DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
2013. Október I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
2013. Október I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
2013. Október I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
2013. Október I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
2013. Október I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
2013. Október I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
2013. Október I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
2013. Október I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
2013. Október I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
2013. Október I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 2013. Október

Go down 
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

2013. Október Empty
TémanyitásTárgy: 2013. Október   2013. Október I_icon_minitimePént. Okt. 11, 2013 7:27 pm

Eljött az én időm is, most olyan hírt közlök amire jó ha mindenki odafigyel. Van most elég sok kalandom, úgyhogy ezeket egy ideig felfüggesztem. Hogy miért is mert, holnapi napon feleségül veszem életem párját:

2013. Október Lois-and-clark-wedding

Na valami hasonló lesz :DSzóval utána nászút, meg költözés, meg hasonlók lesznek, úgyhogy jövő héten nagy valószínűséggel nem leszek. A kalandokat azért írjátok mert ha visszajövök vérengzést rendezek, mint szokásom minden szabadságolásom előtt. (A régiek tudják) Úgyhogy arra akarok visszatérni, hogy csak kört kell váltanom, és nem arra, hogy gyilkolnom kell.
Na mivel nekem életem legszebb napja lesz, ezért talán nektek is örömet szerzek. Mint a Keresztapa filmben én sem utasítok vissza senkit ha kér tőlem. Ez a kérvény bármire irányulhat, ha megfelelően alá van támasztva. Szóval szívhez szóló történet, vagy logikus levezetés, esetleg csak vicces csevej, bármilyen formában várom a PM-eket. A határidő amikor visszatérek, ez nem éppen pontos, úgyhogy készülni rendesen, és megcsinálni. Ha megfelelőnek találom megadom, ha nem akkor hoppon marad a kliens, és csak egyszer fogadom el a beadást, szóval ne várjon egy tucatnyi levél ugyanattól.
Mást nem is akarok írni, csak annyit hogy szurkoljatok, és reméljétek, hogy nem katasztrófába fog torkollni.

2013. Október Green_Arrow_Black_Canary_Wedding_04
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

2013. Október Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2013. Október   2013. Október I_icon_minitimeKedd Okt. 29, 2013 8:08 pm

Na hát akkor most is csak én írok. Először is el sem tudjátok képzelni miből maradtatok ki, és remélem ez így is marad. Köszönöm a gratulációkat, meg a türelmet is, kicsit hosszabbra nyúlt az esküvő, nászút, költözés, netbekötés négyes, de végül csak összejött. Már csak az a bajom, hogy új munkahelyem van, és gürizni kell mint az állat, így még kevesebb időm van. Ha feleségem, milyen jó leírni, nem szól, hogy fórumozni kellene eszembe se jutott volna.
De hála istennek, na meg oldalbordámnak, ma mindent pótoltam. (ha nem akkor írjatok rám).
Szóval kaptam kéréseknek szánt dolgokat, na persze késő is volt, így hát nem mondhatom azt hogy megkapjátok, mert én valami gyors egyszeri tárgyra, vagy fogalomra gondoltam amit szépen kérve meg is kaptatok volna. De így csak biztatni tudok mindenkit hogy jó úton halad és mivel az oldal jelmondata az hogy "Itt bármi megtehetsz, max jól megszopatunk közben" úgyhogy minden esélyetek megvan rá, hogy megkapjátok ami akartok.
A másik nagy öröm, hogy sok új arcot látok, vagy akarom írni sok új maszkot. Köszöntünk az oldalon titeket a legjobb időben érkeztetek, lesz itt miért vacogni, és rettegni higgyétek el az öreg macskának.
Vissza az elejére Go down
 
2013. Október
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 2013. Szeptember
» 2011. Október
» 2012. Október
» 2013. Június
» 2013. December

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Szabályok, Információk :: Hírek-
Ugrás: