DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Belső Zóna                 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Belső Zóna                 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Belső Zóna                 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Belső Zóna                 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Belső Zóna                 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Belső Zóna                 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Belső Zóna                 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Belső Zóna                 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Belső Zóna                 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Belső Zóna                 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Belső Zóna

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Belső Zóna                 Empty
TémanyitásTárgy: Belső Zóna    Belső Zóna                 I_icon_minitimeVas. Jún. 23, 2013 3:04 am

Belső Zóna                 X01zodbluraymkv_001669169
A Zóna belseje, mely egy kietlen sivatag. Ahogy a száműzött bekerül ide, fizikai valója megszűnik létezni, így a sérülések, és betegségek - még ha halálosak is - elenyésznek. A zóna lakó azonban így is a szükségletek rabja, így ételre, italra, levegőre és pihenésre ugyanúgy szüksége van.
Vissza az elejére Go down
Vash
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vash


Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Jun. 05.
Age : 33

Belső Zóna                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső Zóna    Belső Zóna                 I_icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 8:53 pm

Elmúlt a sötétség Vash körül, eszméletét vissza nyerte.
~ Mi a fene történt? Meghaltam, vagy élek még? Ha meghaltam, ez lenne a túlvilág? Már nem érzek fájdalmat. A lábaim teljesen épek. Teljesen jól érzem magam fizikailag, nincs semmi fájdalmam, se kimerültség.~ gondolja magában Sisak, miközben értetlenül nézi, hogy sebei begyógyultak. Majd elkezdi felmérni a helyet, ahol van: első ránézésre olyan, mint ha a sivatagban lenne, ám a földből kristály oszlopok állnak ki. Vett egy nagy levegőt, majd elindult előre, nem sejtve, mit hozhat számára ez az ismeretlen terep.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Belső Zóna                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső Zóna    Belső Zóna                 I_icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 9:03 pm

Ahogy elindulsz felmérni a terepet, néha-néha földöntúli sikolyok és hörgések hallatszanak. Majdnem olyan mint Arkham, csak sokkal rémisztőbb és hátborzongatóbb. Néha egy-egy árnyat látsz elsuhannis a szemed sarkából, de mire oda kapod a fejed, már nincs ott semmi. A vidék zord, a szél pedig süvít, arcodba fújja a homokot. Mérföldeken át semmit nem találsz, csak a kopár pusztaságot, majd a távolban meglátsz egy apró, összeeszkábált valamit. Mintha kunyhó lenne, vagy valamiféle búvóhely. Ha közeledsz felé, a hangok egyre hangosabbak, és a a furcsa alakok is egyre többen lesznek. Már csak pár száz méterre vagy, mikor erős ütést érzel bal oldalról, és egy földből kiálló kristály oszlopnak csapódsz, majd a földön végzed, körülötted pedig azok köröznek, akiket eddig nem láttál.
Belső Zóna                 Sv601_0762
Vissza az elejére Go down
Vash
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vash


Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Jun. 05.
Age : 33

Belső Zóna                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső Zóna    Belső Zóna                 I_icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 10:09 pm

Vash csak halad előre az ismeretlen terepen. A szél erősen süvít, a homokot Sisak arcába fújja, mér szerencse hogy a sisak némi védelmet ad. A távolból ismeretlen, mégis ismerős stílusú zajok hallatszanak. De ha ez nem lenne elég furcsa és ijesztő Vash-nak, ráadásként a szemei sarkából lát egy-egy árnyat, amik feltűnnek, majd amint oda nézne, eltűnnek.
~ Mégis hol vagyok? A távolból mintha az Arkham zajait hallanám, ám mégis ijesztőbbek. És ráadásként sehol semmi, csak ezek a furcsa valamik. Ha nem találok gyorsan valami fedezéket, akkor szerintem nagyon rossz dolgok várnak rám.~ gondolta magában Sisak, miközben csak ment és ment előre. Ahogy haladt előre, egyszer csak meglátott a távolban valamit, ami egy kunyhó lehet. Vash a látványtól erőt kap, és elkezdi szaporázni lépéseit. Amikor már csak pár száz méterre van a céljától, hirtelen egy erős ütést kap bal oldalról, amitől egy közeli kristály oszlopnak vágódik. Gyorsan körül néz, és látja, hogy egyre több árny köröz körülötte.
~ Mégis mik ezek az izék? Olyanok mint ha szellemek lennének. ~ gondolja magában az önbíráskodó, miközben figyeli, hogy honnan jöhet a következő csapás.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Belső Zóna                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső Zóna    Belső Zóna                 I_icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 10:31 pm

Érdekes módon hátulról kapod a következőt, amitől hasra vágódsz, és fejed csak pár miliméterrel hiábzta el a fölből kiálló apróbb kristály darabot. A hirtelen sokk, döbbenet és pánik hulláma szinte egyszerre söpör át rajtad, mint egy óriási cunami, aminek senki és semmi nem parancsolhat. Még fel sem álltál, újabb csapás ékezik, ez azonban átszakítja a sisakod, három karmolás nyomot hagyva maga után, majd egy újabb, ami a jobb karodon hagy hasonló nyomot, tönkre téve a dzsekid, majd egy újabb és újabb. Számos ilyesfajta sérülést szerzel, és bár a ruházatod véd valamennyire, érzed, hogy ezek nem földi, ráadásul nem is evilági lények. Hirtelen azonban szétszélednek és nem figyelnek rád többet, ám mégis harc zajai ütik meg a füled. Ha felnézel, látod, hogy egy tetőtől-talpig bebugyolált személy küzd a lényekkel, és ahogy az látszik egyre inkább elfelé kergeti őket. Sikerült megfutamítani, és ezzel megmentenie téged. Mikor végre elmentek a lények, és szemügyre veszed a megmentőd, nem sokat látsz belőle. Szürkésbarna szövetbe van öltözve, és a szeme csak épphogy kilátszik. Kezében egy göcsörtös bot, melynek végére egy kihegyezett kristály darabot erősített. A fejéről leveszi a takarást, és láthatóvá válik angyalian szép arca, zöld szeme, és szőkésbarna haja. Tekintete elszánt, markáns, de gyönyörű, már-már megigéző.
- Ideje menni, ha ezek visszajönnek, akkor nagyobb gondunk is lesz. - hangja a mennyek dalaként zend füleidben. Ki lehet ő? És mit keres itt? A döntés rajtad áll: maradsz, vagy mész?
Belső Zóna                 89994947
Vissza az elejére Go down
Vash
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vash


Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Jun. 05.
Age : 33

Belső Zóna                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső Zóna    Belső Zóna                 I_icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 11:21 pm

Vash-t sorra érik a támadásoki, egyik a másik után. Nem tudja őket kivédeni, és nem tud ellen csapást sem indítani, igazi patt helyzet. A sérülések csak gyűlnek, amiket ezek a szellemek okoznak. Egyik se mély seb, hanem olyan, mintha a lélekig hatolna.
~ Már biztos hogy ezek a lények nem e-világiak...~ csak ennyi tudott az eszébe jutni Vash-nak, mielőtt egy újabb támadási hullámot kap. Kezeit reflex szerűen a fejéhez kapja, remélve hogy ezzel védeni tudja valamennyire magát. A támadások egyszer csak megszűntek. Ahogy Vash felnézett, látta, hogy egy tetőtől-talpig bebugyolált személy küzd a lényekkel, és ahogy az látszik egyre inkább elfelé kergeti őket. Mikor a szörnyek elmennek, Sisak megpróbálja szemügyre venni megmentőjét: szürkésbarna szövetbe van öltözve, és a szeme csak épphogy kilátszik. Kezében egy göcsörtös bot, melynek végére egy kihegyezett kristály darabot erősített. A fejéről leveszi a takarást, és láthatóvá válik egy angyalian szép arc, gyönyörű zöld szemek, és szőkés barna haj. Tekintete elszánt, markáns, de gyönyörű, már-már megigéző.
~ Ki lehet ez a csodás angyal? Elbánt ezekkel a szörnyekkel, és ráadásként könnyedén. Mégis szépsége jobban meg fog, és az az angyali hang, amely elhagyja ajkait, szívemig hatol. Akár hol is vagyok most, innentől ha vele vagyok, maga a mennyország. ~ gondolja magában Vash, miközben azonnal bele szeretett meg mentőjébe.
- Mutasd az utat, megmentő angyalom!- szólt Sisak, majd erőt vett magán a fel álláshoz.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Belső Zóna                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső Zóna    Belső Zóna                 I_icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 11:33 pm

A nő ezután egy szó nélkül indul meg, és amit már messziről kiszúrtál kajibát, oda vezet téged is, ám sokkal rosszabb a helyzet, mint elsőre gondoltad volna. A szerkezet épphogy áll, körbe-körbe fura dolgok vannak felakasztva, függnek lefelé egy rongydarabra erősítve.
- Nagy szerencséd volt, hogy itt voltál a közelben. Ha párszáz méterrel odébb támadnak meg, esküszöm nem mentem volna érted. - "biztató" szavak. - A fantomok nem kímélnek senkit, és főleg a gyengébbekre támadnak. - folytatja, és egyelőre ennyit mond, rajtad áll, érdekel-e a kilétük, vagy sem.
- Új vagy még itt, ugye? - kérdezi, bár már tudja a választ. Egy hébe-hóba összetákolt szék-szerű dolgot tol eléd, hogy foglalj helyet.

//Innentől kérdezhetsz bármit, ami eszedbe jut, most egy pár körös információ gyűjtés következik. Hajrá!//
Vissza az elejére Go down
Vash
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vash


Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Jun. 05.
Age : 33

Belső Zóna                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső Zóna    Belső Zóna                 I_icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 11:52 pm

Vash követi a nőt, és meglepetésére oda mennek, ahova amúgy is menni akart. Ám döbbenetére, egy nagyon csele-csálé tákolmány, amire furcsa dolgok vannak fel akasztva. Piros Sisak végig hallgatta a nőt, majd szólt.
- Épp ide tartottam, mert láttam, hogy ez a viskó itt van, és gondoltam bejövök ide. Akkor hatalmas szerencsém volt, hogy közel voltam hozzád. Vagy lehet hogy épp a sors akarta így? Hol az az itt? Mik ezek a fantomok? Hogy zavartad el őket? Hogy lehet elmenni? - Vash egy pillanatra le áll, a lányra néz, majd folytatja - Megtudhatnám a megmentő angyalom nevét? Bár tudom hogy az angyaloknak nincs neve, engem mégis érdekelne.- fejezte mondandóját Sisak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Belső Zóna                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső Zóna    Belső Zóna                 I_icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 12:11 am

A nő leül veled szemben és végig hallgatja a kérdéseid, majd lassan, kimérten, és némileg gondolkodva kezd el válaszolni. Mintha azon töprengene, hogy mennyit mondjon el neked, és mennyit ne.
- A nevem Joanna, de maradjunk a Jo-nál. A fantomok pedig, nos fantomok. Testetlen lelkek, melyekről erőszakkal nyúzták le a húst, és csak az eltorzult, elkorcsosult lelkük maadt. Már ha ezt annak lehet nevezni. - kissé belefeledkezett, mert arca fura grimaszba fordult, és eléggé idegesen magyarázta mik is ők.
- Látom te még semmit sem tudsz. Ez a Fantom Zóna. Egy téren és időn kívüli börtön az univerzum legrosszabb bűnözőinek, és igen, az ő fantomjaik vannak mindenütt. Egyébként gyengék, mivel nincs testük, de mint tapasztaltad nagy tömegben képesek komoly károkat okozni. Viszont ez, - magúhoz húzza a dárdáját. - ezzel könnyű feléjük kerekedni. Hogy ki lehet-e jutni? Akik eddig megpróbálták, félútig sem jutottak. Főleg nem egyedül. - nem túl jók a kilátások.
Vissza az elejére Go down
Vash
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vash


Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Jun. 05.
Age : 33

Belső Zóna                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső Zóna    Belső Zóna                 I_icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 10:12 am

Vash végre megtudja megmentője nevét: Joanna. Az információk, amikkel Jo ellátja, kicsit lesújtják Sisakot.
- Hát, úgy tűnik akkor jó nagy szarban vagyok. Tehát azon a helyen, ahonnan jöttem, most megállt az idő? Egy magad fajta szépség mit keres itt? És mi van ha mondjuk ketten próbálkoznánk meg a kijutással? - nézett Vash Jo-ra kérdően, majd folytatta - Nekem amúgy nincs semmi keresni valóm itt, én nem vagyok bűnöző. Valami rohadék csapdába csalt, és ide küldött valami furcsa, kéken világító fegyverrel.- fejezte mondandóját az önbíráskodó.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Belső Zóna                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső Zóna    Belső Zóna                 I_icon_minitimeKedd Okt. 08, 2013 11:17 am

- Igen, az egy Fantom Zóna projektor volt. - válaszolt. - Nem állt meg az idő, ugyanúgy megy minden tovább, csupán ha visszatérsz, egy nappal sem leszel öregebb. Még ha évszázadokig is raboskodsz itt. - úgy látszik tudja, amit tudnia kell.
- Van egy lehetséges kiút, de csak egy tiszta szívű nyithatja ki, és érthető okokból, abból itt igen kevés van. Viszont két dolog is probléma. Az egyik és legfontosabb a fantomok. A másik pedig a távolság. A kijárat nagyjából hat mérföldre van dél-dél keleti irányba. - sóhajt egy nagyot, ám a kérdésed, miszerint miért van itt, ügyesen kikerülte, és mire ennek a beszélgetésnek a végére értek, már tudomást sem veszel erről, ahogy ő sem.

//1 mérföld=1.6km//
Vissza az elejére Go down
Vash
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vash


Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Jun. 05.
Age : 33

Belső Zóna                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső Zóna    Belső Zóna                 I_icon_minitimeKedd Okt. 08, 2013 12:31 pm

~ Egyre furcsább ez a hely. Akár mennyi idő telhet el, ha egyszer kijutok, már pedig ki fogok, akkor nem leszek öregebb. Ez jó hír, ám a fene se tudja mikor kerülök ki innen. Jo azt mondja, hogy ez egy projekt volt, ami úgy tűnik sikeresnek bizonyult. Ám de valami nagyobbnak a része lehetett? A fene se tudja. Egy tiszta szívű nyithatja ki? Nos, ez nem tudom hogy rám igaz lenne-e, de Joanna-ra igen, csak szerintem úgy vélheti, egyedül nem indul útnak. ~ gondolkozott el Vash, majd a gyönyörű angyalra nézett, és így szólt:
- Nem kis távolság az igaz, de minden megvan a kijutáshoz. Ketten vagyunk, te vissza tudod verni a fantomokat, és szerintem a tiszta szív rád igaz.- fejezte mondandóját Sisak, majd megfogta Joanna kezét, és mélyen a szemébe nézett.

// Bocsesz ha túl nyálas a vége Very Happy XD //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Belső Zóna                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső Zóna    Belső Zóna                 I_icon_minitimeKedd Okt. 08, 2013 8:12 pm

- Nem gondolod, hogy rég elmentem volna, ha... - csattant fel a lány, de a mondatot már nem fejezte be, nyilván ha gondolkodsz kicsit, te maga is rájössz. Ajánlatodra, hogy keressétek fel a portált, amin kijuthattok, elgondolkozni látszik, bár arcán mintha egy félmosoly villanna át, de a szándékait nem tudod kitalálni. Végül bólint, majd eltűnik, de pár pillanat múlva visszatér, és egy, az övéhez hasonló dárdát ad a kezedbe.
- Megsebezni nem tudod a fantomokat, de ha ezzel eléred őket, komoly fájdalmat okozhatsz majd nekik. - magyarázta. Nem kötelező elfogadnod, de jobban teszed, hisz puszta kézzel nem tudni mire mész majd, illetve ha itt lennének a pisztolyaid, azok is valószínűleg vajmi keveset érnének ebben a valamiben.
- Indulhatunk? - kérdezte csillogó szemekkel.
Vissza az elejére Go down
Vash
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vash


Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Jun. 05.
Age : 33

Belső Zóna                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső Zóna    Belső Zóna                 I_icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 12:08 am

~ Már azt sem tudom mit gondoljak. Sose gondoltam hogy létezhet egy ilyen hely mint ez, arról nem is beszélve, hogy nem hittem volna hogy ilyen démonoktól, egy valódi angyal fog megmenteni. ~ gondolta magában Vash, míg Jo elment egy másik dárdáért.
- Nekem már az is elég, ha távol vannak tőlem. Ha csak a legegyszerűbb, állati értelemmel bírnak, akkor ha fájdalmat éreznek, elhúznak.- mondta Sisak, miközben átvette védelmi eszközét, majd folytatta - Naná hogy indulhatunk. Mihamarabb folytatni akarom Gotham védelmezését!- fejezte mondanivalóját, majd meg ragadta dárdáját, és fel állt, ezzel jelezve hogy készen áll az indulásra.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Belső Zóna                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső Zóna    Belső Zóna                 I_icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 12:14 am

- Gotham? - kérdezett vissza értetlen arccal a lány, de annyiban is hagyta a dolgot. Egy szürke vászondarabot adott ád neked, mely hasonló volt az övéhez.
- Erre szükséged lesz, néhol nagyon makacs az "időjárás". - végül magára húzta a saját csuklyáját, és ismét csak a szemei látszottak ki, majd egy pillanatra visszanézett, és megindult előre, abba az irányba, amerre a kijárat lehetőségét sejtette.
Alig pár kilométer megtétele után ismét hallhatod a födöntúli hangokat, és a suhogást, melyet a fantomok röpte kelt a levegőben. Vagy ez mégis csak a szél talán? Nem tudod elkülöníteni őket, ugyanis a szél folyton-folyvást süvít, nem kímélve, sem embert, sem semmi mást, ami jelenleg a Fantom Zónában tartózkodik. Jo egyelőre semmit nem szól az úton, csak bőszen megy előre, és egyre inkább eltűnik előled. Ő már hozzászokhatott az itteni állapotokhoz, neked ez pedig mind új, és lassan szokik hozzá a szervezeted, és a tested. Nem embernek való vidék, az már biztos.
Vissza az elejére Go down
Vash
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vash


Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Jun. 05.
Age : 33

Belső Zóna                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső Zóna    Belső Zóna                 I_icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 12:48 am

- Igen, Gotham. A hely ahol születtem, és nevelkedtem. Egy olyan város, amit át jár a bűn és a sötétség, ahol az egyszerű emberek félnek, és már annak is örülnek ha másnap felébrednek. Én vagyok az, aki meg akarom állítani a bűnözést, aki reményt akar adni az elnyomottaknak, kerül amibe kerül.- szólt büszkén Vash, mikor Jo rákérdezett a városra, majd át adta a vászondarabot, és elindultak a kijutási ponthoz.
Ahogy haladtak, a rémisztő hangok kezdtek újra hallhatóak lenni, vagy lehet hogy csak a süvítő szelet hallotta Vash.
~ Jo már jó rég óta itt lehet, ha ilyen könnyedén bír haladni ebben a pokoli Zónában. Örömmel beszélnék vele, de most sem a hely, sem az idő nem alkalmas. De érdekel hogy mégis mit keres itt? No de mindegy. ~ gondolta magában Sisak, miközben kitartóan követte Joanna-t.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Belső Zóna                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső Zóna    Belső Zóna                 I_icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 12:55 am

A hangok nem véletlenül voltak ott. Alig lépsz még párat, ismét egy fantomba ütközöl, de ezúttal a távolban egy újabb hús-vér emberre leszel figyelmes, aki egy magasabb dűnén áll, két egymás felé álló kristály darab között. látszólag igencsak elfért ott, a fantomok ugyanis figyelmen kívül hagyták, sőt, inkább egyenesen feléd mentek. Az egyik ismét földre küld, az oldaladra érkezel, de kevésbé fáj, mint a gotham-i beton, tekintve, hogy ez igen finom homok. A dűnén álló férfi egy erőteljes karlendítéssel porrá zúzza az egyik krisályt maga mellett, majd egy közepesebb méretű darabját magához veszi, és mint a középkori lovagi tornákon, megindul feléd. A leejtő és a távolság mind-mind az ő kezére játszik, ugyanis mindkettővel jelentős sebességnövekedésre tesz szert. Rohanvás közben erőteljes harci kiáltás szakad fel torkából, melytől még a legbátrabbak is teleteszik a gatyájukat.
Vissza az elejére Go down
Vash
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vash


Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Jun. 05.
Age : 33

Belső Zóna                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső Zóna    Belső Zóna                 I_icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 10:49 am

Vash nem tudta eldönteni, hogy mikor hallja csak a szelet, és mikor a fantomokat. Hirtelen egy fantom tűnik fel, és valami más is. Egy újabb hús-vér ember, aki egy magasabb dűnén figyelt.
~ Ki lehet az ott a dűnén? És őt miért nem támadja a fantom? Úgy tűnik itt egy jó nagy célpont vagyok....~ gondolta Vash, majd a fantom fellöki, amitől Sisak az oldalára esik. Az érkezés érezhető, de nem okoz különösebb fájdalmat, mert elég finom szemű homok. Piros Sisak csak ekkor az ismeretlen férfi cselekedeteit.
- Ki a franc lehet ez az alak? Nem elég hogy játszi könnyedséggel összezúzta az oszlopot, de még utána úgy kapta fel azt a darabot, mintha műanyag lenne. De most még is kit támadhat? Úgy tűnik engem.- szólt Vash, majd maga elé kapta a dárdát, ezzel is jelezve az ismeretlennek, hogy nem futamodik meg.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Belső Zóna                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső Zóna    Belső Zóna                 I_icon_minitimePént. Okt. 11, 2013 9:11 pm

Ostoba volt, felelőtlen és mindenekelőtt idióta... fogalma sem volt mióta feküdt az általa ismeretlen helyen, ám gondolatai milliószor végigpörögtek a történéseken, mindent gondosan végiggondolva, kielemezve, s immáron sokadszorra öklével belecsapott a földbe.
Hibát hibára halmozott s ostobaságán szégyenkezve egyetlen dühös könnycsepp futott végig az arcán. Gyűlölte magát felelőtlenségeiért, s figyelmetlenségéért. Érezte, azon kevés amit eddig elért semmissé lett, s elölről kell kezdenie mindent...
Még egyszer utoljára felidézte magában a jelenetet, azt ahogy elsodorták majd ostobaságát amivel a környezettel nem törődve csupán a kislánynak ordibált, s ezért valami a szeme sarkában lévő erő eltalálta, majd a furcsa zsibbasztó érzést amint szinte semmisség lett elsötétült minden majd újra érzett, látott, szagolt, de fogalma sem volt mit...
Lassan felállt, épp eleget tespedt eddig...
Sokadszorra is végigtapogatta testét ám korábbi, akár halálosnak is mondható sérülése eltűnt, s ő értetlenül állt az eset előtt, s normális esetben örült volna e ténynek, ám jelenlegi idegessége nem engedett neki egy másodpercnyi nyugtot sem.
Sötéten mérte végig a kihalt vidéket, majd óvatosan, a szélrózsa minden irányába kémlelve, elindult előre, az ismeretlenbe.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Belső Zóna                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső Zóna    Belső Zóna                 I_icon_minitimePént. Okt. 11, 2013 10:30 pm

Vash:
Újabb adag fantom szakad a nyakatokba, és egyáltalán nem kímélnek. A nagy darab nem tágít, és a kezében tartott kristály darabbal szinte rögtön elsodorja Joanna-t mellőled, aki rögtön hanyatt esik, és nagyjából egy-két métert megtesz a leveőgben, majd a férfi feléd fordul.
Belső Zóna                 319px-Titan_Smallville_001
- Aki innen kimegy, az csakis Titán lesz, senki más! - mondja ki határozottan, majd neked is lekever egy jó nagyot.

Lupin:
Hallod a földöntúli hangokat, és a szél süvítése sem épp a földi berkeken belül mozog, ám ez még rémisztőbbé teszi a helyet számodra. Közel s távol semmi nem látsz semmit, ami egyáltlán valami értelmes létformára utalna, csupán a földből kiálló kristály tövisek túlméretezett erdeje teszi némileg változatossá a tájat.
Vissza az elejére Go down
Vash
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vash


Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Jun. 05.
Age : 33

Belső Zóna                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső Zóna    Belső Zóna                 I_icon_minitimePént. Okt. 11, 2013 11:33 pm

Vash várt az ismeretlen melák rohamára, ám hirtelen újabb adag lidérc támadt rá. A védekezések közepette Sisak észrevette, hogy a benga a kristály darabbal eltalálja Jo-t, aki pár métert repülve odébb került. Ekkor az ismeretlen az önbíráskodó felé fordult, kinek testét átjárta a félelem, ami sajnos meghozta eredményét: ő is le lett terítve. Ismét szerencse, hogy itt puha homok van, ami úgy fogja fel az érkezés erejét, mintha csak egy vastagabb párnára érne. Vash kicsit megrázza magát, majd amilyen gyorsan csak tud, felpattan.
~ Bár Jo a dárdát a fantomok ellen adta, de szerintem most megteszi ez ellen a hústorony ellen is.~ gondolta magában Piros Sisak, majd megmarkolta fegyverét.
- Nagyon nagyot tévedsz! Jo és én fogjuk elhagyni ezt a helyet, nem pedig te. Neked itt a helyed.- mondta hangsúlyosan Vash. Tudta, hogy ha ő kezdi meg a támadást, Titán könnyedén elhárítja. Így inkább várta hogy ellenfele támadjon előbb.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Belső Zóna                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső Zóna    Belső Zóna                 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 12, 2013 3:36 pm

Az ismeretlentől való félelem teljesen átjárta lelkét, s a távolból az éterben hullámzó hangok ricsaja még a legbátrabbak szívét is jeges borzalommal hatotta át. A táj kietlen üres, halott, melyet az élet legapróbb szikrája se tőrt meg.
Lupin óvatosan közelebb lépett a kristályokhoz, s megvizsgálta őket, ám hozzájuk nem ért. Majd körbe nézett még egyszer, bármi jelét kutatva értelmes életnek, s nekiindult előre, óvatosan a lába elé s maga mögé figyelve, hogy megtalálja a kivezető utat.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Belső Zóna                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső Zóna    Belső Zóna                 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 12, 2013 4:40 pm

Lupin:
Jó ideig menetelsz, és már kezded érezni a kiszáradás jeleit magadon, cserepesedik a szád, szárad a torkod, és hamarosan olyan lesz, mint maga a környezet. Néha napján köhögni is kezdesz, de a torkod kapar, és mintha homokkal gargalizálnál. Egy dűne tetejére érsz fel, jobbra melletted egy törött kristály áll ki a fölből, és ha lenézel a dűnéről, egy nagy adag barnás-homokszín lényt vehetsz észre, akik köröznek valami, vagy valaki körül, valamint megpillantod a nagy darab, tagbaszakadt, kopasz embert is (legalábbis embernek néz ki), aki épp Vash-al próbál birokra kelni.

Vash:
A lándzsáddal Titán felé böksz, ám puszta kézzel félre csapja, mintegy blokkolván a támadásod. Ütésre emeli másik, szabad kezét, ám sikerül elkerülnöd, de távolabb kerültél Jo-tól, aki a fantomok folyamatos ostroma alatt áll jelenleg is. Titán nem várakozik sokat, felkapja a lándzsád, és azzal támad neked.
Vissza az elejére Go down
Vash
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vash


Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Jun. 05.
Age : 33

Belső Zóna                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső Zóna    Belső Zóna                 I_icon_minitimeVas. Okt. 13, 2013 12:10 pm

Vash erősen megszorítja lándzsáját, majd Titán felé döf. Az önbíráskodó meglepetésére ellenfele olyan játszi könnyedséggel söpörte félre a támadást, mintha csak egy bottal piszkálta volna meg. Ám a helyzetben a legmeglepőbb az volt, hogy a melák puszta kézzel hárított. A másik, szabad kezével épp készült ütést mérni Piros Sisakra, ám Sisak felismerte a helyzetet, eleresztette lándzsáját, így elkerülte az ütést. Sajnos így távolabb került Joanna-tól, és már a fegyvere sem volt nála.
~ A pokolba! Ez egyre rosszabb: Jo-t támadják a fantomok, a fegyverem Titán közelében maradt. ~ gondolta magában Vash, miközben Titán felkapta a lándzsát, és azzal támadt Sisak-ra. A támadás ugyan olyan volt, mint amit az önbíráskodó indított pár perce: egy erős, erőteljes döfés. Vash tudta hogy olyan könnyedén nem tudná hárítani, mint ahogy Titán tette. Ám de eszébe jutott egy másik megoldás: ha az utolsó pillanatban mindkét kezével félre löki a döfést, akkor túléli a támadást. Ezt csak úgy tudná fokozni, hogy a kivédés után, hóna alá csapja a lándzsát, így ellenfele nem tud újra döfést használni, ezzel már is jelentősen le lesz korlátozva. Minden úgy ment, ahogy azt Vash eltervezte. Megvárta a támadást, az utolsó pillanatban félre lökte a lándzsa végét, majd a hóna alá csavarta a fegyvert.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Belső Zóna                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső Zóna    Belső Zóna                 I_icon_minitimeSzer. Okt. 16, 2013 1:11 am

Száraz torokkal, lassú, megkeseredett léptekkel haladt előre, dűnéken keresztül s kristályokon át, mígnem megpillantott egy különös kis csapatot, aminek hála felcsillant lelkében a remény szikrája, s vigyorogva nézte a távolban felbukkanó ismerős, arcot, vagyis maszkot, s óvatos léptekkel, a szélrózsa minden irányába ügyelve, lassú léptekkel haladt meg a társaság felé...
Ahogy közeledett egyre jobban ügyelt az észrevétlenségre, s biztos ami biztos alapon, előhúzta gyapjúpáncélját is, esetleges támadás védésére.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Belső Zóna                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső Zóna    Belső Zóna                 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Belső Zóna
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Külső Zóna
» Keresztutak, Zóna szökevények

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Egyéb területek :: Fantom Zóna-
Ugrás: