DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Főutak, utcák, sikátorok.

Go down 
+2
Bruce Bendingfield
Vadmacska
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Joquinn
Civil
Civil
Joquinn


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Dec. 25.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 2:59 pm

/Semmi gond. Nem vagyunk lóversenyen Very Happy/

Mikor közli hogy eléggé irónikus a Két arc megnevezés, csak felemelem egyik szemöldökömet, amit természetesen nem láthat. Ha az igazi Kétarcra gondolnák, talán még lehet az lenne, elvégre neki aztán igazán két arca van egy arcon. Eléggé bizarr látvány. Visszagondolva arra az időre, mikor egyszer tényleg neki is dolgoztam, most jut eszembe, hogy valójában mégsem hazudtam. Akkorát.

- Irónikus? Inkább bizarr. Elég ronda látvány, ha valakinek két arca van egy arcon. Nem gondolod? - kérdezem tőle kissé komolyan. Technikailag Mariusnak is két arca van egy arcon, de ez most teljesen mellékes. Hangom komoly volt, mintha éreztetni akarnám vele, nem örülök annak, ha munkaadómat szapulják, még akkor sem, ha néha jó móka, főleg ha van kivel. DC egész jó társaság, azt meg kell hagyni.

- Harvey Dent. Tudod... Harvey két arccal meg ilyesmi. Mindenki ismeri. Legalább is szerintem - magyarázom neki, de lehet nem fogja felfogni. Végül is lényegtelen. Ráültem az egyik nagyobb dobozra, amiben nyilván kenyeret tároltak vagy ilyesmi, elvégre a kisbolt pont mellettünk volt. Kényelmesen döntöttem hátra magam, két kezemnek támaszkodva, úgy néztem DC-re.

- Tudod ez olyan mint a vadnyugaton. Kirakták kit keresnek, aztán vadásztak rá. Senki nem ment oda egyből a seriffhez hogy hát most elkapom. Ez pont olyan. Az alvilág túl nagy. Nincs idejük a fejeseknek minden piti gyilkossal foglalkozni meg bólogatni, hogy hát igen okés akkor téged most felírlak a noteszomba hogy megölöd akire ki lett tűzve a vérdíj - legyintem az egészet amit mondtam - Kihirdetik aztán indulhat a hajtó vadászat. A gyorsabb nyer. Ez mindig is így működött - fejeztem be végül, majd előre hajolok és várom, hogy akkor most DC benne e van vagy nincs. Jó lenne bővíteni a zsebpénzt.
Vissza az elejére Go down
 
Főutak, utcák, sikátorok.
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Főutak, utcák, sikátorok
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Város Háza és Pénzügyi kerület-
Ugrás: