DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Második születésnapi émény író verseny I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Második születésnapi émény író verseny I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Második születésnapi émény író verseny I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Második születésnapi émény író verseny I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Második születésnapi émény író verseny I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Második születésnapi émény író verseny I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Második születésnapi émény író verseny I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Második születésnapi émény író verseny I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Második születésnapi émény író verseny I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Második születésnapi émény író verseny I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Második születésnapi émény író verseny

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Második születésnapi émény író verseny Empty
TémanyitásTárgy: Második születésnapi émény író verseny   Második születésnapi émény író verseny I_icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2012 10:00 pm

Egyben legérzelgősebb és legutolsó születésnapi programunk az Oldalhoz fűződő élményíró verseny. Legyél akár egy éve itt, vagy egy hete csupán, kialakult benned egy kép az oldalról, melyet szavakba önthetsz, s később karakterekbe. Írd meg minimum 60 soros élményedet, lehet a legszebb, lehet a legrosszabb, avagy a leghumorosabb is, a lényeg, hogy ne csak egy egyszerű írás legyen, dobjátok fel, mintha egy történetet mesélnétek, mit éreztél, szerinted mások mit éreztek, legyen az egy kaland leírása a te szemszögedből, egy chatbeszélgetés másokkal, vagy egy sokkalta nagyobb volumenű leírás az oldalról. Könnycseppekre és hasfogó nevetésre fel!
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Második születésnapi émény író verseny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második születésnapi émény író verseny   Második születésnapi émény író verseny I_icon_minitimeVas. Aug. 19, 2012 2:26 pm

Élmény: Gyíkemberek

Minden egy kis bázisfejlesztéssel kezdődött. Hogy ne unatkozzunk eldöntöttük, hogy a karaktereink kicsit jobban megismerik egymást. Nem igazán volt a fejemben semmi. Csak gondoltam, ő felrak egy kérdést, én meg majd írok rá egy választ. Aztán több kérdés jött, és ment rá a válasz. És ezt a kérdezz-felelek játékot más is olvasta, és amikor találkoztunk chaten, valami ilyesmi zajlott le: (Figyelem nem szószerinti idézés, mert régen volt és lyukas a memóriám. :p )
-Héj, hogy a francba tudsz ilyen sok mindent kitalálni.
-Hát izé, csak úgy jön, jó a fantáziám.
-Figy ha csinálsz egy szép leírást akkor adok neked egy fajt a játékba.
Először csak néztem, és valami olyasmi volt a fejemben, hogy „Mi a gyík, ez most komoly?” Aztán nem tudom mi történt. Egy ideig csak halazgattam, gondolkodtam ezen-azon, meg ilyesmi, aztán újra meg újra feljött, és aztán megkérdeztem, hogy pontosan mire is van szükség, és miután rájöttem mit kell csinálnom hozzá is kezdtem. Fogtam az összes leírást, amit a játék során beraktam a párbeszédbe, és bemásoltam egy szövegdokumentumba, és mindegyiket szépen kibővítettem, hogy jobban lefedjem a témát, de voltak olyan dolgok amit Cybergyík szájából kellett hallani, így idézetként beletettem. Így folytatódott ez, és úgy öt óra alatt meg is volt az egész, bár volt közte egy tizenegy órás alvás de az nem fontos. Kész volt hát a leírás, amit fel is postoltam, hogy mindenki lássa, és vártam a végeredményt. Eléggé ideges voltam, hogy jól csináltam-e, nem szúrtam-e el valamit, meg ilyesmi, és körülbelül háromszor olvastam át, a szöveget, miközben várakoztam, de végül is megkaptam a választ, ami mindössze egy egyszerű módosítást kért, hogy kicsit színesebb legyen a faj, pár „mutációs” képességgel, amit örömmel fel is írtam mosolyogva. Nem sokkal később pedig már egy másik helyen láthattam a szöveget, még pedig a játszható fajok listáján, amire elmosolyogtam. Szerintem ez volt az első pályázat, amit bárhova is sikerrel adtam be. Emlékszem egy-kettőre egy másik fórumon, de azokat elutasították, szóval jó érzés volt látni, hogy sikerült a cél. Ez volt a legkedvesebb élményem az oldallal kapcsolatban, és talán ide is sikerült az eddigi legjobb karakteremet megalkotni amióta a "szakmában" vagyok.
Most már csak az okozna nagyobb örömet, ha a közel jövőben, a Föld 128 lakóinak egyikével tolhatnék egy játékot Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Második születésnapi émény író verseny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második születésnapi émény író verseny   Második születésnapi émény író verseny I_icon_minitimeVas. Szept. 02, 2012 3:20 am

Egy kaszttal kezdődött minden. Mikor megláttam, hogy egy új választható kaszt került be a már meglévők közé, rendre, ahogyan azt kell végig olvastam, mi az ára, mik az előnyei, hátrányai, és hogy pontosan mivel jár. Noha alap dolgokkal tisztában voltam ezzel kapcsolatban, pontosabb képet kaptam róla az itt található leírásból. Cirka másfél hónapig gondolkodtam, hogy megéri-e, jól jöhet-e a későbbiekben, kell-e nekem ez egyáltalán? A chat-en is sokszor felhoztam a témát, hogy mivel gyakorlatilag illegális, "Jó" karakter felveheti-e, illetve tudja-e, képes-e jóra használni ezt a cuccot? Igen, a Venom kasztról van szó. Lassú víz partot mos technikával komolyan átgondoltam, hogy ennek a kasztnak a felvétele pontosan milyen irányba is vinné el a karaktert, milyen hatásai lennének később a fejemben megálmodott jövőjére. Végül úgy döntöttem, hogy bele vágok. Nem láttam senkinél, se régi, aki kérdezte volna, hogy elérhető lesz-e, sem pedig új és meglévő játékosok körében, akik kacérkodtak volna a gondolattal, hogy fejest ugranak a mélyvízbe. Először én is tartottam a dologtól, hogy talán rosszul döntöttem, és feleslegesen kidobtam az ablakon rá 2 egész kreditet. A Keisha-val lejátszott játékban azonban - ami egyébként maga a kaszt felvétel kijátszása is volt - ráébredtem, hogy bár "primitív" lesz tőle a karakter, előbb üt, aztán megint üt, és még egyet, majd csak aztán kérdez elvet követve, szépen elveszti majd az emberségét, ám nem így lett. Kevin éppen hogy ettől lett még nagyobb ember. Egy ilyen törés, hogy akaratod ellenére rád kényszerítenek valamit, ami egy dühöngő állatot csinál belőled, ráadásul úgy, hogy hivatalos személy is egyben, igen komolyan fel tudja bolygatni az ember fejét, és elindíthat egy lavinát, de sikerült a karakternek megtartania az erős jellemét, és megbirkózott a gondolattal, hogy igenis ez van, és ha már belecsöppent ebbe, akkor megpróbálja az előnyeit kamatoztatni, a hátrányairól pedig nem vesz tudomást. A kasztban egyébként rengeteg potenciál van mind a három oldal képviselő számára, ám a mai napig Kevin az első és egyetlen Venom kasztos karakter az oldalon. Ez a szer, és a hatásai nyilván kihatnak majd a későbbi időkre is, ennek előfutára majd a Természet gyermekei kalandban ki is lesz játszva, és továbbra is be fogja vetni a Venom-ot, ha a sors úgy hozza, és egyre inkább "társának" tekinti, semmint koloncnak.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Második születésnapi émény író verseny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második születésnapi émény író verseny   Második születésnapi émény író verseny I_icon_minitimeCsüt. Nov. 08, 2012 10:08 am

Ezennel a versenyt lezárom!
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Második születésnapi émény író verseny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második születésnapi émény író verseny   Második születésnapi émény író verseny I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Második születésnapi émény író verseny
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Második születésnapi versíró verseny
» Második születésnapi üdvözlő lapkészítő verseny
» 3. Rajz verseny
» 1. Rajz verseny
» 1. Író verseny

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Off Részleg :: Versenyek, pályázatok-
Ugrás: