DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Knights Stadion - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Knights Stadion - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Knights Stadion - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Knights Stadion - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Knights Stadion - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Knights Stadion - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Knights Stadion - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Knights Stadion - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Knights Stadion - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Knights Stadion - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Knights Stadion

Go down 
+3
Madárijesztő
Bisur
Vadmacska
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Brian Marque
Civil
Civil
Brian Marque


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Apr. 13.

Knights Stadion - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Knights Stadion   Knights Stadion - Page 3 I_icon_minitimePént. Május 30, 2014 4:14 pm

Figyelmesen hallgatom a fickó minden szavát. Bár a memóriám jó, azért előszedek egy jegyzettömböt és  egy tollat és vázlatosan felírom, hogy miket válaszol. Miközben beszél a testbeszédét vizsgálom, különösen figyelve az arcára. Az emberek arca önkéntelenül elárulhatja, hogy miként érez egy témával kapcsolatban, ezeket hívják mikrokifejezéseknek. Igyekszem felismerni ezeket a gondnok arcán, így talán megtudhatom, hogy igazat mond-e.

- Értem... - mondom, mikor befejezi a mondanivalóját. - Az áldozat szerepelt a TV-ben? Megkérdezhetem, hogy mikor látta őt és milyen műsorban?

Ha az áldozat szerepelt a TV-ben, akkor a gyilkos bárki lehet, nemcsak közeli ismerős. Valakinek a lakcímét név ismeretében akár egy telefonkönyvből is meglehet határozni, vagy az interneten is. Mikor itt végeztem, akkor muszáj lesz a többi áldozat hátterét is alaposan átnéznem. Most viszont az öregre kell koncentrálnom.

- Ha nem probléma, akkor levennénk az ön ujjlenyomatait, valamint egy DNS is mintát is szeretnék kérni öntől. - hagyok egy pillanatnyi szünetet, majd folytatom - Mivel ön itt dolgozik, ezért feltételezem az ujjlenyomatai mindenhol ott vannak. Megkönnyítené a munkánkat, ha egyből kitudnánk szűrni a dolgozóktól származó, nagy valószínűséggel félrevezető nyomokat.

Megvárom a válaszát, majd folytatom:
- Meg kell még kérdeznem, hogy elmozdított vagy megérintett valamit a tetthelyen?

Kíváncsi vagyok, hogy miként reagál erre a mondatra.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Knights Stadion - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Knights Stadion   Knights Stadion - Page 3 I_icon_minitimePént. Május 30, 2014 7:27 pm

A gondnok arcáról semmit nem tudsz leolvasni, ugyanis egy ideig rezzenéstelenül néz rád, és mint egy droid, válaszol, de később, ahogy a beszélgetés halad előre, arcára kétségbeesés és rettegés ül ki szépen lassan, valószínű a sokk most kezd feloldódni benne, és most tudatosul nála, hogy tulajdonképpen mi is történt.
- Egy szombat esti szappanoperában. - kezdi kicsit gúnyosan. - A pasas egy katona volt, maga szerint hol láthattam? - teszi fel a költői kérdést, melynek ő szerinte egyértelműnek kellett lennie. A kérésednél furcsán néz rád, nagyot sóhajt majd kénytelen-kelletlen válaszol:
- A fehérköpenyes kollégái már mindent elvittek. - ha utána kérdezel, a laborosok és a helyszínelők valóban elkérték tőle ugyanezeket, ugyanezen okokból.
- Isten ments, semmihez sem nyúltam, minden úgy van, ahogy megtaláltam. Amikor beléptem, és szembesültem a látvánnyal, azonnal a gondnoki helyiségbe rohantam, és hívtam magukat. - mondta el a megtalálás menetét.

//Most egy elég szabad döntést kaptál, így rajtad áll, hogy hova mész tovább. IDE írj még egy postot a döntéssel, és a következő úti céllal, és onnan folytatjuk.//
Vissza az elejére Go down
Brian Marque
Civil
Civil
Brian Marque


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Apr. 13.

Knights Stadion - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Knights Stadion   Knights Stadion - Page 3 I_icon_minitimePént. Május 30, 2014 10:22 pm

Arckifejezésből ítélve igazat mondott, így nem fogom tovább zaklatni most az öreget. Az állapota amúgy is láthatóan romlani kezdett, nekem is itt az ideje, hogy jobban beleássam magamat az ügybe.

- Köszönöm a segítségét Mr. Williams. Ha megkérhetem ne hagyja el a várost a nyomozás idejére. A kolléga felveszi az adatait. A viszontlátásra! - kezet nyújtok felé.

Várok egy kicsit, ha viszonozza, akkor kezet rázok vele, ha nem akkor odafordulok a mellettünk álló járőrhöz.

- A többi gondnoknak is vegyék fel a vallomásait. Ha elkészültek vele, akkor az asztalomra várom a jegyzőkönyveket. Viszlát! - elköszönök a járőrtől is.

Furcsák ezek a gyilkosságok, ám nem tudok tovább jutni, míg nem nézem át az eddigi áldozatokat. Visszamegyek a kocsimhoz, még beszállás előtt rágyújtok egy szivarra. A rendőrkapitányság felé veszem az irányt.

Úgy érzem ez egy hosszú este lesz.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Knights Stadion - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Knights Stadion   Knights Stadion - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Knights Stadion
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Otisburg-
Ugrás: