DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
A vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
A vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
A vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
A vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
A vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
A vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
A vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
A vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
A vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
A vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 A vidámpark

Go down 
+11
Amethysta
Kevin Chase
Duncan MacFarlane
Demolition Captain
A Karmester
Kurt Bozek / Griff
Emily Bluebell
Mammon
Madárijesztő
Steve Roth
Kétarc
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

A vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 6 I_icon_minitimePént. Márc. 09, 2012 7:39 am

A cirkuszba bejutni nem okoz gondot. De túlságosan tömve van, és mindenhol rendőrök. Minőú balszerencse, hogy nagyobb horderejű megmozdulást nem tudok végbe vinni. Az öltözők is kellően védve vannak, és egy ilyen halandó féreg nem fog tudni átjutni gátakon. Némi gondolkodás után döntök úgy, hogy a Garysonok helyett egy a helységben elkülönültebb őrszem lesz az áldozat. Egy olyan rendőr, aki nincs annyira szem előtt és könnyen meg lehet közelíteni. A többihez képest... Én magam helyet foglalok, és utasítom a szolgát, hogy pár perc múlva szúrja le a biztosúrt. Ha megöli, ha megsebesíti, egyik sem izgat túlzottan, a lényeg, hogy amint megtörténik a támadás, én azonnal közbelépek, és a földre küldöm a közellenséget. Nem akarom elvenni az életét, csak hatástalanítani, és ebben nem csak fizikai erőmet de a köztünk lévő kapcsolatot is bele teszem, hogy megadásra sarkaljam.
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

A vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 6 I_icon_minitimePént. Márc. 09, 2012 9:28 am

Népes társaság gyűlt már össze az áldozat körül. Egy másik alak már leadta a sérült adatait, és a mentők már úton vannak. A másik rendőr rákérdez a történtekre, majd hallom, hogy nagyjából az, amit már eddig is tudtunk. Ezzel nem sokat haladtunk. Amint a tanú leírja, hogy hogyan nézett ki a az elkövető. Az egyik rendőr a rádiójáért nyúl, beszól a központba, hogy a tettest megtalálják, addig engem ott hagy a sérülttel és a tanúval, majd egy másik rendőrnek szól oda, hogy nézze meg a másik elkövetőt, mert úgy néz ki eszméleténél van. Leakasztom a bilincsem az övemről, majd rögtön a félig eszméletlen csuklójára kattintom, csak a biztonság kedvéért.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

A vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 17, 2012 4:39 pm

Hát úgy néz ki nincs mit tenni, gyorsan az eltűnés mezejére kell lépnem, ami pedig nem lesz nehéz. Ezek a rendőrök oly keveset tudnak a világról, én pedig oly képességekkel rendelkezem mik elég egy ilyen apró lelépésre.
Nagy levegőt veszek, és elmormolom a varázsszót. A Halálos szenvedélyt idézem meg, a cigaretta a számban elkezd füstölni, közben pedig én körülnézek merre is lenne a legjobb menekülni. A srác, aki már nyugodtan kiírhatja magát a vevőim listájáról, menekülési útvonala tetszik, de lehet hogy a zsernyákok is erre számítanak, így hát ha találok egy jobb utat, a sátrak felé, akkor arra veszem az irányt. Megpróbálok cikázni, de csak úgy, hogy magam épségét ne veszélyeztessem, vagy ha lehetséges akkor másokét sem. A rendőrök nem tudhatják mire készülök, így hát nálam az előny remélem elég lesz, hozzá, hogy elég távol érjek, mielőtt még komolyabban is üldözőbe vehetnének. A célom egy eldugott hely, vagy éppen ellenkezőleg, egy olyan hely ahol sokan vannak, és nehéz lenne kiszúrni engem. Talán a fő sátor felé, hogy a tömeg eltakarjon.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

A vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 9:56 pm

//Off: Elnézést a késésért. Végjáték következik.//

A zene elindul, úgy néz ki, hogy az est a fénypontjához érkezett. Ahhoz a pillanathoz, amire mindenki várt. Felhangoznak a bohócok trombitái, a tetőszerkezeten lévő lámpák célba veszik a magasban lévő Graysonokat. Hogy jutottak fel oda észrevétlenül? Fogalmazódik meg mindenkiben a válasz, de nem sokáig foglalkoznak ezzel a kérdéssel.
A hangos bemondó megszólal.
- Amit mindenki várt! Akikre ország, világ szegezi tekintetét. A Repülő Grayson-ok!!! - Kiállt a porond mester, mire minden reflektorfény reájuk szegeződik, ezzel az egész cirkuszt sötétség fogadja.

A vidámpark - Page 6 Grayson_www.kepfeltoltes.hu_

El is kezdődik a produkció, nem várat magára sokáig, máris lélegzet visszafojtva figyeli mindenki a híres tornászok mutatványait.
Ez idő alatt Mammon nem tétlenkedik, kiszúr magának egy rendőrt a tömegben, egy húsosabb fajtát, ki jobb szereti a fánkokat, mint az ügyek lezárásának gyors tempóját. A fiú készen áll, fúródik a tömegben, hogy elérje célpontját, jobb lesz neked is sietned.
Aura eközben megszerzi párttársa bicskáját, bár az nem érti mire is kell neki, de nem úgy ismerte meg őt, hogy bármi bajt okozna. Látszólag még csak nem is igen érdekli a dolog, csupán az előadásra próbál koncentrálni. Ha már elrángatták ide, megpróbálja kihozni a dologból a legjobbat.
Faun rájött, hogy nagy baj lehet abból, ha tanúként beszólítják, pláne, hogy a két drogos elmondaná az igazat. Elmormolja a varázsszót, és aktiválja cigijének mágiáját. A füst úgy terjed szét a helyszínelők, és a mentősök között, mintha tűz gyúlt volna, köhögve és krehácsolva kiáltoznak egymásnak, értetlenkedve, miközben próbálnak a másik irányba menekülni a fulladás veszélye elől.
Kevin is szemtanúja a történteknek, a füst az ő orrában is mély nyomokat hagy, kaparja a torkát, ahogyan az lejut a tüdejébe. Nikotin keveredve némi ismeretlen maró anyaggal.
Hallod társaid és a mentősök jajveszékelését, bár neked is menekülnöd kellene, főleg, hogy a tettest nem látod ebben a sűrű füstben.
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

A vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeKedd Márc. 27, 2012 12:08 pm

Hirtelen valahonnan füst tör elő. Körbe nézek, de tüzet nem látok, és hamarosan semmit nem látok. A füst egyre sűrűbb lesz, és egyre kevésbé látok és az orromat, és a torkomat is valami idegen anyag "támadta meg", mert rettentően kapar és mar. Köhögök, és csak reménykedem, hogy a képességen nem jön elő, mert akkor nagyot bukok, és ha a többiek is meglátják vagy megérzik, biztos, hogy magyarázatot akarnak majd, és nagy valószínűséggel lemondhatok a jövőbeli terveimről, nem is beszélve a rendőrkapitányi rangról. Először megrázom a fejem, elhessegetem a gondolatokat belőle, majd lassan, a köhögéstől és a maró hatástól legyengülve megpróbálok valamerre kibotorkálni a füstből, remélve, hogy nem ütközöm senkivel, és nem bukok fel semmiben sem. Közben hallom, ahogy a kollégák és a mentősök is krahácsolnak a hirtelen jött füst adagtól. Mély, rekedtes hangon kiáltom el magam.
- Mi történt? Mindenki jól van? - akár válaszolnak akár nem, kifelé indulok a füstből, remélve, hogy elérem a határát - persze csak remélem, hogy van határa - és amint sikerül kiérnem, mélyet szippantok a friss levegőből, hogy rendesen átmossa az orrom és a tüdőm.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

A vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Márc. 28, 2012 9:55 am

Eddig minden jól megy. Szerencsére megnéztem magamnak a kivezető utat is, úgyhogy elindulok arra amerre a rendőrök nem számítanának hogy megyek. A fő sátor felé. Ahol most a legtöbben vannak, ott el tudok rejtőzni, és ami a legfontosabb, még meg is tudom nézni az előadást, ami miatt ténylegesen ide eljöttem.
Lassan botorkálok, mivel én sem látok sok mindent. Csak úgy a még az elnyert láthatatlanság előtt megjegyzett ösvényt követem. Megpróbálok nem elesni valamiben, vagy beleütközni valakibe. Meg eszembe vésem, kell egy füstön átlátó varázslat, hogy ilyen ne nagyon forduljon elő.
Ha kiérek a füstből akkor nekiiramodok, és megpróbálok eltűnni a tömegben. Ha nincs a közelben olyan, akkor a legkacskaringósabb úton haladok a fő sátor felé, hogy ne is tudjanak követni, még akkor sem ha akarnak.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

A vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 6 I_icon_minitimePént. Márc. 30, 2012 5:29 pm



Az attrakció mindenkinek tetszik, szinte állva tapsol a közönség, ami megnehezíti Amethysta dolgát, alig tudja magát átverekedni a tömegen.
Viszont leérve a nézőtérről könnyebb dolga lesz átmenni a túloldalra, ahol ellenfele élvezi az előadást. Minden készen áll a bűncselekményre.
Mammon és "bábja" is felkészültek a támadásra, s bár a tömeg mozgolódik, lökdösik egymást, ezzel a rendőrt is munkába állítják, nem győzi rendre utasítani az embereket.
Faun a nagy sátor felé veszi az irányt, ahol már láthatja, hogy a reflektor fények körbe-körbe futkároznak, sejtheti, hogy elkezdődött a produkció, amiért mindenki eljött. Ha hátranéz láthatja, hogy senki sem követi, egyenlőre.
Kevin a rendőrökkel és a mentősökkel együtt, kimenekülnek a füstből, és értetlenül állnak az események mögött.
- Honnan jött a füst? - Kérdezte a mentős, aki még mindig köhögött, míg a másik két rendőr is feküdve a fűben próbálta kiheverni a pillanatnyi sokkot.
- Jól vagyunk, azt hiszem. - Válaszol társad, mire a "tanú" menekülési útiránya felé néztek.
- Arra menekült. - Tette hozzá. Viszont ekkor új történéseknek leszel tanúja, az általad követett rendőrök, és a fickó ki a zűrt keltette a bejáratnál, a nagy sátor felé haladnak. Itt a lehetőséged kideríteni miben sántikálnak. Bár érzed magad is, hogy mire odaérnél eltűnnek a rengetegben, ezzel viszont a tanút is elcsípheted, hiszen egy felé haladnak.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

A vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 02, 2012 5:46 pm

Aura Rewards:

[megvan a kés nos nincs mit tenni mint megteszem azt amit meglehet....ahogy hallom zűrzavarok vannak így az őr valószínűleg nem lesz ott......remélem ha ott lesz nos elvágom majd a torkát vagy ledöföm vagy valami a lényeg hogy hatásos legyen......ha megöltem meg majd elrejtem ott a kabinban....de most megyek az előbbi hely felé remélem nem lesz ott az őr...közben felfigyelek az atrakcióra melyet az ugrabugráló testvérek nyujatank....]
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

A vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 11:55 am

Köhécselve, de végül mindenki kiér a füstből. Ahogy kitisztul a látásom, az első, amit végig pásztázom, hogy mindenki megvan-e, és úgy tűnik, hogy igen. Ez jó hír. Senki nem tudja, hogy honnan jött a füst, és hogy miért, de egyelőre nem ez a legfőbb téma, mindenki szeretne újra levegőt venni, hogy megtöltse és átmossa a tüdejét. Ahogy nekem sikerül, megpillantom a korábban látott rendőröket, valamint a zűrös fickót, és épp a nagy sátor felé tartanak, ám a tanú menekül. Dilemma, és meghányom-vetem a dolgot, de végül mégis úgy döntök, hogy hagyom a rendőröket. Velük később is tudok találkozni, hisz egy helyen dolgozunk, és ha épp nincs komolyabb dolgom, utánuk tudok nézni alaposabban is. A tanú után vetem magam, és amilyen gyorsan csak tudok, futni kezdek, hogy nehogy meglépjen előlem. Ha sikerül a közelébe érnem, egy sportolókat meghazudtoló szereléssel próbálom meg a földre vinni.
- Miért akartál elmenekülni? - szegezem neki a kérdést, ha sikerült elkapni.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

A vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 2:48 pm

Folytatom a menekülést, nem törődök azzal hogy látnak, csak egy megfelelő sátrat, bódét vagy hasonlót kell megkerülnöm, hogy ez az állapot megváltozzon. Minden maradék erőmet összeszedem, hogy a távolság a rendőrök és közöttem nőjön, és ne ellenkezőleg.
A látványos cilinderem, még ha olyan kedves is számomra, hónom alá csapom, és úgy próbálok elvegyülni a látogatók között. A fő sátor még mindig a cél, egy olyan helyen csoda lesz ha megtalálnak több száz ember között.
Ha a rendőröket nem tudom lerázni, vagy valami oknál fogva közelednek hozzám, és nem is tudok eltűnni a szemeik elől, előbányászom a voodoo babát melynek a hajam van a nyaka köré kötve, és elmondom mantrát, mellyel előhívhatom John az örökmozgó kitartását.
Ha ennek ellenére is sikerül közelembe kerülni, és letámadni engem, akkor egy ügyes cikázással, vagy egy meglepő kanyarral, megpróbálom magam mentesíteni az elkapás fáradalmaitól, és szabad lábon eltűnni a fősátorban lévő nézők tömege között.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

A vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 11:08 pm

Aurora beleveti magát a tömegbe, s próbálja áthámozni magát a nézőközönségen, kik ülve foglalnak helyet, de érkezésekor rosszat sejtő pillantásokkal felkelnek, és elengedik őt. A pártellenfelet két öltönyös fickó veszi körül, elég nagy darabok, morcos kinézetűek, szemüveget viselnek, és a fülükön is csüng valami, ami leginkább egy rádióra hasonlít.
Kevin üldözőbe veszi a tanút, ám annak nagyobb előnye van, mint neki, feltűnés nélkül eltűnik a sátorban a rendőrökkel, és a gyanús alakkal együtt, ki a kapuban balhézott. Mire odaér, már hűlt helyüket látja, annyian szorultak be a sátorba, hogy szinte mozdulni nem bírnak.
Láthatja, hogy már jó pár produkciót bemutathatott a Grayson család, hiszen a nézőközönség folyamatosan tapsol, mindenki elhűlve bámulja az előadást.
Faun eközben már eltűnt a rendőrök szeme elől, s bár sokan rosszalló pillantást vetnek rá dulakodása miatt, sikerült eliszkolnia Kevin elől. Rendőrökbe még bele-bele botlik, de ők nem ismerik őt, így egy "Vigyázz, hova mész" felszólítással letudják az ügyet.

Amint mindenki ügyes-bajos dolgát végezné, pisztolylövések hangja rázza meg az attrakciót. Mindenki értetlenül bámul fel a magasba, hol pedig a zaj forrására, a zene elcsendesül, mire egy sikoly jelzi a közönség számára...bűncselekmény történt.

A vidámpark - Page 6 Dead_www.kepfeltoltes.hu_

A legfiatalabbik Grayson értetlenül áll a magasban, édesapjára és édesanyjára tekint, mire mindenki, mint a veszett vad indul meg kifelé.
Kevinnek felrémlik a fickó aki a kapunál balhézott, s észreveszi ahogy teszi el a füstölgő fegyvert. A kapu felé igyekszik.

A vidámpark - Page 6 Killer_www.kepfeltoltes.hu_

- A sátorban merénylet történt, valaki meglőtte a Grayson családot, ismétlem meglőtték a Grayson családot, rendőröket és mentőt a fősátorhoz! - Szólal meg a rádiója is a civil ruhás rendőrnek.
Faun is hallhatja a lövéseket, mindenki szinte cunamiként kezd el tolódni a kijárat felé, magával rántva őt is. Teljes a káosz, a rendőrök a helyszínre igyekeznek, néhányan közülük pedig a gyanúsított után iramodik.
Aurora is részese a káosznak, mely kialakult, a hullám őt is vinné magával, de ennél ragyogóbb alkalom nem is adódhatna számára, hiszen a párttitkár felé tart, két testőrével karöltve, látszólag nem foglalkoznak vele.
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

A vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 11:46 pm

A tanúnak sikerül meglógnia előlem, és a fősátorhoz érve, az embertömeg olyan nagyra hízott, hogy képtelenség lenne megtalálni őt. Lassítok és sétálva haladok egyre beljebb, óvatosan és tisztességesen félre tologatva az utamba kerülő embereket.
- Remek. - szűröm ki a fogaim között csak úgy a levegőbe, potenciális címzettje nincs ennek az egy szónak. Egyre beljebb sikerül jutnom, amikor hirtelen lövések hangja szakítja félbe a műsort, és zengi be az egész sátrat. Az ember tömeg rögtön megindul kifelé a sátorból, mintha kötelező lenne, ahogy felismerik a pisztoly lövés jellegzetes hangját. Érthető, hogy senki nem akar a következő lenni, de a pánik eluralkodik, és valószínű, hogy több áldozat is lesz, akiket halálra taposnak majd a kitolakodók. A rádión hamarosan hallom a diszpécser és a többi rendőr hangját, miszerint gyilkosság történt, és a Grayson családot lelőtték. Előveszem a szerkezetet, lenyomom a gombot, majd beleszólok - eközben haladok a sátorban.
- Itt Kevin Chase, a fősátorban vagyok. Két lövést lehetett hallani, a helyszínre megyek. - jelentem, majd kiszúrok egy férfit, akit korábban láttam a kapunál randalírozni, majd akit a rendőr kollégáim bekísértek egy sátorba. Épp a fegyverét teszi el, ami rögtön leleplezi őt számomra.
- Kevin Chase, üldözőbe vettem a gyanúsítottat. A fősátorból halad kifelé. Kb. 180 magas 35-40 év közötti, hosszú barna hajú fehér férfi, fehér pólóban, barna kabátban és farmerban. Nem mehet ki a cirkusz területéről senki! Ismétlem senki! - fejezem be, majd megszaporázom a lépteimet, hogy utolérjem a fickót. A Grayson-oknál már láttam pár másik rendőrt és a mentők is úton vannak, így rám ott nincs szükség, ellenben a legjobb lesz, ha elkapom a férfit. Ahogy lehetségessé válik futásnak eredek, és megpróbálok a nyomába érni, a fegyverem végig a kezemben tartom, ha netalántán rám lőne, tudjam viszonozni a tüzet. Ha valamennyire elül a zaj, amit a menekülő és pánikoló tömeg ad ki magából, rákiáltok a férfira.
- Megállni, rendőrség! Dobja el a fegyvert, kezeket tarkóra, és térdeljen le! - ha nem hallja, vagy nem foglalkozik vele, először jelentem, hogy melyik kijárat felé, vagy melyik irányba tart, majd figyelmeztető lövést adok le. Ha még erre sem lassít, vagy nem figyel fel, akkor kénytelen leszek drasztikusabb módszerhez folyamodni, és az nem mindig helyes, de jelen helyzetben elfogadható. Amennyire csak lehet, próbálom csökkenteni a távolságot, majd megállok, célzok és megpróbálom lábon lőni, remélve, hogy talál, és végre feladaj a menekülést.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

A vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 05, 2012 10:04 pm

Na ez az, amibe még csak egy kicsit sem akarok belekeveredni. A célom azonnal megváltozik. Egy kis kikapcsolódásra vágytam, de az nem jött össze. Így hát nincs más hátra, mint fület farkat behúzni, és elsomfordálni a tetthelyről. Bárki is legyen olyan botor, hogy a mostani helyzetben lövöldözzön, biztosra veheti, elkapják, és legjobb esetben is, csak börtönben végzi jó időre.
Így hát újra irányt változtatok. Megpróbálok a tömeggel tartani, és a lehető legbelsőségesebb helyen lenni, hogy ne is tűnjek ki, és egyáltalán ne tűnjek fel. A rettegő pánikoló tömeg, éppen elég jó álca, és búvóhely is. Remélem engem is eléggé elrejt a kereső szemek elől. Úgyhogy tartom a tempót, és feltételezhetően kifelé veszem az irányt a parkból.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

A vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeKedd Ápr. 10, 2012 11:53 am

A nép teljesen megőrült, úgy tolják egymást kifelé a sátorból, hogy szinte széttapossák egymást. A rendőrök próbálnak mindenkit a legnagyobb nyugalommal kiengedni, és kérik őket, hogy ne pánikoljanak.
Ekkor már Kevin a gyanúsított után iramodott, s több rendőr is visszajelzés küldött, hogy elzárják az útját.
Felszólítására a férfi futásnak ered, s már éppen sarkon fordulna, mikor Kevin lövése eltalálja, s megbotlik.
Kevin már fegyverrel a kezében közeledne hozzá, hogy letartóztassa, mikor az üldözött fegyvert fog rá, de ekkor áramütés éri őt, és elájul. Könnyebb dolga lett vele, ekkor már társai is odaérnek, és értetlenül nézik az eseményeket.

A vidámpark - Page 6 2147788-batrang1

Egy ilyen szerkentyű áll ki a lábából, valószínűleg ez okozta az áramütést, s valóban bebizonyítást nyer a dolog, mikor megszólal a rádió.
- A Grayson fiút elrabolták, rendőr álruhába öltözött bűnözők, Batman a nyomukba eredt, az erdő felé vették az irányt! A civil járőrök már úton vannak, az ittlévő rendőrök, biztosítsák a helyszínt. - Kiáltották bele a rádióba, s ezzel megkaptad a feladatodat is.
Lassan megnyugodtak a kedélyek, többen kimenekültek a parkból, köztük a tanú is, kiről kiderült, hogy ő támadta meg az őrt, és az eddigi gyanúsítottakat. A férfira körözést adtak ki személyleírással. A Grayson fiúnak nyoma veszett, bár az elkövetőket, kik a merényletet kitervelték elfogták, eszméletlenül találva az erdőben.
Aurora-nak végül nem sikerült pártbeli ellenfelét megölnie, de nagy hírnevet szerzett saját pártjára vonatkozólag, miután társával fotókat készítettek, miközben ellátták a menekülésben sérülést szenvedő embereket.
Mammonnak a pánik miatt nem sikerült a terve, így csupán a szórakozás, mi megmarad neki ebből a ma esti emlékből.

//Gratulálok, a kaland véget ért, sajnálom az elhúzódást. Két ember maradt a végére, kik folyamatosan írtak, így az ő jutalmuk fejenként két kredit, emellett Faun szintet lép a gonoszak listáján, és Gotham szerte körözés alatt áll. A többiek Duncan-t kivéve, kit a kaland elején már elszólított a kötelesség 1 kredittel gazdagodnak. Köszönöm a részvételt! //
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

A vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Júl. 02, 2012 10:46 am

Sors kezének labirintusa


A vidámpark éjszaka mindig hatalmas látványosság, az égre nyúló fényjáték és a zene egyvelege minden gyermeket, de még felnőttet is elvarázsol. Nyárhoz méltón fülledt meleg volt, ezért nem is meglepő az emberek mennyisége, mindenki a nap lenyugvásával jött el ide élvezni Gotham egyik látványosságát, és az általa kívánt lehetőségeket.
Egyetlen zuga van a létesítménynek, melyet még csak meg se mernek közelíteni, s ezért vagytok itt ti is. A Labirintus közelében szinte senki sincs, a fények is ki vannak kapcsolva, csak egyetlen őr pihen az épület előtt egy kis széken, kezében egy kávéval.
Valószínűleg nem enged be senkit, azért van itt, hogy elkergesse a suhancokat, akik már csak szórakozásból is beszeretnének lépni ide. Rajta kell átgyalogolnotok, ha ki szeretnétek deríteni a labirintus rejtélyét, hova csak a főbejáraton át vezet út. Ablakok nincsenek, ami a játékot figyelembe véve természetes, és a hírekben lévő leírásból tudjátok, hogy hátsó ajtót sem lelhettek. A sötétség most nektek kedvez, több méteres körzetben nincs lámpa, vagy más bazáros, esetleg játék, mi megvilágíthatná a labirintus körzetét.
Az őr jól megtermett koros férfi, az a fajta, akit az ilyen lepukkant helyek őrzésével bíznak meg, de senki sem hagyna rá komolyabb értékeket. A kérdés az, nektek sikerül-e átrázni, esetleg komolyabb eszközökhöz folyamodtok?
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

A vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 05, 2012 5:50 pm

Egy ideje már nem sok mindent csinálok, ESL online ladder versenyekre járok, ott erősítem meg a betonbiztos FPS Diktátori címem, a bolt megy magától, éjszakánként kijárok és teszem a dolgom, egész jól fizet ám és nem is olyan kockázatos. Közben néha egy két edzést is beiktatok, meg tanulom a közelharci mozdulatokat, de kb egy hete hirtelen eluntam magam. Tudtam mit kell tennem, gyorsan keresni a hírek között valami érdekeset, bandaháborút, eltűnéseket vagy bármi mást, csak, hogy valami izgalom is legyen az életemben, így akadtam rá a városi cirkusz labirintusának teljes lezárására. Megvártam az estét, addig szépen felkentem az arcfestésem, felöltöttem a páncélom egyes részeit, szereztem egy nagy MSI*-s szatyrot, amibe rejtettem a karabélyom, majd tömegközlekedéssel indultam a vidámpark felé. Este nincsenek sokan a buszon, a fülesemből pedig bömböltettem a zenét, így az arcfestést sem sokan furcsálták, aki gamer az azt hihette, hogy valami milliós gépalkatrészt viszek a nagy fekete szatyorban, a normál népnek pedig fogalma sem volt mit jelenthet az a három betű, de nem kérdezte senki. Amint megérkeztem vettem egy jegyet és bementem, utam egyből a labirintus felé vettem, közben azért figyeltem a furcsaságokra.
Így most itt állok, közel a labirintushoz, a teljes sötétben, előkapom a fegyvert a zsákból, betárazom de még nem húzom fel, csak a szíj segítségével a hátamra akasztom, majd teljesen nyugodtan az őr felé veszem az irányt.
- Jó napot kívánok, Andrew Ramirez vagyok. És az után szeretnék érdeklődni, hogy miért van lezárva a labirintus. Igazából be is mennék, ha nem bánja, megnézném magam mi a probléma.
Hogyha az őr ellenkezik, lekezel, nem akar beengedni, tovább folytatom a monológom.
- Ismerem én magát, maga az a klasszikus portás illetve őrfigura, egy pocakos, nőtlen vagy iszonyatosan ronda feleséggel rendelkező, kopaszodó, szánalmas vesztes, aki semmi mást nem ért el az életben, csak, hogy olyan dolgokra figyelt, amikre olyan felesleges vigyázni, hogy nem is fizetnek rendesen. Ne vegye sértésnek, ez csak az igazság, vagy legalábbis amit én látok, nézzen magába és döntse el... ezzel próbáltam rávilágítani az ön és saját magam helyzetére. Szóval örülnék ha beengedne engem, hogy kicsit körülnézzek.
Ha az őr esetleg begorumbulna, közbe vágna, vagy testileg próbálna ártani nekem, esetleg mással próbálkozna, lekapom a hátamról a gépfegyvert és neki szegezem.
- Nem tudom kinek van a kezében éles lőfegyver, de szerintem nem kellene ellenkezni vele, sok őrült jár Gothamben, még a végén valaki meghal...
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

A vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 05, 2012 6:23 pm

Hosszú időt töltöttem otthon, talán túl hosszú időt ahhoz, hogy tovább folytassam. Már lassan elfogynak környékemről a kóbor macskák és kutyák, új, kellemesebb alany után kell nézelődnöm. Talán itt az idő embereken kísérletezni? Lehetséges, de nem teljesen biztos. S mégis hol kereshetnék magamnak jó alanyt? A hajléktalanok? Talán. De számukra az élet már nem túl fontos tényező. Az is megeshet, hogy már inkább önszántából mennének a bitófára. Nem. Nekem egy egészséges, életre vágyó alany kell, kiből tökéletesen ki lehet hozni a legvadabb állati ösztönöket, az élni akarást.
S hol kereshetnék még jobb alanyt erre, mint a vidámpark? Mely tele van emberekkel, életvidám és élni akaró emberekkel. Mint mindig, ma is az életnek szóló arcestésemet hordom. Hosszú fekete hajam lokniban, melyből megannyi rakoncátlan hajtincs lóg le fehér vállamra. Régebben vart, de még mindig újnak mondható goth stílusú kimonómat vettem fel. Ilyen esti órákra pont tökéletes. Nincs benne hideg, de mégis kellemesen tartja a hűvösséget.
A vidámpark - Page 6 4501633139_15d5d93f45 A vidámpark - Page 6 Black-domina-20110525-120457
Így haladtam a vidámparkban. Nyugodtan és lágy léptekkel, mint egy pillangó tavasszal a virágok szirmain. Mint mozdulataim, úgy ruhám, olyan volt akár egy fátyol, mint egy túlvilági lény, ki inkább lebeg a föld fölött. Olykor-olykor megállított néhány személy, kik azt hitték, én is a vidámpark egyik atrakciójához tartozom, s egy fénykép erejéig álljak meg helyben. Sosem elleneztem, de semleges arcom mögött ott lebegett a kellemetlen és halovány tanácstalanság.
Ahogy haladtam a vidámpark fényei és csodái közt, ahogy az emberek körülöttem beszélgettek, vagy épp veszekedtek, mindenki saját helyzetétől függően reagálva saját dolgait, szememet nem kerülhette el egy épület. Teljes sötétség borította, s ahogy jobban figyeltem, szinte senki sem volt a közelében. Már hallottam róla, egy videójáték nagy szenzációja, mely engem bár nem ejtett rabul, még csak nem is próbáltam ki, mégis ismertem. Két napja annak hogy a polgármesternek jelölt egyik szerencsétlen kipróbálta s azóta eltűnt.
Tudtam jól, nem ezért vagyok itt, de ha már erre járok, lehet a sötétséget kihasználva el tudok csípni egy-két alanyt. Megfordult fejemben, mi lenne ha bemennék, mi lenne ha megkeresném azt a szerencsétlen politikust? Talán jutalomban részesülnék, elsősorban pénz jutalomban, vagy netán támogatná hálából a kiállításaimat. Lehet. Megérné mindez nekem? Talán. Elindulok a Labirintus felé, elnyel engem is az egyik épület sötét árnya. Majd megállok, s figyelek egy személyt, ki épp az őrrel beszélget. Nem vagytok tőlük túl messze, sőt, még hallom is amit mond az a... kölyök? Kicsit meglepődöm, de nem túlságosan, legalább is nem látszódik rajtam. Egy kölyök. Egy élettel teli kölyök, akiben talán megvan az élni akarás.
Lágy mosoly húzódik arcomra, ahogy fejemben megannyi terv mozgolódik. Úgy döntök, nem fedem még fel magam, így csak türelmesen állok a sötétségben, mint egy árny, egy sötét árny az ember lelkében. A "lelkiismeret" gonosz testvére.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

A vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 05, 2012 10:57 pm

A feladat megadatott, és mostanában szerencsére nincs is bajom testvéremmel. Semmi sem gátolhat meg benne, hogy Griff parancsának végére járjak. A vidámpark rejtélyét meg kell oldani, ezt pedig minden áron.
A tömegközlekedés jó szolgálatot tesz, na meg egy kabát, ami nem túl feltűnő még ha ilyen meleg is van, de éppen eleget eltakar, csak hogy ne vegyék észre a felszerelésemet. Egy jegy vétele után már csak a labirintus az ami rám vár. Csak egy bejárat található, úgyhogy nem kell sokat válogatnom, hol is jussak be. Az őr nem lehet túl nagy akadály, csak az ősrégi technikát kell bevetnem, talán még utol sem fog érni. Amilyen gyorsan csak tudok nekifutok, és mielőtt még bármit is reagálhatna az őr, megpróbálok bejutni az bejáraton, és eltűnni a szemei elől.
Ha látom a többieket, akkor a bejárat előtt megtorpanok, és meglepődve próbálom felismerni a őket, vagy hogy mit akarnak. Lehetőleg elég távolról, hogy ne tűnjek túlságosan fel, mert hát miért lenne feltűnő egy tűzfújó a vidámpark közepén.
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu
Civil
Civil
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2012. May. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : mindig változó

A vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 6 I_icon_minitimePént. Júl. 06, 2012 4:10 pm

Épp a vidámpark körül járogattam, amikor is két gyerek beszélgetését hallgattam.
- Jaj de kár, hogy nem lehet bemenni a kísértetvárba. - nyafogott a fiatalabbik.
- Mondtam, már hog yazért nem lehet, mert az a nyavajás őr nem enged be senkit. Aztiszi, ha megint be megy valaki ugyanúgy el fo tűnni.
Csak ennyit hallottam, de ez is bőven elég volt arra, hogy felkeltsse érdeklődésemet, és nem si vártam sokat, már mentem is be a vidámparkba. Egy jó félórányi caplatás után, sikerült megtalálnom azt a rejtélyes kísértet várat, amire egyetlen egy őr vigyázott. Bántani nem akartam, de kicsit szórakozni vele igen. Mivel a srácok azt mondták nem enged be senkit, nem is próbálkoztam finom szóval hanem átalakultam a fickótol jó húsz méternyire egy katanává, és létre hoztam klónomat, aki felkapott, és szaladt az őr felé. Az őr azt hitte volna, hogy megtámadja klónom, ám nem ez történt. Engem az őr feje fölé célozva eldobott, és ezután egyszerűen köddé vált. Miután sikeressen bejutottam visszaváltoztam, és elindultam a kísértet kastély bejáratához, és magára hagytam az igen furcsán néző őrt.

/bocsánatot kérek az esetleges helyesírási hibákért, meg a minőségért, de nem akartam húzni a több irészt vevő idejét, így gyorsan letudtam ezt, mert ma indulok ősökhöz, és Vasárnapig nem leszek itthon, és nem tok kerülni gépközelbe./
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

A vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 6:51 pm

//Ryu reagját a neki küldött PM szerint reagálom, a játékosok még nem látják az érkezését.//

Az őr nyugisan üldögél a posztján, kávéjáról már nem száll felfelé a forróságot tükröző gőz, úgy tűnik annyira unja magát, hogy italáról is megfeledkezett. Ramirez ér először oda a társaságból //s bár egyszerre kell kezelni a reagokat, felborulna az általatok írt cselekmények mibenléte, így reagírás szerint érkeztek// kire az őr unott képpel figyel fel. Még oda se ér hozzá, ő már kezével integet felé, bár nem barátságos köszöntést fogalmazva ezzel, inkább elzavarás szándékkal.
- A Labirintus zárva van, menj, játssz mással! - Mondta egykedvűen, majd mikor odaértél, észrevette, hogy nem gyerekkel van dolga, hiszen a hold fénye megvilágította festett arcodat. A szó is belé fagyott, megremegett a félelemtől, és el is ejtette bögréjét, melyből minden megmaradt nedű szétfolyt a földön.
- Ide...csak...rendőri szervek, és hivatalos rendőri engedéllyel...léphetnek be. - Vacogott a férfi, mire elkezdted magyarázni a monológod, igazából végig se hallgatta, felpattant, és testsúlyától függetlenül úgy futott el, mint a nyúl. Hát igen...talán nem ártana rostálni a cégénél, de ez már nem a szabadúszó problémája, megnyílt az út befelé, s bár az őrt sikeresen eltávolította, az ajtót egy kisebb lakat őrzi, amit igaz kézzel lehetetlen lenne lefeszíteni, na de egy megfelelő szerszám megfelelne ezen célra.

Eközben Alice is odaért a labirintus elébe, s a sötétből figyeli az előadást. Úgy tűnik az őrrel neki sem lesz problémája, azonban az általa kinézett férfi, már fél lábbal a labirintusban van, s Isten se tudja mi a célja vele, de ahogy elnézi, bizony ragaszkodik az élethez.

Kiméra is hasonló cipőben jár, első terve az volt, hogy beront az őr mögött, de ketten is megelőzik. Az első egy férfi, kinek a hátát látja csupán, s egy nagy szatyorral üldözi el az őrt, a másik pedig hozzá hasonlóan az árnyakból figyeli az előadást, de a sötétségnek köszönhetően azt már nem állapítja meg, hogy kiféle, miféle alak lehet.

Larie meghallotta a gyerekek panaszait a Labirintust illetően, így jobb dolgot nem találva elindult, hogy kiderítse annak rejtélyét.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

A vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Júl. 11, 2012 7:26 pm

Közelebb megyek az őrhöz, még csak rendesen köszönni akarok de már akkor valami nincs rendben, úgy tűnik hogy megdermed, szinte halálra rémült attól hogy meglátott, még a kávéját is elejti. Ezután elmondta a hivatalos szöveget, amire én rögtön belekezdtem az előre megírt monológba, de a felénél a férfi felállt és egyszerűen elfutott. Őrült nevetés közben fordulok meg és kiálltok utána.
- Ahahahaha. Hát ez elment kaszálni.- ahogy a régi szólás tartja.
~ Most ilyen rosszul nézek ki? Meglátta a fegyverem? Vagy ennyire puhapöcs lenne? Állt mögöttem valami félelmetes? Vagy ez most mi volt? Én fellebbezek a játék készítőinél. Még a monológot se tudtam elmondani, pedig előre kitaláltam az egészet... a fenébe!
Gyorsan oda fordulok az ajtóhoz és látom, hogy van le van lakatolva, a lehetőségek meg vannak már csak a fogaskerekeimet kellene forgatnom. Kétszer is hátra nézek a sötétbe miközben a puskám elő kapom és élesítem.
~ Szóval a rendőrség lehet utánam jönne, vagy bekerítene de a labirintus egyben biztonságot is adhat. Be kell vállalnom, már csak a poén kedvéért is, elvégre csak szórakozni jöttem ide otthonról.
Ezután kicsit kijjebb megyek, ahol nincs a fejem felett semmi, fegyverem a levegőbe emelem és ha semmi nem akadályoz akkor egy hosszú sorozatot adok le a levegőbe. Nem pazarlok rá egész tárat, csak egy felet, azután egy golyóval próbálom szét lőni a lakatot, de nem állok túl közel mert tudom a lövedék is robbanni fog egy kicsit. Ha szabad az út a labirintusba akkor belépek, közbe valami énekhez hasonló ritmusos szavalást is tartok magamnak, ha már annyi zenét hallgattam ide felé.
- And the rain will kill us all, we throw ourselves againts the wall, but no one else can see, the perservation of the martyr in me.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

A vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 12, 2012 3:21 pm

A fegyveren meg sem lepődök, láttam én már különb dolgokat is, és még az agyamban lejátszott meccseket nem is számoltam hozzá. Ma nem szabad Faustot szabadjára engedni, önkénytelen mozdulattal simítom meg a fejemen lévő testvéremet.
~ Nyugalom, bátyó, ma nem lesz rád szükségem. Ma nem kell a terror, sem a vérengzés. Ez csak egy felderítés... ~ Egyetlen vízhang sem érkezik még, és remélem nem is lesz. Egy felesleges vérengzés csak magunkra vonná a figyelmet, és Griff sem tudhat róla, hogy még vannak problémáim.
Megmozgatom a három üveg gyújtófolyadékot az övemen, és megigazgatom a dobótőreimet. Minden rendben van, eddig még. Az jobb kezembe csúsztatom az egyiket, és nem törődve a leskelődővel elindulok a bejárat felé.
Ha a férfi meglát engem, amint közeledek, széttárom karjaimat, és nem mutatom magam veszélyesnek. Fegyver van nálam, de hát manapság kinél nincs Amerikában. A kapucni rajtam marad, de ettől függetlenül megmutatom az arcomat. Illedelmesen köszöntöm, legjobb módja az ismerkedésnek a nyíltság, még ha el is harapnánk egymást torkát ha egyetlen pici indokunk is lenne rá.
- Adj isten idegen... A nevem Kiméra, ha jól látom ugyanabban az ügyben jöttünk ide. A labirintus sok rejtélyt tartogat a belépőknek. Én vagyok az egyik, aki meg fogja fejteni. - Bármilyen veszélyes mozdulatot is tesz, azonnal vetődök, és legalább három pengét próbálok meg a nyaki artériájába juttatni. Ha nem tesz semmit, akkor talán egy értékes "szövetségessel" folytathatom utamat. Ettől függetlenül még figyelek a sötétben rejtőző(k)re is, ha ők támadnának, azonnal cselekszem, ahogy fentebb írtam.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

A vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 12, 2012 9:44 pm

Halk suttogás, hangok, kiáltások. Ez mind hátam mögül hozza az esti hűvös szél, mely jelzi, mögöttem, a sötétség határán túl, ahol a fények ezrei pompáznak, emberek szórakoznak. S én, avagy inkább mi, ezen a sötét és csendes helyen vagyunk. Mintha csak rajtunk nevetne a hely, mosolyogna azon, amit el akarunk érni. Szánalmas mosoly vigyorog gonoszkodó arcán. S én, mint egy árny, állok az árnyban. Egy szellem netán, vagy gondolta, kitudja? Nem látnak engem, mely hatalmas előnyt hoz számomra. Lágy mosoly, mikor a festett arcú gyerek megszólal s látom ahogy a férfi megrémül, ahogy az a kellemetlen, jéghideg érzés végigfut rajta, bejárva testét, megborzongtatva minden izmát. Motyog, de mind hiába, az emberi félelem a leghatalmasabb, s ő kávéját eldobva elmenekül. Nem is oly messze tőlem rohan a sötétbe, abba a sötétbe mely az épületek közt lapul, mely elnyeli őt, s talán már soha többé nem jön vissza. Utána nézek, bár nem reménykedem hogy arcom elkapja. Nem is örülnék neki, nyilván a szívroham végezne vele. Egy rémálom az árnyakban? Mely kilépett a fénybe... Ó igen, így is fogalmazhatnám azt a kölyköt, mely felkeltet jobban érdeklődésem iránta. Szemeim kicsit lágyítanak kemény tekintetükön, melegség és enyhe büszkeség önt el. Mintha csak a fiam lenne, s én lennék az anyja, mely meleg büszkeséggel árasztja el gyermekét. Igen, én is pont ezt érzem belül.
A kellemes hideg fuvallat zökkent ki ebből, majd ahogy tovább figyelem a gyereket, előveszi fegyverét s kicsit hátrébb húzódok a sötétbe. Talán megpillantott volna? Fut végig rajtam a döbbent gondolat, de az is lehet hogy csak a terepet figyeli. S igen, valóban így volt. Fegyverét a magasba emelve, azzal lövi szét a zárat, vagy legalább is megpróbálkozik vele. Elismerő bólintással elmémben nyugtázom a dolgot, s lám, közös a célunk. De ki húz belőle mégiscsak több hasznot?
A sötétség rejtegetett számomra még egy személyt, ki csak most vettem észre. Egy férfi, ki szintén fel van szerelve s a kölyök felé indult. Hallgatom beszédjét, melyen el kell hogy mosolyodjam lágyan, enyhén naiv szavak. Elég nyíltan viselkedik, egyetlen pontos célzás, s már drága társam torkában találná magát, de nem pont ezért vagyok itt. Mivel nem tudom mi van a Labirintus mélyén, így úgy döntök, jobb lesz ha társaim is lesznek, kiket előre engedhetek, ezzel biztosítva saját életem. Elvégre, ki elöl megy, előbb hal. Feltéve ha túl ügyes. Első prioritásom számomra az életben maradás, így úgy döntök, hogy én is feltárom magam.
- Aki megfogja fejteni? Túl nagy szavak ahhoz képest, hogy még semmit nem bizonyított, Uram - lépek elő a legsötétebb árnyból, de csak pont annyira, hogy lássák körvonalaim. Magatartásom egyenes és gyengéd, mint egy törékeny vessző, mégis magabiztosabb mint némelyik nagykutya a politikában. Hangom doromboló és lágy, pont az a hang melyet férfi társaságban használok. Melytől istennői ágyast lehetne várni, egy szenvedélyes szeretőt, de ugyanakkor egy személy tulajdona, ki eléri kitűzött céljait, és azt tán bármilyen áron.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

A vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 4:15 pm

Ramirez nem gondolkozik sokáig, előveszi egyik komolyabb mordályát, és szétlövi a lakatot, miután a levegőbe engedett egy sorozatot. Akik csak hallották civilek, sikítva, egymást taposva menekülnek, immáron nem csak az őr, de az egész vidámpark a tudatában van annak, hogy illetéktelen behatolók merészkedtek a labirintusba. Ez már téged kevésbé zavar, hiszen a zár megadta magát, az ajtón bár egy karcolás sem esett, de kitárul a robbanástól, végtére is lehet hogy strapabíróbb acélból készülhetett, de ez ugye több dologban gyanús lehet. Kiméra és Alice is hallhatták, sőt ha odafigyeltek láthatták is, ahogy az őrt elűző idegen szétlövi a lakatot, így előbbi oda is megy hozzá, nem is tétovázik azonnal megszólítja őt, utána csatlakozik hozzájuk Alice is.
Ryuu is odaér a labirintushoz, mivel hallhatta a fegyverdörrenést, és a menekülés induló központja innen eredt.



//Akkor ismerkedjetek, tervezgessetek, adok pár kört erre, majd ha végeztetek, írjatok rám, de ne feledjétek innentől bármikor várható az őrnek erősítés. //
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

A vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 8:27 pm

Úgy látszik a lövés feltette arra a képzeletbeli "i"-re a pontot. Ennyi ember, ebben a csattogó forgatagban is meghallotta, akkor nem sok időnk maradhatott. És úgy látszik, mintha csak egy start pisztoly lett volna, az árnyékokba húzódó nőszemély is közénk merészkedik.
- Végre közénk szálltál le, és nem csak a sötétben bujkálsz. Ahhoz képest mekkora szád van, még azt sem tudhatjuk ki is vagy, és mit akarsz. Kisebb arccal, talán tovább tudnál életben maradni. Ha már hallgatózol add meg a tiszteletet is - mondom minden fenyegetés nélkül. A hangok csak ránk fenyegetőek, ami elől a labirintus tudhat elég védelmet nyújtani. Szóval egy utunk van, ami eddig is az volt.
- Ha nem bánjátok a beszélgetést folytathatjuk bentebb is. Szerintem egyikőnk sem akarja, hogy rendőrök zavarjanak bele a dolgunkba. - A csevej egyáltalán nem lankasztja éberségemet. Főleg az új ismeretlen idegen miatt, aki közelünkbe jön. Talán ő lesz a bajkeverő, vagy a már társaságban lévők fognak nagyobb bajt hozni a fejünkre, mint a többiek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A vidámpark
Vissza az elejére 
6 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Vidámpark-
Ugrás: