DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Miller Öböl - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Miller Öböl - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Miller Öböl - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Miller Öböl - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Miller Öböl - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Miller Öböl - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Miller Öböl - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Miller Öböl - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Miller Öböl - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Miller Öböl - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Miller Öböl

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Miller Öböl - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miller Öböl   Miller Öböl - Page 2 I_icon_minitimeKedd Május 22, 2012 6:48 pm

Kocsi megbillen és újfent, majdnem leesek. Talán előző életemben balerina voltam, így két lábujjamon meg tudok állni, egy mozogva, dülöngélő, száguldó koporsóban (nem kritika xD ). Akkor felvillan a szürkés palack, és már tudom mit kell tennem. Az ablakból éppen, hogy csak kikandikál Cardas keze, így védve van, ahogy többiek is a mentőben.
Meglendítem Vasrombolót, és az kireppen a kezemből. A dobás nem tökéletes, sajnos, de hát ebben a helyzetben még így is tűrhető. A fegyver kilöki Cardas kezéből a palackot, az kongva zuhan az aszfaltra, és akkor már látom, hogy a szelep megsérült. Csak egy szikra kellett neki, hogy az eddig ártalmatlan oxigénpalack halálos fegyverré változzon.
A mentő egyik kereke megugrik rajta, míg Vasromboló visszatér a kezembe. Nem így akartam, de már nincs mit tenni, az első szörny átlépi a lángoló palackot, és a következők már el sem érik. Pillanatok alatt lángba borul az utca, a palackba töltött sűrített oxigént hihetetlen erővel veti szét a felgyülemlett energia. A lángok beborítják a szörnyeket, és újabb lökést adnak a mentőnek. Lángoktól védem magamat a fegyvereimmel, de a löketet már nem bírom ki talpon.
A jármű tovaszáguld, én pedig lehuppanok a földre. Az esést tompítani tudom, de még így is eléggé megvisel az állapotomra miatt. Aszfalton fekszek, és nézem ahogy fáklyákká alakultak üldözőink. Szörnyű látvány, hát még a hang, ami elégésük közben szűrődik ki. Mintha csak halálsikolyt hallatnának, miközben torkuk sincs. Ott pihegek a betonon, és áldom a nagy szellemet, hogy egy ártatlannak sem esett baja, csak a mentő sérült meg úgy ahogy. De azt ki tudják javítani.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

Miller Öböl - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miller Öböl   Miller Öböl - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 24, 2012 4:07 pm

A kezemet kinyújtva az ablakon tartom a palackot, mikro valami egyszerre kiüti a kezemből, és az a földre esik. Ijedtemben gyorsan visszarántom karomat, és csak utána nézek a visszapillantó tükörbe. Azonban onnan nem sokat látok, így kihajolok a nyitott ablakon, hogy mégis mi történik. Majd rájövök, hogy jobb lenne fedezékbe húzódni. Már épp visszahuppanok az ülésre, de a szemem sarkából látom a robbanást, ami egy pillanatra olyan fénnyel tölti be az utcát, akár egy villám. A mentőautó is megugrik a robbanás erejétől, de Karl nem veszíti el az irányítást. Huh, megúsztuk. A szemem kicsit káprázik még a fénytől, de pár perc, és szerintem elmúlik. A mai adag izgalom is megvolt, ráadásul még fizetni se kell érte!
- Hé, skacok, Löket ott fekszik az úton – szól előre Luka, aki a betört hátsó ablakon keresztül szemléli az eseményeket.
- Hogy? – kérdezek vissza. Előbb összeverik, utána elütjük, és most lerepül a kocsi tetejéről. Na ezt utánozzák a túlélőművészek. – Karl, fékezz.
Az autó csikorogva megáll, majd tolatni kezd vissza, bár ahogy látom, Karl nem éppen repes az örömtől, talán még mindig maradt benne egy csipetnyi bűntudat a múltkoriért, azzal viaskodhat.
- Ha még megmaradt valamelyik teremtmény, a hősünk nem nagyon tudja megvédeni magát, az állapotát figyelembe véve – magyarázom nekik. – Ha még jobban megsérült, akkor szüksége lehet ránk, ha meg nem, akkor is a szándék a fontos. Majd én kimegyek, ti maradjatok bent. És Karl, járasd a motort – kacsintok a sofőrre.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Miller Öböl - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miller Öböl   Miller Öböl - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 25, 2012 1:18 pm

Mellettem már az utolsókat rúgják szegény fáklyák, de szerencsére már nem veszélyesek. Csak a furcsa élőlényekre jellemző idegesítő nyikorgásuk, és a tűz pattogó égése az, ami zavarhatja sérüléseim tanulmányozását.
A hátamon vagyok Vasrombolón. Régen el sem tudtam képzelni, hogyan is működik ez a hősi szakma. Annyiban azért biztos vagyok, hogy kevesebb fájdalommal képzeltem el. Csak fekszek és pihegek. Szemeimmel végigkövetem, ahogy a mentők visszatérnek hozzám, és Cardas kiszáll.
- Azt hiszem újra győztes csatát mondhat magáénak Dr. Löket, és segítői. A város újabb fertelemtől menekült meg. Hahahaha... Jujj - hősi kacajom oldalam fogásával zárult. Úgy látszik valamim újra megadta magát, a fizika törvényeinek, és nagyot roppant. Hát úgy látszik, a varázskezű fiú, és tudósdoktor oroszlánnő segítségére leszek megint szorulva.
- Ha kérhetnék még egy kezelést. Talán most már kitartana, egy jó ideig. - Az eget figyelem. A csillagokat, és a felhőket, ahogy fújja őket a láthatatlan szellő. De mielőtt még a romantika, vagy éppen a költőiesség elkapna, igazából a távolodó léghajót kezdem vizslatni. Nem okoztunk túl nagy riadalmat, szerencsére ebben az időben nem szokatlan az ilyen eset. Tenyerem homlokomra csapódik. Hát hogy gondolhatom azt, hogy szerencsére, igaz megmenekültem, de az ilyen esetek miatt van, olyan sok munkája az olyanoknak mint mi. A mentők éjt nappallá téve dolgoznak, hogy megakadályozzák az ártatlanok szenvedését. Hát nem is kérdéses kik az igazi hősök.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

Miller Öböl - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miller Öböl   Miller Öböl - Page 2 I_icon_minitimeKedd Május 29, 2012 6:45 am

Odaérve látom, hogy a fák részéről Dr. Löketet, aki a hátán fekszik, már nem fenyegeti semmilyen veszély, így foglalkozhatok az állapotával. Sosem értettem, miért mondanak ilyen diadalszövegeket győzelem után. Lehet, hogy így könnyebb feldolgozni a dolgot? Talán majd kipróbálom a műszak alatt. Ha beválik, jó hasznát venném.
- Ne mozogjon, mindjárt utána járunk, mennyire súlyos. Szóljon, ha nagyon fáj – ezzel finoman megnyomom ott az oldalát, ahova odakapta a kezét, majd hozzáteszem. – És nem kell szégyellni vagy letagadni ám, jobb az együttműködés. Hogyan érkezett földre? Esetleg megroppant valamije? – teszem fel a kérdéseket.
Remélem, nem tört el semmije, de ha nagyon fáj neki, és amit mond, az is a törés mellet szól, akkor engedélyt kérek tőle, hogy a jelmezét a feltételezett sérülésről lehúzzam, vagy ha az nem megy, akkor felvágjam az azt a célt szolgáló ollóval – már elég szakadás van úgy is a ruháján, még egy nem lesz a világ.
Ha vérömleny vagy duzzanat, esetleg más fizikai árulkodó jel is alátámasztja a töréssel kapcsolatos gyanúmat, akkor így szólok hozzá:
- Itt nem tudok sokat kezdeni egy töréssel, legjobb lenne bevinni a kórházba, legfeljebb civilben, vagy esetleg ilyenkor más módszerhez folyamodnak a hősök?
Ha a sérülésről úgy állapítom meg, hogy nincs törés, akkor elég lesz a jól bevált kötés, meg egy adag fájdalomcsillapító, és felajánlom, hogy elvisszük valameddig, ha óhajtja.
- Azért mégis csak jó lenne egy röntgen... - jegyzem meg. - A biztonság kedvéért.


//Bocsi a késő reagért... Keisha, mivel a te karid, te döntsd el, akarsz-e törést//
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Miller Öböl - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miller Öböl   Miller Öböl - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 30, 2012 1:38 pm

Csak fekszek a bumerángomon, és nevetek harsányan vidáman, és még az sem zavar, hogy közben a szerintem most már külön bejáratú orvosommá avanzsált mentős éppen vizsgálgat.
- Hát nem is lehetnék most már jobban. Újabb nap a győzelemé, és ezt nektek köszönhetem - mondom a körém gyűlő egészségügyi dolgozóknak. Bemászok a mentőbe, és úgy ahogy leveszem a jelmezem, nem hagyom hogy szétvágják, elég drága volt, és úgy gondolom a golyókat is kevésbé fogná meg. Trikó még takarja felső testemet, úgy hogy még Lukának sem kell kétségbe esetten félrefordítani a fejét. Lassan bekötöznek, és még ad egy kúrát a gyógyító kezeiből az ápoló.
- Most már minden rendben van. Azonnal menjenek a kórházba, biztos van jobb dolguk is, mint egy rozzant bűnüldözőre vigyázni. Így is többet tettek meg, mint amit remélni mertem... főleg, hogy bajt is hoztam a fejükre. Tartozom maguknak, és biztos lehet benne hogy kiegyenlítem egyszer még a számlámat. Ebből nem engedek. - Kényelmesen elhelyezkedek a mentő hátuljában, és reménykedek, hogy több galiba már nem éri szegény életmentőket miattam. Nem lenne jó, ha miattam történne velük valami. Így hát megvárom biztosan, míg eljutnak a kórházig, és csak utána kapok szárnyra, hogy utamat hazafelé vegyem, és kialudjam ezt a hosszú nagyon hosszú éjszakát.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

Miller Öböl - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miller Öböl   Miller Öböl - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 31, 2012 6:28 pm

A sérülései ellenére igen jó kedve van hősünknek. A "gonosz feletti diadal" mindig feldobja az embert, engem is, bár inkább vissza szoktam fogni magam. A mentőautóhoz segítjük Dr. Löketet, ahol ellátjuk az újabb harci szerzeményeit, és még adok is neki egy kis fájdalomcsillapítót, mert biztos vagyok benne, hogy jobban fáj neki a mai kaland, mint ahogy azt tetteti. Luka is készségesen segít bekenegetni a sérüléseket fertőtlenítővel, majd egy-két helyre tapaszt teszünk, és már meg is volnánk.
- Igazán semmiség, örülünk, hogy segíthettünk, igaz Luka? - fordulok ápolóm felé, aki lelkesen bólogatva jelzi egyetértését. - Ezek után, hogy láttam, miket élnek át nap mint nap ebben a városban a hősök, még jobban tisztelem önöket. Hálás vagyok, amiért vigyáznak ránk, és ez bőven fedezi a tartozást... - fogalmazom meg gondolataimat, bár nekem úgy tűnik, szavakkal nem igazán lehet kifejezni a hálát.
- Karl, indulhatunk - szólok előre, mire a hadirokkant jármű elindul, és minden akadály nélkül célba érünk a kórház parkolójába, ahol ugyanolyan sürgés-forgás és szirénazaj fogad bennünket, mint ahogy elindultunk.
- Remélem, még összehoz bennünket a sors, barátságosabb környezetben - búcsúzom el Dr. Lökettől, mielőtt még eltűnne az éjszakába.
Ezután Karlhoz fordulok, aki savanyú képet vágva méregeti a járműben esett károkat.
- Majd kitalálunk valamit, elvégre ez Gotham, megesnek az ilyesmik. Ismered a mondást, "van, hogy áldozatot kell hozni a jó érdekében." - vállon bököm sofőrömet, aki jobb kedvre derül ettől.
Az autó hátuljában fekvő sérültet bevisszük a kórházba, mialatt én a mai éjjelen megtanult leckén gondolkodom. Végül is mindenki hős valahol, csak másképpen. Vannak, akik a bűnözőket fogják el, vannak, akik embereket mentenek, vannak akik gyógyítanak, de mind egy célért tesszük azt, amit. És megnyugtató tudni, hogy nem egyedül küzdünk, hanem sokan állnak mellettünk ebben a harcban. Ilyenkor az ember tudja, hogy még Gothamnek is van reménye. És ebben a városban a remény többet ér mindennél.


//Köszönöm a kalandot, Keisha, nagyon jó volt.//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Miller Öböl - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miller Öböl   Miller Öböl - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Miller Öböl
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Keleti oldal-
Ugrás: