Morda kivisz téged és Ramirezt innen repülve, én pedig követlek titeket a földön. Mivel ekkora súllyal már lehet nem bírnál el, ezért inkább gyorsaságomat használva jutok ki innen. Ha Ramirez lát valamit lenn, ami a fura lény mozgolódására adhat okot, egy lövéssel tudatja velem, és irány váltok. Amint kiérünk az útra, az autóhoz rohanunk, Grundy felkapaszkodik az autó tetejére, és addig megyünk, míg a roncs elbír. A cél a Rezervátum, sietnünk kell, nem szeretném megvárni a sötétséget. Grundy te már régóta járod eme utcákat, mutasd az utat kérlek, merre biztonságos és merre nem kell számolni útelágazással. Ki kell jutnunk innen. - Magyaráztam a lehető leggyorsabban, majd ha mindenki elfogadta a tervet, megvárom, míg felszállnak, s elindulok utánuk a lehető leggyorsabb sebességemet kihasználva, kardommal előttem, ha bármiféle növény megtámadna, a fegyveremmel találkozzon először, ne pedig a testemmel.
Ha semmi sem állja utamat, követjük a tervet, a kocsihoz sietünk, már ha nem lepték el azóta zombik, egy-kettő még nem akadály, de ha annyi jön, mint az egyetemen, akkor inkább futásnak kell erednünk. Nem kockáztathatjuk, hogy Grundy újra harcba álljon, nem tudom mekkora az az őrület, ami visszaránthatja őt elme roggyant állapotába.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Valami különleges - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2012 11:28 am

Valami különleges - Page 3 Medusa
Morda:

[Grundy hál istennek végre érthető mondatokat mondott......sajnálom szegény Méregcsókot régebben jóa voltunk.....neki is jó tervei voltak...dehát nem vigyázzott elégé......hát ez kár......]

- Veletek megyek, csak hogy segíthesselek titeket, és végül nyugalomra leljek. A világ elpusztult, én is arra törekedtem régen, hátha most végre újra teremthetem

[hmm..milyen tökéletes mondat...akár egy hősfilmben..háháh.......már éppen kezdenék mondani valamit amikor az agytröszt elkezdi....]

- Te vagy a kulcs Grundy, és sajnálom, hogy ily szörnyűségeknek voltál kitéve. Mindenesetre a világmegváltásról szőtt álmod valóra válhat, hiszen benned van az ellenszer, amivel újra emberekké változtathatjuk ezeket a két lábon járó démonokat. Örülünk, hogy segíted az ügyünket.
- Bemutatkoznánk, az én nevem Wong, ő itt Ramirez, és a hölgy Morda.


][hmm...örülök hogy társam bemutat igy legalább nem kell ezzel veszelődnöm.....intettem egyet a kezemmel de a piszkos kezét biztos nem fogom meg........]
-A terv a következő, Morda kivisz téged és Ramirezt innen repülve, én pedig követlek titeket a földön. Mivel ekkora súllyal már lehet nem bírnál el, ezért inkább gyorsaságomat használva jutok ki innen. Ha Ramirez lát valamit lenn, ami a fura lény mozgolódására adhat okot, egy lövéssel tudatja velem, és irány váltok. Amint kiérünk az útra, az autóhoz rohanunk, Grundy felkapaszkodik az autó tetejére, és addig megyünk, míg a roncs elbír. A cél a Rezervátum, sietnünk kell, nem szeretném megvárni a sötétséget. Grundy te már régóta járod eme utcákat, mutasd az utat kérlek, merre biztonságos és merre nem kell számolni útelágazással. Ki kell jutnunk innen

[hmmm......jó terv.....nem is rossz......hát akkor lássunk neki....]

-Mivel már volt olyan ma nem is egyszer hogy elájultam...nem akarok kockáztatni...én inkább előszőr Ramirezt viszem a kocsihoz....ő majd beindítja..és készenlétben vár minket.....aztán viszajövök Grundyért....vagy akár ő mutathat neked egy utat és mi addig a kocsinál leszünk.....nincs sok időnk....

[s a válszra se várva megpróbálom gyorsan felemelni Ramireztés magam és azán felrepülök vele magasra nagyon magasra...nehogy megtámadjon valami.....aztán a kocsi felé viszem........s amikor már Grundyék nem látják leejtem...s ő életét veszti...remélem...]

Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Valami különleges - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2012 5:24 pm

Grundy észhez tért, végre tud normálisan beszélni és elregéli történetét, a támadó növényekről, méregcsókról és még a sok másik kommandóról akiket előttünk küldtek, hát persze. Dragon Ball Z Sensei barátunk megint előállt nagyszerű tervével, na de egyszer minden jónak véget kell érnie. Nekem az volt a lényeg, hogy az alany használható legyen. Most viszont, nagyon jó, hogy Grundy észnél van, nagyon nagyon jó.
~ Gondolkozz, gondolkozz, itt a pillanat, egy előnyöm azért van, én még nem szóltam Grundyhoz és a többiek úgy tudják nincs aknám az aknavetőben, akkor töltöttem be mikor egyedül voltam a kocsinál, és a késeimről se tudják, hogy kilőhető a pengéjük.
Azt teszem, amit szoktam, őrültből vissza kell váltanom, meggyőzőre, befolyásolóra és hihetőre.
- Figyelj Grundy. Megtisztelsz, de ne bízz bennük. Pingvinnek dolgoznak és ki akarnak csinálni. Örülnék, ha segítenél elkapni őket, mielőtt hirtelen észbe kapnak, hogy most ezt így elmondtam neked. - próbálok úgy beszélni, hogy Grundy értse, és befolyásolja őt az, amit mondok.
Ezután ott van előttem a dilemma, mert csak egy akna van töltve a fenébe is, és ők meg ketten vannak. Te jó ég, mindig azt kell előbb támadni, aki tud védekezni, és akinek multifunkciósabb az ereje, tehát marad nekünk a Görög mítoszokból jól ismert Medúza, azaz Morda.
Tervem egyszerű, nem Mordára célzok, hanem pont az orra felé, miközben egyet hátra lépek, figyelmét el kell terelnem, hogy ne húzhasson védőfalat maga elé.
- Istennőm! - szánom a mondatot elterelésnek, majd meghúzom a ravaszt és várom a hatást, elvileg egészt nagyot kell robbannia, az arcomat takarnom kell, amint kilőttem a cuccot. Természetesen az aknavetővel tüzelek.
Sensei-el nem tudok semmit kezdeni, meg Grundyval sem, remélem valamit intéznek maguk között.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Valami különleges - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 3 I_icon_minitimeVas. Ápr. 22, 2012 12:06 pm

//Hát pedig már majdnem végig értetek.//

Az akció mindenkit meglep, Grudy éppen hogy csak válaszolni akart, mikor Ramirez célra tartja fegyverét. A kattanást mindenki hallja, ahogy az elsütő billentyűt meghúzza. Eddig mindenki a szürke óriás körül állt, és nem is túl távol egymástól, csak hogy jól hallják a mondandóját, de ahogy a világba is, most is közbe szól az őrület.
Akár egy lassított felvételben a gránát megindul, és mindenki végig követi szemével, de reagálni rá már nem tudnak. Mordra szörnyű terve meglepő lett volna, de úgy látszik valaki más gyorsabban cselekedett. A robbanás cafatokra robbantotta a mitológia istennőnek is beillő gyönyörű lényt, ám nem minden következmény nélkül.
Az epicentrum túl közel volt mindenkihez, így elsőnek Ramirez érzi meg a hatását a meggondolatlan akciójának. A robbanás nem csak vérpermetet, és húscafatokat robbantott rá, hanem tűz, és égető poklot. A robbanás ereje a majd tíz méterrel repíti arrébb, a ruhája megvédte a legnagyobb részétől, de még így is cafatokban lóg róla, az égő ruha. Fegyvere pedig jó két méterre került tőle. Így most zúzódásokkal teleaggatva, próbálja kitisztítani a fejét, hogy újra a világot tisztán lássa, és ne homályosan duplázva.
Tokugawa-t is elérte a robbanás szele. A lökéshullám őt is megviselte, igaz legnagyobb részt csak zúzódásokat szenvedett, de semmije nem tört el. Eséstől lehorzsolódott a bőre, és felszakadt a ruhája, és cseng a füle. Koncentrálni alig képes, és csak ikertestvérének köszönheti, hogy ösztönösen félre ugrott, így a robbanás nagy részét Grundy fogta fel előle.
Ám talán ez volt az a pillanat, amit kínkeserves életük során legrosszabb döntésnek fognak bejelölni. A szörny égett bőre, megfeketedett, robbanástól több darab hús is kiszakadt testéből, egyik szeme kifolyt, és ökölbe szorított kezén kidagadnak az erek. Ám mielőtt még bármilyen csekélyke reményetek is keletkezne, megszólal.
- Solomon Grundy egy hétfői napon született! - Döngő léptekkel indul meg Ramirez felé, ki újra megsebesítette, kinek tette újra elborította agyát, és most ha nem vigyáz több mint nyolc napon gyógyuló sérüléseket szenved. Még nincs közel, de pár pillanat és hatalmas mancsait a férfire teszi, ami egyenlő a végzetével.


//Amethysta karaktere Mordra meghalt, köszönöm a játékos remélem legalább annyira élvezted, mint én a mesélést.//
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Valami különleges - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 23, 2012 9:45 pm

Hirtelen minden a feje tetejére áll. Árulás történt, s Kyoda is figyelmeztet rá, ennek köszönhetően élem túl a robbanást szinte karcolások nélkül. Morda halott, Grundy pedig ismét megtébolyulva neki indult támadója ellen.
~ Nincs mit tenni, jöhet a durva módszer. ~ Gondoltam magamban, s mivel még zavart az elmém a robbanás miatt, na meg a füleim is csengnek, csalafinta dolgot eszelek ki.
Ramirez, a támadónk is megsínylette saját támadását, ráadásul Grundyval kell törődnie, így én szabadon mozoghatok.
Mivel az óriás zombiból több húscafat is kirepült, elég csak megkeresnem egyet, azt betekerem a ruhámba, remélhetőleg olyat, amiben jócskán van DNS és vér is, főleg hogy biztos átáztatja a ruhámat, felmászok az egyik fára.
Megpróbálom aktiválni a macskaügyességet, ennyi idő alatt talán kitisztult az elmém, majd fáról fára ugrálva, megpróbálok kijutni innen.
Ha bármi is megpróbálna akadályozni, falat állítok elé, legyen az Grundy, Ramirez, vagy a mocsárlény, bár ilyen helyzetben az előbbi kettő biztos nem foglalkozik velem, van elegendő dolguk.
A lényeg, hogy én kijussak innen, és teljesítsem gazdám küldetését.
Ha kijutok sértetlenül a "dzsungelből", az autó felé veszem az irányt. Ha van pár zombi, akik utamat állják jobb kezemen lévő karddal próbálom arrébb tessékelni őket, majd remélve, hogy ellestem mindent Ramirez autóvezető képességéből, elindulok a járművel a rezervátum felé. Ha az autó nem indul be, akkor felmászok egy közelebbi épület tűzlétráján, és a házak tetején ugrálva próbálok meg eljutni a célállomásra.
Érzékeimet a körülöttem lévő cselekményekre hangolom, bármi furcsát tapasztalok gyorsaságomat latba vetve megpróbálok kitérni, és elmenekülni.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Valami különleges - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 3 I_icon_minitimeKedd Ápr. 24, 2012 8:52 pm

A tervem beválik, végülis számítottam rá, hogy a robbanás mindenkinek betesz, na de, hogy ekkorát robban! Nem is tudom miért nem ezzel megyek tankok ellen, sokat kereshetnék vele valahol messze keleten. Történnek olyan dolgok, amelyek nem voltak tervben, de számítottam rá. Morda felrobban, na ennyit erről, hogy az ő ereje jobb az én játékszereimnél. Következő én vagyok, ruhám felfogta a robbanást de annyi is volt neki, emlékeztető, a következő robbanás álló is lesz egyben. Most egy fának vagyok csapódva, votl már olyan, hogy tíz métert repültem motorról neki falnak, vagy kiugrottam az elsőről, de ez azért mégiscsak jobban fáj. A harmadik pedig Sensei, na ő róla tudom, hogy nem fog megtámadni, klasszikus jófiú, egy fiatal srácra soha nem emelne kezet.
Mire kitisztul a fejem Grundy lépked felém, idegesen, elég szarul néz ki, legalább annyira mint ahogy én. Most jöhetne a pánik... de mégsem, meghallom Roach hangját a fejemben, nem tudom honnan, de hallom.
~ Ramirez B terv. Grundy a legerősebb személy jelenleg Gothamb Cityben, egészen addig amíg látja a célpontot. A fél szeme már kirohadt, jöhet a másik. Utána lesz elég időd elfutni a fegyverért, ha ügyes vagy megoldod.
A parancsokat teljesítem, előkapom a két megmaradt fegyverem, a ballisztikus késeket, a gépfegyver elrepül, de az utolsó esély kés mindig nálam van. Szépen emelem mellmagasságba hajlított kézzel, így lehet vele jól célozni. Ezután pontosan bemérem Grundy szemét, ha tudom és megnyomom a gombot, ekkora már készen áll a másik kés, a másik kezemben. Azzal is eljátszom ezt. Majd gyorsan arrébb bicegek az útjából. Ha a kések nem találnak, gyorsan a fa háta mögé megyek, fogok valami homok, vagy hínár szerűséget, majd azt próbálom a képébe vágni. Aztán jöhet a futás a fegyveremért.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Valami különleges - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 25, 2012 10:27 am

A helyzet elkeserítő, és ebből csak egy kiutat talál a fiatal férfi. A célszemély darabkáiból gyűjt egy keveset, és mint a villám elindul a fákon felfelé. Szerencséjére a természet itt olyan, hogy könnyedén védelmére kel. Egyetlen egy faág sem törik le, vagy szakad le a súlya alatt. Nincs semmilyen akadály, ami útjába kerülne, és megakadályozhatná, hogy elérje a kocsit. A kocsit mely a szabadulásukat jelenthetné. De csak feltételes módban.
A lábai már ember által készített talajon lépkednek, és már a kocsi is elég közel kerül, akár a cél. Már csak karnyújtásnyira áll tőle, mikor megtörténik a legrosszabb, és legváratlanabb dolog, amire csak emberi lény számíthatott. A vég itt van, és nehéz lesz elkerülni. Egy fehér képű föld hajú őrül mosolyú férfiú lép fel a motorháztetőre. Magára vonva a teljes figyelmedet.
Valami különleges - Page 3 34zzwo7
Kezében számodra is ismert fegyver, és mögötte lassú mozgású szörnyek közelednek, mik szintúgy ismertek számodra. Sajnos a remény, mint apró kicsiny madár, elszállt, és már nem sok van neki hátra, ebben a szörnyű világban.
- Csak nem egy újabb expedíció, hogy megmentsék a világot? - Teszi fel a kérdést, úgy tűnik magának, mert eddig semmilyen jelét nem adta, hogy észrevett téged. - Csak tán nem a kis gnóm Pingvin az, aki újabb öngyilkosjelölteket talált? - A szemei rád szegeződnek, csontig hatolnak. Az őrület benne mindent felemészt, akár egy bohóc, ki nem fogja fel a világ szörnyű sorsát. Mögötte pedig egy sor szürke alak, kikre csak ha ránézel deja vu érzés fog el. Mintha csak egy csapat Solomon Grundy utánzat állna előtted az utcán.
Eközben Ramirez az életéért küzd. Grundy közelebb lép, és még mielőtt üthetne egy penge csapódik a szemébe. A szörny, mintha észre sem vette volna, lecsap. Igaz látszik rajta, hogy a látás képességét elvesztette, de még így is próbálkozik. A zsoldos elgurul az ütés elől, földdarabok, és göröngyök záporoznak minden felé. Ahogy a vak szörnyeteg próbálja megtalálni áldozatát. Újra és újra lecsap a feltételezett helyre, és már szinte krátert csapott a földre.
A fegyverét futást, csak pár Grundy darab akadályozhatja meg, egy-egy megcsúszás, de a kézbe kerül a fegyver. Tár szinte teljes, és a hideg fém, megnyugtatóan simul a tulajdonosa kezébe. És a kibiztosított fegyver, már csak arra vár, hogy halált osszon.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Valami különleges - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 25, 2012 9:04 pm

A terv beválik és az óriás szem nélkül marad jó hír nekem, gyorsan kezdek futni, mert ereje továbbra is hatalmas, így összeroppanthat. Sikerül elficánkolnom a fegyveremért, kétszer megcsúszok és akkor is, amikor elérem, pofára esek. De most mindegy ez, a lényeg, hogy Grundy darabjai hevernek mindenfelé, így tehát sérült is. Itt a kezemben a fegyver, az esély, már csak jól kell tudnom használni. Nem egyszerű a dolog, de mégis, becélzom a nyakát/fejét ahol könnyebben sebezhető az óriás éás megengedek egy sorozatot, majd gyorsan arrébb csúszok a földön, vagy gurulok, vagy tántorgok egy pár métert. Ezután újra lövök és megint, amíg ki nem csinálom Grundyt.
Kezdem átérezni Odüsszeusz helyzetét, mikor a vak küklopsszal küzdött.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Valami különleges - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 26, 2012 5:55 pm

Sikerült! Sértetlenül kijutottam, innentől már egyenes út vezet a bázis...Buddha irgalmazz, mi ez? Meg kellett álljak, pedig már célnál voltam, de egy furcsa alak, pár zombival a háta mögött úgy gondolja, a küldetésem nem végződhet sikerrel. Valószínűleg ők állhatnak a zombijárvány mögött, ráadásul Pingvin San embereit is ők ölhették meg. Ezek szerint Ramirez San is nekik dolgozhat, ha már szabotálta az akciónkat. Brilliáns...Megvárta, míg én lecsillapítom az egyetlen olyan elemet ki ellen tudott állni nekik, és így könnyű dolga lett volna minket megölni. Csak nem számolt a túlélési lehetőségekkel, és azzal hogy Grundy-t egy ilyen robbanás nem ölhet meg olyan egyszerűen. Eközben ezek kinn megvárták, hátha maradnak túlélők, és már könnyű dolguk lenne ellenünk, hogy erőinknek több mint felét már felhasználtuk.
- Szóval te állsz eme pokoli történések hátterében! - Mondtam amolyan hezitálásképpen, míg olyan helyre teszem a DNS-t, hogy az ne eshessen le rólam, a harc következtében. Bizony, nem futamodok meg. A becsületem megkívánja a főgonosz elleni harcot, főleg úgy, hogy árulás történt, mi nem maradhat megtorlatlanul. Ha életem árán is, de végzek ezzel a szörnyeteggel.
Nem is kívánok több szót szólni hozzá, magam elé tekintek, míg ő már elkönyvelt győzelmét élteti.
~ Buddha segíts nekem, gonosz erőit állítsd meg Isteni faladdal, állíts eléjük oly akadályt, mi démon számára áttörhetetlen, míg szolgád végez a pokoli fattyúval. - Szólottak szavaim, s nem is tétlenkedek, kezeim emelésével, remélhetőleg szép, és erős falat emelek a főbűnös, és a Grundyra hajazó zombik közé, ami azért lényeges, hogy az utánpótlástól elszakítsam a férfit, így míg azt át nem törik, egy az egyben tudok megküzdeni baltás ellenfelemmel. Ismét a fürgeségemre kell hagyatkozzam, hiszen egy olyan fegyver forgatása lomhasággal jár együtt, míg az én kardom villámgyors. Nem is tétlenkedek, bízva a macskaügyesség képességemben megindulok felé, s öklömmel a motorháztetőt célzom meg, amin éppen áll, s ha az felugrik kardommal a lehetséges érkezési hely felé csapok. Mindezt villámgyorsan próbálom meg kivitelezni, vigyázva a balta csapására, ha ő bizonyul gyorsabbnak, cselekmény sorozatomat egy hajolás után folytatom csak.
Próbálom a sebességemet latba vetni, hárítani nem szándékozom ütéseit, elhajolok, tigris bukfencekkel, és szaltókkal kívánom elkerülni csapásait. Ha a zombik kiszabadulnak, úgy próbálok helyezkedni, hogy mindenkivel szemben álljak, hiszen ha körbevesznek, nekem végem van.
- Folytassuk a parkban! - Mondtam mosolyogva, eszembe juttatva egy nagyszerű ötletet. A "dzsungelben" harcolók felé veszem az irányt, s annak a helynek a remélhető helye felé, ahol a mocsárlény tartózkodhat. Természetesen csak akkor megyek be, ha követnek ellenfeleim, és nem is kívánok összecsapni velük a sűrűben, de a zombikat remélhetőleg a Mocsárlány betolakodóknak fogja tekinteni, s míg én felugrok egy közeli fára, megtámadja őket. Ha nem válik be az ötletem, és a lény is engem vesz célba, nincs más hátra, fákon keresztül ismét ki a szabadba, hogy újrarendeződhessek ellenfeleimmel.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Valami különleges - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 3 I_icon_minitimePént. Ápr. 27, 2012 9:23 pm

Ramirez, mint a villám forog ellensége körül, és úgy látszik a hasonlata elég költői és tökéletes is a helyzetre. Három csapást sikerül elkerülnie, míg osztja a találatokat. A nyaka már úgy néz ki, mint egy ementáli, de még mindig mozog. Ha élőlény lenne, már rég elpusztult volna, de még csak meg sem inog. Egy egész tárat kell beleereszteni a nyakába, csak hogy végre megálljon. Kikerekedő szemekkel, néz a semmibe, míg egyszer csak a világon először talán sikerül egy utolsó mozdulattal lefejezni egy "embert". A Szörny teste akár egy kőszobor úgy dől el, és csapódik bele a talajba. Még a föld is megremeg alatta. A győztes Ramirez, de még nem tudja, milyen szörnyűséges világ közeledik felé...
Szerzetes csapása nem éri váratlanul a baltás férfit. Magából kikelve nevet, miközben elugrik a motorháztetőről. A csapásod villám gyors, ám még így is sikerül kivédenie méretes baltájával. Úgy fogatja, mintha csak egy pálcika lenne, pedig igen, több mint tíz kilót nyom. És még csak nem is lassul tőle, vagy ha igen, akkor nem mutatja. ami még félelmetesebbé teszi ellenfeledet.
A csapásod folyamán megindulnak az eddig sima zombiknak tűnő //ám azt hittem teljesen nyilvánvaló, hogy egy bő tucatnyi Solomon Grundy// lények, és kórusban mondják, egymással nem törődve.
- Solomon Grundy egy hétfői napon született!
Már maga a mondat is gyomorforgató, de a tudat, hogy abból a szörnyből több is van, rátelepedne bárkinek a lelkére. A szörnyű képzelgések, milyen kísérletek, és kik voltak az alanyok, akikből ezek lettek. Válaszra nincs idő, gyors lábakkal rohan a szerzetes az erdőbe, és mögötte a horda Creeper vezetésével, semmit sem kímélve rontana az űzött vad után...
A fák közül a szerzetes tör ki, ezt pedig már Ramirez is látja, és nem sokkal később a mögötte jövő kíséretet is. Egy tucatnyi Solomon Grundy, és a villám gyors és erős vezetőjük. Ezzel néztek most szembe, na meg az egymás közötti bizonytalansággal.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Valami különleges - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 3 I_icon_minitimeKedd Május 01, 2012 1:07 am

Ezt magamnak kell megoldanom, nem bízhatok Ramirezben, még egyszer ellenem fordulna, csorba esett becsületén, és ezt nem bocsátom meg neki. Viszont tervem nem vált be, a tömeg követ, ráadásul olyan gyorsak, mint én, a mocsárlény pedig nem aktiválja magát. Nincs mit tenni, egy a tucat ellen.
- Grundy nem hétfői napon született! Ti nem Grundy vagytok! - Kiáltom hátra, hiszen biztos vagyok benne, hogy ez a sereg valami kísérlet hatására született, és ez a fura külsejű démon áll a dolog mögött. El akarta pusztítani az emberiséget, és sikerült neki, egy neki engedelmeskedő élőhalott sereggel a háta mögött.
Odafutok Grundy teteme mellé, ahol Ramirez ünnepli győzelmét, majd kardom kivonva megállok az áruló mellett.
- Ez itt Solomon Grundy, ti másolatok vagytok! Teszek pontot számomra az ügy végére, majd Ramirez felé fordulok.
- Miért árultál el? Mennyit fizetett ez az alak? - Kérdeztem, felkészülve az esetleges támadásokra. Fürgeségemben bízok, s abban, hogy nem egyszerre támadnak. Próbálok Grundy teteme körül védekezni, hátha felbuknak benne a zombik, minden egyes hátraugrás után vágok a karddal lehetőleg láb felé.
Ha Ramirez betáraz, és rám emeli fegyverét, a bozótosba vetem magam, és más helyszínre viszem ismét a küzdelmet.
Ha a baltás fazon esik nekem, természetesen félreugrok, s olyan technikát fogok alkalmazni, amitől mestereim mindig is óva intettek. Megragadom a baltát, s kardommal megpróbálom leszúrni az alakot, rést hagyva védelmemen, hogy kevésbé figyeljen saját épségére. Biztos vagyok benne, hogy erősebb nálam az őrült, de annyira megbírom tartani a fegyverét, hogy egy vágást ejtsek rajta.
Ha ez megvan, ismét elkiáltom magam a zombik felé, kiket minden bizonnyal irányít Creeper, hogy ők nem Solomon Grundy-k. Hátha felocsúdnak, és megtámadják mesterét.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Valami különleges - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 3 I_icon_minitimeKedd Május 01, 2012 11:03 am

Grundyt elkezdem lőni és csak nem akar meghalni, sőt egy teljes tár kell a nyakába ráadásul majdnem rám esik. Jöhet az újra töltés, miközben törökülésbe vagyok Grundy hátán, nem kényelmes a mocsár nyálkás talaja. Nem telik el kis idő és csörtetés hallatszik a bozótból Sensei az, gondolom most akar visszavágni vagy ilyesmi, de nem a háta mögött van még vagy tíz Grundy másolat.
~ Érdekes, ki ez a fazon? Ez lenne a nagy gonosz? Sensei régi ellenfele talán? És miért van neki egy Grundy hadserege... nem, nem fogok mindegyikre egy tárat elpazarolni.
- Én nem árultalak el, engem a pénz nem érdekel. Morda kiszúrt velem, én meg ővele ennyi történt, végig magamnak dolgoztam nem Pingvinnek.
Tudom mit kell tennem, fogni magam és elmenni szépen jobb szélre figyelve nehogy a Grundyk útjába kerüljek, és a baltás se figyeljen rám, és amikor a két verekedős egymásnak esik, nekem szétlőni a baltásat. Ez a tervem, ha közbe valaki támadna rám akkor a fejét, szemét, arcát lövöm gyanítom ettől majd megtántorodik. Ha mégsem akkor jöhet az ugrás és a futás, majd megfordulok és újra tüzelek, így próbálok kitérni a csapások elől. A lényeg, hogy majd a baltás fickót szét tudjam lőni, ha nekem akarna támadni vagy Sensei-el harcolna, a Grundykat meg csak kerülgetni kell.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Valami különleges - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami különleges   Valami különleges - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Valami különleges
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Homályzóna: Valami különleges

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Alternatív kalandok és szabad kalandok :: Egyéb alternatív világok helyszínei-
Ugrás: