DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Giordano botanikai kert    I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Giordano botanikai kert    I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Giordano botanikai kert    I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Giordano botanikai kert    I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Giordano botanikai kert    I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Giordano botanikai kert    I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Giordano botanikai kert    I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Giordano botanikai kert    I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Giordano botanikai kert    I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Giordano botanikai kert    I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Giordano botanikai kert

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Giordano botanikai kert    Empty
TémanyitásTárgy: Giordano botanikai kert    Giordano botanikai kert    I_icon_minitimeSzer. Márc. 02, 2011 7:29 pm

Giordano botanikai kert    Botanikus_kert__kolozsvar

Gotham hatalmas botanikai kertje, amelyben több tucat különféle növény található. A távoli egzotikusoktól a jól megszokott ős honosokon át, az igazán ritka virágokig minden megtalálható a palettán. A Botanikai kert egyben egy kutató labor is, ahol a különféle növényeket vizsgálják.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Giordano botanikai kert    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert    Giordano botanikai kert    I_icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 8:05 pm

Előzmény: A Robinson Park

A taxi minden zökkenő nélkül elvisz Otisburg-ba, a város helyzete nem rossz a naplemente kellemes pillanataiban, de ez hamar meg fog változni, ha a világító glóbusz eltűnik szemeid elől. A sofőröd egy elég csinoska hölgyemény, ki meglepően kedvesen viselkedik veled. Ez nem éppen a megszokott a város taxisaitól, mondjuk ez egyik városéra sem jellemző.
A botanikus kert épülete előtted magasodik. Elég impozáns, tele üveggel, és hatalmas zöld színekkel. A növények levelei az üveget érintik, ez pedig nem kicsit gyönyörű látvány.
A bejáratot könnyedén megtalálod, ám de van egy probléma vele. Az épület le van zárva teljesen, még nem indult újra az incidens óta. Teljes sötétségbe burkolózik, mintha senki sem dolgozna már itt régóta. Ám egy aprócska fényfolt felkeltheti a figyelmedet. Az egyik társépületből szűrődik ki, nem túl nagy, nem túl új, sőt még csak nem is gondozott, talán pont azért nem mert a gondnoki bódé az.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Night-hunter
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Night-hunter


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2011. Dec. 20.

Giordano botanikai kert    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert    Giordano botanikai kert    I_icon_minitimeSzer. Ápr. 04, 2012 11:07 am

Miután Ronald befejezte a kísérleteit a virággal, taxit hívtam és a botanikus kert felé vettem az irányt. A taxis egy kedves és aranyos nőnek tűnt, de mivel egyáltalán nem akartam gyanút kelteni egy másik utcába irányítottam el a sofőrt.
- Itt jó lesz köszönöm – szóltam mikor egy nagyméretű panelházat láttam meg.
Mihelyst kiszálltam a kocsiból, megvártam, hogy a nő teljesen elhagyja az utcát, és a botanikus kert felé vettem az irányt, ami egy utcányival volt odébb. Amikor megláttam az épületet, nagyot csodálkoztam, nem gondoltam volna, hogy még mindig zárva van. A kerítéseken rozsdás láncok és lakatok lógtak le, hogy mindenképp távol tartsák az idegenkedőket. Ahogy körbenéztem minden csupa sötétség volt, aminek kifejezetten őrültem, hisz a sötétségben tudtam, hogy nekem van előnyöm bárkivel szemben, de egy melléképületből viszont egy kis fény szivárgott ki. Nem tudtom, hogy ki van ott, de az irányt arra felé veszem, persze minél óvatosabban. A kerítésen könnyedén átmászom, és a fény fellé elindulok.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Giordano botanikai kert    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert    Giordano botanikai kert    I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 05, 2012 5:56 pm

Megközelíted a kis bódét, különösebben nem nehéz a megközelítése. Még hangtalanul is tudsz járni, szerencsére a fű a botanikus kert körül ápolt, így még lábnyomokat sem hagysz. Hangtalan vagy akár egy macska. Így hát a kis bódé kartávolságra van tőled.
Bentről hang hallatszik ki, és fény is. A fény vibrál, a hang recseg, úgy látszik egy régi televízió szól éppen. A hanghoz pedig párosul még egy kis hortyogás is. Olyan mélyről feltörő, férfi, torz, horkolás ez, amit mindenki ismer, aki eléggé túlsúlyos, és komoly tüdőhörgő problémával küzd.
Ezen kívül mást nem látsz, legalábbis érdekeset. Néhány autó elsuhan az utcán, pár ember a járdán cammog, de még egy másodpercet sem fordítanak rá, hogy ki is lehet azaz ember a bezárt botanikus kert mellett.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Night-hunter
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Night-hunter


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2011. Dec. 20.

Giordano botanikai kert    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert    Giordano botanikai kert    I_icon_minitimePént. Ápr. 06, 2012 9:11 am

Ahogy sikeresen megközelítem a kis házikót, az ajtó kulcslyukához teszem a fülem, régi televíziónak hallom a hangját, illetve egy mélyről feltörő horkolást ami könnyedén el nyomja a tv recsegő hangját, amit szerintem egy bizonyos őr csinál a bódéban.
Ahhoz, hogy többet megtudjak az épületről kénytelen vagyok bemenni a házikóba, információ hiány érdekében. Remélem , hogy ott bent fogok találni valami használható iratot akár egy kisebb térképet a nagy épülethez, dokumentumokat vagy esetleg kulcsokat. Ezzel a reménnyel pisztolyomat megtöltöm az altatólövedékkel ami barátunkat egy 5 órára szó nélkül kiüti, majd a kilincset lenyomom és megpróbálok belépni az épületbe.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Giordano botanikai kert    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert    Giordano botanikai kert    I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 12, 2012 6:48 pm

Az ajtó minden gond nélkül kinyílik, te pedig bekerülsz az épületben. Bent egy kopott kényelmesnek talán nem nevezhető fotel hátulját, amiben egy kissé kopottas fejbúbot pillantasz meg. A kis bódé nem nagy, sőt kifejezetten kicsit. Csak egy asztal, a fotel, egy falra felfúrt nem túl nagy szekrény, minek két ajtajából csak egy fél van meg, így láthatod, hogy egy mikró kandikál ki belőle, mellette meg kajamaradékok, alatta pedig papírok. Na meg a sercegő televízió, ami nem túl nagy, nem is túl új, de hangyás képén, még lehet fogni az adásokat. És talán pont ez kell a gondnoknak, "Earl"-nek ahogy le tudod olvasni a koszos szürkés kezeslábasáról, hogy előtte kényelmesen tudjon aludni. Nem jött rá, hogy bejöttél, te pedig még nem árultad el magad teljesen.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Night-hunter
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Night-hunter


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2011. Dec. 20.

Giordano botanikai kert    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert    Giordano botanikai kert    I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 14, 2012 1:34 pm

Ahogy beléptem az ajtón, körbenéztem. A fegyverem altató lövedékkel van megtöltve, de azt még szerencsére nem kellet használnom, hisz az őr olyan mélyen aludt, hogy észre re sem vette, hogy egy idegen alak lépet be a bódéjába. Miután körbenéztem két olyan dolgot láttam, ami fel kelltette a figyelmemet. Egy rozoga faliszekrény és pár köteg papír, ami az asztalon hevert, a tányérja alatt. Elsőnek a papírokat vizsgálom át, majd utána jöhet a szekrény. Ha véletlenül a gondnok, Earl felkelne, elaltatom a pisztolyom segítségével, viszont ha sikerül úgy körbenéznem, hogy nem kell fel, akkor a kutatást folytatom és bemegyek a nagy épületbe.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Giordano botanikai kert    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert    Giordano botanikai kert    I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 14, 2012 5:43 pm

A kutatás jól kezdődik, kezeiddel szinte gyakorlott mozdulatokkal szabadítod ki fogságából az értékesnek tűnő papírokat. Igaz magad sem tudod mit keresel, de hamar belevágsz, és küzdelmedet siker koronázza. Ám mikor étele felé nyúlsz, mintha csak meg akarna ijeszteni felhorkant egyet, a legfeszültebb pillanatban.
Te habozás nélkül eresztesz bele egy lövedéket a nyakába, amitől pár másodpercen belül biztosan visszamerül az álomba. Még a kezét is megemeli, mintha csak egy szúnyogot akarna elriasztani, de már nem éri el célját. A hangos horkolással fűszerezett alvási ciklus, átadja a helyét egy sokkal nyugodtabbnak. Csak pisszeg néha, és fújja ki a levegőt, akár csak egy kedves baba, aki legmélyebb álmát aludja. A kis nyíl (vagy mi is van a fegyveredben) kicsit lefittyen, és így a látvány merőben komikus. A változás azonnali, mintha csak varázs nyíl lenne, és a gusztustalan hangos alvó emberből, egy kedvesen szuszogó gusztustalan alvó embert tudna csinálni.
A papírokat átlapozgatva, megtalálod a kert tervrajzát, legalábbis a "tűz esetén merre is kellene menekülni rajzát", na meg egy csapatnyi felsorolást, mik is vannak még az épületben, amire vigyázni kellene. Na meg a zsebében az épület kulcsait is megtalálod, így talán a bejutás sem lesz olyan nehéz.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Night-hunter
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Night-hunter


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2011. Dec. 20.

Giordano botanikai kert    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert    Giordano botanikai kert    I_icon_minitimeSzer. Ápr. 18, 2012 12:21 pm

Ahogy a kis bódéban a papírokat illetve információkat keresgéltem. A mögöttem üllő gondnok hirtelen felhorkant és megpróbál felkelni az álmából, de én ezt nem engedtem és a pisztolyom segítségével egy altató lövedéket eresztettem az áldozatom nyakába, amitől egyből visszaaludt. Mivel nem akartam gyanút kelteni a tűt kihúztam óvatosan a nyakából és eltettem a többi mellé. A tű eléggé apró volt, nem okoztam Earl-nak semmilyen vérző sérülést. Ezek után visszatértem a papírokhoz, amiket az előbb vizsgáltam. Az iratok közt találtam egy menekülő utat, amit egyből el is tettem, illetve még veszélyt jelző dokumentumokat is, amiket csak telefonom segítségével lefotóztam. Mielőtt még elhagytam volna a gondnok kis házát elvettem tőle a kulcsokat illetve felhúztam a maszkomat, mivel nem tudhatom, hogy mi fog engem kint és bent várni. Majd kiléptem a kis bódéból és a hatalmas épület felé vettem az irányt.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Giordano botanikai kert    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert    Giordano botanikai kert    I_icon_minitimeSzer. Ápr. 18, 2012 2:17 pm

Az altatótű kivétele nem várt eredményre vezet. Amikor ki akarod húzni a bőréből, más is jön vele. Mintha csak valami műbőr lenne, egy gumi szerű anyag, amivel be van fedve az egész test. Úgy látszik mintha csak egy újabb bőr lenne rajta, és azzal álcázna valamit.
Az alvás hangjai nem változnak, sőt kifejezetten nyugodtnak hat a dolog. Úgy látszik, mintha csak egy álca lenne az egész, mármint a kövér portás, és valami sokkal mélyebb és zsiványabb dolog lenne mindez mögött.

Ám ha ezzel nem törődnél, a maszkot felhúzva elindulsz a bódé felé. A sötétség kezedre játszik, mivel már csak az utcai lámpák adnak valamicske fényt, na meg a város felett meghúzódó csillagok. A bejáratot magad előtt látod, és minden gond nélkül eljutsz oda. Senki sem vett észre, ám nem is akarnak talán észrevenni egy sötét árnyat egy rossz hírű épület előtt osonva.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Night-hunter
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Night-hunter


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2011. Dec. 20.

Giordano botanikai kert    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert    Giordano botanikai kert    I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 19, 2012 8:54 pm

Miután az ébredezőnek tűnő gondnokot lelőttem az altatólövedékkel és odamentem hozzá, hogy ki húzzam a nyakából a tűt, amint odaléptem és megpróbáltam kihúzni a injekciót, egy furcsa és szokatlan dologra lettem figyelmes. A tű végén egy kis műanyagszerű bőrdarabot találtam, amiből könnyen következtetni tudtam, hogy ez az alak valamiért takarja az arcát. Nekem nem kellet kétszer mondani és egy gyors mozdulattal lerántottam a fejéről a maszkot.
Mihelyst lerántottam azonnal egy fényképet csináltam róla, majd megpróbáltam vissza rakni az arcára az álarcot. Az kis őrünk elég jól aludt ahhoz, hogy semmit se vegyen észre a történtekből. Miután végeztem ezzel, bemegyek a nagy épületbe.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Giordano botanikai kert    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert    Giordano botanikai kert    I_icon_minitimePént. Ápr. 20, 2012 2:47 pm

A maszk könnyedén megadja magát, és a kezedben marad. Egészen lejön, semmi sem marad a férfin, mert hogy az, akármennyire is álcában volt. Na de nem is akármilyen, mikor ránézel, először csak a zöld szín, az ami feltűnik neked, de később jön a felismerés. Amitől önkénytelenül is tátogsz a maszkod alatt. Előtted egy legenda alszik...
Giordano botanikai kert    1208844-gh01___24_
Aranyszem, a város egykori védelmezője, ki már több mint száz éve rója az utcákat, és üldözi a bűnt. Több újságban, és televíziós műsorban is említették már, te pedig kisgyerekként felnéztél rá, még ha csupán egy maszkos ember is volt ő.
De most itt van előtted. Erőtől duzzadó karjai, férfias álla, fiatalos vonásai, alig lehet több húsznál, de a ruhájából ítélve tényleg ő Aranyszem. Igaz az is megváltozott az évek alatt, de a kalap, a kabát, és az aranyszínű szemek, mindig jellemezni fogják őt.

Ha el akarod készíteni a fényképet, akkor a felvevő kattan egyet, és megörökítetted az alvó Aranyszemet, szinte kéznyújtásnyira tőled.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Night-hunter
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Night-hunter


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2011. Dec. 20.

Giordano botanikai kert    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert    Giordano botanikai kert    I_icon_minitimePént. Ápr. 20, 2012 7:20 pm

Miután levettem az őr maszkját hihetetlenül meglepődtem.
Ezt nem hiszem el. Mit keres ez itt. Aranyszem, márt megint mibe keveredtél bele? Fel sem tudom fogni, hogy az az ember, akit kiskoromban úgy tiszteltem, mint a szüleimet az itt fekszik velem szemben egy székben elaltatva. Nem tudom, hogy mit keresel itt és, hogy minek volt rajtad ez a maszk, de remélem, hogy nem a rossz oldalon állsz- suttogtam eléggé halkan ezeket a szavak miközben lefotóztam és a maszkját próbáltam visszarakni az arcára.
Ahogy kiléptem a kis bódéból a nagy és sötét épület felé vettem az irányt. Nem tudom, hogy valójában mi folyik itt, de most márt, tényleg kezd érdekelni, kezd. A sötét kerten könnyedén átvágom magam és megérkezek a nagy ajtókhoz, ami kinyitja ezt a titokzatos „házat” nyitják. Amint a kulcsokat kikotorásztam a zsebemből, benyitok és belépek. Remélve, hogy elegendő információkat fogok tudni szerezni.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Giordano botanikai kert    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert    Giordano botanikai kert    I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2012 10:07 am

//Na akkor most elvesztettem a fonalat. Volt rajta egy álruha, amitől úgy nézett ki, mintha a kövér portás lett volna, azon volt a bőrszerű maszk, csak hogy teljesen úgy nézzen ki, és van rajta a sima zöld szemfedő. Na melyiket is veszed le, hogy lefényképezd? Very Happy //

Az éjszakai szellő az arcodba csap, és szerencsédre a kulcskeresés sem tart túl sokáig. A tartón több, mint elég fém van, hogy egy embert is agyon lehessen vele verni, de a nagy "Főbejárat" feliratú kulcs lesz az igaz. Mikor próbálkozol könnyedén elfordul a zárban, és szélesre tárhatod az ajtót. Bentről doh, és penészre emlékeztető szagok áradnak kifelé.
Ám mielőtt belépnél, egy "Khm" hangot hallasz, mögüled jön. Oly édes mint a méz, mégis fenyegetően hat ebben a csendes éjszakában. Női hang, és ismerős is valahonnan, de mikor megfordulsz újra csak meglepetés ér. Egy gyönyörű nő áll előtted, teljesen feketében, a ruha éppen ott testhez álló, ahol kell, és pont ott takarja a megfelelő dolgokat, hogy felkeltse a férfiak fantáziáját.
Giordano botanikai kert    1225223-kato0
Kihívóan áll előtted, úgy látszik támadásra számít, legalábbis a harci pózból ítélve, amiben éppen áll. Lassan végigmér tetőtől talpig, és csak miután megbizonyosodott tényleg csak egy fegyvered van, szólal meg.
- Mit tett szegény ördöggel? - Teszi fel úgy a kérdést, mintha csak egy anya lenne, aki rajtakapta kicsi gyermekét valami csíntevésen, és most fogja megfeddni.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Night-hunter
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Night-hunter


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2011. Dec. 20.

Giordano botanikai kert    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert    Giordano botanikai kert    I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 26, 2012 8:18 pm

// Csak az őrnek vettem le, Aranyszemen rajta hagytam a maszkot //

Ahogy elhagytam az őrházat, a magas és sötét épület felé vettem az irányt. Eddig szerencsére minden rendben volt. Mihelyst átfutottam a két épület közötti szakaszon, és odaértem a bejárati ajtóhoz, sikeresen ki tudtam nyitni a kulcsra zárt ajtót és megpróbáltam belépni. Miután elforgattam a kulcsot és lenyomtam a kilincset egy ismerős hang csapta meg a fülemet. Azonnal megfordultam, de a nagy csodálkozásba szinte köpni-nyelni nem tudtam. Egy ismereten nő állt velem szembe, teljes intim felszerelésbe.
- Ki vagy te és mit akarsz tőlem? – kérdeztem eléggé megilletődve.
Nem tudom, hogy mit akarhat tőlem, de ha verekedés lesz a vége, akkor nem állok jót magamért. Megpróbálom kihasználni a sötét ház előnyét és egyből befutok, ha azon lesz a hangsúly.
- Ha az őrről beszélsz, nincs semmi baja csak egy kis altatót kapót, nem ölök meg hozzám hasonló hősöket, mármint ha érted, hogy kiről beszélek.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Giordano botanikai kert    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert    Giordano botanikai kert    I_icon_minitimePént. Ápr. 27, 2012 8:28 am

A nő csak felhúzza a szemöldökét, úgy látszik nem erre a reakcióra számított. De te egy hőskezdemény vagy, téged nem lehet olyan könnyen kihozni a sodrodból. Így hát egy vállrándítással elintézi a dolgot, és leveszi a kalapját köszönésképpen.
- Én vagyok Aranyszem sofőrje. Az életjelei megváltoztak a szokásos idegesség helyett, most olyan kisimult, mintha aludna... - meghallgatja a továbbiakat, és látod rajta, hogy igen csak ideges valakire. Aki nem te vagy, mivel még csak most találkoztatok. Megkocogtatja homlokát egyik ujjával, és még azt is látod lelki szemeiddel, mikor elszámol tízig.
- Na jó Aranyszem úgymond szereti egyéni módon megoldani a dolgokat. mint hogy elvigyelek taxival, és hogy majd körbekalauzol téged a kertben portás álruhában. Sajnos vannak az ilyen esetek, mikor nem éppen úgy alakulnak a dolgok, ahogy eltervezi. Na jó az igazat megvallva kevés alkalom volt még, mikor a terve tökéletesen bevált. - Hetykén visszahelyezi a kalapot a fejére, és végighúzza gyakorlott mozdulattal kezét a karimáján, és elindul a bódé felé. Csak úgy a válla felett szól oda neked.
- Gyere megpróbáljuk felébreszteni, közben elmondok mindent. Van elég dolgunk, így is... Ezzel kellett volna kezdeni... - Az utolsó mondatot már csak a fogai között préseli ki, alig hallhatóan. Mintha csak káromkodás lett volna, de az is a csúnyább fajtából. Legalábbis a hangsúlyból ítélve, igen csak felbosszantotta valaki a nőt.



//Na igen, és most hogy áthúztad kalandtervemet Very Happy most felpofozzuk Aranyszemet//
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Night-hunter
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Night-hunter


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2011. Dec. 20.

Giordano botanikai kert    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert    Giordano botanikai kert    I_icon_minitimeCsüt. Júl. 12, 2012 1:43 pm

A bejárati lépcsőn állva a bőr szerkóban lévő hölgyet még mindig nem tudtam sehova tenni.
Az arcán csak idegességet és nyugalmatlanságot tapasztalok. De mihelyst belekezdett, hogy ő valójában ki is még több kérdés merült fel bennem. De ahogy feltettem volna azokat ő csak egyszerűen megfordult és visszament a bódéhoz, ahol aranyszem aludt.
- Héj! Várj – rohantam utána a bódé felé.
- Rendben segítek felkelteni őt, de cserébe addig mond el, hogy mi is történik itt valójában. Amíg felpofozom az akár órákba is beletelhet, úgy hogy pont van addig egy kis időnk.
Mást nagyon nem tudok mit csinálni, mint hogy aranyszem vállaira teszem a kezemet és határozott mozdulatokkal rázom a vállait. Remélem hamar fel fog ébredni és nem kell majd itt sok időt eltölteni.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Giordano botanikai kert    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert    Giordano botanikai kert    I_icon_minitimeCsüt. Júl. 12, 2012 4:53 pm

Aranyszem még mindig elég lankadt állapotban van, úgyhogy ellenkezni nem tud az ellen, hogy társa, na meg te az utca felé ráncigáljátok. A nő irányít téged, egy koromfekete autócsodához. A hátsó ajtó kinyílik egy gombnyomásra, és bedobjátok a "hőst".
- Na jól van először, milyen anyagot is adtál be neki? - Teszi fel a kérdést, és mikor válaszoltál neki, az egyik ülés titkos rekeszéből kotyvalékot vesz elő, amiből azonnal ellenanyagot készíti.
- Na hát akkor kezdjük az elején. A város felbolydult, valami van a levegőben, minden banda megőrült, és a legrosszabb is megtörtént. Pamela Isley, más néven Méregcsók feltűnt a színen. Egy körmönfont tervnek köszönhetően átvette az egész rendőrség felett az irányítást. Aranyszem kifejlesztett egy ellenszérumot, amivel a befolyást meg lehet szüntetni, de mivel a ráhatás folyamatos ezért mindig újra, és újra ellenanyagot kell bejuttatni a szervezetbe. - Nagy levegőt vesz, és beledöfi a kikevert anyagot a "felettesébe", egy pillanatra hunyorít egyet, csak hogy lássa nem valami halálos anyag került a szervezetbe, de a felnyögő férfi láttán megnyugodhattok nemsokára ébren lesz. - Lassan az ellenszerrel már több, mint egy tucatnyi rendőrt szabadítottunk fel, és nemsokára eljön a nyílit lépés ideje. Elegen leszünk, hogy fellépjünk Méregcsók ellen, és lecsukassuk. Hát kábé ennyi. - mondja el az igazságot, és lassan felpofozza Aranyszemet, aki ébredezik. Közben bármilyen megnyilvánulásra vár tőled, hátha van észrevételed, vagy még több kérdésed.
Vissza az elejére Go down
Night-hunter
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Night-hunter


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2011. Dec. 20.

Giordano botanikai kert    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert    Giordano botanikai kert    I_icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 8:20 pm

Ahogy visszaértünk a kis őrbódéhoz, aranyszem mozdulatlanul várt minket a kis székében, de ez nem is volt meglepő. Két oldalról megfogtuk majd egy közelben álló fekete autóba tuszkoltuk be. Mivel nem akartunk sok időt elpocsékolni, a sofőrnek kénytelen volt valamit kikeverni, amitől aranyszem majd helyrerázódik.
- Egyszerű altató, amit a vadászok szoktak használni. – válaszoltam kérdése a hátsón ülésen ülve.
Ahogy a sofőr elkezdte a beszédét minden mondatára a fejemmel bólintottam, hogy tiszta és értem. Tehát ők is azt a nőszemély után kutatnak, aki után én is. Ez remek, gondoltam magamban. Miután szép sorjában elmondott minden érdekes információt és aranyszemnek is beadta az ellenszérumit úgy éreztem, hogy nekem kell most elmondani, hogy valójában mit is keresek itt.
- Én igazából gyerekrablások után kutatok – kezdtem el mondanivalómat ezzel a bevezető sorral. A Robinson- park környékén egyre több az emberrablás, de most nem is ez a lényeg, az egyik kedves barátom küldött ide ebbe a botanikus központba, hogy nézzek jobban szét, mivel az egyik nap találtam a park környékén egy érdekes hallucinogén virágot, amit nem tudtam hova tenni. Hátha itt kapok róla valami bővebb tájékoztatást. Esetleg önök nem ismerek fel? – tettem fel végül kérdésemet miközben telefonomat előkapva kerestem a virágról elkészített képet.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Giordano botanikai kert    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert    Giordano botanikai kert    I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 2:59 pm

//Bocs a késői reagért//

A nő a gyerekrablások hallatán, felkapja a fejét, és utána visszafordul főnökéhez. Nem azért mert baj van vele, csak éppen elkezd magában motyogni, amit talán nem kell hallanod.
- Jól van tudunk róluk. Bajuk egyiknek sincs. Túlságosan is működik az anyai ösztöne a vörösnek. Úgyhogy nem esett bajuk. Szerencsédre már használta a virágot. Méregcsók kis kedvencei, velük "toborozza" a hívőit. - adja meg a hangsúlyt kezeivel is a sofőr a szónak. Közben pedig újra csak a kocsiban turkál, és egy adagnyi fecskendőt húz ki. - Itt van az ellenszer, úgyis szövetségesnek akartunk téged, de hamarabb találtál ránk mint mi. - mondja elismerően. Miközben végre sikerül életre pofoznia Aranyszemet. Aki még kába, így még mindig nem fogta fel mi is van körülötte, de már mozog rendesen.
- A növények elől, legalább is ezek a csábítók ellen, elég ha egy orvosi maszkot hordasz, lehet hogy a jelmezed véd ellen. Ám ne becsüld le, aki a parkba belép, arról tud Méregcsók, és vannak halálos növényei is. Ha ki akarod szabadítani a gyerekeket, akkor csak óvatosan. - A nő hangja kicsit féltő, vagy talán csak egy jó katona alapanyag elvesztése miatt aggódik. A város rendőrsége még mindig a démoni nőszemély hatása alatt van, így a magánakciók miatt csak az erőforrások pocséklásának tűnik. De te megmutathatod, hogy egy magányos hős is, komoly tettekre lehet képes.
Vissza az elejére Go down
Night-hunter
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Night-hunter


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2011. Dec. 20.

Giordano botanikai kert    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert    Giordano botanikai kert    I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 3:18 pm

Ahogy a gyerekrablásról kezdtem el kérdezősködni a sofőr hirtelen felkapta a fejét, amit jól jelnek vettem, hisz ő csak többet tud róla, mint én. Mihelyst elkezdte mesélni, hogy a gyerekek szerencsére biztonságba vannak és, hogy Méregcsók velük toborozza a hívőit még több kérdés merült fel bennem. De még mielőtt feltettem volna ezeket egy kis fiolányi ellenszervett kaptam tőlük, amit egyből zsebre vágtam.
- Milyen hívőit, és mi van a virággal? Ne haragudj, de én még nagyon, keveset tudok erről az egész ügyről, úgyhogy amit tudsz, azt áruld el nekem. Illetve, hogy merre is lehet a bázisuk.
Remélem, hogy Aranyszem és a sofőrje mindemben tud majd segíteni és majd talán egyszer végett tudunk venni ennek az egész folyamatnak.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Giordano botanikai kert    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert    Giordano botanikai kert    I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 7:38 pm

Végre Aranyszem magához tér, és bekapcsolódik a beszélgetésbe. A sofőr hölgy, egy szó nélkül távozik közületek, és beül a sofőr ülésbe. A motor felbőg, és a hős mutatja hogy huppanj be mellé.
- Na beszállsz? Akkor mindent elmondok. - Ha beszállsz az ébenfekete kocsiba, ha nem akkor is tovább folytatja a mondókáját. - Üdvözlet a nevem Aranyszem, téged pedig... - Úgy látszik a nevedet még nem tudják, vagy csak tettetik hogy nem ismernek. Akár hogy is van, ha válaszolsz folytatja tovább. - Jó pár hónapja, mielőtt még kitört volna a bandaháború, több különösebb dolog is történt a városban. Az egyik egy nem létező virágboltból jött adomány, a rendőrségnek. Annyira bugyutának tűnt, senki sem nézett utána. Két héttel később megostromolta több álarcos a főkapitányságot, és több rendőrt megsebesítettek, és páran meg is haltak. Ám a legérdekesebb, hogy ez csak egy elterelés volt, hogy értékes adatokat lopjanak el. Az épület súlyos károkat szenvedett és míg az újjáépítés folyt... pontosítok mikor vége lett, megjelent a vörös hajú barátnőnk. Nem tudjuk, hogy vagy miként, a virágokkal átmosta a rendőrök agyát, és így ő kezdte el irányítani az egész testületet. Senki nem tudott róla, csak lassan kezdett el derengeni a dolog, a nagy Denevérnek. A rendőrségi akciók lekorlátozódtak, és mind arra irányult, hogy ez a mocskos háború elhúzódjon. Méregcsók bevette magát a Robinson Parkban, és átvette teljesen az uralmat felette. Rendőröket ő irányította, így minden konkurenciának valót kiűzött a területéről, és királynőként uralkodott. A park minden rezdülését érzi magában, és akit érdemesnek tart arra, azt szintén magához láncolja, azokkal a kis virágokkal. Csak a szerencséden múlhatott, hogy nem falt fel egy növény míg bent voltál. - Nagy levegőt vesz, és a talán a legrosszabb bejelentésére készül. - Van egy kis hely, nem tudom hol, nem tudom mekkora, vagy hogy mennyien vannak ott, de ott van valahol a park szívében. Az összes "menekült" ott van, a gyerekekkel, a felnőttekkel, mindenkivel. Parancsainak engedelmeskedik, és mindent megtesznek érte. Na ezért küzdök, hogy minél több rendőrt szabadíthassak fel, és támadhassam meg a parkot, elkapva méregcsókot. Csak hát sajnos még idő kell, nem vagyunk elegen sajnos. - Húzza le a száját, és a kocsi befordul a következő utcán, vagy éppen felberreg a motor ha nem szálltál be mellé.
Vissza az elejére Go down
Night-hunter
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Night-hunter


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2011. Dec. 20.

Giordano botanikai kert    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert    Giordano botanikai kert    I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 12:22 pm

Miután a kérdéseimre elegendő választ kaptam és a sofőr előre ment a vezető ülésre, addigra Aranyszem is felébredett a mély álomból.
- Rendben beszállok- bólintottam Aranyszem kérdésére és beültem a fekete kocsiba közvetlenül a hőssel szembe.
- A nevem Éjvadász – válaszoltam az egyetlen kérdésre, amit tőlem tett fel és szó nélkül folytatta tovább azt a mesét, amit még a hölgy kezdett el, miközben a sofőrje elindította a motort és elindul az éjszakába.
Arra a rengeteg kérdésre, ami még a fejembe járt szép sorjában megkaptam a választ.
Aranyszem mindent elég részletesen elmondott, elmondta , hogy valójában mi is történt itt anno, hogy mit tett ez az ismeretlen vörös hölgy a várossal és annak naiv polgáraival.
Ez szörnyű!- nyögtem ki halkan a számon.
Miután befejezte a mondani valóját át vettem a szót és ismét csak kérdéseket tudtam feltenni.
- És most mihez akartok kezdeni? Illetve most pontosan merre is tartunk?


Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Giordano botanikai kert    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert    Giordano botanikai kert    I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 1:11 pm

Aranyszem kérdésedre hirtelen körülnéz, mármint kinéz az ablakon, csak hogy megbizonyosodjon pontosan merre is járnak, és hogy merre is tartanak. Az út neked is ismerős, erről jöttél te is, vagyis nagy valószínűséggel a park felé tartatok, amit meg is erősít a hős.
- Hát ha jól sejtem visszafelé a Robinson Parkba. Én mint már említettük, szintetizálok továbbra is ellenanyagot, és olyan rendőröket keresek, akik megbízhatók, és felszabadítom őket. Persze csak a lehető legátvittebb értelemben. Majd ha kellő mennyiségben tudnak rendesen gondolkodni, akkor fogjuk megostromolni Méregcsók kis birodalmát. Addig tétlenül várunk. És te mit fogsz most csinálni? - Teszi fel neked a kérdést. Talán használatba veszed a kapott ajándékot, és tovább firtatod a dolgot, mely csak ma kezdett előtted világossá válni, vagy más irányú gondolatok vették át a tudatodban az előzőek helyét?
Vissza az elejére Go down
Night-hunter
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Night-hunter


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2011. Dec. 20.

Giordano botanikai kert    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert    Giordano botanikai kert    I_icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2012 1:31 pm

A sötét kocsiban ülve elképzelésem sem volt, hogy merre is megyünk valójában, de ahogy Aranyszem eligazított, akkora márt nekem is feltűnt, hogy visszamegyünk a park területére.
Hogy miért is? Gondolom, Aranyszem folytatja tovább a munkáját, de hogy velem mi lesz, hát őszintén szóval nem tudom. Vagy itt maradok Aranyszem mellett, mint valami társ vagy pedig folytatom a saját utamat, ahogy azt én képzelem.
- Igazából, hogy mit kezdek a továbbiakba? Ez egy jó kérdés. Úgy érzem, hogy az egyéni játék túl veszélyes és kockázatos, sőt mivel alig rendelkezek, még információval kénytelen vagyok még egy kis ideig veled maradni és együtt folytatni a nyomozást, persze csak akkor, ha ezt te sem bánod. Ha ebbe te is benne vagy ígérem, hogy mindenbe megpróbálok segíteni és a legjobb tudásom szerint fogok cselekedni.
Remélem, Aranyszem nem fogja visszautasítani az ajánlatomat és, hogy jól ki fogunk jönni egymással.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Giordano botanikai kert    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert    Giordano botanikai kert    I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Giordano botanikai kert
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Otisburg-
Ugrás: