DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Kiképző terem - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Kiképző terem - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Kiképző terem - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Kiképző terem - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Kiképző terem - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Kiképző terem - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Kiképző terem - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Kiképző terem - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Kiképző terem - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Kiképző terem - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Kiképző terem

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Kiképző terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképző terem   Kiképző terem - Page 2 I_icon_minitimePént. Dec. 20, 2013 11:19 pm

Kilowog egy asztalt hozott létre, és három széket köré, amire John és ő leültek, Bzzd pedig az asztal lapjára telepedett le. John csettintett, majd három smaragd zöld korsó jelent meg, a földi bárokban látott módok alapján. Ahogy a korsóhoz nyúlnál, az hirtelen eltűnik, ahogy vele együtt az alattad levő szék is, így rögtön a földre esel, majd egy nagy vödör víz csobban a képedbe. Jóízű nevetés tör fel mindhármukból, majd minden eltűnik amit létrehoztak.
- Bocs, ezt muszáj volt. - lépett hozzád John, de még mindig alig bírta ki nevetés nélkül, majd kimentek a teremből.

//Én nem írtam, hogy már megindultok kifelé, erre tessék figyelni. Azt hiszem nem érdemes tovább húzni, egy záró post-ot kérek tőled, amiben visszatérhetsz a Földre [HA akarsz], és vége.//
Vissza az elejére Go down
Nova
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Nova


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2013. Oct. 19.

Kiképző terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképző terem   Kiképző terem - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 21, 2013 11:46 am

/Bocsánat azt hittem enyém a záró hozzászólás ezért írtam, hogy kifelé megyünk. Ezért is búcsúztam el a végén azzal hogy köszönöm./
Nagy meglepetésemre nem mentünk sehova hanem az ital jött el hozzánk. A nagydarab gyűrűje világítani kezdett és egy asztal tűnt fel a semmiből három székkel. Ezután Jhon csettintett egyet és három korsó tűnt jelent meg. A gonoszkodó rovar csak letelepedett az asztal lapjára. Furcsán is nézett volna ki ha ő is velünk együtt korsózgatott volna. Mikor leültem és a korsóért akartam nyúlni váratlanul eltűnt a szék aminek következtében a hátsó felemre estem. Ha ez nem lett volna elég egy nagy adag víz loccsant az arcomba méghozzá vödröstül. Nem volt időm megsértődni se ugyanis rögtön bocsánatot kért tőlem Jhon.
- Bocs, ezt muszáj volt. -
Ez olyan gyerekesnek tűnt ám nem sértődtem meg, de nem is örültem. Tudtam jól egyes helyen egy viccel fogadják az újoncokat. Ami megtörtént az megtörtént kár mérgelődni. csak remélni tudtam, hogy nem komolyan gondolják miszerint csapat tag lettem és nem egy céltábla.
/Köszönöm a játékot./
Vissza az elejére Go down
 
Kiképző terem
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Egyéb területek :: Oa-
Ugrás: