DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Főutak, utcák, sikátorok.

Go down 
+9
Lángnyelv
Kevin Chase
Airie
Madárijesztő
Kassidy
Kétarc
Adler Eins
Cybergyík
Vadmacska
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Május 23, 2011 4:31 pm

Válasz előtt a pultos jön oda hozzád, végigmér, de egy szót sem szól. Szemez veled, majd koppant kettőt az ujjaival a pulton, végül megtörik és megkérdi.
- Mit iszik? - Kérdezni, mint egy gyerektől, aki nem meri kibökni mit kíván. De válaszod előtt újra beléd fojtják a szót.
- A nevem Vadmacska. Nem, semmi közöm nincs a nehézsúlyú bokszolóhoz. - Teszi hozzá mosolyogva. - És a te neved mi ha már így benne vagyunk? - Utána belekortyol a sörébe, a korty neked is megártott volna, a korsó fele ki is ürült azonnal.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Május 23, 2011 5:09 pm

Ahogy leültem oda jött a pultos, és végig mért. Eléggé furcsán nézett. Aztán koppantott kettőt, már kérdeztem volna, hogy mit akar, de feltett helyettem egy kérdést. Pislogtam kettőt, de most ismét a jelmezes alak szólalt meg. Bár nem igazán értettem mit értett azalatt a hozzátétel alatt, hisz nem ebből a világból származok.
-Nem kérek semmit, kösz.-Válasazoltam, még a pultosnak. Amugy sem vagyok oda az italért, és ha így is lenne, nem hiszem, hogy sörön kívül mást is adnak. Legalábbis ahogy elnéztem nem volt túl gazdag a választék. Vadmacska közben a nevem iránt érdeklődött.
-Ezt egyszer már megkérdezted, emlékszel? Cybergyík. Nem muszáj megjegyezned. Ha minden jól megy akkor úgyis elég sokat fogod hallani.-Mondtam viccelődve. Ahogy figyeltem az ivászatát, egy régi ismerősöm jutott róla eszembe, aki nem csinált mást csak nyakalta az alkoholt.
-Nem akarok beleszólni, de ha így folytatod, akkor nem egy bűnöző lesz a halálod oka.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeKedd Május 24, 2011 12:05 pm

Felhörpinti a korsóban lévő utolsó cseppeket is, letörli a szájáról a ráragadt sörhabot egyetlen kézmozdulattal. És csak azután válaszol, hogy keményen lecsapja a pultra az üvegalkotmányt.
- Ja igen gyík, a fene se találta volna ki. - Kezdi viccesen. - Na és kölyök mit is kerestél errefelé? Bűnüldözősködsz? Vagy csak az unalmas perceidet töltöd ebben a látványos jelmezben? - Közben megfogdossa a karodat, és elismerően biccent, mikor megérzi hogy valódi bőr az egész. Közben a pincér nem tágít, úgy látszik itt nem szoktak csak úgy rendelés nélkül üldögélni.
- Biztos ebben? - A szemei résnyire szűkültek, akár csak a szája, és éppen, hogy csak ki tudta préselni közülük annyi levegőt, hogy a két rövidke szóvá álljanak össze, előtted a kocsma áporodott légkörében. Amiben a füst, és az alkoholgőz miatt, csoda hogy terjed a hang.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeKedd Május 24, 2011 5:09 pm

A férfi kiitta az egészet. Eléggé meglepett. Ezután folytatta a kis beszélgetést, ahol azt a hitét is feltárta, hogy igazából fajtája béli vagyok álruhában... Először meglepődtem, de aztán úgy döntöttem, hogy nem ingatom meg a hitét. Főleg, hogy nem négyszemközt vagyunk.
-Nos... Mondhatnám azt, hogy mindkettő.-Feleltem neki, ekkor azonban, a pincér szólalt meg, és meglehetősen kellemetlen hanggal. Felnéztem és láttam a szemén, hogy nem tetszik neki, hogy nem költöm a pénzt. Most bajban voltam... Főleg, hogy egy centet sem hoztam magammal... habár ez a fickó meghívott, akkor ő fizet.
-Öm... Bor van?-Kérdeztem érdeklődve. Ha van ital amit iszok az egy jó kis vörös bor. Igaz nem épp húsevőknek lett kitalálva, de... Hogy is mondjam... Egzotikus ízvilágnak számít nálunk, és itt valószínűleg olyan minden napos mint a növényevőknél. Bár nem igen láttam boros üveget, lehet csak takarásban volt, kitudja.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeKedd Május 24, 2011 6:14 pm

Kicsit elhúzza a száját a válaszodra, és új kört rendel magának. A gyönyörű habzó korsó sörbe bámul egy ideig, és megemészti, amit mondasz. Úgy látszik a rövidke válaszod elég sok fogaskereket indított meg a fejében. Végül csak elmondja mire gondol.
- Tudod te kiknek a területére akarsz bepofátlankodni? - Izmos ujjaival megfogja a korsó peremét, és elkezdi forgatni. - Nem egy életbiztosítás erre dolgozgatni, akár jó dolgokat is akarsz csinálni akár nem. Csak a denevérnek van szabad bejárása, a többiektől megkérik az árát. - Még fordít hármat az italán, mikor a kérdésed teljesen eljut a kocsma sarkaiba is. A nevetés, mint egy tomboló orkán teper végig a szűk helyiségen, és mindent betölt. Még a nem létező füleidbe is cseng, az érdes, mély férfiak gúnya, de a pultos csak bólint egyet, és kivesz egy rejtett helyről egy meglehetősen koszos poharat, majd gyorsan áttörölgeti. Lerakja eléd, és elvesz egy nem kevésbé mocskos borosüveget, a címke már rég nem olvasható rajta, és a pókhálókon nyugodt pókcsaládok élhették nemzedékek óta nyugodt életüket. Te miattad megfosztják az otthonuktól, és a vörös nedű végül a poharadba kerül. Az üveg ott marad előtted, és a pultos végre más kuncsaftokkal is törődik.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeKedd Május 24, 2011 6:48 pm

Úgy tűnik a másik férfi nem nagyon tudta feldolgozni a válaszom. És a bár maradéka sem a kérdésem. Bár az a kisebb gond volt. A másik megint szólni kezdett, és nem igazán tetszett a mondanivalója. Kicsit izgulni kezdtem miatta. Főleg, hogy nem értettem mit akart mondani.
-Árát?... Kik?-Ez a két szó jutott azonnal eszembe, és ez se nagyon formált egy épkézláb mondatot, de ő értheti mire is gondolok. Nem igazán tudtam, hogy mit értett az előbbiek alatt. Viszont minél többet gondoltam rá annál jobban érdekelt, hogy mégis mibe keveredtem.~Talán valami rosszat mondtam volna?~Kérdeztem, magamtól, miközben a pultos letette elém a poharat, és kiöntötte a... Öm... valahány százéves bort. Kicsit bátortalanul de fölemeltem, és kicsit megnéztem.~Nos... Azt mondják minél tovább nem nyitják fel, annál finomabb... Akkor ennek most nagyon finomnak kéne lennie... Remélem~Gondoltam magamban, majd beleittam egy kicsit, hogy megízleljem.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeKedd Május 24, 2011 10:11 pm

A kérdéseidet csak kikerekedett szemek fogadják, és büszke lehetsz magadra érdekesebbnek tűnsz, mint egy hívogató korsó sör. Vadmacska lekönyököl az égetett szeszektől ragacsos pultra, és állát megtámasztva csodálkozik rajta.
- Hát mielőtt nekiindulnál kölyök, adok egy jó tanácsot. Jobb ha tudod kinek a területére merészkedsz be, mert ha ebben a jelmezben flangálsz erre, meg fogják ütni a bokádat. A városban bandák uralkodnak, téged most éppen a Tolvajok Fejedelmének a területére sodort az élet. És ők nem tűrnek meg maguk mellett, se bűnözőt, sem olyat, mint te vagy. Bármi is légy. - Ezzel a vigyor is visszakerül az arcára. Úgy magyaráz, mint egy tudatlan kisgyereknek, aki valami butaságot csinált. Talán tényleg annak lát téged, egy kezdő ficsúr, aki a nagyok játékába próbál avatkozni.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 25, 2011 7:22 am

Vadmacska érdeklődése úgy tűnt, hogy egyre inkább felém irányul. Kis idő múlva el is magyarázta, a dolgokat, kicsit pontosabban. Most volt az a pillanat, amikor hülyének éreztem magam, de nem mutattam ki. Viszont most, hogy szóba kerültek a banda dolgok, kicsit elgondolkoztam, a lehetőségeimen. Mondhattam volna azt, hogy nem félek, de akkor valószínűleg úgyis kiröhögött volna. Az újabb kérdést vetett fel bennem, hogy akkor ő mit csinál itt. Talán ennek a területnek a tagja? Viszont ahogy gondolkodtam úgy döntöttem, hogy egyenlőre csak egy kérdést teszek fel.
-Akkor mit javasolsz, mit tegyek? Mert feladni, azt nem fogom.-Mondtam a következő mondatot már elszánt hangnemben. Mondtam, majd megint belekortyoltam az italomba, amíg a válaszát vártam.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 25, 2011 3:42 pm

Abbahagyja a könyökölést, és feláll. Az ujját érezhetően mellkasodba böki, ami egy egyszerű embertől elég meglepő. Kicsit sajog is a helye, majd újra megteszi, csak hogy tényleg rá figyelj.
- Mi az hogy "mit tegyek?", mi? Mi vagy te valami sírós kislány. Nem vagyok az apád, hogy megmondjam. Még azt sem tudom mi az a célod, amit fel akarsz adni. - Ekkor elhallgat, mintha a válaszodra várna. vagy mégsem. Az ujját ugyanúgy kinyújtva magához húzza, és megdörgöli a másik kezével. Majd beleszagol a levegőbe is, mint egy állat. De lehet hogy csak nem érted az emlősök szokásait, és azért tűnik fel a dolog.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 25, 2011 3:55 pm

A fickó, felállt, majd pedig erősen megbökött. Nagyon erősen. Kicsit fájt is. Aztán pedig jól rámvivalt, mintha valami főbenjáró bűn lett volna ez a kérdés. Egy pillanatig csak szótlanul figyeltem azt a fura dolgot, amit utána csinált, majd felálltam.
-Elnézést, hogy nem elégszem meg a kioktatással. Különben is te hoztad fel az egészet. Ha valamiről előadást tartasz, akkor igazán számíthatnál az ilyen kérdésekre.-Mondtam eléggé felháborodott hangnemben. Ha nem szólt vissza azonnal, akkor két másodperc múlva már a kijárat felé indultam el. Nem igazán értettem mire akart kilyukadni ezzel, de ha ezzel meg akart ijeszteni, hát nem sikerült neki. Ha nem állított meg, akkor nem sokára elhagytam az épületet, és elindultam haza. Ma már épp elég dolog történt így is.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 26, 2011 12:19 am

Amikor visszaszólsz elismerően füttyent egyet, de most nem a bőr "jelmezedre", hanem a viselkedésedre, ahogy meg tudod állapítani. Mikor felállsz, hogy távoznál, megragadja vállad, és visszaültet a székre. Nem erőszakosan, de ellenkezést nem tűrően.
- Először is döntsd el magadban kölyök, hogy mit is akarsz pontosan csinálni. Bele akarsz-e folyni az alvilágban, vagy csak az egyszerű embereket akarod megmenteni. - Néz végig a számodra is szembetűnően egyszerű embereken. - A város kemény dió, még az ilyen csili-vili szerszámokkal is. - Bök a fejével a kardod felé, majd felhörpinti a sörének tetemes részét. - Előbb tanulj, és csak utána menj fejjel a falnak. Akkor öt perccel tovább élhetsz. - Amikor újra rád néz az arca teljesen el van komorulva. Úgy látszik tapasztalatból beszél, és tudja is, hogy mit mond. A lényeg, hogy a válaszodat várja, és ezt te is tudod.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 26, 2011 12:20 pm

Úgy tűnt a felszólalásom eredménnyel járt, és Vadmacska elismerte, hogy kiálltam magamért. Ezután visszaültetett a helyemre, és folytatta a mondandóját. Szóval eljutottam az első igazi keresztúthoz. Két út amit választhatok. Az egyszerű emberek védelme a könnyebben járható út, és talán a leghelyesebb is. Csak amiatt kell aggódnom, hogy senkinek ne essen baja. Viszont így a célom elérése jóval nehezebb lesz. Ha nem lépek előre, akkor kapcsolatokat sem szerezhetek. És ha valamire szükségem lesz a visszaút megtalálásához az a kapcsolat. Ugyanakkor a másik út jóval veszélyesebb, és az életem is kockára lesz téve az év minden napjára. Nem voltam benne, hogy készen állok-e ilyen megpróbáltatásra. Ezt át kellett gondolnom, viszont nem volt rá sok idő.~Könnyű... Vagy nehéz... Ah... Miért nincs normál fokozat?~Gondoltam magamban, közben körbe néztem. Be kellett vallanom, lehet, hogy igaza van. Még tanulnom kell. Nem vagyok harcos. Az én világomban csak egy átlagos polgár vagyok. Felnéztem újra a férfire, majd válaszoltam.
-Még nem állok készen, a nehéz súlycsoportra... Még nem. Igazad van: Még tanulnom kell.-Mondtam halkan. Ebből a válaszból kideríthette, hogy előbb utóbb az igazi harcmezőre is rá fogok lépni, de nem ma. Előbb szert kell tennem igazi erőre.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 26, 2011 5:21 pm

Elismerően bólogat a beszélgetőpartnered, úgy látszik teljesen meg van elégedve a válaszoddal. A furcsa kirohanásai, és a hangulatingadozása ezek szerint csak a lelked próbája volt, vagy csak meg akart ismerni jobban.
- Na legalább egy dologban biztosan egyet értünk. Tanulnod kell, és nem is keveset, amilyen eredménnyel leverted azt a két tyúkot, csoda hogy nem tépték le rólad a göncödet. - Úgy néz ki a társalgásotok így fog haladni végig. Lehord és földbe tiporja az önbecsülésed, majd a buzdít egy keveset. - Na akkor kölyök választhatsz, éppen ezeket a bunyósoknak a bandáját akarom felgöngyölni. Nem lesz könnyű, de edzésnek pont jó lesz, még neked is. Igaz kösd fel magasra a gatyádat, ha tartani akarod a tempót. - A szavai nem csak téged késztetnek gondolkodásra, de a csehóban is elhallgatnak a emberek. Talán csak most esett le a kuncsaftoknak, hogy bűnüldözők vagytok. Vagy csak nem akarják hallani, ahogy a munkátokat beszélitek meg. Gothamban, aki keveset tud, az tovább él.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 26, 2011 9:14 pm

Úgy tűnt a férfi viselkedése kezdett megváltozni. Bár az is igaz, hogy továbbra is kritizál, ahogy csak tud, de nem igen ellenkezhetek vele. A következő mondataira kicsit felfigyeltem, majd elgondolkoztam, a válaszon. Kicsit kíváncsi voltam mi is a terve, mert nem éreztem magam a toppon ezután a bunyó után. Ugyanakkor ez egy soha vissza nem térő alkalom. Nem tudom miért, de úgy döntöttem nem szalajtom el.
-Megegyeztünk!-Mondtam egy mosollyal az arcomon. Ezután a kezemet nyújtottam, hogy biztosítsam elhatározásom felől. Ha elfogadta hanem, folytattam, mostmár felizgulva.
-Na és mi a terv? Talán beszállunk a ringbe és kiütünk mindenkit? Vagy úgy csinálunk mintha résztvevők lennénk?-Komolyan mint egy gyerek. Most már legalább van indoka gyerekként kezelni.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 26, 2011 11:35 pm

Elismerően bólint Vadmacska, és még mielőtt bármit is tehetnél, megragadja a felsődet. Egy erőteljes rántással, maga felé húz, ami egy átlag embertől nem kis erődemonstráció. Ekkor vágódik keresztül, pont ott ahol a fejed volt, egy üres sörös üveg. A butykos tovarepül, és szétrobban a pult mögötti szekrénysoron.
- Először is mindig nézz a hátad mögé. - Ezzel megfordul, és szembe néz az ellenséggel. Az egész kocsma felfegyverkezett míg ti diskuráltatok. Ki széket, ki üveget, ki a hamutartót vette kézbe, és igaz lassan, de csak közelednek hozzátok. - Másodjára most megnézem, hogy bírod a kocsmai bunyókat. - Ezzel megropogtatja a gézbe csavart ujjait, és egy macska gyorsaságával a legközelebb lévő előtt terem. Egy mélyről indított felütéssel kezd neki a hepajnak. Az eltalált férfi lábai elemelkednek a földről, és nekiesik a társainak.
Te ott állsz még mindig a pultnál, és több, mint két tucat embert nézel, ahogy élő masszaként mozognak előtted. Ketten vagytok ellenük, nem kis harcnak nézel elébe. Hozzád legközelebb hárman vannak. Csak az egyiknél van fegyver, az is az egyik bárszék.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 27, 2011 11:39 am

Mielőtt folytathattam volna magához rántott. Kicsit meglepődötten néztem a szemeibe, de a következő pillanatban már egyértelmű volt miért is tette. Azért meg kell mondjam elég erős fickó. Engem nem olyan könnyű csak úgy kimozdítani a helyzetemből. Viszont ahogy megfordultam, a kocsma apraja nagyja már fegyverrel a kezében közeledett.~Talán nem kellett volna olyan hangosnak lennem.~Gondoltam magamban, miközben kicsit felmértem a terepet. Meg kell valljam elég sokan voltak. Kicsit aggódtam, hogy ezt nem igazán fogom bírni, de aztán eszembe jutott, hogy ezek nem olyan erősek mint előző ellenfeleim. Ha nem engedem őket túl közel, akkor nagyjából olyan nehéz lesz mint az előző, csak most nem erőben hanem számban múlnak felül. Lássuk, hogy ez elég lesz. Kicsit végig néztem a hozzám közel álló csapaton. 3-man voltak, és csak egynél volt fegyver.
-Na jó, akkor kezdjük!-Mondtam, és beálltam egy laza állásba. Ez az állás csak azért kellett, hogy eltakarjam a testemmel a farkam ami lassan rátekeredett az ülőhelyem lábára. Felemeltem a kezem, olyan jó kis Mátrix stílusban, majd magam felé intettem.
-Gyertek csak! Smile -Mondtam mosolyogva, miközben vártam a támadást. Amint elég kerül az egyik egy fél fordulattal elkerülöm az esetleges támadást, és azzal a lendülettel együtt hozzá is vágom a széket. Ezután a legközelebbi ellenfelet veszem célba egy ütéssel, közben pedig már a lendületet vettem a lábamnak, és megpróbáltam az első támadót átrúgni a pulton, és jött a következő ütés a kettes számúnak. Ha a harmadik is elkezd támadni, akkor gyorsan egy fél fordulattal elkerülöm, és neki lököm a társát.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 27, 2011 2:11 pm

Megindul feléd a tömeg, úgy néz ki mással is kezdhetted volna a bunyót. Az első fickót erőteljesen pofán találod a bárszékkel. Ennyi elég is neki, hogy kidőljön a versenyből. Eddigre már elég közel vannak a többiek is. A rúgás sikerült, de nem szállt át a pulton, csak a mögötte lévőkre zuhant, így lassítva őket. A következő leütése sikerült, és őt pedig a társának lököd.
Három kiütve legalábbis egy időre, de mögöttük már öt vár arra, hogy lecsapjanak. Látszólag egymás testi épségére sem vigyáznak, csak hogy elkapjanak. Ez onnan látszik a legjobban, hogy az egyik támadód az egyik asztalról próbál rád vetődni, míg egy másik sörösüveged dob a fejed felé, és nem is törődnek azzal, hogy mindeközben, hárman különböző fegyverekekel (szék, törött üveg, asztalláb) elég közel vannak ahhoz, hogy lesújtsanak rád.
Szemed sarkából látod, hogy Vadmacskát már körül vették, legnagyobbrészt saját akaratából, és belülről küzd. Látszólag bajban van, de amit eddig nem láttál, hogy tényleg egy macska veszett el benne. Csak pillanatokig van időd nézni, de a rá záporozó ütésekből, alig találja el valamelyik, míg ő csak úgy osztja az áldást.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 27, 2011 6:00 pm

A szegény emberek nincsenek elegen, hogy legyőzzenek. Első körnek sima ügy volt, és minden a tervek szerint haladt. Kezdődött a második kör, ahol már öten jöttek, de nem igazán figyelnek a támadásaik rendszerezésére. Végül is mit várhatnánk el tőlük, hisz hirtelen felindulásból döntöttek a harc mellett. Viszont a fegyvereik fenyegetőek voltak, és egyre közeledtek. Az egyik egyik elhajított egy sörösüveget, míg a másik felém ugrott. Ez a két támadás túl közvetlen volt, és reflexeimnek köszönhetően előre láttam az útvonalukat. Pontosabban csak az agyamban láttam, de az elég volt, hogy a másik irányba mozdulva kitérjek előlük. Most Vadmacska székét ragadtam, meg és fordulásból lendítettem is. Amint jó vonalba kerül el is engedem, és remélhetőleg lekapok legalább egyet a támadó hármas közül. Ha nem, az se baj. A szoba elég tömött ahhoz, hogy eltaláljon akárkit, hacsak nincs akkora mázlijuk, hogy a fal állítja meg. Miután elengedtem a széket, a lendületet használva tovább lendültem, majd kezeimet a bárpultra csapva átlendültem a túloldalra. Remélhetőleg a bárpultos nem fog megtámadni. Ha mégis akkor megpróbálom megragadni a ruhájánál fogva, és a tömegbe hajítani.
-Ingyen ital! Ki kér?-Kiáltottam fennhangon, és vártam a támadóim, akik ha túl közel jönnek akkor szépen képen vágtam őket. Ha pedig a fegyvereiket dobálták akkor igyekeztem elkerülni.-Nem kell ennyire lelkesnek lenni, jut mindenkinek!!
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Május 28, 2011 11:49 am

A repülő sörösüveg, és a férfi is a pult mögött landol, mindkettőt hangos csörömpölés kíséri. A férfi eltűnik a pult mögött, és már csak a többi támadóddal kell foglalkoznod. A széket eléred, de mire meglendítenéd már elég közel értek hozzád, hogy rendes ütést tudj bevinni. A szék halkan nekiütődik az egyik férfinek, de komolyabb kárt nem tudsz neki okozni. Gyorsaságodnak köszönhetően még ki tudsz kerülni a tömeg karmaiból. Átvetődsz a pult, felett, de a szavat egyből beléd is fojtják. Mint egy árhullám jönnek tovább az emberek. Kettőt azonnal pofán vágsz, de még öt terem a helyébe. Ketten felmásznak a pult tetejére, egy négykézláb akar átjutni, a maradék kettő pedig hozzád hasonlóan akarja az akadályt leküzdeni.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Május 28, 2011 3:43 pm

Az emberek egyre csak gyűltek. Gyorsan kellett reagálnom. Ahogy közeledtek, megpróbáltak átjönni, de én máris kiosztottam a pofonokat. Viszont máris jöttek újabbak. Tettem egy lépést hátra, majd pedig bepörögtem, és megpróbáltam az állókat a farkammal lecsapni, majd miután ez megvolt. Meg ragadtam a legközelebbi fegyvernek használható eszközt, és igyekeztem leütni a legközelebbi ellenfelet, aki valószínűleg az aki négykézláb próbált bejutni. Ha sikerült harcképtelenné tennem, akkor próbáltam a következőt egy rúgással visszaküldeni a pult mögé. Ha bárki átjutna, a pulton, akkor megpróbálom megragadni, majd a levegőbe emelve visszaküldeni a többiekhez.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Május 28, 2011 8:36 pm

A farkad mint mindig most is jó szolgálatot tesz. Egy erőteljes csapással elsodrod az állók lábait, akik fájdalmasan esnek is le a pultról. Egy sörösüveget ragadsz fel, és azzal kupán vágod. Az üveg darabjaira töröd a fején, és egyből ájultan is dől rá a pultra. A rúgás pedig fejen találta az első négykézláb átmászót, aki visszahullik a padlóra. Ekkor jutnák át a téged követők, egyiket megragadod a ruhájánál, és már löknéd is át, mikor nekilököd a hátsó soroknak.
Ekkor ragadja meg a lábad az első távugró, tudja hogy nem bír sokáig veled, de addig talán, igen még lenyom a tömeg. Az egyetlen harcképesen maradt a pult mögött, teljes erejéből vese tájékra üt, amin szerencsédre szintúgy vastag bőr van. Sajnos még így is érzed a csapást, de legalább nem fogsz napokig vérest pisilni. A következő öt ember ekkor próbál átmászni a pulton, hasonló módszerrel, mint az előttük lévők.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeVas. Május 29, 2011 1:48 pm

A taktikám meglehetősen sikeres volt, mert minden ellenfelet eltaláltam. Egyetlen problémája, hogy négy főre lett készítve, ők pedig öten voltak, szóval az utolsó elkapott, és jó keményen megütött. Fel is nyögtem a fájdalomtól, viszont azzal, most nem volt időm foglalkozni. Először is a rám csimpaszkodót kellett elintéznem, amihez egy egyszerű fejbevágást elégnek tartottam. Viszont nem örülhettem, máris újabb játszótársak jöttek. Mennyit is vertem már le? Körülbelül 8-cat. De ezek mintha nem akarnának elfogyni. Mivel híján voltam a helynek, farkamat nem tudtam ugyanúgy használni mint az előbb. A lábaimnak sincs elég hely lendület vételre. Már csak az ökleimre bízhatom magam. Igyekeztem még az átmászás közben kettőt leütni, majd a másik hármat gyors ütésekkel sorozni felváltva. A gyors harcstílus lényege, hogy tűzzé kell válni. Senki se sebesíthet, de ha megpróbál akkor megégetem. Persze az ütéseket valószínűleg én is bekapom, de igyekszek ezeket a támadásokat a végtagjaimmal felfogni, és ha sikerül egy kis teret nyerni, akkor ismét bevetem a farkam, és a lábaim. Igyekszem a támadásaimmal egybekötve a pultnak is lökni őket, hogy utána egy erős ütéssel felfektessem őket rá, vagy netán elérjem, hogy átbukfencezzenek a másik oldalra. Ha valaki fegyverrel jön, meg próbálom megragadni a kezét és kicsavarni belőle azt, majd vagy rajta vagy az egyik társán használni
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeVas. Május 29, 2011 5:52 pm

A stílus, amit most találtál ki nem lenne túl hatásos ha nem te osztogatnád a pofonokat. A kocsmatöltelékek csak úgy dőlnek, mintha baltával vágnád őket. A tömeg már lenyom a földre, csak a súlyuknál fogva is, de kitartásod, és másik univerzumbeli létednek köszönhetően, mégis felülkerekedsz rajtuk.
Az eszméletlen emberek mögött, meglátod Vadmacskát, amint egy széken ül, és kortyolgatja a sörét, bárhonnan is szerezte az, ebben a kupiban. Megpillantja, hogy a harcnak vége van, és rád emeli a kupát.
- Gratulálok kölyök, szép férfias munka volt. - Kiissza a nedűt belőle, majd az asztalra csapja. - És ha most megtennéd, hozd ide a csapost, ott lehet valahol a pult mögött. - Körülnézel, és tényleg ott kuporog alatta. Mint egy riadt kisállat figyel téged, és remeg a rettegéstől.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeVas. Május 29, 2011 9:06 pm

A taktikám bejött. Az ellenség hiába tört előre, ők csak átlagos emberek voltak. Ami nekem egy normális ütés az nekik egy fémrúd. Nem sokára az utolsó gazfickó is a pulton hevert, és csak arra várt, hogy bevigyem a kegyelem döfést. Kész is volnánk. Kicsit kifújtam magam majd körbe néztem, és elmosolyodtam.
-Haha, Legközelebb kétszer is meggondoljátok, mielőtt Cybergyíkkal húztok ujjat!-Kiáltottam fel örömittasan.-Mindenki aki ájultnak tettei magát jegyezze meg, a nevem, és azt is, hogy én nyertem juhú!-Kiáltoztam örömmel. Az ujjongásom Vadmacska szakította félbe. Egy pohár sört kortyolgat. Azt meg vajon honnan szerezte. Kaptam tőle elismerést, és egy célt is. Körbe néztem, de a nagy tömegben egy ideig, nem találtam meg a pultost. De amikor végre a szemem ügyébe került leguggoltam hozzá.
-Szevasz! Remélem te is hallottad? De ha nem akkor szólok, hogy az ügyfeled keres... Oh, és bocs, hogy szétvertük a helyet. Nálnuk az a szokás, hogy a széttört dolgokat ki kell fizetni.-Körbe néztem, a sok ájulton, majd a tarkómra tettem a kezem, és felálltam.-Talán ha összeadjuk a pénztárcájuk tartalmát akkor kijön a javíttatási költség. Miután végeztek a beszélgetéssel nyugodtan elveheti amennyi kell.-Mondtam vigyorogva. Ha még nem jött elő, akkor előbb az ujjammal magam felé intve, majd pedig a ruhájánál megragadva próbáltam kicsalogatni.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeVas. Május 29, 2011 11:15 pm

Odaviszed a pultost vadmacska elé. Örömtelien, nyomja el a szivarját, és ragadja meg egy kézzel a ruháját. A férfiből már minden rettegés kiment, és a kapzsiság felhangjai látszódik a szemében. Úgy látszik rájött, hogy akartok tőle valamit. Annyi esze még van, vagy kereskedői vére, hogy tudja az információ pénz. Valami mégis megváltoztatja a véleményét, egyetlen pici mozdulat mégis, sok mindent elér vele az ember. Vadmacska megfeszíti, amúgy sem vékony karját, az izmok csak úgy dagadnak rajta. Csak tíz centivel emeli meg, de már ez is elég, hogy a pultos lába elhagyja a talajt.
- Na akkor köpd ki merre találom meg Goldmill-t. Gyorsan, mert a türelmünk... - Meg kell hagyni tud színészkedni, az újdonsült társad. Szavai után hagy egy rövidke hatásszünetet, míg körülnéz az eszméletlen tömegen. - is véges. - A pultos nem szól semmit, csak a szemei árulkodnak. Tudja a válasz, de nem akar ilyen könnyen kapható lenni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Főutak, utcák, sikátorok.
Vissza az elejére 
2 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Keleti oldal-
Ugrás: